Voorzitter Produktschap zou te ver zijn gegaan RECHTSGELDIGHEID QUOTERINGSREGELING DOOR ZEEVISGROOTHANDEL BETWIJFELD Kwart eeuw Agenda ziekenomroep K Na achtervolging Huurdersrel in aangehouden Oud-IJmuiden to (fe vishal Jongetje kreeg pijl in oog IJmuiden tv 5 Bejaarde man reed tegen oplegger r ,1 zentveld ^bnemenb stand I niet veel zaaks t 'T* te 7 Brandweer naar droogkokende pan Castricum NIEUWS UIT STAD EN STREEK 197 6 WOENSDAG 7 JANUARI o Pennen en schoenzolen Graaf, koen geslacht 1 CENTRUM I men Paarden en rijtuigen Hotel de Prins door Jan ,van Baarsel DEALER VAN SIMCA - CHRYSLER - MATRA Jan de Windstraat 2 Beverwijk - Tel. 02510-39118 ■H DE MAN MET DE ZEVEN MIJLSLAARZEN nestelde zich behaaglijk in een van de nieuwe rieten armstoelen op de veranda van De Prins. Weer een loge ment dat zich hotel noemt, dacht hij, ze doen maar. Hij pakte zijn reistas, nam het schrift ter hand met de aanduiding „De Amster- damsche Waterwegen naar Zee - 1878” en keek met voldoening naar de vele notities die hij de laatste dagen had gemaakt. Uit gever Tjeenk Willink zou voor lopig voortkunnen met de serie „Wandelingen door Nederland”. Een lang hoofdstuk, dat wel, maar boordevol informatie. De man met de zevenmijlslaarzen wilde nog een paar indrukken vastleggen voor hij zijn koffie bestelde. Deze: OCCASION Met Bova0~Barantie certificaat 14 dagen proefrijden in uw occaslonfavoriet 1000 m2 showroom met keus uit vele merken VELSEN Hier stalt en verhuurt V elsen-I Jmuiden Beverwijk Heemskerk Velsen-Noord Wijk aan Zee In en om Haarlem ■B (ADVERTENTIE) I (Van een onzer verslaggeefsters) l r 39111, c „The u.: (Smedestr. 23) (Van een onzer verslaggeefsters) 15.30, 19 en vol- u.: u.: - de zichzelf, SIMCA i i IJMUIDEN. In de Neptunusstraat in Oud-IJmuiden zijn dinsdag de moei lijkheden die bestonden tussen een huis baas en zijn huurders ontaard in een rel. HEEMSKERK. In een keuken van het perceel Bizetstraat 30 veroorzaakte een droogkokende pan zoveel rookont wikkeling dat men de brandweer waar schuwde SANTPOORT. Een 11-jarig jonge tje uit Santpoort heeft dinsdag een pijl in zijn oog gekregen, waardoor hij ver moedelijk dat oog zal moeten missen. De bejaarde man reed in een driewie- lige auto. Hij was zijn ruiten aan het schoonvegen toen de botsing gebeurde en zei de truck niet te hebben gezien. De man liep enige snijwondjes op en klaagde over pijn in z’n rug. VELSEN. Opnieuw heeft de politie te maken gehad met een automobilist die niet wilde stoppen om een of andere controle te ondergaan. Dinsdag is na een achtervolging door bijna de hele ge meente een 21-jarige Velsenaar aange houden. Eén en ander heeft desastreuze gevol gen gehad voor de prijsvorming, terwijl de traditionele afzetgebieden voor tong door anderen zijn overgenomen, hetgeen i t t t i OVERLEDEN: N. G. Hoogzaad, 52 jr., echtgenoot van J. A. Draaisma, Santpoort; W. M. Vader, 88 jr., weduwe van N. J. Molenkamp, IJmuiden; J. van Bueren, 64 jr., weduw naar van P. de Koning, IJmuiden; A. P. Tol, 76 jr., echtgenote van J. Burger, IJmuiden. C. P. Breggeman, 77 jr., echtgenoot van: P. de Vries, IJmuiden; L. M. M. Bramlage, 69 jr., Amsterdam. I IJMUIDEN. Bij het Maasplantsoen (bij de Radarstraat) is dinsdag een 71- jarige automobilist tegen een stilstaande trekker met oplegger gereden. niet zijn nagekomen bij tot standkoming daarvan, moet de rechtsgeldigheid van deze regeling in sterke mate worden betwijfeld. Voor deze nieuwe