VREDELING HOUDT ARTIKEL LEGERKOERIER TEGEN A PROTEST TEGEN SLACHTING Voorstellen grondwetswijziging Veel winkeliers onbekend N met prijslimiet aardappelen Basken hebben weinig profijt van liberalisaties in Spanje Dwight Chapin is weer vrij Rusland wijst Fransman uit „i Britse reserves fors gedaald „„Intofeoü (fit nlf w 1 I 0| So Advocaten uit San Sebastian in Amsterdam: NOG VOOR ZOMER ONDERTEKENING RIJNAKKOORD na I Griep in Nedersaksen s- Z 2 ZATERDAG 3 APRIL 19 7 6 BINNEN- EN BUITENLAND f (Van onze parlementsredactie) Weinig heil Wie betaalt? Geschrapt Wf Pillenpaspoort Leerlingen L zing nu sten zete Kerkschip Taptoe Milieudefensie (1) Griep eist leven Lniversiteit Be Zeeuw Veel geld AMSTERDAM (ANP) De Bas ken en met name de Baskische ge vangenen en politieke vluchtelingen hebben weinig profijt van de door de Spaanse regering aangekondig de en gedeeltelijk uitgevoerde libe ralisaties. Ook na de algemene gratieverlening in juli van dit jaar zullen enige honderden Basken als politieke gevangenen en „terroris ten” in Spaanse gevangenissen ver spreid over het hele land verblijven, terwijl de naar schatting driedui zend Baskische politieke vluchte lingen in het buitenland weinig vertrouwen hebben in de belofte van de Spaanse regering, dat zij kunnen terugkeren zonder te wor den opgepakt of aan verhoren te worden onderworpen. Milieudefensie (2) Belgen op reis Overheidszorg 5* Chemisch afval 5 ^5 s-g sf (Van onze Haagse redactie) Regering niet erg voor subsidie taxibeveiliging 1 Ko- (Van onze parlementsredactie) 4 0 I) tegen de overtreders-uit-onkunde optre den. Problemen bij de levering van aar dappelen door de groothandel aan de kleinhandel zijn er volgens de woord voerder tot dusver niet geweest. Hij zei te vrezen dat, indien de rege ring de taxi’s hiervoor zou gaan subsi diëren, ook allerlei andere beroepsgroe pen ineens voor subsidie in aanmerking komen. Hij noemde als voorbeeld de benzinepomphouders. ,.En dat gaat de overheid dan veel geld kosten.” Van Agt Van Agt zei dat het daarna nog wel een jaar zal duren voor aleer alle ratifi caties van het verdrag zijn verkregen. Het verdrag behelst alleen de chemische vervuiling van de Rijn. Van Agt zei teleurgesteld te zijn dat nog geen over eenstemming is bereikt over de zout- belasting van de Rijn. De discussie daar over zal eind mei in Bern (Zwitserland) worden voortgezet. DEN HAAG (ANP). De rege ring heeft gisteren de eerste serie van drie ontwerpen uit een reeks van 34 voorstellen tot grondwets herziening ingediend. Deze eerste drie ontwerpen betreffen de vrij heidsrechten, de sociale grondrech ten en het onderwijsartikel. onenigheid over de inhoud van het arti kel. Er is geen sprake van een conflict tussen Vredeling en de bevelhebber”. Zo zegt men bij Defensie. De internist T. A. Vadasz uit Veghel heeft voorgesteld een receptenpaspoort in te voeren om overmatig gebruik van geneesmiddelen, vaak door verschillende artsen voorgeschreven, tegen te gaan. Hij zegt in Medisch Contact, dat over consumptie niet alleen- duur is maar ook ongezond. De Markeschool in het Drentse Wach- tum heeft al één reactie gekregen op een advertentie waarin zij om leerlingen vroeg. De school moet voor 16 april 27 leerlingen hebben om tenminste de twee leerkrachten te kunnen houden. Een ge zin met vier kinderen heeft zich aange meld. De volg< knoo pers] zonn dage geko zake buigi der f De het verv oliec ties misl zw bew zw bew zw bew geh bew zw bew zw bew gew beu geh bew geh bew regen regenbui zw bew onbew zw bew zw bew onbew onbew geh beu onbew zw bew licht bew half bew naïf bew zw bew geh beu onbew onbew onbew zw beu regen onbew geh bew onbew licht bew zw bew zw bew o no zzo wmdst wzw wmdst wmdst zzo ono nno wnw 0 0 0 0 1) o Dc Willf wort dem wets dat van de g Vc volk delij krac sont M hout ten