Agenda Toni Boltini kreeg zware hartaanval REDDINGSBRIGADE HIELD DRUKBEZOCHTE RECEPTIE F stand Nieuw programma met onder meer Ko van Dijk en Jasperina de Jong t ‘Sfil I OPRUIMING OBE VAN DER KLEI Iflfa e C s iH I W I lÈI KUNSTKRING „VOOR ALLEN” BRENGT WEER „TOPPERS” NAAR VELSEN r r r r I ll I „1 ■3 1 4 APRIL 1975 PLAATSELIJK NIEUWS 7 MAANDAG M V elsen-I Jmuiden Castricum Wijk aan Zee Beverwijk MUSICAL Ms In en om Haarlem CABARET BEVERWIJK Samenwerking Sportfondsenbad Verrassing 7 juwelier - horloger - diamantair ken het uit en Sta ven rett teki de 196 kan voo zev mei in 1 hee lijk de „De „De jooi stre ten mei voo ver< (Van een onzer verslaggevers) VELSEN Hoewel het huidige programma van de Velsense kunstkring „Voor Allen” nog niet eens geheel is afgewerkt, heeft het bestuur daarvan de plannen voor het komende seizoen 1975-1976 toch alweer volkomen rond. En zoals vrijwel alle jaren het geval is geweest, heeft men hier weer een aantal voorstellingen bij kunnen onderbrengen dat straks ongetwijfeld tot de „toppers” van het nieuwe seizoen zal gaan behoren. Wij denken hierbij bijvoorbeeld aan de operette „Der Bettelstudent” van „De Hoofd stad Operette”, de musical „De engel van Amsterdam” (met Jasperina de Jong, Lex Goudsmit en Leen Jongewaard), de cabaretvoorstellingen, onder meer te verzorgen door Paul van Vliet, Conny Stuart, Seth Gaaikema en Sylvia de Leur en de toneelopvoeringen, waar grote Nederlandse acteurs en actrices als Ko van Dijk, Guus Hermus, Paul Steenbergen en Myra Ward voor naar de Velsense Stadsschouwburg zullen overkomen. KAMERMUZIEK VELSEN TONEEL Heemskerk 39111, (Van onze stadsredactie) u.: Waardering voor gouden WRB i z.v. R. K. (ADVERTENTIE) deelt u mede, dat wij van 8 april t.m. 10 mei een v In deze OPRUIMING vallen alléén die artikelen, geëtaleerd in een van onze etalages op Breestraat 6. van een deel van onze collectie gouden juwelen en horloges houden, goedgekeurd door de Kamer van Koophandel. Want wij gaan ons VERNIEUWEN en krijgen in mei 1975 een nieuw up-to-date interieur van onze juwe- lierszaak te Beverwijk. BIOSCOPEN Kennemer Theater, Zeestraat. 19 en 21.15 u.: „Keetje Tippel”, 19.30 u.: „Ryan’s dochter”. Luxor Theater, Breestraat. 19 en 2115 u.: „De avonturen van rabbi Jacob”. Voorzitter W. Zeeuw van de jubileren de brigade besloot het officiële gedeelte van de receptie met een korte toespraak, waarin hij onder meer een ogenblikje stilte in acht nam voor alle leden en bestuursleden, die de WRB in de afgelo- BIOSCOPEN Corso Theater, Dorpsstraat. 20 u.: „Keetje Tippel”. Ma in d al th a ve v: door enigi welk geric On tijk lozer orke: rette nog revu een kenn nutti werd naar waai heeft Dt en 1< schr kwaï jong dam 1968 heefl dirig De het r meei trom van digd< stud het koor Wolf Dres kenn dat 1 eind< ter I Breestraat 2-6, Beverwijk. Telefoon 02510-23072 Voor wethouder Janssen, die zich tij dens zijn toespraak had laten ontvallen de zwemkunst niet machtig te zijn, had de voorzitter tenslotte nog een verras sing in petto. De wethouder, die door de heer Kaebisch al was verzocht één gratis zwemuur in het Sportfondsenbad door te komen brengen, werd uitgenodigd zich als lid van de WRB-zwemclub op te geven. Met deze aanbieding, aldus de voorzitter, snijdt het mes aan twee kan ten: „Niet alleen heeft de WRB er een zwemleerling bij, maar de heer Kaebisch zal daardoor tevens het tekort van het Sportfondsenbad kunnen wegwerken Ook de zogenoemde „Vrije produkties” komen