Huyghet is te gek STORMVOGELS-TRAINER VIERDE ALVAST FEESTJE als dit Haarlem gaat degraderen VELSER SPORTWEEK VERGDE EEN HALF JAAR ORGANISATIE begint seizoen opvallend Fred André weer in Telstars opstelling Wielerkoers I lijdt onder concurrentie tl „Natuurlijk ben ik „Rooswijk” optimist” KM H Hl LI mi I 1WI Jong Telstar uitgesteld Chef de Rang Demi-Chef leerlingen voor bediening en buffet Afwashulp(en) A.S.ZONDAG 4 MEI TEGEN THAMEN Carrousel uitgeschakeld 19 7 5 SPORT MEI 14 Z Verklaring Aanbieding 1 Veilig Vaste plaats Aanvang 14.00 uur Badmintonpad, einde Verspronckweg n It will be nice to meet you Sunday! My boys are in good shape and I’m in the mood. Support Action ’68, the runner up this year! 55 SHERMAN KINNEY (coach) voorspelt: in a"e Restaurant „DE BOKKEDOORNS” Wethouder van Gelukpark Zeeweg 53, Overveen Tel. 023-26 36 00 Ook recreatief I w (Van onze sportredactie) ADVERTENTIE) (Van onze sportredactie) (ADVERTENTIE) er Iets waar Huyg na de ietwat opgaande van om (Van onze wielermedewerker) (ADVERTENTIE) MARC SERNÊ (Van onze sportredactie) In verband met verdere activi teiten vragen wij voor direkt: Sollicitaties na telefonische afspraak! IJMOND. Stormvogels-trainer Poot blijft vrolijk. Ondanks dat zijn ploeg nog steeds niet veilig Is in de tweede klasse A, blijft de gebrilde oefenmeester lachen. „Ik heb goeie hoop voor het beslissingsduel tegen DJK”, stelt hij, „dus waarom zou Ik niet alvast een feestje bouwen?” Gis teravond voegde Poot in zijn woning in Beverwijk de daad bij het woord. tal. Poot: „Kun je nagaan. Hij heeft niet eens in de Al-junloren gespeeld. li fi cl ti K N O d si rr e< le gi v g' Cl g< V h< V d ti zi rr ui la le S] s1 a Het is de bedoeling dat een half uur eerder op datzelfde Plein ’45 een eeuwi ge vlam, door lopers van Suomi vanaf de Grebbeberg opgehaald (in tien uur tijd moet de afstand tussen Wageningen en Velsen zijn overbrugd) zal arriveren. Door wat troubles met de jeugdlei- ding heeft hij maar een half seizoen gespeeld. Bij de A2-junioren. Ik ken hem nog niet zo goed, maar ik weet nu al dat hij een vreselijk goeie rechtshalf is. Dat bleek dinsdag wel, toen we voor het Velser-kampioen- schap tegen Velsen speelden”. „Maar dan zal er wel gepraat moeten worden”, weet de lange verdediger. Het maakt me momenteel allemaal niet zo veel uit waar ik speel. Dit is een uitzon derlijke situatie waarin Haarlem zich in de eerste plaats hoe dan ook van degra- HAARLEM/IJMOND Haarlem ontmoet morgen op eigen terrein in Excelsior een tegenstander die intheorie ook nog niet helemaal vrij is van degra- datiegevaar. Hoewel de kans dat de Rotterdammers inderdaad nog in gevaar zullen komen (ze staan vier punten voor op Wageningen en NAC en drie op Haarlem) erg klein is, mag worden aan genomen dat de opzet van trainer Ben Peeters er op gericht zal zijn het laatste beslissende puntje uit Haarlem weg te slepen. lost, maar vanaf die maanden ben je wel constant met de Sprtweek bezig”. En zijn er eens moeilijkheden, die onoverkomelijk lijken, dan is daar altijd nog Leen van de Lugt. De al wat kalande Velsenaar is, met zijn ongeloof lijke hoeveelheid contacten in de sport- Stormvogels-trainer Poot: optimist Fred Jansen, die morgen tegen DJK zijn debuut maakt in het eerste elf- Het programma van de Velser Sportweek voor zondag en maandag luidt als volgt: Zondag: 10.00 uur.18.00 uur, Sporthal Zeewijk: Jeugdtoernooi Basketball. 10.00 uur-16.00 uur, Noordzeekanaal: Roeiwedstrljden De Stern, met OSSA, De Where en De Alkmaarse. Maandag: 10.00 uur-18.00 uur, Sporthal Zee wijk: Volleybaltoernooi. 13.30 uur-17.00 uur, Hoofdveld Sportpark Schoonenberg: Zeskamp. 