regeling draagt noch de productie noch de handel de verantwoordelijkheid. Het staat nu reeds vast dat in de maand januari 1976 hetzelfde gaat gebeuren als in de maand december 1975 heeft plaatsgevonden n.l. een ongelimiteerde aanvoer en verkoop van tongen buiten de afslagen om, ter wijl grote hoeveelheden tong in België zijn aangevoerd van twijfelachtige origi ne. AUTOBEDRIJVEN ^li n) Betelgeuzestraat 6 IJmuiden - Tel. 0255Q -17250 Hij bleek alcohol te hebben gebruikt. Bij de achtervolging heeft de dienstauto van de politiè enige schade opgelopen. De man heeft proces-verbaal gehad. En ook dit: „En wilt gij nu nog een zeer eigenaardige wandeling, daal dan af naar het strand, volg het tot aan het begin van het Zuiderhoofd, wandel dien langen dam ten einde (-) en gevoel u, als te midden der zee, klein en nietig - en toch zoo groot, als mensch, als deel van het geslacht, dat door zijn geest de natuur be- heerscht en de aarde en de zee aan zich onderwerpt.” Nu moet ik m’n koffie niet koud laten worden, waar schuwde Craandijk zichzelf, het schrift dichtslaand. Jacobus Craandijk, geboren in 1834, versleet evenveel pennen als schoen zolen. Hij schreef veel over Haarlem, waar hij van 1884 tot 1900 predikant van de Doopsgezinde gemeente was; Het kind was met zijn evenoude vriendje indiaantje aan het spelen in de Ruïne van Brederode. Tijdens dat spel werd hij door een pijl in het oog getrof fen. Het jongetje is naar het Joannes de Deo Ziekenhuis in Haarlem gebracht. ma: RA 9 I. IJMUIDEN. - In de Staatscourant is verschenen de quoteringsregeling van het Produktschap voor Vis en Vispro- dukten voor tong en schol voor de maand Januari 1976, waaruit blijkt dat ieder schip overeenkomstig het aantal P.K.’s een bepaalde hoeveelheid tong en schol mag aanvoeren. In de vergadering van de quoterings- commissie voor platvis van het Produkt schap werd unaniem besloten geen me dewerking te verlenen aan de uitvoering van welke quoteringsmaatregel dan ook zolang er geen aanvullende steunmaat regelen van de zijde van de Regering zouden zijn getroffen. De nieuwe verdelingsregeling biedt immers geen enkele mogelijkheid tot een lonende exploitatie. Prijzen in guldens per 40 kg: kabel jauw één 318-312, kabeljauw twee 364- 258, kabeljauw drie 214-196, kabeljauw vier 194-148, kabeljauw vijf 156-144, wijting drie 114-110, schar 144-138, bot 64-48, sprot 32-27, kuit 68, lever 74-66. De besommingen waren: VD 19 en VD 73 12.800; UK 18 en UK 23 7600. In de dagelijks bestuur- en de quote- ringscommissie-vergadering van het Pro duktschap op 30 december, waar de thans verschenen regeling ter sprake kwam, werd deze éénstemmig afgewezen overeenkomstig het besluit van de ver gadering d.d- 17 december 1975. Tot grote verbazing en ergernis van de com missieleden kwam men na een 2’/s uur durende vergadering tot de ontdekking dat de voorzitter van het Produktschap zonder toestemming van de commissiele den, hetgeen in de raamverordening wordt voorgeschreven, deze nieuwe re geling per circulaire had bekend ge maakt en doen opnemen in de Staats courant. Door het feit dat bij deze regeling de voorschriften in de raamverordening IJMUIDEN. Dinsdag gearriveerd: Amsterdam, Noordzee, IJmuiden; Stoer, Bremen; Kent Shore, Cont Plat, IJmuiden; Auto Route, Hangt; Tegal, Djakarta; Stijrso, Antwerpen; Acclivity, Londen; Paul, Wismar, Velsen; Fortini D E, Victoria, IJmuiden; Britt, Terneuzen; Lucie