VIJFDUIZEND IDEEEN BIJ HOOGOVENS Agenda SFEERRIJK UITGELUID TOTALE OPHEFFINGSUITVERKOOP NU ALLES y2 PRIJZEN TO Ds. Bezemer gaat Beverwijk verlaten VEILINGEN i^9oi I 0 lï 1 Weigering van bouwvergunning J# l:Bi ZATE R DAG VELSEN Hervormde Kerk raakt weer een predikant kwijt ire nt (Van een onzer verslaggeefsters) n Groenten Overgang MODEHUIS PETIT PARIS BEVERWIJK. Volgend jaar zomer gaat ds. J. Bezemer, predi kant van de Hervormde wijkge- meente Grote Kerk, Beverwijk ver laten. Eind juli of begin augustus vertrekt hij naar het Zeeuwse West- Kapelle. Ds. Bezemer, die sedert mei 1970 in Beverwijk werkzaam is, is de derde Hervormde predi kant die binnen een periode van enkele maanden een functie elders heeft aanvaard. Door de Hervorm de Gemeente Beverwijk/Heemskerk zal een opvolger voor hem worden gezocht. Of aan de nieuwe dominee hetzelfde werkgebied zal worden toegewezen, is momenteel nog on zeker. Veisen-Noord Heemskerk Uitgesteld Wijk aan Zee IJMUIDEN PLEIN 1945 No. 48 met toestemming van KAMER VAN KOOPHANDEL TOT 30 DECEMBER. In en om Haarlem Velsen-IJimiiden Beverwijk Castricum NIEUWS UIT STAD EN STREEK met Bert van der Veer 1 Op de foto: Ir. van Rijn overhandigt inzender Duin de walnotentaart. j. weduwnaar van (Van een medewerker) J. J. u.: 177r 4a: 20.15 u.: (ADVERTENTIE) knip dicht. BEVERWIJK. - De novembermaand is voor de bloemenveiling altijd de rustig ste van het jaar. Irissen trokken ook weer in prijs aan; er werd van 175 tot 400 cent per bos voor betaald. Er komen nog grote partijen nerinen. De vraag neemt toe, hetgeen de prijs ten goede komt. Voor de Bowdenie betaalde men tot bijna 70 cent. Enige exclusieve soorten haalden tot 110 cent per stuk. Trosanjers liepen in prijs uit tot 325 cent per bos. Op de groenteveiling spreekt men op het ogenblik nog over zeer grote aan- groenten voor de tijd van en op de zich 's Maandags de gehele dag gesloten. Er komt een ruimer en groter sorti ment potplanten, onder meer veel Poin settia, die van 230 tot 300 noteerden. De cyclamens varieerden in prijs van 250 tot 750. Briniostraat. 14.45-15.45 Dat zie je nu ook weer bij een nieuw onderdeel in de Van Speyk-Show: het journalistenforum. Ik acht de collega’s best in staat tot het uiten van treffende geestigheden, dat gebeurde af en toe ook wel, maar veiligheidshalve was het vier tal volledig op de opdrachten van Aad van den Heuvel voorbereid. Ze moesten een grafrede voor Franco bedenken, een boef van de maand uitkiezen, etc. Tja, de sterke medemens wordt gespaard, in hetzelfde programma liet men in de actuele nep-reportage winkelende voor bijgangers worstelen over de betekenis van het woord „recessie”. Receptie? Re censie? voeren van het jaar. Janssen, Lisse; P. J. Smit en D Vuijk IJmuiden; P. H. van Lieshout en M. J, Brink, Andijk; A. J. de Vries en J. Zwart, IJmuiden. DIVERSEN MAANDAG 24 NOVEMBER Openbare bibliotheek. Wijkerstraatweg volwassenen en jeugd 14.30-17.30 u. maandag in „De Opgang” te houden gemeentevergadering (aanvang 20 uur) zal het voorstel van de kerkeraad om tot een herindeling van de wijkgemeen- ten te komen, worden behandeld. Dit voorstel behelst een opdeling van Hervormd Beverwijk/Heemskerk in drie wijkgemeenten, te weten één wijkge- meente Beverwijk (inclusief Wijk aan Zee), één wijkgemeente Heemskerk en de buitengewone wijkgemeenten van de Vrijzinnig Hervormden. Op basis van deze herstructurering zal komend jaar het aantal predikantsplaatsen worden vastgesteld. Van de viereneenhalve pre- dikantszetels moeten er minimaal twee overblijven. ZONDAG 23 'NOVEMBER Bowlingcentrum. Vrijburglaan. Geopend 12- 01 u. Progress-sociëteit, Const. Huygensstraat. Ge opend vanaf 20 u. Donkey Shot, A. Verherentstraat. Geopend vanaf 20 u. MAANDAG 24 NOVEMBER Bowlingcentrum, Vrijbruglaan. Geopend 12- 01 U. Herv. kerk, Kerkplein. 