1 HOOGOVENS IJMUIDEN ANALIST(E) e GROEPSLEIDER o jonge vrouw voor de leiding van de type-afdeling WeirmedlteDir ESTEL 1e tekenaar bankwerkers machinebankwerkers NZH vmF Een contactman bij het weekblad Intermediair zou eigenlijk verkoper-voorlichter genoemd moeten worden REINALDA- HUIS HAARLEM gediplomeerd ziekenverzorgster EETZAAL ASSISTENTE ADJUNCT 'S DIRECTRICE I BON ^STDRK-VELSEIM lasser/ bankwerker Heckelt Holland b.v. verpleegkundige 'k administratief medewerkster ■Hi ZATERDAG APRIL 1975 1 9 8> - Haarlem sint lacob in de hout industrieele disconto maatschappij Technische vaklieden hebben bij Hoogovens afwisselend werk met volop kansen om vooruit te komen Intermediair, Keizersgracht 391, Amsterdam. IN DE APOTHEEK DER HAARLEMSE ZIEKENHUIZEN Boerhaavelaan 24 f*- Uitdaging - w Z -Wt' F K f' Hoogovens heeft in dagdienst en in 2- of 4-ploegendienst plaats voor functie van machinebankwerker. o de wijde omgeving. nl. Naam: Voornaam: Geboortedatum: HF 581 Haarlem wordt gezocht een in 2-ploegendienst. Reiskosten worden vergoed. l, -I1I..I ..nr.n*-gmi«i J - v of In de sector TECHNIEK bestaat de vacature Salariëring volgens C.A.O. 578 -V. O installaties voor pneumatisch transport en stofterugwinning O roerders O kunststofprodukten O installaties voor de procesindustrie H.T.S.-niveau, met ruime ervaring op het gebied van apparatenbouw en pneumatisch transport. Ruime ervaring in het leidinggeven. Vaardigheid in de Engelse taal. Leeftijd tussen 30 en 45 jaar. Schriftelijke sollicitatie te richten aan: Chef Personeelszaken van Stork-Velsen b.v., Postbus 55 te Beverwijk. Telefoon 02510 - 2 49 41. Rest ons nog te vermelden dat de salariëring zonder meer goed is. Evenals de secundaire arbeidsvoorwaarden dat zijn. We achten de te bezetten functie zo belangrijk, dat een psycho-technisch onder zoek deel zal uitmakan van de sollicitatieprocedure. Ons bedrijf is gevestigd in het Coengebouw, Kabelweg 37, achter NS-station Amsterdam-Sloterdijk. installaties voor opslag van vloeibaar gas, drukvaten etc. W installaties voor galvanotechniek installaties voor de verwerking van slachtafvallen Sollicitaties schriftelijk aan bovenstaand adres. Voor inlichtingen kunt u de heer Vos bellen, overdag telefoon 023-339005, ’s av. 23-282356. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, nader overeen te komen. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door zr. M. A. Bronkhorst, hoofd Poliklinieken, tel. (023) 33 90 30. Voorkeur wordt gegeven aan een verpleeg kundige, die reeds werkzaam is geweest op een polikliniek kaakchirurgie of een operatiekamer. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken, Boerhaavelaan 22, Haarlem. Naast de poliklinische werkzaamheden zal zij de kaakchirurgen (Dr. J. Hovinga, Dr. L. A. M. Roorda en E. R. Kraal) moeten bijstaan in de operatiekamer. voor het analytdsch-chemisch onder zoek van farmaceutische grondstof fen, eigen bereidingen en geneesmid delen in lichaamsvloeistoffen. Verlangd opleidingsniveau: HBO-A of daarvoor studerend. Honorering volgens de schalen van het analytisch personeel in zieken huizen. p. a. Hoogoventerrein, IJmui- den. Wie bereid is zich ook theoretisch verder te bekwamen - waarvoor alle mogelijkheden worden geboden - kan zeker promotie maken naar de Vaklieden die bij willen blijven, zitten goed bij de Technische dienst van Hoogovens. bij voorkeur in het bezit van LTS primaire Bemetel-opleiding. Na verdere studie en ervaring kan promotie volgen tot machine bankwerker A en verder tot machine-monteur. Adres: Woonplaats: Gehuwd/ongehuwd Ik wil vrijblijvend meer weten over de functie Bankwerker Machinebankwerker Andere technische functie op