CARLSBERG KAREOLCONCERT CRUCIFIXTIQN Kennedy's kinderen MUZIEK ALLERHANDE TONEEL AMSTERDAM 1 B'i |F<3Isb wijzen Rabenshalle Lorca tal Kg1 ■c ■I >n, £25 rs e Muziek en toneel T entoonstellingen Rijksmuseum (Stadhouderskade): T.e.m 2 mei in het Rljksprentenkabinet tentoonstelling over het leven en werk van de 18e-eeuwse kunstenaar-collectioneur Cornells Ploos van Amstel (1725-1798). Geopend dagelijks 10-17 uur, zon- en feestdagen 13-17 uur. Bioscopen :m Ina van Faassen en Paul Steenbergen in „Alles over liefde". M In Franse stad Lyon waar zij in 1941 werd geboren. Zij studeerde bij Marguerite Long en maakte haar grote doorbraak naar het internationale podium al op 17- jarige leeftijd door het winnen van het Enescu-concours in Boekarest. Sindsdien heeft ze onder beroemde dirigenen gespeeld als Markevitch, Munch, Leitner, Ansermet en Dorati. Een hoogtepunt in haar muzikale loopbaan vormde het verzorgen van alle pianoconcerten in het Coion-theater in Buenos Aires, hetgeen in de historie van deze concertzaal als de hoogste eer kan worden beschouwd. O Koffieconcert- Het laatste koffieconcert voor de verbouwing in het Haarlemse Concertgebouw wordt zondagmorgen verzorgd door de pianist Exposities. Zaterdagmiddag gaat om 14.30 in De Waag, Damstraat hoek Spaarne in Haarlem een expositie open van schilderijen van Olav Cleofas van Overbeek, die hiermee zijn debuut in de Bavostad maakt. De Waag is elke dag geopend van 14-17 uur. Galerie Het Wapen van Friesland, Hoofdstraat 109 in Hillegom, opent zaterdag (16.30 uur) haar deuren voor een tentoonstelling van werken van de Hillegomse schilder Han Werz. De expositie duurt tot en met Tweede Paasdag (19 april). Etsen. Binnenkort verschijnt de tweede editie in de serie 3x3 9, een reeks etsen die alle betrekking hebben op Heemstede. Ditmaal hebben de prenten het water in en om de gemeente tot onderwerp. Zo heeft Jan W. Post de vijver op het landgoed Groenendaal De jonge pianiste Regina Albrink verzorgt zaterdag een zolderconcert in zaai Kadens. voorbijgaan. De matinees hebben gereduceerde prijzen en er is speciaal busvervoer naar de schouwburg vanaf verschillende dienstencentra in de stad. Daarvoor kan men zich opgeven bij het Centraal Bureau stichtingen diensten centra, Groenmarkt 5, tel. 023- 313137. Vanaf twee dagen voor de voorstelling kan men ook plaatsbespreken bij de kassa van die schouwburg. „De val van Rabenshalle wordt op genoemde middagen ook op dinsdagavond 8.15 uur gespeeld. Mary Dresselhuys Coen Flink, Jeroen Krabbé en Pleuni Touw spelen verschillende types in een Franse hotelkamer. Het is de twee uur durende verbeelding van een gedachtenflits. Arthur Boni speelt de hoofdpersoon, die een mislukte liefde betreurt. Men ziet hem als kind, adolescent en oude man. Heden en verleden grijpen in elkaar. Elise Hoomans heeft het geregisseerd. Behalve Boni spelen mee Fenneke Fockema Andreae, Ton Kuil en vele anderen. Hartsgeheimen. Toneelgroep Centrum brengt vanavond tot en met zaterdag in de Toneelschuur een dubbelprogrmma. Frans Vorstman speelt „De opvoeder” en vier andere spelers spelen de vrolijke karikatuur „Hartsgeheimen”. Kennedy’s Kinderen. De toneelgroep Atelier brengt woensdag 31 maart en donderdag 1 april een serie voorstellingen van „Kennedy’s Kinderen” van Robert Patrick. Vijf jonge mensen van rond de dertig jaar zitten bij elkaar in een