Orgelivedstrijd Lisse Zanger uit Uruguay AMSTERDAM Illusionist MUZIEK TONEEL ALLERHANDE Keef man Kennedy's Children Wwijzefl ■c DONDERDAG 3 0 OKTOBER 1975 15 Muziek en Toneel (Van Baérlestr.): Vrijdag 31 oktober, gr. zaal 20.15 uur: Amsterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Kees Bakels, m.m.v. Phia Berghout, harp. Henk Smit. Bas. Werken van Debussy e.a. kl. zaal 20.15 uur: Amsterdams Strijkkwartet. Werken van Mozart e.a. Zaterdag 1 november, gr. zaal 20.15 uur: Amsterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Kees Bakels m.m.v. Phia Berg hout. harp en Henk Smit. bas. kl. zaal 20.15 uu: Rondomconcert. „Gesualdo en Monte verdi”. door o.a. het Gesualdo Kwintet, Ruud van der Meer, bariton en Toyohiko Satoh, luit. Zondag 2 november, gr. zaal 21 uur: Captain Beefheart. Dinsdag 4 november, gr. zaal 20.15 uur: Kon. Chr. Oratorium Ver. ..Excelsior’’. Amsterdams philharmonisch Orkest o.l.v. Meindert Boekel m.m.v. An nette de la Bije, sopraan. Anton Tromme len, tenor en Henk Smit, bas. Werken van Haydn, kl. zaal 20.15 uur: „Zes Pianoreci tals”, Christina Ortiz, piano. Werken van Prokofieff e.a. Woensdag 12.30 uur, gr. zaal: Gratis Lunchconcert. Het Concertgebouwor- Klein Bellevue (Leidsekade): t.e.m. 30 dec. T entoonstellingen Rijksmuseum (Stadhouderskade): T.e.m. 2 no vember in het Prentenkabinet „Prenten van Buiten”, tentoonstelling van Nederlandse landschappen uit de 17e eeuw Geopend dagelijks 10-17 u„ zon- en feestdagen 13-17 uur. Bioscopen KMO Stephen Bishop Daniël Vighetti Herman Erbe Peter Oosthoek in „Monoloog” Scène uit „Kennedy’s Children” VS heeft. Het stuk heet „Kennedy’s Sorcar junior eigen ervaringen in de jaren zestig en de teleurstellingen en vereenzaming die erop volgde. Het stuk is geschreven door Robert Patrick, een man die aan de rand van het Newyorkse toneel (off-off- muziek uit die dagen is niet goed voorstelbaar zonder de Italiaanse voorbeelden. Maar in Engeland is men er in geslaagd een verbinding tot stand te brengen tussen de Italiaanse stijl en de inheemse traditie. Het doel van het concert van zondagmiddag is dan ook het overbrengen van het aanstekelijke plezier, waarop de muzikanten van weleer hun tijdgenoten hebben onthaald. Open Podium. Het Haarlemse concertgebouw organiseert maandagavond om 8.15 weer een Open Podium Avond voor amateurmusici. Er zijn dit keer nogal wat niet- Haarlemmers bij. De faam van dit Haarlemse initiatief begint zich landelijk te verbreiden. Er is een jazztrio uit Hoek van Holland en medewerkers ut Rotterdam, Numansdorp. Zaandam, Geleen en Hoensbroek. Het idee van deze avonden Slaat zo aan dat in enkele illusionisten, die de kunst van vader op zoon hebben overgedragen. Zijn show ziet hij niet alleen als een serie trucs, maar als een mengsel van kunst, wetenschap en psychologie. Magie is trouwens een onverbrekelijk onderdeel van de Indiase levensfilosofie- Sorcar heeft een groot atelier waar hij zijn programma uitdenkt en opbouwt. Gughten in het politiek café De Géus met Guus v.d. Zanden drums. Henk Scheffer bas, Peter ten Have piano en Van der Gughten sax. Zondagavond om half tien speelt het trio Jaap Stork met Paul Hoeke drums en Henk Beph bas in De Geus. In het cultureel caf De Egelantier, Gr.Heiligland 61 is zondagmiddag om 3 uur het Kwartet Kees van Lier te horen met Peter ten Have, Henk Beph en slagwerker Guus Lick. Op dinsdagavond half tien speelt in De Egelantier de boogie