Agenda Directeur C. Melse van Sociaal Werkvoorzieningsschap: 99 99 Goede relatie met handel en industrie P. de Roode beste snelschaker Taak adviesbureau tot hele bevolking uitgebreid Eigen gemeentelijk plan voor bejaarden EO-AVOND IN HERV. KERK Schaakshow op 28 januari hötevishal Verkeersbrigade boos op politie en automobilist I I V r 1 ,1 Uj SAB van karakter veranderd Wethouder Th. C. Witte: V erkeerscommissie vergadert Kort IJmondnieuws „Vogelvreugd” vergadert Fl ■MH 5 ZATERDAG 24 JANUARI 4 19 7 6 NIEUWS UIT STAD EN STREEK IJMOND „De Tunnel heeft nimmer geprobeerd als prijsbreker op te treden en zal dat ook niet in de toekomst doen. Wij hebben een hechte vertrouwensrelatie met de handel en de industrie opgebouwd voor wie wij deelhandelingen ver richten. Het bewandelen van de normale handelskanalen heeft ver re onze voorkeur boven het zelf standig opereren op de markt”. Velsen-Noord Wijk aan Zee Castricum Beverwijk 1 In en om Haarlem V eisen- IJ muiden Heemskerk BMMwiWw ISaiiHsB ■E'." De Tunnel concurreert niet Vélsen- IU C. MELSE 1 (Van een onzer verslaggevers) 20 u. (Van een onzer verslaggevers) (Van een onzer verslaggevers) u.: (Van een onzer verslaggeefsters) 122 VELSEN. Dinsdag 27 januari is er op het stadhuis een gesprek over het jaarverslag, dat de gemeentelijke dienst voor sociale zaken over 1974 heeft uitge bracht. Daarna zal er worden gesproken Dit zegt directeur C. Melse van het Sociaal Werkvoorzieningsschap „De Tun nel”. Het Werkvoorzieningsschap heeft zijn gebouwen aan de Cruquiusweg, op het industrieterrein te Velsen-Noord, en biedt momenteel werk aan ongeveer 360 mensen, inclusief de personeelsleden, die vallen onder de Wet Sociale Werkvoor ziening. Geen spreekuur. De wethouder van financiën, de heer H. van der Werff zal op maandag 26 januari geen spreekuur houden. bezit van de beker welke onze krant beschikbaar heeft gesteld voor de beste snelschaker in de IJmond. ens de IJmuider Courant werd de door de chef-redaktie A. Wetse- in Peter de Roode ter hand ge- HEEMSKERK De verkeerscommis- sie vergadert maandag 2 februari van 19.30 uur af in het gebouw van gemeen tewerken. Op de agenda staat onder meer een fietspad langs TolwegHoog- dorperweg. Ook zal een overzicht worden gegeven van de verkeersongevallen en de techni sche onderzoeken in 1975. n be- i >p de 60 jr., echtgenoot van J. Tol, Santpoort. GEHUWD: L. Winter en J. J. M. Jongen, IJmui- den, R. M. Gerrits en P. H. Smit, Sant poort, J. Veldman en L. Stolk, IJmuiden, H. C- J. de Ruiter en G. M. H. Oorthuij- sen, Beverwijk, M. Nieuwenhoff en M. M. van Genderen, Velsen-Noord. ONDERTROUWD: R. F. A. van Kampen en H. M. Mills, Velsen-Zuid, A. A. van Vuren en L. van de Ketterij, IJmuiden, K. Wilbie en A. J- Schotvanger, IJmuiden, W. A. Nohl, IJ muiden en H. E. Hirdes, Santpoort. DIVERSEN MAANDAG 26 JANUARI Openbare bibliotheek. Wijkerstraatweg: vol wassenen en jeugd 14.30-17.30 u. DIVERSEN MAANDAG 26 JANUARI Openbare bibliotheek. De Zwaanstraat 4a: volwassenen en jeugd 19-21 u. Ie N l- n Is st n it at it >E s- 1- “i: rp H. :a •a,‘ a- 't; d- g- o- n- II la; E- Ip. an an. og ir- ns IA st- vr. n. ter u ;en ijn ide in; ige se- in- IK: IT; ten in het gebouw aan de Grote Hout straat. Men ontvangt na aanmelding geen bericht meer, tenzij men zich te Iaat heeft aangemeld en niet kan mee