Winst voor Nederlaag Buitoni ontneemt basketbalcompetitie laatste restje spanning Ariola en V Hoofddorp Tweede plaats voor Meijer bij judoka’s SPORTIEF Mulder-Zijlstra op eerste plaats Roswell gewipt Nederland verloor van Spanje door Turnhout Europa Cup-succes handbalsters Swift Ciska Butter TRANSOL/RZ STRAFTE ONDERSCHATTING AF L Zege en verlies IJ hi 11: I I I TO BK IR OVRA-HEREN WEER OP HET WINNEND PAD Bridgestrijd: ZOETEMELK DERDE IN CARNAVALSRONDE i TSTT MA. 18 SPORT 23 FEBRUARI 1976 MAANDAG nam. Akerboom Herstel 2 7; SML, Ar ’*"1^ c (Van onze basketbalmedewerker) Snel (Van onze judomedewerker) De Riet (Van onze volleybalmedewerker) 4. 85 s Gerrie Kneteman: sublieme tijdrit. voltallige I Knetemann grijpt eindzege Andalusië dankzij tijdrit Bekeraspiraties van Die Raeckse wreed verstoord KOPENHAGEN, RITZAU Zonder veel moeite heeft het zaalhandbalteam van Mora-Swift uit Roermond de halve finales van het Europa Cuptoernooi voor beker winnaars bereikt. De Roermondse dames verloren de tweede kwartfinaiewedstrijd tegen HG in Kopenhagen met 11—9. Swift had de eerste wedstrijd met 15—8 gewon nen, zodat het verschil nog vijf doelpunten bleef. waardoor het spel minder aantrekkelijk werd, maar wel zeer effectief. Rotterdamse ploeg zonder meer een gro te teleurstelling zijn geweest. Een neder laag, die bepaald niet nodig was geweest. Voor eigen publiek vond in Den Bosch het heroptreden plaats van Kees Aker boom. Akerboom die uiteraard nog niet De heren van Ora hebben zich goed hersteld na de nederlaag tegen HVS. In de belangrijke wedstrijd tegen AV’40 uit Delft was Ovra duidelijk de sterkste. Er werd van Ovra-kant risicoloos gespeeld, ontstellende hoe- dat leverde Ovra De vreugde was van korte duur, want in de tweede ronde moest zij een neder laag incasseren tegen Poepjes. De stand na twee ronden: 1. Poepjes, Graas en Veenboer 4 punten; 4. Geurts, Nieuwenhuizen en Butter 2 pnt.; 7. Ver- haaf en Polman 1; 9. Heitmeier en Van Setten 0. VI terst klas: gen duid dent Uit scon initi: eigei een In ren inzel in d val op 2 doel] wer< gen inca: A achl land in het jaar spel ling eers Ger: Dezi elfd om weg men toer mee part wat gam N; Jos Het Ven land van onge een' vier derd vier sen echt Bij Rött bere Kari eens de Jans derd Free ten; Port Schr Heli Hf 2. B Rött Bruj no 3 J. S Wint Hf 6 P. Hoer Mee: p.; Ploo; treff He 2. J„ Heei k. v. 2 p.; 8. K He p.; Oorr Rapi p.; 6 Heer Ds 2. K in de aanval werd goed gevarieerd ge speeld en het toch al zwakke blok van Die Raeckse had nu helemaal het nakij ken. kon overtuigen had toch een belangrijk aandeel in de winst van Sperry Rming- ton op Gerard de Lange BC, dat halver wege nog met 41-48 leidde. Een sterke tweede helft van Bravard (28) deed de kansen echter keren. Met 93-81 zegevier den Janbroers en zijn mannen over de Amserdammers. die in Pleick (25) en Northington (27) hun voornaamste troe ven hadden. BLOEMENDAAL/IJMOND. In De Rusthoek te Bloemendaal vond de finale plaats voor het kampioenschap gemeng de paren district Kennemerland van de Nederlandse Bridge Bond. Na een zeer spannende strijd slaagde mevrouw Mul der met haar partner Douwe Zijlstra erin als nummer een te eindigen (361). Naast het kampioenschap veroverde dit paar ook de Piet Zwager-wisselbeker. Het zegevierende team van vorig jaar, Beukenkamp-Schaap, kwam twee pun ten tekort (360) om opnieuw de zege in de waeht te slepen. van de Ronde 1. Guy Sibille In de laatste set veroorzaakte Orion door goed t,e serveren op de penetratie- plaats van die Raeckse de nodige paniek. Regelmatig scoorde Orion en met 15-7 kwam er na 45 minuten een eind aan de bekerdroom