Agenda w Automobilisten HAVENBERICHTEN Negen medewerkers van Hoogovens konden f 8450 verdelen zonder rijbewijs bekeurd Springconcours trok ondanks hitte nog talrijk publiek I 1 lg 5 WAARDERING VOOR INVENTIVITEIT VAN PERSONEEL SANTPOORTSE FEESTWEEK IS BEGONNEN Kort IJmondnieuws i: K NIEUWS PLAATSELIJK 19 7 5 AUGUSTUS 4 MAANDAG IJC A f J Zandvoort Bollenstreek f* DINSDAG EN WOENSDAG BIJ ALBERT HEIJN Velsen-Noord Wijk aan Zee Castricum Velsen-IJniuiden .F; Beverwijk Bh Heemskerk In en om Haarlem “1 (Van een onzer verslaggevers) brandweer 39111, „Pa« 20 u.: u.: 20 u. Een zonder za. (Herman u.: 17 u. (Van een onzer verslaggevers) Ge- Ge- Bennebroek). I 'aret- reek- leerd, tegen Maandag vertrokken. Jupiter, Bergen; c.v. Staghound, Bremerhafen; werden de volgende prijswinnaars geno teerd: 1. A. Bos; 2. R. Vloeimans; 3. mej. S. Pijsel en 4. A. Pomburg. Valpartij. Op de Heemskerker Tol weg kwam zondagmiddag een achtjarig meisje met haar fiets te vallen. Voor onderzoek werd het kind naar het St. Jozef ziekenhuis overgebracht. Een momentopname tijdens het zondag in Santpoort gehouden Springconcours, dat ondanks de warmte toch nog een vrij talrijk publiek trok. fototen- geopend uur. cen- 9.30 DIVERSEN Maandag 4 augustus Progress-sociëteit, Const. Huygenstraat. Ge opend vanaf 20 u. en Ge- aüs. DIVERSEN Dinsdag 5 augustus Openbare bibliotheek. Wijkerstraatweg 19- 21.30 u. 'ham i, lij je oi naai 1 bij je et af te ;ds ii >laat. ;enoti mget s eei >nd ekers lit 0[ Pre- D lalco- jarige p de Dat .ichés drugs „ik zijn at de zeer zelijk even jaar Ano- erge- horen jk lot uders erden abso- erke- 1 een rijker werd Sarah paard ging rsweg aldus gele- ipunt een :t ro- vele 'eimg itten- haa: doen et de prof, deed, id in e zijn jven- her- Rode zijn ek 2, om reken dicht, i zo. idtijd ■-spel Colin r een gele- Brian naga- beer- la zit /aren Is het in de eran- vol- ihalte n het Zondag aangekomen. Impala, Ipswich; Pandora, Par; Frines, Mo-I-Rana, IJ- muiden; Dora Oldendorff, Rotterdam; cv r de Arts >uden il in zoals reikt, wor- itzen- itera- met- zi„ IA.*." DIVERSEN Maandag 4 augustus Openbare bibliotheek. De Zwaanstraat 4a: 19 - 21 u. :t de s visie Hoe vrij- ilang- ’ecla- sl op, De sraad het s, na SANTPOORT. Ondanks de zinde rende hitte heeft het springconcours in Santpoort toch nog een vrij talrjjk pu bliek getrokken en wat minstens even belangrijk is, een groot aantal deelnemers. Er waren circa drieduizend toeschouwers aanwezig toen de eerste van de ruim honderd deelnemers op het parcours verscheen. Daar is naderhand nog een aantal belangstellenden bij ge komen. De heer De Jonge noemde het verheu gend dat de ideeënstroom in deze voor het staalbedrijf moeilijke tijden zo goed blijft doorgaan: „De inventiviteit van het personeel is een der mogelijkheden om door het dal te komen”, aldus de heer de Jonge. Daar het beloningen van meer dan f 750 betrof, hadden alle in zenders recht op de zilveren ID-speld. Zondag vertrokken. Federal Schelde, Bremen; Ittersum, Le Havre; Zepconcor- de, Ipswich; Ludwig, Bremen; Norman Produce, Kont Plat; Tugro, Noordzee, IJmuiden; Stor, Wilhelmshafen; Barok, Le Havre; Makiri Smits, Bilbao, IJmui den; Romark, Ostende; Kungsholm, Cork; Lyngen Fjord, Rotterdam: Her mann Helene- Kolding, IJmuiden. Dolfirama (Hotel Bouwes Palace) Dag. 10.30 uur, 12, 14 en 16 uur en avondshows op di. vrij, en za. 21 u. Bowlingcentrum (Burg. Fenemaplein, Zand- voort). Geopend dag. 16-01 uur. Zond. 12-01 uur. Raadhuis Zandvoort: maandag 20 u.: Com missie van advies en bijstand voor publieke werken. t.m. T.m. 12 Diezelfde middag reikte bedrijfsdirec teur ir. A. K. Vroege aan de heer A. Meijland uit Beverwijk, werkzaam als adjunct le smelter bij de afdeling Hoog ovens, een bedrag uit van 1250 voor een idee om de lange stootstangen die voor gebruik bij de aftapgatboormachi- nes van hoogoven 7 te kort zijn gewor den op lengte in te korten voor gebruik bij de Hoogoven 3, 4 en 5 om een materiaalbesparing te bereiken. Zaterdag aangekomen: Britanis, Sta vanger; Monte Granada, Santander; Kungsholm, Hamburg, Pertinacia, Mon trose, IJmuiden; Topas Islands, Bor deaux; Markiri Smits, Kirkwall, IJmui den; Saldus, Vyborg; Tor Hollandia, Im- mingham; Gooiland. Ilheus Bemark, Gent; Gulf Fleet 7, Cont.pl'at, IJmuiden: Ludwig, Gothenburg; Lindinger Gold, Hull; North Shore, Cont.Plat; Nauticus Dyo, Wisbech; Tor Brittania, Gothen burg; Elinela, Bremerhafen; Tor Hollan dia, Noordzee; Eggori, Bremen; Helene Schepers, Leningrad, IJmuiden; Zepcon- corde, Hartlepoole, Frivolity, Londen; Pelops, Rotterdam; Stirling Brigg, Cont.- plat, IJmuiden. Bij de prijsuitreiking heeft wethouder Witte lovende woorden gesproken aan het adres van de harddraverijvereniging en manege De Weers, die dit paardenfes- tijn zo voortreffelijk hadden voorbereid. Ook de kermis vormde zaterdag zowel als zondag na het springconcours een sterke trekpleister, terwijl de horecabe drijven de handen vol hadden om de vele dorstigen te laven. BIOSCOPEN Corso Theater, Dorpsstraat, op of we slaan d’r op”. erke- n het t de 2 zijn erder ivond een dlend ie De NOS- s van 'rouw BIOSCOOP City, maandag en Funès in Vakantieperikelen”. BEVERWIJK BIOSCOPEN Kennemer Theater, Zeestraat 19 en 21.15 u.: ..Borsten als dodelijke wapens”, 19.30 u.: ,,De kanonnen van Navarone”. Luxor Theater, Breestraat. 19 en 21.15 .Butch Cassidy ^nd the Sundance Kid”. dinsdag 20 uur: Louis de Alarmnummers Politie 32121, milieuklachten 96000. Dat is geen slecht begin voor de openingszet van de Santpoortse feest- week. De organisatoren waren dan ook niet ontevreden. Het springconcours be gon omstreek één uur en het duurde tot zeven uur voor dat alles was afgerond en de prijzen waren uitgereikt door wethouder Th. „C. Witte. Begonnen werd met eerste beginnende combinaties, waarvoor 55 deelnemers en deelneemster zich hadden ingeschreven. Hier waren de resultaten. 1. J. van der Weide; 2. Mej. Vermeer: 3. mej. P. Kaai en 4. mej. De Boer. Voor het tweed deel. „Speel uw Spel” werd als winnaar genoteerd de heer Vloeimans. De overige prijzen gingen naar 2. mej. Detmar, die tevens de prijs ontving voor de beste vrouwelijke pres tatie; 3. J. v.d. Weide en 4. R. v.d. Berg. Bij het jachtspringconcours, waarvoor acht deelnemers waren ingeschreven Zaterdag vertrokken: Schippersgracht, Skutskear; Ball Marino, Liverpool; Ot to, Bremen; Dun vegan Head, Londen; Ljusne, Kopenhagen, IJmuiden; Silvret- ta, Sluiskil; Lady Sandra, Hull; Oliver, Emden; Baldur, Lulea, IJmuiden; Arnis Delftzijl, Zaandam; Manta, Wisbech; Tor