Agenda Subsidie voor kunstijsbaan van Reehorst praat ”»et meer Velsen opnieuw in onderzoek !ief Lammers Wisseling bij Hoesch en Estel Onverstaanbare rechtszitting gevaar voor openbaarheid KVP-voorzitter Vergeer Moeder dronken komt naar de IJmond achter kinderwagen Ingebroken in magazijnwagen r pe 5 I Massale opkomst bij inspraak in Velsen -pzën winteropruiming enorme prijsverlagingen I 5 HAARLEM i Up Wist u dat wi j T uw gordijnen 1 op maat maken, ook velours. ■■■■HEI 7 KAMELEON OPGEKNAPT BEZOEKERSAANTAL IN STIJGENDE LIJN Schuurtje en planten vernield Spelregelwedstrijd om Gravemakerbokaal begint maandag Cursus macramé Contactavond start in De Mei Grootwinkelcentrum Schalkwijk K K K K k k k k k k COINTREAU- TAARTJE verrassend goed van Hazenberg I I „TELSTAR” „Us Memmetael” F NIEUWS UIT STAD EN STREEK V R IJ D A G 23 1976 JANUARI Velsen-IJmuiden Discussie -4 (Van een onzer verslaggevers) Heemskerk „Telstar” Herzien Castricum Velsen-Noord 1 Jok in Amsterdam, Hilversum, Utrecht-Overvecht, Den Haag, Rotterdam en Eindhoven een Ruime parkeergelegenheid I f I VELSEN. Hoewel de gemeen teraad van Velsen destijds afwij zend heeft beschikt over een subsi die voor een kunstijsbaan voor Kennemerland in Haarlem, is de Velsense raadscommissie voor sport en recreatie donderdagmiddag toch bereid gebleken deze kwestie nog ns nader te bezien. Zonder echter ook maar een enkele toezegging in het vooruitzicht te stellen, omdat men van mening was dat de com missieleden hiervoor te weinig cij fers en concrete gegevens ter be schikking stonden. Een en ander naar aanleiding van een brief aan wethouder C. Ockeloen van de schaatsvereniging „Velsen”, waarin opnieuw om een subsidie voor de kunstijsbaan werd verzocht. Flarden Wijk aan Zee In en om Haarlem Beverwijk ÉSWF1 t/ (ADVERTENTIE) is (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) little (Van een onzer verslaggevers) 30 u. (Van een onzer verslaggevers) aan (Van onze rechtbankverslaggeefster) Heinz Solbach vinden; KVP (Van een onzer verslaggevers) 'ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) in De finale is op 23 februari. Door dit alles heeft het college beslo ten deze zaak opnieuw aan de commissie dergelijke gokapparaten moeilijk bij een bepaalde sport onder te brengen en bo vendien worden deze kantines dikwijls door de jeugd bezocht. De leden van de commissie waren het unaniem met hem eens, zodat de betreffende sportclub het zonder flipperkast zal moeten stellen Een ander vond, dat de ontwikkeling in die visserij ook in de-nota had moeten gen als commissaris van deze drie on dernemingen. van de zittende kamer van de recht bank beslist over het gebruik van die geluidsinstallatie. Zouden ze er niet aan willen? Of gewoon vergeten, niet aan denken? - r I RW DIVERSEN VRIJDAG 23 JANUARI Openbare bibliotheek. Wijkerstraa.tweg: vol wassenen en jeugd 19-20.30 u. ZATERDAG 24 JANUARI Openbare bibliotheek. Wij kers traatweg: vol» wassenen en jeugd 10-12.30 u. IJMUIDEN. De inspraakavond voor de bevolking van Velsen over de Nota van Uitgangspunten voor het Amster- dam-Noordzeekanaalgebied is door het gebrek aan ruimte een rommelige toe stand geworden. De zaal van het Cultu reel Centrum puilde uit en er stonden zelfs nog mensen op de gang. Door de tafels uit de zaal te verwijderen, kon men voorkomen dat de hele inspraak naar een andere ruimte moest verhuizen. Met luide stem vertelde inspraakleid- ster Hanneke Everts, wat het doel van de avond was: namelijk het vor men van inspraakgroepen, die zich met de problemen bezig houden en hun visie aan