Stevin Baggeren filiaalchef de rijksoverheid vraagt I Ir analist(e) ambitieuze sekretaresse ziekenverzorgster handelssekretaresse verpleeghulp. kapabele vrouw hoofd administratie MEDEWERKERS PSYCHIATRISCH CENTRUM St. Willibrord HEILOO verpleegkundige A bejaardenverzorgster A RECEPTIONIST (E) verpleegkundigen A en A/B J mi Administratief Medewerker/ster Sfeirin ir randstad uitzendbureau ir randstad uitzendbureau groep industrie en technisch personeel ONDERHOUDSMONTEURS MAGAZIJNKRACHTEN I of een Bedrijfsadviesbureau De Zeeuw Oostzijde 92b - Zaandam Salaris volgens voorschriften C.A.O. Bejaar dentehuizen. Een baan bij Fokker betekent een baan in de vlieg tuigindustrie. Dat is ander werk. Bijvoorbeeld kleine series, nooit grote aantallen. Werken met moderne machines en materialen. U moet er wel nauwkeurig voor zijn en precisie en perfectie in de vingers hebben. Het salaris is goed en ook de overige voorzieningen mogen gezien worden Er is een winstdeling. Het vakantiegeld bedraagt 8%. Het restaurant verstrekt goedkope maaltijden (ook warm). Als u niet met onze eigen bussen komt, is er een bepaalde reiskostenvergoeding. En er is een actieve personeelsvereniging. Een vakman met ervaring zal bij ons snel z’n weg vinden. U bent welkom als u tussen de 20 en 45 jaar oud bent. Een sollicitatieformulier is zo aangevraagd. U belt even (020) 731044, toestel 1431. U kunt ook schrijven: Fbkker-VFW, afd. personeelszaken. Postbus 7600, Schiphol Oost. HANDELSONDERNEMING BEL: 319296 Joh. Enschedé en Z nen Grafische Inrichting B V. iHSi]; n Voor het samenwerken met de nachtzuster, tb.v. de bewoners van „De Heemhaven”, vragen wij een Sollicitaties te richten aan Direktie „De Heemhaven”, von Brucken Focklaan 4 te Heemstede. Telefoon 023-287250 24 voor de technische dienst. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van R> te voor het laboratorium vragen wij een manField iedereea leest de krant altijd en overal. |U --4W - zx het PWN verzorgt vanuit een verscheidenheid aan vestigingen in de provincie noord-holland de winning en distributie van drinkwater voor het grootste deel van dit gebied taak chemisch onderzoek van drink- en oppervlaktewater wij vragen diploma chemisch analist(e) MBO of HBO-A. leeftijd 20-25 jaar. Aan deze vrij specialistische afdeling, waar mensen met zeer gedifferentieerde ziektebeelden verpleegd worden, is een internist verbonden. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en de vaststelling daarvan geschiedt volgens de NZR-richtlijnen. IJmulden zoeken wij een ondernemende en representatieve vrouw, met een praktische instelling, die haar mid delbare schoolopleiding en kantoorervaring heeft af gerond met een sekretaresse-opleiding. Voor deze Uw schriftelijke sollicitatie gelieve u te richten aan Manfield, Postbus 3064. Den Bosch. Wij zijn een internationaal baggerbedrijf dat grote werken uitvoert over de gehele wereld Voor het hoofdkantoor in Beverwijk zoeken wij kontakt met een Zij zal tezamen met de huidige sekretaresse zorgdragen voor alle sekretariaatswerkzaamheden. Na een ruime inwerkperiode zal zij zelfstandig voor een afdeling moeten kunnen werken. Funktie-eisen. opleiding op middelbaar niveau aangevuld met een sekretaresse-opleiding of studerende hiervoor uitstekende kennis van de Engelse taal. Naast een goed salaris bieden wij uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. U kunt uw schriftelijke sollicitaties richten aan Stevin Baggeren BV. afdeling Personeel en Organisatie. Postbus 292, Beverwijk. De betrokken functionaris geniet een uiterst zelfstandige positie met ruime toekomst mogelijkheden. Succesvolle ervaring in een soortgelijke functie in de schoenenbranche is vereist. De sekretaresse, die hier meer van wil weten, kan schrijven aan Drs. J. de Zeeuw, onder nr. Z-4183, die het kontakt met het bedrijf verzorgt. vraagt voor een afdeling in de Waarder- polder De werkzaamheden, welke in teamverband zullen worden verricht, bestaan