onderhoudsgebfed, Salaris volgens de C.A.O. Bejaardentehuizen. Leeftijd: vanaf 18 jaar. Voor de POLIKLINIEK KAAKCHIRURGIE wordt voor zo spoedig mogelijk gevraagd een Belangstellenden kunnen zowel schriftelijk als telefonisch reageren. Draai 020-228022 en vraag naarde heer J. Guis, Hoofd Marketing. Brieven te zijner attentie kunnen gestuurd worden naar in het bezit van MULO/MAVO-diploma. Type-diploma is eveneens een vereiste. Leeftijd van 18-23 jaar. Geboden worden een goede salariëring, uitstekende sociale voorzieningen en vrij vervoer op het lijnennet. De vakantietoeslag bedraagt 772%. Solli citaties worden gaarne ingewacht bij de afdeling Personeelszaken op het Hoofd kantoor, waar ook inlichtingen kunnen worden verkregen. NOORD-ZUID-HOLLANDSE VERVOER MAATSCHAPPIJ N.V. Afdeling Personeelszaken. Postbus 514, Haarlem. Tel. 023 - 31 92 27. Telefoon tijdens kantooruren 02510- 2 72 49 of 9 29 92. vraagt voor spoedige indiensttreding Sollicitaties te richten aan: Directeur van Bejaardentehuis St. Jacob in de Hout, Zuiderhoutlaan 1, Haarlem, telefoon 023- 28 02 50. Indien u niet ouder bent dan circa 45 jaar en belangstelling hebt voor een functie bij de Technische dienst, kunt u de bon opsturen naar: Hoogovens, Personeelsvoorziening, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (plak dus geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen, Telefonische inlichtingen: 02510-94000. Intermediair is de uitgeefster van het gelijknamige blad dat een oplage heeft van 125.000 exemplaren. Het blad is de belangrijkste oriëntatie- bron voor personen met een hoge opleiding die een nieuwe baan zoeken. Daarnaast kent Intermediair een onroerend-goedrubriek, terwijl door de unieke doelgroep het blad aantrekkelijk is voor menige productad vetteerder. Het bedrijf is gevestigd in een geres taureerd grachtenpand in het hartje Amsterdam. De jeugdige leeftijd van de meesten van de 32 mede werkers houdt in dat de werksfeer tegelijkertijd dynamisch en infor meel is. Voor ons Hoofdkantoor te Haarlem vragen wij een In ons pensiontehuis voor meisjes wordt gevraagd een Hoogovens behoort - samen met Hoesoh- (ot het ESTEL-concern w Sollicitaties te richten aan de algemeen-direc- teur van het Reinalda-Huis, R. Brookman, Leonard Springerlaan 1 te Haarlem. Op onze afdeling projektontwikkeling wordt gewerkt aan projekten van zeer uiteenlopende aard. Onze projektvoorbereiders hebben hierbij de medewerking nodig van een bekwaam bouwkundig tekenaar, die vlot de plannen op het tekenbord weet vorm te geven en een juiste inzicht heeft in het detailleren. Wij willen voor deze funktie graag in kontakt komen met een medewerker, die inventief en kreatief is, een ruime ervaring als bouwkundig tekenaar heeft opgedaan en in teamverband uitstekend kan samenwerken. Nadere inlichtingen worden graag gegeven door de afdeling Personeels zaken, Waarderweg 19 te Haarlem; tel. 023-319253, ’s avonds 023-331887 (Hr. Mast). Heeft u belangstelling? Maak dan een afspraak voor een nader oriënterend gesprek. Dit kan zowel schriftelijk als telefonisch gebeuren. Ons telefoonnummer is 020 - 807 807. U kunt vragen naar Mevrouw C. Huig J. P. A. Nelissen Aannemingsbedrijf B.V. zoekt voor haar kantoor in Haarlem een ervaren bouwkundig Voor het leiden van de type-afdeling op ons hoofd kantoor zoeken wij een jonge vrouw, die in staat is de werkzaamheden op deze zo belangrijke afdeling goed te organiseren. Op de type-afdeling, met een 8-tal medewerksters, heerst een plezierige sfeer en wordt gebruik gemaakt van de meest moderne apparatuur. Zo wordt er o.a. naast elektrische schrijfmachines ook gewerkt met IBM magneetkaart-schrijfmachines. Onze gedachten gaan uit naar een