WDM: NOG STEEDS TEGENWERKING DOOR LEGERLEIDING Dader van bomontploffing in trein schiet machinist dood Hondsdolle kat r Studentenstops in Academische Raad Complot Reagan en Ford te vermoorden Motel afgebrand: schade 3 miljoen valt meisje aan I I I 1 fill k gp D’66 pens voor ZES GRIEKSE VOL JOURNALISTEN VEROORDEELD CHICAGO TRIBUNE: IN KANSAS „Voorlichting over prik tegen rabiës noodzakelijk” DINS DINSDAG Knelpunten Glaasje op Alweer verdwenen Bom ontploft Corpulentie Taxichauffeurs Starfighter Aanslagen Portugal »Vai Opgeheven Dodelijke val Vogels Medewerkers Op bezoek Maar één rang Veroordeeld ja Plaatsingcommissie Dissident TO f f t 111,111 r Fietsroute Opgeschort k-J I Weigering ^pktgf BINNEN» EN BUITENLAND O dienstplichtigen (Van on?e Haagse redactie) PvdA heeft veel vragen over de zaak-Werkspoor ver- 0 15 1 0 zijn zes Doel ervan is dat voor zo weinig mogelijk studierichtingen een nu merus fixus hoeft te worden aan gevraagd. Wordt een studentenstop niet nodig geacht, dan kan staats- secretaris Klein hem ook niet af kondigen. i De verdachten werden op vrije voeten gesteld, in afwachting van een behande ling in hoger beroep. Dit staat te lezen in het rapport „Te genwerking” dat door de VVDM is opge- genwerking” dat door de VVDM is opge steld. Het rapport bevat gegevens over 8 8 8 6 10 7 9 7 9 4 14 16 6 14 19 17 11 7 0.3 1 4 0 0.3 0.4 0.4 1 1 3 0 0.4 0 8 Achttien studierichtingen zijn onder de aandacht gekomen van de commissie, die het werk voor de plenaire vergade ring van de Academische Raad heeft voorbereid. Uit de gegevens valt af te De trieste overblijfselen van net con dense metrorijtuig, waarin gisteren een bom tot ontploffing werd gebracht. De Fransman maakt een grotere kans te overlijden door drankmisbruik dan in het verkeer. De statistieken tonen aan dat er vorig jaar 20.762 Fransen zijn overleden aan alcoholisme, tegen 14.366 in het verkeer. I 10 10 5 13 2 14 12 6 6 14 17 17 10 14 1 10 16 3 6 10 17 7 20 6 0 0.1 1 0 0.2 0 3 0.9 0 0 0.1 0 0 0 5 0.2 0.1 0.7 0 0 DEN HAAG (ANP) De Aca demische Raad zet zich 27 maart in Utrecht aan het onderwerp studen tenstops en plaatsingsmogelijkhe den voor eerstejaars. De hele capa<- citeitsproblematiek in deze verga dering van de delegaties van de acht universiteiten en vijf hoge scholen zal gesteld worden onder één noemer: overleg dat leidt tot verhoging van de nu berekende ca paciteit. de afde het Fra ■naanda leden. TEL een vo westeli West-J 29 jam de Ter twee n 2 2 1 0 3 1 2 1 5 1 11 7 -1 2 5 3 1 17 3 -5 8 2 5 3 3 9 8 2 9 -13 6 5 -13 0 2 10 Het Belgische ochtendblad De Krant, dat op 1 oktober van het vorig jaar voor het eerst verscheen, lijkt alweer van de markt verdwenen te zijn. Gisteren ver scheen het blad niet omdat de Neder landse drukker tot staken van de werk zaamheden voor het Belgische blad be sloot. BRUS loofdku ichterha lericht taat da net in anval lat tacti len. c regen regen regen geh.bew. mist geh.bew. ge h. bew. geh-bew. regen sneeuw zwaar bew. half bew. zw.bew. regenbui zw.bew. motregen zw.bew. onbew. regen half bew. licht bew. zw.bew. geh.bew. regen licht bew. onbew. regen geh.bew. zwaar bew. onbew. regen geh.bew. licht bew. geh.bew. zwaar bew. zwaar bew. regen zwaar bew. geh. bew. regen zwaar bew. no nno no ono no ono no no zw ozo w.st. nnw ono wnw verand. no w.st nnw w.st ono nw w.st. nno z wzw nw w.st zzw n no w.st w nw zo w.st n nno n no zzw zzw deviezenbesluit een vergunning is leend door de Nederlandse Bank. Verder vraagt hij of dan kon worden vastgesteld wat de aard van de overma- van de deze DEN Kamerfi dat als ambtsdr wil, zij Nederlai mogelij) Deze memora: Fortmar vroeg oordeel nieuwe nen. „Terw teerden :oeht bi roor K lansluit: roor de icht”, a. De Is van het het uit omdat I neel is