uit inpak- en controlewerkzaamheden aan een computer gestuurde drukmachine. Voor deze afdeling is in het algemeen een twee-ploegendienst van kracht, waarvan de werktijden zullen zijn: 1e ploeg 06.00-09.45 en 10.15-14.00 uur 2e ploeg 14.00-17.45 en 18.15-22.00 uur Wekelijks wordt van ploeg gewisseld. Leeftijd: 18-40 jaar U kunt rekenen op een goed loon en toeslag voor ploegendienst. Aanmeldingen: maandag tot en met vrijdag van 10.00-12.00 uur en 13.30-15.00 uur; Klokhuisplein 5 te Haarlem. Het Reinalda-Huis te Haarlem, verzorgingstehuis voor bejaarden zoekt per 1 mei a.s. voor de bezet ting van de weekend-receptie een representatieve dame of heer in de funktie van De werkzaamheden omvatten telefoon-intercom- bediening benevens receptiewerkzaamheden aan de balie. Over het algemeen zal 2 weekenden dienen te worden gewerkt. Het eerste weekend in ochtend/dagdienst van 08.00 - 15.15 uur en het tweede weekend in de dag-/avonddienst van 15.00 22.15 uur. Het derde weekend behoeft dan niet te worden gewerkt. Honorering van deze funktie geschiedt op basis van de CAO-bejaardentehuizen. Wanneer u geïnteresseerd bent gelieve u te bellen (023) - 33 91 09 of schrijven naar afdeling per soneelszaken van het Reinalda-Huis, Leonard Springerlaan 1, te Haarlem. REINALDA-HUIS HAARLEM De EMI - Holland organisatie geves tigd te Haarlem neemt met haar produktie-, verkoop- en distributie bedrijven een vooraanstaande plaats in op de Nederlandse gram- mofoonplatenmarkt. Zij maakt deel uit van het wereldwijd ver takte EMI Limited concern met Londen als hoofdzetel. Voor onze centraal gevoerde groot- boekadministratie zouden wij gaarne in kontakt komen met een in het bezit van het praktijkdiploma boekhouden en studerende voor het M.B.A. diploma. Wij bieden een goed salaris in over eenstemming met opleiding en erva ring. Daarnaast 7,5 °/o vakantietoeslag, minimaal 20 vakantiedagen en goe de studiekostenregeling etc. Sollicitaties worden gaarne inge wacht bij de afdeling voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk tb v het Provinciale Bureau Noord-Holland, Landelijk Contact Het bureau heeft een taak op het terrein van welzijnsvoorzieningen. Taak: leiding geven aan 5 medewerkers en coördineren van werkzaamheden m.b.t. post- behandeling, typewerk documentatie, telefoon- en telexverkeer Voorts t.b.v. de staf van het bureau, bijhouden van agenda's, voeren van correspondentie en voorbereiden van vergade ringen. Vereist: tenminste diploma MAVO en typen. Ervaring in een vergelijkbare functie. Kennis van steno strekt tot aanbeveling. Standplaats: Haarlem. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2011,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Bovengenoemd salarisbedrag dient te worden vermeerderd met een toeslag van 4,5%. (voor meerderjarigen minimaal f 66,-). Het salaris is exclusief 7,8% vakantle-ulttterlng Haar taak zal zijn: - het ontvangen, selecteren en testen van sollicitanten - het veelvuldig telefonisch kontakt onderhouden met bedrijven - het uitzenden van lijdelijk personeel. Randstad is een internationale organisatie in de dienstverlenende sektor met vestigingen in Nederland, Duitsland, België, Engeland en Frankrijk. Onze dienstverlening bestaat uit het tot elkaar brengen van vraag naar en aanbod van tijdelijk beschikbaar personeel. Enerzijds ten behoeve van het bedrijfsleven dat dit personeel nodig heeft als gevolg van pieken in de werkzaamheden, vakantie en ziekte van eigen personeel. Anderzijds ten behoeve van hen, dte om uiteenlopende redenen (bijvoorbeeld wegens studie of huiselijke omstandigheden) geen vaste, maar wel een tijdelijke baan kunnen accepteren. Wij bieden, naast verdere emolumenten een goed inkomen, afhankelijk van leeftijd en ervaring. wij verzoeken u uw sollicitatie binnen één week te zenden aan de directie van het PWN, postbus 5, bloemendaal. vermeldt s.v.p. in de linker bovenhoek van uw brief en enveloppe 7605. die enerzijds een vrij