woogie pianist Ruud Jansen, begeleid door Guus v.d. Zanden Henk Scheffer. Met 40 ton bagage, decors, requisieten en originele Indiase costuums, is hij begonnen aan een toernee door Europa. Zijn show telt twintig medewerkers. Sorcar jr. zaagt niet alleen dames door, maar rijdt ook geblinddoekt het toneel rond en laat zich als een tweede Houdini opsluiten met een tijdbom. Vele nummers maken deel uit van stukjes Indiaas theater. Concertgebouw gr. Regisseur Clive Donner is voornamelijk bekend om zijn films o.a. „What’s new, pussycat”. Hij heeft het stuk met een andere bezetting dan de oorspronkelijke Londense voorstelling van vorig jaar opnieuw geregisseerd. De voorstelling maakt een toernee door Nederland op uitnodiging van het Wikor, die buitenlands toneel brengt voor de jeugd. Er zijn boekjes verkrijgbaar met de complete tekst, voorzien van vertalingen van de Newyorkse begrippen in het Nederlands. Het Zeepaard. Kitty Jansen en André vanden Heuvel repeteren op het ogenblik in de Haarlemse schouwburg hun nieuwste (vrije) produktie„Café Het Zeepaard”. Donderdag 6 november gaat de première van dit Amerikaanse stuk van Edward J. Moore over, lief de en wantrouwen tussen een door de wol geverfde barjuffrouw en een zeeman. Lo van Hensbergen heeft de regie. Klucht. Op dinsdag 4 november speelt het Theater van de Lach van John Lanting in de Velsense schouwburg de Engelse klucht „Kom van het dak af” van Michael Pertree. Alexander Doré had de regie van dit simpele lachstuk. Gysbert Japicx. Het Friese toneelgezelschap Friso uit Alkmaar speelt vrijdagavond 31 oktober in De Linge, Lingestraat 1, Haarlem het Broadway) zijn, sporen verdiend heeft. Hij is zelf zo’n Kennedy’s Kind. Hij heeft zijn stuk laten spelen in een bar, omdat hij juist daar zag hoe zijn tijdgenoten Indiase magiër. De aloude truc van het doorgezaagde weesmeisje is zaterdagavond en zondagmiddag en - avond in het Haarlemse concertgebouw te zien op z’n Indiaas. Dan komt de illusionist Sorcar jr. zijn kleurrijke show Indrajal laten zien, waarin hij zijn eigen vrouw op een open tafel zonder spiegels en gordijnen zal „doorzagen”. Sorcar jr. is een telg uit een geslacht van Indiase aan het aftakelen waren. „Ze waren de dapperste, fierste mensen die ik ooit ontmoet had. Maar één voor één zag ik ze statisch worden als beelden van Giacometti. Ik kreeg door, dat ik naar een bar moest, als ik vrienden wilde ontmoeten. Een bar was voor ons natuurlijk de antithese van onze levensstijl geweest. Maar daar zaten ze, in een bar,” aldus Patrick in een interview in Plays and Players. De vijf barklanten zijn uiteenlopende figuren, van een meisje dat voorop liep in protestdemonstraties tot een Vietnamveteraan. „Het stuk gaat over de kinderen van Ghandi, Martin Luther King, Marilyn Monroe, James Dean, John Lennon, Bob Dylan of Jackson Pollock (actie-schilder) net zo goed als van Kennedy. De dood >f nislukking van helden en dat oude leidersideaal,” aldus Patrick. Madrigalen. In de concertzaal van Kadens, Smedestraat, zingt zondagmiddag 2 november 3 uur „Uyt Levender Jonst” onder leiding van Frans Schouten, madrigalen van Monteverdi, Gesualdo en Wlbye. Het madrigaal ensemble bestaat uit de zangers Guurtje Schermer, Philip Boeke, Frans Schouten en Rob Brouwer, en de instrumentalisten Wim Kloppenburg en Dicky Boeke. Madrigaalmuziek is eerder muziek om te zingen dan om naar te luisteren. Uit de 16e en 17e eeuw in Engeland