Limburgers aan de leiding Defensie van SVV van Fopma lastig voor FSC Nederland vijfde in ploegentijdrit HASSINK HAD POOLSE TRIOMF VOORSPELD Ook RWDM moest leiderspositie afstaan Ook Nereus bereikte de halve finales SPORWffi® Finse selectie SPORTIEF Verbazing over titel F 3 4 Am w w ■BW fe S-: SPORT 17 DONDERDAG 28 AUGUSTUS 1975 Me Sis Specialist Mogelijkheden Onzekerheid Prolongatie Dolkomisch F v o 1 Mondjesmaat (Van onze speciale verslaggever) (Van onze sportredactie) (Van onze speciale verslaggever) Stand eerste divisie: 3500 toe- Bayern München verkeek zich op Bayer Urdingen deelneming Georg Kessler: Geen beste dag. de iets terug. HELSINKI (AP). De selectie van het Finse elftal dat woensdag in Nijme gen tegen Nederland uitkomt luidt als volgt: 4 4 4 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 3 4 3 2 2 2 2 2 2 1 3 3 3 2 2 2 2 3 0 0 0 o o 1 1 2 1 Manchester United kwam woensdag avond tegen Coventry City niet verder dan een gelijkspel van 1-1. Het beteken de het eerste verliespunt voor de Man cunians en dat nog wel op Old Trafford. United blijft echter op de eerste plaats met zeven punten uit vier wedstrijden. Meer dan welk land ook heeft Polen in de aanloopperiode naar dit wereldtoer- nooi volledig toegewerkt naar de prolon- Twee gelukkige Nederlandse wielrensters op het erepodium. Links wereldkampioe ne Tineke Fopma en naast haar Keetie van Oosten-Hage. 280.000. Eintracht Fortuna SC Haarlem FC Groningen FC Vlaardingen FC VVV Heerenveen SC Cambuur FC Dordrecht Wagen ingen Helmond Sport FC Den Bosch SC Amersfoort Vitesse Volendam Heracles Veendam PEC Zwolle SVV Willem II De Friezen legden een tomeloze ener gie aan de dag, vochten voor elke bal, maar konden toch niet door de ro buuste verdediging van Groningen van wie Bjoeme Jensen een gele kaart kreeg heen breken. Gronin gen stelde vooral aanvallend nogal teleur. METTET. De link was snel gelegd. De wereldtitel van de zelfs in eigen land nog slechts vaag bekende Tineke Fopma riep immers onvermijdelijk associaties op met de nationale wegtitel van Dries van Wijhe, twee jaar geleden in Valken burg. Zo verrassend als dat kampioen schap toen tot stand kwam, zo mogelijk nog sensationeler was de met goud be kroonde machtsgreep van Tineke Fopma op de weg bij de dames. Op het motor circuit van Mettet werd de 22-jarige Friezin, afkomstig uit een al even nietig gehucht (Huins, 90 inwoners), net als destijds Dries van Wijhe, wereldkampi oene zonder dat zij het zelf wist. Keetie van Oosten completeerde het oranjesuc- ces met de bronzen medaille. VitesseVolendam: 3-0 (1-0). 41: Bosveld 1-0, 71: Van Kerkhof 2-0, 83: Wierts 3-0. Scheidsrechter Bakker, schouwers. Volendam tikte Vitesse in de eerste helft weg, zonder dat dit echter veel zoden aan de dijk zette. Na rust nam Vitesse het initiatief over en kwam Volendam er in feite niet meer aan te pas. 0 0 1 1 0 0 3 1 0 0 s., De Poolse wielerploeg, die goud veroverde in de ploegentijdrit, op het erepodium. V.l.n.r. Szurkowski, Szozda, Mytnik en Nowicke. Waarmee de wegcoach doelt op de unieke mogelijkheden bij de Oosteurope- anen om een eenmaal geformeerde ploeg geruime tijd bijeen te houden. Ter illus tratie daarvan: het Poolse kwartet dat twee jaar geleden in Barcelona goud veroverde bestond met uitzondering van Nowicki uit dezelfde renners die woens dagmiddag in Mettet voor het op een na hoogste gemiddelde (in Barcelona reden de Polen ruim 48 kilometer per uur) zorgden sinds de sterke opkomst van de Oosteuropese wielerlanden. BONN (SID). Europa-cuphouder Bayern München heeft slechts vier da gen de Bundesliga aangevoerd. De for matie van Dettmar Cramer, die zaterdag na vijftien maanden weer