Newyorkse kroeg. Elk geeft het relaas van de jaren zestig. Een mogelijk gemaakt door de verkoop van het orgel in de Spaarnekerk in Haarlem. De bekende Amsterdamse orgelrestaurateur Hubert Schreurs heeft het instrument hersteld en uitgebreid tot 11 registers. Mgr. T. Zwartkruis zal het orgel zondagavond (20 uur) inwijden, waarna Bernard Bartelink de vaste organist van de r.k. basiliek aan de Leidsevaart in Haarlem, het Maaischalkerweerd-orgel met spel in gebruiknemen. Het koor Cantate Domino verleent vokale medewerking- kantoormeisje spreekt van haar held John Kennedy, een verknipte Vietnam veteraan leest uit zijn dagboek voor, een acteur uit het avantgarde theater vertelt zijn bittere relaas, een mooi gogo-danseresje laat haar gedachten gaan over de sexidolen en dan is er een meisje dat met alle protestmarsen heeft meegedaan en alle geestverruimende middelen heeft uitgeprobeerd. Ze krijgen geen contact met elkaar en zij laten de kater zien van de roerige jaren ’60. Het stuk wordt gespeeld door Kika Mol, Rob van Tol, Ellen Róhrmann, Adrienne Kleyweg en Paul Beudel. Spirit. Het Leger des Heils organiseert zaterdag 27 maart een voorstelling van de religieuze muscial „Spirit" in het Haarlemse Concertgebouw. Het onderwerp zijn de belevenissen van de eerste Christengemeente, zoals die beschreven zijn in de eerste twaalf hoofdstukken van de Handelingen der Apostelen. Tekst en muziek zijn van John Larsson en John Gowans, kaarten bij het Leger des Heils, Schagchelstraat 26, tel. 023- 321976 en aan de kassa van het Concergtgebouw. uitgebeeld, maar ook de Bleekersvaart en de Groenendaalkade. Paul M. Koning koos het Spaarne, de Leidsevaart en de Van Merlenvaart en Willem Snitker tekende het houten bruggetje over de Crayenestersingel, de hoek Spaarne- Ringvaart en de haven van Heemstede. De serie, die in haar geheel moet worden afgenomen, kost 350 gulden, maar wie nu intekent betaalt 300 gulden. Men kan zich wenden tot Paul Koning, Koediefslaan 69 in Heemstede, tel. 287358. Kunststichting. Een rondreizende collectie beeldende kunst van de Nederlandse Kuntstichting is tot en met 19 april te zien in de openbare bibliotheek in Beverwijk. In dezelfde periode is in de bibliotheek in Santpoort een verzameling pentekeningen te zien, die zijn gemaakt door de IJmuider graficus Robert Smit. Alles over liefde. Paul Steenbergen is vrijdag en zaterdag terug in die Haarlemse schouwburg met „alles over liefde” van Arthur Schnitzler. De voorstelling bestaat uit drie eenakters met daartussen twee miniatuurtjes van dialogen. Onderwerp zijn liefde en ontrouw tussen dames en heren anno 1900, een onderwerp waarin Arthur Schnitzler een grootmeester was. Steenbergen heeft tegenover zich Ina van Faassen, die de verschillende rollen overnam van Myra Ward die ziek geworden is. Jaap Wieringa, Agaath Meulenbroek, Dolf de Vries en Johan de Meester zijn te zien in dé kleinere rollen. Een gave voorstelling van traditioneel komediewerk. De val van Rabenshalle. De technische theatergroep Perspekt uit Haarlem brengt in de stadsschouwburg zijn eerste grote succes uit: „De val van Rabenshalle”. De voorstelling wordt uitgebracht in drie matinees op maandag, dinsdag en woensdag aanstaande, die om half drie ’s middags beginnen. Men hoopt zo diegenen te bereiken, die geen theater zien omdat ze ’s avonds niet graag over straat willen of mogen