FC Köln wil Hughes: nog drie jaar bij Haarlem 9 9 Jeugd Akrides en Tetra Devils in halve finale miljoen voor Rep betalen Twee judo-zeges van Ee-Ka-Ju Sterling bereid Europese titel tegen Rudi Koopmans te verdedigen VRIJDAG STARTSCHOT VOOR JEUGDPLAN 1976 VAN DE KNBSB l Loting honkbalbeker wat heeft hardlopen ^met behang te maken? HUNTENBURG DINSDAG 2 7 APRIL 19 7 6 SPORT 19 18 T 1 m - L» ATLAS 2 2 3 2 2 2 2 2 2 2 3 EEN GOEDE WAGEN HUURT U BIJ ATLAS JAMES VRIJ STAP TERUG )van onze sportredactie) Johnny Rep: laar FC Köln? Barry Hughes: Risico ingecalculeerd. James Vrij: driemaal neergegaan in de achtste ronde. (ADVERTENTIE) was Njord: definitief veilig B”1' (Van onze sportredactie) (Van onze basketbalmedewerker) (Van onze softbalmedewerker) ADVERTENTIE. TOTO Nr. 18 basistip toto-tips I II In de onderstaande kolommen treft u aan: de wedstrij den, daarachter de resultaten van de thuisspelende clubs in eigen huis (vorig seizoen of dit seizoen als de betref fende vereniging tenminste deze competitie al thuis ge speeld heeft), de resultaten van de uitspelende club op dezelfde basis. In de vierde kolom de resultaten van de- „Manager Rühling had me daarvoor helemaal niet gewaarschuwd”. Waar ot niet waar, het nam niet weg dat Vrij zelf een onzekere indruk maakte. Hij bewoog weinig door de ring, moest toe zien hoe White na de eerste ronde het initiatief overnam en werd slordig met zijn dekking. hij tegen White overduidelijk nog niet opgewassen tegen tegenstanders van ka liber. ,,Ik ben wakker geschud”, sprak een ontdane Vrij na zijn eerste verlies. „Ook ik ben niet onkwetsbaar; dat we ten we dan”. De scheidsrechter stuurde toen plotseling alleen BZPC.’ers naar de kant en via Dinsdag nog kondigde promotor Henk Rühling de Amerikaan aan, maar deze zou hebben af gezegd wegens een hand- bekenden uit de sportwereld weten aan te trekken. RIJKSSTRAATWEG 145 HAARLEM TEL, 260585 le >f 4. is n n H- 'P Vdlldi f p. dag, inkt 100 km,- le w In 27 25 2 1/3 2 3/r 1 3/1/2 3/2 1/3/2 1 1 1 1/3 1 2 40 20 40 20~ 10 30 40 30 20 30 30 20 20 laatste 3 seiz. 2 1 percentages 1 2 3 30 40 30 40 20 40 30 40 30 40 20 40 70 10 20 35 30 35 20 40 40 35 30 35 50 20 30 40 30 30 40 30 30 40 20 40 60 20 20 zelfde wedstrijden in de afgelopen drie seizoenen en ver volgens een basistip, d.w.z. een advies met welke cijfers u de beste kans heeft. De op een na laatste kolom geeft aan wat uw kansen in percentages zijn bij 1, 2 of 3 en tenslotte een advies voor degene die zes kolommen in wil vullen. ter begin juhi eerst in Milaan in de ring, om de Italiaan Jacopucci te ontmoeten. Francis: „Als het geld in Nederland beschikbaar is, komt Stirling hierheen”. Technische k.o., een volstrekt nieuwe ervaring voor profbokser Vrij, die iri 12 gevechten ongeslagen was gebleven. In derdaad, zijn 13de werd hem noodlottig. In de kleedkamer laaiden de emotie» van de meelevende familieleden hoog op. Vrij: „Mohammed Ali heeft in zijn boek gezegd dat het voor een bokser niet goed is als hij te gemakkelijk naar de top komt. Hij moet leren verliezen. Wel, op dat punt ben ik nu aangekomen. Ik wi' graag een revanche tegen White, al was heit maar omdat mijn kleine broertje daarnet begon te huilen”. Toch heeft ook White, vierde op de Engelse ranglijst, wel het een en ander moeten incasseren. Zo liep hij in de vijfde ronde vol op een rechtse directe van Vrij. De linkerhand van de Amster dammer deed aanvankelijk goed werk maar miste gaandeweg de kracht die White had kunnen verdoven. De Engels man bekeek de zaak link en zocht het in de ronde voor de voor Vrij fatale acht ste