Het wee geboorte In de eerste twee maanden yan dit jaar zijn, in vergelijking met de over eenkomstige periode vorig jaar, in het Amsterdamse asiel 250 honden meer aangeboden- Verschillende houders m andere asiels hebben de stellige indruk, dat het aanbod van honden sterk ver hoogd is, aldus Coppes. Volgens hem moet in de voorlichtingsactie de nadruk gelegd worden op de mogelijkheid van het verkrijgen van reductie bij inentin gen tegen hondsdolheid, op de gevaren van besmetting en op de bedoeling van de voorgeschreven inentingen. In an nes-ber en gel ipperbe' aan in looit va Volgei ter niet let mill rgaan te studi liet bet le natie Volger lat de lijn ku tiijdms im tot i In eei Ie Timi 'eau T lartijlei .Sovjet- ijke, nc De sti een ofi •pstellei iet NA' •ok ni loofdkv iron in Een zware bomontploffing op de par keerplaats van het hoofdkwartier van het Argentijnse leger heeft gisteren het leven gekost aan één persoon. Dertig mensen raakten soms vrij ernstig gewond. De bom was verborgen in een geparkeerde auto. RIJSBERGEN (ANP). Het één jaar geleden geopende motel Roadhouse bij de grenspost Hazeldonk, langs de weg Breda-Antwerpen, is gistermiddag af ge brand. De schade wordt geschat op drie miljoen gulden. De ongeveer honderd bezoekers en 25 personeelsleden konden het brandende gebouw tijdig verlaten. De brand is ontstaan doordat loodgie ters bij het mastieken van een pas aangebouwd gedeelte van het motel on voorzichtig te werk zijn gegaan. Door de sterke rookontwikkeling vond het verkeer op de E-10 nogal wat over last. Weer in binnen- en buitenland rende bepaalde tijden of het tegengaan van het verspreiden van WDM-materi- aal. De Poolse strijdkrachten hebben de strijd aangebonden tegen de corpulentie. I Dat schrijft tenminste het legerblad Zol- I nierz. Er is aldus het blad een I CHICAGO (Reuter). Federale agen ten hebben gehoord dat er een terroris tisch complot is gesmeed om president Ford en Ronald Reagan te vermoorden op de republikeinse nationale conventie die in augustus in Kansas City zal worden gehouden, zo heeft de Chicago Tribune gisteren gemeld. plichtige Militairen wordt echter door de kazernecommandanten en de legerlei ding regelmatig de hand gelicht met deze faciliteitenregeling. Daarom werd Amsterdam De Bilt Deden Eelde Eindhoven Den Helder Rotterdam Twnte Z.dLimburg Aberdeen Athene Barcelona Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort Genève Helsinki Innsbrück Kopenhagen Lissabon Locarno Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Split Stockholm Wenen Zurich Casa Blanca Istanboel Las Palmas New York Tel Aviv Tunis Kort nadat de trein het station West Ham in oostelijk Londen was uitgereden, op weg naar het centrum, ontplofte er in een van de rijtuigen een böm, kenne lijk voortijdig. De trein kwam tot stil stand en een hevig bloedende, gewapen de man probeerde over de rails te ont- komn. achtevolgd door de wagenvoer- der. De man draaide zich om en schoot de machinist dood. Hij vuurde ook op enkele politieagenten die eveneens de achtervolging hadden ingezet, zette zich vervolgens het wapen op de borst en drukte af. De man is in zorgwekkende toestand en onder politiebewaking in een Londens ziekenhuis opgenomen. Ooggetuigen vertelden dat de ontplof fing het dak en één der zijwanden van WITTEM (ANP). In Mechelen (gem. Wittem) is gistermiddag een meis je van 13 jaar aangevallen door een hondsdolle kat. Het meisjes was bezig met het liefkozen van een paard dat in een wei graasde, toen ze werd aangeval len door een verwilderde kat. Het '■"’nd liep beten en krabben op en moest zich onJer doktersbehandeling stellen. On danks nasporingen van de politie, waar bij een jachthond en een jager werden ingeschakeld lukte het niet de kat op te sporen