HELIOMARE-ACTIE LOOPT ALS EEN TREIN Agenda S] di GEMEENTE HEEMSKERK Verbranding van kerstbomen Engelse pianist in Alpha-soos INBREKERS OP DE VLUCHT GEJAAGD Matta v F J DIf DINSDAG 3 0 DECEMBER 19 7 5 6 NIEUWS UIT STAD EN ST&SEK Vrijdagavond I Overweldigend Castricum IJmuiden Velsen-Noord Heemskerk Velsen-Zuid Velsen-IJmuiden Wijk aan Zee Castricum Driehuis Velsen-Noord IJmuiden-Oost Santpoort In en om Haarlem Kort IJmondnieuws Bakkum Gerard Paques zal 26 b: aan de Kerklaan nr. Uitgeest F Wijk aan Zee K 1 |i 1 Heemskerk Beverwijk Beverwijk i< W TjjjfW ijj t (Van onze stadsredactie) (ADVERTENTIE} N KERK 10.30 Geopend „The 20 u.: Gemeente, 14 j. „Je leeft maar twee keer” u.: Het beste onderdeel van FC Avond rood vond ik gisteren het dubbelportret van twee micro-korfbalsters. Vooral het slot, toen de dames naast haar echtgeno ten in bed onder de dekens kropen. „Meteen maar slapen, hé?”, klonk het, vóór het licht uitging- En verder vind ik, dat het onderdeel „Humor in de sport” (sportlieden vertellen anecdotes) met on middellijke ingang dient terug te keren. R.-k. Kerk, H. Joseph, Wijkerstraat- weg 55, woensdag 19 u., donderdag 10.30 en 12 u. - Ned. Herv. Kerk. Noorderkerk, Stra- Geref. Kerk, Koningsweg 39, woensdag 19.30 u. kand. H. J. Nieuwenhuis. R.-k. Kerk. O.L. Vrouw Hemelvaart, Brederodestraat, woensdag 19.30 u., don derdag 9 en 11 u. R.-k. Kerk. H. Pancratius, Dorpsstraat, woensdag 18 en 19 u., donderdag 7.30, 9.30, 11.30 en 18 u.Bethlehemkerk, Piet Heinlaan, woensdag 19 u., donderdag 9.30 en 11 u. Burgemeester januari kantoor Toen een paar maanden geleden enke le tv-critici bij,een waren om te overleg gen welke Gooise grootheid de Nipkow- schijf voor het seizoen 1974-’75 zou moe ten krijgen, werd ook het sportprogram ma FC Avondrood een paar maal als kandidaat genoemd. Uiteindelijk kwam het niet tot een bekroning, waarbij de voornaamste overweging was: FC Avond rood valt vooral op, omdat de concur rerende sportrubrieken zo slecht zijn. Inderdaad, ga maar na: de enige concur rentie in deze sector komt van de NOS (Studio Sport) en de AVRO (AVRO’s Sportpanorama), en je kunt daar veel over zeggen, maar niet, dat het spranke lende, inventief-gemaakte uitzendingen zijn. DIVERSEN DINSDAG 30 DECEMBER Openbare bibliotheek. Wijkerstraatweg: vol wassenen 19 21.30 u., jeugd 19 20.30 u. WOENSDAG 31 DECEMBER Openbare bibliotheek. Wijkerstraatweg: geo pend tot 16 u. UI muid de h maai aan maal Kern vijft twee Ve van houd verl< en 1 4-6 lem In d gen •het met kers In goed tatei Loe heel pral arts in I i R.-k. Kerk. H. Odulphus, Odulfstraat, woensdag 19.15 u., donderdag 10.30 en 12 u. BEVERWIJK. Vrijdagavond 2 ja- nuari zal in Alpha aan het Moensplein een nieuwjaarsconcert worden gegeven door de Engelse pianist Paul Millns. Millns heeft in de afgelopen jaren al verscheidene malen in de Alpha-soos opgetreden. Nu hij weer naar Nederland komt is het Alpha gelukt hem opnieuw naar Beverwijk te halen. Millns begint zijn optreden om ongeveer negen uur. een snel- •singel heeft de al in kas. Over het verloop van de actie is ze dan ook bijzonder te spreken. De