ronde in veel lijf-aan-lijf-werk. In die achtste ronde vervloog voor een flink deel van de 1200 toeschouwers een i illusie. Kort na elkaar ging Vrij drie maal voor acht tellen neer. Eerst op een linkse hoek, vervolgens op een rechtse directe, en tenslotte weer op een linkse Na de dubieuze winst, die Vrij onlangs op de Engelsman Rhiney behaalde, leek Steeds de nieuwste modellen. Alle auto's De eerste officiële bal zal daar na het openingswoord van voorzitter W. Beu kenkamp van het rayon Haarlem wor den geslagen door de heer A. C. van der Voorn, chef van de Buitendienst van Sport- en Jeugdzaken. Om twee uur ’s middags zullen de demonstratiewedstrij- den worden onderbroken voor een duel tussen een negental van oud-Schoten en een negental van oud-Nederland. De ou- deren zullen dë jeugd laten zien hoe dit spel kan worden gespeeld. HAARLEM-IJMOND. De in Delft begonnen strijd om de nationale basket- baltitel voor juniorenploegen heeft een duidelijk westelijk overwicht te zien ge geven. Tetra Devils en Akrides, de num mers één en twee uit de tweede divisie C, bereikten op eenvoudige wijze de halve ifnale. Vooral Tetra Devils was oppermachtig. Teams uit Den Helder, Bergen, Wor- merveer. Zaandam en Heiloo weten zich gadegeslagen of bestreden door onder andere Ard Schenk en diens vader Klaas, voetbalscheidsrechter Jan Keizer, zwemster Wijda Mazereeuw, atlete Olga Commandeur, de honkballers Rob Hof fman en Herman Beidschat, de kunstrij- dende zusjes Verlaan. tennisster Elly Vessies en de tv-commentatoren Theo Reitsma en Cees Jansma. De eerste bal zal worden geslagen door AZ-voetballer Bobby Vosmaer. „Er zijh enkele zaken, die het be stuur niet kan garanderen. Het al dan niet afvallen van verscheidene spelers en in welke mate het elftal zal moeten worden vernieuwd. Maar dat risico heb ik ingecaleuleerd”. Bij de besprekingen heeft de technische begeleiding centraal gestaan. Voorzit ter Hut van Haarlem: „We gaan het accent leggen op de opleiding. Nog meer gaan we aandacht besteden aan het opkweken van het eigen talent. Daarom gaan we zoeken naar ver sterking van de technische staf. In kwalitatieve ziin, wel te verstaan”. Evenals Barry Hughes heeft ook fy siotherapeut Van der Zwaard zich be reid verklaard nog drie jaar bij Haarlem te blijven werken. Vanaf vanavond zal het bestuur van Haar lem contractbesprekingen voeren met de spelers. Rudi Koopmans is nog volledig in de race waar het de kansen op een Euro pees titelgevecht betreft. Na de punten- zege die hij in Carré boekte op de uit Jamaica afkomstige Oscar Angus, wist George Francis, manager van de laatste, te melden dat hij Europees kampioen Bunny Stirling ook een pupil van hem naar Nederland zal brengen. De titelhouder in het middengewicht zal zijn kroon dan vrijwillig verdedigen te gen Koopmans, die door de Europese Boksunie al is aangewezen als reserve voor de Fransman Mateo, de officiële uitdager van Stirling. De Brit staat ech- In de tiende ronde van het toernooi om het persoonlijk schaakkampioenschap van Ne derland zijn Ree en Donner koploper Timman tot op een half punt genaderd. Timman kwam niet verder dan remise tegen Hartoch, Ree en Donner wonnen respectievelijk van Baljon en Ligterink. De atleet Jos Hermens zal niet op zondag 2, maar op zaterdagavond 1 mei op het kunststof van Papendal een aanval doen op de wereldrecords, die hij al sinds eind sep tember van het vorig jaar in zijn bezit heeft op de 20 km en de uuj-loop. De gebroeders Vollebregt hebben zich na het slechte begin in de strijd om het Euro pees kampioenschap zeilen (Flying