gaan, voor hen die ’s nachts moeiten werken of andere verplichtingen hebben, kortom voor allen die om welke reden dan ook deze theatergebeurtenis voor alle leeftijd moesten laten O Mozartserie. Aan het Noordhollands Philharmonisch Orkest valt de eer te beurt het seizoen in het Haarlemse Concertgebouw dit in verband met de voorgenomen verbouwing die op 1 april begint af te sluiten. Het wordt tevens het laatse concert in de Mozartserie waarvoor een keur van solisten, voor het grootste deel afkomstig uit het orkest, acte de présence zal geven. De uivoering die volgende week dinsdag zal plaashebben staat onder directie van André Vandernoot. De avond wordt geopend met de bekende Symfonie no. 40 in g KV 550, chronologisch de middelste van het drietal symfonieën dat Mozart in de zomermaanden van 1788 zou componeren en die tevens een briljant slot vormt van zijn symfonische oeuvre- Voor de pauze klinkt ook de Symfonie concertante in Es K V297b voor hobo, klarinet, fagot, hoorn en orkest. Solisten zijn Henri Gouder de Beauregard, Jacques Meertens, Paul Csonka en Ronald Applegate. Na de pauze zal Michele Boegner soliëren in het Pianoconcert no. 23 in A. Mevr. Boegner, is afkomstig uit de ’t Plein. De momenteel snel in populariteit stijgende popformatie Carlsberg komt vrijdagavond (20.30 uur) naai jeugdcentrum ’t Plein. De groep bests ,a vele wisselingen thans uit Rob Kruisman, saxen en zang: Han Bavlnck, sologitaar en zang; André Versluys, basgitaar en Bert Terlaak drums. Het repertoire bevat voor de helft eigen werk, daarnaast wordt een terugblik geboden op 20 jaar pophistorie. Het grootste deel van hun nummers zijn rock and roll songs Peddlers. In de Beach Club, tegen over het station in Zandvoort, treedt zaterdagavond (20 uur) de formatie Peddlers op. De Peddlers werden ooit beroemd met liedjes als Let the sunshine in, Whatever happened to the good times. Still of the night en Girl talk. Zanger Roy Phillips maakt met zijn als .„magisch” omschreven soulachtige stem nog steeds deel uit van dit trio, dat luisteraars telt van alle leeftijden en zich niet specifiek op bepaalde bezoekerscategoriën richt- Je moet ermee leren leven. Annie M. G. Schmidt en Guus Vleugel hebben samen teksten geschreven voor het cabaretprogramma „Je moet ermee leren leven”, dat vanaf 1 april in de Haarlemse schouwburg gebracht wordt. Het thema: overal is ellende, maar probeer er wat vrolijks van te maken. Vrijblijvend cabaret dus, maar met groot vakmanschap geschreven en gebracht door Conny Stuart, Jenny Arean en Sylvia de Leur en nog wat manvolk, waarvan Cor van de Brink opvallend in de weer is. Als de drie bruiden van Anton Heyboer, als winkelende huisvrouwtjes in de supermarkt, in een ziekenhuissituatie, de dames zijn telkens in de weer als de dolle meiden die men kan verwachten. Paddy Stone tekent voor een voortreffelijke regie De Mandarijnenkamer. De Kunstkring Voor Allen organiseert vanavond in de Velsense schouwburg te IJmuiden een voorstelling van „De mandarijnenkamer” van Robert Thomas. Alwin Bar. Hij voert composities uit van Franz Liszt, Robert Schumann en Maurice Ravel. Kareol. Onder auspiciën van de stichting Kareol Aerdenhout die zich inzet voor behoud van het gelijknamige landhuis, zal op zaterdagavond een muzikale uitvoering worden gegeven in de Adventskerk aan de Leewerikenlaan in Aerdenhout. Aanvang 20.15 