20 u. bespreking toekomst Hervormde kerk door leden van de diverse wijkgemeenten. Progress-sociëteit, Const. Huygensstraat. Ge opend vanaf 20 u. Openbare bibliotheek. Kerkweg 45: volwas senen 14-17.30 en 19-21 u„ jeugd 19-21 u. Alarmnummers. Politie 39111, brandweer 32121, milieuklachten 960000. Over alle linies zijn de prijzen be hoorlijk omhoog gegaan, maar de kwe ker heeft weinig om aan te voeren. De kaschrysanten haalden bijna drie gulden' per bos. De jaarrond lagen iets hoger in prijs, terwijl de geplozen tot 88 cent «er stuk opbrachten. De prijs van de anjers lagen tussen de 35 en 65 cent per stuk, terwijl de rozen in het begin van de week boven de gulden per stuk kwamen. Freesia is schaars en duur. Voor de extra kwaliteit betaalde mentot 570 cent per bosje. VELSEN.— Het college stelt de raad voor het beroep van M. W. Redelijkheid tegen het weigeren van een bouwver gunning voor een bergplaats achter zijn woning aan de Van Dalenlaan te Sant poort ongegrond te verklaren. De ver gunning is geweigerd omdat de achter gevel-rooilijn met het plan wordt over schreden. Aan de heer Redelijkheid zijn wel een aantal voorwaarden gestuurd, waaronder de bergplaats wel gebouwd kan worden. Hij is niet bang, dat de overgang van het roerige Beverwijk naar het rustige West-Kapelle hem zwaar zal vallen. „Ach, hier Iaat je wat en daar vind je wat. Voor ik naar Beverwijk kwam, werkte ik in Friesland. Het platteland is mij dus niet geheel en al vreemd. West- Kapelle is overwegend agrarisch inge steld en vormt een vrij grote Hervormde Gemeente. Ik vervul daar een éénmans- post, wat het werken ongetwijfeld zal vereenvoudigen’ Op het sollicitatie-pad gingen de Her vormde predikanten G. van Schuppen en R. Pomp dominee Bezemer voor. Een vierde vacature ontstaat in Wijk aan Zee, waar de „halve” zetel momenteel nog door ds. A. Goudsmit-Aalbers wordt vervuld. BIOSCOPEN Cinema Marquette, Ruysdaelstraat. Zaterdag 19 en 21.15 u.: „Gold”; zondag 14 u.: „Het zit in de lucht”, 16 u.: „Tarzans grootste ge vecht”, 19 en 21.16 u.: „Pikant gevrij in de alpenwei”. DIVERSEN ZATERDAG 22 NOVEMBER Progress-sociëteit, Const. Huygensstraat. Ge opend vanaf 20 u. Donkey Shot, A. Verherentstraat. Geopend vanaf 20 u. Breekpeen varieerde bij een aanvoer van zo’n 5 ton per veilingdag van 12 tot 29 cent per kilo. Een uitgebreid sorti ment van koolsoorten werd vlot ver kocht. Spruiten noteerden van 707 tot 110 cent. De prijs van bloemkool is behoorlijk opgelopen. Voor de extra kwaliteit werd 140 cent per stuk betaald. OVERLEDEN J. Kos, 64 jr. hoofdbrand- sprak hem Bij de Ideeënbus van Hoogovens is bijna veertien dagen later dan vorig jaar het vijfduizendste voorstel ingeschreven. Voor het bedrijf was dit feit voldoende aanleiding voor een bescheiden feestje vrijdagmiddag in het dienstgebouw van warmbandwalserij 2. De inzender van dit vijfduizendste idee was P. J. Duin uit Akersloot, werk zaam als bedieningsman bij de walserij. Uit handen van ir. P. van Rijn, voorzit ter van de centrale