het D] zal 1 op d van deel pers nets mini Agt Eurt woo ono nnw 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 G< met auto da. geno forei men hun melt lijkh men Rott het man auto R( taire abor gedr kabi crati wzw zzw ozo n winds! wnw wnw wzw zw zzw zzw zw zzw zw zw zw wzw nw Pr midd dat I tiek besl'i jaar over econ- Gem regei spral van Den gekis Na leide over Bran huiid daar men! laod van der Amsterdam De Bill lieden Eelde Eindhoven Den Helder Rotterdam Twente Vlissingen Zd-Limburg Aberdeen Barcelona Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort Geneve Helsinki Innsbrueck Lissabon Locarno Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca Muenchen Nice Oslo Parijs Split Stockholm Wenen Zurich I^as Palmas Yew York DEN HAAG. Veel aardappelwinke- liers weten niet dat ze hun Bintjes niet duurder mogen verkopen dan ze op 26 maart deden, ook niet als die prijs beneden de maximum-prijs van 1 per kilo onverpakt of 1,05 verpakt ligt. Deze klacht werd gisteravond geuit door het ministerie van EeonomischeZaken. De werkgroep heeft in het rapport aanbevolen om het aanbrengen van een mobilofoon, een stilalarm, een akoesti sche en visuele alarminstallatie en het hebben van een inwerp-kluisje voor het grote geld verplicht te stellen. Minister Van Agt zei gisteren dat het kabinet Bi. de Noorse ambassade in Parijs heb ben gisteren veel Fransen, gedemon- streer tegen het doden van baby-zee- h den. O.- etogers werden aangevoerd door de Franse filmster Brigitte Bardot, die een fel tegenstandster is van de bloedig slachting onder de jonge ze- honden, die bont moeten leveren voor luxe dames- en herenjassen. DEN HAAG. Minister Vredeling van Defensie heeft de publikatie tegen gehouden van een artikel in het april nummer van de Legerkoerier, dat was geschreven door de bevelhebber der landstrijdkrachten, luitenant-generaal J. E. van der Slikke. In het artikel zette deze enige vraagtekens bij de geloof waardigheid van de Nederlandse defen sie. De heer J. Tamboer, voorzitter van het Bedrijfschap voor de Detailhandel in Aardappelen, Groenten en Fruit, vertel de dat de consument in het algemeen nog voor de maximum-prijs kan kopen. De groothandel levert nog aan de klein handel; wel met horten en stoten, maar het loopt toch. „Als het zo blijft, zijn wij zeer tevreden”, aldus de heer Tam boer. DEN HAAG. De regering voelt er weinig voor om het aan brengen van veiligheidsvoorzie ningen in taxi’s te subsidiëren. Ook is de regering niet geporteerd voor het strafbaar-stellen van het niet- betalen van de ritprijs door taxi- passagiers. Dat liet vice-premier Van Agt (Den Uyl zit in Luxem burg voor de Europese topconfe rentie) gisteren weten na afloop van het beraad in de ministerraad. minister vindt het ook geheel juist dat de bevelhebber die zorgen kenbaar maakt”, zo zegt men bij Defensie. deze voorstellen „niet ongunstig beje gent”. Eén van de grote problemen daar bij is: wie betaalt? Het aanbrengen van bovengenoemde veiligheidsvoorzieningen kost per taxi minimaal 2500 gulden. Volgens Van Agt hangt het antwoord op die vraag af van de manier waarop men de taxi ziet. „Is het openbaar vervoer of niet?” zo vroeg hij zich af. Daarnaast is er volgens de vice-pre- mier verwantschap tussen de veilig heidsvoorschriften zoals die in gewone bedrijven gelden en die voor taxi-onder- nemingen. In bedrijven moeten de on dernemers de veiligheidsvoorzieningen, die zij volgens de Veiligheidswet moeten aanbrengen, zelf betalen. Overigens zei Van Agt dat de regering nog geen defi nitief standpunt heeft ingenomen. Even is het voortbestaan van het hos- pitaalkerkschip „de Hoop”, dat geestelij ke, medische en technische hulp verleent aan schippers op zee, in gevaar geweest toen minister Van der Stee van Land bouw en Visserij voorstelde de subsidie voor het