het provinciaal bestuur doorgeven. Sinds een half jaar werken de bestu ren van de KVP afdelingen in de IJ mond weer goed met elkaar samen bin nen de Statenkring Velsen. Om een zo goed mogelijk inzicht in de meningen van de leden te krijgen wil men als eerste activiteit in 1976 een enquête houden over de regeringssamenstelling. De leden wordt gevraagd, wat zij van SANTPOORT. Bij tuinhuisjes het Schoterpad is donderdag voor onge veer duizend gulden schade aangericht. De vernielingen betroffen een schuurtje en planten. IJMUIDEN. De commissarissen van Hoesch AG en Hoesch Werke AG heb ben besloten om de heer Josef Fischer, plaatsvervangend voorzitter van de raad van bestuur van Estel en voorzitter van de raden van bestuur van Hoesch AG en Hoesch Werke AG, voor te dra- Persoonlijk had de wethouder gedacht aan een jaarlijkse subsidie van een nog nader vast te stellen bedrag dat echter wel geïndexeerd zal moeten zijn. Ten slotte is het niet de politiek van het gemeentebestuur van Velsen om de in woners straks van een eventuele ijsbaan gebruik te lanten maken, zonder hier een redelijke bijdrage tegenover te stel len. Het oordeel liet hij echter geheel aan de commissie over. Uit de reacties van de leden bleek dat zij opnieuw niet zonder meer bereid waren een subsidie in overweging te nemen, ofschoon zij evenmin direct ne gatief wilden reageren. Daarom werd de wethouder verzocht zich met de stich ting „Kunstijsbaan Kennemerland" om uitvoeriger gegevens in verbinding te stellen, zodat deze op een volgende ver gadering nader kunnen worden bekeken. Daarbij bestond er geen bezwaar deze cijfers door een of meer bestuursleden van de stichting persoonlijk te laten toelichten. Een en ander evenwel onder het voorbehoud dat de commissie in dit stadium nog geen enkele toezegging wenst te doen. Het openbaar gesprek tussen de bur gemeester en de ex-wethouder was ge organiseerd door de PvdA-afdeling Haarlem. Deze verzuimde echter de pers van het niet doorgaan van het debat op de hoogte te stellen. voor te leggen, teneinde te kunnen on derzoeken of het gewenst zou zijn zich nogmaals in cijfers en feiten te verdie pen. Stellen de leden zich weer afwij zend op, dan behoeft er verder geen moeite meer voor te worden gedaan. Immers: waar blijf je met je open baarheid als de zaak toch onverstaan baar is? Dan blijft het toch een on deronsje. Het is genoegzaam bekend dat de Haarlemse justitie kampt met een slecht oud gebouw en dat de rijksgebouwendienst niet meer doet dan knutselen aan de marge en toi letten verven. Toch toont de justitie zelf wel bijzonder weinig vinding rijkheid om iets voor het publiek te doen. Iedereen, weet dat de akoestiek slecht is, iedereen kankert erover. Maar een geluidsinstallatie gebruiken ho maar. Ja, als er twee Palestijnen terecht staan, dan kan het plotseling wel. Maar in andere zaken gebeurt er niets, en blijft het voor het publiek een leuke pantomime. De president Een enkele bezoeker van de avond was niet zonder meer tegen de Voorha ven in IJmuiden. Een van hen zei, dat het vast geen plan van Amsterdam al leen was, maar daarop kreeg hij van de planoloog de kous op zijn kop: het is nog een plan van alleen Amsterdam. HAARLEM Opnieuw heeft de Haarlemse rechtszaal giste.'middag haar grote feilen getoond. Het is een oud verhaal, waar we al jaren over klagen maar waar nog nooit iets aan is gedaan: de allerbelabberdste akoes tiek in de zaal. Na enkele meters van het „hekje” is niemand meer te ver staan. De publieke tribune achterin de zaal is dan ook volstrekt overbo dig en lijkt eerder