18.00 uur, Paviljoen Schoonenberg MMS: Wan delen. Start avonddriedaagse, ca. 10 km. Rooswijk speelt op 5 mei de eerste competitiewedstrijd van het pas begon nen honkbalseizoen en doet dat tegen het Haagse Laakkwartier. Hieraan voor afgaande landen parachutisten op het honkbalveld en dat wordt weer vooraf gegaan door een honkbalwedstrijd tus sen een team van radio- en t.v. beken den en Rooswijk 3. Het derde team van Rooswijk is voornamelijk samengesteld uit spelers, die in het verleden in het topteam van Rooswijk speelden. Ed Sau er, de gebroeders Klesser en Kees Hei nen zijn de bekende spelers in dat team. De ploeg waartegen zij maandag spelen is samengesteld uit de volgende perso nen: Hugo Walker, Martijn Lindenberg, Henny Budie, Henk Terlingen, Piet van Strien, Joop Kohier, Mart Smeets, Jan Stekelenburg, Henk Knol en Theo Reits- ma. Als gastwerper treedt in dit team op de oud international Ton Ter Neuzen. Voor Barry Hughes c.s. is dat echter niet voldoende. Haarlem heeft de volle winst nodig. Wordt Excelsior verslagen en redden NAC en Wageningen het niet tegen respectievelijk FC Utrecht en Go Ahead Eagles, dan bestaat de kans dat een overwinning van Haarlem zondag al voldoende zal zijn voor behoud van het eredivisieschap. Hughes: „Laten we ho pen dat het niet op de laatste wedstrijd tegen NAC aan moet komen.” De Haarlem-trainer verkeert in de gelukkige omstandigheid dat alle spelers die vorige week Sparta een gelijk spel af- dwongen weer inzetbaar zijn. Het team ziet er daarom als volgt uit: Boers- ma, Wentink, Fransz, Huyg, Derksen, Wetzel, De Kip, Peys, Sadek, Hoeben en Boszhard. Ook Ben Peeters komt met een ongewijzigd team. Excelsior speelt met de volgende opstelling: Van der Roer, G. den Butter, Wickel, Israel, Tab- bemee, A. den Butter, Van der Berg, Kwakkemaat, Roggeveen, Reijgersberg en Bassant. Bij Telstar, dat zondag als voorlaatste tegenstander van Feyenoord fungeert, maakt Fred André zijn rentree ten koste van Kamphues. Trainer Joop Castenmil- ler: „Kamphues heeft het zeker niet slecht gedaan, maar André verdient toch nog de voorkeur.” Telstar, dat reeds aan de afbouw van het seizoen is begonnen, hetoeen onder meer inhoudt dat er nog IJMUIDEN. De „Wolf van 1833” en Rooswijk hebben de plannen voor de gebeurtenissen op 5 mei op bet honkbal veld in Zeewijk in IJmuiden inmiddels definitief rond. Zoals bekend hebben zij een programma samengesteld voor be vrijdingsdag, waardoor de eerste compe- titiedag van Rooswijk op Zeewijk tot een opvallende gebeurtenis uitgroeit. Het team van radio- en t.v.mensen zoals dat maandagmorgen tegen een team van Rooswijk uitkomt is inmiddels definitief samengesteld, en alle vergunningen voor het optreden van de parachutisten (rond de klok van één uur) zijn verleend. slechts twee maal per week wordt ge traind, kan PSV morgen al kampioen maken wanneer het Feyenoord in de Kuip zou verslaan. Joop Castenmiller zal bij zijn poging daartoe waarschijnlijk de volgende spelers gebruiken: Bloem, Driesen, André, Van Essen, Bischot, Hel ling, De Wit, Fens, Stout, Van Kooten en Jonker. Feyenoord speelt hoogstwaarschijnlijk in dezelfde opstelling als vorige week tegen Wageningen. Alleen het meespelen van Wim Jansen is in verband met een kuitbeenblessure nog niet helemaal ze ker. Wiel Coerver houdt echter voorlo pig toch de volgende opstelling aan: Treytel, Schneider, Van Daele, Rijsber- gen, Everse, Jansen, De Jong, Van Hane- gem, Olsen, Ressel en Kristensen. BEVERWIJK. Op het parcours in het sportpark Adrichem wordt maandag 5 mei door de Beverwijkse rennersclub Kennemerland een Bevrijdingsronde van Beverwijk gehouden