r Van Veen I D V G. A.Veldhuijien B.V. D een ervaren kalkulator HOOFDLEIDER(STER) assistent- werkmeester/ werkmeester m/v ziekenhuis St. Joannes de Deo haarlem vaste medewerker Wie wil bakker Van de ASSISTENTE RECEPTIONISTE/ TELEFONISTE Vooren daarbij helpen Kent U het gemak van onze laadbak? Economische en practische oplossing onderwijs- secretaresse BOEKHOUDER a) hoofduitvoerder b) uitvoerder MEDEWERKERS (-STERS) een MEDEWERKER TEL. 023 37 99 09* m.Mr of EN JA/ fysiotherapeut(e) een huishoudelijke kracht/ keukenkracht (vrl.) DEBITEUREN- ADMINISTRATEUR(TRICE) kommercieel medewerker (22-26 jr.) jaarinkomen f24.000,-- f32.000 flinke Diaconessenhuis leerling- röntgenlaborante KULK KRAMER KANTOORMACHINES B.V. een ptaatsverv. hoofd afd. verpleging en verzorging een gediplomeerd bejaarden verzorgster f ly sbbernardus ZATERDAG 1 3 SEPTEMBER 1975 ZA 7' BV GRAMMOSERVICE HUIZE WILDHOEF Sociaal Werkvoorzieningsschap „DE TUNNEL” WARME BAKKER VAN DE VOOREN ALB.THIJMLAAN 5 BLOEMENDAAL „DE HEEMHAVEN” O ’Ey Op korte termijn vragen wij: V. Op korte termijn vragen wij: I II Tel. Brieven G 6094. zoekt met spoed: Van Veen Import bv 1 Schriftelijke sollicitaties met volledige gege vens omtrent opleiding en praktijkervaring te richten aan: B. Smallegange B.V., Van Lennepweg 1, Aerdenhout. Telefoon: 023-248041. Salariëring: afhankelijk van leeftijd, opleiding en erva ring van 2.335,85 tot 3.012,85 bruto per maand, onregelmatigheidstoeslag en 7,8% vakantietoeslag. Katholieke Stichting Gezinsvervangende Tehuizen voor Geestelijk Gehandicapten te Haarlem. Voor ons gezinsvervangend tehuis te Haarlem, dat in oktober in gebruik zal worden genomen ver zoeken wij gegadigden te solliciteren naar de funk- tie van Sollicitatie: te richten aan de personeelscommissie van het Bestuur, p/a Langebuurt 29 te Uitgeest. Voor het vervullen van deze funktie is vereist: Ons bedrijf is modern geoutilleerd en heeft zijn activiteiten in de sector grond-, water-, wegen- en betonbouw. Onze gedachten gaan uit naar een medewerker, met een opleiding op h.t.s.-niveau, en met ervaring op het gebied van het berekenen van grote wegenbouwprojecten, het civieltechni sche gedeelte van uitbreidingsplannen, grote en kleine grondwerken enz. Het geboden salaris en overige ar beidsvoorwaarden zijn in overeenstem ming met de gestelde eisen. met een goed gevoel voor techniek. Twee pneumatisch aangedreven seal-machines vragen om technische (nauwlettende) bege leiding van een man die daarnaast ook nog gevoel heeft voor organisatie. Voor onze afdeling fysiotherapie zoeken wij per 1 december a.s. een Schriftelijke sollicitaties gaarne aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken. In het Diaconessenhuis kan op korte termijn geplaatst worden een Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling de Heer C. P. H. Schaap. Ons bedrijf is een modern geoutilleerd aan nemersbedrijf en is vooral gespecialiseerd op het gebied van grote wegenbouwprojecten. Naast een goede salariëring, kent ons bedrijf uitstekende secundaire voorzieningen. Uitgebreidere informaties zullen gaarne worden verstrekt door het hoofd perso neelszaken, de heer B. J. Annink, on der telefoonnummer 02510-25721 na 26 september 02510-29164. De aan te stellen functionaris zal belast worden met het (mede) leidinggeven aan een afdeling van pl.m. 35 geestelijk gehandicapten. Het dagelijks