in het weekeinde is in dit gebied een vos geschoten. Hiervan is gisteren vast gesteld dat hij aan hondsdolheid leed. Zondagmiddag zijn in Schimmert enkele verscheurde schapen in een weide aan getroffen. Zij zijn waarschijnlijk aange vallen door een hondsdolle hond. DEN HAAG (ANP). Het Tweede- Kamerlid Coppes (PPR) heeft minister Van der Stee van Landbouw en staatsse cretaris Hendriks van Volksgezondheid schriftelijk gevraagd een gerichte voor licht! ngsactic van start te doen gaan over de inentingen tegen rabies, honds dolheid. Volgens het Kamerlid zetten veel mensen, vanwege onbekendheid ten aanzien van deze ziekte, hun hond bui ten de deur. Ongeveer 600 tacichauffeurs uit de voormalige Portugese kolonieën Angola en Mozambique hebben gisteren met hun wagens het parlementsgebouw in Lissabon geblokkeerd. Ze eisen rijver gunning in Portugal. De taxichauffeurs die altijd in Portugal hebben gewerkt zijn daartegen uit angst voor teruglopen van de inkomsten. op de hoogte was gesteld door een informant die deel uitmaakte van een terroristische onderwereld in Noord-Ca- lifornië. Het complot was in het beginstadium van het maken van plannen toen de federale recherche vorige maand een reeks razzia’s op touw zette tegen terro ristische groepen in het gebied van de baai van Californië, aldus de Tribune. De geheime dienst die de president en de presidentiële kandidaten beschermt, was op de hoogte gesteld en had de informant ondervraagd. De informant wordt als betrouwbaar beschouwd en federale agenten vatten zijn verhaal se rieus op, zo zei het blad. Uit de gegevens van de commissie blijken voorts knelpunten, die afgeleid kunnen worden uit het volgende lijstje met studierichtingen met er achter de reële vooruitberekening van het aantal eerstejaars en de becijferde capaciteit. Biologie 1011-900, Nederlands 925-765, Engels 573-470, Frans 400-287, geschiede nis 1043-819 en kunstgeschiedenis 486- 403- Bestuurskunde wordt met ingang van het komende studiejaar voor het eerst aan de Technische Hogeschool Twente in Enschede onderwezen. De be langstelling ervoor is bijzonder groot en ATHENE (UPI). In Athene gisteren de hoofdredacteuren van bladen tot vier maanden gevangenisstraf veroordeeld, omdat de betrokken kran ten in strijd met een gerechtelijk bevel berichten hadden gepubliceerd over de moord op het hoofd van de CIA, de Amerikaanse geheime dienst, in G rie- kenland, Richard Welch. Hij b ’roef v Reggant Ook ha ’roef n 21 augt Stille C DEN HAAG De Vereniging Van Dienstplichtige Militairen zegt dat ze ondanks alle toezeggingen van het mi nisterie van Defensie wordt tegenge werkt bij het werven van leden op de kazernes. „Geen middel is de legerleiding te zwaar om de uitvoering van vakbond sactiviteiten door VVDM’ers dwars te zitten”. Welch werd op 23 december bij zijn huis aan de rand van Athene doodge schoten door drie mannen, toen hij met zijn vrouw terugkeerde van een receptie. Drie dagen nadien verbood de procu- reur-generaal van de hoofdstad alle be richtgeving over de moord, met als ar gument dat het onderzoek niet mocht worden gehinderd door geruchten en speculaties. DEN HAAG (ANP) Als de regering een onderzoek instelt naar beweerde fi nanciële aspecten die kleven aan de levering van spoorwegwagens door Werkspoor aan Argentinië in de jaren vijftig, zal daarin, volgens de PvdA- fractie. een groot aantal vragen betrok ken moeten zijn. Een Lockheed F-104-Starfighter van de Westduitse marine is gisteren op een trainingsvlucht dicht bij de Deense grens neergestort. De vlieger heeft zich met zijn schietstoel kunnen redden. Het vliegtuig is waarschijnlijk in een vlucht ganzen terechtgekomen. In een bericht uit San Francisco ci teerde het blad kringen van het ministe rie van