op de hoogste trede stond, moest gisteren weer een stap terug doen, omdat het duel tegen debutant Bayer Urdingen werd verlo- Molenbeek, die uit de eerste drie wed strijden de volle winst had behaald, verloor in „de Bosuil” met 2-1 van FC Antwerp, dat door deze zege de eerste plaats heeft overgenomen. De Antwerpse doelpunten werden gemaakt door Van Gaal en Kodat. Koens scoorde voor Mo lenbeek. Opmerkelijk was ook de neder laag van 0-1 die Anderlecht op eigen veld tegen Lierse leed. Het enige doel punt werd gescoord door Posthumus, die nu met vijf doelpunten de topscorerslijst aanvoert. De enige ploeg die nu nog zonder puntenverlies is, is Lokeren. dat KV Mechelen met 3-0 versloeg. De doel punten kwamen op naam van Devrindt, Lubanski en De Koning. 6— 2 8— 2 2— 0 7— 2 6— 3 9— 5 4— 3 2— 3 2— 4 6—10 6— 5 4— 8 4— 8 2— 7 2— 5 1— 8 0— 7 F In Mettet moesten de Westeuropese wielernaties zonder uitzondering het hoofd buigen voor het machtsgeweld dat met name de Polen en de Russen, voor het derde achtereenvolgende jaar twee de, in het gevecht tegen de chrono’s demonstreerden. Incluis het Nederlandse kwartet, bestaande uit de krachtbron André Gevers, Matthieu Dohmen, Fons van Katwijk en Frits Pirard. Een vijfde plaats bleek ten slotte het hoogst bereik bare. „Meer zat er voor deze ploeg ook echt niet in”, oordeelde Gevers nader hand. Joop Middelink is terecht jaloers op de unieke mogelijkheden die in deze landen bestaan om naar een wereldkam pioenschap toe te leven. „Nog afgezien van ziekte en valpartijen (Van Houwe- lingen werd daarvan in de Ronde van Oost-Duitsland de dupe en zal daarom in Mettet niet in actie komen) moet ik als bondscoach voortdurend rekening houden met renners die prof worden”. Zoals in het geval-Gevers die prof-aspi- raties heeft ondanks de door hem van een aantekening voorziene NOC-verkla- ring, dat hij vóór de Olympische Spelen van Montreal niet zal overgaan. Gevers: „Doe ik dat wel, dan moet ik tot dusver de in mij geïnvesteerde trainingskosten betalen. Mocht ik echter een redelijk aanbod krijgen, dan word ik wel prof. Die kosten zal ik dan netjes betalen”. André Gevers, de enig overgeblevene van het kwartet van 1974 (Schuer. Aling en Van der Hoek waren in Montreal de anderen) is op dit moment in Nederland in feite de enige tijdrijder van kaliber die ook internationaal tot de absolute top behoort. De inrichters van buiten landse wedstrijden is dat niet ontgaan. Nu reeds liggen er invitaties voor hem klaar voor een tijdrit in Quebec, 'met vermoedelijk aansluitend een start bij de pre-olympische wedstrijden in Montreal, voor de Grand Prix de Fran ce. de Grand Prix des Nations en de Trofeo Baracchi. Middelink heeft boven dien nog een uitnodiging om met de ploeg naar de Ronde van Zuid-Afrika te komen. Middelink: „Gevers kan gerust worden beschouwd als de opvolger van Fedor den Hartog. Zou ik vier Fedors hebben gehad, dan zou ik nu ook op rozen zitten”. De Belgische eerste divisie heeft een nieuwe leider. Trotse koploper RWD METTET. De uiteindelijk toch als reserve voor de 100-kilometerploeg aan gewezen Arie Hassink had het reeds tevoren aangekondigd. „Dit parcours is uitermate geschikt voor krachtrijders. Daarom zijn de Polen voor mij ook sterk favoriet, zowel in de tijdrit als in de individuele wegwedstrijd”. Nog geen anderhalf uur nadien werd de prognose van de Nederlandse coureur al bewaar heid. Met de weliswaar geringe marge van vijf seconden op het al evenzeer uit pure krachtrijders geformeerde Russi sche kwartet, eiste het Poolse viertal Szurkowski, Szozda, Mytnik en Nowicke het goud voor zich op. De razendsnel naar de top doorgestoten Tsjechen (vorig jaar nog vijftiende) gaven