Feestvluchten Spanjaarden voor kastje <ijten Schoolbasketballers in zilveren toernooi Bollenkweker voert zichzelf naar afgrond Voorzittter Potma (DEM) trad af IJmuiden heeft Steakhouse T f i IS I Jhr. mr. dr. Van Nispen tot Pannerden: 9 TaH 2 3 NIEUWS UIT STAD EN STREEK DINSDAG DECEMBER 19 7 5 7 7 (Van de streekredactie) r Paques Aldus begon jhr. mr. dr. O. F. A. H. van Nispen tot Pannerden uit Heemstede als voorzitter van de Koninklijke Algemene Vereniging voor bloembollencultuur gisteren zijn openingsrede in de algemene vergadering. HILLEGOM. „Na twaalf jaar heb ik het bloembollenvak nog niet redeloos en reddeloos, maar wel een beetje radeloos en stuurloos teruggevonden. Het lijkt wel een soms wat .dolgedraaide mallemo len’ rl mét Gerard JMiïilMM Ml (Van een onzer verslaggevers) L ■F (Van onze basketbalmedewerker) i i Jhr. mr. dr. Van Nispen tot Pennerden nas Medische verzorging 3 Büllerlaan 10, 1, 5 (Van onze sportredactie) i. een i, a t, 5 1 r „De tijd stond even stil, als een neer gehaalde vlag". Wanneer Ramses Shaffy deze even diepe als onbegrijpelijke regel uit het televisieapparaat laat klinken, dan is het weer zover: Jan van Hill o blikt terug op een gebeurtenis üit de tamelijk recente geschiedenis. En vóór Ramses de slotzin zingt („Maar vragen in de mist van jaren maken zich vrij”, als ik het goed heb verstaan) wordt er doorgaans flink wat opgespit. Hoewel de zin van dit alles niet altijd even duide lijk is. o n IJMUIDEN. S nds maandag is IJ muiden een Steakhouse rijk. Om zes uur maandagmiddag opende W. van Rijswijk zijn Steakhouse „William” aan de Ken- nemerlaan. Het is voor de heer Van Rijswijk zijn eerste echte horecabedrijf. Hij is reeds eigenaar van twee snackbars en twee tijdschriftenhandels. bij de reserves ging naar het Sancta Maria Eindenhout 2, dat als best geklas seerde tweede ploeg uit de bus kwam. De meeste spelers van deze ploeg waren echter al naar huis voordat hierover de beslissing viel. Hopelijk zal tegenstander Triniteitslyceum 2 volgende week maan dag niet een tevergeefse reis maken. Van een plaats bij de laatste acht verze kerde zich verder: Jeroen Mavo2, Men del College 2, Mendél College 3, Lorentz S. G. 2, en de Spaarne S. G. 2. Woens dag zal het voornamelijk „lady-day” zijn. Nu de beheersing van de teeltopper vlakte is weggevallen, wordt er volgens de voorzitter getracht toch nog een soort teeltbeleid te voeren via het daarvoor niet ingericht surplusfonds. Met lage overnameprijzen van het fonds probeert zou voor s, g I. a i, 9 ri 0 i. 5. g Naarmate de reportage vorderde, ver legde Van Hillo het accent van Taylor (die al die opwinding niet zo goed be greep) steeds meer naar de Nederlandse militairen, die bij het graafwerk betrok ken zijn. De heren Van der Graaf (land macht) en Zwanenberg (luchtmacht) werden door Van Hillo gemaakt tot de mensen, die namens ons allen iets terug doen voor wat de Amerikanen destijds voor ons hebben overgehad. En dat be viel me helemaal niet. Dat laatste geldt ook voor het slot, natuurlijk op het kerkhof van Margraten, waar de camera net zolang bleef doorsnorren tot me vrouw Taylor haar hoofd vlijde tegen de schouder van haar echtgenoot. Dat Kerstmis voor de deur staat, zal hiermee wel weer van alles te maken hebben, vrees ik. t; V Taylor leek eigenlijk niet zo goed te weten wat hij ervan vinden moest, dat de NCRV hem naar de Flevopolder had gesleept. De werkzaamheden rond het wrak overziende, verontschuldigde hij zich voor het feit, dat zijn vliegtuig juist op deze moeilijk bereikbare