Sportpark Rooswijk’ in Velsen-Noord nu officieel en sportief in gebruik genomen Auto door ruit Groep zakenlui wil groot casino in Zandvoort bouwen Bloedspoor verraadt inbreker Herdenkings-programma Argentijnen botsen bij Uitgeest a ougens stalen 4y wd t-ï».". OP VOORWAARDE DAT BOUWES MAAR DRIE JAAR EEN CONCESSIE KRIJGT RUZIE BESLECHT MET KOPSTOOT Jeugdtoernooien bij DEM en De Kennemers VVD-bijeenkomst a Oaalf ietS Kerkelijk nieuws „EVENWICHTIGE VERDELING TUSSEN WERKEN, WONEN EN RECREEREN 7 IJMOND MAANDAG 19 7 6 3 M E I J Samenwerkin eis van Bouwes en krijgt hij een contract van tien jaar? „Pure aanwinst” Kans grijpen Castricum Heemskerker gewond (door Udo J. Buys) ZANDVOORT. De toekomst van. Zandvoort staat op het spel, nu deze maand wordt beslist waar en voor hoe lang Nederlands eerste speel zaal in de badplaats wordt gevestigd. Nicolaas Bouwes staat op de nomi natie om die eerste concessie in huis te krijgen. Maar voor hoe lang? Volgt de Nationale Stichting tot exploitatie van casinospelen in Nederland de Velsen-IJmuideu Beverwijk Wijk aan Zee In en om Haarlem Velsen-Noord Heemskerk HavaÉ^fe 20 Agenda (Van een medewerker) 20.30 „ÖHUW WILSI HS(medestr. 18 j. en 21.30 u. tev. (Van een onzer verslaggeefsters) 11 T BEVERWIJK Een 34-jarige autos puiter heeft gistermiddag op het Bever- wijkse Stationsplein een 21- jarige gla zenwasser uit Amsterdam een kopstoot toegediend. De man was boos, omdat de glazenwasser zijn auto licht had bescha digd. Pas gelooft dat Zandvoort deze nieuwe kans absoluut moet grijpen. Hij zegt: Ex-raadslid nieuw visitekaartje’’. J 10- 19-21.30 „Er is geen andere oplossing daar bij Bouwes te beginnen, maar met het oog op de toekomst en de grootse plannen die Scheveningen heeft klaarliggen, moet Zandvoort tijdig haar juiste visitekaartje laten zien en gaan werken aan een project dat de allure heeft van iets wat de mensen van een casino verwachten. Meer een paleissfeer, dan een onderko men ergens”. termijn-politiek te passen. Ze voorzien in de bouw van een casinozaal met toneel-, concert- en congreszalen, waar het Zandvoort op het moment geheel Pas hoopt, als pleitbezorger voor een „groter Zandvoort”, dat de plannen van de grond kunnen komen. „Als Scheven ingen gaat draaien en wij hebben niks gedaan wordt het hier een commercieel fiasco”, is hij oprecht van mening, „en dan kan Zandvoort zichzelf wat het casino betreft in twee of drie jaar af- schrijven om- namens Kennemerstaten de velden en enkele ballen aan A. van der Boogaard van VVB. Th. Kuipers van „IJmond” en Th. Reitsma van „Rooswijk” aan. Volgens Nico de Rooij, de directeur van de Nationale Stichting, is er nog volstrekt geen zekerheid over de periode waarover de concessie wordt verleend. „We houden rekening met een korte en lange termijn-politiek”, wil De Rooij enkel kwijt. Voorts werden ruiten van de ABN- vestiging aan het Stationsplein, van het Luxortheater aan de Breestraat, van het uitvaartcentrum aan de Velserweg en van Simon aan de Plantage ingegooid. BEVERWIJK. In het weekend heb ben de pupillen bij De Kennemers de reeks jeugdtoernooien geopend. Zaterdag begonnen de B-pupillen. Zes clubs ver schenen met elk drie elftallen, die in drie poules speelden. De jeugd van Alc- maria Victrix werd winnaar met 29 punten. De heer Pas is er ook op de hoogte van dat de Nederlandse Spoorwegen een deel van het plan voor haar rekening wil nemen. „De dooie kant van de Van Speijkstraat wordt in die gedachte be bouwd. Een commierciële benedenbouw en daarboven flats. Zandvoort zou door het plan een tweede centrum krijgen en dat zal de middenstand helemaal geen kwaad doen, het komt ze eerder ten goede”, aldus de man die ruim tien jaar geleden