Ve V k êterriit NZH Aft N Bij Bönnekamp wachten twee beste banen op jonge mannen met commercieel inzicht en belangstelling voor technische produkten Rabobank Q Fluor heeft een internationaal georiënteerde administratie. Daar werkt u anders... moderner! Vertegenwoordiger. ve p< Fi Pi Projekt boekhouders MEDEWERKER ZJ BOUWKUNDIG TEKENAAR (MTS) Administratieve medewerkers/sters U,FLUOR V NEDERLAND B.V. verkoper binnendienst magazijnbediende bruynzeel De Rabobank te Nieuw Vennep 1e en 2e C.V.-MONTEURS korrespondent/ commercieel medewerker f 1 VERPLEEGKUNDIGEN J* w iï «w. PROVINCIAAL ZIEKENHUIS SANTPOORT A. MERCKX ZATERDAG 1 NOVEMBER 1975 28 MAA loofdre 1 o Het Ministerie van Justitie bewaarder/bewaarster Taak: Vereist: van 25-45 jaar. Leeftijd: Opleiding: vraagt een Salaris: i. Leeftijd: Naam: jaar Woonplaats: Straat: Bril sterkte: Vac. nr.: 5-0024/0084 Prov.: 'I r WI i 5 die in de Rabobankorganisatie een carrière wil opbouwen. Hij zal starten op de afdeling Kas en Kantoren, waar zijn werk zaamheden o.a. zullen zijn het behandelen van betalingen en stortingen aan de balie, het infor meren en adviseren over spaar regelingen, het verkopen van reizen Hij zal worden opgeleid tot ver vanger van de beheerders van de bijkantoren. Gevraagd wordt een enthousias te medewerker met Havo- of Meao-dipkxna die genegen is De verkoper die voor Bruynzeel Vloerenfabriek op pad gaat, is een vakman. Uit hoofde van zijn verkooptechniek natuurlijk, maar boven dien kan hij door zijn specifieke kennis - die wij hem middels een interne opleiding eigen maken - zijn kliënten reëel adviseren omtrent zijn artikel: parket, finélux en lamelparket. Uw markt: Via responses op advertenties, maar ook uit andere bronnen die u zelf aanboort, komt u in kontakt met adspirant kopers: voornamelijk de partikulieren. Gezien het koopgedrag in uw markt blijkt een tweede gesprek in de avonduren vaak door slaggevend te zijn. Het rayon omvat het I Jmond-gebied tussen Hillegom en Castricum. Belangstelling: Schrijf een brief naar de heer H. van Borsten, Heersmeeth 8, Heiloo. Of bel voor meer inlichtingen 072 - 3 37 48 - 's avonds na 20.00 uur. Bruynzeel bundelt de aktiviteiten van meer dan twintig ondernemingen in drie kontinenten. Deze fabriceren: deuren - keukens - kasten - vloeren - plaatmateriaal - magazijnsystemen in hout en staal - scheidingswanden - potloden - kunststofelementen - aluminium bouwprodukten - prefab, bouwelementen - veredelde hout produkten. zich door verdere studie te be kwamen in het bankvak Voor ons magazijn, behorend tot de Cen trale Werkplaats te Haarlem, zoeken wij een Technische kennis van auto-onderdelen is van belang. Wij vragen met spoed voor het rayon Noord-Holland in de sektor utiliteitsbouw Ten behoeve van de screening en kortdu rende behandeling van psychisch gestoorde bejaarden worden Carrière mogelijkheden: het mentaal opvangen en begeleiden van gedetineerden; het observeren en rappor teren van de gedragingen van de gedetineerden; het regelend optreden in het belang van orde en rust; het zorgdragen voor de interne beveiliging; de materiële verzorging van de gedetineerden; begeleiding naar in de inrichting werkzame specialisten, zoals b.v. advocaten en maatschappelijk werkers. Doorstroming naar kaderfunkties van de bewaking (hoofdbewaarder, huismeester) bij gebleken geschiktheid en een voltooide kaderopleiding. Overgang naar andere dienstonderdelen, zoals arbeid en groepsleiding is, indien men in het bezit is van het diploma LTS resp. MULO/MAVO-4 in beperkte mate mogelijk. afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring: van f 1522,- tot f 1732,- per maand met een doorloop tot f 1842,- per maand (excl. een onregelmatigheidstoelage van f 100,- per maand). vraagt t.b.v. de huizen van bewaring te Haarlem en Amsterdam medewerkers/medewerksters die opgeleid willen worden voor de funktie van voltooide lagere school; het bezit van diploma