uur. Medewerkenden zijn Ruurd Kooistra, viool; Pim Moorer, gitaar en Rob Husslage, piano. Zij brengen werken van Beethoven, Schumann, Chopin en verschillende andere componisten uit de renaissance en barok. Kinderkoor. Christelijke Jeugd- en Kinderkoor „Klein Excelsior” voert vrijdagavond een gevarieerd programma uit van geestelijke en spelliedjes, alsmede de musical „Jan Klaassen in speelgoedlarid” van Benny Vreden- Dat zal gebeuren in gebouw Rehoboth aan de Achterweg in Lisse Aanvang 19.30 uur. De Haarlemse'dirigent Pieter de Jong heeft de leiding. a Weense muziek. Restaurant De Wintertuin Grote Markt in Haarlem, heeft een rasechte Weense violist weten e engageren om zondagmiddag (aanvang 16 uur) een gezellig programma voor de bezoekers je verzorgen. Het is Mihaly Kun die begeleid wordt door pianist Maarten Baan. Zaterdagavond speelt weer het duo Sinto (pianist-accordeonist en violist) uit W 0 Haarlem in de Wintertuin. Sinto speelt hoofdzakelijk welluidende Balkanmuziek. Crucifixion. Koren uit Haarlem (Con Amore en Schoten’s Gemengd Koor), IJmuiden en Amsterdam zullen zaterdagavond medewerking verlenen aan een groot opgezette uitvoering van de Crucifixion van John Stainer in de r.k- basiliek aan de Leidsevaart in Haarlem. Solisten zijn de tenor Johan Kramer en de bas Ton Vreeswijk terwijl ook het Haarlems Kamerkoor zal deelnemen.Orgelbegeleiding wordt gegeven door Dirk Out. Het geheel staat onder leiding van Rudolf Grasman. De geil hetzelfde programma te komen uitvoeren in de Methodist Central Hall waar de BBC een radio-uitzending wil maken. Het orgelspel wordt in Londen verzorgd door Lloyd Webber. Zolderconcert. In zaal Kadens Smedestr. 31 in Haarlem wordt zaterdagavond de serie zolderconcerten voortgezet met een optreden van de pianiste Regina Albrink. Zij speelt werken van Handel, Beethoven, Debussy en Chopin- Aanvang 20.15 uur. Regina Albrink kreeg haar eerste pianolessen van Siem Hope die haar reeds op zesjarige leeftijd liet optreden. Momenteel studeert ze bij Daniele Dechenne op de conservatroriumafdeling van het Muzieklyceum in Amsterdam. Ze heeft concerten verzorgd in Alkmaar en Uitgeest. Passion. Naar jaarlijkse traditie heeft komende vrijdag in het Concertgebouw Haarlem weer de uitvoering van Bach’s Johannes Passion plaats. Medewerkenden zijn de Heemsteedse Christelijke Oratorium Vereniging, Het Noordholllands Philharmonisch Orkest, de organist Albert de Klerk, en vokale en instrumentale solisten. De algehele leiding berust bij Jan Pasveer. Nieuw orgel. De r.k. Parochiekerk van de Moeder van de Verlosserkerk aan de Prof Eijkmanlaan in Haarlem- Schalkwijk is in het bezit gekomen van het Maarschalkerweerd-orgel, gebouwd in 1905, dat afkomstig is uit de St. Josephkerk in Breda. De aankoop werd Vijf jaren tijds. Toneelgroep Theater speelt vrijdag en zaterdag in de Toneelschuur, Smedestraat ,23 Haarlem, „Vijf jaren tijds” van de Spaanse toneeldichter F. Garcia Lorca. Het stuk, dat vorige week in première ging, schreef Lorca in 1930 toen hij in New York en Cuba verbleef, dus voor de tijd van de Spaanse revolutie waarin hij zijn volkstragedies ging schrijven. „Vijf jaren tijds” is een individualistisch droomspel. Daar praat je niet over. De Groningse toneelgroep Genesius brengt zondagmiddag om half drie weer „Daar praat je niet over” een stuk waarin de spelers samen met de kinderen