in dit programma van de kunstkring ruimschoots aan bod. Zo zal er ongetwijfeld een grote belangsteling uitgaan naar het blijspel „Een vuile egoïst”, te spelen door Ko van Dijk, Guus Hermus en Georgette Hagedoorn, welke opvoering misschien nog een keer in Velsen kan worden herhaald. Dit seizoen zal donderdag 11 septem ber worden geopend door het gezelschap van André van Duin met de nieuwe revue „Lachcaroussel”. Hij wordt hier voor geassisteerd door zijn trouwe part ner Frans van Dusschoten, het trio „Los Alegras”, de „Rob Kaesen dansers” en een revue-orkest. In totaal telt het ge zelschap dertig medewerkenden. Nauwelijks veertien dagen later volgt een opvoering van Carl Millockers ope rette „Der Bettelstudent” door „De Hoofdstad Operette”, opnieuw fraai ge monteerd en met een versterkt koor en orkest. In januari 1976 kan hiervan nog een tweede voorstelling in Velsen wor den gegeven. HAARLEM. Toni Boltini, directeur van het gelijknamige circus, heetft za terdagmorgen een ernstige hartaanval gekregen. Boltini, die 55 jaar oud is, werd opgenomen in het Elisabeth Gasthuis. Het circus stond van vrijdag tot en met zon dag in Haarlem. De voorstellingen gin gen gewoon door. Vandaag staat Boltini in Volendam; morgen in Hoofddorp. Bol tini maakt het naar omstandigheden re delijk wel. Voor het toneel is eveneens een grote plaats ingeruimd, zodat in ieder geval reeds ongeveer vijftien voorstellingen in het vooruitzicht kunnen worden gesteld. Opmerkelijk is dat er hiervan ditmaal slechts een voor rekening komt van de toneelgroep „Centrum”, welk gezelschap maandag 20oktober een opvoering ver zorgd van Herman Lutgerinks nieuwe toneelspel „De container”. Zoals bekend wordt van deze Nederlandse auteur nog altijd met groot succes het spel „Baby foon” gespeeld. De overige vaste gezelschappen zijn „Toneelraad Rotterdam”, met Shakespea- Ongetwijfeld zal er in de IJmond ook veel belangstelling bestaan voor de twee opvoeringen van de musical „De engel van Amsterdam”, geschreven ter gele genheid van het 700-jarig bestaan van de hoofdstad. Dit belooft een fantasti sche produktie te worden, waarvoor de medewerking van „De Nederlandse Ope ra Stichting” reeds is toegezegd. Het orkest zal uit tien musici bestaan, ter wijl de hoofdrollen worden vervuld door Jasperina de Jong, Lex Goudsmit, Leen Jongewaard en Mieke Bos. Andere amusementsvoorstellingen zul len worden verzorgd door het variété- gezelschap „The Friends” uit Londen, de plaatselijke groep „Hauser Orkater”, het Roemeense ensemble „Ciocirlia”, met zang, dans en show en Willem Nijholt, Ferd. Hugas en Corrie van Gorp in „Een kannibaal zoals jij en ik”, een musical in cabaretstijl met teksten van Bram en Freek. De heer Bode, voorzitter van het dis- trictsbestuur Noord-West, had alleen maar waardering voor de samenwerking tussen het district en de Wijk aan Zeeër brigade. Hij liet zijn gelukwensen verge zeld gaan van een viertal koperen strandtoeters. Het bestuur van de IJmui- der Reddingsbrigade was vertegenwoor digd door de heer Timmermans, die MUZIEK Concertgebouw (L. Begijnestr.) 