J moderner! jonge mannen I 2 Fluor heeft een internationaal georiënteerde administratie. Daar werkt u anders rayon- administrateur hwz contactlenzen, I de extra service I van brilservice! Programmeur Leerling-programmeur Bij Fluor staat een stoel voor u klaar of zit u liever op een bank Kent U het gemak J van onze laadbak? J niet goed geld terug Projekt boekhouders TEL. 023-37 99 09* Administratieve medewerkers/sters 0 fl 7 FLUOR V NEDERLAND B.V. U, FLUOR V NEDERLAND B.V. ZATERDAG 9 AUGUSTUS 1975 22 y 3 r- BRIISERVICE) I 111 ALB.THIJMLAAN 5 BLOEMENDAAL I M Hoo Deze speciale aanbieding is geldig t/m 31 oktober 1975 gestichtswachter Carrièremogelijkheden: Naam Straat Woonplaats: - Wij menen dat u. om deze stoel te bezetten, een HAVO-opleiding nodig heeft en vooral goede kennis van het Engels. Uw salaris sturen wij dan wel naar de bank, evenals de dertiende maand, uw winstdeel en de 8% vakantietoeslag. Van de flexibele werktijden profiteert u rechtstreeks. Als u meer wilt weten of misschien uw stoel en zijn omgeving eerst eens wilt zien, bel dan voor een afspraak 023 - 33 90 20. toestel 2046 en vraagt naar de heer J. W. Kasteleijn. een nederlandse onderneming binnen een internationaal concern - met tal van activiteiten in de vliegtuig-en ruimtevaartindustrie Na hun opleiding te Veenhuizen zullen zij gedurende de eerste jaren (2 tot 4 jaar) dienst doen bij één of meer detachementen in Nederland. Gedurende deze jaren verrichten zij beveiligingstaken in en om Huizen van Bewaring, Gevangenissen en Inrichtingen voor ter beschikking van de Regering gestelden en tijdens transporten van gedetineerden. Tijdens de kosteloze opleiding, die geheel in diensttijd wordt gegeven, Het Ministerie van Justitie vraagt t.b.v. het Korps Gestichtswacht bij voorkeur van 20-25 jaar, die opgeleid wensen te worden tot een functie bij het Gevangeniswezen. Zij beginnen hun loopbaan als 2. in beperkte mate (bij vacatures) is overgang van gestichtswachter of bewaarder mogelijk naar het dienst vak Arbeid (LTS-dipl. vereist) of naar het dienstvak groepsleiding (dipl. MULO/MAVO-4 vereist), max. salaris respectievelijk f 2235,- en f 2471,- per maand. Als U in deze functie geïnteresseerd bent, kunt U deelnemen aan een voorlichtingsbijeenkomst, die gehouden zal worden op 30 augustus te 's-Gravenhage. - de funktionaris zal worden belast met de financiële bewaking van de werken en het opstellen van tussentijdse overzichten en budgetten. - opleiding SPD [of studerend hiervoor] leeftijd circa 30 jaar. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Hollandsche Wegenbouw Zanen bv, Afdeling Personeelszaken, Lanckhorstlaan 8 te Heemstede. werkmaatschappij van Hollandsche Beton Groep nv [HBG] Voor het westen van het land vragen wij op korte termijn een: Hollandsche Wegenbouw Zanen bv te Heemstede, specialisten in grondwerken, verhardingsconstructies, wegen, vliegvelden, leidingen en waterbouwkundig asfalt. per maand, exclusief de toelage voor onregelmatige dienst, welke gemid deld f 100,- tot f 150,- per maand bedraagt. De salarissen zijn exclusief 7.8% vakantietoeslag. Aanmelding kan geschieden door inzending van onderstaande coupon aan het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Pompstations- weg 34 te ’s-Gravenhage, waarna U een uitnodiging zult ontvangen voor het bijwonen van de voorlichtings bijeenkomst. Na voltooide opleiding en bij goede dienstvervulling volgt na 2 jaar diensttijd aanstelling in vaste dienst. Kan Posi Tel. Tel. Kla< zate Ter versterking van de programmerings- afdeling zoeken wij kandidaten voor de functie van programmeur. De werkzaamheden zullen liggen op het gebied van produktie, materiaalvoorziening, financiële administratie en after-sales service. Het rekencentrum beschikt over een Siemens 4004/150 computer met een geheugen van 512 kb, magneetband- eenheden, schijfeenheden en data- communicatie-faciliteiten. Onze programma’s worden in hoofdzaak in ANS COBOL geschreven. Voor deze functie vinden wij een opleiding op HAVO-niveau noodzakelijk. Verder spelen studiezin en een brede belang stelling voor automatisering een grote rol. Kennis van automatisering strekt tot aan beveling, maar zo nodig zorgen wij voor een wordt veel aandacht besteed aan sport en genieten zij het volle salaris. Vereist: enige jaren voortgezette opleiding. Een diploma MULO/MAVO-4/LTS strekt tot aanbeveling. Salaris: het aanvangssalaris bedraagt f 1436,- per maand of f 1522,- per maand voor bezitters van diploma MULO/MAVO-4; uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd tot f2011,- zal gaarne een uitnodiging ontvangen voor de voorlichtingsbijeenkomst voor de functie van gestichtswachter op 30 augustus te 's-Gravenhage grondige opleiding. Leeftijd tot ca. 25 Jaar. Een psychotechnisch onderzoek is onder deel van de procedure. Uw sollicitatiebrief kunt u, ondervermelding van nummer 022 - E.106, richten aan de afdeling personeelszaken, postbus 7600, Schiphol-Oost. E IJs: Vol goe ter. var fun Vei tie B tie zou hoe dez reg sch doe