doen. BEVERWIJK. De Verkeersbrigade Laan der Nederlanden is boos op de politie Beverwijk. In een brief verhaalt de Verkeersbrigade over een voorval op de Laan der Nederlanden en de afwik keling van deze zaak door de dienst doende wachtcommandant van de Be- verwijkse politie. VELSEN. Zou het Sociaal Advies Bureau een soort samenwerking tot stand moeten brengen met dergelijke instellingen zoals de Algemene Hulp dienst? Een vraag die de raadscommissie van bijstand voor sociale aangelegenhe den dinsdag 27 januari in een nota zal worden voorgelegd. werkplaatsen bij gebrek aan werk parti culiere ondernemingen op onverant woorde wijze zouden gaan beconcurre ren bijv, door het hanteren van lagere prijzen. De WSW-werkplaatsen mogen onder geen beding de markt verstoren, zei minister Boersma. De heer Melse meent, dat de situatie, zoals die door de heer Goldschmeding naar voren is gebracht, niet in de IJ mond voorkomt. om de omdat bestuur wer d« aldus BIOSCOOPEN Corso Theater, Dorpsstraat. Zaterdag 19 en 21.15 u.: „Dokter Pulder zaait papavers”; zondag 15 u.: „Kuifje en het geheim van het gulden vlies”, 19 en 21.30 u.: „Dokter Pulder zaait papavers”. i van ed is, rkeer I wan-1 ver- gheb-1 i van >eroep I issaris naaien is een deel van het pakket van een bedrijf, dat linnen aan hotels en ziekenhuis levert.” In de drukwerkbranche komt het soms voor, dat particulieren zich recht streeks met De Tunnel in verbinding stellen om een order te plaatsen. „U ziet het. Het loopt allemaal nogal uiteen,” zegt de heer Melse, die de nauwe relatie van De Tunnel met de handel en de indus trie een groot goed vindt. „Wij hebben geen ambiance om zelfstandig de boer op te gaan. Het is voor ons een koud kunstje een vierkleurendrukpers te ko pen en een eigen orderportefeuille op te bouwen. Maar dan schiet je je doel als sociale werkplaats voorbij. Mensen, die in het bedrijfsleven niet goed aan de slag kunnen komen wegens lichamelijke, geestelijke of andere individuele oorza ken, kunnen in De Tunnel komen wer ken- De Tunnel is een sociale werkplaats en geen bedrijf, dat concurrentie met concurrenten wil aangaan.” Zij is een vriendelijke sportieve per soonlijkheid, wier sportiviteit zich niet alleen bepaalt tot het schaken, maar zij maakt ook vaak lange wandiel-trektoch- ten door het imposante Tsjechoslowaak- se gebergte en is daarnaast een water- vlugge tafeltennister. Bij het simultaan geven behoort zij tot degenen, die vooral de jongeren graag iets wil leren en er dus op het moment dat een jeugdige schaker op het punt staat te blunderen, niet op uit is deze van het bord weg te vagen. Zij zal dan eerder een kleine vingerwijzing geven, waar de fout ligt. Een prettige tegenstander dus op onze schaakshow, woensdag 28 januari in de Burgerzaal van het Velsense stadhuis aan Plein 1945. De show begint om acht uur. Men dient zich wel tijdig aan te melden hiervoor. Voor de lezers van de IJmuider Cou rant is het aanmeldingsadres: Lange Nieuwstraat 427, IJmuiden en voor de lezers van de Beverwijkse Courant: Zee straat 18, Beverwijk. De lezers van Haar lems Dagblad kunnen zich schriftelijk of telefonisch aanmelden bij het redac tiesecretariaat, Grote Houtstraat 93, Haarlem (postbus 507) of aan de loket- Dit Adviesburea, bemand door de ambtenaren van de gemeentelijke dienst voor Sociale Zaken, de heren