DIRECTIETEAM (jong, honkvast) aan REINALDA-HUIS HAARLEM a een aankomend arbeidsanalist voor de gemeentewaterleidingen, amsterdam geeft de toon (jong, ambulant) ZOEKT SECRETARESS apothekersassistent DRQSTE Leidinggevende functionaris op onze afdeling technische publicaties X FILTER w1 l ACTIEVE, COMMERCIËLE MEOEWEBER H MEDEWERKSTERS acf chemiefarma nv 1 S( /z In ons zonnig tuinkantoor in Bloemendaal komt de stoel vrij van de secretaresse. 'v7 ad/mark bv I I I tabletten farma-research na ZA 22 ZATERDAG 2 6 APRIL 19 75 belangrijke zaken kunnen scheiden. Zij moet belangrijke van minder Gemeentewaterleidingen Amsterdam zoekt voor spoedige indiensttreding een aankomend arbeidsanalist die gemeentewaterleidingen amsterdam in teamverband zal medewerken aan het analyseren van technisch- organisatorische en daarmee samenhangende administratieve problemen en het verrichten van onderzoek op het gebied van normstelling, werkmethode- verbetering en taakanalyse. Voor de vervulling van deze functie wordt gedacht aan iemand, die ten minste beschikt over Mulo/Mavo- en/of MTS- diploma, alsmede in het bezit is van VOA I en bij voorkeur VOA II, dan wel gelijkwaardige opleidingen. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie. Salariëring, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 2.251,- per maand, verhoogd met een duurtetoeslag ad ƒ45,- per maand. Vakantieuitkering 7,5 procent. Zij moet geheel zelfstandig kunnen werken, want haar ’’baas” wil veel aan haar overlaten. Een groot centrum, waar verrassend veel te doen is. Niet alleen voor een directie, maar ook voor een echte secretaresse, die als een soort ’’aide de camp” kan optreden! Dit verwachten wij van haar: Het gaat om het Reinalda-Huis, een nieuw centrum voor 326 bejaarde bewoners. Sollicitatie: schriftelijk te richten aan het secretariaat van de Vereeniging van Nederiandsche Papierfa brikanten, Julianastraat 30, Haarlem (op de envelop vermelden: sollicitatie) óf telefonisch onder nr. 023-319125 toestel 35. Taak: het bewerken en typen van Neder landse en Internationale gegevens over de papiersector. vraagt voor de afdeling Statistiek en Documentatie Onze vliegtuiggebruikers maken bij het onderhoud van de door onze fabriek geleverde vliegtuigen een intensief gebruik van de technische handboeken die wij bij onze producten meeleveren. Deze hand boeken worden vervaardigd door onze afdeling technische publicaties. Tot deze afdeling behoort o.a. een groep van 50 medewerkers van wie een deel tot taak heeft het maken van technische illustraties en het andere deel verantwoordelijk is voor de produktie. Deze produktie omvat tekst verwerking, pons-typen, eenvoudige opmaak, drukwerkvoorbereiding, vergaren en verzendgereed maken. Bij deze admini stratieve werkzaamheden welke volgens een strakke planning moeten worden uitgevoerd wordt een intensief gebruik gemaakt van de computer. Voor deze groep zoeken wij een chef die, gezien de verscheidenheid van werkzaam heden, over goede leidinggevende capaciteiten zal moeten beschikken zoals sterk organisatievermogen, goede contactuele eigenschappen, improvisatie- talent, doorzettingsvermogen en inzicht in menselijke gedragspatronen. Zij beheerst haar Nederlands uitstekend, deels i.v.m. haar gast vrouwelijke taak, deels omdat ze zelfstandig de correspondentie voert en verslagen maakt van vergaderingen. En vanzelfsprekend beheerst zij de technische aspecten van het secretaresse-zijn volkomen! Zij moet representatief zijn, zodat ze van tijd tot tijd als gastvrouw van het huis kan fungeren. Wat willen wij nog meer? Dat de echte secretaresse nu opstaal en een brief schrijft aan R. Brookman, algemeen directeur van het Reinalda Huis, Leonard Springerlaan 1, Haarlem, Een fijne, verantwoordelijke taak, dachten wij, voor een aktieve jonge vrouw, tussen 20 en 30 jaar, die al een veraelijkbare funktie heelt gehad. Voltooide Schoevers-opleiding is een pré, maar geen absolute voorwaarde om in aanmerking te komen. Zijn hee vert korr Sollicitaties-te