N REGERING BANG VOOR ANTI-AMERIKAANSKLIMAAT A P a Kamerleden krijgen standje van Officier k I „..En te diteg ONTSLAG LOCKHEED-DIRECTEUREN MOET BEDRIJF VEILIG STELLEN ri I Nieuwe Israëlische politiebevoegdheden ambassadeur benoemd 1 Dassault-proces Regering krijgt eindelijk 300.000 dollar losgeld terug on een miljoen gulden aan prijzen ge! La Van Agt voelt niet voor uitbreiding O 2 V R IJ DA G 19 7 6 BINNEN» EN BUITENLAND 1 3 FEBRUARI V F Mi (V£ Japan Marihuana ji Zwolsman Naar de Spelen Wraakoefening Lof Rode koningin Ontvoering Het mogelijke aftreden van Lockheeds twee topfunctionarissen wordt gezien als een poging om het voortbestaan van de maatschappij veilig te stellen en te voorkomen dat, na Japan, ook andere landen contracten voor vliegtuigleveran- ties zullen opzeggen als gevolg van de ondanks bekend geworden om- kopingsschandalen. Peron Mes getrokken Granaten Geïsoleerd Omgezet Vrouwelijke baronet Regering oogst lof voor beleid bij gijzeling (Van onze parlementsredactie) aan DANIEL HAUGHTON WEERRAPPORTEN ADVERTENTIE z- zesde ontvoering dit jaar in Italië. de politie, strengere straffen voor gewelddadige groeperingen. Vooruitzichten voor zondag, opgesteld door het KNMI: 6 5 4 5 5 5 5 3 5 4 9 13 14 10 5 3 3 2 0 6 3 5 1 4 2 3 10 8 8 2 Te winnen in de Nationale Puzzel aktle tb.v. Nationaal Fonds Sport Gehandicapten. wellicht zou blijken, dat Boeing de be schikking had over een geheim fonds, waaruit buitenlandse regeringsfunctiona rissen betaald werden. Het bedrijf heeft de rechter verzocht deze informatie „be schermd” te verklaren. TEL AVIV- (AP) Tot nieuwe Israë lische ambassadeur is benoemd de 60- jarige Mordechai Kidron, een hoge func tionaris van het ministerie van buiten landse zaken te Tel Aviv, aldus is giste ren bekendgemaakt. Minister Van trekt vanavond wnw w wzw o nw nw wnw zo wnw zzw n zzo w w nnw 6 6 9 11 8 7 6 8 11 11 7 8 0 24 16 Dl heef Den geha de Lam de I Jaaj r ken stor in c den gen gem Bui’ Dl in E jarig maa met ontu cier geld In bere met situ; lig 1 de strij bisst den, „li oude heef man had zijn Hc Shlo wore v; amb Ni is h< het herb de i vraa niet hanc uitgi staa' niet moei De lijk om in d ren. na Rabi He een tUSS( Rab: haai noer dat gens moe: zijn heef tiset het seer Ai sche vers van leke: Duit uit doet Alle woordvoerders verlangden, dat de regering maatregelen treft om het ille gale wapenbezit tegen te gaan. De heren Kruisinga, Kosto en Koning deden de suggestie van een „generaal pardon”, dat iedereen die legaal wapens in bezit heeft, tot een bepaalde tijd de gelegen heid moet geven die wapens in te leve ren, zonder dat daar een straf tegenover staat. (Van onze redacteur in Washington, Henk Leffelaar) WASHINGTON. De voorzitter van de raad van commissarissen van de Lockheed-vliegtuigfabrieken, Daniël Haughton, en de president van de maatschappij, A. C. Kotchian, zullen naar verwacht wordt zeer binnen kort hun functies neerleggen. Verder wordt in regeringskringen in Washington overwogen het betalen van steekpenningen in het buitenland strafbaar te stellen. Onze redacteur in Tokio meldt, dat de kans, dat de Japanse regering het Lock heed schandaal zal overleven, gering ge acht moet worden. Alle oppositiepartijen benevens de meeste Japanse kranten zeggen, dat de Miki-regering gedwongen zal worden af te treden. Bijna alle topfiguren in het kabinet zijn betrokken bij het schandaal en hebben via de nu beruchte heer Kodama geld ontvangen. De Japanse regering heeft aan Was hington „alle relevante materiaal” met betrekking tot het Lockheed-omkoop- schandaal opgevraagd, zo heeft gisteren de woordvoerder van buitenlandse zaken in Tokio meegedeeld. De woordvoerder. Kensoeke Yanagiya, zei dat het Ameri kaanse ministerie van buitenlandse za ken