Justitie die zeiden dat de moor den zouden worden uitgevoerd door „een ploeg in commando-stijl” uit het gebied van San Francisco. Het blad zei te hebben vernomen dat de federale recherche van het complot LONDEN (Reuter-UPI-DPA) De machinist van een Londense metro-trein is gisteravond doodgeschoten toen hij een man achtervolgde die aan boord van zijn trein een bomontploffing had veroorzaakt. De explosie verwonnde zeven passagiers min of meer ernstig. De socialist Van der Hek heeft de minister-president gisteren schriftelijk gevraagd of de toenmalige regering di rect of indirect een rol heeft gespeeld bij de totstandkoming van de bedoelde Argentijnse order bij Werkspoor. Indien er sprake is geweest van steekpenningen die door Werkspoor ten behoeve van Argëntijnse personen naar het buiten land zijn overgemaakt. Wil Van den Hek weten of daarvoor dan op grond van het In Italië zijn gisteren aanslagen ge pleegd op het Spaanse consulaat in Ro me, twee gebouwen in Milaan en een kazerne van de rijkspolitie in Napels. In het noorden van Portugal zijn gis teren twee anti-communistische aansla gen gepleegd en wel in Espinho en Felgueira. groeit nog steeds. De opgegeven capaci teit is 121. Of voor deze reeks studierichtingen studentenstops nodig zijn, moet nog worden uitgemaakt. Mogelijk kan na overleg in de Academische Raad de capaciteit nader berekend of uitgebreid worden, zodat eventueel met een plaat- sinsgeommissie kan worden volstaan of zelfs deze niet nodig zal blijken. Een p laatsingscommissie komt e r doorgaans al als de spreiding van de belangstelling te zeer afwijkt van de spreiding van de capaciteit. In de vergadering van de Academische Raad zal ongetwijfeld ook een eventueel ingrijpen v an staatssecretaris Klein meespelen. Vorig jaar hanteerde deze voor de dure studierichtingen genees kunde en tandheelkunde het behoefte- element. De capaciteit voor geneeskunde werd verlaagd en die voor tandheelkun de verhoogd. Ook stemde de minister raad er mee in, dat voor geneeskunde de komende jaren maximaal 1750 eerste jaars zouden worden toegelaten. Verla ging voor diergeneeskunde van 190 naar 150 eerstejaars werden de bewindsman toer ingegeven door de nieuwbouw, die in Utrecht is opgezet voor 150 eerste jaars. grondrechten van de buitenspel te zetten. De VVDM zegt met deze inventarisatie te hebben aangetoond dat zij zelf steeds zorgvuldig heeft gehandeld. „De legerlei ding heeft te kwader trouw gehandeld en telkens weer het conflict gezocht om het werk van de WDM te belemme-. ren”. De vereniging eist ook de onmid dellijke stopzetting van alle strafvervol gingen die tegen VVDM’ers zijn aange spannen. Bij het ministerie van Defensie had men het rapport gisteren nog niet Ont vangen, waardoor men nog geen reactie op het stuk kon geven. enkele tientallen gevallen waarin de VVDM’ers geen medewerking en vaak zelfs tegenwerking ondervonden bij hun werkzaamheden op de kazernes. Deze inventarisatie was door de VVDM toege- in december met minister Vredeling af gesproken dat de VVDM, een inventari satie zou maken van alle gevallen waar in de VVDM werd tegengewerkt. Het inventarisatierapport van de VVDM geeft alleen al over de eerste twee lichtingen van 1976 een groot aan tal gevallen waarin de ledenwervers hun werk niet konden doen. Hét gaat daarbij onder meer om het niet toelaten van WDM-bestuursleden tot kazerneterrei- nen, het verbieden van werving gedu- king is geweest en of leden toenmalige regering kennis van zaak droegen. Van der Hek informeert er verder naar of thans het deviezenbesluit zoda nig wordt gehanteerd dat de Nederland se Bank en de minister van Financiën de aard van iedere afzonderlijke over making naar het buitenland kunnen be- oorde en. „Heeft de Nederlandse Bank