ideeëncommissie, kreeg hij een omvangrijke walnotentaart uitgereikt. Het was de 29ste taart die de Ideeënbus uitreikte sinds dit gebruik in 1965 werd ingesteld. De prijzen waren vrijdag: andijvie 70- 105, bloemkool 80-143, boerenkool 10-28, bospeen 50-85, bosseldery 20-55, breek peen 10-28, knolseldery 15-52, prei 30-58, radijs 30-35, snijbonen 490, spinazie 75- 110, spruiten 5Ó-105, tomaten 250-1050, uiten 45-80, waspeen 20-52. Koos Postema is nu al terug qp het scherm. In zo’n kort yoorlichtingsfilmpje van de overheid wijst hij de weg naar het antwoord op de vraag „Nederlander blijven of Surinamer worden?” Gek is dat, duizenden rijksgenoten (het mag nog even) verkennen de Hollandse tele visie en zien een onbekende meneer, die eigenlijk een nationale vermaardheid is. Het zou voor de hand hebben gelegen koningin Juliana voor het verspreiden van deze informatie aan te trekken. Maar goed, dat kon zeker niet, Koos Postema is terug. Cursief is verdwenen. Het hoerageroep weerkaatst tegen het glazen scherm. Vier weken geleden was de eerste Van Speyk-show in de tweede jaargang. En dat viel niet mee. De HH- tv-kritici kankerden een hele sigaretten- fabriek bij elkaar en ook in het KRO- kamp was de stemming mineur. Het is natuurlijk buitengewoon heilzaam plots klaps plat op de neus te vallen, Aad van den Heuvel en consorten zullen het nu wel doorhebben: zo’n programma als de J. C. J. van Speykshow is nooit af. Ds. Bezemer: „Ik heb mijn vertrek naar West-Kapelle tot( volgend jaar zo mer uitgesteld om mijn werk hier wat af te kunnen ronden en mee te helpen in te spelen op de nieuwe situatie. Dat de problematiek in Beverwijk in mijn beslissing om het door West-Kapelle uit gebrachte beroep te aanvaarden heeft meegespeeld, staat buiten kijf. Maar af gezien daarvan acht ik het voor een predikant toch goed, om elke vijf a zeven jaar van standplaats te wisselen”. Ds. Bezemer zegt, alvast wat terugkij- kend op zijn Beverwijkse periode, dat hij deze tijd niet graag had willen missen. „Het was niet altijd even ge makkelijk, maar ik heb een enorm stuk ervaring opgedaan en toch steeds het gevoel gehad, dat ik hier zinvol heb kunnen werken. Daarnaast heb ik mij in mijn wijkgemeente altijd bijzonder thuis gevoeld”. GEBOREN: J. Post-Hol, z., IJmuiden. ONDERTROUWD: T. J. M. Imming en V. H. Doets, IJmuiden; J. Minkes, Heemskerk en A. van der Pijl, IJmuiden; H. J. C. M Heemskerk, Bennebroek en J. M. M. van de Pieterman, IJmuiden; H. T. de Weers en T. E. ter Eist, IJmuiden; H. Leerling en J. H. L. W. Harms, IJmuiden; H. J. Roos, IJmuiden en K. Daniel, Görlitz; M. H. Geldermans en Y. A. Gozeling, Drie huis; W. de Groot en M. J. Lacroix, IJmuiden; J. M. A. Boon, Zaandam en L. C. Mandemaker, Veisen-Noord; J. H. P. Rustenburg, Gouda en A. C. Vriese- ma, Veisen-Noord. DIVERSEN MAANDAG 24 NOVEMBER Openbare bibliotheek. De Zwaanstraat volwassenen en jeugd 19-21 u. Ir Van Rijn noemde het een verheu gend feit dat zelfs in een wat mindere tijd de ideeënstroom nauwelijks af neemt. Inzender Duin, die met meer dan twintig ideeën op zijn naam tot de vaste inzenders mag worden gerekend, had ditmaal voorgesteld een signalering op de magneetkransen aan te brengen. Of het voorstel ook inderdaad de beoogde voordelen oplevert, valt nog niet te zeg gen, omdat deze vijfduizendste inzending pas een dezer dagen in behandeling is geomen. Verfrist kwam het gezelschap terug. Ik heb me althans geen