was benaderd voor hulp bij het verkrijgen van de gegevens, „met de duidelijke afspraak dat het zo verkregen materiaal aan het Japanse volk bekend wordt gemaakt”- De man die het Leeuweaandeel van het omkoopgeld in zijn zak heeft gesto- Aantal uren zon: 1 tot 7; minimum tempe raturen: omstreeks min 4 graden., maximum temperaturen: omstreeks 4 graden. Kans op een droge periode van minstens 12 uur: 95 percent. Kans op een geheel droog etmaal: 70 percent. „Moord blijft moord, ook al wordt hij, zoals de journalist Vaders beschrijft, ge pleegd door huilende moordenaars”. De heer Schakel (AR): „De drie doden van Beilen vloeken met alles wat de kern is van onze samenleving”. De heer Koning (VVD): „Ik vond het een schokkende ervaring dat huilend, met de bijbel in de hand moorden werden gepleegd”. Vrijwel alle sprekers in de Tweede Kamer vroegen om ruimere wettelijke kaders, die optreden tegen terreurgroe pen mogelijk moeten maken. Ook oor deelde men dat de politie onvoldoende is toegerust voor die taak. Toch zal men moeten waken voor het vormen van een politiestaat. De socialist Kosto stelde: „Het gebruik van geweld door de over heid moet worden geminimaliseerd”. voegde er wel aan toe, dat de realisering daarvan sterk afhankelijk is van de financiële mogelijkheden. Van Agt zegde toe te zullen onderzoe ken in hoeverre het zinvol is om de wet zodanig te wijzigen, dat ook het samen spannen tot strafbare feiten strafbaar gesteld kan worden. Gij gaf toe dat dit het werk van de bijzondere recherchete ams zou kunnen vergemakkelijken. De bewindsman zei er niets voor te voelen om een „collectieve aansprake lijkheid” in te stellen, zodat alle terro risten aangeklaagd kunnen worden voor een feit, dat slechts door ëën of enkelen van hen is gepleegd, zoals het doden van een gijzelaar. Op de meeste plaatsen droog en vooral eerst vrij zonnig. Tamelijk koud met overwegend lichte vorst in de nacht en ochtend. Amsterdam De Bilt Deelen Belde Eindhoven Den Helder Rotterdam Twente Vlissingen Zd. Limburg motregen Aberdeen Athene Barcelona Berlijn Bordeaux i regen zwaar bew. motregen sneeuw mist regen geh. bew. motregen igeh. bew. half bew. regen geh. bew. zwaar bew. regen Lockheed had zich juist hersteld van economische moeilijkheden en had de grootste orderportefeuille van het Penta gon vergeleken met andere Amerikaanse vliegtuigfabrikanten- Voor het voortbe staan van de maatschappij is Lockheed vooral afhankelijk van de ontwikkeling en verkoop van een vergrote versie van de L-1011 Jumbo Jet, die zou moeten concurreren met de populaire Jumbo 747 van Boeing en de onder meer door de KLM gebruikte DC-10. Het omkopen van buitenlandse functi onarissen is voor de Amerikaanse wet niet strafbaar. Arthur Burns, voorzitter van de Federal Reserve Board, en ook toezichthouder op de door de regering onderschreven bankleningen aan Lock heed. heeft nu echter voorgesteld deze ken, Kodama, is spoorloos verdwenen. 4 N c e Meer dan de helft van de Amerikaan se jongeren in de leeftijdsgroep van achttien tot vijfentwintig jaar heeft één of meer keer marihuana gerookt. Dit staat in een rapport dat het roken- van marihuana allengs even algemeen wordt als het drinken van alcohol zonder dat het de dranlk overigens vervangt. De heer Kidron is geboren in Zuid- Afrika en heeft zijn land onder meer diplomatiek vertegenwoordigd in het Verre Oosten en bij de V.N. te New York. Hij is thans directeur-generaal van het ministerie van buitenlandse za ken. Bij het debat over de gijzelingsac ties, dat gisteren in de Tweede Ka mer werd gehouden, deelde minister Van der Stoel van Buitenlandse Za- sen mee, dat het geld in handen was van de bemanning van het vliegtuig dat naar Damascus vloog. Daar is het overhandigd aan e