S. S. Heins en H. M. Visman, is sinds de oprichting van de Stichting Dienst verlening aan Bejaarden, enigszins van karakter ver anderd. Het bureau hield zich oorspron kelijk vooral bezig met het verlenen van advies en hulp aan bejaarden op het „De Tunnel geeft er de voorkeur aan via de normale handelskanalen in een bepaalde branche te opereren. Wij ma ken bijvoorbeeld onderdelen voor ma chines, die dan weer door een bedrijf op de markt worden gebracht. Er zijn na tuurlijk uitzonderingen,” aldus de heer Melse. „Wij vervaardigen verpakkingen voor bedrijven, die zelf niet over een verpakkingsmachine beschikken. Linnen voor hotels en ziekenhuis wordt in De Tunnel geconfectioneerd. Dat knippen en BEVERWIJK. De volièrevereniging „Vogelvreugd”, afdeling Beverwijk en omstreken, houdt maandag 26 januari een vergadering in café „Sport” aan de Alkmaarseweg. De volgende contact- avonden zijn vastgesteld op 23 februari, 22 maart, 27 april en 25 mei. De brief luidt als volgt: Bedankt automobilist, kenteken 71-02 DK, dat u donderdag 22 jan. j.l. om 8.25 uur door het rode stoplicht reed. Be dankt, dat ik net 2 kinderen van de rijweg kon grijpen en dat u een dienst doende verkeersbrigadier haar arm moest raken. Dacht u misschien dat wij daar uit verveling staan? Dan hebt u het mis! Ook wij hebben man en kinderen thuis. Bedankt ook de heer Pijpstra van het politiebureau: dat in plaats van de ver keersbrigade te beschermen, de dienst doende verkeersbrigade na aanklacht naar huis zond met de mededeling dat ze niets bereikte met 1 getuige. Bedankt allemaal! Verkeersbrigade Laan der Ne derlanden w.g.: Mevr. v.d. Linde, Dinkel- straat 47, Beverwijk. Inspecteur J. Schoen van de Bever wijkse verkeerspolitie deelde desge vraagd mee, dat opdracht is gegeven toch proces-verbaal op te maken, waarna de zaak verder kan worden uitgezocht. estuut- >oor dl am dat ,g was- indigdt :ijn wi nnie Is gezelUH WIJK AAN ZEE. Ook de „vlug gertjes” in het Hoogovenschaaktoernooi zijn weer ten einde. Grootmeester Tal zegevierde, maar hij deed mee buiten mededinging, dus niet voor een „price”, maar als „surprise’’ aldus toernooidirec teur P. Zwart, toen hij Tal’s komst in de eindstrijd aankondigde. Uit de IJmond zegevierde Peter de Roode en kwam daardoor voor de tweede maal in het Deze week verschenen er in de pers berichten over klachten uit het bedrijfs leven over sociale werkplaatsen die meer en meer het karakter zouden krij gen van een bedrijf, produkten recht streeks aan de consument leveren en zelfs vertegenwoordigers op pad sturen, die orders proberen binnen te halen- De klachten werden openbaar gemaakt door drs. Goldschmeding, secretaris van de Kamer van Koophandel voor Mïdden- Kennemerland. Volgens minister Boersma zou het on aanvaardbaar zijn wanneer sociale gebied van sociale verzekeringen, pensi oenen, erfrecht, belastingen, culturele en recreatieve activiteiten, woonruimte verdeling e.d. De taak van het Adviesbureau is nu uitgebreid tot de hele bevolking, dat wil zeggen alle leeftijdsklassen. Het geeft voorlichting, adviezen en informatie en verwijst en bemiddelt op maatschappe lijk, cultureel en recreatief terrein. In de nota wordt de vraag gesteld, hoe het met het Sociaal Adviesbureau nu verder moet. Die vraag hangt samen met het resultaat van de enquête, die vorig jaar is gehouden