en daarvoor heeft men een aantal nabuurclubs uitge nodigd om deel te nemen, maar omdat op dezelfde dag in Haarlem een open koers wordt gehouden, is de inschrijving onder de verwachtingen gebleven. IJMOND. De wedstrijd die Jong Telstar vanmiddag om 14.30 uur tegen Jong Amersfoort op het veld van Velsen zou spelen, is door de KNVB uitgesteld. Nu pakken we wel punten maar dat komt omdat we nu toch min of meer met een vast elftal spelen. De stemming in het elftal is ook goed momenteel. Daarom ben ik ook wel optimistisch gestemd wat onze kansen betreft toch in de ere-divisie te blijven. Dat hoop ik ook vurig want degradatie zou een ramp betekenen. Dan zie ik hele maal geen publiek meer komen. De mensen hier in Haarlem gaan tenslotte liever naar het strand of wandelen dan naar Haarlem. Je hebt hier een heel kri tisch publiek. Je moet wel wat bieden wil je mensen trekken. Eigenlijk zou je morgen bij zo’n degradatiewedstrijd een vol huis moeten hebben. Maar als er 5000 mensen zijn dan is dat alweer meegenomen. Jammer misschien maar het is niet anders”. lijn in de laatste maanden zeker reke ning mee houdt. Huyg: „Je moet er wat mij betreft gewoon van uitgaan dat Haarlem, gezien het spelersmateriaal ei- I genlijk op de plaats van Telstar zou moeten staan. Misschien iets lager want Telstar draait momenteel toch wel weer erg goed. Maar ruimschoots veilig had Haarlem in theorie al lang moeten staan. Dan zou het te gek zijn, wat er ook allemaal gebeurd is dit seizoen, dat we nu opeens zouden degraderen. Maar de situatie is inderdaad onduidelijk. Ook als we zondag winnen. In die laatste wedstrijd in Breda tegen NAC valt vol gens mij de beslissing. Wat voor rare wedstrijd dat ook kan worden, ik geloof toch zeker dat we een elftal hebben dat daar op een gelijkspel kan spelen als het nodig mocht zijn. Dan zijn we er.” BEVERWIJK. In zijn laatste wedstrijd voor het zaalvoetbalkampioenschap van het district West 1 leed het Beverwijkse Carrou sel in de sporthal van Schagen een 2-1 neder laag tegen Scagha en verspeelde daarmee zijn kansen op de titel. Aan een gelijkspel in de thuiswedstrijd tegen Luchtmacht heeft Scagha voldoende om het kampioenschap te kunnen bemachtigen. Voor de Haarlemse zaalvoetbalcompetitie werden ook nog een aantal wedstrijden ge speeld en daarvan waren de resultaten van de clubs uit de IJmond: Beverwijk: eerste klas B: Joky DGS-Fransen Schoot 5-3; tweede klas A: Wijker Post-Strawberry 2-4; Adrichem- Schaaper 3-2; tweede klas C: Cupido-KGM 2- 2; res. tweede klas A: Joky DGS 2-De Ezel 2 1-1. Wijk aan Zee: derde klas A: PCH-Wijk aan Duin 2-1; Mikro Techniek-^herrycan 2-6; res. tweede klas A: Klein Zwitserland 2-Pro- gress 2 4-4; Tuinstra 2-Carrousel 2 1-3; res. derde klas C: De Biggen 2-RAVIJ 2 1-2. De resultaten van de IJmondclubs die in de Kennemersporthal speelden waren tweede klas D: Figee 2-Kennemer Intersport 2 3-4; derde klas A: De Fles 2-VVD 2 1-5; res. derde klas D: Figeee 2-kennemer Intersport 2 3-4; eerste klas B: Spaarnwoude-Tulnstra 3-5; der de klas B: HCK-Poort van Velsen 0-8; De Brug-De Fles (De Brug n.o.); res. tweede klas B: Bloemendaal 2-Geldermans 2 3-6; SFC 2- GBO Sport 2 4-1; SC Zandvoort 2-Davidson 2 5-5; Verhorst Boys 2-TYBB 2 1-1; res. derde klas D: PCH 2-v.d. Veen ’s 2 4-4. datie moet zien te redden. Daarom offer ik me graag op. Maar voorstopper is niet altijd een fijne positie om te voet ballen. Ik vind het een beetje troosteloos om negentig minuten achter een man netje aan te draven. Je komt zelf nau welijks meer aan lekker spelen toe. Je kunt dan wel stellen dat je ook als 1 voorstopper bij modern voetbal de gele genheid