moment ver veeld. Frans Halsema zong een in-me- moriam-lied voor Cursief. „Ik voel opeens dat ik het mis”. Keurig. Een prachtige begrafenis. Vervolgens was er weer gewoon een aflevering van Cursief, nu aan het begin van het programma geplaatst, maar niet opmerkelijk anders. U begrijpt: ik hou een grote slag om de arm. Frans Halsema en Gerard Cox zijn gewoon gebleven, Aad van den Heuvel _>k, die is toch altijd in de buurt, maar Ton Lensink en Marijke Merckens zijn er bij gekomen. Vooral Marijke Merc kens is een aanwinst. Treffend was dat Gerard Cox voor het uitluilied van Frans Halsema nog een keertje zijn scheefpratende en beledigende Surina mer neer mocht zetten. In het naamloze nieuwe satirische programma deed Ma rijke Merckens een Surinaamse vrouw, echter zo menselijk, zo echt, zo raak, dat het niet alleen aanleiding is voor een hoopvolle houding, maar dat tevens op gemerkt moet worden dat deze scène over de discriminerende houding van het Nederlandse volk model kan staan voor hoe het moet in een satirisch program ma. Voor de heer H. ‘Nooi, chef van de afdeling boekhouding van Openbare Werken zit het er op. Na bijna 49 jaar in dienst te zijn geweest van de gemeen te Beverwijk is hij met pensioen gegaan. In de koffiekamer van het Stadskantoor nam vrijdagmiddag het personeel van de gemeente afscheid van le heer Nooi. Niet alleen ambtenaren bezochten de receptie, ook vele leden van de vrijwilli ge brandweer drukten de heer Nooi de hand. Zijn pensionering betekent tevens, dat hij over een aantal maanden geen brand meer hoeft te blussen. De heer Nooi is ruim 32 jaar verbonden geweest Het Van-Speyk-team had ook het on derdeel met het terughalen van een persoon uit de nabije actualiteit weer ingelast. U herinnert zich: eerst is er een filmpje over het jaar, dan komt de geschiedenisles als vanzelf op de gast en hupsakee, daar zit hij, een paar jaar ouder, maar geenszins ontmanteld. Ik vind vooral dat filmpje vooraf erg span nend. Dan hoor je ineens iets uit 1962 over de volledige automatisering van het telefoonverkeer, ia, zal het.eindelijk een hard interview over de gebreken van de PTT? Nee. O, daar heb je het. „De zomer van 1962 was bar en boos”. Over drabbige bodem loopt een majoret- ten-korps, hun verblindend witte laars jes zitten onder de modder. Zal Aad van den Heuvel nu gaan onderzoeken hoe de dames dertien jaar geleden het schoeisel weer schoon hebben gekregen? Het kwam er niet van. Jef Rademakers, schrijver over televisie in de Haagse Post, die bij Aad van den Heuvel zijn boek „De broek van Corry Brokken” mocht presenteren, zal het met mij nog al logisch, maar betreurenswaardig vin den: de televisie handelt zelden over Het Leven. SCHOUWBURG Stadsschouwburg (Wilsonsplein) „Café ’t Zeepaard”. Toneelschuur (Smedestr. 23). 20.30 i terunie met „Hoogste verdieping”. BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstr.) 15.30,19 en 21.30 u.: „Dokter Pulder zaait papavers”, 14 j. Vandaag 24 u.„Karate kolos Lee Keung”, 18 j. Zondag 13.30 u.,,’n Snoepte van ’n hond”, a.l. Frans Hals (Frans Halsplein) 19 en 21.15 u. tev. zond. 14 u. „Halleluja voor een paar vuis ten” 14 j. Vandaag 23.30 u.: „Hercules tegen de vampiers” 18 Lldo (Houtplein) 14 ne 20 u.: „The wild bunch”, 18 J. Vandaag 23.45 u.: „Het genoot schap van de zwarte draak”, 18 j. Luxor (Gr Houtstr.) 14, 19 en 21.15 u. tev. zond. 16.15 u.: „The French Connection 2”, 18 j Vandaag 23.45 u.: „You can’t win ’em all”. 