Hollandia, Noordzee; Lynx, Newport; Monte Granada, Santander; Kossou, Rotterdam; Marjan, Great Yarmouth; Alberson, Rotterdam; Salvator, Lissabon; Intermac 504, Lissabon; Toensberg, Le Havre; Tor Brittania, Gothenburg; Brin- da, Grangemouth, IJmuiden; Britanis, Bergen; Tor Hollandia, Gothenburg; Flowerbay, Seixal, IJmuiden. Maandag aangekomen. Gazelle, Hu- diksvall; Ares, Paramaribo; Ledesco Uno, Singapore; Aegir, Seven Islands; Parkesgage, Avonmouth, IJmuiden; Gri- pen, Kristineham; Use Clausen. Klaipe da;. IJMUIDEN. Op de Kanaaldijk is vrijdagavond een automobilist aange houden die niet alleen in overtreding was omdat hij alcohol had gebruikt, maar die bovendien zonder rijbewijs reed. De bestelauto, waarin hij slinge rend over de Kanaaldijk reed, bleek van de werkgever van de man te zijn. Zon der toestemming had hij de auto uit de garage meegenomen. Een tweede man zonder rijbewijs werd vannacht in Oud-IJmuiden aange houden. Over deze man kwam bij de politie Velsen de melding binnen dat hij met zijn grote Amerikaanse wagen een voetganger zou hebben geschept. Vier surveillancewagen reden toen naar Oud- IJmuiden, waar ze de bewuste auto mobilist klem reden. Het bleek een au tohandelaar zonder rijbewijs te zijn. Het vuurwapen, dat hij ook in zijn bezit zou hebben was inmiddels door een kelner uit een café afgepakt. aantal van de medewerkers van Hoogovens die in het afgelopen weekein de f 8450,samen konden verdelen. Op de foto van links naar rechts jhr. ir. B. Duinbrandje. Zondagmiddag ont stond op het Wijk aan Zeeër Paasduin een begin van brand. De brandweer had het vuur binnen een kwartier onder controle. Treslong Bowling (ingang Parklaan). Open dag. 10-01 uur. Tulipshow Frans Roozen (Vogelenzangseweg 49a, Vogelenzang) Tuin en kassen met late bloemen en zomerbloemen en planten, opend dag. 9-17 u. za. en zo. 9-13 uur. pend dag. 9-17 u. za. en zo. 9-13 uur. Tulipgarden John van Grieken (t.o. Kerk Vogelenzang). Showtuin met allerlei soorten bloemen. Nederlands klompenmuseum met streekmodellen en oude gereedschappen, ge opend ma. t.m. vrij. 3-18 u. Linnaeushof (Rijksstraatweg, Dag. geopend 9-16 uur. Dinsdag 5 augustus Zwembad Waterakkers, Kerkweg. Geopend 12.15 - 13 u.buitenbad 7 - 20 u. Kinderboerderij, Vrijburglaan. Geopend 9.30 - 12 en 13 - 16.45 u. Bowlingcentrum, Vrijburglaan. Geoppend 12 - 01 u. Speldorado. Tot 10 augustus van 10-16 u. in de buurthuizen de Evelaer, de Werf, de Schuilhoek, de Zevensprong en de Zandkraai. BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstr.) 15.30, 19 en 21.30 u.: „Die knotsgekke kerels in hun vliegende kratten”, a.l. Dag 13.30 u.„Oliver Hardy en Stan Laurel in zoetwatermatro- ’ZtQjfi91 a.l Frans Hals (Frans Halsplein) 19 en 21.1 u. „Emmanuelle” 18 j. Eveneens een bedrag van 1600 deel den de heren C. de Lange uit Midden- beemster en A. G. Traa uit Oudorp voor hun voorstel een verbetering aan de haspels in warmbandwalserij 2 toe te passen. De heren De Lange en Traa, die respectievelijk als eerste man haspels en walser in dienst zijn, hebben met dit idee de kans op produktiestoring ver minderd. Een idee ingestuurd door de heren H. L. J. Junge en P. Stoffers, respectieve lijk baas en opzichter bij de werktuig kundige dienst walserijen, en beiden woonachtig