Extra kracht voor De Mei (De bekende manier is de Persoonlijke Lening: rechttoe, rechtaan, met vaste maandelijkse termijnen. Die hebben we en die houden we.) Voor die andere sluit u één keer een Continu Crediet af toch nog maar even wat opnemen... eh... voortdurend opnemen en aflossen naar eigen behoefte. I u kunt opnemen aflossen*, weer opnemen, iets sneller aflossen, even nog wat opnemen, verder aflossen WOENSDAG 1 0 SEPTEMBER 19 7 5 NIEUWS UIT STAD EN STREEK 16 f HAD ■KWB mi met Bert van der Veer I I Adres w*— e RL 8^ 1 mr q< Naam De maandtermijn kan b.v. gesteld worden op 3% Informeer naar ’t Amro Continu Crediet. to Johannes Siebren de Jong, wonende in Haarlem, Schalkburgergracht 82, uitge sproken op 20 mei 1975, curator Mr. R. Hulkenberg in Haarlem; Hendrik Huisman, voorheen wonende in Haarlem, Stuyvesantstraat 94, thans zonder vaste woon- of verblijfplaats, uitgesproken op 13 mei 1975, curator Mr. W. G. M. Nannings in Haarlem; Taco Fortgens, wonende in Haarlem, Frans Halsstraat 52 rood, uitgesproken op 1 juli 1975, curator: Mr. J. S. Dijkstra in Haarlem. Hans Sleeuwenhoek had het tot twee maal toe over „belangwekkende nieuws feiten” in Hier en Nu. Het ging in de eerste plaats om de valhelm. Een aantal dames vindt dat hun kapsels in de war raken door die onelegante hoofddeksels, minister Westerterp wil nu wel onthef fing verlenen voor „snorfietsen”, die niet harder kunnen dan 20 km. per uur. Er is’n andere manier van lenen Alle informatie over deze soepele manier van geld lenen vindt u bij alle Amro-kantoren. En in de folder die u via deze coupon bij u thuis kunt krijgen. Maar die brommers zouden dan weer een eigen herkenbare kleur moeten heb ben. Het ene probleem wordt zodoende opgelost met een nieuw probleem, want die eenheidstint vloekt gegarandeerd met de modekleur van alle komende seizoe nen. De strijd van de vrouw is nog niet ten einde. A. Terwee-van Hilten, curatrice: mej. mr. A. M. C. Groen advocate en procu reur in Zaandam, Westzijde 144. Wegens gebrek aan baten is bij vonnis van de rechtbank van dinsdag 9 septem ber 1975 opgeheven het faillissement van: H. J. van der Zeeuw, wonende in Zandvoort, Jac. van Heemskerkstraat 1, uitgesproken op 9 januari 1974 bij arrest van het gerechtshof in Amsterdam, cu rator mr. A. van Dijk in Haarlem; de vennootschap onder firma Stijas in Vijf huizen, Krommenie Spieringweg 386B, en haar vennoten te weten D. B. Stijger in Hillegom, M. de Ruyterstraat 60 en J. N. Assendelft in Vijfhuizen, Kromme Spieringweg 386, uitgesproken op 15 april Wegens het verbindend worden van de tweede, tevens slot-uitdelingslijst is op 2 september 1975 geëindigd het faillisse ment van: de nalatenschap van wijlen Hendrikus Johannes Maertens, gewoond hebbende in IJmuiden, Kennemerlaan 24, uitgesproken op 6 juni 1972, curator Mr. H. M. J. van Mens in Beverwijk. De BBC toont in „Zij aan zij" een blij stel gezellige meiden. Mooi is dat, ze hebben een Helder Ideaal, ze wandelen door de heuvels en zeggen gedichten op over de strijd van de beweging. Christa bel Pankhurst schrijft ideeën in een boekje „We moeiten Londen nemen”, be denkt ze en dat lukt dan. De arbeidster Ammie Kemmey kwam er in de tweede aflevering bij, ze heeft een rotbaan op de fabriek, maar daar mogen we geen kijkje nemen. Het is een positieve serie, toch voortreffelijk, regisseur Warris Hussein had trouwens ook de regie van de speelfilm over Hendrik de Achtste die de NOS vorige week uitzond. VELSEN-NOORD. Het buurthuis De Mei in Velsen-Noord heeft de be schikking gekregen over een assistent jeugd- ep jongerenleider, die in het kader van de bestrijding van de jeugd werkloosheid aan de staf is toegevoegd. Deze leider, Gerrit van den Akker i» voor één jaar aan De Mei toegevoegd. Hij zal gaan assisteren bij het kinder werk, meedraaien bij enkele tiener-ex- pressiegroepen en meehelpen op de week- end-soosavonden in De Mei. Er zijn landgenoten die het bezit van een televisie slechts op prijs stellen voor de voetbal en de natuurfilms. Vanavond wordt in die eerste behoefte eindelijk weer eens ruimschoots voorzien. TV- bezitters die mateloos worden geboeid door alles wat leeft en groeit, worden vaker bediend. Dinsdagavond was rond half acht het laatste rendier nog maar nauwelijks de hoek om, of op het ande re net huppelde alweer een Tanzaniaan- se impala door het struikgewas. „De indringer druipt al gauw af. De nieuwe eigenaar van de