’n Telexiste voor wie ponsbanden Administratief medewerker geen geheimen hebben et ED. boekhouden 1> V! secretaresses NZH Fluor wil samen met u kiezen op welke afdeling u zult komen mariastichnnq engineering data technici I FLINKE CHAUFFEUR BESTELLER een tweede een typiste (mnl. of vrl.) Matrijzen- Controleur of- Controleuse groepleider Ziekenverzorging Elektromonteur I: - Onze eisen: min. MAVO plus goede kennis van het Engels U, FLUOR NEDERLAND B.V. >1, FLUOR V NEDERLAND B.V. ■!F““ 1. S2SSI monteurs II II Wilt u schrijven of bellen? Wat wij te bieden hebben U kunt meteen solliciteren of u eerst oriënteren en hulpmonteurs A. MERKX 22 1 t dot ld nog a hem z Voor de cursus die 1 maart 1976 start aan de centrale opleidingsschool te Haarlem kunnen nog enkele leerlingen geplaatst worden. Als u belt, draait u dan 023 - 33 90 20 en vraag naar afdeling Personeels zaken. Schrijft u liever? Richt dan uw brief aan: Fluor Nederland B.V., afdeling Personeelszaken, Europaweg, Haarlem. (Gaarne onder vermelding van kode OS/2-HD). Wij vragen met spoed voor het rayon Noord-Holland Beneluxlaan 35 Beverwijk Sollicitaties te richten aan boven genoemd adres. Telefonische in lichtingen overdag 02510-36150. Geboden wordt prettig werk in een aan gename sfeer. De N.Z.H. kent een goede salariëring en uitstekende sociale voorzieningen. Personeelsleden hebben vrij vervoer op het lijnennet van Den Haag tot Den Helder. De vakantietoeslag bedraagt 7,8%. WASSERIJ BEELEN Blekersvaartweg 43 te Heemstede. Jonge, enthousiaste mensen, die qua opleiding minstens MAVO hebben en goede kennis van de Engelse taal. Als u over enige technische kennis be schikt, dan strekt dat tot aanbeveling. Een goed salaris en sekundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een 13e maand, winstdeling, 8% vakantie toeslag, minimaal 4 weken vakantie en flexibele werktijden. Als u meent de juiste persoon te zijn voor deze funktie en als het werken voor een groot en sterk groeiend internationaal ingenieursbureau u wel aantrekt, nodigen wij u uit een korte sollicitatiebrief te schrijven aan: Fluor Nederland B.V., Afdeling Personeelszaken, Europaweg, Haarlem. (Gaarne onder vermelding van kode ES/1-HD). Wilt u zich eerst oriënteren? Draai dan 023 - 33 90 20 en vraagt u even naar de afdeling Personeelszaken. Verpleeghuis „Sonnevanck” Op ons hoofdkantoor te Haarlem hebben wij plaats voor In het bezit van MAVO- en typediploma. Leeftijd van 18-23 jaar. Sollicitaties worden gaarne ingewacht bij de afdeling Personeelszaken op het hoofd kantoor, waar ook inlichtingen kunnen wor den verkregeri. NOORD-ZUID-HOLLANDSE VERVOER MAATSCHAPPIJ N.V. Leidsevaart 396, Haarlem. Tel. 023 - 31 92 27. - Voor de administratie en receptie van de röntgenafdeling vragen wij een medewerkster Haar taak zal bestaan uit: het plannen van afspraken, het ontvangen van patiënten, het verzorgen van de administratie. ,Het -I 1 de bn Chris modiei met n lounge en laa een pi Blij Dat it zowel trombi legerp kennis lopen buiten Na een ruime inwerkperiode zal zij de super visie van de administratie op zich nemen. Kandidaten voor deze funktie dienen te be schikken over een middelbare opleiding en typevaardigheid. Leeftijd ca. 25 jaar. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de hoofdlaborante, tel (023) 31 91 10 toestel 1114. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd personeelzaken, Van Heythuijzenweg 1 te Haarlem Persoonlijke sollicitaties tussen 9.00 en 12.00 uur en 14.00 en 17.00 uur. Tel. inl. 289990 s avonds tussen 19.00 en 20.00 uur. Tel. 370405. Onze afdeling technical document and issue behoort tot het engineering services department. Op deze afdeling worden o.a diverse administratieve werkzaamheden verricht: het bij houden van files, van data documents en data records. Daartoe zoeken we Ingenieursbureau ZAT In ons bedrijf is plaats voor een: Hebt u MAVO of HAVO en daarbij een secretaresse-opleiding? Beheerst u steno Nederlands? Als u bovendien steno Engels beheerst, is dat een aanbeveling, maar beslist nodig is het niet. Dan willen wij voor Fluor graag met u praten. Want