penningmeesteresse van het inzame- lingscomité, mevrouw J. Duin-van Beek, heeft de helft van het benodigde bedrag Hervormde Gemeente, Engelmundus- kerk, woensdag, 19 uur: ds. L. Brink; donderdag, 10.30 uur: ds. L. Brink; zon dag, 10 uur: ds. L. Brink (vierde bijzon dere dienst). en 2 januari 1976 het kantoor van gemeentewerken WOENSDAG 31 DECEMBER Sportfondsenbad, Kuikensweg. Geopend 7 10, 12.30 13.15 en 14.15 15.15 u. Hulpdienst Help een Handje. Maandag tot en met zaterdag van 8 10 u.: Zeestraat 81, tel. 24617 of bij de bekende wijkhoofden en medewerkers. Centrum voor Alleenstaanden, Schans. Geo pend vanaf 19 u. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 u. Openbare bibliotheek. Alle bibliotheken ge opend tot 16 u. Alarmnummers. Politie en brandweer 235555. milieuklachten 96000. overlijdensaangifte bekend van de afdelingen sociale Het is de gewoonte, dat de ongelukki- gen, die de „Misser van de maand” maken, bij FC Avondrood nog even een toelichting komen geven. De slachtoffers waren in het verleden nooit kinderach tig. Maar Studio Sport liet het gisteren totaal afweten. Koen Verhoef deelde mee, dat hij „niet van publiciteit houdt” (waarom wordt hij dan niet weer net als vroeger, hotelreceptionist?), maar vroeg meteen daarna: „Als ik wel kom, levert het dan nog wat op?”. Ook de chef, Bob Spaak, had geen zin op te draven. Hij weet het falen aan „de techniek”, en al die Limburgers, die hem „de misser van de maand” toedachten, konden zijn „reet likken”, zei hij. Dat laatste zou ik niet met volle overtuiging over de Johnny Kraaykamp Show (bij de TROS) durven zeggen. Ik vond deze aflevering, de vierde, verre weg de zwakste tot nu toe. Het was op alle fronten (zowel bij de sketches als de vocale nummers) armoe troef. De enige sketch, die wat omvang had, ging over het reeds bekende duo Babs en Herman (een homofiel duo in de keu ken), en daarin bediende men zich van grappen als „Maak boterolie heet”, ge volgd door de vraag: „Wie is Boterolie?”, en dat was dan mogelijkerwijs de krui denier. BIOSCOPEN Corso Theater, Dorpsstraat, return of the pink panther’’. Kennelijk is het weer het oude pro bleem: geen behoorlijke teksten. Uit wanhoop vergreep men zich nu zelfs aan een sketch van Kraaykamp en De Gooy- er van jaren her, terwijl ook een pijnlij ke poging werd ondernomen om van Rijks hit Johanna” nog iets leuks te maken. Presentator Ton Blom, een heer in smoking met bombastische teksten, slaat in dit verband ook op niets. De naar ik aanneem bedoelde „dubbele bo dem” wordt namelijk nergens in het programma voortgezet. Gelukkig viel er daarna bij de TROS nog te kijken naar een prima Amerikaanse speelfilm over de ondergang van de beruchte Dalton- broers (bekend van onder meer Lucky Luck). Zelfs Wibo van der Linde had hiervoor moeten wijken, en dat wil bij de TROS wel iets zeggen, geloof ik. HAARLEM. Een bewoner van de Vijverlaan zag maandagavond in een huis, waarvan hij wist dat de bewoners met vakantie waren een jongeman rond scharrelen. Hij waarschuwde zijn buren en de politie. Dit werd gemerkt door de knaap, die met nog twee