of de minister van Financiën de bevoegdheid vergunningen te weigeren indien er sprake is van overmaking van steekpen ningen”, zo luidt zijn volgende vraag. Vervolgens vraagt Van der Hek of de bewuste levering van spoorwegwagens geheel of gedeeltelijk met een bankkre diet is gefinancierd, dat onder staatsga rantie door de Nederlandse Credietver- zekeringsmaatschappij werd verzekerd. Als dat zo zou zijn is Van der Hek er benieuwd naar of het eventuele bedrag aan steekpenningen dan gehee of ge deeltelijk deel uitmaakte van de verze kerde som. Het Kamerlid wil ook vernemen of de toenmalige Nederlandse regering op eni gerlei wijze steun heeft verleend aan de spoorwegproduktie van Werkspoor of aan de uitvoering van de Argentijnse orders in het bijzonder. Ook verzoekt hij de regering mee te delen of andere geval en, waarin steekpenningen werden betaald, ter kennis van de regering zijn gekomen. Tenslotte zal de regering mee moeten delen welke maatregelen worden over wogen om aan deze praktijken een einde te maken indien zich gevallen hebben voorgedaan waarin het Nederlandse be drijfsleven steekpenningen heeft betaald aan buitenlandse afnemers. het voorste rijtuig heeft weggeslagen. Op het mpment van de explosie zaten er ongeveer 20 mensen in de trein. De dader was een jongeman met ros sig haar. De politie vermoedt dat hij lid is van het Igrse Republikeinse Leger (IRA), de rooms-katholieke organisatie die de Britten weg wil hebben uit Noord-Ier- land en de roerige provincie wil vereni gen met de Ierse Republiek. Het afgelopen weekend dreigde het IRA de terreurcampagne in Engeland te zullen verhevigen. leiden, dat er wel studentenstops zullen komen voor: geneeskunde, diergenees kunde, tandheelkunde en farmacie en dat zoiets niet uitgesloten moet worden geacht voor: biologie, Nederlands, En gels, Frans, geschiedenis, kunstgeschiede nis en de nieuwe studierichting be stuurskunde. H <x> zegd aan minister Vredeling van Defen sie. In december vorig jaar vond een ge sprek plaats tussen het VVDM-bestuur en de minister met zijn staatssecretaris sen Van Lent en Stemerdink. Bij dat gesprek herinnerde Vredeling aan de bestaande „faciliteitenregeling”, volgens welke de VVDM ruimte kreeg om haar werkzaamheden te verrichten. Volgens de Vereniging Van Dienst- speciale commissie ingesteld die zich zal concentreren op het vraagstuk van de w zwaarlijvigheid. In Den Bosch is gistermiddag het Katholiek Verbond voor Kinderbescher ming opgeheven. In de afgelopen twee jaar zijn de werkzaamheden van het verbond langzaam overgedragen aan het Werkverband Integratie Jeugd welzijns werk Nederland (WIJN), dat werd opge richt toen in de sector particuliere jeugd- en kinderbescherming werd be sloten tot samengaan in een nationaal orgaan. De 20-jarige lasser J. Scheepers uit Aarle Rixtel is gisteren tijdens werk zaamheden in Rotterdam om het leven gekomen- Op het werkterrein van een in aanbouw zijnd drinkwaterleidingbedrijf viel hij van een installatie van tien meter omlaag. Verhoudingsgewijs bestaat de grootste belangstelling voor diergeneeskunde: 665. De becijferde capaciteit komt uit op 175 plaatsen voor eerstejaars. Het zouden er 190 geweest zijn als in Utrecht geen huisvestingsproblemen bestonden. Betrekkelijk het naarst is vervolgens farmacie er aan toe: 482 eerstejaars dingen mee naar 251 plaatsen. Daarop volgt geneeskunde met een capaciteit van 1887 waarvoor 1446 eer stejaars méér belangstelling tonen. Voor tandheelkunde staan 589 eerste jaars te boek bij een opnamecapaciteit van 449. DINSDAG 18 MAART 1976 Zon en maanstanden Zon op 6.52 uur onder 18.46 uur Maan op 19.46 uur onder 6.36 uur Waterstanden Umulden Hoogwater 3.38 uur en 15.54 uur Laagwater 11.45 uur en uur Dezer dagen heeft de