over sexualiteit en kinderen krijgen praten en spelen. De dingen des levens worden bij de naam genoemd en er wordt bij gezegd dat je je daar over niet hoeft te schamen. De Midland Bigband. Alle avondconcerten in De Geus en De Egelantier beginnen om 21.30 uur en zijn gratis toegankelijk. Jazzclub. De Haarlemse Jazz Club zetelend in de Zanderzaal, Groot Heiligland 47 in Haarlem, combineert vrijdagavond de maandelijkse session met een optreden van Madame Zenja and her Jazz Horns- Zenja Damm brengt een uitstekend bluesrepertoire met nadruk op het vooroorlgse werk. Haar Jazzhorns is ditmaal een 9- mansbegeleidingsband met onder meeer Fred Horn (koper en goud-; Wik Hom, piano; Remco van der Gugten. klarinet en tenorsaxofoon en Wim van Zoeten, blaasinstrumenten. De populaire popgroep Carlsberg speelt vrijdag in ’t Plein. Midland Bigband. Het podium van cultrueel café De Egelantier, Groot Heiligland 61 in Haarlem wordt zondag middag (5 uur) geheel ingeruimd voor de 18 man sterke Midland Bigband. Deze formatie werd ooit opgericht als het huisorkest van de Provinciale griffie Utrecht maar opereert sinds enige tijd vanuit Hilversum. Het orkest, dat stukken van Quincy Jones, Count Basie en arrangeur Sam Nestico op het repertoire heeft staan, telt twee oud-Haarlemmers onder zijn leden: de alt- en sopraan saxofonist Kees van Lier en trombonist Erik van Lier terwijl Guus Lick het slag werk bedient. Gast op dit concert dat tot ongever 18 uur zal duren is de oud- Ekseption trompettist Rein van de Broek. Eveneens in De Egelantier wordt volgende week dinsdag geconcerteerd door het trio van gitarist Bill Arensma met Guus Lick, slagwerk en Leo Goudriaan bas. Politiek café De Geus in de Kleine Houtstraat in Haarlem biedt vanavond een optreden van de country-groep Good Time Music en zondagavond het kwartet van tenorsaxofonist Bob Rigtei. Concertgebouw (Van Baerlestr.): Donderdag 25 maart, gr. zaal 20.15 uur: Abonnementscon cert. kl. zaal 20.15 uur: Guarneri Trio. Werken van Martinu e.a. Vrijdag 26 maart, gr. zaal 20.15 uur: Amsterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Anton Kersjes, m.m.v. Liana Isakadze, viool. Werken van Beethoven e.a. kl. zaal 20.15 uur: Instrumentalisten Serie Philipp Hirnshhorn, viool en Helmut Barth, piano. Werken van Beethoven e.a. Zaterdag 27 maart, gr. zaal 15 uur: Matinee op de vrije zaterdag. Radio Philharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, o.l.v. Hans Vonk, m.m.v. Anne Haenen, sopraan, Anthony Rolffe-Johnson, te nor. Werken van Tsjaikowsky, gr.zaal 20.15 uur: Amsterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Anton Kersjes, m.m.v. Liana Isakadze, viool, kl. zaal 20.15 uur: Guarneri Trio. Zondag 28 maart, gr. zaal 20 uur: Amsterdamse Tram harmonie, o.l.v. Jan Ros, m.m.v. Volendams Operakoor, o.l.v. Reinhardt van Randwijk, m.m.v. Gaetano Bardini, tenor en John Bröcheler, bariton, Mandoline-orkest o.l.v Wessel Dekker en Hans Broekman, piano'. Opera- en Napolitaanse liederen. Zondag 28 maart, kl. zaal 20.15 uur: Empire Brass Quin tet. Werken van o.a. Schuller, Bach e.a. Maandag 29 maart, gr. zaal 20.15 uur: Diana Ross. Dinsdag 30 maart, gr. zaal 20.15 uur: Amsterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. An ton Kersjes, m.m.v. Liana Iswkadze, viool. Werken van Brahms e.a. Woensdag 31 maart, gr. zaal 12.30 uur: Gratis Lunchconcert. Am