voor Die Raeckse. Al in de beginfase keek de thuisclub snel tegen een achterstand aan toen een opportunistisch spelend Transol RZ door toedoen van Casault (16-10) en Roger Morningstar (8-12) een 4-10 voorsprong kwamen de Haarlemmers echter weer bij door toedoen van Gray Freeman (14-13) en Hugo Harrewijn (10- 6) die hun directe tegenstanders keer op keer uit positie speelden. In dlie eerste helft met weinig goed basketbal liep de thuisclub vlak voor de rust weer tegen een achterstand op toen Freeman op onbenullige wijze Vervoorn de bal in handen speelde. HAARLEM-IJMOND Ariola tegen de Germaan en Hoofddorp tegen APGS hebben met overwinningen er toe bijge dragen, dat Exercitia dat zelf kansloos van Noordkop verloor (67-44) de kansen op behoud van het tweede divisieschap in eigen hand hield. Ondanks het feit, dat Eric Jager (8-5) volledig uit vorm w’as, besliste Ariola het duel met de Germaan al in de eerste acht minuten toen Frank van der Gevel en Rudolf Moo.v (6-16) hun ploeg aan een 22-8 voorsprong hielpen. HAARLEM. Met de nederlaag van Buitoni tegen Transol RZ is het laatste restje spanning uit de competitie ver dwenen. Niemand twijfelt meer aan de titel van Kinzo, terwijl voor de inmid dels afgevallen kanshebbers slechts de strijd om de tweede plaats rest. Voor Buitoni moet de nederlaag tegen de HAARLEM. De adspiranten van Noord-Holland (15 en 16 jaar) kwamen zondag in sporthal Schalkwijk op de judomat. Het ging om de districtstitel en afvaardiging naar de nationale kampi oenschappen. De Haarlemmer Aad Mei jer eindigde tijdens deze wedstrijden op de tweede plaats bij de lichtgewichten. MARBELLA (Belga). Gerrie Knete mann van de Raleigh-ploeg heeft zater dag de Ronde van Andalusië gewonnen. Hij had dit te danken aan de grote winst die hij in de slottijdrit boekte op Karstens (2.04 minuten) en Kuiper (1.20). Het tweede gedeelte van de zevende etappe, een rit over 62 kilometer, werd Gezien de grote voorsprong uit de thuiswedstrijd van twee weken geleden bepaalde Mora Swift zich in Kopenhagen tot verdedigen en snelle counters. Die tactiek had veel succes. De Deense meisjes vonden slechts moeizaam openingen. Swift daarentegen counterde snel en efficiënt en leidde bij rust zelfs met 6—4. Uitblinksters in de eerste helft waren Gertje van de Port, die vier van de eerste zeven doelpunten scoorde, en doelvrouwe Diny van Maanen, die twee Deense strafworpen onschadelijk maakte. In de tweede helft kwam HG nog sterk opzetten, boog de achterstand om in een overwinning, maar de kwalificatie van de Nederlandse ploeg voor de halve finale kwam geen moment in gevaar. Gertje van de Port (5), Els Boesten, Nel Martens, Marjo Smeets en Suzanne Geerdink scoorden de negen doelpunten voor Swift. Het Nederlands zaalhandbalteam heeft zaterdag de tweede wedstrijd tegen Spanje in het kwalificatietoernooi voor de Olympische Spelen met 24—16 verloren. Tot aan 77 in de eerste helft wist Nederland zeer goed bij te blijven. In die tijd waren de beide ploegen aan elkaar gewaagd, en het verschil bleef telkens een doelpunt. Vlak voor rust kregen de Spanjaarden twee strafworpen cadeau en met een mooie break werd de ruststand 107 voor Spanje. De beste Nederlander was Ton Reinders met acht doelpunten, gevolgd door Harrie Weerman (4) en Peter Muyres (1), Hans Ardesch (1), Gabie Rietbroek (1) en Jo Hanckman (1). Nederland is nu definitief uitgeschakeld voor de b-poule en zal zich over twee jaar in de c-poule moeten gaan opstellen. In van Sche over ten doel van verl< kree. zoek de k twee Jans was. APELDOORN Ciska Butter be haalde in de eerste ronde van het toer nooi om