Dutchman- klasse) hersteld. In d'e tweede race werden zij achtste. De eerste finalewedstrijd van het UEFA Cup-toernooi tussen Liverpool en Club Brug ge wordt morgen geleid door de Duitser Blwersi. De ontmoeting zou eerst worden gefloten door de Zwitser Hungerbüllér. Met Mercasol Leiden bereikte ook Transol RZ de halve finale. De Rotter dammers, die reeds eerder voor de beker van Tetra Devils verloren zullen ook in de halve finale tegen Tetra Devils niet voor een verrassing kunnen zorgen. De algemene verwachting is dat komende zaterdag de finale om de landstitel zal gaan tussen de twee favorieten: Tetra Devils en Marcasol Leiden. Een finale waarin Marcasol dankzij een licht leng- tevoordeel en een trefzeker schot licht favoriet is. Akrides moet in staat wor den geacht via Transol RZ de derde plaats voor zich op te eisen. HAARLEM. Trainer Barry Hug hes heeft gisteravond zijn handteke ning gezet onder een contract, dat hem nog drie jaar verbindt aan Haarlem. Hughes, die al zes jaar werkzaam is bij de Haarlemse voet balclub (de afgelopen drie jaar en van 1967-1970) is het eens geworden over de „totale organisatie voor de komende jaren”. Het onderlinge treffen tussen Tetra Devils en Akrides, leverde in tegenstel ling tot de twee voorgaande competitie duels niet de verwachte spanning op. Tetra Devils, dat halverwege al met 32- 16 leidde, kon ondanks de inbreng van de Akrides-spelers Jack Roosenstein (4- 7) en Nick Roosenstein (9-3) toch een voudig met 46-32 zegevieren. Akrides, dat het in de halve finale tegen Merca sol Leiden wel erg moeilijk zal krijgen, kon door Arke Stars en Nat. Ned. Donar evenmin worden bedreigd. Schoot Erik Griekspoort (10-4) Akrides tegen Donar naar de 58-47 winst, tegen Arke Stars waren het Ron Pluimert (8-0) en Jack Roosenstein (4-6) die voor de 56-40 over winning zorgden. De ervaren White, met zijn 26 jaar twee jaar ouder dan zijn tegenstander, had Vrij in de eerste ronden aardig ir. slaap gesust. Hij leek geen onoverkome lijke opponent, en Vrij mocht met zijn linkse veel scoren. Dat bleek een van tevoren afgesproken zaak met de trainer van White. „We vermoedden dat die jongen erg gretig zou zijn en wilden onze kans afwachten”. Nooit in zijn carrière van 26 gevechten was deze White knock-out gegaan; zes partijen verloor hij op punten. In die loopbaan is het uiterlijk van de man uit het graaf schap Summerset zwaar geschonden, maar White heeft ook heel wat uitge deeld. Zestien partijen kon hij met winst afsluiten voordat het gevecht helemaal was uitgebokst. Dp Britse zwaarwelter bleek over een harde klap te beschikken en dat verraste Vrij onaangenaam. In tegenstelling tot het honkbal en ^softbal wordt de bal niet naar de slag man geworpen, maar geslagen vanaf een HAARLEM-IJMOND. - Njord heeft zich dankzij een overwinning op HPC het werd 2-2 voor de Haarlemmers defi nitief in veiligheid gebracht in de derde klasse van de waterpolocompetitie. DWR speelde opnieuw een uiterst merkwaar dige wedstrijd. In Bodegraven verloren de Haarlemmers met 5-4 van BZP Vijf seconden voor het einde van de wed strijd mocht Daan Kramer een straf- worp nemen, waaruit hij de bal tegen de paal knalde, zodat het verlies voor de Haarlemmers pas toen definitief was. DWT dat reeds is gedegradeerd verlooi met 3-2 van Brandenburg uit De Bilt. Njord en HPC speelden een matige wedstrijd. HPC beschikte niet over Auke Sikma en Herman van L-ienden, terwijl Njord nu weer eens rnef het complete team kon opereren. Njord nam dooi Alle auto s met radio. ^5 vanaf 24, Alles. Want je zal verdraaid hard moeten lopen om steeds weer de