een concessie aan de nu eenmaal voorgeschreven regel van openbaarheid in de rechtzitting dan een werkelijk zinvolle maatregel. Ongeveer 60 mensen gaven zich voor deze inspraakgroepen op en er zijn vier groepjes van zo’n vijftien man gevormd, die zich over de onderwerpen wonen, milieu en werkgelegenheid gaan buigen. staan, omdat die bij de mogelijkheden voor een Voorhaven betrokken moet worden. Het overgrote deel van de in sprekers was echter zonder meer tegen de Voorhaven. Maar ook de uitbreiding van Hoogovens kon bij velen van hen geen genade vinden. Na de pauze ging men met een wat kleinere groep mensen, die bereid waren actief in de inspraakgroepen te gaan studeren op een aantal punten, verder. BIOSCOPEN Cinema Marquette, Ruysdaelstraat. „De kanonnen van Navarone”. HAARLEM-IJMOND. Han Lam mers en burgemeester Reehorst van Velsen gaan niet met elkaar in debat over de voorhavenplannen bij IJmuiden. In onze krant van gisteren stond dit debat, dat in Haarlem op 29 januari zou plaatsvinden, aangekondigd. De Velsènse burgemeester, drs. J. Reehorst liet van morgen echter via zijn voorlichter weten dat hij in verband met het heengaan van Lammers als wethouder van Am sterdam, voor deze avond al geruime tijd een andere bestemming heeft. BIOSCOPEN City, vrijdag 20 en zaterdag 19 en 21.30 uur: „Aardbeving”. Stadsschouwburg, zaterdag 20 uur: „Sham poo”. TENTOONSTELLINGEN Museum Beeckestijn, Rijksweg Velsen-Zuid. Stijlkamers en oude gebruiksvoorwerpen. Da gelijks gopend van 14-17 uur. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel cen trum, Moerbergplantsoen. Geopend van 9.30-12 en van 14-16.30 uur. Stadhuis, te bezichtigen op werkdagen van 10-12 uur. Op deze wijze blijft de ervaring en de kennis van de heer Fischer voor deze ondernemingen behouden, hetgeen de continuïteit in de samenwerking tussen bestuur en commissarissen zal verster ken. In de komende aandeelhoudersver gaderingen van de drie ondernemingen worden de commissarissen van deze maatschappijen opnieuw gekozen. Bij zijn benoeming in deze raden van com missarissen zal de heer Fischer niet zoals aanvankelijk was voorzien per 31 december van dit jaar, maar reeds per 30 juni zijn functies in de raden van bestuur neerleggen. In zijn plaats wordt de heer Heinz Solbach met ingang van 1 juli benoemd tot plaatsvervangend voorzitter van de raad van bestuur van Estel nv en tot voorzitter van de raden van bestuur van Hoesch AG en Hoesch Werke AG. Nieuw lid van de raden van bestuur van deze drie maatschappijen wordt dr. Peter Ul rich Schmithals. DIVERSEN Alarmnummers, politie 19033, ongevallen dienst 15400, Hoogovens 02510-96000, brandweer Santpoort 370750: Velsen-Noord en IJmuiden 20750. Badhuizen, Snelllusstraat, vrijd. 10.30-20.30 u. zat. van 9-12.30 u. en van 13-18 uur; „Concor dia”, Doodweg, Velsen-Noord; idem. Velserbad, Briniostraat, geopend vrijdag 19.30- 20.45 uur; zaterdag 10.30-11.30, 12.15-13.15. 13.30- 14.30 en 14.45-15.45 uur. Instructlebad, Zeewijk, zaterdag 10-11.15 uur: gezinszwemmen: vrij zwemmen: 11.30-12,30 uur; 13.45-14.45 en 15-16 uur. Sporthal „Zeewijk”, vrijdag 19-23 uur: bas- ketballcompetitie; zaterdag 8.30-12 uur: in stuif; 12-16 uur: BC „Velsen” (jeugd); 16-23 uur: mikrokorfbalcompetitie. Gebouw „Velserduin”, vrijdag 20 uur: jaar vergadering Industriebond NVV. Stadsschouwburg, vrijdag 20.15 uur: „Hauser De Kater” met „Famous Artists”. Stadhuis, Burgerzaal, zaterdag 20.1S uur: Kamermuziek door Else Krieg (viool) en Jan Gruithuyzen (piano). Meestal kunnen wij wel voor een behoorlijke berichtgeving zorgen