Franse ambassa deur, in ruil voor een ontvangstbe wijs. Deze ambassadeur heeft het vol gens zijn zeggen aan de Syrische autoriteiten gegeven. De Nederlandse regering heeft sindsdien herhaaldelijk navraag gedaan in Damascus, maar telkens zonder resultaat. Uiteindelijk besloot men na verder aandringen er maar van af te zien, omdat dit toch geen zin zou hebben. Onlangs heeft een gesprek met de Franse regering plaatsgevonden, waarin werd toege zegd dat het bedrag zo spoedig moge lijk zal worden teruggestort, onder inhouding van de kosten voor het Franse vliegtuig. In Amerika worden de onderzoekingen naar in het geheim gedane betalingen inmiddels voortgezet. De „Security and exchange commission”, een federaal con- trole-bureau heeft de vliegtuiggigant Boeing verzocht haar documenten te verstrekken waaruit volgens het bureau Vooral de nog steeds machtige ex- premier Tanaka, die wegens andere cor ruptieschandalen vorig jaar moest aftre den en nog steeds een van de steunpila ren van het Miki-kabinet is, zou grote sommen omkoopgeld hebben ontvangen. Ook andere topfiguren zoals de uiterst rechtse ministers Nakasone en Shiina, hebben volgens betrouwbare Japanse bronnen grote bedragen ontvangen van de Lockheed Corporation. (Van onze parlementsredactie) DEN HAAG. De regering zal zeer binnenkort de 300.000 dollar te rugkrijgen, die in 1974 als losgeld werd meegegeven aan de drie Japan se terroristen, die vier dagen lang elf mensen gegijzeld hielden in de Fran se ambassade in Den Haag. Het geld was na afloop van het gijzelingsdra ma in de ambassade met de terroris ten meegegaan in het vliegtuig naar Syrië. Sindsien had men er niets meer van teruggezien. Wear tn binnen* en buitenland omkopingen strafbaar te stellen. Burns zei echter dat de nodige initiatieven voor deze hervormingen voornamelijk door de zakenwereld zelf genomen moesten wor den. President Ford heeft al in een eerdere verklaring gezegd dat hij over weegt alle maatschappijen die zich aan corrupte praktijken schuldig hebben ge maakt, buiten te sluiten van het bieden op federale contracten. De vrees in Amerikaanse regerings kringen is dat wanneer buitenlandse re geringen ten val komen door de onthul lingen in Washington, er een anti-Amer- kikaans klimaat kan ontstaan. „Aan de andere kant”, zei Burns, „wij zijn door onze eigen Watergate-periode gegaan en misschien moeten deze landen de hunne verwerken. Het zal een catharsis zijn”. DEN HAAG. „In een samenleving die aan geweld went, treedt heilloze chaos op in plaats van ordening tot welzijn.” Dat zei minister Van Agt van Justitie gisteren in de Tweede Kamer bij het debat over de gang van zaken bij de gijzelingen in december vorig jaar. Hij reageerde daarmee op de vele verzoeken uit de Kamer om meer bevoegdheden voor wapenbezit en het optreden tegen De Kamer wilde zonder uitzondering weten hoe de regering denkt dergelijke acties in de toekomst te voorkomen. Noch minister Van Agt, noch minister De Gaay Fortman van Binnenlandse Za ken wilden iets horen van kritiek op de Binnenlandse Veiligheids Dienst. „Het opsporen van mensen die mogelijk acties in de zin hebben is het zoeken van een speld in een hooiberg”, zo zei Van Agt. „Niet volledig slagen is nog geen falen”, aldus De Gaay Fortman. De heer Van Schaik wilde dat de wetten worden aangepast om de politie, en in het bijzonder het speciale landelij ke rechercheteam, meer bevoegdheden te geven. Hij vroeg, evenals de heer Krui singa (CHU) uitbreiding van de sterkte van de politiekorpsen. Van Schaik deed de suggestie om de politie de gelegen heid te geven kortverbanders aan te trekken, zoals dat ook bij de Koninklij ke Marechaussee gebeurt. Minister Van Agt sprak van „een boeiendé suggestie”, die hij zeker zou laten