het Nederlands damkampioen schap voor dames een verrassende over winning op Mieke Heitmeier. STANDEN: HEREN: Kinzo 27-46, Buitoni 28-40, Sperry Remington 28-40, Pioneer Punch 28-38, Delta Lloyd 28-36, Transol RZ 28- 30, Nat. Ned. Donar 28-26, Gerard de Lange BC 28-12, Arke Stars 28-6, Mer- casol Leiden 27-4. HAARLEM-IJMOND. Op overdui delijke wijze werd zaterdag in de Spaar- ne Scholengemeenschap bewezen dat het verschil tussen de eerste en eredivisie volleybal erg groot is. Dat ondervond Die Raeckse aan den lijve. Ondanks het feit dat het volledige team, waarmee in de competitie voor veel verrassende resul taten was gezorgd, beschikbaar was, kwam Die Raeckse er niet aan te pas. Het tempo dat eredivisieploeg Orion speelde, lag vele malen hoger. Met name Bouwlust/Orawi (Dordrecht) heeft de tweede volleybal wedstrijd in de strijd om de Europese beker voor beker winnaars (heren), in en tegen het Deense Middelfart met 3-0 (15-5, 15-10 en 15-12) gewonnen. De eerste wedstrijd was ook gewonnen door Bouwlust/Orawi, dat zich met dit resultaat voor de halve finales geplaatst heeft. Het damesvolleybalteam Van Hou- ten/VCH heeft de kwartfinales bereikt van het Europa Cup-toernooi voor landskampioenen. In de returnwedstrijd in de Heerlense sporthal, won de ploeg met 15-6, 15-8 en 15-2 van de Finse kampioensploeg Koarhulan Veikot. Dynamo Apeldoorn heeft zich ge makkelijk geplaatst voor de kwartfina les van het Europa Cup-toernooi voor bekerwinnaars. De Dynamo-speelsters hadden geen enkele moeite met de Itali aanse volleybalsters van Como Mobili. De setstanden waren: 15-8, 15-3 en 15-5. Ook al mochten de Haarlemmers de handicap hebben van een zieke Vic Bartolomé, die weliswaar speelde maar de afgelopen week aan trainen niet was toegekomen, veel meer betekenis radden de woorden van aanvoerder Hugo Har rewijn. „Onderschattting heeft ons vana vond duidelijk parten gespeeld van het (Fra.) 76 1 uur, 56 minuten en 22 Dat Mercasol Leiden de laatste plaats nauwelijks meer kan ontlopen bewees de ploeg tegen Delta Lloyd. In nauwe lijks vijf minuten voor de basketverwis- seling liepen de Amsterdammers door toedoen van Davis, Kragtwijk, Jesserun en Smith van 34-29 weg naar 54-31. Ook in de tweede helft een voortdurend Am sterdams overwicht, dat resulteerde in een grote 101-71 overwinning. Koploper Kinzo had het lange tijd in Groningen tegen Nat. Ned. Donar niet eenvoudig. Een 18-7 achterstand maakte de ploeg van Theo van Kinsbergen nog voor de basketverwisseling ongedaan (31-31) om vervolgens in de tweede helft met 76-73 te zegevieren. Die Raeckse, dat het van de eigen aanval moest hebben, zag in de eerste en tweede set een volledig falende Carla Metten, die constant een sluitend blok voor zich zag optrekken. Die Raeckse verzuimde de taktische aanval te gebrui ken, waardoor de toch niet overtuigende veldverdediging van Orion niet op de proef werd gesteld. Die Raeckse maakte een zenuwachtige in druk in de eerste set en had geen vat op de korte aanvallen van Orion. Wei werd de service een aantal malen terug gepakt, maar slechts twee keer wist Die Raeckse een punt te maken, waardoor de setstand op 15-2 werd bepaald. In de tweede periode nam die Raeckse meer initiatief en het lukte door moeilijk te serveren zelfs een 12-10 voorsprong te verkrijgen. Daarna ging Orion over op een 5-1 systeem, wat meer aanvals- kracht voor het net bracht. Hiertegen was Die Raeckse niet opgewassen, zodat Orion via 15-12 een 2-0 voorsprong nam. Emile Hagens belaagt de basket van Transol. Jan Loorbach staat klaar om bij een eventuele misser van de Buitoni-speler meteen in te grijpen. Via