plek was neergestort. „Daar kon u toch niets aan doen!”, zei Van Hillo haastig. Mevrouw Taylor zei over het opspitten van het wrak, plus de resten van de omgekomen inzittenden: „Ik vind het geweldig dat het Nederlandse volk zo aan onze jon gens denkt”, een misvatting die door Van Hillo jammer genoeg niet werd weggenomen. HAARLEM. De schoolbasketballers hebben maandag voor het 25e Jubileum- Schoolbasketbaltoernooi bezit genomen van de Kennemer-Sporthal. Zonder één wanklank is de eerste dag van dit groot se schoolsportevenement verlopen. Hoe wel op deze openingsdag de meisjes nog verstek lieten gaan, bestond er toch ook voor de groep van de jongste jongens al een grote belangstelling. Bijna traditio neel stonden spelers, die in clubverband met elkaar spelen nu als kemphanen tegen over elkaar. Gemaakkelijk hadden de geroutineerde clubspelers het overi gens niet. BEVERWIJK Artsen. Voor de groep artsen Fierstra, Pernot, Plantinga, Reddingius, Rolink, De Ruiter, Takken, Versélewel de Witt Hamer, Visser en Vreeling wordt als volgt waargenomen. Van woensdag morgen 10 uur tot donderdagmorgen 9 uur: M. A. de Ruiter, Dr. Schuitstraat 44, Beverwijk, tel. 23553; van donder dagmorgen 9 uur tot vrijdagmorgen 9 uur: G. F. Fierstra, Wijkerstraatweg 194, Velsen-Noord, tel. 24987; van vrijdagmorgen 9 uur tot vrijagavond 24 uur: J. H. M. Rolink, Duinvliet- straat 2, Velsen-Noord, tel. 23745; van zaterdagmorgen 10 uur tot zondag morgen 9 uur: L. J. Vreeling, Vondel- Met zes speciale chartervluchten vlie gen dit jaar bijna zevenhonderd Spaanse manden en vrouwen - werknemers bij Hoogovens naar hun geboorteland Span je. Zoals elk. jaar willen zij de komende feestdagen dorobrengen in eigen fami liekring. De Spanjaarden, die van Hoog ovens betaald vervoer vanaf de woon oorden in ons land tot voor de deur van hun plaats van bestemming in Spanje krijgen, blijven ongeveer gemiddeld drie tot vier weken weg. Dan pikt de Span jaard in eigen land meteen „Los Reyes”, Driekoningen mee en dat is in Spanje een gebeurtenis die het in feestelijkheid wint van kerstmis. Twaalf jaar geleden heeft hij de func tie wegens zijn benoeming tot commis saris der koningin in Overijssel neer moeten leggen en nu hij rustend burger is, is hem gevraagd het voorzitterschap weer op te nemen. Hij vroeg zich af Waarom reële kostprijs? Zijn antwoord: „Omdat de kwekers nog steeds beseffen HEEMSKERK Artsen. Van woensdagavond 23 uur tot donderdagavond 24 uur: J. A. Hazen berg, Hannie Schaftlaan 3, Heems kerk, tel. 32476; van vrijdagochtend 0 uur' tót vrijdagavond 24 uur: J. C. A. Bakker, Bachstraat 7, Heemskerk, tel. 32484; van zaterdagochtend 0 uur 'tot zaterdagavond 24 uur: A. J. M. Schu macher, Jonkheer Geverslaan 21, Heemskerk, tel. 31402; van zondagoch tend 0 uur tot zondagavond 24 uur: J. H. Schutte, Graaf Willem II-laan 26, Heemskerk, tel. 32266. Tijdens de Kerstdagen en het week einde houden de Heemskerkse artsen spreekuren van 10 tot 10.30 en van 17 tot 17.30 uur. Apotheek. Zie Beverwijk. Dierenarts. Zie Beverwijk en IJmui den. Tandarts. Zie IJmuiden. Verloskundige. Zie Beverwijk. Wit Gele- en Groene Kruis. Tijdens de BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN Rode Kruisziekenhuis, Vondellaan, Be verwijk, tel. 29131 (voor gesprekken met patiënten 29101). Voor de interne chirurgische, klasse-, kraam- en al gemene afdeling: dagelijks van 16 tot 16.30 en van 19 tot 20 uur; voor de brandwondenaf deling: geen vaste be zoektijden, maar afspraak maken met hoofdverpleegkundige of diens waar