moderner! N SECRETARESSE KENDMAKING B Uitnodiging aan ponstypistes Fluor zoekt typistes die van afwisseling houden. part-time maatschappelijk werker/ster fulltime maatschappelijk werker/ster filiaalbeheerder Fluor heeft een internationaal georiënteerde administratie. Daar werkt u anders Welke operator wil in Haarlem werken voor computers in Los Angeles? Er Projekt boekhouders Wilt u schrijven of bellen? Administratieve medewerkers/sters op de Op; visi De bio alle ven alle will psychiatrische verpleegkundigen. FLUOR NEDERLAND B.V. jj| U, FLUOR V NEDERLAND B.V. FLUOR V NEDERLAND B.V. ÜZ FLUOR V NEDERLAND B.V. I I £1 ZATERDAG 25 OKTOBER 1975 3 d Houl iedereen leest de krant altijd en overal H i PROVINCIAAL ZIEKENHUIS SANTPOORT Aannemingsbedrijf J. G. NELIS EN ZN. IJmuiden B.V. VAN DER VAART PAPIER EN PLASTIC BV K B.V. Handelmaatschappij v/h W. J. STOELMAN Inkoop van oude kranten en tijdschriften van verenigingen en scholen. Si 14 De Samenwerkende Reklasseringsinstellingen vragen ij Sollicitanten worden opgeroepen voor de functie van DE DIRECTIE VAN HET P.W.N. -! Schriftelijke sollicitaties gaarne te richten aan de Directie. Belt u even voor een afspraak naar Fluor Nederland B.V. 023-33 90 20, Mevr. Noordermeer (toestel 2196). Als u liever schrijft, richt dan uw brief aan Fluor Nederland B.V., afdeling Personeelszaken, Europaweg, Haarlem. Fluor Nederland B.V. zoekt met spoed ervaren ponstypistes. Wij nodigen hen uit eens bij Fluor rond te kijken: op de afdelingen, naar de mensen die er werken, u merkt dan de sfeer die er is. Als u dan nog weet dat Fluor een goed salaris biedt, 8% vakantietoeslag, flexibele werktijden, 13e maand, winst- deling en minimaal 4 weken vakantie, dan zijn we er vrijwel zeker van dat u daarna een verder gesprek wilt voeren Tot de taak van de aan te trekken medewerkers/sters zal behoren het bieden van hulp aan mensen, die met de justitie in aanraking zijn gekomen of dreigen te komen. De salariëring zal plaatsvinden volgens daartoe vastgestelde salarisschalen waarvan het te bereiken maximum 3263,bruto per maand bedraagt. De betaling van de premie AOW/AWW komt voor rekening van de werkgever. Tot de secundaire arbeidsvoorwaarden behoren o.a. opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds (welvaartvast pensioen), de mogelijkheid tot deelname aan een kollektieve ziektekostenverzekering en toekenning van verhuiskostentegemoetkomingen. Afdeling Personeelszaken, Zuiderparkweg 280, Postbus 5017, 's-Hertogenbosch, tel. 073- 123221. Nadere telefonische informatie kan worden ingewonnen bij de heer Olde Rikkert, tel. 023-257042. van de Directie en de Directie-Secretaris van onze vennootschap. Onze onderneming, met 700 medewerkers, en werkzaam op de gebieden van grond-, weg- en waterbouw en beton- en utiliteits bouw, zal in oktober 1976 een nieuw bedrijfskantoor te Haarlem betrekken. Wij vragen per 1-1-1976 of eerder een representatieve mede werkster. Tot naar taken behoren: Dossiervorming en archiefbeheer van het Directie-Secretariaat; het bijhouden van Personeelgegevens; incidenteel vertalingen; en veel - vaak vertrouwelijk - typewerk. Alleen een ervaren secretaresse kan voor benoeming in aanmer king komen. Als opleiding denken wij aan Gymnasium A of H.B.S.-A of vergelijkbaar niveau. Onze eisen garanderen een hoog honorarium met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. De Directie-Secretaris is desgewenst gaarne bereid nadere telefonische informatie te verschaffen. Het PROVINCIAAL WATERLEIDINGBEDRIJF VAN NOORD- HOLLAND maakt bekend dat de „Voorwaarden voor aanslui ting en waterlevering” per 1 januari 1976 zullen worden gewijzigd, waarbij VERHOOGDE TARIEVEN zullen gaan gel den. Deze tarieven zullen over enige tijd deels door middel van een advertentie in de pers en deels door aanschrijving van de geabonneerden worden bekendgemaakt. Wij kunnen U een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden bieden. U kunt mondeling solliciteren op maandag 27 oktober tussen 18.00 en 20.00 uur in Restaurant „Die Raeckse, Raaks 