de Oosteurope se supprematie in deze ploegentijdrit nog een extra dimensie. „Zou het nou toch de laatste ronde zijn geweest”, flitste het door haar hoofd, toen het gillende publiek steeds verder op drong. „Ik dacht echt, dat ik nog een ronde moest rijden, toen ik zo’n kilometer voor de eindstreep uit de groep war weggesprongen. Ook toen ik al vele meters over de streep was, kon ik nog steeds niet geloven dat ik had gewonnen. Het kan toch niet, dacht ik bij mezelf, dat die anderen je zo maar laten gaan”. Tineke Fopma had echter wel degelijk gewonnen en daarmee haar eerste wereldkampioenschap nadat zij drie jaar geleden voor de eerste keer op de racefiets stapte maar meteen be kroond met een wereldtitel. De verba zing was groot, niet alleen bij de vader landse wielerofficials maar vooral bij haar zelf. „Aan het begin van deze week”, merkte zij schuchter op, „dacht ik nog wel dat het niks zou worden. En vroeg ik me zelf af of ik niet zou teleurstellen. Vrijdag was ik gevallen waarbij ik het linkerbeen flink kneusde. Ik was zelfs even bang dat ik een hersenschudding had, omdat ik duizelig was toen ik op stond. Goed, dacht ik, weer net zoiets als vorig jaar, toen ik ook zeven weken plat moest”. Hoewel het oranjekwartet ook in het meest gunstige geval ver verwijderd zou zijn gebleven van het erepodium werd de tijd toch in niet geringe mate meteen al beïnvloed door een defect aan het versnellingsapparaat van Gevers’ race fiets. Op luttele kilometers van de 50- kilometerpassage sloeg het apparaat over. Gevers: „Ik hoefde weliswaar niet van mijn fiets want John Krijne kon er tijdens het rijden kruipolie op smeren, maar zoiets vreet toch aan de moraal”. Omdat dit euvel uitgerekend de motor uit de ploeg overkwam, stokte daardoor het ritme. Hetzelfde overkwam rond de 75-kilometerpassage ook nog eens Frits Pirard, maar toen bedroeg het verschil met de op dat moment reeds als derde in de race liggende Tsjechen al 85 se conden. Maar toch deden zich nog redelijk veel kansen, vooral via uitblinker Prauser, voor FSC voor. In de 34e minuut viel dan ook de lang ver wachte openingstreffer, na een fraaie solo van Erkens die zijn kans ook zelf afrondde. Toen Prauser al vier minuten na rust met een enorm hard schot voor 2-0 zorgde leek SW stormrijp. De totale overrompeling bleef achterwege omdat FSC ook hierna te slordig met de geboden kansen bleef omspringen. Toch deden zich nog enkele mogelijkheden voor de Limburgers voor. Chaotische situ aties voor het SVV-doel leverden echter niet meer op dan een aantal corners. ren met 1-2. Het was tevens de grootste surprise van de vierde speeldag, die een nieuw record aantal toeschouwers naar de velden trok: 280.000. Borussia Mönchengladbach, Eintracht Braun schweig en Fortuna Düsseldorf hebben met zes punten de leiding. Bayem München heeft zich volledig verkeken op Bayer Urdingen. Nadat Gerd Muller zijn eerste doelpunt in dit sei zoen had gemaakt, dacht Bayern de zaken onder controle te hebben, maar vergiste zich in de geestdrift van de thuisclub. Grote man werd Günter Köstner, die in de 68e en 76e minuut twee keer de bal achter Maier schoot. De ruim 23.000 toeschouwers in het uitverkochte stadion zagen daarna een fanatiek aanvallend Bayern, dat echter niet meer door de hechte defensie van Urdingen kon komen. De Nereus/Nautilusploeg won niet al leen zijn herkansing doch zorgde boven dien voor de beste tijd in de drie repechages die werden gevaren. De 6.14.35, slechts vijf seconden boven het baanrecord waarvoor de Oostduitsers re centelijk zórgen, was een tijd die niet meer werd overtroffen, hoewel de wind mee nadat de Nederlanders hadden ge varen in kracht