ambitieuze jonge vrouw met een middelbare opleiding die taktvol met mensen kan omgaan. De IDM is een van de grootste finan cieringsmaatschappijen in Nederland met een groot aantal kantoren over het gehele land verspreid. Het hoofd kantoor is gevestigd te Amsterdam. Tot de aktiviteiten van de IDM behoort onder meer het financieren van personenauto’s, vrachtwagens, pleziervaartuigen, caravans, machines en het verstrekken van persoonlijke leningen. De Technische dienst van Hoogovens zorgt ervoor dat de meest uiteenlopend» I machines en installaties in goede conditie zijn en blijven. Daarvoor zijn technische vaklieden nodig. Ze vinden bij Hoogovens afwisselend en interessant werk. Er wordt voornamelijk in kleine teams gewerkt. Afhankelijk van interesse en ervaring zijn er plaatsingsmogelijkheden bij de onderhoudsdienst van de diverse bedrijfsafdelingen, in een mobiele ploeg of bij de centrale werkplaats. Heeft u reeds de secundaire Bemetel- of vergelijkbare opleiding gevolgd? Dan zijn er plaatsingsmogelijkheden in de groep 'X-.? ram Van haar wordt verwacht dat zij inl een prettig functionerend team| meewerkt aan het begeleiden var de meisjes naar zelfstandig kamerl bewonten. Sollicitaties schriftelijk mondeling na telefonische af spraak aan: ■A Op de Ziekenafdeling van het Reinalda- Huis (18 bedden) wordt gevraagd een STORK-VELSEN is een middelgrote onderneming met ca. 350 medewer kers en gevestigd in Velsen-Noord. Het produktieprogramma is voorna melijk gericht op de chemische en petrochemische industrie. In het totaal van onze activiteiten kunnen de volgende hoofdlijnen worden onderschei den: Wij bieden naast een nader overeen te komen salaris met een gunstige tantièmeregeling, goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Zij zal 7 avonden op en 7 avonden af werk zaam zijn van 17.00 tot 23.30 uur van donder dag t/m woensdag. Goede kontaktuele eigenschappen zijn onontbeerlijk. Opleiding en ervaring in de kinder bescherming is vereist. Leeftijd boven 25 jaar. Salariëring volgens rapport Haeck, Sollicitaties te richten aan de voorzitster van het bestuur, mevr. H- H. de Jong-de Ruijter, Frans Netscherlaan 37, Santpoort Hoogovens heeft uitstekende sociale voorzieningen, een goede pensioen regeling, eigen gratis busvervoer in Jawel, verkoper-voorlichter! Veel juister dan contactman of acquisiteur, maar te lang. Misschien ook wel te ongewoon. In ieder geval een vlag die de lading dekt. Want er zijn weinig uitgeverijen in Nederland die beschikken over zoveel helder en overtuigend cijfermateriaal, verkregen uit abonneekring- en multi media-onder- zoek. Op dit moment zijn er nog vijf brochures met allerlei onder- zoekgegevens actueel en aan een aantal nieuwe brochures wordt druk gewerkt. Daarom voelt een advertentie-acquisiteur van Intermediair zich tijdens een 'verkoopgesprek' meer voorlichter dan verkoper. Intermediair wil zijn acquisitie-afdeling graag uitbreiden met zo’n verkoper-voorlichter. Met iemand die enige ervaring heeft in het verkopen van advertentieruimte. Iemand die het regionaal getinte blad zo langzamerhand ontgroeid is en daarom niet bang is om de sprong te maken naar één van de grootste landelijke weekbladen in Nederland. Daar zal hij, na een gedegen opleiding, in staat moeten zijn de vele informatie op een adequate wijze uit te dragen. De man die wij zoeken zal zich gesteund weten door professionele marketing-mensen; tevens door een goed functionerend verkoop- secretariaat voor de afwikkeling van allerlei administratieve zaken. Zodoende zal hij optimaal zijn werk kunnen verrichten. Dienstverlenende onderne ming 'op Hoogoventerrein vraagt:

IJmuider Courant | 1975 | | pagina 8