schip „af te bouwen”. De Tweede Kamer besliste echter dat het schip 1,8 miljoen gulden zal krijgen tegen 1,5 miljoen in 1975. gaf toe dat deze kosten door de taxi- ondernemers in hun prijzen zullen wor den doorberekend.' „Maar hetgaat niet om grote bedragen, de feitelijke invloed op de prijzen zal dus gering zijn.” De bewindsman waarschuwde er ook voor, van het gebruik van de mobilofoon in taxi’s niet te veel te verwachten. Volgens hem wordt nogal eens misbruik gepleegd. Anderzijds zal een mobilofoon in werkelijk moeilijke gevallen niet al tijd effectief zijn. „Een onwillige passa gier zal als de taxichauffeur de mobilo foon gebruikt wel vluchten en dan be reik je nog niets. Gaat het om een passagier die bereid is geweld te gebrui ken dan zal hij juist eerder tot geweld ovengaan, als hij hoort dat de politie erbij gehaald wordt.” DEN HAAG.De overeenkomst tus sen de zogenaamde Rijnoeverstaten over het tegengaan van de vervuiling van de Rijn, zal nog voor de zomer worden getekend. Dat zal gebeuren op een schip op de Rijn, tussen Koblenz en Mainz Dat vertelde vice-premier Van Agt gis teren na de wekelijkse ministerraad. Staatssecretaris Brinkhorst Europese za ken) en minister Westerterp (Verkeer en Waterstaat) brachten daarover vrijdag verslag uit aan hun collega’s. Taptoe Breda, de opvolger van Taptoe Delft, krijgt geen subsidie van minister van Doorn De stichting Nationale Tap toe Breda zal de minister om een duide lijke uitleg vragen omdat zij meent dat door de deelname van veel burgers, juist extra subsidie gerechtvaardigd is. MOSKOU (Reuter). Valentin relsky, de Moskouse vertegenwoordiger van het Franse bankiershuis Crédit Ly onnais, is door de Russische autoriteiten aangezegd het land te verlaten. Geeft Korelsky geen gehoor aan dit bevel dan hangt hem een vervolging boven het hoofd in verband met een corruptiezaak. De Vereniging Milieudefensie is te leurgesteld over „het gebrek aan visie” in de verstedelijkingsnota, die zij be stempelt als een „bouwnota”, omdat „de enige zorg geweest is, hoeveel huizen er tot het jaar 2000 in Nederland gebouwd moeten worden. Aan de vraag wat een stad moet zijn, komt de nota niet aan toe”. Bovendien gaat minister Gruijters uit van achterhaalde bevolkingsprogno ses. „Voor alternatieven is geen plaats, zodat de uitkomst al van te voren vast staat”, aldus Milieudefensie. Weer in binnen- en bHitenland In het wetsontwerp over het onder wijsartikel wordt de sinds 1917 in de grondwet verankerde onderwijspacifica- tie gehandhaafd. Voorgesteld wordt de waarborgen, die in enkele onderdelen van de huidige regeling betrekking heb ben op uitsluitend het algemeen vor mend lagei onderwijs, uit te breiden tot andere soorten onderwijs. - De beslissing om het artikel niet in het april-nummer te plaatsen is „in gemeen overleg” tussen beide betrokke nen genomen. Het artikel zal nu, in enigszins gewijzigde vorm, in het mei nummer van de Legerkoerier verschij nen. Terwijl het ministerie van Volksge zondheid publiceerde dat het aantal griepgevallen nog steeds toeneemt, is in Arnhem een drie-jarig jongetje aan de griep bezweken. Landelijk gezien is de griep toegenomen van 65 per 10.000 in woners tot 69 gevallen in de dertiende week van 1976. In de provincie en in de grote steden liep het aantal griepgeval len terug. Prof. mr. J. de Ruiter uit Naarden is benoemd tot rector magnificus van de vrije universiteit in Amsterdom. Hij is de opvolger van prof. mr. I. A. Diepen horst, die per 1 september periodiek aftreedt. In 1971 werd de Ruiter be noemd tot hoogleraar in het privaatrecht aan de Vrije Universiteit. Het kabinet heeft zich gisteren uitvoe rig beraden over het rapport van de Werkgroep V eiligheidsvoorschrif ten Taxichauffeurs. Aanstaande donderdag zullen de ministers Westerterp (Verkeer) en Van Agt (Justitie) overleg over deze zaak voeren met de vaste Tweede-Ka- mercommissies voor Verkeer en Justitie. HANNOVER (UPI). Een uitbar sting van griep in de Westduitse deel staat Nedersaksen heeft epidemische proporties aangenomen. Dit is gisteren meegedeeld door het federale ministerie van sociale zaken. Tot dusver heeft de griep in Nedersaksen drie doden geëist. Omdat bij het niet-betalen van de ritprijs door de passagier veel sprake is van meningsverschillen die niet bewijs baar zijn (kritiek van passagier op taxi meter, op afgelegde afstand e.a.) ziet Van Agt weinig heil in het strafbaar- stellen daarvan. Oud-KVP-voorzitter dr. ir. D. de Zeeuw, nu nog directeur van het insti tuut voor toepassing van atoomenergie in de landbouw, zal benoemd worden tot algemeen directeur landbouwonderzoek bij het ministerie van Landbouw en Visserij. Hij volgt daar dr. ir. G. de Bakker op die vertegenwoordiger van Nederland bij de FAO en het wereld voedselprogramma in Rome wordt. reerd. aldus Esnaola, die erop wees, dat de militaire rechtspraak nog steeds, van toepassing is op terroristische misdrij ven. Ondanks de liberalisaties van de afge lopen tijd kunnen arrestanten nog steeds tien dagen worden vastgehouden en zijn huiszoeking< zonder toestemming van hogerhand n steeds mogelijk. In Bas kenland kom, dat veelvuldig voor, aldus de advocaten. Sprekend over de gratieverleningen van november 1975 en de aangekondigde in juli va-n dit jaar, concludeerden zij, dat de Baskische gevangenen geen gratie zullen krijgen. De gratie geldt skchts voor gevangenen met een straf, die niet hoger is dan drie jaar. De meeste Baski sche politieke gevangenen hebben dooi’ de krijgsraden een veel hogere straf opgelegd gekregen, aldus Esnaola en Ba- lerdi. Volgens hen is de Baskische bevol king, die over ruim twee weken op Paaszondag in Pamplona hun dag des vaderlands vieren, daar zeer teleurge steld over. De Nederlandse afdeling van Anai- Artea houdt op 29 en 30 april en 1 en 2 mei een manifestatie in het Mozeshuis aan het Waterlooplein te Amsterdam. Korelsky’s naam zou zijn genoemd door een functionaris van de buitenland se handelsbank in Moskou, die in ver band met de corruptiezaak, waarover bijzonderheden ontbreken, is gearres teerd. Ook verdenkt men, zo zeiden Rus sische bronnen, Korelsky van industriële spionage. LONDEN (Reuter, AP). De Britse monetaire reserves hebben in maart een record-daling van 1,12 miljard dollar te zien gegeven. Aan het eind van de maand bedroegen de reserves 5,91 mil jard dollar tegen eind februari nog 7,03 miljard, aldus het Britse ministerie van financiën. In de mededeling van het ministerie wordt geen oorzaak van de verminde ring genoemd, maar deskundigen bren gen de daling primair in verband met de pogingen van de Bank van Engeland om de koersdaling van het pond sterling tege te gaan. Tot deze conclusie komen twee Baski sche advocaten uit San Sebastian, de heren Inaki Esnaola en Ruiz Balerdi. Beide advocaten, die onder meer nauw het departement van Binnenlandse Za ken betekent dit niet, dat de regering de stakings vrij heid niet erkend zou willen zien. De Economische Controledienst van het ministerie stuit volgens een woord voerder op veel onkunde. De dienst zal Een volgend voorstel betreft de vrij heidsrechten waarin met de bepaling wordt geopend dat gelijke gevallen ge lijk moeten worden behandeld. Aan de kenmerken godsdienst, levensovertuiging, ras en geslacht ten aanzien waarvan discriminatie wordt verboden wordt in het voorstel de politieke gezindheid toe gevoegd. Inmiddels heeft het VVD-Tweede-Ka- merlid Ploeg minister Vredeling schrif telijke vragen over deze zaak gesteld. Ploeg wil van Vredeling weten of de bevelhebber verplicht is om een door hem geschreven artikel van tevoren aan de minister voor te leggen. De