over de behoefte aan zoge naamde raadslieden. Daaruit bleek, dat deze niet duidelijk aanwijsbaar is. Vele instellingen, die de enquête kregen toe gestuurd, geven zelf aan individuele burgers advies. IJMUIDEN-HAARLEM. Uit Tsje- eho-Slowakye komt de schaakster Ste- panka Vokralova, een van de top- schaaksters uit dat land en vele malen deelneemster aan het Hoogovenschaak toernooi, waar zij dikwijls hoge ogen heeft gegooid. Zij nam deel aan schaak toernooien overal in de wereld, niet alleen in de Oostbloklanden, maar ook elders in Europa en in Amerika. BIOSCOPEN Kennemer Theater, Zeestraat. Zaterdag 19 en 21.15 u.: „Soldier blue”, 19.30 een 22 u „Ten little Indians”, 23.30 u.: „Danish love acts”; zondag 14.15 u.: „Bello en de jacht op de diamant’’, 14.30 en 19.30 u_: „Ten little Indians”, 16.15 u.: „Soldier blue”, 19 en 21.15 u.: „Niet schieten.k. ilagil esA u.: „Niet schieten. ik lig al’’. Luxor Theater, Breestraat. Zaterdag 19 en 21.15 u.: „L’histoire d’O„; zondag 14.15 „Zij noemden hem platvoet,,’ 16.30, 19 en 21.15 u.: „L’histoire d’O„. TENTOONSTELLINGEN Openbare bibliotheek, Kerkstraat 44. Exposi tie grafisch werk van Frans Lasès; geopend tot en met 7 februari tijdens openingsuren. DIVERSEN ZATERDAG 24 JANUARI- Ruaz-studio, Spaarnestraat 1. Tot 17 u. re ceptie ter gelegenheid van 25-jarig jubileum Ruaz. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 u. ZONDAG 25 JANUARI Animal Fram, Willem Alexanderplantsoen. Geopend 10.30 tot 17.30 u. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 u. MAANDAG 26 JANUARI Hulpdienst Help een handje. Maandag tot en met zaterdag van 8-10 u.: Zeestraat 81, tel. 24617 of bij de bekende wijkhoofden en medewerkers. Sportfondsenbad, Kuikensweg, geopend 9-12 en 13.36-15.30 u. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 u. Openbare bibliotheek. Kerkstraat 44: vol wassenen 14-17.30 en 19-21 u., jeugd 14-17.30 en 19-21 u.; Amstelstraat 44: volwassenen en jeugd 14.30-17.30 en 19-21 u.; Kingsford Smith- straat 110a: jeugd 15.30-17.30 u. Alarmnummers Politie en brandweer 25555, milieuklachten 96000. over het instellen van een werkgroep bejaardenbeleid. AA Gedurende viereneenhalf uur klonk in de toernooizaal in het souterrain bijna onafgebroken het getik van de schaakstukken op de borden. Teleurstel ling en vreugde wisselden elkander af met de snelheid waarmee de klokken tikten. Uiteindelijk was het resultaat dat de eerste prijs werd gedeeld door Farago (Hongarije) en Crhistiansen (USA). Jan Smejkal uit Tsjecho-Slowakije eindigde als derde. Elk kreeg een enveloppe met inhoud, uitgereikt door drs. J. Hoogland, lid van de Raad van Bestuur van Estel, vroeger „toernooi-beschermheer” die even was komen kijken samen met de huidige „beschermheer”, dr M. Albrecht. VELSEN. De Evangelische Om roep belegt op dinsdag 3 februari een grote koor- en samenzangavond in de Hervormde Kerk aan de Kanaalstraat te IJmuiden. Muzikale medewerking zullen verle nen: de Chr. Gem. Zangver. „De Mor genster” te Heemskerk (dir. R. Bontan), het Chr. Gem. Koor „Con Spirito” te Haarlem (dir. Willem L. Boer), het Koor van de Baptisten Gem. te IJmuiden (dir. mevr. J. J. BouhofSchreuders), de Chr. Geref. Zangver. „Luctor et Emergo” te Haarlem (dir. Henk Trommel), het Herv. Kerkkoor „Nieuwe Kerk” te IJmuiden (dir. A Kiel), het Herv. Kerkkoor