Schulte, Rostock; Welle, Rotter dam; Unai, Grangemout; Benalbanach, Londen; Catrina Lonborg, Noordzee, Be- Veisen: Hildebrand kwam er graag - lees er de Camera Obscura maar op na - om te botaniseren in de Bree- saap. Diezelfde Nicolaas Beets had overigens het begin van het einde van deze grote duinvlakte geschetst toen hij, maar dat was alweer in 1855, beschreef hoe „aan ’t sneeuw witte sitrand, uit ’t niet, dat IJmui den te voorschijn zal komen”. Ter- Nog vele jaren werden de „Wande lingen” gretig gelezen en nog vele jaren werd voetstoots aangenomen dat IJmuiden „niet veel zaaks” was. Soms in een veel ongunstiger beteke nis dan Craandijk had bedoeld. Nog in het jaar van zijn dood (1912) kreeg een bruidje dat van een eeuwenoud, leftig stadje, naar het jonge, onstui mige IJmuiden zou gaan van haar moeder te horen: Ach, kind, wat moet dat worden in dat Sodom en Gomorrha. Maar daarover een vol gende keer. van zijn hand verscheen onder meer een boek over de Haarlemse hofjes (1904). Een bijzonder grote kring van lezers trok hij vooral met de „Wan delingen door Nederland met pen en potlood” waarvan tussen 1875 en 1884 acht delen verschenen. De gemeente Haarlem vernoemde op 28 januari 1953 een straat naar hem. Zijn met gezel met de tekenstift was P. A. Schipperus (1840-1929). Van de Wan delingen werden tussen 1882 en 1890 goedkope uitgaven gemaakt, in klei ner formaat, „geschikt om op reis en op de wandeling te worden medege nomen”. In een voorwoord (Rotter dam, Maart 1882) prees Craandijk de „wakkeren uitgever” wel voor dit ini tiatief, maar bracht hij heel eerlijk ook bezwaren onder de aandacht: „IJmuiden begint zich op en tegen de duinen te ontwikkelen. „Veel zaaks” is het nog niet. „Veel zaaks” zal ’t ook wel nooit worden”. GEHUWD: J. P. de Wal M. J. Nabben, IJmui den; A. A. A. Kroone E. E. Tervoort, Haarlem; M. P. Kloos I. M. Peil, Ouderkerk a.d. Amstel; T. J M. Imming V. H. Doets, IJmuiden; J. H. Wijkhui zen C. M. America, Haarlem. Er zouden weer de nodige brieven op komen, maar daaraan was hij langzamerhand gewend. Zoals hij had laten blijken in zijn beschrijving van Egmond-op-Zee, drie jaar eerder. Hij had zich daar geërgerd aan „dien doolhof van doodlopende straatjes en steegjes, waar de wind nergens vrije lijk doorstroomen kan, en het volsla gen gebrek aan gelegenheid om alle onreinheden behoorlijk af te voeren’’. „Dat is ’t niet alleen omdat zij uwe reukzenuwen alleronaange naamst aandoen, dat gij al dien vischgrom in de onmiddellijke nabij - In de nacht van zondag en maandag hadden zich al problemen voorgedaan, maar dinsdag had de huisbaas zich in zijn huis ingesloten en de deuren dicht getimmerd. De huurders, een jong paar, trachtten zich toen met geweld toegang te verschaffen. Een deur werd daarbij ingetrapt. Omdat in de woning van de huurders door het lekkend dak waterschade was ontstaan, wordt door sociale dienst her huisvesting bekeken. BEVERWIJK. De Stichting RUAZ Noord-Holland, omroep voor zieken en bejaarden, bestaat vijfentwintig jaren. Ter gelegenheid van dit feit wordt op zaterdag 24 januari van drie tot vijf uur een receptie gehouden in de studio aan de Spaarnestraat 1 in Beverwijk. Bij het receptieboek wordt een bus geplaatst en eventuele bijdragen daarfti zullen worden bestemd voor het aan schaffen van apparatuur. Koffiebar. De beweging „Youth for Christ” in IJmuiden opent haar koffie bar ditmaal zaterdag 10 januari in ge bouw „De Rank” aan de Koningin