Inbraakje in Brandweer restaurant Uitbreiding van Hoogovens wil medio ’76 korter werken O.I.G. biedt 17 gehandicapten Agenda wordt steeds moeilijker Mishandeling na opzeggen huur „Positie Velsen-Kennemerraad gratis vakantie in Spanje aan in overeenkomst geregeld Café 'DE HALVE MAAN’ AANSLUITING CAEGWEG EN WATERHUISHOUDING Burgemeester Reehorst in commissievergadering: 59 Progressief Velsen wil raadscommissie voor milieubeheer DONDERDAG 4 SEPTEMBER 19 7 5 NIEUWS UIT STAD EN STREEK Beverwijk Heemskerk VELSEN-IJMUIDEN Luxor Theater Velsen-Noord Wijk aan Zee Stadsschouwburg In en om Haarlem BEVERWIJK Kennemer Theater met Bert van der Goed bevallen De bronnen van Brand W aterst aatscommissie City Wie wil weten hoe gerechtigheid gewroken dient te worden, zou ko mende filmweek eens een kijkje kunnen gaan nemen in City. Daar draait dan „The Green Hornet”, die in het Nederlands „Kato” is gaan heten. Het betreft de film van Nor man Foster, waarvoor Jerry Tho mas een wild scenario schreef. Thomas voert een dagbladeigenaar op, die in gezelschap van zijn vriend Kato, een kung-fu vechten, de sterk toegenomen misdaad in zijn stad gaat bestrijden. Een onwaarschijn lijk aantal bijeengeraapte toevallig heden houden de zaak tot het einde toe spannend, althans voor degenen die niet door dergelijke filmmakelij heenkijken. Veer (Van een onzer verslaggeefsters) ge- september met Joke Films b dio’s van Walt Disney. (ADVERTENTIE) Hagelingerweg 36 Santpoort De gehandicapten gaan naar het bungalowpark San Eloy in Tossa de Mar aan de Costa Brava, waar ze een zorgeloze vakantie krijgen aangeboden. HEEMSKERK. Hoogovens wil het bedrijf verder uitbreiden in de gemeente Heemskerk en daartoe biedt het gelden de bestemmingsplan „Heemskerkerduin en Noorddorp” de mogelijkheid. Echter onder bepaalde voorwaarden en over die voorwaarden zijn langdurig besprekin gen gevoerd. Het gaat om de terreinen die aansluiten op het industrieterrein ten noorden van de Zeestraat onder Wijk aan Zee. Voor deze uitbreiding is het noodzake lijk, dat Hoogovens het recht op een onbelemmerde verbinding op de Caeg- weg krijgt. De daarover door de gemeente met Hoogovens gevoerde besprekingen heb ben geleid tot het opstellen tot een voor beide partijen aanvaardbare regeling, die nu nog de raad moet passeren. VELSEN. Een 25-jarige Velsenaar is zo kwaad geworden, toen zijn hospita hem de kamerhuur opzegde, dat hij de 43-jarige mevrouw zwaar mishandelde. Zij moest met o.a. een gebroken arm in het Zeewegziekenhuis worden opgeno men. De man is ingesloten op het poli tiebureau. Zondagmatinee: „De Noormannen ko men’’ van Mario Brava. Een al wat oudere film uit het tijdperk dat de Noormannen in hun Vikingschepen be kend stonden om terreur en brandschat ten j. Maar in deze film ook vreugde en liefde, naast de romantiek van het avon tuur. we op de nieuwe wet een beetje vooruit kunnen lopen”- De vakantie, die OIG vorig jaar met de gehandicapten gehouden heeft, is zo goed bevallen, dat men heeft besloten dit jaar opnieuw zo’n vakantie te orga niseren. Er zijn in IJmuiden meer dan 300 gehandicapten, die voor vakantie in aanmerking komen. Jammer genoeg was het resultaat van de kledingactie dit jaar wat minder als vorig jaar en waren bovendien de prijzen voor oud-textiel sterk