we zoeken namelijk Merck Sharp Dohme B.V. is een bedrijf dat geneesmiddelen vervaardigt, verkoopt en exporteert. Het personeelsbestand omvat rond 550 mensen. Onze telex-centrale houdt zich bezig met internationaal telexverkeer en vormt het verbindings- centrum tussen het hoofdkantoor in de U.S.A, en de Europese zusterbedrijven en verkoopkantoren. Voor deze centrale zoeken wij nu een ervaren telexiste met de vaardigheid om ponsbanden te lezen. Samen met twee collega’s zal zij de verantwoordelijk heid voor het telexverkeer op zich nemen. Dit werk wordt telkens van maandag t/m vrijdag in wisseldienst uitgevoerd. D.w.z. een week van 8.00 tot 15.00 uur, een week van 13.00 tot 20.00 uur en een week van 9.00 tot 16.00 uur. In de week waarin zij van 9.00 tot 16.00 uur werkt is zij ’stand-by’ en assisteert ze als telexiste en als telefoniste. Voor deze funktie denken wij aan een jonge vrouw, boven de twintig jaar met de genoemde ervaring plus een Mulo- of Mavo-opleiding en een goede kennis van het Engels. Naast een aantrekkelijk salaris, bieden wij een dertiende maand salaris, 20 werkdagen vakantie en 8% vakantietoeslag. Als u belangstelling hebt, kunt u schrijven aan de afdeling personeelszaken van Merck Sharp Dohme B.V., Waarderweg 39, Postbus 581 te Haarlem. Telefoon 023-319330. Ingenieursbureau Kopi r I F Si L Wij bieden gunstige arbeidsvoor waarden en sociale voorzie ningen. voor verschillende afdelingen. Welke afdeling? Kijk dat is juist zo fijn: we kunnen samen overleggen waar u zich het meeste zult thuis- voelen. We bieden een leuke werkkring en o.a. een 13e maand, winstdeling, 8% vakantietoeslag, min. 4 weken vakantie en flexibele werktijden. De R waam beschi bijna onstui klinke tourne speelt Conce maakt nog e Enkhi Mill naar i die w steeds DAGVERBLIJF VLIETLANT VOOR OUDERE GEESTELIJK GEHANDI CAPTEN VANAF 16 JAAR VERWARMINGS- EN STOOKTECHNISCH BEDRIJF B. V. F? i Wij vragen voor zo spoedig mogelijk t, s 239 Taken In grote lijnen betreft de funktie. die in klein teamverband wordt vervuld: - het voorbereiden van de stationeringen in de ruimste zin. met name echter het bewaken en aanpassen van uitzend- reglementen; - het controleren en coderen van reisaf- rekeningen van gedetacheerden en daaruit voortvloeiende correspondentie; - periodieke verslaggeving van project kosten; - het bewaken van service-contracten naar kosten en man-dagen; Karakteristiek Gezien de aard der activiteiten vragen wij een man of vrouw met brede interesse, die in staat is deze zeer dynamische funktie op flexibele wijze te vervullen, niet in de laatste plaats door goede persoonljjke contacten binnen ons bedrijf. Kandidaten moeten in ieder geval beschikken over het praktjjkdiploma boekhouden en aantoon bare ervaring. De interne verslaggeving geschiedt in het Engels;een goede schrijf vaardigheid in deze taal is dus nodig. In verband met gestelde eisen zal de ge zochte kandidaat ouder zijn dan 25 jaar. Procedure Hebt u belangstelling, dan nodigen wij u uit een sollicitatiebrief te zenden aan de afdeling Personeelszaken, postbus 7600. Schiphol-Oost.onder vermelding van nummer 004-76HD - een scala van activiteiten w.o. fiscale zaken, huisvestings- en transportpro blemen, signalering m.b.t. visa en rijbewijzen,onderzoek dagtoelagen etc. In ons bedrijf vervaardigen wij jaar lijks miljoenen grammofoonplaten van zeer hoge kwaliteit. Onze technische dienst is hierbij ver antwoordelijk voor de bewaking en het onderhoud van alle hiervoor be nodigde apparatuur. die al de nodige ervaring in zijn vak heeft opgedaan, en die er geen be zwaar in ziet zijn arbeid in ploegen dienst te verrichten. Behalve een gevarieerde werkkring bieden wij een goed salaris en uit stekende secundaire arbeidsvoor waarden. Sollicitaties dagelijks aan ons adres: EMI-HOLLAND PRODUKTIE B V. Tulpenkade 1 HAARLEM, waar u kunt vragen naar de heer van Elburg; telefonische informaties: 023-319380, toestel 116 Een ver doorgevoerd controlesysteem waarborgt de hoge kwaliteit van de miljoenen grammofoonplaten die jaarlijks in onze perserij vervaardigd worden. Sollicitaties kunt u richten aan: EMI-HOLLAND PRODUKTIE 8 V. Tulpenkade 1 HAARLEM telefoon: 023-319380 toestel 116 Na 18.00 uur: 023-280633 Chris jazzsupr zijn per anders i staat. D: vijftig e geweest, van een belangsl niet hef Sixlaan 17 - Postbus 78 - Hillegom Telefoon: 02S20-1S953 S ■- Door de aanhoudende groei van ons bedrijf is het wenselijk geworden deze afdeling op korte termijn te versterken met een In het bezit van diploma V.E.V.