20.15 u_: Open-podiumavond. Dindag 20.15 u.: Concert door Emmy Verhey en Carlos Moerdijk in de Beethovenserie 1975. Andere voorstellingen in deze sector zijn „Kom van het dak af”, door John Lantings „Theater van de Lach”; de komedie „Collaborateurs”, met Cees Lin- nebank en Mart Crefcoeur; „Het zee paard”, een blijspel met Kitty Jansen en André van den Heuvel en Noel Cowards komedie „Privé voor twee”, met in de hoofdrollen Pleuni Touw en Jeroen Krabbé. Bij dit alles vermeldt het programma voor vrijdag 19 maart ook nog een optreden van het „Nederlands Dansthea ter” met een modern en fris repertoire, waarna het seizoen vrijdag 7 mei 1976 zal worden besloten met een feestcon- cert door hèt Noordhollands Philharmo- nisch Orkest, dat in het teken zal staan van de festiviteiten rond het 100-jarig bestaan van het Noordzeekanaal. De kunstkring zet ook de serie kal mermuziekavonden weer voort, bestaande uit zes concerten, te geven in het noorde lijk koetshuis van „Beeckestijn”, de Burgerzaal in het stadhuis en de oude Engelmunduskerk in Velsen-Zuid. De programma’s hiervoor worden respectie velijk verzorgd door Els Krieg (viool) en Jan Griethuyzen (piano); Nelleke Gee- sink (piano); het „Amati-kwartet”; Abbie de Quant (fluit) en Edward Witsenburg (harp); het „Nederlands Kamerkoor” on pen halve eeuw zijn ontvallen. Hij dankte het bondsbestuur, de vertegen woordigers van de zusterverenigingen, de middenstand en de gemeentelijke instel lingen voor hun steun en voortdurende bereidheid tot samenwerking. Namens het voltallige bestuur wenste de voorzit ter de aanwezigen een prachtige zomer toe, „met veel goed strandweer en een seizoen zonder ongelukken”. In aanwezigheid van onder meer de oud-bestuursleden en mede-oprichters Ph. van Gooi en J. Vellekoon. onend» wethouder H. Janssen van Beverwijk de snrekersrii. Als eebnren WHkcr was h'i van kindsbeen af met de brigade opge groeid. terwül later zün veelvuldig van de diensten van d' brigadevriiwilli- gers had genrof’teerd. De wethouder roemde de burgerzin van de nro deo werkende WPB-leden. wier nrestot’es zijn bewondering hadden afgedwongen. Hü overhandigde het bestuur np»st de stadsvlag van Beverwijk een kleine fi nanciële büdrage, waarmee de brigade zo hoonte hij aan haar toekomsti ge activiteiten een nog bruisender ka rakter zou kunnen geven. WV-voorzitter H. E. M. ter Horst noemde de jubilerende reddingsbrigade „een reclame voor Wiik aan Zee”. Hij memoreerde, dat badgasten vaak op de uitstekende strandbeveiligina afkomen en noemde de brigade „volledig op haar taak berekend”. De VW-voorzitter drong aan op meer erkenning van ge meentewege voor de door de WRB ont plooide activiteiten, en overhandigde het bestuur naast zijn felicitaties een cadeau onder couvert. DIVERSEN Alarmnummers:: politie 19033,, brandweer 16400, ongevallendienst 15400, Hoogovens 0251Ó- 96000. Gemeentelijk sociaal adviesbureau voor be jaarden, spreekuren maandag en woensdag van 11 tot 12 uur Spaarnestraat 2, IJmuiden. Telefoon 19124 toestel 46: dinsdag van 11 tot 12 uur buurthuis „De Mei”, Geelvinckstraat, Velsen-Noord: van 9 tot 10 uur,’ Cultureel centrum, Moerbergplantsoen, IJmuiden; van 14 tot 15 uur gebouw „De Haven’’, Schlpbroe- kenweg. Santpoort, van 16 tot 17 uur In den Abeel’’, Abelenstraat, IJmuiden-Oost. Stichting „Huishoudelijke en Gezinsvoorliclj- ting, Willebrordstraat 102. Spreekuur leidster, dinsdag van 9.30 tot 12.30 uur. Velsearbad, Brinlostraat. Gemengd zwemmen maandag van 16.40 tot 18 uur; dinsdag van 6.30 tot 8, van 12.15 tot 18 dinsdag van 6.30 tot 8, van 12.15 tot 13.15 van 16.40 tot 18 en van 20 tot 21.30 uur. Stadhuis, maandag 17.30 uur; openbare com missievergadering sociale zaken; 19.30 uur: openbare commissievergadering algemene za ken. Wel vernamen wij dat enkele abonne menthouders enigszins verontrust zijn