voorronden, waaraan 42 paren hadden deelgenomen, drongen 16 koppels tot de eindstrijd door. Daarin moesten 45 spellen behandeld worden en dat vroeg bijzonder veel van het uithoudingsver mogen van de deelnemers. De finale vergde namelijk een speeltijd van ruim acht uur. Na de eerste 15 handen ging Wiers-De Jong aan de leiding (149), ge volgd door het echtpaar De Vries (135). Mulder-Zijlstra (135) stond derde en Beukenkamp-Schaap nam de vierde plaats in (124). Na 30 spellen was de stand nauwelijks gewijzigd. Wiers-De Jong en het echtpaar De Vries stonden toen gedeeld bovenaan (262). In de laat ste 15 handen van de finale vielen de leidende paren terug en bracht Mulder- Zijlstra 117 punten bijeen wat de over winning betekende. Beukenkamp-Schaap scoorde in die slotfase maar liefst 130 punten maar dat was niet voldoende om opnieuw kampioen te worden. De eindstand luidt: Mulder-Zijlstr. 361, Beukenkamp-Schaa, 360, Wiers-De Jong 352, echtp. De Vries 334, echtp. Zwager 331, echtp. Goudsmit 329, echtp. Brink 327, Eyking-Tervoort 322, echtp. Bronst- ring 322, echtp. De Leeuw 297, Vehmey- er-Valk 293, echtp. Huizing 289, echtp. Mostert 288, echtp. Van den Berg 284, echtp. Ten Have 283, Rienstra-Zwier 274. gewonnen door Dirk Ongenae, voor zqn landgenoot Peelman en de Spanjaard Garcia. In een aantrekkelijker tweede helft heeft Buitoni constant tegen een kleine achterstand aangekeken, die nimmer ge heel overbrugd kon worden. Belangrijk winstpunt voor de Rotterdammers was in deze fase de overwinning van Dekker op Ombre. Ombre, die bepaald zijn draai niet kon vinden was duidelijk de minde re van Dekker, die keer op keer zijn ploeggenoten van fraaie passes kon voorzien. Buitoni, dat halverwege de tweede helft een aantal kansen liet lig gen, verzuimde bovendien nog te profi teren van het voortijdig vertrek van Vervoorn. En terwijl iedereen verwacht te, dat Buitoni in de slotfase toch nog wel zou toeslaan, waren het Rotterdam mers die in de laatste minuten met succes een greep naar de macht deden Pas bij 75-82 werd ook coach Tom Quinn „wakker”. De reeds eerder ver wachte time-out kwam echter veel te laat. Quinn, die verzuimd had zijn ploeg eerder met de neus op de feiten te drukken, moet terecht met 76-82 het verlies incasseren. Via een 41-22 ruststand konden de Haarlemmers ook in de tweede helft de toon blijven aangeven. Zonder tot het uiterste te gaan kwam de 82-51 over winning op eenvoudige wijze tot stand. Tegen het hard, maar sportief spelende APGS kwam de uitstekend op schot zijnde Hoofddorpse formatie bij de bas ketverwisseling al op een voordelige marge van 19-43. In de tweede helft kon de thuisclub wat beter partij bieden, maar Hoofddorp in moeilijkheden bren gen, was een te grote opgave. De uitste kend op dreef zijnde Leen Speelman (15), Wim Overbeeke (16) en topscorer Hans Jutte (20) schoten hun ploeg naar de 55-97 overwinning. Ook de dames zorgden dit weekend weer voor twee winstpunten. Via een 43-49 overwinning nestelde de ploeg uit de Haarlemmermeer zich weer wat ste viger op de tweede plaats achter het nog steeds ongeslagen Outsiders. Tegen het rijkelijk fors spelende Akrides is de overwinning overigens geen moment in gevaar gekomen. Akrides dat vlak voor de rust nog tot 21-24 terug kon komen, veroorzaakte in de tweede helft wel veel persoonlijke fouten, maar kon niet dich terbij komen. Hoofddorp, dat de uitge speelde kansen beter benutte dan de vele vrije worpen, kon door het goede spel van Anet Janzweert (8-8) en Ans van der Riet de zegereeks tenslotte voortzetten met een verdiende overwin ning. In de eerste divisie bleven de beide