1-3 te Haarlem. U gelieve te vragen naar de heer Wigbold. Fluor Nederland B. V. is een dochteronderneming van het Fluor-concern in de U.S.A. Fluor (In 1912 doorJ.S. Fluor opgericht) is een ingenieursbureau dat zich gespecialiseerd heeft in ontwerp en bouw van komplete installaties en fabrieken voor de petrochemische en chemische industrie. In ons kantoor in Haarlem worden nationale en internationale projekten uitgewerkt Fluor Nederland werkt met data transmissie terminals naar de cdc 7000 computers van het Fluor hoofdkantoor in Los Angeles. Op onze afdeling data processing hebben wij plaats voor een computer operator, die liefst al over ervaring beschikt op dit specifieke terrein en als achtergrond een MAVO- of soortgelijke opleiding bezit. Mocht u verder een opleiding nodig hebben, dan betalen wij die graag. Wij bieden een goed salaris, een 13e maand, winstdeling, 8°/o vakantie toeslag, minstens 4 weken vakantie en flexibele werktijden. Wij nodigen u uit een korte sollicitatie brief te sturen aan- Fluor Nederland B.V., afd. personeelszaken, Europaweg, Haarlem. Voor nadere inlichtingen kunt u vragen naar de heer N. Boterblom, telefoon 023 - 33 90 20, toestel 2147. Wie MAVO heeft, spreekt en schrijft waarschijnlijk voldoende Engels om goed in deze taal te kunnen typen. Maar, zult u zeggen, „ik vind typen wel leuk, maar niet de hele dag” Kijk, dan heeft Fluor voor u de oplossing Want daar zit u NIET de hele dag aan uw schrijfmachine „gekluisterd” Daar is 'n aantal jonge vrouwen nodig, die afwisselend werk doen Ongeveer voor de helft van de tijd typewerk De andere helft bestaat uit administratief werk overzichten maken, archiveren, postadministratie enz enz. Heel gevarieerd dus Als u belt, draait u dan 023-33 90 20 en vraag naar Mevr Noordermeer (tst. 21 96). Als u liever schrijft, richt uw brief dan aan Fluor Nederland B.V Afd Personeelszaken, Europaweg. Haarlem. Kromhoutstraat 52 te IJmuiden, Tel. 02550-19016, toestel 115 Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling Personeels zaken Wijnmart B.V., Nijverheidsweg 7, Etten-Leur (N.B.) (Tel. 01608- 15915 tst. 31). Het PROVINCIAAL ZIEKENHUIS te SANTPOORT een psychiatrisch ziekenhuis, vraagt voor Hoofdafdeling III voor de verdere uitbouw van haar behandelplan Het specifiek voor deze hoofdafdeling opge zet behandelplan is gericht op: langdurige doch intensieve behandeling, zowel in groepsverband als indivudueel; resocialisatie en terugkeer naar de maat schappij door middel van leren en trainen. De behandeling wordt uitgevoerd door multi disciplinair samengestelde behandelteams. Van betrokkenen wordt dan ook verwacht dat zij op voet van gelijkheid in dit team kunnen functioneren. Salaris volgens provinciale regelingen. Bij het vaststellen van het salaris wordt reke ning gehouden met het aantal praktijkjaren. Er kunnen faciliteiten verleend worden ten aanzien van aanvullende vakgerichte oplei dingen. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewon nen bij Bureau Werving van het ziekenhuis, telefoon 023-379900, toestel 120, waar ook een afspraak gemaakt kan worden voor een gesprek met een behandelteam. Schriftelijke sollicitaties onder letter H lil te richten aan de Directie van het Provinciaal Ziekenhuis, Postbus 1, Santpoort-Zuid. Vanaf de Vee onderz bij ede beest 5 Sedwoi leefrui op de beheer die pr< Onze voorkeur gaat uit naar iemand in de leeftijd van ca. 25 jaar met goede kennis van de Duitse en Engelse taal en grote typevaardigheid. Wij bieden een goed salaris en secon daire voorzieningen. Indien u interesse hebt neemt u dan even kontakt op met Julianalaan 13 - postbus 18 - Overveen Tel. 023-260260. Voor ons kleine handelskantoor vragen wij een sekretaresse Ingenieursbureau Op eer natuur hij bet die hei lijn af moest invalle veders kwam hebber maar c nogal 1 lelfs, c aanges Sollicitaties kunnen worden ingezonden aan het landelijk bureau van de samen werkende reklasseringsinstellingen o ID s en Paul Kruggerkade 47-49 - Haarlem Telefoon 023-238401 a. voor haar bureau te Haarlem een b. voor