is bekend, dat de toehoorders vaak begonnen mee te zingen, maar in Italië behoorde de muziek eerder tot een bovenlaag van de bevolking. De Engelse blijspel „Keamer to hier”, bewerkt door B. Westra voor het Frys Selskip Gysbert Japicx. dat in Haarlem de Friese taal propageert en de Friezen bijeenbrengt. Vondel. Toneelvereniging Vondel speelt op dinsdag 4 november in De Linge, Lingestraat 1, de thriller „Misdaad aan het meer” van George Batson. Regie Henk Bruyn. HTC.De Haarlemsche Tooneel Club speelt dinsdag 4 november in de stadsschouwburg Haarlem twee eenakters. Men begint met „Tussenspel” (Brief Encounter) van Noel Coward in regie van Piet Domhoff. Daarna „De minnaar” van Harold Pinter, waarvoor Peter Lohr regieadviezen leverde. J. J. Cremer. De letterlievende vereniging J. J. Cremer speelt woensdag 5 november in de stadsschouwburg „Kom,die eens wat” van Neil Simon, blijspel dat zich afspeelt in een Newyorkse Joodse familie. Jaap Houtkamp heeft de regie. Keef man. Toneelgroep Centrum geeft vrijdag,zaterdag en zondag de eerste voorstellingen in de Toneelschuur, Smedestraat 23 Haarlem, van twee monologen. Een daarvan heet „Keefman” en is gebaseerd op het titelverhaal van een bundel van Jan Arends, een van de merkwaardigste figuren die door onze moderne literatuur heeft gewandeld. Vorig jaar januari pleegde hij 48 jaar oud zelfmoord door uit een raam te springen, op de dag dat zijn laatste dichtbundel zou uitkomen. Arends legde zeer veel van zichzelf, zo niet alles, in de figuur Keefman. In de bundel stuit men telkens op hetzelfde thema: dat van de contactschuwe zonderling, die aan de rand van de maatschappij een armetierig leven leidt, die soms in conflict komt met die maatschappij, een conflict dat steevast wordt beslecht door de komst van „de mannen in de witte jassen” (soms ook politieagenten), die hem meenemen naar een psychiatrische inrichting. Arends is jarenlang in zo’n inrichting verpleegd. In „Keefman” gaat het om een agressieve patiënt die een serie monologen richt tegen zijn behandelende geneesheer. Er wordt een merkwaardig spel gespeeld met de krankzinnigheid. Is Keefman gek of is hij het niet? De dokter vindt dat hij genezen is en dat meent Keefman zelf ook. Maar het verhaal eindigt er toch mee, dat Keefman kort na zijn ontslag weer wordt opgenomen. Jacques Commandeur speelt deze monoloog in regie van Peter Oosthoek. Er zijn géén dramaturgische ingrepen gepleegd.Het verhaal was direct geschikt voor toneel. Peter Oosthoek speelt een heel andere „Monoloog”, voorafgaand aan „Keefman”.Deze werd geschreven voor televisie door Harold Pinter. Het toont een man die beelden oproept uit het verleden en daartussen verbanden legt door associaties. Jacques Commandeur heeft de regie. Shorts. Vanavond en vrijdagavond speelt de technische theatergroep Perspekt in de schouwburg Haarlem zijn succesvolle dubbelprogramma „Shorts”. Zaterdag wordt hetzelfde gegeven in de jaarlijkse galavoorstelling van de Algemene Vereniging voor Maatschappelijke Zorg, aarten voor deze benefietavond zijn te krijgen bij mevrouw C. C. Fortuin-van den Briel, Franz Léharlaan 61, Heemstede tel. 287428 en eventueel zaterdagavond aan de zaal. Kennedy sChildren. Maandagavond is in de Haarlemse schouwburg een van de beste toneelprodukties te zien, die het afgelopen seizoen in Londen gedraaid Amateurorganisten. De Orgelkring Bollenstreek houdt zaterdag 1 november in de Agathakerk in