gedaald, waardoor de opbrengst aanzienlijk minder bedroeg. Een blik- semloterij op de Oud-Hollandse Markt heeft nog veel goed gemaakt, waardoor er toch geld genoeg was om 17 gehandi capten een gratis vakantie met begelei ding te verzorgen. Bovendien bleek de Rabobank bereid om de reis voor de arts en twee verpleegsters te bekostigen, ter wijl C. L. Lindeboom van de Rabobank als reisleider met het gezelschap mee gaat. Het effect van televisie, een wonder lijke zaak. Ik heb niet op school, maar later geleerd dat de natuur bedreigd wordt. Maar waarover bericht de toeristische agenda van vijf voor acht naast bloemenfeesten en gondelvaarten? Over De Peel, „waar het natuurschoon niet op kan”. IJMUIDEN. In een restaurant in de Amstelstraat is een inbraakje gepleegd. De dader is binnengekomen door een keukenraam aan de achterzijde- Er wordt slechts een klein geldbedrag ver mist. DIVERSEN VRIJDAG 5 SEPT. Openbare bibliotheek. De Zwaanstraat 4a: volwassenen en jeugd 19-21 u. DIVERSEN VRIJDAG S SEPT. Openbare bibliotheek. Wijkerstraatweg: vol wassenen en jeugd 14.30-17.30 en 19-21.30 u. De vrolijke soldatenkomedie „Waar is toch die verrekte 7e compagnie geble ven”, een humoristische Franse film- klucht, draait vrijdag t.m. zondag in de stadsschouwburg. Het verhaal ervan speelt zich af in de laatste meidagen van 1940, toen er dus nog veel ellende moest komen. Daarom is er nog ruimte voor een forse reeks vermakelijke avonturen. Olijke Franse soldaten, die aan de Duit sers zijn ontsnapt, leiden een lui en onbezorgt leventje naast het oorlogsge weld dat zich elders voltrekt. Totdat zij een Franse luitenant ontmoeten en weer hun (onbeholpen) best gaan doen. Ik amuseerde me wel met het „schep pingsverhaal” in de versie van pantomg- mespeler Rob van Reyn. Een onthullen de vertelling. Rob van Reyn trok een vreselijk vies gezicht bij de appel van dè duivel. Ik wist niet dat die appel zo zuur was- En dan een ander detail: nadat de vrouw was geschapen, telde Adam van Reyn zijn ribben. Ja. waarom niet? „Van Reyn vertelt meer over de bijbel dan theologen ons voor houden te geloven”, schijnt De Tijd over het theaterpro gramma geschreven te hebben. Door de tv zal wel vervorming opgetreden zijn. Beperking was niet het kenmerk van zowel de film over, als het leven van, Hendrik VIII. Zijn zes vrouwen werden er in twee uur doorgedraaid: Keith Mit chell als Hendrik VIII werd er snel oud van. Het werkstuk van regisseur Waris Hussein toonde dat „zware” filmeffecten (frivole Anna amuseert zich, haar gelach klinkt als in een holle ruimte, de koning kijkt naar haar hals, hij besluit haar te laten onthoofden) eerder potsierlijk dan indrukwekkend kunnen zijn. Even heb ik nog gekeken naar een filmportret op Duitsland 1 van Hilde< gard Knef. Interviewer Rosenbauer coiï;” fronteerde Hildegard Knef, tot haar on genoegen, met een fragment uit de filnr „Die Suenderin”. „Das Geld geht, die Schande bleibt”, sprak die Knef. Een wijze les voor menige tv- en filmmaker. Rob van Reyn speelde met een pruikje op een bevallig wiegelende Eva; de tv- kijker is te zeer verwend Bruys eens in de 14 dagen. Zo sprak burgemeester drs. J. Ree horst woensdagavond, nadat hij tijdens de commissievergadering Algemene zaken Economische zaken, nog eens gememo- Kennemer