doordat we nogal vooraan zitten. Gis teren, met meer pers dan gebruike lijk werden we verder naar achteren gedirigeerd. Droevig constateerden we na tien minuten dat we onze tijd zaten te verdoen, slechts flarden on verstaanbare lettergrepen drongen door. Verdrietig en boos zijn we weg gegaan. Leve de openbaarheid Via via kunnen we u nu toch nog berichten dat het hier een zaak be trof van een staartje van de oliecrisis. Zeven mannen uit de Zaanstreek, Amsterdam en een uit Santpoort ston den terecht voor zwendel met olie. Een van hen wist door een technisch foefje de olie die hij voor de Shell per schip naar zeeschepen moest ver voeren, terug te laten lopen in zijn boot. Daar bediende hij dan oliehan- delaren mee die het als huisbrandolie verkochten. Het ging om 200.000 liter in totaal. De laagste eis van 2500 boete, de hoogste zes maanden gevan genisstraf, waarvan drie voorwaarde lijk. De uitspraak is 5 februari. zaal. De Voorhaven en Hoogovens waren natuurlijk de kernpunten van de vragen, die gesteld werden, maar ook de over loop naar Alkmaar kwam aan de orde. Planoloog P. Captein verduidelijkte wat punten uit de nota, maar hij liet zich niet tot discussie verleiden. IJMOND. De KVP Statenkring Velsen houdt de komende week een enquête onder de leden van de aangeslo ten afdelingen Velsen, Beverwijk, Wijk aan Zee en Heemskerk. Doel van de enquête is om te zien, hoe de leden tegenover het kabinet Den Uyl staan en hoe zij zich een nieuw kabinet voorstel len. Op dinsdag 17 februari wordt in De Schouw te Velsen-Noord een avond van de Statenkring belegd, waarop KVP- partijvoorzitter W. Vergeer met de re sultaten van de enquête zal worden geconfronteerd. VELSEN-NOORD. Als er voldoen de belangstelling voor bestaat, gaat er in buurtcentrum De Mei te Velsen-Noord een cursus macramé van start. Onder leiding van mevrouw T. Oudshoorn kun nen deelneemsters in deze zes weken durende cursus op dinsdagmiddag tussen 13.45 en 15.15 uur in de Kleine Zaal van De Mei leren werken met touw, garens Inmiddels is uit het schrijven van de schaatsvereniging gebleken dat de plan nen enigszins zijn herzien, zodat de ver houding tussen inkomsten en uitgaven een gunstiger aanzien kon worden gege ven. Daar komt volgens de wethouder nog bij dat de schaatsvereniging „Vel sen’’ een uitstekende reputatie heeft ver worven, mede doordat men zich steeds zo actief voor de jeugd wenst in te zetten. Nadat hij dit schrijven als voorzitter van de commissie aan de orde had gesteld, werd er door wethouder Ocke loen nog even aan herinnerd dat de gemeenteraad van Velsen zich steeds kritisch tegenover deze plannen wenste op te stellen. In de eerste plaats omdat men van oordeel was dat dergelijke accommodaties voor topsport landelijk dienen te worden gepland en voorts was geconstateerd dat de reeds bestaande kunstijsbanen over het algemeen met minder gunstige uitkomsten hadden te kampen. En bovendien was in die tijd de eigen Velsense sportaccommodatie nog in opbouw, zodat toen wel degelijk prio riteiten dienden te worden gesteld. Na het vertonen van de dia-serie, waarin in vogelvlucht de verschillende punten belicht werden, kwam er een korte discussie op gang. Het gemis aan een microfoon maakte het er niet ge makkelijker op. Zelfs werd de suggestie gehouden om in IJmuiden een nieuwe inspraakavond te houden, maar dan met een geluidsinstallatie en in een grote TENTOONSTELLINGEN Expositieruimte. Const. Huygensstraat. Ten toonstelling werk van Heemskerkse kunste naars; geopend tot 26 januari op vrijdag, zaterdag en zondag van 14-16.30 u. DIVERSEN VRIJDAG 23 JANUARI Progress-sociëteit, Const. Huygensstraat. Ge opend vanaf 20 u. Openbare bibliotheek. Kerkweg' 45: volwas senen en jeugd 19-21 u. ZATERDAG 24 JANUARI Bowlingcentrum, Vrijburglaan. Geopend 12- 01 u. Progress-sociëteit, Const. Huygensstraat. Ge opend vanaf 20 u. Donkey Shot, A. Verherentstraat. 