voc het j sen Acl var „pe ten vat ver ker spr tus T wil Pei get ver der de ja; zui lin pe (bi he i ge ste (32 I, zen Ver IJn doe gen stei roe; Bul een 1 Fl me de ver ma Gis ma Za afs 1 cai „al Za kei on; gei I op am da! slu 1 te om lev I dei kei au Leeftijd: Brilsterkte: Vacaturenummer: 5-0035/1757 G.A. Veld hu ijzen B.V. - een afspraak te maken. Bovendien vragen wij: met Mavo (Praktijkdiploma Boekhouden strekt tot aanbeveling) en met een tikkeltje" kennis van de Engelse taalU komt in een klein, prettig team te werken op de crediteuren afdeling, voor de verwerking en betaling van materiaal-fakturen (dit gebeurt in overleg met de afdeling inkoop). We zouden graag zien dat u tussen 18 en 25 jaar jong bent. We bieden een goed safaris, plus een 13e maand, plus winstdeling, plus 8% vakantie toeslag, plus minstens 4 weken vakantie. En flexibele werktijden! Interessant is ook dat Fluor in Schalkwijk is gevestigd. Wie bood schappen wil doen, kan terecht in het naburige shopping-centre. Wilt u schrijven of bellen? Als u belt, draai dan 023 - 33 90 20 en vraag naar de heer D. Boer, toestel 2100. Als u liever schrijft, richt dan uw brief aan: Fluor, Afd. Personeelszaken. Europaweg, Haarlem. Uw taak: verantwoordelijk zijn (na royale inwerk- periode) voor de administratieve verwerking van een of meer projekten - zoals de maandelijkse kosten-rapporteringen aan de projektleider en de opdrachtgever, de analyse van deze ge gevens, de controle op de exactheid daarvan plus de verzorging van de fakturering aan de opdrachtgever. Uw opleiding? Bij voorkeur MBA-niveau, gekom- bineerd met enkele, jaren administratieve ervaring. En - we zijn internationaal - een goede kennis van het Engels. Bent u gewend zelfstandig te werken? En hebt u goede kontaktuele eigenschappen? Dan biedt deze funktie u ruime groeimogelijkheden - uitzending naar projekten in het buitenland is daarbij zeker mogelijk. *13 filialen in nederland I HAARLEM:GEDEMPTE OUDE GRACHT 72 TEL.023-314553 Fluor is de Nederlandse vestiging van een internationale organisatie. Daar is uiteraard ook de administratie internationaal georiënteerd. En dat betekent: een andere, modernere manier van werken. We vragen voor zo spoedig mogelijk: contactlenzen a 1 1. bij de selectie van gestichts- wachters wordt rekening gehouden met een doorstroming in het 3e of 4e dienstjaar naar de functie van bewaarder; na voortgezette opleiding max. salaris f 2124,- per maand; na kaderopleiding is benoeming in een kaderfunctie bij bewaking max. salaris f2471,- of gestichtswacht max. salaris f2235,- per maand mogelijk. Dan moet u daar vooral blijven zitten. Maar wilt u wel eens „verzitten” dan kunnen wij u een moderne burostoel bieden temidden van diverse andere stoelen waarop u fijne collega’s zult aantreffen. Fluor groeit snel. Dat heeft natuurlijk gevolgen voor de afdeling Personeels zaken. Wij willen een aantal administra tieve en informatieve zaken nu extra goed op poten zetten. Daarvoor zoeken wij een jonge vrouw, die heeft leren cijferen en analyseren (bijvoorbeeld op een bank of accountantskantoor). Zij moet ook belangstelling hebben voor mensen, mensen in hun werk, want ze gaat uiteen lopende personeelsrapporten opstellen. Ze gaat werken met cijfers, maar., cijfers die leven: personeelsgroei, verloop, funktieopbouw, enz. Dan is er nog het kontakt met die mensen: medewerkers en chefs komen u - ook in het Engels - om inlichtingen en advies vragen. Dat kan b.v. zijn over een personeelsregeling, een verzekering of huisvesting. U wordt ook betrokken bij de introduktie van nieuwe employé s Kortom: verantwoordelijk werk. Economische en practische oplossing voor alle afvalproblemen van huis, kantoor, fabriek en bouwwerk. Snelle afvoer in open of gesloten bakken. Wij blijven onbetwist de bakkenspecialist. Fluor Nederland B.V. is een dochteronderneming van het Fluor-concern in de U.S.A. Fluor (in 1912 door J.S. Fluor opgericht) is een ingenieursbureau dat zich gespecialiseerd heeft in ontwerp en bouw van komplete installaties en fabrieken voor de petrochemische en chemische industrie. In ons kantoor in Haarlem worden nationale en internationale projekten uitgewerkt. Ingenieursbureau Fluor Nederland B.V. is een dochteronderneming van het Fluor-concern in de U.S.A. Fluor (in 1912 door J.S. Fluor opgericht) is een ingenieursbureau dat zich gespecialiseerd heeft in ontwerp en bouw van komplete installaties en fabrieken voor de petrochemische en chemische industrie. In ons kantoor in Haarlem worden nationale en internationale pro/ekten uitgewerkt. Ingenieursbureau Wij leveren U contactlenzen met speciale Brilservice-garantie: Uw lenzen worden vakkundig aangepast door ervaren specialisten. Hoewel wij gewoonlijk een garantietermijn van 1 maand hanteren,geven wij U voor deze gele genheid een speciale garantie van 3 maanden. Dit betekent: als U binnen 3 maanden niet aan Uw lenzen kunt wennen, krijgt U zonder meer Uw geld terug Een reden temeer om nu eens vrijblijvend

IJmuider Courant | 1975 | | pagina 22