Lisse de finale van de orgelwedstrijd voor amateurs. De Orgelkring bestaat 10 jaar, vandaar. Uit de voorronden en de halve finale zijn als kandidaten tevoorschijngekomen: Edo Luynenburg, Dirk Hagoord en Gerard Bus. Ze spelen elk twintig minuten, in een volgorde die onbekend is aan de jury die bestaat uit Ernest Gervais, Nico van der Hoeven en Arie J. Keijzer. Met dit evenement besluit de Orgelkring haar seizoen. De restauratie van het Adama-orgel in de kerk zal begin volgend jaar voltooid zijn. Het programma voor het volgend seizoen staat al vast; o.a. doen mee Jan Jongepier, Feike Asma en de Parijse organist André Paganel. Zaterdagavond begint het concert om 8.15 uur; de kerk is verwarmd. Orgelliefhebbers, op naar Lisse! De eindstrijd belooft spannend te worden. Oratorium. De Christelijke Oratoriumverenigmg IJmuiden onder leiding van Willem Wiesehahn geeft vrijdag 31 oktober uitvoering aan „Die Schöpfung” van J. Haydn in de Nieuwe Kerk, Kanaalstraat, IJmuiden. Aan dit jubileumconcert (60 jaar) werken mee Annette de la Bije sopraan, Arjan Blanken tenor, Wout Oosterkamp bas Jaap Spigt clavecimbel. Het NPO begeleidt het oratorium. Operakoor. Het Haarlems Operakoor van Bep Ogterop geeft vrijdag 31 oktober in het Concertgebouw het jaarlijks concert. Op het programma staan selecties uit de opera’s Hoffmann’s Vertellingen, Porgy and Bess en Aïda. Solisten zijn Jenny Beeninga sopraan, Carolyn Watkinson alt en Rovert Bruins tenor. Rudy de Heus en Johan at begeleiden op twee piano’s, aan het orgel zit Anton van Dalen. Ivo Nivhe vertelt de inhoud van de fragmenten. Na het concert is nog een aantal herenleden welkom; de repetities zijn elke dinsdagavond van 8 tot half elf in de begijnhofkapel aan het Begijnhof 10 te Haarlem; inl. 023-262080. andere plaatsen ook al met de gedachte wordt gespeeld Open Podium Avonden te organiseren. Op het programma: opera, volksliedjes, operette en religieuze zang en klassieke pianomuziek. Brahms’ pianoconcert. De 35- jarige Amerikaanse pianist Stephen Bishop opent- op dinsdag 4 november in het Concertgebouw Haarlem een concert van het Noordhollands Philharmonisch Orkest met Eerste Pianoconcert van H. Brahms Bishop zit al tien jaar in het internationale circuit van concertpianisten. Hij is gespecialiseerd in Mozart en Beethoven, maar ook maakte hij speciale studie van Bartok’s pianowerken. Het NPO-concert dat onder leiding staat van de Pool Jerzy Katlewicz laat verder horen: Roussel’s Suite in Fa en de Tweede Suite uit het ballet Daphnis en Cloë van M. Ravel. Het is het laatste concert van het NPO dat Katlewicz dit seizoen leidt. Uit Uruguay. Cobi Schreijer presenteert zaterdagavond 1 nov. om 20.30 uur in De Waag (Spaarne-hoek Damstraat, Haarlem) een zeer bekend zanger uit Zuid Amerika, de Uruguyees Daniël Viglietti. Deze telg uit een muzikale familie studeerde klassieke muziek, maar legt zich toe op de scnepping en vertolking van een chanson-repertoire dat nauw verbonden is met de bevrijdingsstrijd van Zuidamerikaanse volken. Hij heeft een ongelooflijke staat van dienst: hij gaf recitals in Zuid Amerika en Europa, maakte platen, schreef teksten en muziek voor vele andere zangers en zangeressen, verzorgde radioprogramma’s en trad op als journalist voor verschillende Zuidamerikaanse bladen. In 1972 werd hij om zijn politiek geëngageerde activiteiten gearresteerd en met duizenden landgenoten uit Uruguay gevangen gezet. Dankzij