sterdams Politiekapel, o.l.v. Karei Kokelaar, gr. zaal 20.15 uur: Claudio Arau piano. Stadsschouwburg (Leidseplein)Donderdag 25 maart, 20.15 uur: Toneelgroep Theater; „Met mes en vork”, deel 1 van de blijspeltrilogle „Zo zijn onze manieren" van Alan Ayck bourn. Vrijdag 26 maart, 20.15 uur: Publieks- theater: „Macbeth" van Shakespeare. Zater dag 27 maart, 20.15 uur: Publiekstheater: „Met gesloten deuren” van Sartre en „De Meiden” van Genet. Zondag 28 maart, 13.30 uur Het Nationale Ballet: „Collective Symphony”, „Metaforen”, „Ebony Comcerto en een Tan go'’, „Symfonie in C", Ned. Balletorkest o l.v. Jan Stulen. Maandag 29 maart, 20.15 uur: Toneelgroep Theater: „De thuiskomst” van Harold Pinter. Dinsdag 30 maart. 20.15 uur: Haagse Comedief „Zomergasten" van Maksim Gorki. Woensdag 31 maart, 20.15 uur: Het Nationale Ballet. Carré (Amstel): T.e.m. 30 mei, dagelijks (beh. ’s maandags) 20.15 uur: „André van Duin’s Lachcarroussel” met André van Duin, Frans van Dusschoten, Willleke Alberti, Donald Jo- ness, Trio Los Alegres, The Robert Kaesen Dancers. Nieuwe de la Mar Theater(Marnixstr.): T.e.m. 11 april dagelijks (beh. Maandags) 2015 uur: „Hou jij nou van mij of ik van jou" blijspel van Enid Rudd met Luc Lutz en Simone Rooskens. Theater „De Brakke Grond” (Nes.): Te.m. 3 april, dagelijks 20.30 uur: Toneelgroep De Appel: „Agamemnoon" van Aischylos. Theater De Engelenbak (Nesl: Dinsdag 30 maart, 20.30 uur: „Open Bak”, wekelijks mini festival van allerlei theater. Theater Klein Bellevue (Leidsekade)Iedere donderdag, vrijdag en zaterdag, 20.30 uur: Kabaret Robert Kreis en Peter Stoops. Mickery (Rozengracht): Tot zondag 28 maart, dagelijks 23 uur: Theatre X, Milwaukë, USA: „Razorblades" van John Schneider and the group”. Dagelijks (beh. maandags) 20.30 uur: 7 84 Theatre Company Edinburgh", Scotland: „Honour your partners”. Theater Royal (Nieuwendijk): Dagelijks (beh. ’s maandags) 21 uur, vrijdag en zaterdag 20 en 22 uur: Rockmusical: „The Rocky Horror Show” van Richard O’Brien met o.a. Hugo Metsers. Stedelijk Museum (Paulus Potterstr.): R.w.m. 11 april Richard Hamilton: schilderijen, pas tels, prints. T.e.m. 18 april grafiek en beelden van Willem de Kooning. T.e.m. 25 april Asger Jorn, grafiek uit eigen collecitie: en foto’s van Maria Austria. T.e.m 9 mei Ed Ruscha grafiek en boeken.Geopend dagelijks 9.30-17 uur. zon- en feestdagen 13-17 uur. Tropenmuseum (Llnnaeusstr.)T.e.m. 20 april „Suriname-Sranan”. Geopend dagelijks 10-17 uur, zaterdag en zondag 12-17 uur. zitwoj: „De mon- toeg. 18 j. Dag. 11.30, en 2L30 uur. j in Spell dip 11.30, 14, Alhambra 1 (Weteringschans, 233192) Isabelle Adjani in „L’Histoire d’Adele H.’’, toeg. 14 j. Dag, 14, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16. 19 en 21.30 uur. Alhambra 2: „De Diplomaat in de koffer” toeg. a.l. Dag. 14.30, 19.15 en 21.45 uur, zo. 13.45, 16.15, 19.15 en 21.15 uur. Bellevue Cinerama (Marnixstr., 234876): Ge- gory Peck in „Met een zeilboot de wereld rond”, toeg. a.l. Dag. 14.15, 19 en 21.30 uur. zo. 13.15, 15.45, 19 en 21.30 uur. Calypso (Marnixstr., 66227): Mozart’s „Die Zauberflöte’’, toeg. a.l. Dag. 14 en 20.15 uur. Ceintuur (Ceintuurbaan, 723620): Marcello Mas- toianni in „La grande bouffe”, toeg. 18 j Dag. 18.50 en 21.30 uur. Centraal {Nieuwendijk. 