18 j. Rembrandt (Gr. Markt) 14, 19 en 21.15 u. tev. zond. 16.15 u „Meisjes die 't in de vingers hebben”, 18 j. Roxy (KI. Houtstr.) 14.30, 19 en 21.30 u.: Lenny”, 18 j. Vandaag 24 u.: „The Canterbu ry Tales”, 18 j. Studio (Gr. Markt) 19 en 21,15 u. tev. zond. 16.15, maandag 14, 19 en 21.15 u.„De nacht portier”, 18 j. Zondag 14 u.: „Popeye festi val". a.l. u.: Thea- Zondag 20.30 u.Toneelgroep Genesius met „Cactus- bloeni”. Schalkererf (Bernadottelaan, Schalkwijk) 20 u.Indonesische dansen door de dansgroep van mevr. Weiland. MUZIEK Concertgebouw (L. Begijnestr.) 20.15 u.: The Chris Hlnze Combination. Zondag 11.30 u.: Koffie klaar. Zondag 12 u.: Koffieconcert door Suntagma Muslcum o.l.v. Kees Otten. Zondag 15 u.: Haarlems Kamerkoor o.l.v. Rudolf Grasman. Concertzaal Kaden» (Smedestr. 31) 20.15 u.: Zolderconcert. De Waag (Damstraat-Spaarne) 20.30 u,: Folk groep „Crackerhash". Zondag vanaf 14.30 u.: De groep „Fowr”. Haarlemse .lazclub (De Egelantier, Gr. Hei ligland 47 22 u.Eddie „Guitar” Burns. Pol. Café De Geus (KI. Houtstr. 40) Zondag 21.30 Trio Arnold Klos. Kult. Café De Egelantier (Gr. Heiligland 61). Zondag 15 u.: Fred Leeflang Kwartet. Atelier De Bleeker (Bleekersvaartweg 18, Heemstede). Vandaag 20.30 u. morgen 14.30 u. Concert door J. v.d. Berg, fluit; R. Hesmarg, fluit: M. van Harreveld. clavecimbel; en I. Snltker, cello-viola en da gamba. aan de vrijwillige brandweer De laatste jaren als ondercommandant. De nieuwe waarnemend-commandant, meester A. Boereboom, streng toe: „Alt,!d hield je voor ons de knip dicht. Je was voor ons veel te zuinig”. De receptie in het Stadskantoor kenmerkte zich door de vriendelijke sfeer, die er heerste, waarin oude en geestige herinneringen werden opgehaald aan de „goeie oude tijd’:. De vele spre kers, die achter het katheder plaats namen, overhandigden talloze geschen ken aan de heer Nooi (foto: overhandi ging geschenk van brandweer door de heer Boereboom). J Kos, 64 jr., weduwnaar van M. Schaap, IJmuiden; J. C. C. Poppe 77 jr., echtgenoot van J. Tol, IJmuiden; E. H. Mulder 85 jr., echtgenote van J. J. Bodewes, Santpoort. raken op even De Hervormde Gemeente Bever wijk/Heemskerk verkeert, zoals bekend, in ernstige financiële moeilijkheden. Voor de Centéale Kerkeraad was dit aanleiding, zich op het aantal predikants plaatsen te bezinnen. Tijdens een BIOSCOPEN City, zaterdag en zondag 19 en 21.30 en maandag 20 uur: „Dokter Pulder zaait papa vers”; zondag 14.30 uur „De zéven maskers van de judoka'. Stadsschouwburg, zaterdag en zondag 20 uur: „Some like it hot”; zondag 14.30 uur. „De dolle tantes komen”. TENTOONSTELLINGEN EN MUSEA Museum Beeckestijn, Rijksweg, Velsen-Zuid. Stijlkamers en oude gebruiksvoorwerpen, da gelijks geopend van 14-17 uur. Pieter Vermeulen Museum, Cultureel cen trum, Moerbergplantsoen. Maandag geopend van 9.30 tot 12 en van 14 tot 16.30 uur. Stadhuis. Bezichtiging op werkdagen tussen 10 en 12 uur. DIVERSEN Alarmnummers: Politie 10933, ongevallen dienst 15400, Hoogovens 02510-96000, brandweer Velsen 16400, Santpoort 37050, Veisen-Noord 20750. Gem. soc. adviesbureau voor Bejaarden, spreekuur maandag van 11 tot 12 uur. Spaar- nestraat 2, IJmuiden, tel. 19124, toestel 46. Interk. Stichting voor Gezinsverzorging, spreekuur dagelijks van 9 tot 10 uur, Velser- duinweg 52, tel. 11830. Badhuizen, Snelliusstraat IJmuiden en Con cordia, Veisen-Noord, zaterdag