een internationale solidariteit, o.a. een petitie met Sartres handtekening, werd Viglieti vrijgelaten. Sinds 1973 zwerft hij over de wereld om steun te krijgen voor de Zuidamerikaanse vrijheidsstrijd. Vrijdagavond 31 oktober zingt in De Waag Trille Bedarrides Franse en Deense liedjes. Ze woont sinds ’72 in Amsterdam, waar ze regelmatig optreedt met liedjes en balladen uit verschillende landen, die ze begeleidt op haar gitaar. Ze is ook een grafica die al verschillende malen in Parijs en Amsterdam geëxposeerd heeft. Haar tekeningen verschenen ook in Avenue en Hollands Maandblad. Zondagmiddag om 3 uur ontvangt Cobi Scheijer de jonge zanger Henk Fransen die al eprder in het Literair Café te horen was. Op 3 november is De Waag de discussieplaats van de Man Vrouw Maatschappij beweging. Jazz. Vanavond om half tien speelt het Kwartet Remco van der JazzClub. De Haarlemse Jazz Club houdt vrijdagavond wee’ jamsessions in de sociëteit Groot Heiligland 47. Arnoldushoev<i. De Other Dice Band speelt zijn ritmische, melodieuze, swingende muziek in de Arnoldushoeve, Hoofdweg 574, te Hoofddorp, op zaterdagavond 1 november om 8 uur. De groep weet een gevoelige snaar bij een breed publiek te raken. Men paart een grote instrumentale vaardigheid aan een hechte samenwerking onder supervisie van bassist Bert Ruiter van Focus. De muziek doet een beetje denken aan die van Dave Mason Teylers Concert. Op 2 november om 3 uur wordt in de aula van Teylers Huseum muziek gebracht van werken van Nederlandse meesters u’.t 17e en 18e eeuw, o.a. van Sweelinck en De Fesch. Uitvoerenden zijn Judith van Rijn sopraan. Bouw Lemkes en Jeanne Vos viool en organist Anton de Beer. Folksinger. In Deining Activiteiten Centrum (DAC), Ripperdastraat 13, Haarlem, speelt zaterdag 1 november de Engelse folksinger David Ireland. Hij vertolkt traditionals en eigen werk, zichzelf op de gitaar begeleidend. Ireland kwam in 1971 naar Nederland en besloot hier te blijven. Hij werkte ondermeer met de groep Yes en maakte deze zomer een tournee met de Sparks. Ireland trad voor de radio op en maakte twee singles. Zijn optreden in DAC begint om 20 uur. Potsenmaker. In jongerencentrum Ut Cafaatje staat zaterdag 1 november „potsenmaker” Herman Erbé op het podium. Erbé noemt zichzelf zo omdat hij zich beschouwd als entertainer, troubadour. Een lp die recentelijk van de zanger-gitarist verscheen draagt dezelfde naam. Erbé is in Haarlem vooral bekend geworden door zijn werk in de Waagtaveerne. Hij brengt eigen werk; Nederlandse liedjes met een lichtvoetig karakter. In het voorprogramma speelt Sipke Postma, die in zijn werk sterk is beïnvloed door Donovan. Sip, zoals hij meestal genoemd wordt, begeleidt zichzelf op de gitaar. Aanvang 20.30 uur. Middeleeuws. In het restaurant ’t Goede Uur, Korte Houtstraat 1, Haarlem, spelen zondagavond Immelies Gerlach vedel en gamba, en Kees Huges spinet, vanaf 21 uur. Hun muziek stamt uit de middeleeuwen, vroege renaissance en barok. Toegang vrij zonder reserveringenreserveren kost 3,50. Children” en gaat over de desillusie van de generatie die jong en idealistisch was in de jaren zestig. Vijf vai die tijdgenoten zitten op een februari- namiddag in 1974 in een Newyorkse bar. Ze hebben niets met elkaar te maken, Praten ook niet met elkaar, maar vertellen in stukken monoloog van hun zaal. 20.15 uur: Abonnementsconcert. Stadsschouwburg (Leidseplein)Donderdag 30 oktober. 