in IJmuiden, luidde als volgt: de zij geleiding van de rollenbaan in warmbandwalserij 1 niet meer vast lassen aan de fundaties, maar als een uitneembaar geheel uitvoeren. Met dit voorstel wordt bij eventuele reparatie de storingstijd bekort. Zij ontvingen sa men f 1850. De heer T. Winters uit Heemskerk kreeg 1300 voor een idee dat betrek king heeft op de kopschaar van warm bandwalserij 2. Ook het voorstel van de heer Winters, die walser is in warm bandwalserij 2, heeft ten doel om pro- duktie-oponthoud tegen te gaan. DIVERSEN Mandag 4 augustus Openbare bibliotheek. Kerkstraat 44 volwas senen en jeugd 19-21 u. Dinsdag 5 augustus Hulpdienst Help een handje. Maandag tot en met zaterdag van 8 - 10 u.Zeestraat 81, tel. 24617 of bij de bekende wijkhoofden en medewerkers. Sportfondsenbad, Kuikensweg. Geopend 9 - wassenen 14 - 17.30 u., jeugd 15 - 17.30 u. Openbare bibliotheek. Kerkstraat 44: vol- 12 en 13.30 15.30 u; buitenbad 9 - 13 u. Alarmnummers. Politie en brandweer 25555, milieuklachten 96000. (Frans Halsplein) 19 en 21.1 u.: IR i. Lido (Houtplein)”14, 19 en 21.15 u.: „Flossie” 18 jaar. Mpaniefc 21.15 u.: Vrijdag in IJmuiden aangekomen: Weis, Bremen; Otto, Bremen; Danvegan Head, Londen; Merweborg, Blanksholm; Brinda, Bilbao, IJmuiden; Venus, Tanna- ger; Oliver, Wismar; Kosmos, Kingslynn; British Gazet, Ruapse; Normand Produ ce, Rotterdam; Lynx, Bergen; Nigeria, Le Havre; Arnis, Karkstad, Zaandam; Barok, Skiën; Uit handen van de heer De Jonge ontving de heer J. J. Redmeijer uit Alkmaar een bedrag van 850 voor zijn voorstel de communicatie tussen de kraandrijver en de bedieningsman op de grond te verbeteren. De heer Redmeijer is zelf kraandrijver in warmbandwalse rij 1. De heren E. Loocks uit Beverwijk en A. Schouten uit IJmuiden beiden werk zaam in warmbandwalserij 2, deelden een bedrag van 1600 voor hun sugge stie de ovendeur van de doorschuifovens te verplaatsen. Een gemakkelijker werk wijze kan zodoende produktie-oponthoud voorkomen. TENTOONSTELLING EN MUSEA Museum Beeckestijn, rijksweg Velsen-Zuid. Stijlkamers en oude gebruiksvoorwerpen da gelijks geopend van 14 tot 17 uur. Nooredltfk Koetshuis, dagelijks (behalve maandag) 14-17 uur; expositie schilderijen, keramiek en tekeningen van Maria Schuur man. Filiaal bibliotheek Zeewijkplein, toonstelling „Monumentaal N.H.”, maandag 14.30-17.30 en dinsdag 19-21.30 Pieter Vermeulen Museum, cultureel trum, Moerbergplantsoen, geopend van tot 12 en van 14 tot 16.30 uur. Stadhuis, bezichtiging op werkdagen tussen 10 en 12 uur. DIVERSEN Alarmnummers: Politie 1903, brandweer 16400, ongevallendienst 15400, Hoogovens 02510- 96000. Gemeentelijk sociaal adviesbureau voor be jaarden, spreekuur maandag en woensdag van 11 tot 12 uur. Spaarnestraat 2, IJmuiden. Telefoon 19124, toestel 46, dinsdag en van 11 tot 12 uur buurthuis „De Mei”, Geelvinck- straat, Velsen-Noord; van 9 tot 10 uur, Cultu reel centrum Moerbergplantsoen. IJmuiden: van 14 tot 15 uur gebouw „De Haven”, Schipbroekweg Santpoort van 16 tot 17 uur „In de Abeel” Abelenstraat IJmuiden-Oost. Stichting „Huishoudelijke en Gezinsvoorlich- ting”, Willebrordstraat 102. Spreekuur leidster dinsdag van 9.30 tot 11.30 uur. IJMOND. Negen personeelsleden van Hoogovens plukten vrijdag 1 augus tus de vruchten