Wil- helminakade. Hiervoor wordt het optre den aangekondigd van het ensemble „Si- chem”. „tot een eigenlijken „wandelgids”, die alles aan wijst, is het werk nooit be stemd geweest.” „Gaarne wil ik over deze tweede uitgave het oog laten gaan. Evenwel van omwerken kan geen sprake zijn.” Dit had Craandijk zijn uitgever tevoren meegedeeld, ook al omdat hem gewoon de tijd ontbrak om zich „ter plaatse (te) gaan over tuigen, of hetgeen juist was, toen ik het schreef, nog juist is- Zeker is hier en daar veel veranderd”. IJmuiden was al anders dan Craandijk het beschreef toen hij het bezocht. Het echte IJmuiden heeft hij niet gezien. Hij wandelde langs en niet door de kleine gemeenschap bij de sluizen, in dat jaar 1878, het begin van IJmui- dens onstuimige groei. Nog was over al elders in de gemeente Velsen te (Van een medewerker) IJMUIDEN. Aan de dinsdagmarkt werd aangevoerd: eerste aanvoer in het juist begonnen jaar, wegens hét ruwe weer kon niet worden uitgevaren. 90 kisten kabeljauw; 15 kisten wijting; 9 kisten schar; 3 kisten sport en 13 kisten diversen. wille van Amsterdam dat hard aan een nieuwe waterweg toe was. Zoals Alberdingk Thijm had uitgeroepen: „Graaf, koen geslacht, nu Holland door en lok fortuin in ’t spieglend spoor.” Geen twijfel aan, een mees terwerk is het geweest, het graven van dit Noordzee-kanaal, bedacht Craandijk. Trots had hij het in zijn schrift genoteerd: „Wij brengen een bezoek aan het voltooide kanaal.” Over de pieren van IJmuiden had hij geschreven: „Tusschen de hoofden is de haven. Deze dingen zijn spoedig gezegd. Maar welk een gezigt, die lange, sterke hoofden, zoo fier voor uitgedrongen! Wat reuzenwerk in waarheid, ze te grondvesten in de zee, ze bestand te maken tegen de ge weldige baren. Hoe boeit ons het tooneel, dat zich voor ons, rondom ons uitbreidt! Het Noordzee-kanaal is geen droom meer, het is een feit.” een ernstige aantasting van de concur- rentiepositi van dit artikel heeft bete kend en ook voor 1976 bij het uitvoeren van de nieuwe regeling wederom tot dezelfde verstoringen zal leiden. Na de afsluiting van de NEAFC-ver- dragen, regelende de vangstbeperking voor tong en schol, heeft men er van handelszijde direct op gewezen dat, in dien er geen waterdichte controle op deze besluiten zou komen, een juiste uitvoering van de quoteringmaatregelen niet mogelijk zou zijn. De Nederlandse Zeevisgroothandel Vereniging concludeert, dat zij zeer tot haar spijt het gelijk aan haar kant heeft gekregen: „zeer tot schade aan de totale bedrijfstak”. heid der woningen verfoeit”. Hij had er alvast aan toegevoegd: „Maar deze dingen gaan u niet aan, mijnheer! zou welligt de Egmond-op-Zeeëer zeggen. Neen, zij gaan ons niet per soonlijk aan, maar niettemin, het gaat ons toch aan het hart”. Meneer wenst koffie?, vroeg bediende. Meneer wenst koffie, zei Jacobus Craandijk. Hij zou z’n zevenmijlslaarzen graag hebben uitgetrokken na de toch wel erg vermoeiend gebleken wandeling over het strand van IJmuiden. Het was vloed geweest; hij had door rul zand moeten lopen. In een simpele plattelandsherberg zouden zijn laar zen nu al naast zijn stoel hebben gestaan. Hij kon zich dat jammer genoeg niet veroorloven op deze drukbezochte pleisterplaats in het ou de, zich plotseling weer verjongende dorp Velsen. Craandijk herinnerde zich wat Hofdijk een dikke kwart eeuw geleden zo poëtisch had gezegd: „Velsen, al wat schoon, wat boeiend, wat vroolijk, wat