Theater II: „De kaping van de Pelham Express”. Op een vraag of het niet in het voorne men van het college van B. en W. ligt - om vooruitlopend op de realisering van de nieuwe provincieplannen - toch vast aansluiting bij de Kennemerraad te zoe ken, antwoordde de heer Reehorst: „Het is natuurlijk een beetje raar, als Velsen het alléén doet. Maar ik hoop toch dat (Van een onzer verslaggevers) j VELSEN. - „Ik heb toch wel het ge voel dat het Haarlem een beetje irriteert dat Velsen geen lid is van de Kennemer raad. We mogen bij de besprekingen van de Kennemerraad zijn, worden daarvoor ook uitgenodigd, maar lid zijn we nog steeds niet. Bij alle concrete zaken, zoals politie en brandweer bijvoorbeeld, is het zó dat we willen meedoen; ook in de besprekingen betrokken worden- We ho ren er ook eigenlijk bij, maar lid zijn we nog steeds niet”. Toen later op de avond ter tafel kwam dat de gemeente Zandvoort de gemeente Velsen per brief gevraagd heeft of er bezwaar is om zich eens over de voorhavenplannen te buigen, kwam het lidmaatschap een tweede maal ter sprake. Burgemeester Reehorst deelde mee dat Velsen in zo'n geval met raad en daad wil bij staan en de Kennemer raad alle informatie wil verstrekken. Overigens was Velsen bij zijn weten ambtelijk nog niet benaderd over dit onderwerp. „Maar misschien moeten we een uitnodiging forceren”, sprak de bur gemeester. „Maar ja, we zijn geen lid en dan wordt de situatie nog moeilijker”. reerd had dat er door de Velsense ge meenteraad nog steeds niet besloten was tot de Kennemerraad toe te treden. De oorzaak schreef de burgemeester ten de le toe aan de afwachtende houding wel ke bijvoorbeeld Beverwijk ten aanzien van dat lidmaatschap aanneemt, doch hij liet er geen twijfel over bestaan, dat hij persoonlijk graag spoedig een lid maatschap voor Velsen zag. De karakteristieke witte gebouwen van de Koninklijke Brand’s Bier brouwerij liggen verscholen in het sterk golvend landschap van Zuid- Limburg. De heuvels zijn duidelijke uitlopers van Eifel en Ardennen en bevatten ontelbare bronnen. De brouwerij beschikt op haar ter reinen over eigen bronnen die ont sloten zijn aan het kalksteenge bergte van het krijt en die puur kristalhelder fris bronwater leve ren voor het brouwen van Brand- bier. Er zijn weinig brouwerijen die over zouitzonderlijk goed water beschikken, u proeft dit aan het uitzonderlijke Brandbier in Rake klappen vallen er ook „Vier vuisten voor duiten”, een rolprent van Frank Kramer. Een krachtpatser en een goocheme jongen werken daarin samen om op louche wijze geld te verdienen. Als vakantiebestemming is dit jaar het bungalowpark San Eloy in Tossa de Mar aan de Costa Brava gekozen. Nieuw Unicum uit Zandvoort houdt hier al zeven jaar vakanties voor gehandicapten en het bungalowpark is uitstekend ge schikt voor dergelijke vakanties. De bungalow-s zijn alle gelijkvloers, hebben geen drempels, terwijl het bungalowpark ook beschikt over een zwembad en zelfs een busje voor rolstoelvervoer. Vanuit dit bungalowpark zullen tijdens de va kantie ook diverse excursies gemaakt worden. In Kennemer I draait „Kato”, de pro- duktie die in de aanhef van deze rubriek reeds aandacht kreeg. Daarnaast kan Klus nummer drie liegt er ook niet om. Nu hebben de Chinezen het gedaan. Samen met