te Heemskerk (dir. mej. J. v. Asselt), het „Bethlehemkerkkoor” te IJmuiden (dir. Fred Schaap), Paul Hofstede, bas-bari- ton, Frans van Tilburg, orgel en Jan van den Driest, leiding koor- en samenzang. De spreker voor deze avond is ds. A. H. Agtereek, ziekenhuispredikant te Zaan stad. De avond zal om acht uur begin nen en iedereen is van harte welkom. SCHOUWBURG Stadsschouwburg Wilsonsplein) 20.15 u.: Technische Theatergroep Perspekt met „Shorts”. Zondag 20.15 u.: Postaal Genoegen met „De heilige vlam”. Toneelschuur I(Smedestr. 23) Vandaag en morgen 20.30 u.: Toneelgroep Centrum met „Bezoekuur”. Toneelschuur III (Smedestr. 23) 20.30 u.: Harlekijn België met „Dagboek van een gek”. Zondag 14.30 u.: Toneelgroep Wederzijds met „De preutse kneuters”, kindervoorstelling. MUZIEK Concertgebouw (L. Begijnestr.) 20.15 Zolderconcert door Musica Inberica. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79) zon dag 15 u.: Clavecimbelrecital door Kees Ro- senhart. At Jazz Corner (Spaarne 104) 22 u.: Martin Haak. Zondag 21 u.: Trio Ruud Jansen. De Egelantier (Gr. Heiligland 61) Zondag 15 u.Jamsession. Café De Geus (KL Houtstr.) Zondag 21.30 u.: Kwartet Kees van Lier. Wijkcentrum (Laan van Angers 5) Zondag 14 u.: Optreden van Budgie. (TIOLI). BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstr.) 15.30, 19 en 21.30 u.: „Rollerball”, 18 j.» Vandaag 24 u.: „Scorpio”, 18 j. Zondag 13.30 u.: „Winnetou in de dodenvallei”, a.l. Frans Hals (Frans Halsplein) 20 u. tev. zond. 14 u.: „Last tango in Paris”, 18 j. Vandaag 23.30 u.: „Django de bastaard”, 18 j. Lido (Houtplein) 14, 18.45 en 21.30 u.: „Jaws’ 14 j Vandaag 24 u.: From Beyond the Grave”, 18 j*. Luxor (Gr. Houtstr.) 14 en 19.30 u.: „Dr. Zjivago”, 14 j. Vandaag 23.45 u.: „Butch Cassidy and the Sundance Kid”, 18 j. Rembrandt (Gr. Markt) 19 en 21.15 u. tev. maandag 14 u.: „Ik heb mijn onschuld in Heidelberg verloren”, 18 j. Zondag 14 en 16.15 u „Sneeuwwitje en de 7 dwergen”, a.l. Roxy (KI. Houtstr.) 14.30, 19 en 21.30 u.: „Elckerlijc”, 18 j. Vandaag 24 u.: „The Gradu ate”, 18 j. Studio (Gr. Markt) 19 en 21.15 u. tev. zond. 16.15 u. maandag 14, 19 en 21.15 u.: „Geen vuiltje aan de lucht”, 14 j. Zondag 14 u.: Kuifje en het geheim van het gulden vlies’ a.l. BIOSCOPEN City, zaterdag en zondag 19 en 21.30 uur: en maandag 20 uur: „Aardbeving”; zondag 14.30 uur: „Sandokan, de tijger van Ceylon”. Stadsschouwburg, zaterdag en zondag 20 uur: „Shampoo”; zondag 14.30 uur: „Tiko en de haai”. TENTOONSTELLINGEN EN MUSEA Museum „Beeckestljn”, Rijksweg, Zuid, stijlkamers en oude gebruiksvoorwer pen, dagelijks (behalve maandag) geopend van 14 tot 17 uur. Pieter Vermeulenmuseum, Moerbergplant- soen, van maandag tot en met vrijdag geo pend van 9.30 tot 12 en van 14 tot 16.30 uur. Stadhuis, alle werkdagen te bezichtigen tus sen 10 en 12 uur. DIVERSEN Sociaal Advies Bureau, spreekuren maand.: 9-10 uur; De Luchte, Lod. v. Deyssellaan, Driehuis: 11-12 uur: Gas en Water, Tromp straat 210, IJmuiden; 2-3 uur: Wijkcentrum Engelmunduskerk, Kerkplein 1, Velsen-zuid; 4-5 uur: School De Regenboog, Schiplaan 2a, IJmuiden-Zeewijk. Alarmnummers: Politie 19033, ONGEVAL LENDIENST 15400, Hoogovens 02510-96000. brandweer Velsen-Noord en IJmuiden 20750, Santpoort 370750. Interkerkelijke Stichting voor Gezinsverzor ging, spreekuur dagelijks van 9 tot 