van een idee dat zij geruime tijd eerder in de ideeënbus hadden gestopt. Enig cijferwerk van het ideeënbureau had uitgewezen dat een totaalbedrag van 8.450 kon worden verdeeld, hetgeen voldoende aanleiding vormde om de inzenders uit te nodigen in de kamer van jhr. ir. B de Jonge, directeur produktie. B. de Jonge en de heren J. JRedmeijer, H. L. J. Junge, E. Loocks, A. Schouten, A. G. Traa, P. Stoffers en T. Winters. DIVERSEN Holland Nautic hal (V.d. Werfstraat. Haar- lem-N.) Zondag 14 u.: Draaiorgelmuziek. Poppentheater La Condola (Warmoesstraat 11) Zondag 14 u.: Reus Knotsebolle. Provinciehuis (Dreef 3) Maandag 9.30 Wegencommissie. Raadhuis Bloemendaal: Maandag Commissie ruimtelijke ordening. Rondvaart (Spaarne t.o. Waag. Damstraat. Tel. 324589 of 241080). Vertrek ieder uur van 10-17 u. Zat. zon. 12 en 16 u. Via Cruquiusmu- seum naar Groenendaal terug om 13 en 17 u. Avondrondvaart 19, 20 en 21 u. Natuurver. Artisklas (Noordersportpark 2-3 bij Jeugdherberg). Geopend zon. 12-17 u. Kathedraal Basiliek St. Bavo (Leidsevaart 146). Bezichtiging schatkamer van de Kathe draal met o.a. zilvercollectie. Geopend dag. 10.30-12 u. en 14.30-16.30 u. zond, alleen ’s mid dags. Waalse kerk (Begijnhof 30). Iedere zaterdag 13-16 uur. Openstelling fototentoonstelling van restauratieplannen. T.m. 31 aug. Wijkcentrum Europawijk (Laan van An gers). Spreekuur sociaal raadsman di. 10-12 u. en 14-16 u. Stadskweektuin (Kleverlaan). Bloemen planten. Kassen en tropische planten, opend 10-12 u. en 14-16 u. Thijsse’s Hof (Mollaan, Bloemendaal). opend di. t.m. zon. 9-12 en 13.30-17 uur. Nat. Park Kennemerduinen (ingang Koevlak t.o. Watertoren Zeeweg te Overveen) Geopend dagelijks 9-17 uur. Bowlingcentrum Haarlem (Orionweg, Delft- laan). Geopend dag. 13.30-02.00 uur, jeugdbBw- len za. en zon. 11.30-13.30 uur. Vrijdag uit IJmuiden vertrokken: Tri dent Rotterdam, Le Havre; Erik, Bre men, Aristoteles, Bremen; Elmanshour Dahbi, Rouen; Clio, Odensee, IJmuiden; Otto, Kopenhagen, IJmuiden; Titan Ser vice, Cont Plat, IJmuiden; Saturnus, Ab erdeen; Geulborg, Skoghall; Marga Kie- pe, Malmö, IJmuiden; Hermann Suhr, Koding, IJmuiden, Ilidhovo, Gent, Vel sen; Jomplaa, Ipswich; Resolut Goli ath, Cont Plat; Star Bay, Karlshamm, Velsen; Stirling Brigg, Cont Plat, IJmui- denp Thetis, Narvik; Adele J. Malmö, IJmuliden; Rimo F, Gothenborg, IJmui den; Rogate, Londen; Corsicaan, Noord zee F/O; Mary M, Hull; Weis, Bremen. Dinsdag 5 augusuts Openbare bibliotheek. De Zwaanstraat 14.30 - 17.30 u. Staghound, New York; Tor Salvador, Bergen; Orange, Bremerhafen; Zenit, Antwerpen; oRerborg, Klaipela; Bendo- ran, Bremen; Lady Theresa, Stavanger; Markus, Norrköping; Steinbukk, Bergen; Borkum, Antwerpen; Kapitan Ziolkows- ki, Sovesborg, IJmuiden; Frauke Polax, Drammen; Jupiter, Bergen; Mercandan, Midd. Zee; Ariege, Kyndby; TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Groot Heiligland 62), Tentoonstelling Frans Halsh en andere mees ters uit de Haarlemse school, zilver, tulpen- boek, tegelcollectie, goudleer, tin, glas en antieke meubelen, poppenhuis en oude apo theek. Geopend ma. t.m. za. 10-17 uur. Elke zaterdagavond extra avondopenstelling 20.30- 22.30 u. T.m. 6 september. Teylers Museum (Spaarne 16). Expositie etsen van Rembrandt uit eigen bezit. T.m. 31 aug. Permanente tentoonstelling schilderijen uit de 19e en 20e eeuw. Tekeningen uit Hollandse, Franse en Italiaanse school, fossie len, mineralen en kristallen, historische na tuurkundige instrumenten. Di. t.m. za. 10-17 u. le zondag van de maand 13-17 u. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79). Per manente tentoonstelling oude religieuze schil derijen, handschriften en mineralen etc. Ge opend op di. t.m. za. 10-12 u. èn 14-17 u. Zo. 14 17 u. Stichting Beeldende Kunst (Ged. Oude Gracht 121). Eigentijdse Ned. schilderijen, grafiek wandkleden, kleinplastieken enz. kan worden geleend met kooptegoed. Expositie- keldertje: de maand augustus werk van de edelsmid Jos Peperkamp. verdieping: maand augustus expositie wandkleden van Corrie Wortel. Geopend di. t.m. vrij. 13-17 u. za. 11-17 u. dond. avond 20-22 u. Preekstoel (ingang Gasthuispoort t.o. Kleine Houtstraat 93). Collectie relieieuze goederen. Geopend, di. en do. en za. 10-12.30 en 14.16.30 uur. Cruquiusmuseum (Aan de Ringvaart bij Heemstede), Oudhollandse molens, maquette waterstand, oud stoomgemaal enz. Geopend dag. van 10-17 u. Aanmelden in het theehuis (Tel. 923-286946). Grote of St. Bavokerk (Ingang Oude Groen markt 23) In de kerstkapel expositie foto’s van de heer van Vooren met betrekking tot de St. Bavo. Geopend dag beh. zond. 9-17 u. Vleeshal (Gr. Markt). Tentoonstelling „Van stadswal tot stad”, met bodemvondsten uit Haarlem en omgeving. Geopend dag. 10-17 u. zond. 10-17 u. t.m. 24 aug. Galerie Bon Art (Jansstraat 63) Expositie pentekeningen en grafiek van Robert, en geometische plastieken van Dik Box; Ge opend di. t.m. za. 13-17 u. di., en donderd. avond 20-22 u. zond. 14-18 u. t.m. 10 augustus. Kultureel café „De Egelantier” (Gasthuisvest 47). Expositie werk van de Franse schilder en graficus Honoré Daumier. Geopend dag. vanaf 10 u. Galerie Elders (Haltestraat 77, Zandvoort). Expositie kleuretsen van Rob Clous en kera miek van Martin Klaver. Geopend wo. vrij. 13-16 u. za. en zon. 13-17 u. september. Het Huis in Je Duinen (Herman Heijer- mansweg 1, Zandvoort) De maand augustus expositie pentekeningen e.d. van Henk Duyn. Geopend dag. 9-21 u. Gemeenschapshuis Zandvoort (Schoolstraat 1, Zandvoort) Jubileumexpositie door Foto kring Zandvoort. Geopend ma. t.m. vrij. 14-17 u. en 19.30-21.30 u. za. en zon. 12-17 u. T.m. 2 augustus. Antiquariaat „De Papieren wereld” Kanaal- weg 2, Zandvoort). Tentoonstelling cartoon van John Tenniel. Geopend wo. 10-13 u. don. en vrij. 19-22 u. en za. en zon. 13-17 u. Luxor (Gr. Houtstr.) 14, 19 en 21.15 u.: Rembrandt (Gr. Markt), 14, 19 en „Kato”, 14 j. Roxy (KI. Houtstraat) 14.30, 19 en 21.30 Studio (Gr. Markt) 19 en 21.15 u.: „Sweet Movie”, 18 j. Dag. 14.15 u.: „Pinocchio”, a.l. BIOSCOPEN Cinema Marquette, Ruysdaelstraat. „Je leeft maar twee keer”. TENTOONSTELLINGEN Expositieruimte, Const. Huygensstraat. GHC-tentoonstelling „Heemskerk in Monu mentaal Noord-Holland”; geopend tot en met 10 augustus van woensdag tot en met zaterdag van 14 - 17 u. MUZIEK Grote of St. Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt 23) Dinsdag 20u.: Orgelconcert door Francois Delor. At The Jazz Corner (Spaarne 104). Dinsdag: Trio Louis van Dyke. i i

IJmuider Courant | 1975 | | pagina 5