bijzondere commissie uit de Twee de Kamer voor Grondwet en Kieswet (de commissie-Van Thijn) is inmiddels voor een huishoudelijke vergadering bij eengeroepen op donderdag 8 april aan staande. In deze vergadering zal de pro cedure voor deze Grondwetsherziening worden besproken. De nu ingediende voorstellen maken deel uit van een reeks, die tezamen het ontwerp voor een geheel herziene Grondwet zullen vor men. Met de indiening van de voorstel len is een nieuwe fase ingegaan van de omvangrijke arbeid aan een algemene grondwetsherziening, aldus de regering. De Vereniging Milieudefensie wil dat de zogenoemde General Aviation, de luchtvaart in de ruimste zin van het woord, aan banden gelegd wordt door een wettelijke regeling met een verbod op reclamevluchten en zogeheten stilte- gebieden met een vliegverbod in te voe ren. Dit heeft de vereniging meegedeeld in een brief aan de ondertekenaars van het wetsontwerp wijziging luchtvaart wet; de ministers Vorrink, van Agt, Gruijters, Westerterp en Vredeling. Het voorstel betreffende de sociale grondrechten houdt een uitbreiding van die bepalingen in en heeft betrekking op: het recht op rechtsbijstand, de zorg voor voldoende werkgelegenheid, de rechtspositie van de werknemers, de be staanszekerheid van de bevolking, socia le zekerheid, bijstand, de bewoonbaar heid van het land, de bescherming en verbetering van het leefmilieu, de volks gezondheid, voldoende woongelegenheid, de maatschappelijke en culturele ont plooiing en vrijetijdsbesteding en de vor ming en opleiding. Ter gelegenheid van het regeringsjubi leum van koning Boudewijn krijgen Belgen in bijna alle Westeuropese lan den een legitimatiepasje waarop ze één keer met 25 pet. korting naar hun va derland kunnen reizen in de periode tussen 1 april en 30 juni of 1 september en 31 oktober. Vooruitzichten voor maandag Wisselvallig weer Aantal uren zon 0 tot 7 graden Max temp omstreeks 11 graden Kans op een droge periode van minstens 12 uur 80 percent Kans op een geheel droog etmaal 50 percent Wcerrappoeten De regering stelt zich op het stand punt, dat al deze onderwerpen in de sociale grondrechten moeten worden op genomen als voorwerp van zorg van de overheid. Wat betreft de rechtspositie van de werknemers bevat het ontwerp een bepaling, die aan de werkgever de opdracht geeft regels te stellen over de rechtspositie, de arbeidsbescherming en de medezeggenschap van werknemers. Het ontwerp bevat niet een bepaling over het stakingsrecht, zo blijkt uit een toelichting. Volgens een mededeling van Ven der Slikke zou in het verhaal niet alleen over de problemen rond de ge loofwaardigheid van onze krijgsmacht hebben geschreven, maar daarbij ook een nogal suggestieve vorm gekozen hebben. Volgens de Defensiewoordvoer- der erkent Vredeling dat er in de sa menleving nogal wat bezorgdheid be staat over onze defensie-inspanning. „Ook de bevelhebber der landstrijd krachten heeft daar zijn zorgen over. De Het ontwerp inzake de vrijheidsrech ten betreft ook het actief en het passief kiesrecht, de vrijheid van godsdienst en levensovertuiging en het recht om ge dachten en gevoelens te openbaren, waarbij het artikel over de drukpers vrijheid letterijk is gehandhaafd. Geschrapt zijn de bepalingen over de godsdienst en de kerkgenootschappen, omdat deze niet meer bij de gewijzigde opvattingen en omstandigheden passen. In het ontwerp komt niet meer voor het processieverbod. Bij de vrijheidsrechten is ook opgeno men het recht tot betoging, dat met het recht tot verandering in één artikel is opgenomen. Nieuw is het recht op eer biediging van de persoonlijke levens sfeer. De heer P. Th. M. Cleophas van de Vereniging ter Behartiging van den Ne- derlandschen Aardappelhandel VBNA (groothandel) zegt dat de grossiers met de huidige subsidie van 12 cent per kilo geen