afdeling reserva ten van het Britse Koninklijk Genoot schap tot bescherming van vogels een nieuw plaatsvervangend hoofd gekregen. Zijn naam: Alan Bird (Vogel). De heer Bird is niet de enige in het genootschap met een „passende naam”. Onlangs t?ad als directeur af de heer Peter Condor. Tot de medewerkers van de heer Bird behoren de dames Barbara Buzzard (Buizerd), Celia en Helen Peacock (Pauw) en Dorothy Rook (Roek) en de heer John Partridge (Patrijs). Minister Van Doorn van CRM zal zaterdag a.s. een bezoek brengen aan het Zuidmolukse woonoord Lunetten in Vught. Al geruime tijd wordt in Vught geijverd voor verbetering w. de woon omstandigheden van de 120 gezinnen die in Lunetten wonen De WDM wijst onder meer op het toepassen van „dienstbevelen”. VVDM’ers worden regelmatig gesom meerd kazerneterreinen te verlaten. Weigering wordt gezien als overtreding van een dienstbevel. Elke militair die maar één rang hoger is dan de betrok ken VVDM’er kan zodoende het WDM- werk tegengaan, zo zegt de vereniging. In dat soort gevallen wordt, aldus de VVDM, een dienstbevel gebruikt om de PARI. Een rechtbank in Bosanski Brod in Joegoslavië heeft gisteren twee Kroaten veroordeeld tot drie en zes jaar cel wegens hun banden met de Kroatische vrijheidsstrijd. Ook staat wel vast, dat er voor een reeks studies plaatsingscommissies blij ven. Zulke commissies waren er vorig jaar voor 23 studierichtingen. Een nu merus fixus was er toen voor de acht studierichtingen: geneeskunde, tandheel kunde, diergeneeskunde, biologie, licha melijke opvoeding, natuurkundige aar drijkskunde, Engels en geschiedenis. De voorbereidingscommissie heeft prognoses opgesteld voor de aantallen te verwachten eerstejaars, mede aan de hand van de getoonde belangstelling, aanmelding en de tweede keus. Daarbij is rekening gehouden met zaken als het niet slagen voor het noodzakelijke eind diploma. De commissie deed de laatste jaren zoveel ervaringen op, dat thans gesproken wordt van reëel berekende aantallen eerstejaars. In dissidente kringen in Moskou is B J gisteren vernomen dat de 27-jarige Vjatsjeslav Igroenov uit Odessa in een psychiatrische inrichting is opgesloten wegens anti-Russische activiteiten. Hij zou verboden literatuur hebben ver spreid. Hij wordt behandeld wegens I „schizofrenie”- Den Haag krijgt nog dit jaar een experimentele demonstratie-fietsrouite. De gemeenteraad is gisteren met ruime meerderheid akkoord gegaan met een voorstel van B. en W. om met tien miljoen gulden van het ministerie van Verkeer en Waterstaat een speciale rou te voor fietsers en bromfietsers aan te leggen. De tien kilometer lange route loopt vooral door winkelstraten. Veel middenstanders zijn daar in het geheel niet over te spreken; zij vinden dat J terugdringen van de auto schadelijk is. De VS hebben hun diplomatieke be-l trekkingen met Equatoriaal Guinee op geschort nadat deze kleine Afrikaans^ ALGE staat twee Amerikaanse diplomaten, on- olgens der wie ambassadeur Herbert Spiro per-'heeft de son-a non grata had verklaard. ser. Idr De Zwitserse regering heeft gisteren zijn gea geweigerd de voormalige Portugese pre-F sident De Spinola uit te wijzen. De*" socialistische parlementariër Ziegler had I daartoe een verzoek ingediend. Volgens 7prr„ de regering heeft De Spinola zich wél Cl 1 a gehouden aan zijn belofte dat hij geen politieke activiteiten zou ondernemen in Zwitserland. 60 De vooruitzichten voor donderdag. Aanhoudend wisselvallig en weinig verandering in temperatuur. Aantal uren zon: 0 tot 6. Min. temp, omstreeks 1 graad. Max. temp, omstreeks 7 graden. Kans op een droge periode van minstens 12 uur: 80 percent Kans op een geheel droog etmaal: 50 percent LEERRAPPORTEN d

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 2