casino-ervaring opdeed en het Saturnusballetje in het Strandhotel naast Bouwes liet rollen, totdat de justitie ingreep. VELSEN-NOORD In Velsen-Noord is dit weekend een 34-jarige man ’s nachts in zijn woning aangehouden. De man had zich bij een poging tot inbraak in De Gieteling aan zijn hand verwond, waarna zijn bloedspoor later de politie tot voor de voordeur van zijn woning leidde. De man is eerst naar het ziekenhuis gebracht, waard e wond werd gehecht. Daarna is hij op het hoofdbureau ge hoord. Deze laatste, bestuurd door een 25- jarige inwoner van Heemskerk, die in noordelijke richting reed, kwam zonder aanwijsbare reden op de weghelft van de Argentijnen. Het busje werd bijna onherstelbaar beschadigd. De Heemsker ker raakte met zijn auto \in een sloot. Hij werd na enige tijd pas door twee automobilisten uit zijn auto gehaald en van dë verdrinkingsdood gered, omdat voorbijgangers geruime tijd rustig had den staan toezien. De man werd naar het Sint Jozefziekenhuis te Heemskerk vervoerd. Later kon hij naar zijn wo ning worden overgebracht. De Argentijnse gezinnen, afkomstig uit de omgeving van Buenos Aires, kon den later door bemiddeling van de rijks politie een nieuw busje huren. Ze ver trokken hiermee richting Madrid, waar ze in het vliegtuig zouden stappen naar hun vaderland. BIOSCOPEN Corso Theater, Dorpsstraat. 20 u.: Breakhe art pass”. HEEMSKERK Vanavond 20 uur spreekt in de Vrijburg de heer M.C. Brands over Amnesty International. De bijeenkomst wordt georganiseerd door de VVD. afdeling Heemskerk. VELSEN. Dinsdag vier mei, zal de jaarlijkse herdenking plaatsvinden voor hen die, in de strijd voor de vrijheid, in de tweede wereldoorlog hun leven gaven. Het programma luidt als volgt: Met het hijsen van de vlaggen van de drie clubs e n het laten knallen van ballonnen door de VVB-jeugd, was het officiële gebeuren een feit. Daarna was er de gehele zaterdag een uitgebreid sportprogramma met handbal, honkbal en voetbal, afgewl-seld door het optre den van de Hoogoven Harmonie, terwijl ook een orgel voor gezellige muziek zorgde. De feestelijke opening werd za terdagavond afgesloten met een grootse feestavond in de nieuwe kantine. BEVERWIJK Gedurende het week einde zijn in Beverwijk weer tal van ruiten vernield. Vrijdagnacht sneuvelde de grote etalageruit van Chris Duin aan de Kloosterstraat. Baldadige jongeren duwden er een auto doorheen, die licht werd beschadigd. De ruit kostte driedui zend gulden. IJMUIDEN. Twee IJmuiden-se jon gens van 16 jaar, die met een gestolen brommer op pad waren, zijn door de politie aangehouden. Zij hadden de bromfiets gestolen om het motorblok te demonteren. Na verhoor zijn de jongens naar huis gebracht en werd de brommer bij de eigenaar afgeleverd. UITGEEST. Een rondreis van drie Argentijnse gezinnen door Europa kreeg dezer dagen een plotseling oponthoud in Uitgeest. Het gezelschap uit drie mannen (veehouders), drie vrouwen en drie kin deren, kwam op de provincialeweg tus sen het viaduct en Busch en Dam met zijn in Rome gehuurd Volkswagenbusje in botsing met een tegemoetkomende auto. Nog een aantal andere sprekers voer den die morgen het woord om aan hun vreugde over het nieuwe „Rooswijk” ui ting te geven. De heer Duinker bood namens de KNVB zijn gelukwensen aan met deze unieke sportaccommodatie, de heer Timmermans deed dit namens de Velser Sport Stichting, waarbij hij een enveloppe met inhoud aanbood, terwijl de heer Van Huisstede namens De R. Lutjes, de namens Kennemersta ten het woord voerde hemnerde aan de brand, de negen jaar geleden de recht streekse aanleidng was geworden voor de nieuwbouwplannen. Hij memoreerde de vele voorbereidingen, die nodig waren geweest om aan