andere gangsterleiders maakt een Chinese familie de stad on veilig. Het gele gevaar wordt 'na een karate-gevecht ii een oude boeddhistische tempel onklaar gemaakt. Daarna wordt het vakantie voor het nobele duo. De misdaad is uitgegroeid en de kranten magnaat hoeft zich niet meer te ergeren aan gewelddadig stadsnieuws in zijn ko lommen. Dezelfde film is ook te zien in het Beverwijkse Kennemer Theater. „Naakt zwierf zij door de jungle, mys terieus, beeldschoon, ongetemd” zo staat er op het informatiebulletin van de film „Gungala, het pantermeisje”. Het betreft een vervolg op „Gungala de maagd van de jungle een eerder uitgebrachte versie en het leidt geen twijlel, of met Gungala’s maagdelijkheid is het intussen wel gedaan. Liefhebbers van erotiek in de bossen zijn op zondagmiddag welkom in City-IJmuiden- In de overeenkomst is bepaald, dat Hoogovens alle kosten op zich neemt voor het bouwrijpmaken en het inrich ten van het industrieterrein in de ge meente Heemskerk volgens een basis plan, dat is afgestemd op het bestem mingsplan. Ten aanzien van de wegontsluiting is bepaald, dat voor rekening van Hoogo vens komen de kosten van aanleg van de ontsluitingsweg op de Hoofdweg (Caegweg). Voor het verlenen van deze aansluiting zal de gemeente geen ver goeding kunnen vorderen. Teneinde de omgeving te beschermen tegen mogelijke nadelige gevolgen van de ingebruikgeving van het noordelijk industrieterrein is het noodzakelijk, dat de in het bestemmingsplan opgenomen afschermende duinstrook wordt aange legd. Daarover is met Hoogovens over eenstemming bereikt. De avonturiers komen terecht op een vrachtschip, waar zij „speciale zendin gen” moeten verzorgen. Daardoor raken de twee verwikkeld in een bende-oorlog, waaruit zij zich als rechtgeaarde helden weten los te werken. De speciale zendin gen blijken tenslotte uit drugs te be staan. De twee komen daar achter, doch ook de politie. „Erotische dromen in Zweden”, ook in Luxor, gaat over een 17-jarig Zweeds meisje met veel sexfantasie en werke lijkheid- Ook andere mooie meiden ko men in de film voor, vergezeld van de jongens die voor een liefdesavontuur slechts in uiterste noodzaak opzij gaan. De filmmaatschappij komt er dan ook rondborstig voor uit: „Een supersexfilm voor de liefhebbers”. men er genieten van een film met de veelzeggende titel „Poesjes in een man nenhuis”. De vrijdag- en zaterdagnacht- voorstellingen zijn daarvoor gereser veerd. Wie geen nachtdienst heeft kan er dus heen. In de zondagmiddagvoor- stelling: „Heksen en bezemstelen”., een sprookje voor alle leeftijden uit de stu- De ontworpen overeenkomst heeft tot doel de daarin behandelde zaken in hoofdzaak te regelen. De andere uitwer king geschiedt in afzonderlijke overeen komsten. Het gemeentebestuur van Beverwijk heeft in 1967 een soortgelijke raamover eenkomst met Hoogovens gesloten. Op grond van die overeenkomst zal de ge meente Beverwijk zorg dragen voor de aanleg van de Caegweg (openbare weg), waarop de Caegpoort zal worden aange sloten. DIVERSEN DONDERDAG 4 SEPT. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 u. VRIJDAG 5 SEPT. Hulpdienst Help een handje. Maandag tot en met zaterdag van 8-10 u.: Zeestraat 81, tel. 24617 of bij de bekende wijkhoofden en medewerkers. Sportfondsenbad, Kuikensweg. Geopend 9-12 en 13.30-1S.30 u.; buitenbad 9-18 u. Kinderboerderij, Willem Alexanderplant- soen. Geopend 14-17 u. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 90 u. Openbare bibliotheek. Kerkstraat 44: vol wassenen 14-17.30 en 19-21 u„ jeugd 15-17.30 en 19-21 u.Amstelstraat 44: volwassenen en jeugd 14.30-17.30 enl9-21 u.; Kingsford Smithstraat loa: jeugd 15.30-17.30 en 19-21 u. BIOSCOPEN Kennemer Theater, Zeestraat. 19 en 21.15 u: „Kato”, 19.30 u.: „De kaping van de Pelham Luxor Theater, Breestraat.19 en 21.15 u. „Vier vuisten voor de duiten”, TENTOONSTELLINGEN Kennemer oudheidkamer. Huize Schey- beeck, Velserweg. Geopend op donderdag van 19.30 tot 21.30 uur. Voor groepen op aanvraag bij P Prins, Lijsterbeslaan 23, Beverwijk, tel. 25120. VELSEN. - De raadsfractie van Pro gressief Velsen wil het aantal raadscom missies van bijstand uitbreiden. De frac tie kondigde woensdagavond tijdens de commissievergadering Algemene za- ken/Economische zaken reeds aan dat zij zal aandringen op het instellen van een raadscommissie voor milieubeheer. Er is niets veranderd. Zelfs Koekoek is er nog, en hij vulde tien kostelijke minuten in de Zendtijd Politieke Partij en voor de Boerenpartij, al stak Koe koek hoofdzakelijk de WD veren in de hoed en de PPR speïdèn in de bips. De interviewer van de fractievoorzitter, een soort politieke Henk van der Meyden, wilde weten of het waar was dat Jur gens weg wilde uit de Kamer omdat hij niet met zijn voorzitter op kan schieten. Koekoek wist van niets, maar het zou hem niet verbazen. „Bas de Gaay Fort man kan het nog niet eens met zijn eigen vader vinden”. De zoon is PPR-lid, de vader is AR-minister. Van belang is het ook, dat het hemel water, dat op het noordelijk industrie terrein neerkomt en dat thans op na tuurlijke wijze naar de omliggende ge bieden af vloeit, zoveel mogelijk aan die HAARLEM. - Op maandag 8 septem ber om half tien ’s morgens komt de statencommissie voor waterstaat en we gen in openbare vergadering bijeen in het provinciehuis. Ter sprake komen on der meer de volgende onderwerpen: wij ziging reglement bestuur heemraadschap Wieringermeer; samenvoeging polders in WestfrieSland; notitie over rechtvaardige verdeling van de reinigingsheffing; rap port verkeerstellingen in Noord-Holland 1973 van provinciale waterstaat, waarin verminderde groei van het verkeer wordt geconstateerd. Kato en zijn makker zijn nog maar net de onderwereld binnengekomen of het tweetal stuit reeds op de eerste schurken. Het blijken welgestelde bur gers, die onder het mom van gangsterbe- strijding van leer trekken en de zakken spekken. Er staat ook een moord op het programma en dat programma wordt wat dat onderdeel betreft nauwkeurig afgewerkt. Voor de rest schept ons edele duo orde. Dan kondig: karwei nummer twee zich aan. Een gefrustreerde idioot, de geleerde Mabouse ontslagen door een centrum voor atoomonderzoek en daardoor uiterst rancuneus weet met zijn handlangers een atoomkop te stelen. Daarmee wil hij de stad zorgvuldig ver nietigen. Spanning dus. Het lijkt een hopeloze zaak, doch ook nu weer zijn de dagbladondernemer en zijn vechtende vrind op tijd, dus geen nood, ook Ma bouse wordt geliquideerd, nog juist op tijd. Gehandicapten die interesse hebben om op eigen rekening met de groep