Haarlemse vertegenwoordigers Akrides en Haarlem Epibratos zonder winst. Leed Epibratos een opmerkelijk ruime nederlaag tegen AMVJ Rotterdam (85- 72), Akrides bleef tot het einde van het duel tegen het sterkere Tor-Mosquito’s in de race. Veel meer dan een kleine IJmuidense nederlaag met 63-66 hield de thuisclub er niet aan over. Mede door overwinningen van Fortuna Flash en DED is Akrides nu op één van de degradatieplaatsen beland. In de districts eerste klasse baarde SDO opzien door koploper DSS aan de rand van de nederlaag te brengen. Wel kon DSS door Frans van Tongeren (8-2) en Martin Feitsma (8-0) bij de rust een 18-28 voorsprong nemen, maar binnen acht minuten in de tweede helft leidde SDO met 34-30. Plotseling bleek SDO echter zijn kruit verschoten te hebben. DSS, dat een zwakke indruk maakte, kon ondanks de Hillegomse schotloos- heid slechts met de allergrootste moeite het getij doen keren. Van Kampen (2-6) zorgde voor de verlossende treffer, die de zwaar bevochte 36-38 zege opleverde. Aad Meijer (Ken-Am-Ju) legde de ba sis voor deze finaleplaats door in de voorrondes de Amsterdammer Rob Zwa- neveld te verslaan. Zwaneveld, die eer der op de dag Kaijum Sheik Joesoef (Pauel) versloeg had dit verlies aan zichzelf te danken. Hij stapte namelijk ongeloorloofd buiten de mat en werd met een shido (3 punten) bestraft. Aad Meijer gaf deze voorsprong niet meer uit handen, hoewel Rob Zwaneveld (Van de Berg) fanatiek streed. In de finale verloor Meijer echter met ippon (vol punt) van Raijmond Dingemans (Van de Berg), die de door Meijer ingezette Ou- chi-gari (5e beenworp) overnam. Wim van de Pol (Nauwelaerts) en Paul Burg hout (Plenckers) behaalden in de klasse tot en met 75 kg respectievelijk een derde en vierde plaats. In de klasse tot en met 65 kg behaalde de Santpoorter Piet Laan (Dschen-Dui) een verdiende derde plaats. Te weinig voor afvaardi ging naar de Nederlandse kampioen schappen die op 14 maar in Harderwijk plaats vinden. Uitslagen, t.e.m. 58 kg: 1. R. Dingeman (v.d. Berg), 2. A. Meijer (Ken-Am-Ju), 3. R. Zwaneveld (v.d. Berg), 4. M. Smak man (Osdorp). Tot en met 65 kg: 1. F. Kochheim (Amstelveen), 2. R. Nak (Branding), 3. P. Laan (Dschen-Dui), 4. D. Doepaal (Nieu- wendam). Tot en met 75 kg: 1. C. Schaak (v.d. Berg), 2. R. Spel (Osdorp), 3. W. van de Pol (Nauwelaerts), 4. Paul Burghout (Plenckers). Tot en met 85 kg: 1. F. Gazedam (Slotervaart), 2. W. Lioen (Landsmeer). Vanaf 85 kg: 1. R. Hill (Amstelveen). In het eindklassement had Gerrie Knetemann een voorsprong van 1.14 op z’n ploeggenoot Hennie Kuiper. Een der de Raleigh-man eindigde hierna, Gerben Karstens op 1.17, terwijl de Spanjaard Luis Ocana samen met Tino Tabak de vierde plaats deelde (op 2.10). Uitslag eerste gedeelte zevende etappe (tijdrit over 26 kilometer): 1. Knetemann (Ned.) 35.17 min. (gem. 44.133 km), 2. Thurau (Wdl.) 36.17, 3. Kuiper (Ned.) 36.37, 4. Ocana 36.51, 5. Van Springel (Belg.) 37.17, 6. Manzaneque (Spa.) 37.20, 7. Karstens (Ned.) 37.21, 11. Tabak 37.32, 15. Raas 38.17. Uitslag van het tweede gedeelte van de zevende etappe (62 km): 1. Ongenae (Belg.) 1.19.38, 2. Peelman (Belg.) z.t., 3. E. Garcia (Spa.) z.t., 4. Karstens (Ned.j z.t. Het eindklassement luidt: 1. Knete mann (Ned.) 23.00.33, 2. Kuiper (Ned.) op 1.14, 3. Karstens (Ned.) op 1.17, 4. Ocana (Spa.) en Tabak (Ned.) op 2.10. Joop Zoetemelk is gistermiddag als derde geëindigd in de Ronde van het Carnaval in Aix-en-Provence (Frank rijk). Winnaar was de Fransman Guy Sibille, die de 76 kilometer over geacci denteerd terrein aflegde in 1 uur, 56 minuten en 22 seconden. De Belg Walter Godefroot