krijgt tot offensieve acties maar] in het huidige voetbal en zeker bij eenl elftal als Haarlem dat niet negentig mi nuten kan aanvallen heb je daar niet zo-1 veel gelegenheid voor. Spitsen als Kistl of Nico Jansen kun je namelijk geen seconde loslaten. Morgen heb ik weer zo’n middag waarin ik negentig minuten op moet passen. Roggeveen van Excelsi or is ook zo’n speler die je niet kunt laten lopen. Je ziet hem misschien één helft helemaal niet, maar opeens is hij weg en is het een doelpunt. Wat dat betreft is het op het middenveld lekker der voetballen. Dan ben je veel vrijer en heb je meer mogelijkheden”. Wat de laatste categeorie betreft noemt Van de Lugt, voetballer in hart en nieren (zo speelt hij regelmatig zijn partijtje in het elftal van de oud-inter- nationals) de voetbalfinale om het senio renkampioenschap van Velsen, dinsdaga vond op het hoofdveld van het Sport park Schoonenberg tussen Velsen en VSV de klapper van de week. „Ik ver wacht daar op zijn minst duizend toe schouwers”, aldus Van de Lugt „Want er staat toch maar het kampioenschap van Velsen op het spel. Bovendien mag de kampioen, net als trouwens de titelhou der bij de junioren, als vertegenwoordi gend elftal mee naar Bergisch-Gladbach, waar we eind deze maand me* 150 Velser sporters naar toe gaan”. De voorkeur van voorzitter Kroger gaat dit jaar uit naar de zogenaamde „zeskamp”, die maandag op het hoofd veld van het sportpark Schoonenberg wordt georganiseerd. Kroger: „Daar doen een hele hoop verenigingen aan mee. Het is inderdaad te vergelijken met de NCRV-Zeskamp op de televisie. Bij ons is het leuke dat er in elk deelnemend Ook voor het wedstrijdje van de schooljeugd op gewone fietsen, waarmee om één uur een begin wordt gemaakt, is de belangstelling minimaal en men heeft al overwogen om deze race niet door te laten gaan als er niet meer deelnemer- tjes komen opdagen. Voor de race van de oud-renners, waarvan de start om twee uur is, hebben zich onder andere Dirk de Ruiter, Rob Schelvis, Piet Sieveking en Jan Aartsen opgegeven. Aan de strijd van de amateurs en junioren nemen van de nieuwe Kennemerland-Huturuploeg deel: Lies de Vries, Frans Klardi. Menno Jansen en Henk Hendriks (allen Heemskerk), de Beverwijker Jack van Hooff, Leo de Vet uit Alkmaar, Jan Konijn uit Abbekerk en de in Beverwijk wonende Joegoslaaf Cedo Paice. De start is om half drie en de af te leggen afstand bedraagt 80 km. Poot heeft ook een verklaring voor de tegenvallende prestaties. „In de tijd dat Stormvogels nog eerste klasse speelde en ook in de beginjaren van de tweede klasse is er een verkeerd beleid gevoerd. Het moest allemaal professioneel, weetjewel, dat mode woord. Met als gevolg dat er steeds minder clubspelers in het eerste ston den. Dat had weer tot gevolg dat iedereen voor zichzelf liep te voet ballen in plaats van voor het team”. Overigens is ook elftalleider Heilig er heilig van overtuigd dat Stormvo gels morgenmiddag om 14.30 uur wel degelijk een kans maakt tegen DJK. „Die drie punten in de competitie geven natuurlijk hoop”, aldus Heilig, „maar het zegt natuurlijk weinig. De strijd is open. Zowel Stormvogels als DJK heeft bewezen moeilijk tot sco ren te kunnen komen, zodat een on gelukkig moment wel eens de door slag zou kunnen geven”. Heilig, Poot (die dit seizoen Paul Verra als trainer opvolgde) en hun ploeg kunnen in ieder geval rekenen op de steun van een fors aantal supporters, die door het bestuur in de gelegenheid zijn gesteld gratis per bus naar Koog aan de Zaan te reizen. Toch heeft Haarlem het in de eerste helft van deze competitie goed verknald. Toen werd praktisch geen punt gehaald. Huyg