kornuiten op de vlucht sloeg. In het huis trof men een hoeveelheid geluidsapparatuur aan die kennelijk elders was gestolen, waren er goederen klaargezet om mee te ne men. Hoe komt dat nou? Dat komt omdat Frits Barend en Henk van Dorp (FC Avondrood) gewone jongens zijn, met gevoel voor humor. En bij „Studio Sport” zitten heren als, ach, u kent ze allemaal. Het verschil laat zich het beste illustreren via een voorbeeld uit Avond rood van gisteren. Onlangs versloeg Roda JC (uit Limburg) Feyenoord met 4-2, een zeer spectaculaire uitslag. Het verslag van deze wedstrijd in Studio Sport bestond uit enkele seconden hob bel-de-bobbel-beelden. FC Avondrood heeft een rubriekje „De misser van de maand”, en duizenden Limburgers schre ven, dat „Studio Sport” deze poedelprijs verdiende. Snelheidscontrole. Bij heidscontrole op de Spoon Beverwijkse politie gistermiddag negen automobilisten bekeurd. DIVERSEN WOENSDAG 31 DECEMBER Openbare bibliotheek. De Zwaanstraat 4a: geopend tot 16 u. Velserduinweg. h. Avondmaal- Het comité, waarbinnen mevrouw Duin de motorfunctie vervult, wil zich bij zoveel enthousiasme niet onbetuigd laten. Glunderend onthult de penning meesteresse plannen voor een voetbal wedstrijd tussen een sterrenteam en een Beverwijk® „oude noem”-elftal, terwijl men voornemens is de Heliomare-actie in mei met een grootse feestavond af te sluiten. Mevrouw Duin hootpt, dat tegen die tijd de nieuwe burgemeester be noemd zal zijn om „enig officieel ca chet” aan de slotavond te geven. En over VARA’s FC Avondrood kun e zeggen wat je wilt, maar het is één van de weinige programma’s waar ik naar uitkijk. Vooral nu Wim van der Linden (één van de onlangs met de Prijs van het Gezonde Verstand bekroonde breinen achter Servet, Van Oekel etc.) sinds kort de regie voert- Dat bracht gisteren bijvoorbeeld met zich mee, dat er duimen dik sneeuw op de bureaus van de heren sportredacteuren lag. Bij FC Avondrood vind ik zoiets leuk, ter wijl het mij mateloos zou irriteren wan neer Marga van Arnhem (van Studio Sport) alleen maar een takje hulst op haar jumper zou dragen. Mebrouw Duin: „Wat ik persoonlijk ook bijzonder fijn zou vinden, is als er na afloop van de actie nog voldoende geld zou overblijven om wat voor de bejaarden op stapel te zetten. Een reisje van een week zou helemaal het einde zijn, maar een weekendtrip is desnoods ook al voldoende. In principe is ons comité opgezet ter ondersteuning van een éénmalige actie, maar daarom hoef je andere initiatieven nog niet bij voor baat af te wijzen. De samenwerking tussen de bterokken clubs loopt voor treffelijk en zou er zich nog iets in de geest van de Heliomare-actie aandienen dan lijkt het me niet onmogelijk dat we er nog een tijdje mee doorgaan. Tot nu toe ben ik met het resultaat van onze samenwerking in elk geval al bijzonder tevreden. In drie maanden tijd zeventien mille bijeen brengen, dat is toch prach tig of niet soms?” Nederlands Hervormde Kerk, Kanaal straat, donderdag, 10 uur: ds. J. M. D. van der Berg; zondag, 10 uur: ds. G. van Doorn; 19 uur: ds. J. M. D. van der Berg. Bethlemenkerk, Pinkstergemeente, woensdag, 19.30 uur: dienst. „De boot R.