de aanleg van het nieuwe sportpark toe te komen. Veel waardering zei de heer Luitjes te hebben voor de IJmondtale samenwerking, die er tijdens de aanleg is geweest tussen Velsen, Beverwijk en Heemskerk om de sportverenigingen van Velsen-Noord op te vangen. Behalve de „Dordse groep” is ook Havenwerken nog in de race, dat gerui me tijd een optie had op het terrein aan de kop van de Van Lennepweg. Daar kwam gelijktijdig met het ambitieuze plan om a la Scheveningen een pier te bouwen een eind aan. Havenwerken claimt echter op deze historische gron den het recht als eerste voor een (nieu we) optie op het betreffende terrein in aanmerking te komen. Zaterdag aangekomen: Neptunus, van Antwerpen; Santa Amalia, Antwerpen; Kashino, Rostock; Had, Bremen; Lynx, Bergen; Gambhira, Southampton, IJmui- den; Helga S, Für; Medina, Londen; Winnatou, Norrsundet; Ladoga 1, Ros tock; Sea Bure, Cont. Plat; Tor Britan nia, Gothenburg; Hoegh Tradar, Yoko hama; Clio, Högenaes; Anversa, Antwer pen, IJmuiden; Vigsnes, Simonsvik, IJ muiden; Shabonee, Casablanca; Brendo- nia, Gunness; Rikness, Mo I Rana, IJ- muiden; Cantium, Londen, IJmuiden; Ursa Minor, Gunness; Karen Danielsen, Swansea; Vostok 5, Archangel. Zaterdag vertrokken: Venus, naar Pe terhead, IJmuiden; Rapid Bridge, King ston; Kenrix, Kings Lynn, IJmuiden; Evelyn Bolten, Oslo; Hermann Helene, Norrköping; Hai, Bremen; Proteus, Houston; Lynx, Stavanger; Tor Britanni- a, Gothenburg; Sea Bure, Cont. Plat. Zondag aangekomen: Cenltence, van Newport; European Link, Antwerpen; De overige uitslagen waren: 2. KWS, Heerhugowaard, 3. KW, Krommenie 16; 4. DCO, Haarlem 11; 5. De Kennemers 11; 6. Zaandijk 6 punten. De A-pupillen speelden zondag in het Max Lindner-toernooi. Ook hieraan na men zes verenigingen deel met drie elftallen. De uitslagen waren: 1. Vitesse (met een beter doelgemiddelde) 20 pun ten, 2. Hollandia, Hoorn 20; 3. De Ken nemers 17; 4. Alkmaarse Boys 12; 6. WVC, Winterswijk 4. Ook op de DEM-velden zijn in het weekeinde jeugdtoernooien gehouden. Zaterdag kwamen Flamingo’s uit Alk maar, ZW uit Zaandam en DEM elk met zes jeugdelftallen uit. DEM en ZW eindigden op een gedeelde eerste plaats met 31 punten. DEM werd winnaar met een beter doelgemiddelde. De flamingo’s behaalden 10 punten. Zondag nam St. Martinus uit Amstel veen, WGV uit Den Helder, Schagen, De Kennemers en DEM deel aan het P.C. Vollenregt-toernooi voor junioren Bl, B2 en Cl. Ook hier waren de DEM-junioren het sterkst. Zij wonnen het eigen toer nooi met 20 punten. Overige uitslagen: 2. St. Martinus 12 punten; 3. De Kenne mers 11; 4. WGW 5; 4. Schagen 2. VELSEN-NOORD. In een persoon lijke mededeling aan de leden van de Hervormde Noorderkerk in Velsen- Noord heeft ds. .1. G. Bouwman bekend gemaakt een toezegging van beroep te hebben ontvangen van de Hervormde gemeente Oost-Vlieland. Een concreet beroep kan pas volgen met toestemming van de synode om binnen de ambtster mijn van vier jaar een beroep te mogen aanvaarden. Ds. J. G. Bouwman deed zijn intrede met gelijktijdige bevestiging op 3 juni 1973. De plannen van de projectontwikke laars uit Dordrecht die het gemeentebe stuur een optie op het terrein aan de kop van de Van Lennepweg hebben gevraagd lijken het meest in die lange Om 11 uur zal op begraafplaats Duinhof te IJmuiden-Oost namens het gemeentebestuur een krans wor den gelegd door wethouder Ockeloen. Om 18.50 is er bij het monument Plein 1945 gelegenheid tot individuele bloemlegging. Door de stadsbeiaar dier, de heer H. De Ligt, zal tijdens de bloemlegging passende carillonmu- ziek worden gespeeld. Om 19.00 uur is er een stille tocht vanaf het monu ment 1945 naar Westerveld. Het ver trekpunt is om 19.25 