daarover: „Ik geloof dat in het begin de zaak teveel en te snel door elkaar is gegooid. Marijt er een paar wedstrijden uit, dan Hoeben weer weg en iedereen speelde wekelijks op een andere plaats. Dat heeft punten gekost. Maar hij wordt nog steeds gehouden. En hoe. Vanaf vandaag tot en met volgende week zondag 11 mei staat Vel sen in het teken van de Sportweek. Duizenden sporters zullen tijdens de ko mende negen dagen in actie komen. Zowel in de recreatieve als in de wed- strijdsport-sector. HAARLEM. Zoals het er momen teel voorstaat dan zal Pieter Huyg (24 jaar) ook in de voor Haarlem uiterst belangrijke laatste competitiewedstrijden tegen Excelsior en NAC opnieuw als voorstopper optreden. Huyg, die best de capaciteiten heeft om hoe dan ook een spits uit te schakelen, speelt alweer enkele duels erg betrouwbaar op die plaats en er is ook weinig reden om hem daar weg te halen. Maar er zit een heel ander aspect aan de zaak. Zeker ais Anton Marijt (Huyg: „Ik weet gewoon dat dat een erg goede voorstopper is maar als ik de opdracht krijg om op die plaats zijn positie in te nemen dan doe ik dat gewoon”) bij zijn besluit zal blijven om Haarlem aan het einde van dit seizoen hoe dan ook te verlaten, zou het wel eens kunnen gebeuren dat Huyg ook het volgend seizoen weer op deze plaats moet spelen. Er is dus hel wat te beleven, de komende dagen. De Velser Sportweek krijgt nog een officieel tintje, als maan dag burgemeester Reehorst op Plein ’45, om half elf ’s morgens, een toespraak zal houden. wereld, voor de Velser Sportweek een onmisbare figuur geworden. Van de Lugt („ach, niet zo overdrijven”) regelt werkelijk alles. Niet voor niets zegt voorzitter Kroger, terwijl zijn rechter wijsvinger in de richting van Van de Lugt priemt: Zonder de steun van de gemeente, zowel financieel als organisa torisch, zou de Velser Sportweek nooit kunnen worden gehouden”. „Is dit al in orde? Is dat al in orde?” Leen van de Lugt pakt tijdens het gesprek zeker vijf maal de hoorn van de haak om dit soort vragen te stellen. Tot en met de laatste minuut van de Velser Sportweek zal dat zo gaan. Want er mag natuurlijk helemaal niets fout gaan. Vandaar ook die lange tijd van voorbe reiding. Voorzitter Kroger: „Vanaf het begin van oktober zijn we met de Sprtweek bezig. Dan houden we allerlei vergade ringen, waarin we beslissen hoe we het deze keer weer eens zullen aanpakken. Dan lijkt het ook gemakkelijk te gaan, maar zo met januari, februari komen de moeilijkheden. Natuurlijk heb je in al die jaren wel een bepaalde ervaring opgedaan, maar iedere keer weer kom je nieuwe, onverwachte dingen tegen. Ze worden natuurlijk allemaal wel opge- voor Mijn team zat door de zenuwen hele maal vast”. In dat team van afgelopen zondag zat overigens nog niet de 18-jarige De economische medewerker bij een bedrijf dat schroeven en bouten produ ceert heeft bij Haarlem al op heel wat plaatsen gevoetbald. Huyg: „Ik ben bij Thompson begonnen in de spits. Ik ben bij Hughes verdedigende middenvelder geweest, vrije verdediger, linkervleugel- verdediger en nu weer voorstopper. Al die wisselende posities komt je spel en het elftal niet ten goede. Je speelt als voetballer toch je beste seizoen als je één heel jaar op een vaste plaats voet balt. Z°UeüeU'^'eWa Nee Het C n°9» aaat ons hartenU* Poot: „Ik moet wel optimistisch zijn. Want hoe moet ik het anders overbrengen op mijn mensen. Maar ik vind gewoon dat wij DJK daar op het KFC-veld moeten kunnen pak ken. In de competitie wonnen we uit met 2-1 van ze en thuis speelden we heel ongelukkig gelijk. Trouwens, dat ongeluk hadden we afgelopen zondag helemaal niet. We