nemer; voor de bewakingsaf deling: dagelijks van 14 tot 14.30 en van 18.30 tot 19 uur (slechts één bezoeker toege staan); voor de kinderafdeling: dage lijks van 11 tot 12 en van 14 tot 18.30 uur. St. Jozefziekenhuis, Ingen Houszstraat, Heemskerk, tel. 39100. Dagelijks van 13.45 tot 14.30 en van 18.45 tot 19.45 uur. Zeewegziekenhuis, Zeeweg, IJmuiden, tel. 02550-19100. Verpleegafdeling als mede intensive en coronary-care (ook Kennemergaarde in Santpoort)dage lijks van 10.30 tot 11, 16 tot 16.30 en van 19 tot 20 uur: kinderafdeling: dagelijks van 10.30 tot 11, 11.45 tot 15 en van 18 tot 18.30 uur; paviljoen Velserduin: dagelijks van 16 tot 17 en van 19 tot 20 uur. Momenteel werken bij Hoogovens nog ongeveer tweeduizend Spaanse gastarbei ders. In het achterliggende jaar zijn er ruim driehonderd naar Spanje terugge keerd om daar te blijven. Vorig jaai- gingen deze speciale kerstvluchten nog met behulp van negen charters. Het Steakhouse is gevestigd in een gezellige ruimte, waar 75 personen een plaatsje kunnen vinden. Vijf man perso neel staan hen van ’s middags vijf tot ’s avonds twaalf ten dienste. De ruimte is geheel vólgens de wensen van de heer Van Rijswijk ontwórpen en ingericht, met natuurlijk een open gril en een bar. In de handel is het in dit opzicht al niet veel beter. Ook daar blijft men elkaar met prijzen beconcurreren, ter wijl het wezenlijke en zinvolle concur rentiemiddel kwaliteit en service zouden moeten zijn. De voorzitter zei geen verwijten te willen maken. De kweker stelt wan hoopspogingen in het. werk om door schaalvergroting en door meer pröduktie de stijl oplopende kosten vóór te blijven en in die prij zendans moet de export ook harerzij ds wel mee, maar samen voeren ze de vakgenoten uiteindelijk naar de afgrond. De alles beheersende vraag „hoe de mallemolen gestopt moet worden” blijft levensgroot overeind. Neem nou gisteren. Bijna anderhalf uur werd stilgestaan bij een in de oorlog in de Zuiderzee neergestorte Amerikaan se bommenwerper. Er liggen er nog honderden van dat soort onder water, maar uitgerekend dit toestel diende te worden opgegraven. Zeer tegen de zin van bijvoorbeeld biologen, want hei wrak ligt in een beschermd vogelgebied. Bovendien moesten er een brug en een weg van 800 meter naar het wrak wor den aangelegd, en dat kost een hoop geld, een argument dat ons, belastingbe talers, nogal pleegt aan te spreken. Jan van Hillo kon bij die overwegingen na tuurlijk niet lang stil blijven staan, want anders had hij weer een ander reportage-onderwerp moeten bedenker». laan 29, Beverwijk, tel. 23364; van zondagmorgen 9 uur tot zondagavond 24 uur: G. A. Takken, Juliana weg 44, Wijk aan Zee, tel. 02517-333. Voor spoedgevallen houden deze art sen spreekuren op woensdag en zater dag van 17 tot 17.30 uur en op don derdag, vrijdag en zondag van 16 tot 16.30 uur. Voor de groep artsen Swaab, Ten Harmsen Hommes, Kester, Vos geldt het navolgende kerstdagen heeft dienst: zuster J. Klaver, Europaplein 96, Heemskerk, tel.32745; de weekenddienst wordt waargenomen door zuster C. Lieshout, Jan Ligthartstraat 597, Heemskerk, tel. 32654. Gezinsverzorging en bejaardenhulp. Spreekuren leidsters: dinsdag van 10 tot 10.30 uur in het wijkgebouw aan de Jan van Scorelstraat 46, Heems kerk, tel. 32247 (Zie ook Beverwijk). Interkerkelijke Stichting voor Gezins verzorging in de IJmond: Spreekuren van maandag tot en met vrijdag van 9 tot 10 uur: Simon van Haerlemstraat 148, Heemskerk, tel. 32430 en 37452. Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening in Midden-Kennemer- land. Spreekuren op dinsdag van 14 tot 15 uur en op vrijdag van 9 tot 12 uur in De Jansheeren, Kerkweg 47, Heemskerk, tel. 35083. Moeders voor moeders. Contactadres: mevrouw B. Tunteler-Siderlus, Schu- mannstraat 7, Heemskerk, tel. 33534. BEVERWIJK. De atletiekvereniging DEM zit voorlopig zonder voorzitter. Naar eerst nu bekend is geworden is Jan Potma eind november afgetreden als praeses. Dit toch onverwachte besluit nam Potma, nadat er nogal wat kritiek was geleverd op zijn beleid inzake de „affaire Veilinghal”. In 1974 trainde een groep polsstokspringers van DEM in de Veilinghal, wat zij ook graag in het nieuwe seizoen hadden willen doen. Om dat Potma de Veilinghaldirectie niet tij dig van dit verlangen op de hoogte bracht, ging dat echter niet door. In het clubblad Climax en in deze krant werd aan deze zaak aandacht besteed en Pot ma voelde zich daardoor zo onheus be handeld, dat hij besloot zijn functie neer te leggen. Voor Potma is nog geen opvolger gevonden. Daar komt bij (aldus moet Van Hillo overwogen hebben) dat het vliegtuig in 1943 op 22 december neerstortte. Een paar dagen voor Kerstmis dus, en dal ligt altijd goed in de sfeer van het „opdat wij niet vergeten”. In gesprekken met de enige overlevende (de Amerikaan Charles Taylor) en diens vrouw probeer de Van Hillo hen wel in die richting te duwen, maar ze gaven weinig krimp. Het is, af gezien daarvan, ook een ietwat navrante gedachte: Taylor en zijn bom men moeten we dankbaar zijn, want hij behoorde tot de bevrijders. Maar als Taylor 25 jaar later geboren was, had hij waarschijnlijk napalmbommen op Vietnamese burgers gegooid. Op de foto: Spaanse werknemers bij Hoogovens op Schiphol, gereed voor de speciale vlucht naar hun familie in Spanje. wijkgebouw aan de Beverwijk, tel. 35215. Wit Gele-Kruis. Met kerstmis wordt waargenomen door zuster I. de Mink, Verl. Koepellaan 3, Bloemendaal, tel. 023-256362. Tijdens het weekeinde heeft dienst: zuster J. Grootjes, Peli- kaanhof 112, Beverwijk, tel. 34022. Verloskundige. Waarnemend: me vrouw I. A. M. Skotarczak-van der Klaauw, Plantage 154, Beverwijk, tel. 23976; eigen praktijk: mejuffrouw A. M. Bot, Ligusterhof 18, Beverwijk, tel. 24161; vrij: mevrouw J. H. M. Krui- denberg-van Saaze. Interkerkelijke Stichting voor Gezins verzorging in de IJmond. Spreekuren in „Casa Iberica” aan de Kees Delfs- weg 3, Beverwijk, van maandag tot en met vrijdag van 9 tot 10 uur. Tele foonnummers: 23623 en 23180 voor hulp aan bejaarden en langdurig zie ken; 23644 voor gezinsverzorging. Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening in Midden-Kennemer- land. Spreekuren dagelijks van 9 tot 10 uur: Van der Hoopstraat 27, Bever wijk, tel. 30766; Zeestraat 149, Bever wijk, tel. 26177. Op 18 december vertrok de eerste Boeing 707 naar Spanje met bestemming Santiago. Daarmee waren de eerste hon derd Spanjaraden op hun plaats van be stemming gebracht. In de loop van deze week volgen de andere chartervluchten. Het is voor het zevende jaar dat deze vakantievluchten voor de decemberfeest- dagen plaatsvinden. De buitenlandse werknemers die niet permanent in ons land gevestigd zijn, hebben tweemaal per jaar het recht op een betaalde heen en terug reis naar hun eigen land. Onze verslaggever Ko van Leeuwen vloog mee met een chartervlucht naar het eiland Tenerife. In de krant van komende zaterdag volgt zijn verhaal over het weerzien van de mannen en hun vrouwen en familie, die door werk omstandigheden zo lang gescheiden zijn geweest. Wijkverplegng ,Het groene Kruis’ Kerstmis en weekeind: zuster D. Kor- thouwer, D Genestetlaan 34, Driehuis, telefoon 2049; zuster E. Meijer, ’t Kaetie 12, Velsen-Zuid. telefoon 15005 en zuster T. Schoorl, Hagelingerweg 146, Santpoort telefoon 376004. Wijkverpleging „Het Witte Kruis” in lichtingen oder telefoonnummer 15645. Dierenarts, Kerstmis: Th. Winkel, Van Tuyllweg 17, Velsen-Zuidtelefoon 11236; weekeind: J. P. Westerman, Hartenlust- laan 7, Bloeendaal, telefoon 23-251555. Apotheken, kerstmis: tot donderdag 17.30 UUR: Park Apotheek, Kleverpar- kwel3, Haarle, telefoon 023-250444; van donderdag 17.30 uur tot vrijdag 17.30 uur: choterbos Apotheek, Rijksstraatweg 19, Haarlem- telefoon 023-250155; wee keind: Frans Hals Apotheek, Frans Hal- splein 1, Haarlem, telefoon 023-260800. Artsen: donderdag: J. Strik, hoofd straat 165, telefoon 378310; vrijdag: A. E. Hirschfeld, Wyn. Daniëlslaan 14, telefoon 37810; weekeind: H. J PH. Hattink, Vnkenbaan 23, teefoon 378320. De voorzitter sprak zich uit voor nau we aaneensluiting van de organisaties van böllenproducenten. Aan de organisa ties waarvan de zijne al te lang geschei den is opgetrokken, wilde hij de vrien denhand toesteken en hij was ook bereid daartoe het initiatief te nemen. Met een vaak bewonfderingswaardige inzet werden zij aangepakt door de en thousiaste beginnelingen, die hun voor bereiding uit de afgelopen maanden maar al te graag met succes wilden bekronen. Opmerkelijk was opnieuw dat geen van de ploegen verstek liet gaan en de scholieren uit de Haarlemmermeer niet schroomden om reeds voor dag en dauw op pad te gaan om op tijd in Haarlem te zijn. Veel is er in de afgelopen vijfentwin tig jaar veranderd. Van de Doelen zijn de scholieren via het Krelagehuis naar de Kennemer-Sporthal verhuisd. Ston den scheidsrechters vroeger nog wel eens voor de onmogelijke taak om uit tien verschillende tenues twee teams te onderscheiden, thans blijken de, school- wedstrijden ook in dit opzicht tnet dë tijd meegegaan te zijn. «-■ Spel-technisch gezien imponeerden op de eerste dag vooral de jongens van het Mendel College. Met veel overtuiging speelden zij een haarscherpe press, die geen van de tegenstanders kon weer staan. De weg naar de finale-avond is echter nog lang. Met de kracht van het Haarlemmermeerlyceum uit Hoofddorp, de Spaarne S. G. en het Triniteitslyceum valt evenmin te spotten. De indruk die de Mendel College-spelers maakten, doet echter vermoeden dat prolongatie van de titel tot de mogelijkheden behoort. Met de eerder genoemde ploegen, bereikten ook de Klaas de Vriesschool, de Henri- cus Mavo, de Jeroen Mavo en het Sanc ta Maria Eindenhout de kwartfinales. Bij de reserveploegen, waar de minder geroutineerde spelers met een dubbele inzet streden, waren het vaak de kleine spelers die hun Veel grotere tegenstan ders de baas waren. De virtuoze spelma- kertjes van het Sanóta Maria 2 konden echter in de beslissende wedstrijd tegen het Haarlemmermeerlyceum 2 de winst niet forceren. De extra kwartfinaleplaats Alsof dat nog niet erg genoeg was, kwam toen ook de beruchte ex-kapitein Westerling („De peetvader van de Zuid- molukse onafhankelijkheid”, zei Wibo) nog woorden van gelijke strekking spre ken. We zijn nog niet van ze af, zei hij. „Er komen nog meer moeilijkheden”, en hij keek erbij alsof hij dat allerminst betreurenswaardig vond. men de teelt af te remmen, maar daar door veroorzaakt men ook voor de 80 a 90 procent van de bollen die normaal in de markt komen, lage en te lage prijzen. Wil men het surplusfonds