kudde wijfjes kan ge rust zijn. De kans van de ander is verkeken.” Variatie en originaliteit zijn bedreigde eigenschappen in natuurfilms. Nog een interessant onderwerp: de vrouwenemancipatie. De suffragettes winnen terrein. Als u het mij vraagt: zij krijgen het vrouwenkiesrecht. Het loopt meestal wel goed af in zulke tv-series. De NCRV (volgende week: de spin) had nog meer wetenswaardigheden over belangwekkende onderwerpen op het program. Vorige week hield mr. Hans van Maanen, hoofd NCRV-televisie, een prachttoespraak over de problemen van de televisie. Hij nam de term „informa tief geweld” in de mond. „We zullen ons met ons allen moeten heroriënteren op een direct herkenbare werkelijkheid van de kijker”, zei Hans van Maanen. Met twee aangekochte series doet de NCRV al een bescheiden, maar verdienstelijke stap in de goede richting. Veertien delen telt een (hoofdzakelijk Franse) serie waarin de geschiedenis van de lucht vaart belicht wordt. De makers van „Zij gingen de lucht in” hebben hun taak niet licht opgevat en zo werd de figuur van Edouard Dabert bedacht, die in de eerste aflevering nog hoofdzakelijk ach ter de vrouwen aan zat, maar het zijn in dit geval de vliegtuigen die hem de kop zullen kosten. Die Dabert is een inne mende losbollige schavuit, met zo’n ver blindende rol en dan al die prachtige vliegbouwsels voor korte en steeds lan gere tijd in de lucht kan het al niet meer misgaan. De rechtbank heeft op dinsdag 9 sep tember 1975 in staat van faillissement verklaard: de BV Haarlemse Handels- en Aannemings Combinatie, gevestigd in Haarlem, Nassaulaan 54, postbus 921, rechter-commissaris: mevr. mr. C. A. Terwee-van Hilten, curator: mr. W. C. A. Klaufus, advocaat en procureur in Haarlem, Ged. Oude Gracht 65; J. C. Bol, wonende in Hoofddorp, gemeente Haarlemmermeer, Graan voor Visch 18501, rechter-commissaris: mr. J. Vrij, curator: mr. R. E. Gerritsen, advocaat en procureur in Hoofddorp, Kruisweg 656; J. van Dorland, wonende in Velsen- Noord, Schulpweg 33, rechter-commissa ris: mevr. mr. C. A. Terwee-van Hilten, curator: mr. Th. J M. Nijhof, advocaat en procureur in Beverwijk, Breestraat 95 AM. H. Werkhoven, wonende in Zaandam, gemeente Zaanstad, Groenland 35 handelende onder de naam „Old Gun”, rechter-commissaris: mevr. mr. C. 1975, curator Hoofddorp. Wegens het verbindend worden van de enige uitdelingslijst is op 9 september 1975 geëindigd het faillisement van: J. C. Verheul, wonende in Haarlem, Jacob van Lenneplaan 8. handelende onder de naam Verheul Advertising in Amster dam, N.Z. Voorburgwal 286, uitgespro ken op 20 februari 1973, curator mr. G. A. P. de Kort in Haarlem. Mevrouw Elisabeth Leonora Hollestel- le, wonende in Beverwijk, Alzettestraat 20, rechter-commissaris: Mevr. Mr. C. A. Terwee-van Hilten, curatrice: Mej. Mr. K. T. B. Salomons, advocate en procu reur in Haarlem, Parklaan 5: Besloten Vennootschap Het Haarlems Veem B.V., statutair gevestigd in Haar lem, doch kantoorhoudende in Amster dam, Nieuwezijds Kolk 17, rechter-com missaris: Mevr. Mr. C. A. Terwee-van van het overeengekomen kredietbedrag. Woonplaats--- Coupon in open envelop zenden naar: Amro Bank, Antwoordnummer 441, Amsterdam. „Nu begrijpen we waarom impala’s zul ke goede springers zijn.” De roofdieren liggen als een georganiseerde gluurders- bende in de bosjes, wat valt er nog te begrijpen? Vervolgens wil de ijzeren wet van de doorsnee-natuurfilm, dat de leeuw tijdens de maaltijd getoond wordt, de voorafgaande geweldpleging wordt de kijker bespaard. „Het lukt de impala niet altijd”, meldt de commentator dan met een grafstem. Hilten, curator: Mr. G. Euser, advocaat en procureur in Haarlem, Nieuwe Gracht 55; Christiaan Wilhelm Van der Flier, confectionair, wonende in Haarlem, Parklaan 47, rechter-commissaris: Mevr. Mr. C. A. Terwee-van Hilten, curator: Mr. J. S. Dijkstra, advocaat en procu reur in Haarlem, Ged. Oude Gracht 65; Na intrekking voorlopig verleende surséance van betaling: Pieter Eduard de Graaf, wonende in Beverwijk, Alk- maarseweg 149, h/o „Studio Graven In ternationaal” in Alkmaar, Laat 17, rech ter-commissaris: Mevr. Mr. C. A. Ter wee-van Hilten, curator: Mr. A. J. T. Karskens, advocaat en procureur in Be verwijk, Prinsesselaan la. Wegens gebrek aan baten is bij vonnis van de rechtbank in Haarlem van dins dag 2 september 1975 opgeheven het faillissement van: R. E. Gerritsen in

IJmuider Courant | 1975 | | pagina 6