10 uur, Velserdudnweg 52, tel. 11830. Spreekuur Gemeentelijke Dienst voor Socia le Zaken: maandag t.e.m. donderdag: 8.30-10 uur Spaarnestraat, vrijd.8.30-10 uur, in prin cipe alleen in uiterst dringende gevallen. Spreekuur CDA Gemeenteraadsfractle, maandag van 18 tot 19 uur: Hoofdstraat 182, Santpoort; De Zandstraat 8, Velsen-Noord en Lariksstraat 14, IJmuiden. Sporthal „Zeewijk”, zaterdag tot 16 uur: BC Velsen (jeugd); 16.23 uur: mikro-korfbaleom- petitie, zondag 10-13.30 UUR: zaalhandbal com petitie; 13.30-18 uur: mikro-korfbalcompetitie 18-22 uur: zaalhockeycompetitie. Stadhuis, Burgerzaal, zaterdag 20.15 uur: Kamermuziek door Else Krieg (viool) en Jan Grulthuijzen (plano). Stadsschouwburg, maandag 20.15 uur: to neelgroep „Theater” met „Koning Hert”. ieuwennuis-Norbruis d„ IJmuiden; Hoekstra-van Halem, z„ Sant- B. S. Noordzij-van Gelder, z„ BIOSCOPEN Cinema Marquette, Ruysdaelstraat. Zaterdag 20 u.: „De kanonnen van Navarone”; zondag 14 u.: ..Dij Trom knapt het op”, 16M U.„De stalen vuist”, 20 u.„De kanonnen van Nava rone”. TENTOONSTELLINGEN Expositieruimte, Const. Hygensstraat. Ten toonstelling werk van Heemskerkse kunste naars; geopend tot 26 januari van 14-16.30 u. DIVERSEN ZATERDAG 24 JANUARI Magneet, Ten Katestraat. 20 u. filmvoorstel ling voor Youth for Christ”. Progress-sociëteit, Const. Huygensstraat. Ge opend vanaf 20 u. Donkey Shot, A. Verherentstraat. 20.30 u. optreden Stukeman. Jansheeren, Kerkweg 47. 21 u. „The harbour Jazzaband" o.l.v. Arie Ligthart ZONDAG 25 JANUARI Bowllngcentrum, Vrijburglaan. Geopend 12- 01 u. PRogress-soclëteit, Const. Huygensstraat. Geopend vanaf 20 u. Donkey Shot, A. Verherentstraat. Geopend vanaf 20 u. MAANDAG 26 JANUARI Bowllngcentrum, Vrijburglaan. Geopend 12- 01 u. Progress-sociëteit, Const Hygensstraat. Geo pend vanaf 20 u. Openbare bibliotheek.Kerkweg 45: volwasse nen 14-17.30 en 19-21 u„ jeugd 15.30-17.30 en 19- 21 u. aAlarmnummers. Politie 39111, brandweer 32121, milieurklachten 96000. IJMUIDEN. Aan de vrijdagmarkt werd aangevoerd: 164 kisten kabeljauw; 2113 kisten koolvis; 13 kisten schelvis; 11 kisten wijting; 2 kisten schar; 85 kisten diversen. Prijzen in guldens. Per 40 kg.: kabeljauw één 116-109; kabel jauw twee 115-90; kabeljauw drie 122- 110; kabeljauw vier 126-110; kabeljauw vijf 96-90; koolvis één 66-60; koolvis twee 69-59; koolvis drie 73-64; koolvis vier 60-46; schelvis 122; wijting drie 90- 78; schar 108-60. De besommingen waren: KW 100.200,-, KW 141 ƒ52.000,-. Onderzocht moet worden of er be hoefte bestaat aan bepaalde voorzienin gen voor bejaarden. De Velsense wet houder voor sociale aangelegenheden Th. C. Witte, wil een eigen gemeentelijk plan ontwikkelen. Dat zou moeten ge beuren door middel van een werkgroep, waarin vertegenwoordigers van de Stich ting Dienstverlening aan Bejaarden, van de gemeente, van de STISA en van het Centraal Orgaan Opnamebeleid Bejaar den zitting hebben. Deze werkgroep zou dan in een half jaar een rapport moeten uitbrengen. De raadscommissie, die waarschijnljk ook iemand uit haar midden in de werkgroep benoemt, zal zich over dat plan moeten uitspreken. De vergadering van de commissie in het stadhuis begint om zeven uur ’s avonds en een ieder dlie geïnteresseerd is, is van harte welkom. - K I steld. M.

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 5