laatste koop jes van Huntenburg te pakken. Koopjes in behang, in verf, kortom, voor 't hele interieur. En uh als u niet zo snel ter been bent geeft dat niks.' Want dan is er wel weer een nieuw koopje! Zijlstraat 57 - Haarlem - Tel. (023) - 31 07 24 Koen Sohl de leiding, maar HPC kwam via een doelpunt van Ale van de Veen tot 1-1 terug. In het tweede en derde spildeel liep Njord de doelpunten van Koen Sohl (2x) uit naai een 3-1 voor sprong. Vooral het tweede doelpunt van Schl was van uitstekend gehalte. In de laatste periode kwam HPC aan een tweede t refter toen liefst twee spelers van Njord een strafminuut uitzaten. De ploegen speelden de wedstrijd vervol gens plichtsmatig uit. verstelbare slagstandaard. Iedere slag- beurt komt de volledige ploeg aan slag, terwijl bij iedere nieuwe inning in om gekeerde volgorde wordt geslagen. Meis jes en jongens, die via een goede slag de honken bereiken scoren een punt als zij na de weg over de honken veilig de thuisplaat bereiken. De start van de demonstratiewedstrijden zal in Haarlem öm half elf zijn. HAARLEM-IJMOND. Aanstaande vrijdag Koninginnedag zal in ge heel Nederland het officiële startschot worden gegeven voor het Jeugdplan 1976 van de KNBSB door middel van de nieuwe en nu reeds populaire spelvorm van het „Peanutbal”. Dit spel, gespeeld door gemengde ploegen van minimaal zes en ten hoogste twaalf jongens en meisjes wordt in Haarlem tijdens een open dag voor de jeugd van de basis scholen geïntroduceerd op het Van der Aartsportpark. thuis- wedstrijden 14 4- 5 5 13 14 6 4 4 16 14 4 9 1 17 14 2 7 5 11 14 12 2 0 26 14 4 5 5 13 15 5 3 7 13 14 9 3 2 21 14 6 6 2 18 15' 5 5 5 15 15 9 5 1 23 15 13 1 1 15 11 3 1 Noord-Holland-Noord begint in -Heiloo al om tien uur. Plaats van het gebeuren is het sportpark Het Verre Water in Heiloo. De organisatoren van de BSC Heiloo hebben hier een groot aantal De KNVB heeft de voetbalbond van de Sovjet Unie voorgesteld de wedstrijden tussen de jeugdploegen tot 23 jaar op 19 en 26 mei vast te stellen. Jong Oranje ontmoet de jeugdploeg van de Sovjet Unie in de halve finales van het toernooi om het Europees kampioenschap voor elftallen onder de 23 jaar. uit- wedstrijden 14 4 5 5 13 14 3 6 5 12 14 4 6 4 14 14 2 6 6 10 14 3 2 9 8 14 3 4 7 10 14 5 5 4 15 14 8 2 4 18 15 2 3 10 7 15 2 7 6 11 16 5 5 6 15 16 4 8 4 16 16 2 3 11 7 Het duel tussen BZPC en DWR bezat veel'felheid van beide kanten. De Haar lemmers keken in de tweede periode tegen een schier onoverbrugbare 3-C achterstand aan. Daan Kramer zorgde voor 3-1, vervolgens werd het 4-1, maai in het laatste spe.ldeel brandde DWR los. Koopmans had in Angus een goede tegenstander. T wee w eken t erug stond het duo ook in Schiedam in de ring. Angus liep toen in de derde ronde tegen diskwalificatie aan. na een derde kop stoot. Dat de donkere middengewicht nu toch weer in Carré stond, wat te danken aan het afzeggen van de Amerikaan Gene Wells, drie weken terug in Duits land als een wereldklassebokser gean nonceerd. Wells bleek echter bij lange na niet van het niveau van een hoogge plaatste Amerikaanse naamgenoot. T. Eindhoven FC Twente 2. MVV - Telstar 3. NEC - Ajax 4. GA Eagles - Sparta 5. Feyenoord - Excelsior 6. FC Amsterdam Den Haag 7. FC Utrecht - Roda JC 8k AZ '67 - PSV 9. Graafschap - NAC 10. Helm. Sport Volendam 11. Wageningen - FSC 12. VVV - PEC Zwolle 13. Haarlem Heracles blessure. Het léverde Angus een nieuwe kans op en 'ie pakte de slanke Jamai- caan. gekleed in een fluwelen broek van het formaat zoals Sepp Maier die draagt. Hij dwong Koopmans de volle acht ronden te blijven