bestuur zoekt contact met belangstellenden voor de functie van: Onze relatie IMEXCO PAPIER in Zaandam, een papier- en kartonnage-agentuur, welke deel uitmaakt van een internationale groep van papieragenten vraagt i.v.m. uitbreiding van haar aktiviteiten een: Een psychologisch onderzoek, waarvan de resultaten slechts na toestemming van de kandiaat worden gerapporteerd aan de opdrachtgever, kan tot de selectieprocedure behoren. Gegadigden dienen te reflecteren onder nummer C 1603 met insluiting van een recente pasfoto. Voor deze boeiende functie gaan de gedachten uit naar een representatieve, dynamische jongeman met kommerciële feeling en een goede kennis van de Engelse, en Franse taal. Kennis van het Italiaans is een pré. Hij heeft een middelbare schoolopleiding genoten en is zelf standig in zijn werkaanpak. wenst over te gaan tot de aanstelling van de onderstaande full-time krachten: Het bejaarden-verzorgingstehuis (ca. 125 bewo ners) Sollicitaties te richten aan het hoofd van de dienst Personeelszaken, Velserstraat 19 te Haarlem. Telefoon (023)-259001. Zijn taak bestaat uit de verkoopstimulering van de produkten del papier- en kartonfabrieken, welke onze cliënt voor de Benelux- vertegenwoordigt; het onderhouden van persoonlijke en schriftelijke kontakten met de industriële afnemers en groothandel alsmede met de buitenlandse principalen. Dit impliceert reizen in binnen- zowel als buitenland. Haarlemmerweg 518 Amsterdam 1015 Telefoon (020) 84 55 55 LO de Bi sluit pond van l ren 1 bedrr dat o pond verre 1494 miljo De balan van saldo De h een tegen op d< derd 110 n He1 vens kelim maan zien reker met tegen gaan< andei overs tekor Snacks v. Westen Hagelingerweg 47, Santpoort Tel. 0 23 - 37 81 42. Service Merchandiser voor Grammofoonpla ten en cassettes. SPAARNDAMSEWEG 410-414, HAARLEM. 023-258521. de heer van Hedel. KENNEMERWEG 24 te BLOEMENDAAL DE van i heeft nige gaan gevol diens Vet uitvo het 1 vroei In f69.7: voor reine f 4.92 legd. In met f 182.: een Voor werd vangi U tuss met Voor enkele funkties in onze magazijnen zoeken wij een aantal Handellaan2 Heemstede Tel. 023-319310 ,,De Tunnel” is het samenwerkingsor gaan van de gemeenten Beverwijk, Castricum, Heemskerk, Uitgeest en Velsen ter uitvoering van de Wet Socia le Werkvoorziening. Om den i toorp neels, tan gelijk wend jaarv De overt genei het p taken niet nieuv nood; gen t De ting verin planr meer; werk bedrr aan x serve bouw Wij zoeken een energieke medewer ker, met een goed organisatievermo gen, die een gedegen kennis heeft op het gebied van groot grondverzet met modern materieel. Opleiding op HTS- niveau of daarmee gelijk te stellen opleiding. Wij zoeken een medewerker die veel ervaring heeft met de uitvoering van wegenbouw, riolerings- en grond werken. Hij dient zelfstandig, of in sa menwerking met de hoofduitvoerder grondwerk uit te voeren. Wij zoeken nog per 1 oktober a.s. een Hiervoor komen in aanmerking meisjes, die in het bezit zijn van ten minste het diploma MAVO-4. (keuzepakket wis-, schei- en natuurkunde) Leeftijd: 18 jaar of ouder. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door mej. J. W Lusink, hoofd-röntgenlaborante Heb je liever een goede baan met inspraak dan de W W.