LTS of MULO/MAVO-4 strekt tot aanbeveling. gedurende de eerste twee jaren vindt een opleiding plaats ter verkrijging van het penitentiair vakdiploma. Verdere studie behoort tot de mogelijkheden. Promotiemogelijkheid d.m.v. studie tot max. f2011,- per maand aanwezig, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Vakantie-uitkering 7,8%. Op zo kort mogelijke termijn zoeken wij kontakt met gegadigden voor de volgende funkties: Voor onze technisch/commerciële afdeling te Amsterdam vragen wij een Wij bieden goede sociale voorzieningen (o.a. een 13e maand) en een prettige werksfeer. Sollicitaties te richten aan de personeelsafdeling Eternit b.v., Nieuwe Doelstraat 20-22, Amsterdam. Telefonische informatie: de heer Van der Velde, tel. 020-63711 Gen. Vetterstraat 51-59, Amsterdam-W. (bij Hoofddorpplein/Aalsmeerweg) Bönnekamp B.V. importeert o.a. onderdelen voor landbouwwerktuigen, onderhoudsapparatuur voor lucht leidingen, las- en snijgereedschap, pompen en toebehoren voor fontein installaties. Bönnekamp maakt het uitstekend en biedt daardoor goede kansen aan jonge mannen met commercieel talent en enige technische feeling. Beide funkties worden gehonoreerd met een goed salaris, tenminste 19 dagen vakantie, 71/z proc. vakantie geld en gunstige studiekosten- en pensioenregelingen. Hebt u belangstelling voor een van deze zelfstandige jobs in een prettige werksfeer? Bel voor nadere inlichtingen de heer Roerdink, telefoon 020-175632 of stuur hem uw schriftelijke sollicitatie. Een vertegenwoordiger van 25-40 jaar ziet hier mogelijkheden. Middelbare opleiding, maar ervaring in de buitendienst kan de doorslag geven. Hij verdient een goed salaris en krijgt een aantrekkelijke provisieregeling. Natuurlijk staat een representatieve auto tot zijn beschikking. RC op z Paol< bij 1 gen dena over gedo zou i niet stelU Paso het hem rant Bu sloe; met auto fer, vluc gem als i vont solir DE Wieg korte Wieg ondei W; de St de V en m van direc nu a Vereisten: Diploma L.T.S. Leeftijd tot 30 jaar. Geboden wordt: Een goede salariëring. Uitstekende sociale voorzieningen. Vrij vervoer op het lijnennet. Schriftelijke sollicitatie te richten aan NOORD-ZUID-HOLLANDSE VERVOER MAATSCHAPPIJ N.V. ta.v. chef Personeelzaken. Postbus 514, Haarlem. nadere oriëntatie en kennismaking (toestel 152 voor een eventuele afspraak). Inlichtingen over bezoldiging en secundaire en andere arbeidsvoorwaarden kunnen wor den verkregen bij Bureau Werving (toestel 120). Voor interne huisvesting voor ongehuwden kan zonder meer worden zorggedragen; voor zelfstandige woonruimte voor gehuwden en ongehuwden kan niet meer dan gerichte bemiddeling worden verleend. De sollicitatie dient gericht te zijn aan de Directie onder vermelding van het kenmerk IV-3. Verwarmings- en Stook technisch Bedrijf B.V. Beneluxlaan 35 Beverwijk Op zaterdag 22 november 1975 zal een voorlichtingsbijeenkomst worden gehouden te Amsterdam. Belangstellenden kunnen zich opgeven door onderstaande strook in te vullen en te zenden aan het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Bureau Voorlichting en Werving, Pompstationsweg 34 te ’s-Gravenhage. Reis- (N.S. 2e klas) en/of buskosten worden vergoed. M polil acti< rem; de i zit gen hoor (B of A en B) Kandidaten dienen naast een MTS-opleiding te beschikken over enkele jaren teken-ervaring. de bank voor iedereen Een man tot 30 jaar met een commercieêl-technische opleiding, redelijke kennis van de duitse taal en zo mogelijk ervaring in een vergelijkbare funktie. Hij gaat het team van de produktgroep fontein installaties versterken. Zijn voornaamste taak wordt het onderhouden van de telefonische kontakten met de afnemers. Daarnaast wordt van hem een aktief aandeel verwacht in het samenstellen van catalogi én folders, het opstellen van offertes, het voorbereiden van tentoonstellingen, verkoopakties enz. bantoe ’ostgir Tel. ree fel. a< C.Iacht< saterda 'oor S< We