mee te gaan en zo van de medische begelei ding te profiteren, kunnen inlichtingen krijgen bij de voorzitter van OI.G. de heer D. C. Koster, Havenkade 43, tel. 12851 of bij de heer Lindeboom, Rabo bank Kennermerlaan, tel. 19123. Zij moeten wel voor het weekend contact opnemen. Op zaterdag 13 september ver trekt de groep gehandicapten ’s morgens om elf uur uit IJmuiden. Het vliegtuig naar Barcelona gaat om 1.15 uur vanaf Schiphol. Op zaterdag 27 september rond half twee worden de vakantiegangers weer in IJmuiden terugverwacht. Men sen, die deze vakantie een extra finan cieel steuntje willen geven, kunnen hun bijdrage storten op rekening 37.35.59.356 van de Rabobank ten name van de O.I.G. DIVERSEN DONDERDAG 4 SEPT. Progress-sociëteit, Const. Huygensstraat. Ge opend vanaf 20 u. VRIJDAG 5 SEPT. Zwembad Waterakkers. Kerkweg. Geopend 20.30-21.30 u.buitenbad 7-20 u. Bowlingcentrum, Vrijburglaan. Geopend 12- 01 u. Kinderboerderij, Vrijburglaan. Geopend 9.30- 12 en 13-16.45 u. Progress-sociëtejt, Const. Huygensstraat. Ge opend vanaf 20 u. Donkey Shot, A. Verherentstraat. Vanaf 21 u. duo Todix. Openbare bibliotheek. Kerkweg 45: volwas senen 14-17.30 u„ en 19-21 u„ jeugd 15.30-17.30 u. Alarmnummers. Politie 39111. brandweer 32121, milieuklachten 96000. VELSEN. Wanneer tijdig kan wor den voorzien in een personeelsuitbrei ding van vier man, zal de Velsense brandweer per 1 juli 1976 korter kunnen gaan werken. Nu werken brandweerlie den in Velsen nog 65 uur per week; de bedoeling is dat men in de tweede helft van volgend jaar naar 60 uur toe gaat. „Over het aantal werkuren bij de brandweer bestaan geen exacte voor schriften”, legde brandweercommandant J. de Jong uit tijdens de commisssiever- gadering Algemene zaken. In Haarlem wordt momenteel tussen de 60 en 65 uur per week gewerkt en in de grotere steden Amsterdam, Den Haag. Rot terdam zou het aantal arbeidsuren nog lager zijn. De commandant schreef dat vooral toe aan de diensten die in dergelijke steden veel zwaarder zijn dan in een gemeente als Velsen. Daarom zou Velsen nooit gelijk op kunnen gaan met die steden. Op een vraag of het Rijk al denkt aan vervanging van de versleten kraanwa- gens die voor de Velsertunnel worden gebruikt, antwoordde burgemeester Reehorst dat al geruime tijd met het rijk hierover wordt onderhandeld. De kosten zouden liggen in de orde van een half miljoen gulden. 23.45 19 en 21.15 u.: Er gaat geen avond voorbij of erj worden via de beeldbuis wel enige dap pere pogingen gedaan het kijkerspubliek! lachstuipjes te bezorgen. Zaterdag deden» Ted de Braak en John Aiderton hun: best, zondag verzorgde Simon Carmig-. geit het voorprogramma van De Musketiers, maandag sloegen de Goodies toe, dinsdag was de familie Bunker pre sent, en vanavond kan al helemaal niets misgaan met Pipo, Dokters ter Zee -en-, een waarachtig cabaretgezelschap. Op de woensdag is het meestal pauze, dan is hoofdzakelijk de cultuur aan de beurt, van het Sallands oogstfeest in Van Ge- west tot Gewest tot het Hongaars Staatszigeunerorkest Rajko in een VA- RA-registratie. Te grinniken valt er slechts voor wie niet louter gelaten con sumeert. voor wie tv-kijkt met eety bochtje. IJMUIDEN Evenals vorig jaar gaat de Stichting OIG uit IJmuiden dit jaar opnieuw een vakantie verzorgen