20.15 uur: Nat. Balie. Adagio Ham- merklavier Pas de Deux, Corsaire, Collecti ve Symphony, nieuw ballet Rudi van Dant- zig. Vrijdag 31 okt. 20.15 uur: Publieksthea- ter „Elektra”. Zaterdag 1 nov. 20.30 uur, zondag 2 nov. 13.30 uur: Publiekstheater: „Elektra”. ’s Avonds geen voorstelling. Maandag 3 nov. 20.30 uur: Toneelraad Rot terdam „Romeo en Julia”. Dinsdag 4 no vember. besloten voorstelling. Woensdag 5 nov. 20.30 uur: Toneelgroep Theater: „Ge loof. Liefde, Hoop. Carré (Arpstel): T.e.m. 28 december, dagelijks (beh. maandagen) 20.15 uur: „De Engel van Amsterdam” Maandag 3 november. 20.15 uur: „Ind rajal”. Nieuwe de la Mar Theater (Marnixstraat.): t.e.m. zondag 2 november, dagelijks 20 uur ..Privé voor twee” blijspel van Noë Coward met Jeroen Krabbé, Pleuni Touw, e.a. Centrum Bellevue (Leidsekade): Donderdag 30 en vrijdag 31 oktober, 12.30 uur: Lunch- theater: Toneelgroep Centrum „Hartsgehei men" van D. Hofman met Margreet Heems kerk. Els van Rooden e.a. T.e.m. zondag 2 nov. dagelijks 20.30 uur: Toneelgroep Cen trum: „De Babyfoon” van Herman Lutge- rink met Ingeborg Elzevier, e.a. Mickery (Rozengracht)Tot zondag 2 nov. dagelijks 20.30 uur Meredith Monk The House. New York: „Anthology Small Scroll”. Theater Tingel Tangel (N.Z. Voorburgwal): T.e.m. zondag 30 nov. dagelijks (beh. maan dags) 20.30 uur Wim lbo presenteert „Onder de bomen van het plein”, cabaret-artistique 1925. met Enny de Leeuwe, Ronny Bierman e.a. Klein Bellevue (Leidsekade): T.E.M. 30 dec. dagelijks (beh maandags) 20.30 uur: Kabaret Tekstpierement: „Ja we zijn daar gek” met Guuske Kotte, Jos Brink e.a. De Engelenbak (Kuiersteeg)Zaterdag 1 nov. ..De Spaanse Brabander” van Bredero. Aan vang 20.30 uur. Dinsdag 4 t.e.m. zaterdag 15 nov. (beh. zondag en maandag), 20.30 uur: Cabaret Vangrail. Shaffy Theater (Keizersgracht): T.e.m. zater dag 8 nov. dagelijks (beh. zondag en maan dag) 20.30 uur: Shaffyzaal „London Mime Company. T.e.m. zondag 2 nov. dagelijks 20.30 uur. concertzaal: Toneelgroep Baal’ „Getrommel in de nacht” van Bertold Brecht met Hans Dagelet Els Ingeborg e.a. vrijdag 31 okt. en zat. 1 nov. 24 uur, zuilenzaal „Heren, heren”, studies in bewe gingstaal. Shaffyzaal 24 uur: „De Ketelshow II”. Rijksmuseum Vincent van Gogh (Paulus Pot terstr.): T.e.m. 1 januari „De verzameling Engelse Prenten van Vincent van Gogh’C Geopend dagelijks 10-17 uur. zon- en feest dagen 13-17 uu. Stedelijk Museum (Paulus Potterstr.): T.e.m. 2 november E. H. Gombrich en W. J H B Sandberg, ter gelegenheid van de uitreiking van de Erasmusprijs; Michel Waisvisz- kraakdozen. T.e.m. 9 november „De Am sterdamse School” Nederlandse architectuur 1910-1930. Geopend dagelijks 9.30-17 uur. zon en feestdagen 13-17 uur. Alhambra I (Weteringschans, 233192): Kees Brusse in „Dokter Pulder zaait papavers”, toeg. 14 j. Dag. 14.30. 19.15 en 21.45 uur, zo. 13.45, 16.15, 19.15 en 21.45 uur. Alhambra 2: Peter Sellers in „The return of the pink panther”, toeg. a.l. Dag. 14, 19 en 21.30 uur. zo. 13.30, 16. 19 en 21.30 uur Bellevue Cinerama (Mamixstr., 234876): David Hackman in „Eiland aan het eind van de wereld toeg. a.l. Dag. 14.15, 19 en 21.30 uur, zo. 13.15, 15.45. 19 en 21.30 uur. Calypso (Marnixstr., 66227): Gene Hackman in ..French connection no. 2” toeg. 14 j. Dag. 14.30, 19.15 en 21.45 uur, za. zo. 13.45, 16, 19.15 en 21.45 uur. Ceintuur (Ceintuurbaan, 723620): Robert Red ford in „The Sting”, toeg. 14 j. Dag. 19 en 21.30 uur. Centraal (Nieuwendljk, 248933): „Losse Zeden 1"toeg’ 18 i’ Dag. 11.15, 13. 