-uitkering? Zoek je levendig werk dat iedere dag opnieuw vol afwisseling is? Dat kan, als je bij ons komt werken wij hebben plaats voor een krijgt er grijze haren van om dage lijks weer tientallen soorten uit de ovens te laten rollen, want daar zijn natuurlijk goede assistenten voor no dig die indien ze van aanpakken weten snel hun plaats zullen vinden. 4'/2 dag per week (betalen 5); modern denkend en werkend bedrijf; prima sfeer; wèl aanpakken! In het bijzonder zoeken wij ook Arts-Specialist vraagt (full- of part-time) voor lichte praktijk, administratie en huishoudelijke werkzaamheden. AR rieve geldr land, slotei vol j het cent; schot 5,5 p Dit gen duits tarie’ omla De ging Oo centc Op 2 van Organisatie adviesgroep van Son, Instituut voor organisatie, ontwikkeling, personeelsbeleid en beroepskeuze. Julianastraat 64, Koog a/d Zaan, tel. (075) 176151. a. goede omgangsvormen b. vlot en accuraat kunnen typen c. administratieve ervaring. Salaris volgens voorschriften C.A.O. Bejaardentehuizen. In de receptie van ons verzorgings huis is een plaats voor een geroutineerde receptioniste Op ons kleine, doch dynamische, han delkantoor hebben wij plaats voor een: met een goed voorkomen en be schaafde telefoonstem. Zij zal in voorkomende gevallen zelfstandig dienen op te treden o.a. voor het opnemen van orders. In verband daarmee dient zij ge decideerd te kunnen handelen zo wel t.o.v. cliéntèle als leveranciers. De functie vraagt tevens enige ad ministratieve arbeid en verlangt dus een goede typevaardigheid. Daar tegenover stellen wij een goede sa lariëring, vakantie- en vakantiegeld- regeling met alle bijkomende voor zieningen. Leeftijd 20-23 jaar. Spoedige indiensttreding gewenst. Gegadigden, die een zelfstandige baan ambiëren, nodigen wij gaarne uit schrifte lijk te solliciteren of contact op te nemen met de branche-mariager de heer H. G. J. Schouten voor het maken van een afspr. Anth. Fokkerlaan 30, Haarlem, tel. 252008 Mevrouw, wat royaler leven en niet meer ieder dubbeltje hoeven om draaien. Wat zou dat heerlijk zijn... Hak de knoop door, mevrouw. Ga bijver dienen in uw vrije uurtjes. Met werk in uw omgeving. Schrijf eens en wij vertel len u graag hoe gezellig en winstgevend zo’n bijverdienste kan zijn. Stuur vrijblij vend deze bon naar Mevrouw M. MUYS, Lokerenstraat 14 - BREDA (Noord) of naar Postbus 500 - 3800 Roosendaal. (verpleegkundige A en/of B met ervaring); Sollicitaties te richten aan de direktie van Von Brücken Focklaan 4 te Heemstede Telefoon 023 - 28 72 50. (gedipl. kracht met ervaring en met lei dinggevende capaciteiten); Funktie-informatie: de hoofdleider moet in staat zijn in samen werking met de staf een tehuis te bieden aan 24 geestelijk gehandicapten. De bewoners en bewoonsters vinden hun bezigheden overdag buitenshuis, hetzij in de sociale werkvoorziening, hetzij in een dag verblijf voor ouderen. Bekwaamheidseisen: O.P.M.- (of A.Z.) diploma M.B.O.-I.W. Kinderbescherming A B Z. diploma diploma Kleuterleidster. Minimum leeftijd: 25 jaar. Wij verzoeken hun, die voor een van deze functies in aanmerking wensen te komen, hun sollicitaties te richten aan: B. Smallegan ge b.v., Van Lennepweg 1Aerdenhout. Tele foon: 023-248041, toestel 12, de heer Romer. Eisen: MAVO of gelijkwaardige opleiding. leidinggevende capaciteiten en goede contactuele eigenschappen. kennis van of ervaring in een soort gelijke functie strekt tot aanbeveling. U kunt rekenen op een zeer hoge beloning. Als u interesse hebt om ons korps van kwaliteitsbakkers te verstevigen