toenam. Zoals verwacht mocht worden gingen de gestuurde twee van Dudok van Heel en de Nereus/Laga acht ten onder. Beide ploegen, die in velden van vijf boten respectievelijk tweede en derde mochten worden zonder uitgeschakeld te zijn, waren kansloos. Nereus/Laga had nog het geluk dat de Westduitse acht met een serie indrukwekkende vuile klappen aan zijn race begon. Daardoor was de combinatie tenminste niet van start tot finish laatste. De Australiërs zegevierden na groot machtsvertoon. AI was een finishfoto nodig om te zien of de „Aus sies” dan wel de Amerikanen getriom feerd hadden. Met 5.39,27 zorgde Austra lië voor een verbetering van het baanre cord van Oost-Duitsland met ruim 3,5 seconden. In de tweede herkansing schroefden de Oostduitsers op hun beurt dat record verder terug tot 5.38,37. Du dok van Heel, weinig effectief roeiend, lag direct al in een duidelijke laatste positie. De streekderby HannoverHSV Ham burg was al na twee minuten beslist, toen Hayduck raak kopte. De 60.200 toeschouwers kregen daarna een matige wedstrijd te zien, die uiteindelijk ver diend door de thuisclub werd gewonnen. Ook Rot Weiss Essen zorgde voor een verrassing door met grote cijfers het uitduel tegen Kickers Offenbach te win nen: 4-0. Burgsmüller (2), Dorre en Lorant waren de schutters. De andere debutant, Kartlsruhe SC, kwam weer niet tot winst. Eintracht Braunschweig was in het rr t 40.000 toeschouwers gevulde stadion te Karlsruhe te sterk: 2- 0. Frank en Grzyb zorgden voor de treffers. Voor George Kessler was het opnieuw geen beste dag. Hertha BSC verloor dit keer de uitwedstrijd tegen Werder Bremen met 2-3. Aslund, Schlief en Höttges troffen doel voor Werder en Beer en Szymanek deden voor Hertha In Gelsenkirchen stelde Schalke ’04 de 50.000 opgekomen fans teleur door slechts met 1-1 gelijk te spelen tegen VFL Bochum. De thuisclub werd voortdurend uitgefloten door de supporters, die pas kort voor het einde konden juichen voor de gelijkmaker van Fischer. Lameck had Bochum kort na de rust op een voorsprong gezet. Met die uiteindelijke vijfde plaats be reikte de ploeg in totaliteit het plafond van zjjn mogelijkheden. Slechts Gevers zou in staat zijn geweest het tempo nog hoger op te voeren, „maar”, klonk het terecht, „ik kan natuurlijk niet als een gek op kop gaan sleuren. Ik moest er in de eerste plaats voor waken dat de regelmaat niet zou worden verstoord. Daarom rij ik ook liever een individuele tijdrit. In zo’n wedstrijd hoef ik met niemand rekening te houden en kan ik mij helemaal leeg rijden”. Hier moest de inmiddels ook internationaal erkende tijdritspecialist te veel rekening houden met zijn drie ploegmaats, van wie vooral Dohmen een opmerkelijk sterke wed strijd reed. De immer wat gelaten ana lyserende Limburger: „Och, het liep al lemaal gesmeerd. We hebben er alles aan gedaan, niemand heeft verzaakt. Ook niet wanneer het lastig werd”. Sts De taferelen die volgden op de cere monie protocolair waren al even dolko misch als de destijds onvergefelijke pershappening van Dries van Wijhe in het Limburgse toeristenoord. Met dat verschil, dat het solo-optreden van Tine ke Fopma in Mettet werd verzorgd door veehouder Fopma en zijn vrouw. „Ik ben de vader”, klonk ineens een triom fantelijke stem boven al het lawaai bij de finish uit Waarop de besnorde vee houder ongevraagd alle informaties ver strekte. „Tineke is 22 jaar, studeert in Leeuwarden geschiedenis MO en helpt mij op de boerderij bij het voederen van de kalveren en maakt trouw elke dag de melkmachine schoon. Toen ze naar de kleuterschool ging fietsen ze al elke dag vijf kilometer, naar de mavo en de hbs ging ze ook elke dag op de fiets. Eerst