eindigde op de tweede plaats. Tijdens de 76 km lange wedstrijd hebben Roy Schouten, Joop Zoetemelk, Felice Gimondi, Raymond Poulidor en Bernard Thevenet verschillende pogin gen ondernomen om uit de greep van het peloton te ontsnappen, maar ze slaagden niet. Sibille was de snelste in de eindsprint van bijna het peloton. De uitslag Carnaval is: kilometer in seconden (gem. 39.662 km per uur), 2. Godefroot (Belg.), 3. Zoetemelk (Ned.), 4. Schuiten (Ned.) 5. Theirlinck (Belg), 6. Gimondi (It.), 7. Beon (Fr.) 8. Esclassan (Fr.), 9. Martinez (Fr.) 10. Fussien (Fr.). VOORBURG (ANP). Landskampi oen volleybal bij de heren, Roswell uit Voorburg, heeft zaterdag de tweede wedstrijd in de kwartfinales van het toernooi om de Europese beker tegen de Belgische kampioen Turnhout verras send met 2-3 verloren. De setstanden waren: 15-11, 15-3, 11-15, 13-15 en 12-15. Turnhout, dat de eerste wedstrijd even eens met 3-2 had gewonnen gaat over naar de halve finales. AV’40 maakte een veelheid fouten en gemakkelijk punten op. In de laatste set kon Ovra zelfs wat experimenteren met één spelverdeler, wat geen enkele moei lijkheid opleverde. Beste man was onge twijfeld Piet Reus, die uit alle posities Ovra aan punten hielp. Via 15-6, 15-5 en 15-9 werd het 3-0. Tegenvallend was de prestatie van HVS, dat slechts zes basis spelers had doordat de griep flink had toegeslagen. Tegenstander was Octopus uit Alkmaar, een van de zwakkere ploe gen uit de tweede divisie. Bij HVS was het spelverdelen het grote probleem, doordat zowel Vincent Willems als Mi chel Velu een off-day had. De aanval van HVS bleef daardoor onder de maat en een fel strijdend Octopus, dat tegen de degradatie strijdt, greep zijn kans. Met 13-15, 15-11, 6-15, 15-13 en 15-9 werd het een 3-2 overwinning voor de Alkmaarders. De dames van Ovra had den geen moeite met Advendo 2 uit Den Haag. Bij Ovra speelde na lange tijd Truus Bijsterbosch weer mee. Zij nam de plaats in van de door griep gevelde Joke Duinmayer Ovra startte sterk met snel en gevarieerd spel en dat leverde 15-3 setwinst op. Ook in de tweede periode bleek dat de net-verdediging van de Haagse dames bij lange na niet opgewassen was tegen de aanval van Ovra en met 15-6 ging dan ook deze set naar de ploeg van coach Philip de Groot. Ovra verslapte wat in de derde set. De pass werd slecht verzorgd zodat er ook aanvallend minder uit kwam. Advendo wist echter weinig terug te doen, zodat het toch eenvoudig met 15-6 een derde setwinst werd voor Ovra. De Italiaanse veteraan Franco Bitos- si heeft de grote prijs van Laigueglia, de opening van het Italiaanse wielerseizoen, gewonnen. Na 163 kilometer flitste de Belg Roger de Vlaeminck voor Bitossi en Giambat tista Baronchelli als eerste over de eind streep. De Belg werd ook gehuldigd als winnaar maar even later gediskwalifi ceerd, omdat hij een tegenstander tij dens de eindsprint had gehinderd. De jury riep daarna Bitossi tot winnaar uit. De Italiaan Francisco Moser en de Belg Patrick Sercu hebben de zesdaagse van Milaan gewonnen Eén uur voor het einde hadden Gimondi en Van Linden (It. De eindstand luidt: 1. Moser-Sercu (It- Belg) 617 punten, op één ronde: 1. Gi- mondi-Van Linden (It. Belg) 561, 3. Schulz-Fritz (Wdl) 357. 4. Duyndam- Stam (Ned.) 261, 5. Bugdahl-Kemper (Wdl) 208. DAMES: Kampioensgroep: Ger. de Lang BC 25-48, Transol RZ 25-46, Vast goed Strijen 25-42, The White Stars 25- 32, Fortuna Flash 25-22, Kinzo 25-22. DegradatiegroepWilskracht 25-26, Delta Lloyd 25-22, Jolly Jumpers 25-16, DE D 25-14, SV Noordkop 25-6, AMVJ 25-4. >1 f**’ - y'-y

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 18