voor een aantal gehandicapten, die anders nooit aan vakantie toekomen. Een kle dingactie onder de bevolking van IJmui den bracht vorig jaar zoveel geld op, dat 25 gehandicapten gratis twee weken va kantie konden genieten op Mallorca on der medische begeleiding. Dit jaar zijn zeventien gehandicapten gelukkig maakt met bet uitzicht op een zorgeloze vakantie aan de Costa Brava. Zij ver trekken zaterdag 13 september voor twee weken Spanje. gebieden ten goede blijft komen. Dit kan door het hemelwater door afzonderlijke leidingen af te voeren en door buffervij- vers aan te leggen om bij zware regen val de afvoer te kunnen regelen. Ook daarover is in principe overeenstemming bereikt met Hoogovens. Als onderdeel van de wegontsluiting op de Caegweg is in 1971 een onteige ningsprocedure ingesteld. De raad be sloot in 1974 tot verkoop van de grond en die verkoop heeft inmiddels zijn beslag gekregen. 19 en Naast het geld voor deze vakantie heeft OIG opnieuw kunnen zorgen voor een goede medische begeleiding, bestaan de uit dokter P. Brouwer, drie verpleeg sters en twee broeders. Omdat de bege leiding groot genoeg is om wat meer mensen op te vangen, is dit jaar ook de mogelijkheid geschapen voor gehandi capten om zich op eigen kosten bij de groep aan te sluiten. Reeds zeven gèhan- dicapten hebben zich hiervoor opgege ven, maar er kunnen er nog enkelen bij. Zij moeten zich dan wel spoedig opge ven, liefst voor het eind van de week en ze moeten toestemming hebben van hun behandelend arts om de reis mee te maken. Koekoek op de klaagstoel, de coördi natie op de televisie (sport tegenover sport, speelfilm tegenover speelfilm) ontsnapte aan zijn aandacht. Ik zal daar niet over mopperen, de enige slechte coördinatie is een oninteressante uitzen ding tegenover een oninteressante uit zending. Zowel de Canadese film bij de VARA, de reconstructie van een mijn ramp, als de NOS-film over Hendrik VIII waren verre van vervelend. Voor „Springhill” had ik vooral bewondering omdat het niet leuk moet zijn zo’n film te maken: zeven mannen in een mijn, geen exotische lokaties, geen lastige ac trices en dat uit eigen vrije keuze van scenarioschrijver-regisseur Ron Kelly, die de activiteiten in de buitenwereld voelbaar maakte door de gesprekken van de mannen. Roxy (KI. Houtstr.) 14.30, 19 en 21.30 u.: .Scènes uit een huwelijk”. 14 j. Vrijdag 24 u.: 31,15 u.: SCHOUWBURG Stadsschouwburg (Wilsonsplein) Vandaag en morgen 20.15 u.: Technische Theatergroep Perspekt met „Shorts I.” MUZIEK spaarnekerk (Spaarne). Vrijdag 20 u.: Jazz concert in het kader van „Kom over de Burgwal”, door Guus van de Sanden en Alom ar Blues Session Group. BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstr.) 15.30, 19 en 31.30 u.: „The big boss”, 18 j. Vrijdag 24 u.: „Fear Is the key”, 18 j. Frans Hals (Frans Halsplein) Geen opgave. Lido (Houtplein) 14. 19 en 21.15 u.: „De zeeduivels van Kau-Lun", 18 j. Vrijdag 23.45 u.: ..De Ijzeren vuist”, 18 j. Luxor (Gr Houtstr.) 14, 18.45 en 21.15 u. „Aardbeving”, 14 j. Vrijdag 23.45 u.: „De ballade van Cable Hoque”, 18 j. Rembrandt (Gr. Markt) 14, „Inpikken en wegwezen”, 14 j. Roxy (KI. Houtstr.) 14.30, 19 „Scènes uit een ..Popcorn”, 18 j. Studio (Gr. Markt) 14.15, „Flanagan”, 18 j. 1 ill

IJmuider Courant | 1975 | | pagina 7