belt u Bakker Van de Vooren dan eens op. Tel. 25 44 27-26 14 88 Privé: 26 75 80 Doen hoor U krijgt er vast geen spijt van. Katholieke Stichting Huize verpleegtehuis reactiveringscentrum HVW bejaardenverzorgingstehuis H Hoofdstraat 82, Sassenheim.Tel. (02522) 19004 voor alle afvalproblemen van huis, kantoor, fabriek en bouwwerk. Snelle afvoer in open of gesloten bakken. Wij blijven onbetwist de bakkenspecialist. Tot haar taken behoren de administra tieve begeleiding van de onderwijsacti viteiten in het Diaconessenhuis, zoals klinische demonstraties, opvang van co-assistentenassistentenopleiding e.d. Aangezien dit werk niet een gehele dagtaak omvat, zal het worden gecom bineerd met andere werkzaamheden op medisch administratief gebied. Voor deze functie vragen wij iemand ouder dan 22 jaar met een middelbare schoolopleiding en goede contactuele eigenschappen. Bekendheid met de medische terminologie is vereist. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij me vrouw I. Ploemen-Jussen, onderwijs- secretaresse. Sollicitaties kunt u richten aan het hoofd personeelszaken. Naast de volledige verantwoording voor de debiteuren administratie krijgt hij/zij een grote mate van inspraak bij kredietwaardigheidsbeoordelingen. Voor een succesvolle taakvervulling achten wij de vol gende kwaliteiten van belang: goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaar digheid takt en commerciële feeling belangstelling voor automatisering in bezit van of studerend voor praktijkdiploma boek houden. Aan de juiste man of vrouw bieden wij een uitstekend salaris en passende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een premievrij pensioenfonds. Bij voorkeur schriftelijke sollicitaties gelieve u te richten aan de heer H. j. M. Wever. Wij zijn importeur van de Kreidler bromfietsen en van de Johnson buitenboordmotoren Sen belangrijke schakel in de verbinding met onze afnemers is onze afdeling debiteuren- en kredietbewa king. Wij zoeken contact met een ambitieuze jongeman ol vrouw (20-30 jaar), die in onze geautomatiseerde admi nistratie de functie kan vervullen van voor een relatie in de Waarderpolder zoeken wij een ervaren kracht die gewend is op MBA-niveau te werken en zeer lange tijd beschikbaar is. Heeft u ervaring en interesse? Bel of kom langs Haarlem Zijlstraat 89, telefoon 312640. Ged. Oude Gracht 71. Telefoon 319304. Naam Ad r©S uit"" 602/B j Sollicitaties te richten aan de directeur van het Sociaal Werkvoorzieningsschap ,,De Tunnel”, Postbus 282, Beverwijk. (ervaring, leidinggevende capaciteiten etc. kunnen; ertoe leiden, dat directe of indirecte aanstelling tot plaatsverv. hoofd van de huishouding mogelijk is). Voor alle functies gelden wisselende diensten, inclusief weekeind-diensten bij een werkweek van gemiddeld 40 uren. Geboden wordt. een fijne werkomgeving, een salaris en een rechtspositie volgens c.a.o. voor de bejaardentehuizen, een toeslag voor onregelmatige diensten. Schriftelijke sollicitaties aan de directeur van de stichting, dhr. J. W. Courbois, die desgewenst telef. inlichtingen verstrekt onder nummer 253501. Salariëring is afhankelijk van opleiding en ervaring en zal liggen tussen 1.675.- en f 2.351- bruto per maand. Aanstelling zal plaatsvinden in over heidsdienst, waarbij de rechtspositiere gelingen van de gemeente Velsen van toepassing zijn.

IJmuider Courant | 1975 | | pagina 10