geopend tot 17.30 uur. Velserbad, Briniostraat, geopend zaterdag 13.30-14.30 en 14.45-15.45 uur; zondag 10.30-12 uur; maandag 6.45-8: 12.10-13.00 en 16.05-17.05 uur. „Beeckestijn», noordelijk koetshuis, zater dag 22.15 uur: pianoconcert Nelleke Geesink. BIOSCOPEN Kennemer Theater, Zeestraat. Zaterdag 19 en 21.15 u.: „Het verborgen geweer”, 19.30 u.: „Fellini Roma", 23.30 u.: „Gabriella”; zondag 14.15 u.,Drie drie musketiers” 14.30 en 19.30 u.: „Fellini Roma”, 16.16, 19 en 21.15 u. „Het verborgen geweer”. Luxor Theater, Breestraat. Zaterdag 19 en 21.15 u.: „Dokter Pulder zaait papavers”; zondag 14.15 u. „De grote veldtocht per Sioux”, 16,30, 19 en 21.15 u.: „Dokter Pulder zaait papavers”. TENTOONSTELLINGEN Openbare bibliotheek. Kerkstraat 44. Exposi tie schilderijen en klein plastieken van Bets van Wezel; ggopend tot eind november tij dens openingsuren. Sociëteit Alpha, Moensplein. Expositie „Het Franse landschap’; geopend tot 20 december. DIVERSEN ZATERDAG 22 NOVEMBER Sociëteit Alpha, Moensplein. 21 u. vertoning Japanse science-fictionfilm „Robots in de ruimte”. ZONDAG 23 NOVEMBER Anima) Fam, Willem Alexanderplantsoen. Geopend van 10.30-17.30 u. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 u. MAANDAG 24 NOVEMBER Hulpdienst Help een handje. Maandag tot en met zaterdag van 8-10 u.: Zeestraat 81, tel. 24617 of bij de bekende wijkhoofden en medewerkers. Sportfondsenbad, Kuikensweg. Geopend 9-12 en 13.30-15.30 u. Opgang, Florastraat. 20 u. bespreking toe komst Hervormde kerk door leden van de diverse wijkgemeenten. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 u. Openbare bibliotheek. Kerkstraat 44: vol wassenen 14-17.30 en 19-21 u„ jeugd 15-17.30 en 19-21 u.; Amstelstraat 44: volwassenen en jeugd 14.30-17.30 en 19-21 u..; Kingsford Smith- straat HÓa: jeugd 15.30-17.30 u. Alarmnummers. Politie en brandweer 255555, milieuklachten 96000. Zo was er in het midden van de week nog een aanvoer van 25.000 kilo andijvie. Er was een zeer vlotte markt voor, waarbij de prijzen opliepen tot goed een gulden per kilo. De aanvoer van blad groenten zal nog wel even voortduren als er geen al te zware vorst komt. Er is momenteel een ruim aanbod van prei. De prijzen schommelden deze week tus sen de 40 en 70 cent per kilo. De kaschrysanten bolbloemen laten nog wachten. BIOSCOPEN Corso Theater, Dorpsstraat. Zaterdag 20 u.: „Moord in de Oriënt-Express”; zondag 15 u.: „Sjors en Sjlmmie en de rebellen”, 20 „Moord in de Oriënt-Express”. GEHUWD: R. J. N. Steenbergen en S. J. E. van Gooi, IJmuiden; C. J. van der Linden en D. E. P. M. Niesten, IJmuiden; J. K. Jansen en M. E. A. Doppenberg, Sant poort; H. W. Gorter en P. van der Werf, Veisen-Noord; C. T. Castricum en M. L. Kuijlaars, Egmond-Binnen; T. P. M. Commandeur en S. E. Vrolijk, IJmuiden; A. Andernach en C. Egner, IJmuiden; P. A. de Zwarte en J. C. Gieliam. Düssel dorf; W. H. M. M. Muijderman en C. Huijer, Veisen-Noord; T. A. van Be- kkum en M. C. Heijdenrijk, Leusden; W. P. J. C. Roderkerke en A. C. Oudendijk, IJmuiden; T. J. JWaterreus en C. H. M. Janssen, 1 JUWELIERS Haarlem Amsterdam Rotterdam Den Haag Utrecht Grote Houtstraat 63 Kalverstraat 121-123 Stadhuisplein 24-28 Lange Poten 9-11 Bakkerstraat 27-29 persoonlijk een gouden horloge met briljanten Siebel laat u graag de mooiste kollektie van Nederland zien Gouden horloges met brijanten vanaf 760 -

IJmuider Courant | 1975 | | pagina 7