genotrijk is in de natuur; een heldere hemel, groene boomen, geurige bloemen, zingende vogels en fladderende vlinders.” De havenmonding van IJmuiden omstreeks 1880, gezien in vogelvlucht. Over de pieren van IJmuiden schreef Craandijk lyrisch: „Welk een gezigt, die lange, sterke hoofden, zoo fier vooruitgedrongen! Wat een reuzewerk in waarheid, ze te grondvesten in zee, ze bestand te maken tegen de geweldige baren!” (foto; Gemeentearchief Velsen). beluisteren da<t IJmuiden „een koe koeksjong” was, „door anderen in ons nest gelegd”. Maar voor de mannen met visie was duidelijk dat er iets groots te gebeuren stond. BEVALLEN: S. A. Overdij k-Neervoort, z., IJmui den; E. F. van Son-Gulden, z., Sant poort; W. Stek-Wijnberg, d., Velsen- Zuid; K. C. Tillemans-Zoer, d., IJmui den; H. M. Scheepens-De Loor, d., Sant poort. J. C. M. van Marie Brasser, z., Driehuis; J. C. Scholté Beuneman, z., IJmuiden; C. B. M. Thijsse Bruin, d., IJmuiden. .natstad verwijk; Bison, Cont Plat, IJmuiden; Libra, Rotterdam, IJmuiden; Tor Anglia, Gothenburg; Robin 9, Cont Plat; Stint- fang, Las Palmas; Falcon, Kristiansand, Jan Grabe, Kotka, Bulk Promotor, Rot terdam. Dinsdag vertrokken: Linda. Antwer pen; Anda, IJmuiden, Solversborg; M.P. Grace, IJmuiden, Le Havre; Roerdomp, IJmuiden, Plymouth; Seabure, Cuxha ven; Dagestan, Oostzee; Venus, Aber deen; Thara, Golf van Mexico; Marconi, IJmuiden, Kingslynn; Sommen, Boston; Scheldeborg, Delfzijl; Fridel, IJmuiden; Rochester; Theano Dublin; Minerva, Bremen; Kakhovka, Zwarte Zee; Munte, Palermo; Rieffersberg, Wiesrefleeth; Schwabenstein, Rotterdam; Vistafjord, Southampton; Union Star, Stilby; Auto Route, Stavanger; Ref snee, Simons vik, van IJmuiden; Korhogo, Rotterdam, Athenian Victorie Milasso; Mercurius, IJmuiden, Lerwick; Antares, Tilbury; Brazilia, Bonny, IJmuiden; Finn Clipper, Rotterdam; Wildebeest, Cont. Plat. IJ muiden. Woensdag gearriveerd: Cairnleader, van Gdansk, IJmuiden; Farmsum, Duin kerken; Ciudad de Manizales, Antwer pen; Vaterland, Antwerpen. Woensdag vertrokken: Sovietsky Po- graniichnik, naar Kalejoki; Norma, Lulea; Stoer, Bremen; Jemrix, Whitby, IJ muiden; Fortini D.E., Noordzee, IJmui den; Ventura, Boston; Kupishkis, Kalin ingrad; Britt, Rotterdam; Ares, Parama ribo. en 21.30 Haven BIOSCOPEN City, woensdag 20 uur: „The French con nection 2”; donderdag 20 uur; „The wild burnsch”. TENTOONSTELLINGEN EN MUSEA Museum Beeckestijn, Rijksweg, Velsen-Zuid: stijlkamers en oude gebruiksvoorwerpen. Da gelijks geopend van 14 tot 17 uur. Pieter Vermeulen Museum, Cultureel Cen trum, Moerbergplantsoen. Dagelijks geopend van 9.50 tot 12 en van 14 tot 16.30 uur. Stadhuis. Bezichtiging op werkdagen tussen 10 en 12 uur. Bedrijfsmuseum Hoogovens, Bessemerstraat, Velsen-Noord. Geopend elke woensdag van 11 tot 15 uur en op aanvraag telefoon 02510-91022 of 93088. DIVERSEN Alarmnummers, politie 10933, brandweer 16400, ongevallendienst 15400, Hoogovens 02510- 95000. Voor Santpoort brandweer 370750; voor Velsen-Noord brandweer 20750. Velserbad, Briniostraat. Vrij zwemmen woensdag van 21.30 tot 22.30 uur, donderdag van 12.15 tot 13.15 en van 16.30 tot 17.30 uur. Interkerk, Stichting voor Gezinsverzorging. Spreekuur dagelijks van 9 tot 10 uur, Velser- duinweg 52, tel. 11830. Filmhuis Velsen, Kanaalstraat. Woensdag 30.30 uur: „Les enfants du paradis”. Sociaal Advies Bureau, spreekuren donder dag: De Brulboei 3.10 uur, Kanaalstraat 228, IJmuiden-Sluiswijk. De Duinpan 11-12 uur, Duinweg, ^antpoort-Zuid. BIOSCOPEN Kennemer Theater, Zeestraat. 