HOOGOVENS IJMUIDEN produktiepersoneel HOOGOVENS IJMUIDEN E IjG maatschappelijk werk(st)er HTS-ingenieurs E, V of W voor fabricage- en produktontwikkeling een bouwkundig tekenaar landmeetkundige ESTEL vaklieden bij de technische diensten ESTEL landmeetkundig rekenaar tekenaar I G.A.VelMjienll.V. medewerker schoonmaakdienst. Kent U het gemak van onze laadbak? Hoogovens vraagt een r ZATERDAG 3 MEI 1975 10 Haarlem transportbediende r BON iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en Haarlem Hoogovens heeft in de produktie en bij de technische diensten regelmatig plaatsingsmogelijkheden in kleine teams met volop kansen om vooruit te komen. I I I I I I I I De Centrale Afdeling Gebouwen vraagt voor het bouwkundig rayonbureau te Amsterdam ALB.THIJMLAAN 5 BLOEMENDAAL TEL, 023-37 99 voor de afdeling Sociale dienstverlening, groep Bedrijfsmaatschappelijk werk. CENTRALE DIRECTIE 7505010 Naam: Voornaam; Geboortedatum: Adres: HF 595 adviseur/ontwerper/partner/uitvoerder/beheerder Geboden wordt een: werksituatie, waarin maatschap pelijke ontwikkelingen herkenbaar zijn functie waaraan goede salariëring en Bij de vele technische dienstee heeft Hoogovens plaats voor vaklieden zoals bankwerkers, constructiebankwerkers, pijp- monteurs, instrumentenmonteurs (W R), elektromonteurs en anderen. Dagdienst of ploegendienst. Leeftijd 21-45 jaar. Dat kan zijn voor het bedienen ven installaties of het besturen van transportmiddelen, om zo maar twee voorbeelden uit de vele mogelijk heden te noemen. Voor dergelijke functies is geen gerichte voor- Omdat er bij Hoogovens in totaal zoveel mensen werken, gaan er elk jaar ook heel wat met pensioen. Bij elkaar net zoveel als de hele per' bezetting van een middelgroot bedrijf. Vandaar dat Hoogovens regelmatig plaats heeft voor produktiepersoneel en voor vaklieden bij de technische diensten. Woonplaats: Gehuwd/ongehuwd Ik wil vrijblijvend meer weten over werken bij Hoogovens. Hoogovens behoort - samen met Hoesch tot het ESTEL -concern secundaire arbeidsvoorwaarden verbonden zijn. Zo*a plaats In een team zou ook Iets voor m kunnen zijn! Belangstelling? Stuur dan onder staande bon in. Adresseer als volgt: Hoogovens, Personeelsvoorziening, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (plak dus geen postzegel). Kandidaten die de VO gevolgd hebben en over aangepaste ervaring beschikken genieten de voorkeur. opleiding nodig. De vereiste kennis en vaardigheden leren wij u in de praktijk. In aanmerking komen mannen van 18-45 jaar die bereid zijn in ploegendienst te werken. pensioenregeling, eigen gratis busvervoer in de wijde omgeving. Het St. Elisabeth's of Groote Gasthuis biedt plaats aan een full-time Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties aan het hoofd Dienst Personeelszaken, Boerhaavelaan 22. Haarlem. Bij de Civiele Dienst van het Elisabeth Gasthuis is plaats voor een Rekening dient te worden gehouden met wisselende diensten. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Inlichtingen worden gaarne telefonisch verstrekt door mejuffrouw A. M Streef kerk, hoofd Civiele Dienst, tel (023) 33 90 30. toestel 2287. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties aan het hoofd Personeelszaken, Boerhaave laan 22, Haarlem. De afdeling fabricage- en produktontwikkeling maakt deel uit van het directoraat ontwikkeling en is belast met het verrichten van research met betrekking tot lucht- en ruimtevaart, alsmede met de introductie van de gevonden resultaten in de diverse bedrijfssectoren. een HTS-ingenieur E en een HTS-ingenieur V of W. Leeftijd tot 30 jaar. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, tot f 1814,- per maand. Boven het salaris wordt een toeslag van f 45,- toegekend. Verdere uitloopmogelijkheid is aanwezig. Een jaarlijkse vakantie-uitkering van 7g%. Opleidingseis: diploma MTS-bouwkunde; enige praktijk-ervaring als bouwkundig tekenaar strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties gaarne voorzien van een recente pasfoto en met vermelding van vacaturenummer 0138 kunt u richten aan de Dienst Sociale Zaken, afdeling Werving en Selectie, Lovinklaan 1 te Arnhem. Heidemij Nederland BV, behorende tot de Heidemij Groep, is gespecialiseerd in advies, ontwerp en uitvoering van cul tuurtechnische, weg- en waterbouwkundige en bosbouwkun dige projecten. Zij vraagt voor haar Technisch Bureau te Haarlem een Kennis van moderne talen is noodzakelijk, zowel in woord als geschrift. In de afdeling zijn 7 medewerkers werkzaam. Indien u in dit werk geïnteresseerd bent kunt u uw sollicitatie met vermelding van no. 079-B.152 zenden aan afdeling personeelszaken, postbus 7600, Schiphol-Oost Gelet op de vele contacten die in verband met de functie-uitoefening moeten worden onderhouden zijn goede contacteigenschappen gewenst. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Personeelsdienst van de Centrale Directie der PTT, Zeestraat 9 te 's-Gravenhage. Nadere inlichtingen worden gaarne telefonisch verstrekt door mejuffrouw A M. Streefkerk, hoofd Civiele Dienst,- telefoon (023) 339030, toestel 2287. Voor informatie kan contact worden opgenomen met de chef van het Bouwkundig Rayonbureau te Amsterdam, de heer K. Boon, telefoon (020) 74 30 54. Zijn taken zijn o.a. het verrichten van kadastrale, deformatie- tachy- metrische en veelhoeksmetingen, het traceren van wegen en waterlo pen en het naverkennen m.b.v. luchtfoto's. Vereiste opleiding: N.L.F.-landmeetkundige of vergelijkbaar niveau. Hoogovens behoort -samen met Hoesch- tot het ESTEL-concern Nadere inlichtingen betreffende de beroepsinhoudelijke aspecten bij de heer G. Mensinga, tel.: 02510 - 9 19 05. Inlichtingen betreffende functie e.d. telefoon 02510-9 41 00. De werkzaamheden bestaan onder andere uit: individuele hulpverlening aan werk nemers, waar nodig in samenwerking met bij de problemen betrokken functionarissen en/of andere specialisten binnen dan wel buiten het bedrijf; multi-disciplinaire aanpak is in ontwikkeling vanuit de casuïstiek bundelen van de problemen binnen de onderneming en met de daaruit verworven inzichten bijdragen leveren aan het sociaal beleid als integrerend bestanddeel van het personeels beleid. Dit heeft Hoogovens te bieden Naast een goedbetaalde baan met mogelijkheden om vooruit te komen, biedt Hoogovens uitstekende sociale voorzieningen, een goede Als u Hoogovens van buitenaf bekijkt, (ijkt het één kolossaal bedrijf. Bij nadere verkenning blijkt het te bestaan uit talloze grote en kleine fabrieken en werkplaatsen, waar mensen in kleine teams prettig samen werken. een nederlandse onderneming binnen een internationaal concern - met tal van activiteiten in de vliegtuig- en ruuntevaartindustrie Na ontvangst wordt contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510 - 94000. Eisen: opleiding Sociale Academie (studie richting MW), HSA of gelijkwaardig rijbewijs BE. U kunt uw sollicitatie, onder vermelding van ons nr. HF 587, richten aan Hoogovens, Personeelsvoorziening, Hoofdkantoor 2, IJmuiden. Economische en practische oplossing voor alle afvalproblemen van huis, i J kantoor, fabriek en bouwwerk. Snelle afvoer in open of gesloten bakken. Wij blijven onbetwist de bakkenspecialist. - In samenwerking met het constructiebureau houdt een van de onderafdelingen zich bezig met selecties van normconstructies en de normalisering van halffabrikaten, materialen en standaarddelen. Via constructierichtlijnen worden deze selecties ter kennis gebracht van de constructeurs maar evenzo van de inkopers en degenen die belast zijn met binnenkomstcontrole. - daarnaast worden specificaties opgesteld m.b.t. de toe te passen werkmethoden en verdere "processing” in het produktiebedrijf. - de onderafdeling is tevens ingeschakeld bij de vele projecten die in internationaal verband worden uitgevoerd, om ook daarbij zorg te dragen voor de vereiste standaardisatie. In deze onderafdeling die wij luchtvaartnormalisatie noemen is plaats voor: En een Zijn werkzaamheden bestaan o.a. uit het uitwerken van tachymetri- sche opnamen, kadastrale metingen, polygoneren en het berekenen van coördinaten. Vereiste opleiding: N.L.F.-landmeetkundigtekenaar of C.T.O.

IJmuider Courant | 1975 | | pagina 10