aardappelen kunnen verhandelen zonder grote verliezen te lijden. Ze moe ten ze nu kopen voor 96 cent per kilo onverpakt, krijgen 12 cent subsidie zodat hun inkoopprijs 84 cent wordt, en moe ten afleveren voor 81 cent onverpakt of 86 cent verpakt. '3 -2f a 0 o o o o 0 0.2 0 betrokken waren bij de processen van Burgos, belegden gistermiddag in Am sterdam een persconferentie op initiatief van de Nederlandse afdeling van Anai- Artea, de organisatie voor humanitaire hulp aan Baskische ballingen en gevan genen. Eén van beide advocaten is de verdediger van Eva Forest, die ervan wordt beschuldigd betrokken te zijn ge weest bij de aanslag op de Spaanse premier Carrero Blanco. Volgens advocaat Esnaola hebben hij en zijn collega's momenteel geen moeite hun cliënten in gevangenissen te bezoe ken- Wel kenne zij het probleem, dat de Spaanse autoriteiten de Baskische politieke gevangenen hebben opgesloten in veertien gevangenissen, die zeer ver spreid liggen. Niet alleen de Baskische advocaten, maar ook de familieleden moeten vaak grote afstanden afleggen om de gevangenen te bezoeken. Uit een gesprek met minister Fraga concludeerde Esnaola voorts, dat de hui dige Spaanse regering onder koning Ju an Carlos zich soepeler lijkt te zullen opstellen tegen oppositie-groepen. Maar afscheidsbewegingen als de Baskische Eta zullen beslist niet worden getole- Zondag 4 april Zon- en maanstanden Zon op 6.08 uur onder 19.19 uur Maan op 8.16 uur onder uur Waterstanden IJmuiden Hoogwater 6.17 uur en 18.35 uur Laag water 2.04 uur en 14.25 uur MAANDAG 5 APRIL Zon- en maanstanden Zon op 6.06 uur onder 19.21 uur Maan op 9.00 uur onder 0.21 uur Waterstanden IJmuiden Hoogwater 6.5Ö uur en 1'9.12 uur Laagwater 2 36 uur en 14 55 uur De prijs van 26 maart voorzover die beneden de maximum-prijs lag handhaven is volgens de heer Tamboer voor de kleinhandel niet meer mogelijk. Sommige kleinhandelaren hebben nog wel voorraden van voor die datum, maar wie inmiddels voor een nieuwe, hogere prijs heeft moeten inkopen kan niét meer voor de prijs van 26 maart verkopen. Volgens een woordvoerder van het ministerie van Defensie was minister Vredeling het niet eens met de vorm waarin Van der Slikke zijn bezwaren had gegoten. Vredeling zou die, zo zegt men. „niet in overeenstemming hebben kunnen brengen met zijn politieke ver antwoordelijkheid”. Bij het ministerie ontkent men ten stelligste dat Vredeling een veto over het artikel zou hebben uitgesproken omdat de inhoud ervan hem niet aanstond- „Er bestaat geen CALIFORNIE (Reuter). Dwight Chapin, die onder oud-president Nixon diens sociale agenda beheerde, is gisteren op erewoord vrijgelaten. Wegens mei need, gepleegd in verband met het Wa- tergate-schandaal, was Chapin tot 30 maanden veroordeeld. Hij heeft er daarvan bijna acht uitge zeten in een gevangenis met licht re giem. Hij was op 15 mei 1974 veroor deeld omdat hij tegenover de ’grand jury” van onderzoek had gelogen in. verband met de zogenaamde „smerige streken” die bij de campagne voor Nixons herverkiezing in 1972 waren bedacht door campagne-organisator Do nald Segretti. Om nog onbekende redenen gaat het plan van het ministerie van Volksge zondheid, om het industrieterrein bij Moerdijk tijdelijk als opslag voor che misch afval te gebruiken, niet door. Het industrieschap Moerdijk wist van het hele plan niets en toonde zich uitermate verbaasd toen ze van het ministerie hoorde dat de opslagplaats niet doorgaat. Volgens de Brabantse milieufederatie heeft een aantal industrieën zich in een zou mergelgrotten in Zuid-Limburg heb- stichting, Induval, ver enigd. Deze groep ben bekeken om als afvalopslag te ge bruiken. 12 13 13 12 13 10 12 13 11 14 6 17 22 13 12 22 21 5 22 16 20 11 18 21 18 20 22 15 8 12 20 23 21 22

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 2