HOOGOVENS IJMUIDEN IÓ ESTEL administratief medewerker 1 üttto- B Senior assistent accountantsdienst de rijksoverheid vraagt I G bedieningsman walserijen Panda nu in boekvorm voor onze abonnees typist/telefonist ervaren koelmonteur Secretaresse LEERKRACHT technisch administratief Verkoopsters Leerling-verkoopsters Part-timers TELEFONISTE/RE- CEPTIONISTE KOSTPLEEGÖEZIN medewerker (mnl./vrl.) HILLEGOM T BON Er zijn nog plaatsen in de produktie bij Hoogovóns stafverpleegkundigen ponstypiste bij ons rekencentrum SCHOONMAAKHULP AFWASHULP A. Merkx (in 3- of 4-ploegendienst) □F W -.(MH Z A 10 ZATERDAG 6 DECEMBER 1975 i stel dat er geen krant was I I I I I l Panda en Joris Goedbloed zijn nu in leuke boekjes gebundeld. HAARLEMS DAGBLAD IJMUIDER COURANT BEVERWIJKSE COURANT o Haarlem 'V ■nB NEGRAM BV. specialiteiten restaurant AUBERGE VANOUDS DE UILENBOOM HHMHHHHHHHHHI vac. nr. 5-234511757 4 Standplaats: Haarlem. (mnl./vrl.) vac. nr. 5-320911757 ii HF 724 1 1 adviseur/ontwerper/partner/uitvoerder/beheerder «SM*»’ Naam Voornaam: Geboortedatum: Adres: Woonplaats: Gehuwd/on gehuwd Wessanen, een internationaal concern, producente van voeaingsmiddelen voor mens dier. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Heidemij Nederland BV, afd. Personeelszaken, Ceylonpoort 21-23 te Haarlem. Voor de vervulling van deze functie denken wij aan een kandidaat tot omstreeks 25 jaar met middelbare schoolopleiding, praktijkdiploma Boekhouden en Moderne Bedrijfsadministratie (of studerend hiervoor). Bij deze dienst bestaat een vakature voor een Senior Assistent, die belast zal worden met het zelfstandig kontroleren van en rapporteren over de administraties van binnenlandse dochterondernemingen. Qua opleidig dient hij tenminste te zijn gevorderd met de NIvRA-opleiding tot en met het onderdeel bedrijfseconomie dan wei te beschikken over SPD-J. Ervaring in de accountancy strekt tot aanbeveling. - leeftijd ±18 jaar Kun je typen, om naast het bedienen van de telefoon nog enig administratief werk te doen, dan is dat een pré! Interesse? Bel dan de heer F. Huijzer ABC voor Handel en Industrie C.V. - Telefoon 023-323940 toestel 12 Het beginsalaris is voor 21-jarigen en ouder minimaal in 3-ploegen- dienst 22.336,en in 4-ploegen- dienst 23.745,bruto per jaar, inclusief de verschillende toe slagen. De vakantietoeslag (in 1976 - 8%) komt daar nog bij. Hoogovens zoekt nü mensen voor deze functies omdat,Hoogovens vertrouwen heeft in de toekomst, want Hoogovens maakt staal en staal blijft altijd nodig. Om klaar te staan zodra de produktie weer gaat aantrekken zijn er nu mogelijkheden in diverse functies. Dit is er één van: De produktie bij Hoogovens is op dit ogenblik mihder dan normaal en er wordt op een aantal afdelingen korter gewerkt. Toch komen er in produktie-afdelingen regelmatig plaatsen vrij, bijvoorbeeld door pensionering. Daar zijn een aantal functies bij die een interne opleiding vereisen en waarvoor men in de praktijk de nodige ervaring moet hebben opgedaan. Ik wil vrijblijvend meer weten over de functie ’’bedieningsman walserijen”. Sollicitanten worden per 1-1-1976 opgeroe pen voor de functie van: Hoogovens behoort-samen metHoesch- tot het ESTEL-concern Hoogovens heeft verder uitstekende sociale voorzieningen, een goede pensioenregeling, eigen gratis busvervoer in de wijde omgeving. Samenhangend met het aanleren van verschillende functies groeit het salaris in de volgende jaren door. De werkzaamheden zullen voorname lijk bestaan uit het verzorgen van een voudige correspondentie,ook in Duits en Engels, het bijhouden van de afde- lingsadministratie en het bedienen van de telex. Een MAVO-diploma, typen, steno Nederlands en zo mogelijk telexerva- ring zouden wij wel als voorwaarden willen stellen. Daartegenover bieden wij een goed salaris en aantrekkelijke arbeidsvoor waarden in een muzikaal ingesteld bedrijf. Hebt u belangstelling? Neem dan kontakt op met: Personeelzaken EMI-HOLLAND B.V. Tulpenkade 1, Haarlem. Telefoon 023 - 31 93 80, toestel 256 Taak: typewerkzaamheden en bedienen van een telefoon. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 1732,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1 ’s-Gravenhage. voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Rijksgebouwendienst, regionale directie Noordholland en Utrecht voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. de Geneeskundige Inspectie van de Volksgezondheid voor de provincie Noord- Holland Vereist: de diploma’s MULO/MAVO en typen. Enige jaren ervaring op een type-afdeling. Standplaats: Haarlefn. Taak: begeleiden van bouwplannen en bouw technische werkzaamheden t.b.v. de rijksover heid in technische, alsmede in financieel/ administratieve zin, zowel in de voorbereidings- als in de uitvoeringsfase (bijv, meerwerkop- drachten, risicoverrekeningen, etc.); verzamelen van ervaringscijfers hiertoe. De salarissen zijn exclusief 7,8% vakantie- uitkering. Gevraagd: b.v.k. diploma HTS-bouwkunde of hiermee vergelijkbare opleiding. Enige jaren praktische ervaring in de bouw; aantoonbare administratieve belangstelling. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2884,- per maand. In deel V en VI vindt u 5 verhaten n.l. Panda en de Meester-zangers Panda en de Meester-verzamelaar Panda en de Yoyo-jager Panda en de meester-knutselaar Panda en de meester-magiër Tegen Inlevering van deze bon verkrijgbaar voor de gereduceerde prijs van f 6.90 (normaal f 8.90). dan wist U niet dat de uitverkoop reeds gisteren begonnen was Wij bieden een goede salariëring er» secon daire arbeidsvoorwaarden. Telefonische inlichtingen overdag 02510- 36150 en ’s avonds 02510-28058. Sollicitaties te richten aan bovengenoemd adres. Voor onze service-afdeling zoeken wij op korte termijn Heidemij Nederland BV, behorende tot de Heidemij Groep, is gespecialiseerd in advies, ontwerp en uitvoering van cul tuurtechnische, weg- en waterbouwkundige en bosbouwkun dige proj'ecten. Zij vraagt voor haar kantoor in de regio West te Haarlem een Koninklijke Wessanen NV is één van de grote Nederlandse concerns in de voedingsmiddelenindustrie. De Interne Accountantsdienst is één van de diensten die mét een aantal andere onderdelen van het concern is gehuisvest-’ in het kantorencomplex van Wessanen in Wormerveer. Wanneer u belangstelling hebt voor deze funktie in een veelzijdige onderneming als Wessanen en Wormerveer een geschikte werkplek vindt (bijvoorbeeld omdat u benoorden het Noordzeekanaal bent gaan wonen), schrijf dan aan: Koninklijke Wessanen NV, centrale personeelzaken, tav. de heer R. C. Mousset, Antwoordnummer 34 in Wormerveer. Telefoon (072) 25 21 75. Deklasse-afdelingheeft3 verpleegeenheden van ca. 20 patiënten; alle specialismen zijn vertegenwoordigd. Er wordt zoveel mogelijk in teamverband en met aaneengesloten diensten gewerkt. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Afhankelijk van leeftijd, en ervaring en leidinggevende kapaciteiten is aanstelling in de rang van verpleegkundige A mogelijk. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd Dienst Personeelszaken, Boerhaavelaan 22, Haarlem. Op korte termijn is er op de KLASSE-AFDELING plaats voor twee Het St. Elisabeth’s of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met 600 bedden. Voor een 20-jarige jongen, die veel tegenslag ontmoet heeft, zoeken wij een ervaring als zodanig achten wij gewenst, echter ook zij die deze ervaring nog niet bezitten kunnen reflecteren. Schriftelijke sollicitaties gaarne te richten aan de directie, telefonische gaarne aan op gemeld telefoonnummer. J. G. Nelis en Zn. IJmuiden b.v. Kromhoutstraat 52 te IJmuiden tel. 02550-19016, toestel 154 Als u niet ouder bent dan 45 jaar en belangstelling hebt voor dit werk, kunt u de bon opsturen naar: Hoogovens, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510- 94000. Het bestuur van de R.K. L.O.M.-school „Sa- vio” M. Trompstraat 5 Hillegom, roept sollici tanten op voor de functie van Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig direkteur, zr. E. C. Snoeck Henkemans, telefoon (023) 33 90 30, toestel 2140. Pa VOi lar va' is uw kei Sollicitaties: J. G. Westerhoven Tel. 023-372226 Wüstelaan 73-75 Santpoort. De meesterlijke avonturen van voor de avonduren Ook de eerder verschenen Panda-boekjes zijn nog verkrijgbaar. aan de kantoren van ii ii V' p N IE 1: Verwarmings- en Stooktechnisch Bedrijf N.V. Beneluxlaan 35, Beverwijk. Zijn taak omvat o.m. verzorgen van de administratie van de stafafdelingen assisteren van de controller en Hoofd Administratie bij de samen stelling, nacalculatie en interpretatie van gegevens t.b.v. de perio dieke verslaglegging aan de directie. negram in Heemstede distribueert op de ajgg Affil Nederlandse markt de grammofoon- platenmerken WARNER BROS, ELEKTRA en ATLANTIC. Daarnaast vertegenwoordigt zij nog een aantal andere bekende buiten landse grammofoonplatenmerken. Eigen platenopnamen verschijnen onder het NEGRAM label met arties ten als Alexander Curly, George Baker, Fungus e.v.a. Demarketing- en de produktiecoör- dinator zoeken op korte termijn een: aan de Hoofdstraat 204 te Santpoort vragen wij voor spoedige indiensttreding i.v.m. de heropening van ons bij jonge mensen, die hem vriendschap en veiligheid willen bieden. Reakties gaarne aan Centrale voor Pleeggezinnen, Koninginneweg 184A, Amsterdam. Tel. 020-766720. Gegadigden moeten bekend zijn met aircon ditionings- en regeltechnische installaties. Zij die tevens bekend zijn met gas- en oliegestookte c.v. installaties genieten de voorkeur. voor een van de eindgroepen per 15 febr. ’76. Gedacht wordt aan iemand’ met enkele jaren basisschool ervaring, b.o.-ervaring strekt tot aanbeveling. Per 1 aug. '76 trekt de schoolgemeenschap in een nieuw gebouw. Wij verzoeken kandidaten met de vereiste bevoegdhe den te solliciteren bij de secretaresse van het bestuur. Mevr. M. J. T. Kortmann, Singel 13 Hillegom. Inlichtingen bij het h.d.s. 02520-15067 privé 20474. Bata zoekt voor haar nieuw te openen filiaal in Haarlem Heeft u belangstelling in een van boven staande jobs, loopt u dan even binnen bij Bata, Grote Houtstraat 108, Haarlem. U kunt ook telefonisch kontakt opnemen met de heer C. van den Haak, tel. 023-311002. In de walserijen van Hoogovens wordt staal op verschillende manieren bewerkt. Dit gebeurt met diverse installaties die door kleine teams van vakbekwame mensen worden bediend. Hoogovens biedt u een plaats in zo’n team. U wordt in de praktijk voor dit werk opgeleid. Zo nodig aangevuld met korte cursussen van bijv, een week. Welk vlot'meisje wil het nieuwe jaar met een nieuwe baan beginnen? Uitgeverij van handelsinformatieboeken zoekt een

IJmuider Courant | 1975 | | pagina 10