bieden een goed salaris, plüs een 13e maand, plüs winstdeling, plüs 8% vakantie toeslag, plüs minstens 4 weken vakantie. En flexibele werktijden! Interessant is ook dat Fluor in Schalkwijk is gevestigd. Wie bood schappen wil doen, kan terecht in het naburige shopping-centre. Wilt u schrijven of bellen? Als u belt, draai dan 023 - 33 90 20 en vraag naar de heer D. Boer, toestel 21Ö0. Als u liever schrijft, richt dan uw brief aan: Fluor, Afd. Personeelszaken, Europaweg, Haarlem. Uw taak: verantwoordelijk zijn (na royale inwerk- periode) voor de administratieve verwerking van een of meer projekten - zoals de maandelijkse kosten-rapporteringen aan de projektleider en de opdrachtgever, de analyse van deze ge gevens, de controle op de exactheid daarvan plus de verzorging van de fakturering aan de opdrachtgever. Uw opleiding? Bij voorkeur MBA-niveau, gekom- bineerd met enkele jaren administratieve ervaring. En - we zijn internationaal - een goede kennis van het Engels. Bent u gewend zelfstandig te werken? En hebt u goede kontaktuele eigenschappen? Dan biedt deze funktie u ruime groeimogelijkheden - uitzending naar projekten in het buitenland is daarbij zeker mogelijk. „H berga de p best Als die o reger Wij ook recht jaren maat Vol; Rums: Witte ger v van d aanmi vange al gei ambit kreeg ming die ge De gewee wissel minde Rums ingre] de na gemei functi den, dan i men van c Nixon Watei minis' nister Bovendien vragen wij: met Mavo (Praktijkdiploma Boekhouden strekt tot aanbeveling) en met een „tikkeltje" kennis van de Engelse taalU komt in een klein, prettig team te werken op de crediteuren afdeling, voor de verwerking en betaling van materiaal-fakturen (dit gebeurt in overleg met de afdeling inkoop). We zouden graag zien dat u tussen 18 en 25 jaar jong bent. Fluor Nederland B. V. is een dochteronderneming van het Fluor-concern in de U.S.A. Fluor (in 1912 door J. S. Fluor opgericht) is een ingenieursbureau dat zich gespecialiseerd heeft in ontwerp en bouw van komplete installaties en fabrieken voor de petrochemische en chemische industrie. In ons kantoor in Haarlem worden nationale en internationale projekten uitgewerkt. Ingenieursbureau Fluor is de Nederlandse vestiging van een internationale organisatie. Daar is uiteraard ook de administratie internationaal georiënteerd. En dat betekent: een andere, modernere manier van werken. We vragen voor zo spoedig mogelijk: lo.v». uitgenodigd te solliciteren naar een functie in het behandelteam dat - in teamverband wer kend - aan vorengenoemde vorm van behan- delgebeuren gestalte geeft. Degenen, die zich tot de geboden functie aangetrokken voelen en zich denken te kun nen vinden in de beschreven wijze van sa menwerken zullen door leden van het behan delteam graag worden ontvangen voor een •ft Geboden wordt een baan met toekomstmogelijkheden en reeds vanaf het begin goede arbeidsvoorwaarden waaronder een uitstekende studiekostenre geling. Heeft u belangstelling voor deze functie, richt dan uw sollicitatie aan de direkteur van de Rabo bank „Nieuw Vennep" te Nieuw Vennep, telefoonnr. 02526- 3861die bereid is vooraf infor matie te verstrekken. Sollicitaties te richten aan boven genoemd adres, telefonische in lichtingen overdag onder nr. 02510-36150. PROVINCIAAL ZIEKENHUIS Brederodelaan 54, Santpoort. Telefoon 023 - 379900. Wij bieden gunstige arbeidsvoor waarden en sociale voorzie ningen. zal gaarne een uitnodiging ontvangen voor de voorlichtingsbijeenkomst op zaterdag 22 november 1975 te Amsterdam voor de funktie van bewaarder/bewaarster. Een man voor onze afdeling buitenlandse agenturen, die als korrespondent zijn waarde al heeft bewezen en daarbij over voldoende commercieel talent beschikt om de relaties met onze huidige klantenkring te verstevigen en om nieuwe klanten te verwerven. Leeftijd tussen 25 en 30 jaar. Enig technisch inzicht is een aanbeveling.

IJmuider Courant | 1975 | | pagina 28