KN Ol ervaren bouwkundige m KOMBIKASTEN Boekenkasten zijn de spécialité de La Maison Hfracon bouw- aannemingsbedrijf b.v. HEEMSTEDE p IH Op of naast elkaar. L Erfe zeeweg ziekenhuis velsen ziekenhuis (312 bedden) en verpleeghuizen (100 bedden) Een leuke baan voor een telefoniste Ideaalkasten: de boekenkast waaralles in kan. Aparte coueotie Ideaalkasten, waarin ook de grootste boeken, albums, platencollecties, geluidsinstallaties en tv apparaten hun plaats vinden. Te completeren met hoek- en afrondkasten. Ook passend bij de Kombikasten. Dieptematen: onder 30 en 38, boven 20 en 25 cm. In 3 hoogtes en 5 breedtes. 9 HOOGTES, 6 BREEDTES, fl DIEPTES medewerker(ster) pre hoofd stafbureau personeelszaken vliegtuigbouwkundig ingenieur (mnl./vrl.) uitvoerder bouwnijverheid geologisch assistent De klassiek-rustieke stijl. Het Huis van de Franse Boekenkasten. plv. unithoofd (mnL/vrl.) r door FIGEE Bill «iy. 1 I NERGENS DIVERSE UITVOERINGEN goede vakmensen zitten goed bij FIGEE kotteraars/draaiers staaii ZATERDAG 24 MEI 1975 14 NET MEDIA vac. nr. 5-1314/1757 vac. nr. 5-1287/1757 IV (mnL/vrl.) vac. nr. 5-1352/1757 (mnl./vrl.) vac. nr. 5-1293/1757 een dove zonder van hu die sin >eth’s vac. nr. 5-0207/1757 aan de UIIIHUIIIIiill ló miiiiiiiiiiiiiiii voor de kostenbewaking en nakalkulatie van de werken. nenooc mentaf opmer werd c syndro versch Tijd, hij voc geleidi Unieke collectie boekenmeubelen in klassiek en modern. Kom naar de toonzaal van La Maison des Bibliothèques in Bussum. Wat we bieden? Een goed salaris, minstens I9 dagen vakantie plus eventuele jeugdvakantie, 8% vakantietoeslag, winstaandeel (ruim 7%), reiskostenvergoeding en royale studie kostenregelingen nog zo het een en ander. Kandidaten moeten tevens in staat zijn mee te werken aan o.a. inschrij- vingsbegrotingen, werkbegrotingen, en netwerkplanningen. Talloze combinaties mogelijk. Er is altijd een boekenkast die precies past in uw kamer... en in uw budget! ziekenhuis en het verrichten van administratieve werkzaamheden ten dienste van de afdeling. Heeft u belangstelling? Dan kunt u uw sollicitatie richten aan de afdeling personeelszaken, onder nummer 094-V.090, postbus 7600, Schiphol-Oóst. voor de Rijks Geologische Dienst t.b.v. de Economisch Technische Geologie voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Rijkswaterstaat, Directie Noord-Holland Vereist: TH vliegtuigbouwkundig ingenieur, richting vliegeigenschappen en prestaties. Standplaats: Haarlemmermeer (Schiphol-Oost). Salaris, afhankelijk van ervaring, max. f 3937,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f4571,- per maand aanwezig. Taak: beoordelen van de luchtwaardigheid van vliegtuigen en hefschroefvliegtuigen, voor namelijk v.w.b. vliegeigenschappen en presta ties; behandelen van problemen betreffende de ontwikkeling van de luchtvaartindustrie en ver strekken van adviezen. Taak: samenstellen van geologische concept rapporten i.v.m. adviezen aan derden; controle op dergelijke rapporten, die in de districten zijn samengesteld; interne verwerking van de op drachten van derden. Vereist: diploma HBS-B/HAVO (met wiskunde). Diploma Middelbare of Hogere Tuinbouwschool strekt tot aanbeveling. Standplaats: Haarlem. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2239,- per maand. Promotiemogelijkheid aan wezig. voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Directie Luchtvaartinspectie van de Rijksluchtvaartdienst Gaarne zien wij Uw eigenhandig geschreven sollicitatie met uitgebreide informatie over opleiding en arbeidsverleden tegemoet. Zonder Uw toestemming worden geen inlichtingen ingewonnen. Ter versterking van ons Bedrijfsburo roepen wij sollicitanten op De Arbeidsinspectie heeft tot taak het bevorde ren van optimale arbeidsomstandigheden voor de werkende mens. De activiteiten van deze dienst hebben betrekking op de bestrijding van gevaren die veilige en gezonde werksituaties-bedreigen en zijn voorts gericht op het bevorderen van zo danige omstandigheden in bedrijven dat de werknemer als mens zo goed mogelijk tot zijn recht kan komen. Taak; het, in de bouwnijverheid, instellen van onderzoeken ter bevordering van de naleving van de bepalingen van de Veiligheidswet en de Arbeidswet; geven van adviezen en aanwijzin gen op veiligheidstechnisch gebied en