onderzoeken. Hij Voor ƒ1,- kunt u reeds meedoen met deze nationale puzzelaktie t.b.v. Nationaal Fonds Sport Gehandicapten, en één van de prachtige prijzen winnen, waaronder deze kampioen lichtgewicht van Singer. De lichtgewicht met vrije arm, type 527, winkelwaarde 599,-. En als u geen prijswinnaar bent, heeft u toch geen pech, want er is al een elektrische Singer zigzag voor 369,-. De PvdA-Kamerleden Kosto en De Vries hebben de ministers van Justitie, Binnenlandse Zaken en Financiën ge vraagd waarom er nog geen antwoord is gegeven op eerder gestelde vragen over mogelijk strafbare handelingen van be paalde politici, die betrokken waren bij de ondernemingen van de heer Zwols man. Doorn van CRM ver- naar Innsbruck, waar hij een deel van de Olympische Spelen zal bij wonen. Hij is in het bijzonder geïnteresseerd in de kür bij het kun stzijden van de dames en de tien kilo meter hardrijden voor heren. Morgena vond keert hij in Nederland terug. Onbekende Westberlijners hebben zich gisternacht schuldig gemaakt aan een ongewone wraakoefening ten koste van een 34-jarige barkeeper. Terwijl de bar keeper aan het werk was, metselden de onbekenden het gat van de voordeur in zijn woning met stenen dicht. De brand weer moest er met breekijzers aan te pas komen om de man toegang tot zijn huis te verschaffen. Eerder al hadden enkele Kamerleden gesteld geen enkel begrip te kunnen opbrengen voor de daden van de terro risten. De heer Van Schaik (KVP): De Tweede Kamer was overigens una niem van mening, dat de regering lof verdeinde voor de wijze van optreden bij de gijzelingen. Van de kritiek, die door de gijzelaars na afloop van de acties op de regering was geuit, viel althans in de Tweede Kamer niets te horen. Het doen van es«wssies aan terroris ten werd door diverse sprekers verschil lend benaderd. Kosto vond, dat de rege ring moet doen wat met de terroristen wordt overeengekomen. Niet nakomen van afspraken zou fataal kunnen zijn in volgende gijzelingsgevallen. De heer Drees (DS’70) vond, dat de overheid politiek noch juridisch gehouden is toe zeggingen na te komen die zijn af ge dwongen. Drees bepleitte zelfs het bij de wet strafbaar stellen van het betalen van losgeld. Minister Van Agt vond, dat de over heid zich wël aan de beloften moet houden. Hij vond, dat het „niet spelen van vals spel kan betekenen dat in de toekomst nog mogelijkheden blijven be staan om levens te behouden”. Maar Van Agt benadrukte, dat de regering nooit politieke concessies zal doen, al leen concessies in de materiële sfeer. „Levens moeten zo veel mogelijk gesp aard worden”. Van Agt legde dat „zo veel mogelijk” nader uit met te verkla ren, dat de overheid nooit mag schro men voor de toepassing van geweld. Het toegeven om levens te sparen zou „an ders een nimmer falend middel worden voor terroristen om hun doel te berei ken”, aldus Van Agt. De meeste woordvoerders vroegen bij zondere aandacht voor de problemen van de ex-gijzelaars en de nabestaanden van de omgekomen gijzelaars. Van Agt noemde dit „een emotioneel beladen probleem”. Volgens hem is er geen aan leiding om deze slachtoffers anders te Volgens de bewindsman mag er geen overmaat aan politieambtenaren komen en moeten we ook terughoudend zijn bij de toekenning van bevoegdheden aan de politie. „We moeten daarnaast bereid zijn te zoeken naar de gebreken in onze samenleving. Geweld kan voorkomen uit machteloosheid, frustratie en verveling. Onze samenleving heeft bronnen van geweld. We moeten open- staan om ze te onderkennen en te verhelpen. We moeten ontvankelijk zijn voor de positie van enkelingen die tussen de wielen dreigen te geraken”. De militaire autoriteiten van de Filip pijnen hebben gisteren de arrestatie be kendgemaakt van de voormalige