technisch inkoper moderner! Daarom: HOOGOVENS IJMUIDEN HOOGOVENS IJMUIDEN MEAO’er als administratief medewerker verkooporganisatie produktieman staalfabriek Waarom ook nu gaan werken bij Hoogovens? meisjes met middelbare opleiding constructeur ESTEL ESTEL Fluor heeft een internationaal georiënteerde administratie. Daar werkt u anders... Projekt boekhouders Intercedente bij Randstad: een vak dat je niet kunt leren. Je moet het in je hebben. Administratieve medewerkers/sters FLUOR V NEDERLAND B.V. LUERKSFOOR-UJATER BON randstad uitzendbureau VfïlF 14 1975 3 1 MEI ZATERDAG Leeftijd vanaf ca. 25 jaar. kunnen bij Hoogovens verschillende kanten op. I I Werkspoor Water, een internationaal opererend ingenieursbureau op het gebied van waterbehandeling en waterzuivering, heeft op het constructiebureau plaats voor een De gevraagde functionaris zal zich zelfstandig gaan bezighouden met planningsactiviteiten en interne dienstverlening. Zijn taken zullen omvatten het budgetteren van investeringen en meubilair, het realiseren en controleren van de budgetten, de verzorging van overige interne diensten en het ruimtebeheer. Voor de groep planning en budgettering zoeken wij een planningscoördinator. Binnen de verkooporganisatie van onze civiele vliegtuigen zoeken wij versterking voor enkele groepen van de afdeling centrale administratie. Taak: de werkzaamheden bestaan uit het ontwerpen van lay-outs, het construeren van vaten en pijpleidinasvstemen in teamverband samenwerken met de proces-, instrumentatie-, elektro-technische- en machinespecialisten. Opleiding en ervaring: MTS-niveau goede spreek- en schrijfvaardigheid in de Engelse taal enige jaren tekenkamer-ervaring op gebied van pijpsystemen. Leeftijd: ca. 30 jaar. Op onze inkoopafdeling is een vacature voor een Voor verdere inlichtingen kunt u ons bellen, tel no 020-441966, toestel 310, of schrijven aan Werkspoor Water B V., afd. Personeels zaken, De Boelelaan 14, Postbus 7811, Amsterdam. Taak: aan de hand van technische specificaties de volledige inkoop-transacties uitvoeren in teamverband samenwerken met de technische specialisten, constructiebureau en de projectleiding. Opleiding en ervaring: middelbare school Nevie-cursus gewenst - niet vereist - goede spreek- en schrijfvaardigheid in de Engelse en de Duitse taal enige jaren werkzaam geweest in procesindustrie op het gebied van apparaten, appendages, meet- en regelapparatuur. Leeftijd: ca. 30 jaar. Afdeling Waterzuivering. - Voor de groep kostenadministratie en controle zoeken wij enkele accurate medewerkers, met belangstelling voor boekhoudkundig werk. Zij zullen worden belast met interessante taken o.m. op het gebied van inkomende facturen en reis- afrekeningen, waarvan zij de controle, codering en afhandeling zullen behartigen. Verder zullen zij zich bezighouden met de behandeling van reis- voorschotten, de uitvoering van personeelsregelingen en dergelijke. Van potentiële medewerkers stellen wij ons voor, dat zij een MEAO-opleiding hebben gevolgd en event, studerend zijn voor het praktijkdiploma boekhouden, goede kontaktuele eigenschappen bezitten en tot ca. 25 jaarpud zijn. Sollicitaties onder nummer 096-E.138 ontvangen wij graag op de afdeling personeelszaken, postbus 7600, Schiphol-Oost. Ingenieursbureau Als vereisten voor deze functie noemen wij: zelfstandig kunnen opereren, (technisch-) admini stratieve opleiding op minimaal MEAO-niveau plus aanvullende praktijkdiploma’s op boekhoudkundig en administratief terrein, bij voorkeur met enige ervaring, goede kontaktuele en coördinerende eigenschappen, planmatige aanpak. ■IHl iü Geboortedatum: Naam: Voornaam: Adres: Woonplaats: Gehuwd/ongehuwd Zij worden in een cursus van drie maanden voorbereid op een kantoorbaan. Deze cursus begint 1 september a.s. Na deze periode komen zij op een kleine corres- pondentie-afdefing. Het bruto maandsalaris - ook tijdens de cursus - bedraagt voor een 16- jarige circa 755,- 17- jarige circa 855,- 18- jarige circa 960,- 19- jarige circa 1.070,- Sommige meisjes geven na verloop van tijd de voorkeur aan een meer individuele taak. Er zijn verschillende mogelijkheden voor meisjes die over de geschikte kennis en vaar digheid beschikken. Daarvoor zal in het algemeen speciale studie of aanvullend onder wijs nodig zijn, onder andere voor stenograferen, moderne talen, aan leggen en bijhouden van archieven en notuleren van vergaderingen. De afdeling Personeelsvoorziening van ons bedrijf zal gaarne alle gewenste inlichtingen verschaffen. Dat kan telefonisch (tel. 02510 - 94100), maar ook in een persoonlijk gesprek. Gewoon een briefje schrijven kan natuurlijk ook. Adres: Hoogovens, Afdeling Personeelsvoorziening (nr. HF 614), Hoofdkantoor 2, Umuiden. Voor dit werk is geen gerichte vooropleiding of ervaring vereist. U leert het vak in de praktijk