onder zoeken van ongevallen. De activiteiten zijn gericht op uiteenlopende facetten van de arbeidsomstandigheden in de bouwnijverheid en bevatten naast overwegend (veiligheids-) technische ook bedrijfsorganisato rische en arbeidskundige aspecten. Gevraagd: kennis van maatschappelijk-werk- problematiek, zowel theoretisch als praktisch: diploma maatschappelijk werk van een Sociale Academie of HSA, b.v.k. voortgezette opleiding. Leidinggevende ervaring en bereidheid in team verband te werken. voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. de Arbeidsinspectie Vereist: diploma MTS-bouw of aannemers- cursus B en U met diploma MULO, alsmede ruime ervaring als uitvoerder in de (b.v.k. utiliteits-) bouw. Aanvullende ervaring als orga- nisatie-medewerker strekt tot aanbeveling. Standplaats: Haarlem Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2239,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f 2567,- per maand aan wezig. De salarissen zijn exclusief 7) °/o vakantie- uitkering en een toeslag van max. f 45,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Raad voor de Kinderbescherming te Haarlem Postbus 180 Glipperweg 35-37 Telefoon 023-289860’ De 32- tenia, 'oor hel «holen tasterd angen ot opm< yndroor (mnL/vrl.) Naast strakke moderne uitvoeringen is er ook een sortering in echte stijlmeubelen. Diverse sublieme modellen, volmaakt gestileerd en afgewerkt. Toonzaal en verkoop: BUSSUM, Slochterenlaan 3 (bij station Naarden-Bussum) Telefoon 02159-4 61 22 (buiten werktijden 4 04 99). Geopend maandag t/m zaterdag van 9-5 uur. 00 HAARLEM-HOLLAND Een werkeenheid in de sociale sektor van de Raad bestaat uit een aantal maatschappelijk werkers en twee administratief medewerkers, die onder leiding staan van een hoofd en een plaatsvervangend hoofd. De taakverdeling is zodanig, dat het plv. hoofd belast is met professionele aktiviteiten, zoals bijv, het in werken en begeleiden van de maatschappelijk werkers. Salaris, afhankelijk yan leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2567,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f 2972,- per maand aan wezig. afwezigheid te vervangen. Belangstellenden kunnen zich voor inlichtingen wenden tot het hoofd van de afdeling Opname, tel. 02550-19100, toestel 220. Sollicitaties kunt u richten aan het hoofd Personeel en Organisatie, Zeeweg 168, Velsen. een nederlandse onderneming binnen een internationaal concern - met tal van /G activiteiten in de /X vl i egtuig- en ruimtevaartindustrie //JA Bij ons bedrijf op Schiphol-Oost is een plaats vrij voor een telefoniste. Zij behandelt de in- en uitgaande gesprekken en brengt aangevraagde verbindingen tot stand. Zij werkt 5 uren per dag (voor vol salaris). Onze gedachten gaan uit naar een kandidate in de leeftijd van 20-40 jaar met MULO- of MAVO-opleiding en een goede beheersing van het Nederlands, Frans, Duits en Engels. genetk het ee Voor deze functie zijn goede contactuele eigenschappen, kennis van medische terminologie en ervaring in een adminis tratieve organisatorische functie, bij voorkeur opgedaan in een ziekenhuis, noodzakelijk. Taak: adviseren van de Hoofdingenieur-Directeur t.a.v. het te voeren personeelsbeleid binnen zijn Directie en zorgdragen voor uitvoering van het vastgestelde beleid. Dit brengt o.m. de volgende werkzaamheden met zich: behandelen van formatiezaken; opzetten en bijhouden van een functiebeschrijvingsbestand; werven, selecte ren, aannemen en introduceren van personeel; beoordelen en bevorderen van mogelijkheden tot vorming en doorstroming van personeelsleden binnen de directie; behandelen van rechtsposi tionele aangelegenheden; beoordelen van moge- lijkb-den tot plaatsing van praktikanten; advise ren en stimuleren van het personeel m.b.t. studie mogelijkheden en -faciliteiten: gestalte geven aan het begrip personeelszorg. Vereist: diploma HBS of hiermee vergelijkbare opleiding; praktische ervaring in behandeling van personeelsaangelegenheden, diploma Sociale Academie (richting Personeelswerk) strekt tot aanbeveling. Leeftijd: vanaf 30 jaar. Standplaats: Haarlem. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 3937,- per maand. met beglazing. La Maison des Bibliothèques is een van Europa’s grootste speciaalzaken in boekenkasten. Uitsluitend eerste klas meubelmakerswerk wordt geleverd. Wanden en planken afgewerkt met satijngelakt fineer van echt edelhout. Keuze uit diverse mooie soorten, zowel naturel als donker. Tevens in matwitte kunststof. Met of zonder beglazing. Tevens zijn gesloten houten schuif- of klapdeurtjes mogelijk. Te leveren in de houtafwerking die precies bij uw interieur kleurt. de rijksoverheid vraagt attent er rt had »ige m lat het tigste h s. Hel «Idzaam landers Wangri. iat men tende r Dokter 1 lens zijr federlar hg vai tweede zucht va iukltig g ïn de teek, De tewuste is beslist Het dc als p fciigkees Jfoom o: tetrokkei Als u 16-22 jaar bent en belangstelling hebt voor deze job dan moeten we eens praten. Bel dan 03406-2044, tst. 329, en vraag naarde heer Remmers, wellicht kunnen we dan een afspraak maken voor een gesprek in Haarlem. Schriftelijke sollicitaties aan Medianet B.V., t.a.v. de heer A. W. Remmers, Postbus 14, De Meern. I Kies de Kombikast- i elementen die u nodig heeft. Ze zijn er in I niet minder dan 9 hoogte-en 6 breedte- maten, en 20, 25, 30 en 38 cm diep, i Alle elementen plaatsbaar op en tegen elkaar, zonder ingewikkelde montage. Een ideaal systeem voor de stap - voor - stap opbouw van uw boekenwand. Medianet B.V. is de verkooporganisatie van de Verenigde Nederlandse Uitgeversbedrijven B.V. Zij verzorgt de verkoop van bladen zoals: Libelle, Margriet, Viva. Story. Nieuwe Revu. Donald Duck, BoboenTina. Onze afdelingen postverzending tijdschriften en boeken zijn gevestigd aan de Prof, van der Scheerstraat in Schalkwijk. Zij hebben er drin gend behoefte aan versterking en zoeken daar voor een paar vlotte jonge vrouwen Prima vakmensen voelen zich thuis bij Figee. Er is altijd 'n goed stuk werk te doen tegen 'n uitstekend loon. Voordirekt kunnen geplaatst worden: konstruktie bankwerkers elektrisch lassers (bij voorkeur in bezit van NIL-diploma) Naast de goede verdiensten en solide sociale voorzieningen biedt Figee nog vergoeding van reiskosten en gratis verstrekking en verzorging van werkkleding. Maar ook nog 8% vakantietoeslag en ’n bonus van 4%. Neem eens kontakt op. Persoonlijk, telefonisch of schriftelijk. De afdeling personeelszaken kan u alle inlichtingen geven. Tel. 023-319174, toestel 116. die vooral oog hebben voorde belangen van de abonnees, de talloze telefoontjes vlot zakelijk en plezierig afhandelen en beseffen dat kleine foutjes onprettige gevolgen kunnen hebben (huilende kinderen omdat de post Bobo niet brengt enz.Voor het goed kunnen verwerken van allerlei mutaties in het abonnementenbe stand (op film, geen ouderwetse kaartenbak ken), de controle op betalingen, behandeling van klachten en het verstrekken van informa ties, is zoals wel blijkt, een grote mate van ac curatesse nodig. Voor de opleiding denken we aan M AVO-peil. Het kunnen bespelen van een schrijfmachine is op den duur wel nodig, een collegiale opstelling om in een klein team te kunnen werken is strikt vereist, gevoel voor humor wordt zeer gewaardeerd. B.V. Machinefabriek Figee te Haarlem houdt zich bezig met het ontwerpen en vervaardigen van zware hijskranen en zwaar continu overslagequipment. Ruim 200 vakmensen werken daar dagelijks aan kwali tatief hoogstaande produkten, die hun weg over de gehele wereld vinden. B.V. Machinefabriek Figee, Hendrik Figeeweg 1, Haarlem Speel met de ruimte en maak zelf uw 1 smaakvolle boekenwand. Alle elementen sluiten perfekt aan en vormen een harmonisch geheel. Vele uitstekend te combineren typen en formaten. Met beglazing en/of houten schuif- dan wel klapdeuren. Ook afgeronde eindkasten. Straat: I Plaats: Na de inwerkperiode zal hij/zij in staat moeten zijn het hoofd Hij/zij zal worden belast met het voorbereiden en begeleiden Voor de afdeling OPNAME vragen wij een Het moderne Zeeweg Ziekenhuis te IJmulden-Velsen met gespecialiseerde afdelingen is zeer gunstig gelegen nabij Amsterdam en Haarlem, in de directe omgeving van strand en duinen. Een fijne sfeer om in te werken. Een huis waar een mens zich thuis kan voelen. Post deze bon vandaag. In een gefrankeerde envelop zenden aan: La Maison des Bibliothèques, Slochterenlaan 3, BUSSUM. u Ik ben geïnteresseerd in de vele mogelijkheden van uw boekenkasten. Stuur mij uw kleurenfolder met uitvoerige 1 informatie.

IJmuider Courant | 1975 | | pagina 14