-k. Kerk. O.L. Vrouw Geboorte, Langebuurt 37, woensdag 19.30 u„ don derdag 8, 9.30, 11.30 en 18 u. BIOSCOPEN Cinema Marquette, Ruysdaelstraat. 20 „De twee missionarissen”; woensdag 14 ..Kuifje en de blauwe sinaasappel”. TENTOONSTELLINGEN Expositieruimte, Const. Huygensstraat. Ten toonstelling werk van Heemskerkse kunste naars; geopend tot 26 januari op woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag van 14 16.30 u (Van een onzer verslaggeefsters) BEVERWIJK „Kien- en klaverjasavonden organiseren, uitgerekend in die dure decembermaand! Er waren mensen, die ons voor gek verklaar den. Dat brengt geen cent op, zeiden ze, vergeet je actie maar. Nou, ze hebben ongelijk gekregen. De actie Heliomare is zo langzamerhand een begrip geworden en loopt als een trein. Van de 30.000, die we nodig heb ben om zestig jonge revalidatiepatiëntjes een Rijnreisje aan te kunnen bieden, is momenteel reeds meer dan de helft in kas. De boot is in principe al besteld. En het moet wel raar lopen, wil die op maandag 19 april niet uit kunen varen”, zegt een stralende mevrouw J. Duin-van Beek. Mevrouw Duin is de penningmeesteresse van het comité, dat zich sinds september beijvert om gelden voor het Heliomare-Rijnreisje bijeen te brengen. In het comité werken vijf plaatselijke klaverjasverenigingen samen. spontaan drie kien- en klaverjasavonden georganiseerd. Het financiële resultaat was voor ons. Tevens hebben ze toege zegd, dat er nog twee van dit soort evenementen zullen volgen. Nee, het loopt grandioos. Over de animo om aan onze actie deel te nemen hebben we echt geen klagen”. Hoe dat zo is gekomen, zet mevrouw Duin (in Beverwijk tot voor kort beter bekend als „Jo Duin” van het groenten en fruitwinkeltje op het Kuenenplein) uiteen: „Door een schenking van de Wim Brinkmanstichting uit Gorinchem konden vorig jaar zestig Heliomare-pa- tiëntjes zo’n boottocht over de Rijn ma ken. Zestig andere kinderen konden ech ter niiet mee. Sneu natuurlijk, maar het geld was op. Zo’n weekje varen kost, vergis je niet, ongeveer 500 per deelne mer. Op initiatief van de heer P. Put van de IJmondvissers hebben de geza menlijke klaverjasclubs toen besloten, een comité op te richten met als doel ook de achterblijvertjes op een Rijnreis te vergasten. Streefbedrag was eerst 25.000, later verhoogd tot 30.000 waardoor tevens een uitstapje naar Köningswinter kan worden gemaakt”. Van dat streefbedrag heeft mevrouw Duin op dit moment al een dikke zeven tien mille binnen. Om beurten organise ren de deelnemende verenigingen (Hol- landia, Umondvissers, klaverjasclub „Sport”, ’t Mantje en Meeresteijn) een kien- en klaverjasdrive, waarvan de op brengst aan de actie ten goede komt. Daarnaast komen giften binnen van middenstand en bedrijfsleven, en worden aan particulieren zogenoemde „steun- bonnen” verkocht. Mevrouw Duin: „De medewerking is werkelijk overweldigend. De soci ale aktiegroep van het Pius J-col- legen bijvoorbeeld heeft speciale kerst kaarten vervaardigd. Dat leverde weer een leuk bedrag op. De personeels vereniging van de