op deze wijze blijven gebruiken, dan komt steeds dui delijker het ontbreken van een prijsbe leid en van de instrumenten daartoe naar voren. Het fonds kan de taak krijgen de teelt te beïnvloeden in plaats van deze te beheersen, meende de voorzitter. Het Landbouw Economisch Instituut heeft een gewijzigd systeem ontworpen, dat naar ’s voorzitters mening een aantal waarde volle elementen bevat en dat nu door een commissie van deskundigen en vak genoten wordt bestudeerd. Als de studie positief uitvalt, zou jhr. van Nispen willen pleiten voor een praktijkproef met dit systeem. I - en er naar handelen - dat weinig bollen een belegde boterham en veel bollen een dunne en kale, en soms helemaal geen boterham opleveren”. VELSEN-IJmuiden artsen. Inlichtingen ove dienstdoende artsen via dokterstelefoon 19100. Apotheken. Kerstmis: Aptheek Pley- ler, planetenweg 52, telefoon 15348; wee keind: Apotheek Ledeboer, KENEMER- LAAN 80, telefoon 14229. Tandartsen. Kerstmis: W. van Ipen- burg, Velserhoftlaan 1, Santport, tele foon 023-378656; weekeind: J. A. M. Lith, Jupiterstraat 1, IJmuiden, telefoon 11062. Alleen voor spoedeisende gevallen tussen 17 en 18.30 uur. Het nu al legendarische fake-inter- view van TROS-Aktua met een imitatie- IRA-man (u weet wel: onder die deken) kreeg gisteren een vervolg: nu was hét Amsterdamse wapenhandelaar, die een nylonkous over zijn hoofd had ge trokken. Het was de bedoeling van de TROS om aan te tonen, dat het in Nederland zeer gemakkelijk is om aan wapens te komen. Dat werd bevestigd door een tamelijk angstaanjagende heer, een zekere Joop Aldewereld, die vanuit zijn lederen bankstel de Nederlandse regering alvast waarschuwde. Hij zei nauwe verbindingen te onderhouden met ex-Korea-vrijwilligers en dat soort lie den, en de stemming was onder hen nogal gespannen. Het lukte hem, Joop dus, nog wel om de gemoederen te sussen, maar na een derde actie zou hij absoluut niet meer voor zijn manschap pen kunnen instaan. J?' .7 ■- V'p, Guldemond- van de Beek, en Zeijlmans schema. Van woensdagavond 18 uur tot donderdag avond 24 uur: M. ten Harmsen van de Beek, Lessestraat 1, Beverwijk, tel. 33365; van vrijdagmorgen 0 uur tot vrijdagavond 24 uur: L. J. J. Kester. Dommelsingel 2, Beverwijk, tel. 33300; van zaterdagmorgen 10 uur tot zondag avond 24 uur: J. A. Hommes, Win gerd 5, Beverwijk, tel. 30047. Tot aan het begin van de weekend diensten in dringende gevallen de ei- egn huisarts waarschuwen. Apotheek. Voor avond-, nacht- en zondagdiensten in de periode tot vrij dag 26 december 17.30 uur: apotheek Huisman, Wijkerstraatweg 164, Vel sen-Noord, tel. 23883. In de periode van vrijdag 26 december 17.30 uur tot vrijdag 2 januari 17.30 uur is apotheek Van der Kolk, Zeestraat 27, Bever wijk, tel. 23820, geoperid. Dierenarts. Tot nader order alleen voor kleine huisdieren:. H. van Loe- nen, Prinsesselaan 3, Beverwijk, tel. 27775. Zie verder onder IJmuiden. Tandarts. Zie IJmuiden. Medisch Maatschappelijk Consultatie bureau voor Alcoholisme. Spreekuur iedere vierde vrijdag van de maand van 19 tot 20 uur in het gebouw van de Geestelijke Volksgezondheid, Moensplein 10, Beverwijk. Groene Kruis. Tijdens de kerstdagen en het weekeinde van 27 en 28 de cember hebben dienst: zuster P. J. Luiting, Vlaanderenstraat 8, Bever wijk, tel. 34543 en zuster M. van der Laan, Maerelaan 300, Heemskerk, tel. 35691. Gezinsverzorging en bejaardenhulp. Spreekuren leidsters: maandag tot en met vrijdag van 9 tot 10 uur in het .uniHIi BH Hii -

IJmuider Courant | 1975 | | pagina 7