gaan, al was de uit Leeuwarden afkomstige middengewicht in de derde ronde dicht bij een knock- oui-zege. toen hij Angus tweemaal naaf de mat zond. Angus (zeven keer verlo ren in 27 gevechten) liep er na even zovele keren acht tellen st verdwaasd bij, maar handhaafde zich. Koopmans liet Angus ook in de vierde ronde mei zijn sterke linkse kennismaken, maar hij kon het gevecht niet afmaken.; Angus herstelde bewonder enswaardig en deelde in de laatste minuten nog aardig wat uit aan een ook vermoeide Koopmans. „Ik ben er wel blij mee, dat ik het gevecht heb moeten uitb-ksen, want meestal is het voor die tijd afgelopen”, aldus de 28- jarige Nederlander, die ook in zijn 20ste gevecht ongeslagen bleef. In de bijpartijen dolf de 32-jarige Franklin Arrindell het onderspit tegen de jonge Westduitser Uwe Meynecke. In zijn zesde gevecht haalde deze de Nedei lander driemaal neer in de vierde ronde. Arbiter Schulein greep toen in en stuur de Arrindell naar zijn hoek. Jimmy Verstappen 'trof de routinier Kurt Lüdecke. De zwaargewichten maakten er een lelijk gevecht maar een fraai spektakel van. De Westduitser ging eerst tweemaal naar het oanvas. daarna volg de de Limburger een keer zijn voorbeeld en in de vijfde ronde won hij tenslotte door interventie van de scheidsrechter, toen Lüdecke na weer een serie bikken ongecontroleerd in de touwen hing. Nederlands zwaargewichtkampioen Hennie Thoonen komj wellicht 31 inei in het Rotterdamse „Ahoy” in de ring tegen de Belgische zwaargewicht Jean- Pierre Coopman. Coopman, die in febru ari van Ali verloor kan uitsluitend te gen de Nederlander boksen indien de laatste toestemming krijgt van de Ne derlandse Boksbond. Thoonen is name lijk nog een tweede-seriebokser. PIETER MUL AMSTERDAM. „De ambassadeur" is de bijnaam die zwaarwelter Kevin White in Engeland heeft gekregen. Al driemaal voor hij maandagavond in Carré tegenover James Vrij stond, had de Britse bokser op het Europese vaste land gevochten. Driemaal won hij zijn partijen door knock-out. En in het Am sterdamse Carré boorde White maandag avond de aspiraties van Vrij en zijn begeleiders om de Europese titel te gaan betwisten, voorlopig stevig de grond in. De Amsterdamse welter ging driemaal neer in de achtste ronde, waarop de scheidsrechter tussenbeide kwam. White behaalde zijn vierde zege op het conti nent en bleef langdurig juichend in de ring staan, terwyl een bloedneus zijn gang kon gaan. Kramer (2x) en een door Willemse be nutte meerderheid werd het 4-4. BZPC kwam opnieuw aan een voorsprong loer Ben WiiLemz.e naar de kant werd ge stuurd: 5-4. DWR speelt volgende week de laatste 'wedstrijd in Haarlem tegen SZC. terwijl DWT de competitie besluit in Zaandam tegen de Kroosduikers. In de derde klas se ontmoeten de zeventallen van HHC en HPC elkaar in de Planeet, terwijl Njord deze competitieronde besluit niet het duel tegen AZI'. dit seizoen --/ 1-3 2-2 q-2 4-0/0-4 i-Ti 0-4/3-6 1- 1 1-0 2-0/ 1-1 2- 1 --- 70/4-1 1-1 3-0 0-2/ 1-5 1- 3 10 /0-0 2- 1 2-2 2-1/ 1-6 1- 0 2-0 -/ 0-1 2- 1 2-1 1-0/ 0-1 2-0 2-1/4-2 1-1 0-2 2-1/ 1-3 3-0 Hans Tilkowski, oud-doeta»an van het Westduitse elftal, wordt trainer bij Werdei Bremen. Deze competitie trainde hij FC Nürnberg. De Russen blijven de wielerronde van Marokko beheersen. De derde tappe werd gewonnen door Basko. Ad Tak brak zijn sleutelbeen. In het algemeen klassement staat Hans Langerijs op de zeventiende plaats. ZAANDAM. De Zaandamse judo club Hikari is er in de eigen dojo in geslaagd kampioen van Noord-Holland te worden bij de jeugdteams (t.m. 16 jr.). In de eindronde versloeg zij