over het feit dat een aantal personeels verenigingen uit deze omgeving, waaron der die van Hoogovens en de PTT de programma’s voor het nieuwe seizoen al hebben ontvangen, met de mogelijkheid tot inschrijven. Men vreest nu dat op deze wijze de mooiste plaatsen al zullen zijn uitgegeven, wanneer de overige be langstellenden eenmaal aan de beurt zijn gekomen. Ook het cabaret is in dit programma weer ruim vertegenwoordigd. Zo geeft Seth Gaaikema twee voorstellingen van zijn nieuwe one-man show, evenals Liesbeth List en Ramses Shaffy een theatershow zullen brengen, onder regie en met teksten van Dimitri Frenkel Frank. Voorts komt het ensembe „Tekstpiere- ment” naar Velsen met „Ja, we zijn BEVALLEN: G. C. Th. Barker-Leurs, d., IJmuiden. W. G. HolmanHuel, z., IJmuiden. A. C. Ros-van der Doe, z., IJmuiden. ONDERTROUWD: H. J van Lieren, IJmuiden en H. M. Broekhuizen, IJmuiden. H. Pirovano, Vel sen-Noord en M. D. Kuijper, Velsen- Noord. W. M. Sombroek, Kook aan de Zaan en M. A. J. Lamers, IJmuiden. A. H. Lichtendahl, IJmuiden en W. M. Löke, IJmuiden. J. L. Wijtsema, IJmui den en A. C. W. Ulehake, IJmuiden. K. de Jong, Apeldoorn en A. H. 'Kruiswijk, IJmuiden. W. Roodhart, Delft en W. M. Spaander, Santpoort. K. Anker, IJmui den en A. C. Tulckens, IJmuiden. GEHUWD: J. BrouwerS. W. van Beugen, IJmui den. K. de VriesJ. H. Ostermann, IJ muiden. A. B. BruijnsA. H. de Vries, IJmuiden. M. de GrootT. M. Thijssen, IJmuiden. J. BorstJ. P. van Belzen, Heerhugowaard. OVERLEDEN: H. C. Koster, 85 jr., weduwe van: H. Rollfs of Roelofs, IJmuiden. J. L. Ton- non, 85 jr., weduwnaar van: G. M. Verslagers, IJmuiden. re’s „Romeo en Julia” en „Die Macht der Gewohnheit”, dit laatste met Pieter Lutz en Piet Römer; de toneelgroep „Theater”, met het sprookjesachtige blijspel „Koning Hert” en Garcia Lorca’s drama „Bloedbruiloft”; de „Haagse Co- medie”, met Paul Steenbergen en Myra Ward in een serie één-acties van Arthur Schnitzler, onder de titel „Alles over liefde” en het toneelspel „L’Arrestation” van Jean Anouilh, terwijl voor de derde voorstelling van dit gezelschap nog een keuze zal worden gemaakt uit Harold Pinters „No man’s land” en Maxim Gor ki’s „Zomergasten”; de toneelgroep „Glo be” met de thriller „Moordenaar”; „Het Publiekstheater” met Shakespeare’s „Macbeth” en „Het Amsterdams Volks toneel” van Beppie Nooy met Herman Boubers successtuk „Het kind van de buurvrouw”. (Van een onzer verslaggeefsters) WIJK AAN ZEE Tijdens een geanimeerde receptie in Hotel Son- nevanck herdacht de Wijk aan Zeeër Reddingsbrigade zaterdag middag haar vijftigjarig bestaan. Terwijl buiten, naast de toegangs deur tot het hotel, een collectie van het door de brigadevrijwilligers ge bruikte materiaal de aandacht op de gouden jubileumviering vestig” de, maakten binnen tallozen van de gelegenheid gebruik, het bestuur van de WRB met het bereiken van deze mijlpaal in haar geschiedenis geluk te wensen. Veel bekijks trok gedurende de feesteliike biieen- komst de door Prentenkabinet J. van der Linden samengestelde fototentoonstelling, waarin de veel bewogen historie van de WRB aan de hand van duplicaten van soms ■versnelde opnamen in beeld was ge bracht. Namens de Raad van Bestuur van het Sportfondsenbad voerde de heer F. Kae bisch sr. het woord. Hij belichtte vooral de in WRB-verband gegeven zwemles sen, waarbij hij zijn bewondering uit sprak voor de vrijwilligers, die de kinde ren telkenmale bij hun zwemlessen be geleiden. Hij reikte het