Forba uit Krommenie (de voormalige linoleumfabriek) heeft Herderkerk, Velserduinweg, woensdag, 19 uur: ds. Joh. Brezet (oude- j aarsdienst). BIOSCOPEN Kennemer Theater, Zeestraat 19 en 21.30 u.; „Aardbeving”, 19.30 u,: „Dokter Zjivago”. Luxor Theater, Breestraat 19 en 21.15 u.: „On her Majesty’s service”. DIVERSEN DINSDAG 30 DECEMBER Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 u. Zeewegziekenhuis (aula), woensdag, 14.30 uur: gezamenlijke oudejaarsdienst, ds. J. M. van den Berg en pater J. Schuurmans; donderdag, 14.30 uur: drs. L. Brink; zondag 9.30 uur: ds. J. van den Berg. Gereformeerde Kerk, Bethelkerk, Zee weg, woensdag, 19.30 uur: ds. J. L. Bel; zondag, 9.30 ur: ds. W. Diepersloot (kindernevendienst)17 uur: ds. L. Dorst. Petrakerk, Spaarnestraat, woensdag. 19.30 uur: ds. P. C. Koster, donderdag, 9.30 uur: ds. J. L. Bel, ds L Dorst en ds P C Koster (ontmoetingssamenkomst) zondag, 930 uur: ds. L. Dorst (kindercrè che); 17 uur: ds. S. Oegema. R.K. Laurentiuskerk, Willemsbeekweg, woensdag, 19 uur: oudej aarsviering; donderdag, 10 en 12uur: missen; zater dag, 19 uur: dienst; zondag 9.30 uur: mis, 10.45 uur: bijzondere dienst; 12 uur: mis. Oud-Katholieke Kerk. Sparrenstraat, woensdag, 19 uur: oudejaarslof; donder dag, 10.30 uur: hoogmis; zondag, 10 uur: hoogmis. Goede wethouders alle de en het publiek gesloten zullen zijn. Voor het doen van geboorte- en het bureau van de burgerlijke stand aan de op deze dag geopend zijn van 9.00 tot 10.00 uur. BIOSCOPEN City, dinsdag 20 uu:: „De twee missionaris sen”. TENTOONSTELLINGEN Museum Beeckestijn, Rijksweg, Velsen-Zuid. Stijlkamer en oude gebruiksvoorwerpen. Da gelijks geopend van 14 tot 17 uur. Galerie ,,’t Hart”, Koningin Wilhelminakade, dagelijks (behalve zondag) van 10 to-t 18 uur: expositie Paul van Buuren. Pieter Vermeulenmusem, Cultureel Cen trum, Moerbergplantsoen. Geopend van 9.30 tot 12 uur en van 14 tot 16.30 uur. Stadhuis Velsen, Plein 1945, van maandag t.m. vrijdag te bezichtigen van 10-12 uur. Velserbad, Briniostraat. Geopend dinsdag van 20 u. tot 21.30 en woensdag van 6.45-8, 9.40-10.45 (dames) 13.30-14.36, 14.45-15.45 en 21.30- 22.30 u. Instructiebad Zeewijk van 9.15 tot 10.15 uur; voor moeder en kind van 14.15 tot 15.15 uur; vrij zwemmen. Speeltuin „In Veilige Haven”, Herenduin weg, geopend woensdag van 13.30 tot 17 u. Alarmnummers, politie 19033, ongevallen dienst 15400, Hoogovens 02516-96060, Brandweer Santpoort 370750, Velsen-Noord en IJmuiden 20750. Interkerk, Stichting voor Gezinsverzorging: spreekuur dag. van 9 tot 10 uur. Velserduin weg 52, IJmuiden. Tel. 11830. (L. Begijnestr.) 20.15 u.Gu rnet het tweede concert in de maken afdelingen kassier, alle de gemeentelijke dat op vrijdag gemeentesecretarie, van de dienst dienst voor is al besteld” HEEMSKERK.