20.30 u. optreden Stukeman. Magneet, Ten Catestraat. 20 u. filmvoorstel ling „Youth for Christ". Jansheeren, Kerkweg 47. 21 u. „The harbour Jazzband” o.l.v. Arle Ligthart. Alarmnummers. Politie 39111, bran weer 32121, mllieuklachten 96000. BIOSCOPEN Corso Theater, Dorpsstraat. 20 u.: „Dokter Pulder zaait papavers”. SANTPOORT. Een inbraakje een magazijnwagen in Santpoort leverde donderdagavond een buit van 1800 gul den aan electriciteitsonderdelen op. Tenslotte werd nog door wethouder Ockeloen voorgesteld het verzoek af te. wijzen van het bestuur van een sport club dat flipperkasten in de kantine wenste te plaatsen. Volgens hem zijn Speciaalzaak in gordijnen en vitrages Kleine Houtstraat 42 Haarlem. Tel. 023-323925 - 's Maandags gesloten HaarlemsGordijnenhuis DIVERSEN VRIJDAG 23 JANUARI Openbare bibliotheek. De Zwaanstraat 4a: volwassenen en jeugd 19-21 u. ZATERDAG 24 JANUARI Openbare bibliotheek. De Zwaanstraat ia: volwassenen en jeugd 10-12.30 u. IJMOND. Maandagavond begint in drie verschillende kantines de voorronde van de jeugdspelregelwedstrijd om de Aldert Gravemakerbokaal. Aan deze door de scheidsrechtersvereniging IJ mond georganiseerde wedstrijd nemen 12 verenigingen uit de IJmond deel. In de kantine van Velsen komen de volgende teams tegen elkaar uit: Velsen, VSV, Stormvogels en IJmuiden. In de Kennemers-kantine treffen elkaar de ploegen van Jong Hercules, Odin ’59 en ADO. In de KIC-kantine zien DEM, VVB, Beverwijk en Waterloo elkaar. Eind mei moeten de reacties bij de provincie zijn, waarna er een aantal officiële hoorzittingen volgen en eind van dit jaar zullen Provinciale Staten over de nota moeten beslissen. IJMUIDEN. Donderdagavond trof de Velsense politie in IJmuiden een vrouw dronken aan achter een kinder wagen. De echtgenoot van de dame was een slokje gaan gebruiken in een cafe en zij zelf was er later ook naar toe gegaan, doch wilde haar baby niet alleen laten. De politie heeft moeder nn kind veilig naar huis geloodst. SCHOUWBURG Stadsschouwburg Wilsonsplein) Vandaag en morgen 20.15 u.: Technische Theatergroep Perspekt met „Shorts”. Toneelschuur I (Smedestr. 23) Vandaag en morgen 20.30 u.: Toneelgroep Centrum met „Bezoekuur”. Toneelschuur III (Smedestr. 23) Vandaag en morgen 20.30 u.: Harlekijn België met ..Dag boek van een gek”. MUZIEK Concertgebouw (L. Begijnestr.) 20.15 u.: „Een avond barok” met Ton Koopman, Anne ke Uitenbosch en Toyohiko Satoh. Zaterdag 20.15 u.: Reinbert de Leeuw en Marianne Kweksilber met vroegere pianowerken. Concertzaal Kadens (Smedestr. 81) Zaterdag 20.15 u.: Zolderconcert door Musica Iberica. Haarlemse Jazz Club (De Egelantier, Gr. Heiligland 47) 22 u.: Jam-sessions. BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstr.) 15.30, 19 en 21.30 u.: „Rollerball”, 18 j. Vandaag en mor gen 24 u.: „Scorpio”, 18 j. Zaterdag 13.30 u „Winnetou in de dodenvallei”, a.l. Frans Hals (Frans Halsplein) 20 u.: Quo Vadis”, 14 j. Vandaag en morgen 23.30 u.: Django de bastaard”, 18 j. Lido (Houtplein) 14, 18.45 en 21.30 u.: „Jaws”, 14 j. Vandaag en morgen 24 u.: „From Beyond the Grave”, 18 j. Luxor (Gr. Houtstr.) 