hebben ontzettend veel mazzel gehad tegen Vitesse. Het werd 1-1, maar het had net zo goed 3-0, 4-0 voor Vitesse kunnen zijn. Waarom heeft Hughes juist hem voor- stopper gemaakt? Er bestaat natuurlijk wel een vertroebelde situatie tussen Hug hes en Marijt (de Haarlem-trainer heeft dat wel trachten te verdoezelen door uit te roepen dat Marijt een blessure had opgelopen maar dat is weer iets dat Hughes volkomen verzonnen heeft), zo dat er wellicht weinig keus is, maar toch blijft het opmerkelijk dat Huyg nu weer op die plaats staat. Huyg „Ik heb vorig seizoen al eens een erg sterke wed- strijd tegen Nico Jansen als voorstopper gespeeld. Hughes heeft er verder met mij ook niet over gesproken. Waar schijnlijk heeft hij gedacht hij doet het goed op die plaats dus laat ik hem er maar weer neerzetten. Voor de komende westrijden kun je dat ook het beste zo laten. Maar ais ik bij Haarlem blijf (Huygs contract loopt aan het einde van dit seizoen af red) en ik zou constant voorstopper moeten blijven dan wil ik dat wel eens eerst uitgebreid door gaan praten met de trainer. Of ik blijf hangt ook af of Haarlem in de ere-divisie blijft. Het hangt van een aantal factoren af of ik weer teken of niet. Waar speelt Haarlem volgend jaar, wat zijn je mede spelers en misschien krijg ik wel een goede aanbieding. Op dit moment denk ik daar ook nog niet zoveel aan. We moeten ons eerst zien te redden van degradatie”. Het team wordt gecoacht door Piet de Nieuwe. De scheidsrechter bij deze wed strijd is Aad Wedemeijer, ze.f oud speler van Rooswijk en tegenwoordig internati onaal honkbalscheidsrechter. De opval lende honkbalwedstrijd wordt gespeeld vanaf half twaalf en zal ongeveer an derhalf uur duren. Tussen één en half twee landen de parachutisten van de Hilversumse vereniging Icarus. VELSEN. De gezichten vertonen duidelijk meer rimpels dan enkele maanden geleden Leen van de Lugt, ambtenaar van Sportzaken van de ge meente Velsen, en J. Kroger, dit jaar voor het laatst voorzitter van de Velser Sportstichting, zijn ongetwijfeld aan een paar vrije dagen toe. Een half jaar van keihard werken ligt achter de rug en met spanning wacht het duo, en met hen de rest van het Sportstichting-be- stuur, de resultaten van deze arbeid af. Het lijkt niet moeilijk, het organiseren van een Velser Sportweek, maar een gesprek met Van de Lugt en Kroger leert dat men, als men er zo over denkt, er flink naast zit. De Amstelveense Bataaf-rijder Juul Brues- sing heeft de goede vorm te pakken en bracht het in de ronde van Baarn tot een nieuwe overwinning. Hij was de snelste finis her van een zes man sterke kopgroep Hans van Leeuwen uit Haarlem kwam op de achtste plaats. Het door Van Nispen behaalde kampioen schap in de vierde klas A van West 2, waaraan promotie is verbonden naar de derde klas, wordt vrijdagavond 9 mei in het Van Nispenhuis in De Zllk gevierd met een recep tie, aanvang acht uur. Ter gelegenheid van het 45-jarig bestaan houdt het in de derde klas van het amateur voetbal spelende DCO vanavond (zaterdag 3 mei) in het clubhuis een zogenaamd „open huis”. Daarbij zal tevens een huldiging plaats vinden van secretaris E. Doornebosch, die dertig jaar lang het secretariaat heeft waarge nomen en nu zijn taak aan een jongere wil overdragen. Spitsspeler Richard Schemmekes van SDW, die betaald voetbal heeft gespeeld in Ajax en Blauw Wit, gaat het volgende seizoen voor de Haarlemse hoofdklasser EDO snelen. team een bekende persoon meedoet. Fred André en Frans van Essen doen in ieder geval mee en ook Leen hier. Hij heeft zich door de rugby’ers laten strik ken”. ■Sxv.

IJmuider Courant | 1975 | | pagina 14