— Zaterdag 3 januari zal de traditionele kerstboomverbranding plaats vinden onder toezicht van de brandweer. De bomen kunnen ingeleverd worden vanaf 15.45 uur op onderstaande inleveringsplaatsen, waar zij om om streeks kwart voor vijf in brand zullen worden gestoken. Per ingeleverde boom zal aan de brenger een versnapering worden uitgereikt. Plaatsen waar de bo men ingeleverd kunnen worden: einde Jan Ligthartstraat, hoek Geverslaan; parkeerterrein nabij de sporthal; Mo- zartstraat ter hoogte van de Baandert; Titus Brandsmastraat naast de Kard. de Jongschool; Euratomsingel nabij het station; einde Maerelaan hoek Zevenho ven en Beatrix van Dongen sstraat naast de Schuilhoek. Gij zen veltplantsoen, woensdag, 19 uur: ds. R. G. J. Timmers (wijkgebouw, Radarstraat), 10.30 uur: - .xeu. neiv. ncm. iwumarxi begroetingssamenkomst; zondag, 10 uur:' tingplantsoen, woensdag 19.30 u. ds. R. G. J. Timmers. Oud-Katholieke Kerk, Koningin Wil helminakade, woensdag, 19 uur: oude- jaarsavonddienst; zondag, 10 uur: hoog mis; 17.30 uur: vesper. Leger Des Heils, Edisonstraat, woens dag, 19 uur: jaarsluiting. R.K. Petruskerk, Venusstraat, woens dag, 19 uur: oudejaarsviering, donderdag, 10 en 12 uur: missen; zaterdag, 19 uur: bijzondere dienst; zondag, 10 en 12 uur: missen. Gereformeerde Kerk, Ichtuskerk, Snelliusstraat, woensdag, 19.30 uur: ds. L. Dorst; zondag, 9.30 uur: ds. S. Oege ma; 17 uur: ds. W. Diepenhorst. Gereformeerde Kerk (vrijgemaakt), Burgemeester Rambonnetlaan, woensdag, 20 uur: ds. K. Folkersma (oudejaarsa vond); zondag. 9.30 en 17 uur: ds. H. K. Poelman. Doopsgezinde Gemeente. Helmstraat, woensdag, 19.15 uur: H. Laan (oudejaars- avondienst); zondag, 10 uur: H. G. J. Bos. Bos. Christelijk Gereformeerde Kerk, Mar conistraat, woensdag, 19.30 uur: N. J. ter Hoeve; donderdag, 10.30 uur: N. J. ter Hoeve; zondag, 10.30 en 17 uur: A. K. Wallet. Baptistengemeente IJmond, J. P. Coen- strata, woensdag, 19 uur: ds. H. Sikkema (oudej aarsdienst). R.-k. Kerk. Mariakerk, Spoellaan, woensdag 19.15 u„ donderdag 9.45, 11 en 12.15 u.; H. Laurentius. A. Verherent- straat, woensdag 19 u., donderdag 9.45 en 11.30 u. Ned. Herv. Kerk, Kerkplein, woensdag 19 u. ds. D. Verhoef, donderdag 10.30 u. Nieuwjaarsreceptie. Geref. Kerk. Morgensterkerk, Vrij- burglaan, woensdag 19.30 u. ds. A. van Leeuwen, donderdag 10.30 u. ontmoe tingssamenkomst. R.K. Parochie, Frans Netscherlaan, woensdag, 19.30 uur: gebedsdienst voor oudejaar; donderdag, 10.30 uur: nieuw jaar, eucharistieviering; zaterdag, 19 uur: koorgroep; zondag, 9.45 uur: mis met zangkoor; 11.30 uur: mis met jongeren koor. Hervormde Gemeente, Dorpskerk, woensdag, 19.30 uur: ds. G. J. Rijks; zondag, 10 Uur: ds. G. J. Rijks. „De Hoeksteen, Willem de Zwijger- laan, woensdag, 1930 uur: ds. D. J. Spijkerboer; zondag, élO uur: ds. K. J. F. Keuning. Adventskerk, (Provinciaal Ziekenhuis), woensdag, 18 uur: ds. G. J. Rijks. Volle Evangelische Gemeente, gebouw „Beria”, Patriciuslaan, woensdag, 19 uur: H. Avondmaal; zondag, 10 uur: W. H. de Leeuw van Weenen (met gelijktijdig kindersamenkomst en oppasdienst); 19.30 uur: J. E. van den brink. Gereformeerde Kerk, Burgemeester Enschedelaan, woensdag, 19.30 uur: ds. J.Tiersma; donderdag, 10.30 uur: ds. J. Tiersma; zondag, 10 uur ds. J. Dijkstra; 17 uur ds. J. Tiersma SCHOUWBURG Stadsschouwburg (Wilsonsplein) 20.15 u.: Pu- bllekstheater met „Majoor Barbara”. Toneelschuur (Smedestr. 23). 