14 en 19.30 u.: ,,Dr Zjivago”, 14 j. Vandaag en morgen 23.45 u.: ..Butch Cassidy and the Sundance Kid”, 18 j. Rembrandt (Gr. Markt) 19 en 21.15 u.: „Ik heb mijn onschuld in Heidelberg verloren”, 18 j. Zaterdag 14 en 16.15 u.: „Sneeuwwitje en de 7 dwergen”, a.l. Roxy (KI. Houtstr.) 14.30, 19 en 21.30 u.: „Elckerlijc”, 18 j. Vandaag en morgen 24 u.: „The Graduate’’, 18 j. Studio (Gr. Markt) 19 en 21.15 u.: „Geen vuiltje aan de lucht”, 14 j. Zaterdag 14 u.: „Kuifje en het geheim van het gulden vliet”, a.l. HEEMSKERK. De aangekondigde toneelavond van de Friese vereniging „Us Memmetael” gaat in verband met verschillende moeilijkheden niet door, maar daarvoor in de plaats komt er op vrijdag 6 februari een dans- en kiien- avond in „De Vrijburcht’’ aan de Vrij- 1 Tijdens deze vergadering kon de heer A. H. Wedemeijer, directeur van de Velsense gemeentelijke dienst voor sport en recreatie nog tot zijn gróte voldoe ning meedelen, dat het bezoekersaantal van „Telstar” de laatste tijd met bijna een kwart is gestegen. Men had hiervoor de cijfers van acht voetbalwedstrijden tegen dezelfde clubs van het vorige sei zoen tegenover elkaar geplaatst, waaruit bleek dat deze in dit seizoen door 45.000 toeschouwers waren bezocht. Verleden jaar bedroeg dit aantal 37.000, waaruit door wethouder Ockeloen werd gecon cludeerd dat de nieuwe tribune dus niet voor niets is gebouwd. „Een verheugend resultaat,”, meende hij, „de investering brengt het geld wel op.” het kabinet Den Uyl vinden; of zij vinden dat de KVP in dit kabinet tot haar recht komt; of zij vinden, dat de KVP dit kabinet de rug moet toekeren en of ze dan kiezen voor een nieuw kabinet met de VVD of opnieuw met de PvdA, maar dan met een sterkere CDA- vertegenwoordiging Voor 17 februari worden de resultaten van de enquête bekend gemaakt en op 17 februari kan partijvoorzitter op deze resultaten reage ren in een statenkringvergadering ’s avonds om acht uur in De Schouw te Velsen-Noord. Deze avond is bestemd voor alle leden van de KVP-afdelingen van Velsen, Beverwijk, Heemskerk en Wijk aan Zee. BIOSCOPEN Kennemer Theater, Zeestraat. 19 en 21.15 u.: „Soldier blue”, 19.30 en 22 u.: „Ten Indians”, 23.30 u.: „Danish love acts”. Luxor Theater. Breestraat. 19 en 21.15 u.: „L’histoire d’O”. TENTOONSTELLINGEN Openbare bibliotheek, Kerkstraat 44. Exposi tie grafisch werk van Frans Lasès: geopend tot en met 7 februari tijdens openingsuren. DIVERSEN VRIJDAG 23 JANUARI Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 u. Bellevue, Breestraat. 20.30 u. ledenvergade ring vereniging Koningennedag. Openbare bibliotheek. Krkstraat 44 en Am- stelstraat 44: volwassenen en jeugd 19-21 u. Kingsford Smithstraat 110a: jeugd 19-21 u. ZATERDAG 24 JANUARI Hulpdienst Help een handje. Maandag tot en met zaterdag van 8-10 u.Zeestraat 81, tel. 24617 of bij de bekende wijkhoofden en medewerkers. Animal Farm, Willem Aléxanderplantsoen. Geopend zaterdag en zondag van 10.30-17.30 u. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 u. Openbare bibliotheek. Kerkstraat 44: vol wassenen en jeugd 10-12.30 u. Alarmnummers. Politie en brandweer 25555. milieuklachten 96000. BEVERWIJK. De Kameleon klaar. De openbare basisschool aan de Drechtstraat werd vorig jaar gedeel telijk door brand verwoest. Op 18 februari zal er van 20 tot 22 uur een □pen huis gehouden worden, waarbij men na een officieel gedeelte de her- □ouwde school kan bezichtigen. e.d. Het cursusgeld bedraagt 25,— in clusief koffie, maar exclusief materiaal. Opgave is mogelijk bij de staf van D« Mei. Wel wordt er een toneelavond aange kondigd op 12 maart in „De Schouw” in Velsen-Noord.

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 7