zelfstandige taak krijgt, maar die anderzijds nauw zal samenwerken met de diverse medewerkers, ligt hier een interessante en boeiende werkkring, waarin zij niet spoedig uitgekeken zal zijn. In aanmerking voor deze zakelijke job komt een die kan korresponderen en die administratief be gaafd is. De samenwerking in teamverband is in dit bedrijf een uitgangspunt. In verband met het inter nationale karakter van de funktie is een goede kennis van de moderne talen gewenst. exclusieve schoenen en tassen vraag voor haar filiaal in de Grote Houtstraat te Haarlem een Personeelzaken EMI - HOLLAND B.V. Tulpenkade 1, HAARLEM, telefoon: 023 - 319380, toestel 256 Draaiers, Frezers, Bankwerkers; bij ons vindt n een goede baan EEcraDCEfp In opdracht van een dynamische Voor onze vestigingen in Haarlem zoeken wij met spoed een Intercedente die bereid is de leiding van de Afdeling Verzor ging op zich te nemen. Bovendien is er bij ons plaats voor een Uw mondelinge of schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: N.V. Randstad Uitzendbureau t.a.v. de heer K. Jansen Ged. Oude Gracht 71, HAARLEM Tel.: 023-319296 zoekt met spoed die bekend zijn op het gebied van pneumatic en hydrolic. Bovendien moet je produktiemachines kunnen besturen. Je komt te werken bij een be drijf in Beverwijk en je moet hele dagen langere tijd beschikbaar zijn. Voor diverse bedrijven in Zwanenburg en Heem stede zoeken wij krachten voor een groothandel in huishoudelijke apparatuur. Het gaat zeer lange tijd duren. Heb je interesse? of kom even langs. Haarlem, Ged. Oude Gracht 71. /A Het bejaardenoord „Huis in het vKostverloren" te Zandvoort is een J f nieuw gebouw, even buiten het cen- ,rum- 'n het Kostverlorenpark. Ons 'h--' oor(j kan g4 bewoners huisvesten In de verzorgingssektor zal binnenkort, in ver band met de te verwachten gezinsuitbreiding van een van onze medewerksters, een vakature ont staan. die naar wij hopen spoedig vervuld zal Wórden. Wij zoeken daartoe kontakt met een HAARLEM KLOKHUISPLEIN 5 Fokker-VFW bedrijf Schiphol Een nederlandse onderneming binnen een internationaal concern met diverse vestigings plaatsen. Op Schiphol vindt men de directie, verkoop- en serviceafdelingen, constructiebureaus, electrotechnisch bedrijf en de afdeling ruimtevaart Tevens vindt hier de eindmontage van de Fokker Friendships en Fellowships plaats. vacaturenummer 5-3228/1757 (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurltslaan 1, 's-Gravenhage. wij bieden een bruto-maandsalaris. afhankelijk van leeftijd, tot 1.925.-. verdere uitloopmoge lijkheden. de bij de overheid gebruikelijke arbeidsvoorwaarden (o.m. welvaartsvaste pen sioenvoorziening, ziektekostenregeling, studiekostenregeling, eventueel tegemoet koming in reis-, pension- en verhuiskosten). (mnl./vrl.) Salariëring geschiedt overeenkomstig de C.A.O. Eventueel is inwoning mogelijk Inlichtingen kunt u inwinnen bij de Direktnce. Mevr. H. E. J. van Geet, „Huis in het Kostverlo ren', Kostverlorenpark 1, Zandvoort Telefoon 02507-6945. Wij verwachten van haar: - leeftijd van 19 tot 23 jaar - middelbare schoolopleiding - indien mogelijk kantoorervaring - gemakkelijke omgang met mensen - commerciële feeling - representativiteit. Voor meer inlichtingen kunt u zich wenden tot de hoofdverpleegkundigen in algemene dienst, telefoon (072) 3 08 44, toestel 611. Voor het maken van een sollicitatie afspraak kunt u kontakt opnemen met de personeelsdienst toestel 426, Kennemerstraatweg 464. In ons centrum worden circa 475 psychiatrische patiënten behandeld en verpleegd. Op onze ziekenzaal met een bezetting van 24 bedden kunnen wij op korte termijn plaatsen enige energieke Werken op onze ziekenzaal geeft een unieke kans om naast medisch verpleegkundige zorg, de psychisch/ lichamelijk zieke mens (mannen en vrouwen) te begeleiden. Wij geven de voorkeur aan iemand met enige ervaring in de somatische verpleging. - s ■111:

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 24