richten aan de waarnemend directeur van de Dienst der Gemeentelijke Personeelsvoorziening, Jan Luijkenstraat 94, Amsterdam (Oud-Zuid), onder no. C7056 Het secretariaat van de VEREENIGING VAN NEDERLANDSCHE PAPIERFABRIKANTEN te Haarlem Vereisten: opleiding Mulo/Mavo accuratesse leeftijd vanaf 20 jaar Salaris afhankelijk van leeftijd en erva ring. Vakantiegeld: 8%. Gehuwd geen bezwaar. Kantooruren: 8.30-12.30 /13.30-17.30. Kennis van de Franse, Duitse en Engelse taal strekt tot aanbeveling. „Part-Time” dienstverband mogelijk. Vereist is een opleiding op middelbaar niveau met goede kennis van de engelse taal en ervaring op het gebied van technisch/illustratief tekenen, computer gebruik en offset druktechnieken. Leeftijd 35-45 jaar. In deze functie zal hij deel uitmaken van het vijf-mans managementteam dat de leiding van de gehele afdeling (totaal 120 mede werkers) heeft. Belangstellenden nodigen wij uit een sollicitatiebrief te sturen naar de afdeling personeelszaken, onder nummer 083-E. 132, postbus 7600, Schiphol-Oost. 'n Boeiende baan voor een jonge vrouw die een zelfstandige werkkring ambieert, organisatie-talent bezit en administratief inzicht heeft. Representatief optreden en een eigen inbreng worden verwacht in deze afwisselende job, terwijl ervaring in de reklame c.q. publiciteit een pré kan betekenen. Bneven met uitgebreide informatie omtrent opleiding, ervaring, salaris, etc., te richten aan: L Erkend reklame- en adviesbureau /F 'X;-, 1 ■HMM -g .«'l'.'' MX l'HIV behoort o.m. de trouble-shooting, het ontwikkelen van nieuwe samenstellingen en het indraaien van nieuwe apparatuur bij de fabricage van Dezt uit heef teke indri heef valle Wij wensen deze research-afdeling voor genoemde werkzaam heden uit te breiden met een Ja in d oors „wa waa Over Vegti dan. elleb van het i duid ik ci Ik f mak van. tegel die i tekei „Te die t heb) bep? stijl vorr van heef heef mak moe dat Op ..W co m< nii sis in los he ik Hi Pi VE ZO V< fo be g« a< ve „I mar ellei behi oprr mar te h een Den tekt niet ver' illus ind< Voo aan Ik 1 vas was dag geb leg; aan din; jaai de gel< voo was soo pla bes mei voc aar dar opv bel din die De vei set uit zo’ kir jas mc lev gei wa me m: ge; Oc Ve ku we Je ee vraagt voor haar afdeling Centrale Inkoop een tot wiens taak zal behoren: behandeling, afwikkeling, administratie van inkoop- contracten voor grondstoffen. contacten binnen en buiten het bedrijf inzake handling en transport van cacaobonen. Deelname aan en verzorging van toelevering van der den. HAARLEM HOLLAND een nederlandse onderneming binnen een internationaal concern- met tal van activiteiten in de vliegtuig- en ruimtevaartindustrie Onze vennootschap, werkmaatschappij van ACF Holding N.V., ontwikkelt en fabriceert chemisch-farmaceutische half- en eind produkten, welke in binnen- en buitenland hun afzet vinden. Tot de werkzaamheden van onze J 4 terwijl tevens incidentele opdrachten t.b.v. de bereiding van zalven, stropen en injectievloeistoffen worden uitgevoerd.' Zij, die een analistenopleiding volgden, of een andere opleiding van gelijkwaardig niveau kunnen ook reflecteren. Kennis van tablettenfabricage strekt tot aanbeveling. Gegadigden verzoeken wij hun sollicitatie met vermelding van leeftijd, opleiding en ervaring te richten aan de Afdeling Perso- neelzaken, Straatweg 2 te Maarssen, tel. 030 - 45 24 39. Vereisten Leeftijd ca. 25 jaar. Opleiding minimaal HAVOHEAO. Commerciële feeling voor het inkoopgebeuren. goede contactuele eigenschappen. Enige iaren ervaring op de inkoopafd. van een bedrijf strekt tot aai beveling. Geboden wordt een interessante functie in een klem team van medewerkers met perspectieven voor de toekomst. Kandidaten dienen bereid te zijn zich aan een psychologisch onderzoek te onderwerpen. Scnriftelijke sollicitaties met volledige informatie worden gaarne spoedig ingewacht bij de afdeling personeelszaken, Postbua 9 te Haarlem. vrrnw.'- SI MICHEL S' w// V/ WfX:: .-/•// V,

IJmuider Courant | 1975 | | pagina 22