uur bij de Sint De glazenwasser werd bij het overste ken op het zebrapad rakelings door de autospuiter gepasseerd. Daarover ver toorn, gaf hij een roffel op de koffer- deksel waardoor wat deukjes in de auto ontstonden. De autospuiter vloog zijn wagen uit en diende de man een kop stoot toe. Beide kemphanen zijn door de politie geverbaliseerd. De wethouder zei niet veel woonden nodig te hebben om de noodzaak van het nieuwe sportcomplex aan te tonen. Tussen neus en lippen door vertelde hij, dat het complex twee miljoen gulden heeft gekost en dat er jaarlijks twee ton nodig is voor het onderhoud van het sportpark. Hij dankte de mensen van „Kennemerstaten” en de ambtenaren van de gemeente voor de constructieve wijze, waarop men samen het complex heeft gerealiseerd. Namens de gemeente bood de wethouder daarop aan de sectie sport van Kennemerstaten verschillende sportmiateralen aan. aan ontbreekt. Het vroegere raadslid J. J. Pas van de plaatselijke partij Bevor dering Toerisme en Verkeer ziet het „Dordse plan” als een pure aanwinst voor de badplaats. „Zandvoort krijgt nu de gelegenheid de knoop door te hakken. Met dit plan kan men eindelijk de na oorlogse herbouw van Zandvoort afma ken. De hele boel daar in Noord ligt nog braak. Het terrein aan de kop van de Van Lennepweg alleen is al 22.000 vier kante meter groot”. Deze maand moet de Stichting op die vraag een antwoord geven. Een ant woord dat bepalend zal zijn voor het toekomstige gezicht van Zandvoort, nu een groep vooraanstaande projectont wikkelaars klaar staat in Zandvoort aan de slag te gaan en aan de kop van de Van Lennepweg een imposant casinoge- bouw wil neerzetten. Maar dat alleen wanneer de eerste concessie voor hoog uit drie jaar wordt verleend. Ook de Nederlandse Spoorwegen hebben een aandeel in de plannen. Nadat de sprekers hun woordje gezegd hadden in de nieuwe kantine was er gelegenheid om de drie besturen van de sportverenigingen de felicitaties aan te bieden, waarna het gezelschap naar bu ten ging om de officiële overdracht door de heer Luitjes namens Kennemerstaten aan de drie verenigingen mee te maken- Ludwig, Duinkerken; Tevla, Kristian- sand; Teotyste, Delfzijl; Sival, Grange mouth, IJmuiden; North Shore, Cont. Plat; Cape Breton, Londen; Nusakan, Gunness; Nordstern, Midd.zee; Scoll Progress, Skutskaer, Zaandam; Tocantis, Hamburg, IJmuiden. Zondag vertrokken: Rhine, Ancoma; Neptunis, Paramaribo; Jemrix, Roches ter, IJmuiden; Gambhira, Gabes, IJmui den; Ludwig, Bremen; Brinda, Whitby, IJmuiden. Maandag aangekomen: Hamburg, Ant werpen; Vinstra, Norfolk; Holstentor, Cont. Plat, Velsen; Creuse, San Pedro. 19 en Vrijdag aangekomen: Prinses Mar griet, Noordzee; Holstentor, Cont. Plat, Velsen; Dependent, Karlstad, Zaandam; Pirahna 2, Cont. Plat; Rhin, Stettin; Parkesgate. Kings Lynn, IJmuiden; Holmvik, Stockholm, IJmuiden; Kenrix, Kings Lynn, IJmuiden; Lawanti, Bre merhaven; Jemrix, Rochester, IJmuiden; Brinda, Porsgrun, IJmuiden; Rapid Brid ge, Hamburg; Laura Maersk, Antwer pen; Moossou, Leixoes. Vrijdag vertrokken: Doggershore, IJ- muiden, Cont. Plat; Francois LD, Cleve land; Bragd, Sandefjord; Twebro, IJmui- den, La Pallice; Harma, IJmuiden. Hon garije; Steer, Allborg; Christia Tieleman, IJmuiden, Oxeloesand; Holstentor, Vel sen, Cont. Plat; Ocean Salvor Ponton, Kuator; Calchas, Rotterdam. VELSEN-NOORD. Wethouder C. Ockeloen van sportzaken was zaterdag morgen in de kantine van sportpark Rooswijk om de officiële opening te verrichten van het nieuwe sportpark, dat gebruikt gaat worden door de Soft en Honkbalvereniging „Rooswijk”, de handbalvereniging „IJmond” en de voet balvereniging „VVB”. In zijn openings speech wees hij op het bewuste