judoclub Slotervaart en sportschool Philips. Voor deze finale-wedstrijden hadden zich 12 teams geplaatst, via voorwed- strijden, waaraan in totaal 26 ploegen hadden deelgenomen. Van de Haarlemse clubs was het team van Ee-Ka-Ju het meest succesvol. Zij versloeg Landsmeer met 4-2 en won van stadgenoot sport school Keti-Am-Ju.'Deze spannende der by eindigde in een 3-3 stand, maar Ee- Ka-Jd won op matchpunten. De winst punten voor Ken-Am Ju, 23 in totaal, werden gescoord door M. v.d. Bosch, Wregman en Brouwer. Ee-Ka-Ju be haalde 27 julopunten, door winst van Van Guldener, Hubert en Duineveld. Sport school Dobbelsteen bleef min of meer onder het eigen niveau. Gewonnen werd van Nieuwendam (4-1) gelijkgespeeld (2- 2, 20-20) tegen sportschool v.d. Berg, maar verloren (met 3-1) van Slotervaart. Het Zaandamse Hikari had de finale plaats onder meer te danken aan de sportclub Pauel. Nadat Hikari had ver loren van Shin-Shin zorgde Pauel er met een zege op Shin Shin voor dat Hikari toch naar de eindstrijd overging. Daarin versloegen de Zaandammers Slo- tervaart en Philips, beide met 3-2. In sporthal Schalkwijk werden de laatste distri ets judowedstrijden van dit seizoen gehouden. Voor de eerste keer kregen dames judoka’s de kans om via een districtskampioenschap te betwisten wie zich de sterkste van Noord-Holland mag noemen. De Haarlemse Mary-Lou Ross (Nij- hoff) behaalde in de klasse vanaf 61 kg de derde plaats. HAARLEM-IJMOND. De door be stuurslid Dick van der Klauw verrichte loting voor de tweede ronde om de honkbalbeker heeft de Haarlemse verte genwoordigers, op Hoofddorp en Roos- wijk na, louter uitwedstrijden opgele verd, Op Hemelvaartsdag kan Hoofddorp via ODIZ-Frogs voor eigen publiek doordringen tot de derde ronde, terwijl ook Roos wijk kansrijk geacht moet wor den tegen de winnaar van het duel tussen Black Lions en Geldrop. Voor RCH Cementbouw, dat op be zoek moet bij Dustbane Pirates, en Sparks, dat De Spartaan bezoekt, viel de loting minder gunstig uit. Lastige duels staan ook op het programma voor Onze Gezellen uit tegen SCR en Terras vogels, dat in Amsterdam-Noord de Vo- lewijckers ontmoet. Topper in de tweede ronde is ongetwijfeld het duel tussen de beide uit de hoofdklasse gedegradeerde ploegen van Hotam-Storks en Feye noord. Het programma wordt gecompleteerd met de wedstrijden: Comtech Nado-V Luycks Giants, Huiskes Tigers-Schiedam, Gem. Wassenaar-PSV, The Herons-TSC, Ola-UVVLaakkwartier, HMS-Cuir 2000 Hilversum, Euro Stars-Holy, NISC’71-Thamen. Oosterloo F-MMon- treu Neptunus. „Peanutbal” nu al populair KEULEN. Hennes Weisweiler, de nieuwe trainer van FC Köln, heeft het bestuur van zijn club geadviseerd John ny Rep van Valencia te kopen. De Bundesligaclub is bereid een miljoen Marken, dat is iets meer dan een mil joen gulden, voor de Nederlandse vleu gelspeler te betalen. Weisweiler is van meriing dat Köln een goede kans heeft om Rep onder contract te krijgen. Rep heeft weliswaar nog een contract bij de Spaanse club lopen tot ’78, maar Valencia is daarna verplicht Rep zonder transfersom te la ten vertrekken. Weisweiler: „Als Rep naar ons komt, heeft Valencia tenminste een miljoen voor hem terug". Naast FC Köln is nog een tweede Bundesligaclub geïnteresseerd in Johnny Rep: De Hamburger SV. Deze club stuurde Reps oude clubgenoot Horst Blankenburg naar Rotterdam om hem te bekijken tijdens de interland Nederland- België. advies voor zes kolommen 2 2 2 2 2 1 3 3 3 1 2 2 2 2 2 3 3 113 11111 3 12 13 3 3 3 2 2 1113 3 11111 11111 11111 3 1111 .11111

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 19