naar Franeker, op de hbs naar Leeuwar den. Die racefiets wilde ze hebben om ernaar te kijken. Ze ging er echter op fietsen”. NOTTINGHAM. Het was moeilijk om de ploeg te herkennen. In zijn serie was de Nereus/Nautilus vier zonder stuurman dinsdag een mat roeiende, slecht sturende ploeg die al heel snel in de categorie van de kanslozen werd ingedeeld. Woensdag tijdens de herkan singen van de wereldkampioenschappen in Nottingham, toen de zon opnieuw onbarmhartig brandde, vormden Hans van de Pol, Huib van Drooge, alsmede Jeroen en Ronald Vervoort een eenheid die verbeten vechtend indruk maakte op zijn tegenstanders. De bundeling van krachten uit Neerlands grootste twee havensteden maakte dat Oranje zijn tweede ploeg in de halve finales van vrijdagmiddag kreeg. 2 1 1 1 1 0 2 2 0 (2 2 2 1 1 1 1 0 0 0 De UEFA heeft de deelname van Ajax aan het UEFA-cuptoernooi gisteren officieel be vestigd. Feyenoord verlooi- met 3-1 van Barcelona. Wereldkampioen schaken, de Rus Anatoli Karpov, heeft in het internationale schaak toernooi in Milaan in de zesde ronde van de Joegoslaaf Gligoric gewonnen. De Rus gaat nu met 4,5 punten aan de leiding. Tweede is de Amerikaan Browne en derde Ljubojevic. Wielercoach Frans Mahn is door NKWU ook voor de komende twee seizoenen gecontracteerd. Toch heeft er geruime tijd onzeker heid bestaan over de deelneming van Szurkowski aan dit wereldtoernooi. On langs werden hij en Janusz Kowalski, de wereldkampioen op de weg van vorig jaar in Montreal, door de Poolse bond disciplinair gestraft omdat zij zich na een wedstrijd zouden hebben misdragen. Dat wangedrag mondde uit in een disci plinaire schorsing die pas na de WK zou aflopen. Mede op verzoek van wegcoach Karol Madaj werd het tweetal een ge deelte van die straf kwijtgescholden. Van dat besluit hoeft de Poolse wieler bond in geen geval, zeker wat betreft Szurkowski, geen spijt te hebben, want naast Mytnik vormt de nu al 29-jarige Pool, voor wie zijn superieuren vorig jaar een profploeg wilden zoeken, maar die vervolgens in de Tour de I’Avenir zakte voor het toelatingsexamen, de be langrijkste schakel in het Poolse tijdrit- kwartet. 8 12— 4 7 6 5 5 5 5 4 4 4 4 4 3 3 2 2 1 0 0 FC DordrechtSC Amersfoort: 3-1 (2-0). 29: Snijders 1-0, 40: Breuer 2-0 (strafschop), 70: Van Pelt 2-1, 85: Snijders 3-1. Scheidsrechter Bosman. 4400 toeschouwers. Dordrecht bracht zichzelf na een sterke eerste helft, met laconiek spel na rust nog in moeilijkheden. Amers foort kwam gevaarlijk terug, maar nog juist op tijd stelde Dordrecht zich met een succesvolle, snelle coun ter in veiligheid. De Amersfoorter Van Ramselaar kreeg een gele kaart wegens ruw spel. SC CambuurFC Groningen: 0-0. Scheidsrechter Beek. 10.500 toe schouwers. Een zeer boeiende, enerverende wedstrijd, vooral van Cambuur-zijde. gatie van het succes van 1973. Bevreesd voor een terugval werd de in ongenade gevallen charmeur Wojciek Walkiewicz op een zijspoor gezet; in die situatie kwam Karol Madaj, in Polen beschouwd als de grootste kenner van de wieler sport. Onder zijn impulsen werd al vroeg in het seizoen de selectie voor periodieke trainingen bijeengeroepen, de laatste weken vertoefde de wegselectie continu in het wintersportoord Zako pane. Met mondjesmaat kwam de informatie tenslotte over haar lippen. „Dit is mijn derde seizoen. Vooral dit jaar heb ik ontzettend veel geleerd. In de eerste twee jaar moest er steeds geld bij. Nu kan ik net rondkomen van de prijzen en de premies die ik altijd deel met Ankie Pekel. Mijn trainer en masseur Willy Delgrosso heeft een groot aandeel in dit kampioenschap. Hij staat altijd voor me klaar. Dit seizoen heb ik twee overwin ningen behaald; dit is