bestuur een Van de zijde van de kunstkring werd ons echter verzekerd dat men hiervoor niet beducht behoeft te zijn. Deze toe zending is louter geschiedt uit admini stratieve overwegingen, om te voorko men dat een stroom van aanmeldingen tegelijk moet worden geregistreerd. De plaatsen worden pas toegewezen wan neer alle aanmeldingen binnen zijn. tevens namens de districtsexamencom- missie het woord voerde. Ook hij prees de onderlinge samenwerking en het feit, dat de zusterverenigingen elkander veel vuldig de helpende hand reiken. Vanuit zijn andere functie wenste hij de WRB nog vele geslaagde afzwemmers toe, dit onderstrepend met een kleine financiële bijdrage ten behoeve van de vervanging van het botenbestand. DIVERSEN Maandag 7 april Openbare bibliotheek. De Zwaanstraat 4a; volwassenen en jeugd 19-21 u. Dinsdag 8 april Openbare bibliotheek. De Zwaanstraat 4a: volwassenen en jeugd 14.30-17.30 u. SCHOUWBURG. Stadsschouwburg Wilsonsplein). Vandaag en morgen 20.15 u.: Gerard Cox en Frans Halse- ma met „Wat je zegt dat ben je zelf”. Nadat wethouder W. Ockeloen van Velsen de WRB met het gouden be- staansjubileum had gefeliciteerd en het bestuur met een megafoon had verblijd, haalde oud-voorzitter Van der Wel herin neringen uit zijn 22-jarig bestuurslid maatschap op. Inmiddels was de be stuurstafel voorzien van tientallen schriftelijke ij stoffelijke gelukwensen, waaronder een fraaie bloemstuk van de gemeente Heemskerk en vele attenties van zusterverenigingen in en buiten Noord-Holland. 19 en daar gek”, later gevolgd door Paul van Vliet, die hier tweemaal met zijn nieuwe cabaretshow zal optreden. De afdeling cabaret wordt dan in april 1976 besloten door Conny Stuart, Jenny Arean, Sylvia de Leur, Cor van der Brink en andere medewerkers met een programma onder de titel „Je moet ermee leren leven, dan wordt het nog leuk ook!”. De teksten zijn van Annie M. G. Schmidt en Guus Vleugel, zodat een origineel programma kan worden gegarandeerd. der leiding van Hans van den Hembergh en Albert de Klerk met het „Haarlems Barok Ensemble”, onder leiding van An dré Kaart. Binnenkort zal dit programma met alle nadere gegevens worden toegezon den aan allen, die al eerder tot de abonnementhouders van de kunstkring hebben behoord. Zij kunnen dan weer kennisnemen van de voorwaarden, wel ke zijn verbonden aan het samenstellen van een abonnement naar eigen keuze. Voorzitter W. Zeeuw van de gouden Wijk aan Zeeër Reddingsbrigade begroet de oud-bestuursleden en mede-oprichters Vellekoop en Ph. van Gooi (rechts). In het midden mevrouw Van Gooi. en 21.30 BIOSCOPEN. Cinema Palace (Gr. Houtstr.) 15.30, 19 en 21.30 u „De kaping van de Pelham Express”, 14 j. Woensdag 13.30 u.: „De gemaskerde bandieten koningin”, a.l. Frans Hals (Frans Halsplein) 19 en 21.15 u. „The French Connection”, 14 j. Lido (Houtplein) 14, 19 en 21.30 u.: „Rooie Sien”, 14 j. Luxor (Gr. Houtstr.) 14, 18.45 en 21.15 u. „Keetje Tippel”, 18 j Rembrandt (Gr. Markt) 14. 19.15 u en 21.15 u „Freebie and the Bean”, ,18 j. Roxy (Ki. Houtstr.; 14.30, 19 „Samen uit, samen thuis a.l. Studio (Gr. Markt) 14.15, 19 en 21.15 u.: Butch Cassidy and the Sundance Kid”, 14 j. Woensdag 14.15 u.