haar bureau te Alkmaar een WIJNMART B.V. zoekt voor haar delicatessenzaak op korte termijn een Voor deze zelfstandige funktie zoeken wij een man tussen de 20 en 25 jaar die aan de eisen van vakbekwaamheid voldoet met goede contactuele eigenschappen die ervaring heeft in de levensmiddelenbranche die woonachtig is in Haarlem of directe omgeving Uw taak, verantwoordelijk zijn (na royale inwerk- periode) voor de administratieve verwerking van een of meer projekten - zoals de maandelijkse kosten-rapporteringen aan de projektleider en de opdrachtgever, de analyse van deze ge gevens. de controle op de exactheid daarvan plus de verzorging van de fakturering aan de opdrachtgever Uw opleiding? Bij voorkeur MBA-niveau, gekom- bineerd met enkele jaren administratieve ervaring En - we zijn internationaal - een goede kennis van het Engels Bent u gewend zelfstandig te werken? En hebt u goede kontaktuele eigenschappen? Dan biedt deze funktie u ruime groeimogelijkheden - uitzending naar projekten in het buitenland is daarbij zeker mogelijk. tot de Samenwerkende Reklasseringsinstellingen behoren: Het Nederlands Genootschap tot Reclassering, de Katholieke Reclas- seringsvereniging, de Protestants Christelijke Reclasseringsvereniging, de Dr. F. S. Meijersvereniging. van de sollicitant wordt verwacht dat hij/zij: in het bezit is van het diploma van een sociale academie; kan werken in teamverband en goed kan samenwerken met andere disciplines. Fluor is de Nederlandse vestiging van een internationale organisatie. Daar is uiteraard ook de administratie internationaal georiënteerd. En dat betekent- een andere, modernere manier van werken We vragen voor zo spoedig mogelijk: Bovendien vragen wij: met Mavo (Praktijkdiploma Boekhouden strekt tot aanbeveling) en met een „tikkeltje" kennis van de Engelse taalU komt in een klein, prettig team te werken op de crediteuren afdeling. voor de verwerking en betaling van materiaal-fakturen (dit gebeurt in overleg met de afdeling inkoop). We zouden graag zien dat u tussen 18 en 25 jaar jong bent. We bieden een goed salaris, plus een 13e maand, plus winstdeling, plus 8°/o vakantie toeslag, plus minstens 4 weken vakantie. En flexibele werktijden! Interessant is ook dat Fluor in Schalkwijk is gevestigd. Wie bood schappen wil doen, kan terecht in het naburige shopping-centre. Wilt u schrijven of bellen? Als u belt, draai dan 023 - 33 90 20 en vraag naar de heer D. Boer, toestel 2100. Als u liever schrijft, richt dan uw brief aan: Fluor, Afd. Personeelszaken, Europaweg, Haarlem. Uitsluitend grote partijen. Af gehaald tegen dagprijs. Vraag inlichtingen! „Behoi Veen, situatie natuur van bo nation; begrip boutfal bosbou wordt is”. „In de ®eken helft v dode b bomen Br ontt Br kon ie krijj verrner bosbou niet rm verstar van ec Bovenc belang Veluwt Procen' boutbe lebeuri Het hu Fluor Nederland B V is een dochteronderneming van het Fluor-concern in de U.S.A. Fluor (in 1912 door J. S. Fluor opgericht) is een ingenieursbureau dat zich gespecialiseerd heeft in ontwerp en bouw van komplete installaties en fabrieken voor de petrochemische en chemische industrie. In ons kantoor in Haarlem worden nationale en internationale projekten uitgewerkt. Ingenieursbureau Fluor Nederland B.V. is een dochteronderneming van het Fluor-concern in de U.S.A. Fluor (in 1912 door J. S. Fluor opgericht) is een ingenieursbureau dat zich gespecialiseerd heeft in ontwerp en bouw van komplete installaties en fabrieken voor de petrochemische en chemische industrie. In ons kantoor in Haarlem worden nationale en internationale projekten uitgewerkt. Ingenieursbureau Fluor Nederland B. V. is een dochteronderneming van het Fluor-concern in de U.S.A. Fluor (in 1912 door J. S. Fluor opgericht) is een ingenieursbureau dat zich gespecialiseerd heeft in ontwerp en bouw van komplete installaties en fabrieken voor de petrochemische en chemische industrie. In ons kantoor in Haarlem worden nationale en internationale pro/ekten uitgewerkt. Ingenieursbureau J

IJmuider Courant | 1975 | | pagina 14