19 en 21.30 u.: „Aardbeving”, 19.30 u.: „Dokter Zjivago”. Luxor Theater, Breestraat. 19.30 u.: „De tien geboden”. TENTOONSTELLINGEN Kennemer Oudheidkamer. Huize Schey- beeck, Velserweg. Geopend op donderdag van 19.30 tot 21.30 uur. Voor groepen op aanvraag bij P. Prins, Lijsterbeslaan 23, Beverwijk, tel. 25120 DIVERSEN WOENSDAG 7 JANUARI Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 u. Openb are bibliotheek. Kerkstraat 44 en Am- stelstraat 44: volwassenen en jeugd 19-21 u DONDERDAG 8 JANUARI Hulpdienst Help een handje. Maandag tot en met zaterdag van 8-10 u.: Zeestraat 81, tel. 24617 of bij de bekende wijkhoofden en medewerkers. Sportfondsenbad, Kuikensweg. Geopend 9-12 en 13.30-15.30 u. Verenigingsgebouw, Prinsesselaan. 19.30 u. jaarvergadering Ned. Bond van Plattelands vrouwen. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 u. Openbare bibliotheek. Kerkstraat 44: wassenen 14-17.30 u. Alarmnummers. Politie en brandweer 25555, milieuklachten 96000. TENTOONSTELLINGEN Expositieruimte, Const. Huygensstraat. Ten- ONDERTROU WDEN R. M. I. Alders, Beverwijk, en M. A. van der Zee, IJmuiden; G. M. Voss, Beverwijk, en N. L. Pabbruwee, Sant poort. toonstelling werk van Heemskerkse kunste naars; geopend tot 26 januari op woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag van 14-16.30 u. DIVERSEN WOENSDAG 7 JANUARI Zaal Nijman, Kerk weg. 20 u. nieuw jaarsre- ceptie H(eemskerkse). Progress-sociëteit, Const. Huygensstraat. Ge opend vanaf 20 u. Openbare bibliotheek. Kerkweg 45: volwas senen 19-21 u. DONDERDAG 8 JANUARI Bowlingcentrum, Vrijburglaan. Geopend 12- 01 u. Progress-Sociëteit, Const. Huygensstraat. Geopend vanaf 20 u. Alarmnummers. Politie 39111, brandweer 32121, milieuklachten 96000. BIOSCOPEN Corso Theater, Dorpsstraat. 20 streetfighter”. DIVERSEN DONDERDAG 8 JANUARI Openbare bibliotheek. Wijkerstraatweg: jeugd 19-21.30 u. DIVERSEN WOENSDAG 7 JANUARI Openbare bibliotheek. De Zwaanstraat 4a: volwassenen en jeugd 19-21 u. DONDERDAG 8 JANUARI Banjaert, Burg. Rothestraat. 20 u. vrij ate lier NIVON (poppen en beesten maken). SCHOUWBURG Stadsschouwburg (Wilsonsplein) 20.15 u To- neelver. Thalia met „Tramlijnbegeerte”.'Don derdag 20.15 u.: Technische Theatergroep Per- spekt met „Shorts”. Toneelschuur III (Smedestr. 23 20.30 u.: Werktheater met „Niet thuis”. Donderdag 20.30 u.: Flatertheater met „Een frivole revue”. Toneelschuur I (Smedestrs. 23) Donderdag 20.30 u.Toneelgroep Baal met „Getrommel In de nacht”. MUZIEK Concertgebouw (L. BegijnestrDonderdag 20.15 u.: Gemeentelijke orgelbespeling door Albert de Klerk m.m.v. Marijke Smit-Sibinga. Concertzaal Kadens (Smedestr. 31) Donder dag 20.16 u.Instrumentale serie door Caribe- trio m.m.v. Hans Dusoswa. Theatercafé Toneelschuur (2 Doonderdag 22 u.: Salonmuzlek. BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstr.) 21.30 u.„Sherlock Jones”, a.l. Frans Hals (Frans Halsplein). 19 en 21.15 u.: „Je leeft maar twee keer”, 14 j. Lido(Houtplein) 14, 18.45 en 21.30 u.: „Jaws”, M j- Luxor (Gr. Houtstr.) 14, 19 „Histoire d’O”, 18 j; Rembrandt (Gr. Markt) 14, 16.15 en 20 „Sneeuwwitje en de 7 dwergen”, a.l. Roxy (KI. Houtstr.) 14.30, 19 en 21.30 „Royal Flash”, 14 j. Studio (Gr. Markt) 19 en 21.15 u. tev. dond. 16.15 u.„Frankenstein junior”, 14 j. jx. Jvws D D

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 7