schoon heidskoningin Nelio Sancho omdat zij lid zou zijn van de verboden commusti- sche partij. Mevrouw Sancho werd in 1971 miss Stille Oceaan. Vier gewapende mannen hebben giste ren de 22-jarige Maria d’Alessio, dochter van een rijke Italiaanse industrieel, ont voerd. Ze hadden zich in de garage van de woning van de familie Alessio ver borgen en grepen Maria d’Alessio toen ze in haar auto wilde stappen. Het is de Een woordvoerder van de Japanse re gering verklaarde in een verbloemd dreigement dat als de Amerikaanse re gering toch de namen van Japanse poli tici openbaar maakt, dit ernstige gevol- - gen zal kunnen hebben voor de vriend schappelijke betrekkingen tussen beide landen. Ook de militaire samenwerking tussen de twee bondgenoten zal ernstig worden aangetast door verdere onthul lingen, aldus deze woordvoerder. De officier kwam in zijn conclusie tot vrijspraak op grond van onvoldoende bewijs. Hij voegde er het ongebruikelij ke verzoek aan de rechtbank aan toe om wanneer zij heit met hem eens was toch een uitspraak te doen over de vraag of er sprake was van een strafbaar feit. Dit leek hem van belang gezien de frequen tie van geruchten en verdachtmakingen over politieke figuren en bestuurders die door contacten met het bedrijfsleven beïnvloed zijn of worden- De rechtbank zal op woensdag 25 februari uitspraak doen m deze Mirage- zaak. Niemand gelooft dat hij als getuige zal verschijnen. Elke politicus die hem voor tiet parlement durft te beschuldigen, zal namelijk zijn leven op het spel zetten Kodama is niet alleen oorlogsmisdadiger, maar ook de baas van de grootste neo- fascistische beweging in Japan. Zijn fa natieke volgelingen hebben reeds ge dreigd dat zij niemand zullen toelaten Kodama te beledigen. „Wie dat toch probeert, zal met zijn leven ervoor boeten”, waarschuwde de leider van een extreem-rechtse bewe ging. De 28 dissidente peronistische afge vaardigden die zich in november van het vorig jaar verenigden in een werkgroep, hebben besloten niet te vragen om de bijeenroepdng van een zitting van het parlement waarop president Peron zou worden afgezet. De 28 deden wel een beroep op mw- Peron zich open te stellen en met alle peronistische stro mingen een dialoog aan te gaan voor het uit de weg ruimen van misverstanden. In Tokio is gisteren een man aange houden die een mes had getrokken tegen twee Mongoolse diplomaten. De Mongo len raakten gewond. De arrestant zou de Mongoolse ambassade hebben willen be zetten met als doel „in het nieuws te komen”. De officier sprak nu alleen zijn „af keuring” uit tegenover de Dassault-ver- tegenwoordiger. „Hij is naar mijn over tuiging wel te ver gegaan maar of zijn handelen ook strafrechtelijk verwijtbaar is geweest krijg ik niet meer boven water. Daarvoor is het bewijs te zwak”, aldus mr. Von Meyenfeld. De twee Kamerleden kregen hun deel van de justitionele afkeuring en dat had veel weg van een moreel pak slaag. „Uit In Loon op Zand in Noord-Brabant zijn tijdens graafwerkzaamheden bij een afgebrand café 22 granaten gevonden- Volgens de Rijkspolitie dateren de ex- plosieven vermoedelijk uit de Tweede Wereldoorlog. Ze zijn inmiddels onscha- delijk gemaakt. Achter de regeringstafel v.l.n.r. de ministers De Gaay Fortman en Van Agt en minister-president Den Uyl tijdens het debat over de gijzelingzaken. behandelen dan de slachtoffers van an- ming alleen kan plaatsvinden volgens de dere geweldsmisdrijven. Dat betekent bestaande Wet Schadefonds Geweldsmis- dat een eventuele financiële tegemoetko- drijven. Vrachtvliegtuigen hebben een lucht brug van twintig vluchten per dag geo pend op delen van de Sovjetrepubliek Georgië, waar de noodtoestand is afge- kondigd na de overvloedige sneeuwval van januari. Dit meldde de