-sterkstroom blijft ni iets voo minder!' zestig werd d gebrach te veel kant. Di maar ov andere Maar dt doorhee rangen, aanwezi Fokker-VFW bedrijf Schiphol Een nederlandse onderneming binnen een internationaal concern met diverse vestigings plaatsen. Op Schiphol vindt men de directie verkoop- en serviceafdelingen, constructiebureaus, electrotechnisch bedrijf en de afdeling ruimtevaart Tevens vindt hier de eindmontage van de Fokker Friendships en Fellowships plaats >J air hoofdsc wij de gekregc en „Pet klarinet hoofdro een blij niet erg hebben niet om jammei stukker musici Armstn mensen zijn vei om een Met betrekking tot het verlenen van service in het buitenland hebben wij over de gehele wereld ongeveer 45 technische vertegenwoordigers gestationeerd De gezochte funktionaris zal belast worden met de voorbereiding en begeleiding van deze stationeringen. Een funktie met zeer veel, ook gecompliceerde aspecten, waarbij niet alleen zakelijke, maar ook persoonli jke belangen een grote rol spelen. geen Fluor Nederland B.V. is een dochteronderneming van het Fluor-concem in de U.S.A. Fluor (in 1912 door J. S. Fluor opgericht) is een ingenieursbureau dat zich gespecialiseerd heeft in ontwerp en bouw van komplete installaties en fabrieken voor de petrochemische en chemische industrie. In ons kantoor in Haarlem worden nationale en internationale projekten uitgewerkt. De vereisten voor deze opleiding zijn: leeftijd: minimaal 17 jaar; minimale vooropleiding: jon gens, 3 jaar M.A.V.O., L.T.S. T-stroom, meisjes, 3 jaar M.A.V.O., I.N.A.S., L.H.N.O. T-stroom, O.V.B. De opleiding duurt 2 jaar. Salaris in overeenstemming met de hiervoor gel dende regels van de Nationale Ziekenhuisraad, voor de preklinische periode geldt een afwijkende regeling. Kom eens praten of schrijf een briefje aan de direkteur: „iedereen leest krant altijd ^en overal, Een belangrijke rol binnen dit sy steem wordt vervuld door onze af deling MATRIJZEN CONTROLE. Hier worden de vervaardigde matrij zen voor de eerste maal afgespeeld en beluisterd op kwaliteit. Eventuele storende metaaldeeltjes worden met zeer fijne instrumenten met behulp van een microscoop ver wijderd. Door de aanhoudende groei van ons bedrijf is het wenselijk geworden de ze afdeling uit te breiden met een Wij denken aan een man of vrouw tot 40 jaar die over een goed gehoor beschikt en die b.v. in een graveer- of horlogereparatie-inrichting erva ring heeft opgedaan in het werken met zeer fijn gereedschap. De werkzaamheden worden verricht in een semi 2-ploegendienst. Behalve een uitstekend salaris bieden wij dito secundaire arbeidsvoorwaar den. Fluor Nederland B. V. is een dochteronderneming van het Fluor-concern in de U.S.A. Fluor (in 1912 door J. S Fluor opgericht) is een ingenieursbureau dat zich gespecialiseerd heeft in ontwerp en bouw van komplete installaties en fabrieken voor de petrochemische en chemische industrie. In ons kantoor in Haarlem worden nationale en internationale pro/ekten uitgewerkt. Zesen Chris B op ama1 Orleans jaar. Ee trombor dus. Ma muziek die beg geweest traditioi voelden kopieer* verschr: w nauv amateui full pro houden, podium laten h< want ai hebben En ik g eigen si de muz Barber Hij dient in het bezit te zijn van één der onderstaande diploma’s. Mavo opleiding of I.V.I.O. of Kinderbescher ming A. Iemand met ervaring strekt tot aanbeveling. Taak: samen met een collega de begeleiding van een groep van 10 pu pillen. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan boven genoemd adres, waar ook telefonische inlichtingen ingewonnen kunnen worden. Dr. de Liefdestr. 3 Haarlem Tel. 023-371920 f

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 22