„Oom Ferdinand en de toverdrank”, a.l. De voorzitter van het hoofdbestuur van de Koninklijke Nederlandse Bond tot Redding van Drenkelingen, de heer Albega, richtte de schijnwerper meer op het eigenlijke reddingswerk. Hij betrok in zijn felicitaties ook de twee aanwezi ge „pioniers van het eerste uur”, de nestors Van Gooi en Vellekoop. Namens het bondsbestuur schonk bij de WRB een Abraham en gereedschapskist, waar bij hij hoopte op een steeds verder groeiende samenwerking tussen afde- lings- en hoofdbestuur. DIVERSEN Maandag 7 april Stadskantoor, Pres. Kennedyplein. 19.30-20.30 u. spreekuur CDA-fractie. Openbare bibliotheek. Kerkstraat 44 en Am- stelstraat 44: volwassenen en jeugd 19-21 u. Dinsdag 8 april Hulpdienst Help een handje. Maandag tot en met zaterdag van 8-10 u.: Zeestraat 81, tel. 24617 of bij de bekende wijkhoofden en medewerkers. Sportfondsenbad, Kuikensweg. Geopend 9-12 en 13.30-15.30. Huize Scheybeeck, Velserweg. 14 u. lezing over Japanse bloemsierkunst. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 u. Openbare bibliotheek. Kerkstraat 44: vol wassenen 14-17 30 u., jeugd 15-17.30 u. Alarmnummers. Politie en brandweer 25555, milieuklachten 96000. BIOSCOPEN Cinema Marquette, Ruysdaelstraat. 20 u.: „Keetje Tippel”. DIVERSEN Maandag 7 april Progress-sociëteit, Const. Huygensstraat. Ge opend vanaf 20 u. Openbare bibliotheek. Kerkweg 45; volwas senen en jeugd 19-21 u. Dinsdag 8 april Zwembad Waterakkers, Kerkweg. Geopend 7-8, 12.15-13 en 20.30-16.45 u. Bowlingcentrum, Vfijburglaan. Geopend 12- 01 u. Progress-sociëteit, Const. Huygensstraat. Ge opend vanaf 20 u. Donkey Shot, A. Verherentstraat. Geopend vanaf 20 u. Openbare bibliotheek. Kerkweg 45: jeugd 15.30-17.30 u Alarmnummers. Politie 39111, brandweer 32121, milieuklachten. „attentie in de financiële sector” over, waarbij hij de tekorten van het Sportfondsenbad aanstippend de wens uitsprak dat de gelden mettertijd weer •naar de gever terug zouden mogen vloeien. GEBOREN: Edward A, z.v. E. S. A. Knaapen en A. van Teunenbroek, Petrus J. z.v. L. Be lang en M. G. Aminah, James A. z.v. R. H. Lieverst en R. M. Hofmeyr, Daniël R.. z.v. R. P. A. M. Abrahams en M. D. C. Bakker, Ruben J. z.v. R. P. A. M Abrahams en M. D. C. Bakker, Johnny z.v. H. Nap en H. Oldenburg, Catharina M. d.v. A. P. Bakker en G. J M. van der Zon. ONDETROUWD: J. Weinreich en S. Bloemhof, Th. van der Pol en C. M. Rood, H. Volkers en H. A. Ketting. GEHUWD: U. G. Herburg en M. Winter, Th. W. Wildenberg en M. A. A. Koelman. OVERLEDEN: A. Schuit, 82 jr., geh. gew. m. L. Brinkman, Th. W. Reijnders, 81 jr., geh. m. A. C. Buhre, M. Stoop, 81 jr., geh. gew. m. L. C. Maks, J.M.P.Kuiken,15 jr., G. Groen, 81 jr., geh. m. G. H. Bos, J G. van Huyssteden, 54 jr., geh. gew. m J. G. Steijn, N. Limmen, 62 jr. geh. m. C. Fatels. BIOSCOOP City, maandag en dinsdag 20 uur: „Keetje Tippel”. TENTOONSTELLING EN MUSEA Museum Beeckestejjn. Rijksweg, Velsen- Zuid. Stijlkamers en oude gebruiksvoorwer pen, dagelijks geopend van 14 tot 17 uur; Noordelijk Koetshuis, dagelijks (behalve maandag van 10 tot 17 uur: fototentoonstelling Willem Diepraam. Bedrijfsmuseum Hoogovens, Bessemerstraat Velsen-Noord, dinsdag en donderdag geopend van 12 tot 14 uur en op aanvraag onder telefoon 02510-94159. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Cen trum, Moerbergplantsoen, geopend van maan dag tot en met vrijdag van 9.30 tot 12 en van 14 tot 16.30 uur Stadhuis (koffiekamer) op werkdagen van 9- 12 en 14-17 uur: expositie „De Roos”. Ook maandag van 19.30-21 uur. „Huis Ter Hagen”, Lodewijk van Deyssel- laan, Driehuis, dagelijks van 10 tot 21 uur expositie schilderijen en aquarellen van Piet Bruins. ■o— - ix-k-.- BW''

IJmuider Courant | 1975 | | pagina 4