Pravda giste ren. In sommige delen van Georgi ligt de sneeuw vier tot vijf meter hoog. Grote delen van het gebied zijn van alle contact met de buitenwereld verstoken. Hoewel alleen door de twee Kamerle den bezwarende getuigenissen zijn afge legd, zou het volgens de officier van Justitie toch mogelijk moeten zijn ge weest de poging tot omkoping wettig te bewijzen. Maar de kroongetuigen hebben zelf de zaak in de war gestuurd. „Op de wijze zoals zij nu hebben gehandeld hebben zij de justitie wel zeer onhandig voor de voeten gelopen”, meende mr. Von Meyenfeld. Volgens hem hadden Dankert en Keja onmiddellijk naar de bevoegde autoriteiten moeten gaan met hun bevindingen. „Dan was de kurk op de fles geweest en had Botterman niet kunnen ontkomen aan een veroorde ling.” AMSTERDAM. Door ontijdige publikatie van de zaak is het bewijsmateriaal onbruikbaar geworden. Tot die conclusie is de officier van Justitie van de Amsterdamse rechtbank mr. F. H. von Meyenfeldt gekomen in het proces tegen de Nederlandse Dassault-vertegenwoordiger ing. J. Botterman. De 61-jarige technisch ingenieur werd ervan beschul digd twee Kamerleden geld en een stuk grond te hebben beloofd met de bedoeling dat zij de regering een gunstig advies zouden geven over de aankoop van een aantal vliegtuigen van het type Mirage. de verklaringen van alle Kamerleden die in deze zaak zijn gehoord blijkt wel dat zij, althans dat er onder hen zijn, die frequent benaderd worden door allerlei mensen die proberen de invloed die zij verondersteld worden te bezitten aan te wenden tot het bereiken van een of ander doel”, zei de officier van Justitie. Hij voegde daaraan toe dat daarbij lun ches, diners, reizen en eventueel kleine geschenken worden aangeboden en naar de mening van mr. Von Meyenfelt he laas te vaak ook worden aanvaard. c d. b. ü- 5 E» SE “jj sr 2» eo s- President Giscard van Frankrijk heeft de doodstraf van een 17-jarige jongen omgezet in levenslange gevangenisstraf. De jongen was op 3 oktober van het vorig jaar in Beauvais bij Parijs ter dood veroordeeld wegens moord op een 69-jarige vrouw. Hij had de vrouw ge marteld en doodgestoken bij een poging tot beroving. Het was voor de eerste maal dat Giscard, die sinds twee jaar aan de macht is, gebruik maakte van zijn recht van clementie. Eleanor Dixie, de 23-jarige dochter van een Britse edelman, wil aan de rechtbank vragen haar de totnogtoe aan mannen voorbehouden titel van baronet (lage adel) tegeven. Mw. Dixies vader overleed in december zonder een zoon en stamhouder na te laten. Krachtens tradities 1 an de 300 jaar oude „jonk- heerlijkheid” niet door een vrouw wor den geërfd. Eleanor Dixie hoopt hierin verandering te brengen door een beroep te doen om de wet tegen discriminatie op grond van geslacht. ra d 62 10 o A. C. KOTCHIAN 3 16 14 15 9 5 6 0 15 0 2 0 9 19 0 25 2 2 1 sneeuw sneeuw sneeuw geh. bew. zwaar bew. zwaar bew. regen Waterstanden IJmuiden Hoogwater 2.40 uur en 14.56 uur Laagwater 10.40 uur en 23.03 uur half bew. onbewolkt zwaar bew. geh. bew. geh. bew. sneeuw regen onbewolkt zwaar bew. zw. bew. sneeuw 0 0 -12 mist zw. bew. zw. bew. onbewolkt weerlicht ZATERDAG 14 FEBRUARI 1976 Zon- en maanstanden Zon op 7.59 uur onder 17.50 uur Maan op 16.47 uur onder 6.48 uur Frankfort Genève Helsinki Innsbrück Kopenhagen geh. bew. Lissabon Locarno Londen Luxemburg motregen Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Split Stockholm Zürich Casa Blanca half bew. Istanboel Las Palmas New York Tel-Aviv Tunis z wzw zzo wnw zo n zo nw zw w nnw wzw zo wnw nno nnw w.stil ono zo zzo z nno n zzw o zw 6 2 4 -2 0 8 -2 7 3 5 —8 4 3 15 11 9 0 11 18 14 2 14 0 6 13 8 4 6 2 -5 6 6 9 0.1 0 3 0 0 8 6 0 0 0 r I

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 2