medewerker Pl Alphenaar - Alphenaar ERVAREN BEDRIJFSLEIDER BOUWMARKT a R 9 Voor méér dan alleen KRUISWEG 45-49 HAARLEM- 023-320244 II WW I WW Achterop de ware tapijttegel staat immers al heuga Op naar Alphenaar voor alle grote en 'ft kleine kadoos van het jaar. 1 i Ml l\ I NET *1 Koopavonden geopend. tot 10 gulden Wie wil pleeggezin zijn voor mij? tot 15 gulden U tot 25.700 gulden tot 100 gulden tot 25 gulden tot 50 gulden tot 250 gulden Honderden grote en kleine kadoos in orgels, Hi-Fi stereo apparatuur, piano s, vleugels, muziekinstrumenten, grammofoonplaten en bladmuziek de krant altijd en overal 'S mos 40 VRIJDAG 28 NOVEMBER 1975 VRIJDA 1 1 Mensen toch... moet het dan zó? - -.wy gamma I een snel groeiende organisatie, die zich bezighoudt met de exploitatie van bouwmarkten (supermarkten in bouw materialen en doe-het-zelf-artikelen) zoekt voor één van haar aangesloten bedrijven in IJmuiden een Gamma Nederland B.V., Gijsbrecht van Amstelstraat 350, Hilversum. De juiste man kan rekenen op een goed salaris. 19 dagen vakantie, 87 vakantietoeslag en een aandeel in de winst (in 1973 ruim 77). Wie buiten Haarlem woont, krijgt zijn reiskosten vergoed. Hij zal zich bezighouden niet hel gereedmaken en kontroleren van computerinput, outputkon- trole. samenstellen van memoriaalboekingen en het samenstellen van diverse overzichten. Bij afwezigheid van de chef moet hij deze kun nen vervangen. Heel aardig, dat heuga-herdertje, maar natuurlijk doodzonde om het bovenop elke heuga-tegel te zetten. Daar zijn die boven kanten te mooi voor. Toch is het enorm belangrijk om meteen te weten of een tapijttegel wel een echte heuga-tegel is. Wilt u weten waarom? mondorgel musicassette capodastrps en draagbanden voor gitaren Yamaha blokfluit tafellessenaar muziekboeken platenreinigers grammofoon - plaatmet orgel muziek op de fan tastische nieuwe Eminent 2000 Er kwamen namaaktegels. En u weet hoe namaak is: minder! Het vervelende is dat je dat niet direct ziet. Je merkt het natuurlijk wel als het tegeltapijt eenmaal ligtals er al een tijd op geleefd is als het te laat is. Gelukkig zijn er 2 manieren om de ware tapijttegel meteen te herkennen. de gedachten gaan uit naar een representatieve persoonlijkheid, die: ervaring heeft opgedaan in het grootwinkelbedrijf; leiding kan geven aan een team van medewerkers; het werk binnen het beleidskader op de juiste wijze weet te organiseren en zonodig kan improviseren; op korrekte wijze met de consumenten weet om te gaan. Voor de man met de juiste ondernemingsinstelling biedt deze funktie alle mogelijkheden. Geïnteresseerden wordt verzocht een eigenhandig ge schreven sollicitatie met een recente pasfoto te zenden aan: Ik ben Thea en ben 16 jaar oud. Ik zit in de 4de klas van de huishoudschool en ik zou erg graag nog in een gezin met kinderen van ongeveer mijn eigen leeftijd in de om geving van Haarlem willen wonen. Als u mij in uw gezin zou willen opnemen, zou u dan willen bellen of schrijven naar mijn voogdesadres: Vereniging Kinderzorg Noord-Holland, Stolbergstraat 4, Haarlem, telef. 023 - 31 «6 55. Uf NJ 8 handtrom voetenbankje voor gitaar 10+1 sprookjes op muziek: boek en plaat om te zingen en te spe len van 30 nu tijdelijk voor maar 14,95 musicassette- koffer muziekboeken grammofoonlaat: Christmas in Ve nice, prachtige in strumentale kerst- muziek van Ga brieli en Monte verdi Sollicitaties te richten aan de afdeling Perso nele Zaken, Stafdiensten van Medianet b.v., Postbus 400, Uienpas 18 te Amsterdam, tel. 020-5411345 tst. 348. Medianet b.v. - verkooporganisatie van de Ver enigde Nederlandse Uitgeversbedrijven