en tijdens enkele cursussen van een week. Er wordt in kleine teams gewerkt. Gedurende het eerste halfjaar verdient u al direct 22.660, bruto per jaar, inclusief de ver schillende toeslagen. (Dit salaris geldt vanaf 21 jaar). De winstdeling en de vakantietoeslag komen daar (n de twee staalfabrieken van Hoogovens wordt continu van vloei baar ijzer uit de hoogovens staal gemaakt. Staal maken is boeiend en ook precies werk dat in 4-ploegen- dienst wordt verricht. Staal blijft nodig. Zelfs steeds meer. Het opleiden van nieuwe medewerker» gaat daarom gewoon door bij Hoogovens. Want mensen die met pensioen gaan moeten worden opgevolgd en nieuwe installaties moeten worden bemand. Hoogovens leidt nu personeel op voor morgen. Daarom zijn er ook nu mogelijkheden in diverse functies. Dit is er één van: Ik wil vrijblijvend meer weten over de functie ’produktieman staalfabriek’. Indien u niet ouder bent dan 40 jaar en belangstelling hebt voor deze functie, kunt u de bon opsturen naar Hoogovens, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische in lichtingen 02510-94000. nog bij. Het salaris kan daarna binnen 1 ’/2 jaar oplopen tot 24.000,Wie hogerop wil door studie krijgt bij Hoogovens alle hulp. Hoogovens heeft verder uitstekend* sociale voorzieningen, een goede pensioenregeling, eigen gratis busvervoer in de wijde omgeving. Hoogovens behoort samen met Hoesch* tot het ESTEL concern Hoogovens behoort -samen met Hoesch- tothetES TEL-concern Uw taak: verantwoordelijk zijn (na royale inwerk- periode) voor de administratieve verwerking van een of meer projekten - zoals de maandelijkse kosten-rapporteringen aan de projektleider en de opdrachtgever, de analyse van deze ge gevens, de controle op de exactheid daarvan plus de verzorging van de fakturering aan de opdrachtgever. Uw opleiding? Bij voorkeur MBA-niveau, gekom- bineerd met enkele jaren administratieve ervaring. En - we zijn internationaal - een goede kennis van het Engels. Bent u gewend zelfstandig te werken? En hebt u goede kontaktuele eigenschappen? Dan biedt deze funktie u ruime groeimogelijkheden - uitzending naar projekten in het buitenland is daarbij zeker mogelijk. een nederlandse onderneming binnen een internationaal concern - met tal van activiteiten in de vliegtuig-en ruimtevaartindustrie Fluor is de Nederlandse vestiging van een internationale organisatie. Daar is uiteraard ook de administratie internationaal georiënteerd. En dat betekent: een andere, modernere manier van werken. We vragen voor zo spoedig mogelijk: Zij heeft telefonisch kontakt met onze klantenkring, waartoe de meest uiteen lopende bedrijven behoren. En zij zorgt ervoor, dat onze uitzendkracht precies op de juiste plaats bij één van onze kliënten komt. Wat een intercedente eigenlijk is? Een kruising tussen een informatrice, receptioniste en psychologe. Het werk van de intercedente ligt namelijk op een zeer breed terrein met een minimum aan administratief werk. Zij ontvangt, test en selekteert sollicitanten, die een tijdelijke baan zoeken. Bovendien vragen wij: met Mavo (Praktijkdiploma Boekhouden strekt tot aanbeveling) en met een ..tikkeltje” kennis van de Engelse taalU komt in een klein, prettig team te werken op de crediteuren afdeling, voor de verwerking en betaling van materiaal-fakturen (dit gebeurt in overleg met de afdeling inkoop). We zouden graag zien dat u tussen 18 en 25 jaar jong bent. We bieden een goed salaris, plus een 13e maand, plus winstdeling, plus 8% vakantie toeslag, plus minstens 4 weken vakantie. En flexibele werktijden! Interessant is ook dat Fluor in Schalkwijk is gevestigd. Wie bood schappen wil doen, kan terecht in het naburige shopping-centre. Wilt u schrijven of bellen? Als u belt, draai dan 023 - 33 90 20 en vraag naar de heer D. Boer, toestel 2100. Als u liever schrijft, richt dan uw brief aan: Fluor, Afd. Personeelszaken, Europaweg, Haarlem. Fluor Nederland B.V. is een dochteronderneming van het Fluor-concern in de U.S.A. Fluor (in 1912 door J.S. Fluor opgericht) is een ingenieursbureau dat zich gespecialiseerd heeft in ontwerp en bouw van komplete installaties en fabrieken voor de petrochemische en chemische industrie. In ons kantoor in Haarlem worden nationale en internationale projekten uitgewerkt. Ze moet daartoe bijzonder goed met mensen kunnen omgaan, goed kunnen organiseren en improviseren en heeft misschien wat kantoorervaiing, maar in ieder geval een middelbare opleiding. Wie denkt, dat ze 't in zich heeft, tussen de 19 en 24 jaar is en in onderstaande plaats wil werken, stuurt een met de hand geschreven brief met volledige informatie over haarzelf, haar opleiding én ervaring aan: N.V. Randstad Uitzendbureau t.a.v. de heer K. Jansen Ged. Oude Gracht 71, HAARLEM Tel.: 023-319296 HF 612 - - -*** 8

IJmuider Courant | 1975 | | pagina 14