mijn derde”. En de belangrijkste. Toch had Keetie van Oosten die machtsgreep gemakkelijk kunnen verhinderen. „Ik had inderdaad gemakkelijk bij haar kunnen komen, maar in dat geval had ik misschien die Franqaise naar de wereldtitel gebracht. Ik ben erg blij voor Tineke. Ik gun haar die titel van harte”. Uitslag: 1. Tineke Fopma (Ned) 54,138 km in 1 uur, 32 minuten en 36 seconden, 2. Genevieve Gambillon (Fra) 1.32.37, 3. Keetie van Oosten (Ned) z.t., 4. Truus van der Plaat (Ned) z.t., 5. Christiane Goemine (Bel) z.t.15. Bella van den Spie gel (Ned) z.t., 16. Gre Knetemann (Ned) 1.32.41, 33. Anne Riemersma (Ned) 1.32.52. „Wanneer jullie op haar willen wach ten”, schaterde de moeder van Tineke een half uur later, „moeten jullie nog wel even geduld hebben, want bij het Nederlands kampioenschap duurde het twee uur voor ze eindelijk kon plassen voor de dopingcontrole”. Dat record werd woensdagavond met een half uur verbroken. Omringd door journalisten liet Tineke’s moeder vervolgens geen vraag onbeantwoord, hoe vrijmoedig die uiteindelijk ook werden. Ineke Fopma is de tegenpool van haar moeder. Niet gewend aan zoveel publiciteit had ze duidelijk moeite met de toenemende be langstelling. FC Amsterdam heeft gisteravond voor slechts 900 toeschouwers een vriendschappelij ke wedstrijd tegen Israel met 1-3 verloren. Het doelpunt van Amsterdam werd gescoord door Wetzel. PEC ZwolleFC Den Bosch: 0-1 (0-0). 83: Vissers 0-1 (strafschop). Scheidsrechter De Bruin. 2500 toe schouwers. Een sfeerloze, chaotische eerste helft, waarin geen van beide ploegen hun stempel op de wedstrijd konden drukken. Toen na rust Israel in de spits ging opereren, verwierf PEC zich een duidelijk overwicht. Toch ging de winst naar Den Bosch, via een late en omstreden strafschop. Is rael en Veenstra, beiden van PEC, kregen een gele kaart wegens aan merkingen op de leiding. VeendamHeerenveen: 0-4 (0-1). 40: Boskma 0-1, 52: Visser 0-2, 56: Steegen 0-3, 67: Boskma 0-4. Scheids rechter Hoppenbrouwer. 4500 toe schouwers. In de eerste helft kon Veendam zijn toen al sterkere opponent nog aardig bijbenen. Maar toen kort na rust Heerenveen tot tweemaal toe sloeg, dreigden de Veendammers vol ledig opgerold te worden. Oldenbur- ger van Veendam kreeg een gele kaart wegens ruw spel. FC VVV—Willem II: 1-0 (1-0). 30: Kurcinac 1-0. Scheidsrechter Pijper. 9500 toeschouwers. Een krappe en in feite veel te kleine overwinning voor VW, dat vooral via de Joegoslaaf Kurcinac tal van kansen liet liggen. Dat nam niet weg dat een overwinning zeker ver diend was, vooral omdat Willem II volstrekt niet kon profiteren van het steriele aanvalsspel van de Venlona- ren. GELEEN/SITTARD. Fortuna Sittardia Combinatie heeft door een 2-0 overwinning tegen SVV alleen de leiding in de eerste divisie genomen. De Limburgers hebben het maximale rendement behaald uit vier wedstrij den en verdienden ook tegen SVV de overwinning volkomen. Het was na tuurlijk een nuttige, maar niet geheel bevredigende overwinning voor de Limburgers. Goed beschouwd had het elftal met veel hogere cijfers moeten winnen dan de 2-0, die nu op het scorebord verscheen, want het elftal had een vrijwel voortdurend veldo- verwicht, maar liep zich steeds stuk op een hecht opgetrokken verdediging van de Schiedammers waar FSC aan vankelijk weinig raad mee wist. Keepers: Goran Enckleman en Pertti Alaja. Verdedigers: Erikki Vihtila, Esko Ran ta, Eero Rissanen, Henry Forssel, Ari Makynen, Errikki Lehtinen. Middenvelders: Aki Heiskanen, Jouko Suomalainen, Miikka Toivola, Hannu Hamalainen, Kalle Nieminen. Aanvallers: Olli Rissanen, Matti Paat- elainen, Juha-Pekka Laine. ,v

IJmuider Courant | 1975 | | pagina 17