B.V. verzorgt de verkoop van bladen als Libelle. Margriet. Panorama, Nieuwe Revn, Tina, Donald Duck, Bobo en nog vele andere. De verkoop vindt voor een belangrijk gedeelte plaats via wederverkopers. Serieuze gegadigden zijn zij. die als basis opleiding MAVO hebben en daarnaast het praktijkdiploma boekhouden of minstens boekhoudkundige ervaring, alsmede goede bekendheid met automatische informatie verwerking. Leeftijd vanaf22 jaar. HUIS- TUIN- en KEUKENBOEKEN 4 van de 11 heuga soorten U weet toch dat er. naast de aloude (en meest nagemaakte) heuga telt- en heuga flor-tegeis. nieuwe mooie tegel- tapijten ontwikkeld zijn? Tot aan rijke, zuiver wollen berbers en shaggy's toe! Die zijn naadloos te leggen, dus met volledig kamerbreed-effect. En toch ook met alle tegelvoordelen! In de kadomaancfTiHI je gezellig winkelen èn vinden watje zoekt In hèt muziek centrum van Haarlem slaat u die twee vlie gen in één klap. Noem het bedrag dat u wilt besteden en Alphenaar zegt u wat u daarvoor kunt geven: Hi-Fi stereo appa ratuur van klasse tot topklasse piano s van 2450 tot vleu gels van 25.700 orgels van 1895 tot 16 800 muziekinstrumen ten: blaas-snaar- elektrisch, en ver sterkers De namakers zijn gekomen In het begin van de jaren '50 werd de heuga tapijttegel uitgevonden. Als je toen zo'n handig vloervierkant zag, dan wist je meteen: ’’Die is van heuga. Dit is gegarandeerd een ijzersterk geheel van viltzachte bovenlaag, basis én ingebouwd ondertapijt!” En je kon veilig profiteren van alle voordelen van dat unieke tegel-idee. Maar de heuga-tegel werd al gauw zo’n succes, dat anderen er ook brood in zagen. melodicas altblokfluit metronome in hout luxe orkestlesse- naar klokkenspel pianobank orgelbank piano- en orgel- lamp gitaarkoffer platencassette Wörner muziek geschiedenis oefenplank voor drummer hoofdtelefoon dustbug platenrei- nigingsset musicassetterack groot operette-al- bum met Robert Stolz en Rudolf Schock elpee van Pasa dena Roof Or chestra geluidsband pianoloper muziekboeken metklassiek of populair, in luxe uitvoering Achterkantje kijken U ziet een mooie tapijttegel u draait 'm om en als het goed is ziet u de naam heuga. Zo simpel is het. U weet dan meteen: Dit is in zijn soort de mooiste en sterkste tegel. Hij is met precisie op maat gesneden, zodat alle tegels haarfijn sluiten. Hierop krijg ik 5 jaar garantie." Dan kunt u de rug de rug toekeren, om onbezorgd te genieten van de prachtige bovenkant. ukelele metronome blokfluit klokkenspel chromatische mondharmonika lamp voor de les senaar grammofoonpla tencassettes canton discostat: de platen schoon en antistatisch blokfluitkoffer De buiq-krab-meet-trek-test Met de tegel in de vingers voelt u de kwaliteit. Buig 'm maar, zet uw nagels d’r in, probeer die lagen te scheiden en let ook op de dikte. Als u zo verschillende tegels vergelijkt, dan springt de ware heuga-tegel er duidelijk uit. 't Is wel omslachtig en het is ook nog maar de vraag of die echte heuga-tegel wel bij het proefmateriaal aanwezig is. Daarom bevelen we de eenvoudige rugkijk-test bij u aan. luxe piano- of or gelbank goede gitaar concertblokfluit begindrumstel cither in diverse uitvoeringen elektrische gitaar 2- en 3-oktaafs Magnus orgel met éénvinger-ak- koorden platenspeler Hi-Fi luidspre- kerbox In Haarlem Schalkwijk is Medianet's Centrale Wederverkopersadministratie gevestigd. Op deze afdeling die o.a. zorgt voor volledige en tijdige aanlevering van computerinput, output- verwerking, fakturering en verkoopverslag- geving ontstaat een vakature voor een «j Do - CO CM g CM CD CD

IJmuider Courant | 1975 | | pagina 40