248933): „Meisjes die zich zelf bedienen”, toeg. 18 j. Dag. 11.15, 13, 14.45, 16.30, 18.15, 20 en 21.45 uur, zo. 13 uur enz. Cineac Damrak 1 (Damrak, 245648): sters zonder ogen”, 1 13.30, 15.30, 17.30, 19.30 en 21.30 uur. Cineac Damrak 2: Ingrid Berman in bound”, toeg. 18 j. do. vr. ma. c„ 16.30, 19 en 21.15 uur, zo. zo. wo. 19 en 21 15 uur. Cineac (Reg. Breestr., 243639): Clint Eastwod in „Hang ’m high”, toeg. 18j.Dag.19e n in „Hang ’m high”, toeg. 18 j. Dag. 19 en 21.30 uur. Cinétol (Tolstr., 722291): Charles Bronson in „Once upon a time in the west”, toeg. 14 j Dag. 20 uur, vr. za. 21.30 uur, zo. 13.30, vr. zat. nacht 00.30 uur. City 1 (Leidseplein, 234579): Burt Reynolds in „Smokkelschip Luckey Lady”, toeg. 14 j. Dag. 14.30, 19.15 en 21.45 uur, zo. 13.45, 16.15. 19.15 en 21.45 uur. City 2: „Levend in het lijkenhuis”, toeg. is j. 14.15, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16, 19 en uur. vr. za. 24 uur. 1: „Fantastic planet”, toeg. a.l. Dag. 14, en 21.15 uur, zo. 13.15, 15.45, 18.45 en uur. I: „The groove tube”, toeg. 18 j. Dag. 19.30 en 22 uur, zo. 14, 16.30, 19.30 en 22 vr. za. 24 uur. (Kalverstr., 234561): Sylvia Kristel in .manuelle 2, de anti maagd”, toeg. 18 j. 13.30, 15.45, 19 en 21.30 uur. idi (Apollolaan. 723653): Shirley MacLaine Irma la Douce”, toeg. 14 j. Dag. 14 en 20 (Amstelstr., 230469): Walt Disney’s seuwwitje en de 7 dwergen”, toeg. a.l. 14 en 16 uur, zo. 12, 14 en 16 uur. Elke id 19.30 en 21.45 uur „Vrouwen In de ia", toeg. 18 j. ■ion (Roetersstr.. 231708): „Een keten van lachten”, toeg. 14 j. Dag. 14 en 20 uur en uur, vr. za. 00.30 uur. -plein Theater (235909): Orson Welles’ „F. Fake”, toeg. 14 j. Dag. 14.30, 19.30 en 22 zo. 13.30, 15.45, 19.30 en 22 uur. (rath (Reg. Breestr., 230655): Malcolm lowell in „Clockwork orange”, toeg. U ag. 13.15, 16, 18.45 en 21.30 uur. en (Nieuwendijk, 248933): „Het loopt de gaten uit”, toeg. 18 j. Dag. 11.30, 13.30, I, 17.30, 19.30 en 21.30 uur. zo. 13.30 uur dtplein Theater (223542): Marty Veld- „Sherlock Holmes’ slimmere broer", A.L. Dag. 14.15, 19.15 en 21.45 uur. zo. I, 16, 19.15 en 21.45 uur. I (Ceintuurbaan, 723488): Roy Scheider in vs", toeg. 14 j. Dag. 19 en 21.30 uur, zo. 13.30 zo. 13.30 en 16 uur. (Kalverstr., 232809): „Monty Python”, 14 j. Dag. 13.30, 16. 19 en 21.30 uur. i K (Boven kriterion): Agnes Varda: bonheur”, toeg. 18 j. Dag. 14.30, 19.30 en uur. -levies (Haarlemmerdijk. 245790): „Stavls- van Alain Resnalds, toeg. 18 j. Dag. I en 22 uur, zo. 14 uur. Dag. 20 uur, zo. lur Andrzej Wajda: „Land of promise", 18 j. Linski 1 (Reg. Breestr., 62633): Diana Ross .Mahogany”, toeg. 14 j. Dag. 14.30. 19 en uur, zo. en zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. linski 2: Al Pacino in „Dog day after- n”. toeg. 14 j. Dag. 14.30, 19 en 21.45 uur, zo. 13.30, 16, 19 en 21.45 uur. linski 3: Dirk Bogarde in „Death in lice”, toeg. 14 j. Dag. 14.30, 19 en 31.30 za. en zo. 13.30. 16, 19 en21.30 uur. linski 4: „Decamerone”, toeg. 18 j.' Dag. 19 en 21.30 uur. za. zo. 13.30, 16. 19 en uur. itkijk (Prinsengracht. 237460): La femme lean”, toeg. 14 j. Dag. 14, 19 en 21.30 uur, 13, 15.30, 19 en 21.30 uur. II a International (Aug. Allebéplein 4, tel. 43): Diana Ross in „Mahogany”, toeg. 14 >0. vr. za. zo. 19 en 21.30 uur. Matinee’» zo. wo. 14.30 uur. ky” Een beeld uit het fantasievolle „De val van Rabenshalle". uur Flora wo. Roxy Jas! ral W

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 13