20.30 u_: To neelgroep Centrum met tryout „Gestand”. Woensdag 17-19 uur: Open huis. MUZIEK Concertgebouw arnerl Trio m„'. Franse serie. BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstr.) 15.30, 19 en 21.30 u.„Sherlock Jones”, a.l. Dag. 13.30 u. „Pink Panter festival a.l. Frans Hals (Frans Halsplein). 19 en 21.15 u.: „Je leeft maar twee keer”, 14 j. Lido (Houtplein) 14, 18.45 en 21.30 u,: „Jaws”, 14 j. Luxor (Gr. Houtstr.14, 19 en 21.30 u.: „Histoire d’O”, 18 j. Rembrandt (Gr. Markt). 14, 16.15 en 20 u.: „Sneeuwwitje en de 7 dwergen”, a.l. Roxy (KI. Houtstr.). 14.30, 19 en 21.30 u.: Royal Flash”, 14 j. Studio (Gr. Markt). 19 en 21.15 u.: „Franken stein junior”, 18 j. Dag. 14 u.: „Pim Pandoer in het nauw”, a.l. R.-k. Kerk. H. Agatha. Breestraat 101, woensdag 19 u., donderdag 10 en 11.30 u.; O.L. Vrouw van Goede Raad, Arendsweg 57, woensdag 19 u., donder dag 10.30 en 18 u.; Regina Caeli, Hilbers- plein, woensdag 19 u„ donderdag 10 en 11.45 u.; Apostelkerk, Van Riemsdijk- laan, woensdag 19 u., donderdag 9.15, 11 en 12 u.; H. Jozef, Laan der Nederlan den 68, woensdag 19 u., donderdag 10.30 u.; St. Jozefrustoord en Lommerlust, Pe perstraat 17, woensdag 19 u., donderdag 10 u. Voor directe bediening (H. Oliesel) voor Beverwijk- Wijk aan Zee en Vel sen-Noord op zondag en werkdagen bel len 29044 telefoonnummer St. Jozefrust oord). Ned. Herv. Kerk. Grote Kerk, ’Kerk straat, woensdag 19.30 u. ds. J. Bezemer, donderdag 10.30 u. Nieuwjaarsbegroe ting; Prinsesselaankerk, Prinsesselaan, woensdag 19 u. ds. L. van Reijendam- Beek. Geref Kerk. Middelaarkerk, Moens- splein, woensdag 19.30 u. ds. C. Meijer; Vredevorstkerk, Laan der Nederlanden 152, woensdag 19.30 u. ds. L. J. G. IJkel, donderdag 10.30 u. ontmoetingssamen komst. Vrjje Evangelische Gemeente, Van Riemsdijklaan, woensdag 19 u. evang. W. van ’t Hoenderdaal (Alkmaar), donder dag 10 u. evang. W. van ’t Hoenderdaal (Alkmaar). Pinkstergemeente Beverwijk - Heems kerk, Lingestraat 29, woensdag 19 u. de heer J. W. de Cock. Chr. Geref. Kerk. Woensdag om 19.30 u. en donderdag om 10.30 u.: gezamenlij ke dienst in IJmuiden met eerw. heer N. J. ter Hoeve. Doopsgezinde Gemeente, Meerstraat 62, woensdag 19 u. ds. H. Luikinga. Jehova’s Getuigen. Koninkrijkszaal, Lingestraat 31, dinsdag 19 u. theocrati sche bedieningsschool, 20 u. dienstverga- dering. R.K. Engelmunduskerk, Driehuizerker- kweg, woensdag, 19.30 uur: oudejaarsvie ring, m.m.v. herenkoor; donderdag, 9.45 uur: mis; 11 uur: mis m.n.v. herenkoor; zaterdag, 19 uur: mis met samenzang; zondag, 945 uur: Gregroiaanse hoogmis; 11.30 uur: viering met kinderkoor; 18 uur: mis. DIVERSEN DINSDAG 36 DECEMBER Progress-sociëteit, Const. Huygensstraat. Ge opend vanaf 20 u. Donkey Shot, A. Verherentstraat. Geopend vanaf 20 u. WOENSDAG 31 DECEMBER Bowlingcentrum, Vrijburglaan. vanaf 12 u. Progress-sociëteit, Const. Huygensstraat. Ge opend vanaf 20 u. Donkey Shot, A. Verherentstraat. Geopend vanaf 20 u. Openbare bibliotheek, Kerkweg. Geopend tot 16 u. Alarmnummers. Politie 39111, brandweer 32121, milieuklachten 96000.

IJmuider Courant | 1975 | | pagina 6