14.45, .16.30. 18.15, 20 en 21.45 uur, zo. 13 uur enz. Cineac Damrak I (Damrak, 245648)David Hartman in „Eiland aan het eind van de ïie..'leld’\ toeg’ a l’ Dag. 9-30' 11-30, 13.30, 15.30. .17.30, 19.30 en 21.30 uur, zo. 11.30 uur enz. Cineac Damrak 2: Charles Laughton in „De klokkenluider van de Notre Dame”, toeg 14 j. D. vr. ma. di. 11.30, 13.45, 16, 19 en 21.30 uur. za. zo. 20, 19 en 21.30 uur. Cineac (Reg. Breestr.. 243639): Monique van de Ven in „Turks Fruit”, toeg. 18 j Dag. 19 en 21.30 uur. Cinétol (Tolstr., 722291): Charles Bronson in ..Once Upon a time in the west”, toeg. 14 j. Dag. 20 uur, vr. za. 21.30 uur. City 1 (Leidseplein, 234579): Christopher Lee in „Horro-express”. toeg. 14 j. Dag. 14.30, 19.15 en 21.45 uur. zo 13.45, 16.15, 19.15 en 21.45 uur. City 2: „Inpikken en wegwezen”, toeg. 4 1. Dag. 14.15, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30. 16. 19 en 21.30 uur, vr. za. 24 uur. City 3: „Frankenstein junior”, toeg. 14 j. Dag. 14, 18.45 en 21 15 uur. zo. 13.15. 15.45. 18.45 en 22.15 uur, vr. za. nacht 24 uur. City 4: Jean Paul Belmondo in „Fear over the city”, toeg. 18 j. Dag. 14.45. 19.30 en 22 uur. zo. 14. 16.30, 19.30 en 22 uur. Corso (Kalverstr.. 234561): James Bond in „On her majesty’s secret service”, toeg. 14 1. Dag. 13.30, 15.45, 19 en 21.30 uur. Du Midi (Apollolaan. 723653): Kees Brusse in ..Dokter Pulder zaait papavers”, toeg. 14 1 Dag. 14 en 20 uur. Flora (Amstelstr., 230469): Alain Delon in „Big guns”, toeg. 18 j. Dag. 14.30. 19 en 21.30 uur. zo. 13.30. 16, 19 en 21.30 uur. Kriterion (Roetersstr., 231708): „Pas si mechant qua Qa". toeg. 14 j. Dag. 14. 19.30 en 22 uur. vr. za. 00.30 uur. Leidseplein Theater (235909): Rutger Hauer in „Het jaar van de kreeft’’ toeg. 18 j. Dag. 14.30, 19.30 en 22 uur. zo. 13.30. 16. 19.30 en 22 uur. Nöggerath (Reg. Breestr., 230655): Robert Red ford in „The great Waldo Pepper”, toeg. 14 J. Dag. 13.30, 16. 19 en 21.30 uur. Pansien (Nieuwendijk, 248933): „Het Deense sleutelgat” toeg. 18 j. Dag. 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30 en 21.30 uur, zo. 13.30 uur enz Rembrandtplein Theater (223542): Gene Hack man in „French Connection 2”. toeg. 14 j. Dag. 14.15, 19.15 en 21.45 uur, zo. 13.30, 16. z9,15 en 21.45 uur Rialto (Ceintuurbaan 723488): Louis de Funes in „Bertrand in on(t)roerend goed”, toeg. a.l. dag. 9 en 21.30 uur. zo. en zo. 13. 15.15 uur. Roxy (Kalverstr. 232809): Paul Newman in ..The drowning pool”, toeg. 14 j. Dag. 13.30. 16. 19 en 21.30 uur. Royal (Nieuwendljk, 244144): „De wraak van de gele zwaardvechter”, toeg. 18 j. Dag. 13.30, 15.45, 19 en 21.30 uur. The Movies (Haarlemmerdijk. 245790): „Land of promise”, toeg. 18 j. Dag. 20 uur. zo. 14 uur. Dag. 19.45 en 22 uur, zo. 14 uur „Brother, can you spare a dime?”, toeg. 18 Tuschinski l(Reg. Breestr., 62633): „Report to the commissioner”, toeg. 18 j. Dag. 14.15, 19 en 21.30 uur. za. en zo. 13 30, 15.45. 19 en 21.30 uur. Tuschinski 2: Dustin Hoffman in „Lenny”, toeg. 8 j. Dag. 14.30. 19.15 en 21.45 uur. za. en zo. 13.45, 16, 19.15 en 21.45 uur. Tuschinski 3: Robert Dunvall in „De peetva der deel II”, toeg. 14 j. Dag. 14 en 19.30 uur. De Uitkijk (Prinsengracht, 237460). Ellen Bur- steyn in „Alice doesn’t live here anymore”, toeg. 18 j. Dag. 14, 19 en 21.30 uur. zo. 13.15. 15.45, 19 en 21.30 uur. -.:n en

IJmuider Courant | 1975 | | pagina 15