beleid, dat de gemeente gevoerd heeft bij het realiseren van het prachtige sportcom plex op het terrein, waarvoor ook Hoog ovens interesse had. „Zo is er een even wichtige verdeling ontstaan tussen wer ken, wonen en recreëren” aldus de we thouder- dat het Rode onderkomen op weer klaar staat om te helpen. Engelmunduskerk te Driehuis. Het gemeentebestuur en de nabestaanden van de gevallenen stellen zich aan het hoofd van de stoet op. Het pro gramma van de plechtigheid op Wes terveld is als volgt: Om 19.35 is er koraalmuziek door de muziekvereni ging IJmuider Harmonie onder lei ding van dirigent de heer J. Groot. Om 19.45 zal er gezongen worden door mannenkoor IJmuiden onder leiding van dirigent G. Hovius. Om acht uur zijn de twee minuten stilte, die worden aangekondigd door een roffel en een hoornsignaal. Om 20.02 zal door alle aanwezigen het eerste en zesde complet van het Wilhelmus worden gezongen. Hierna vangt het défilé langs het herdenkingsmonu ment aan. Terwijl de vlaggen op „Rooswijk” hoog gingen bood R. Luitjes de velden en van der Boogaard Schans oude foto's en receptieboeken uit de tijd van het sportpark Watervliet overhandigde. T ot slot bood de heer Winkel namens het Rode Kruis zijn felicitaties aan. waarbij hij benadrukte. u.„My BIOSCOPEN Ciyt, maandag en dinsdag 20 u.: „Duel op de weg”. TENTOONSTELLINGEN EN MUSEA Museum Beeckesteijn, Rijksweg Velsen-Zuid. Stijlka mers en oude gebruiksvoorwerpen. Dagelijks geopend van 14-19 uur. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Cen trum, Moerbergplantsoen. dagelijks van 9.30 tot 12.00 en van 14 tot 16.30 uur. Stadhuis, bezichtiging op werkdagen tussen 10 en 12 uur. Bedrijfsmuseum Hoogovens, Bessemerstraat, Velsen-Noord. Geopend elke woensdag van 11 tot 15 uur en op aanvraag telefoon 02510-91022 of 92088. DIVERSEN Alarmnummers, politie 19033. ongevallen dienst 15400, Hoogovens 02150-96000, brandweer IJmuiden-Velsen-Noord 20750, Santpoort 370750. Interkerk. Stichting voor Gezinsverzorging. Spreek uur dagelijks van 9 tot 11 uur. Velserduinweg 52, tel. 11830. Stichting Huishoudelijke en Gezinsvoorlich- ting, spreekuur dinsdag van 9.30 tot 12.30 u. Willebrordstraat 102, IJmuiden. Velserbad, Briniostraat, geopend dinsdag 6.45-8.00 u.; 9.20-10.05 (bejaarden) 12.10-13.10; 16.05-17.15; 20-21.30 u. Instructiebad, Zeewijk, dinsdag geopend van 8.30-9.30 u. (moeder en kind). Sociaal Advies Bureau, spreekuren dinsdag: Cultureel Centrum. Moerbergplantsoen 22, IJ muiden, 9-10 uur. De Mei 11-12 uur. Geel- vinckstraat 28, Velsen-Noord, De Haven 14-15 uur. Schipbroekenweg 6. Santpoort-Noord. De Abeel 16-17 uur, IJmuiden-Oost. Centrale Bibliotheek, Plein 45, dinsdag 12.30 en 14.30-17.30. Filiaal Zeewijkplein: 10 Stadsschouwburg, ao.15 Haagse Comedie „Zomergasten”. PvdA, „Spreekavonden in de buurt” Brul boei, Kanaalstraat 228c, Um., aanvang 19.30 u. Sporthal Zeewijk 18-22 u. Badmintontoei- nooi. Paviljoen Schoonenberg eisen, avondwan- deltocht Kennemer-jagers. aanvang 21 uur. BIOSCOPEN Kennemer Theater, Zeestraat, 19 en 21.15 uur: ,,De Klokkenluider van de Notre Dame”, 19.30 u.: „Irma la Douce”. Luxor Theater. Breestraat. 19 en 21.15 u.: „Veel liefs uit Moskou”. TENTOONSTELLINGEN Openbare Bibliotheek, Kerkstraat 44. „Het boek in de schilderkunst’’; expositie van 30 reproducties, geopend tot 9 mei tijdens ope ningsuren. Wijk aan Duin, Wilgenhoflaan. Foto-ten- toonstelling over i n binnen- en buitenland gerealiseerde speeltuien. DIVERSEN Maadag 3mei Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf Openbare bibliotheek, Kerkstraat 44 en Am- stelstraat 44: volwassenen en jeugd 19-21 uur. Dinsdag 4 mei Hulpdienst Help een Handje. Maandag tot en met vrijdag van 8-10 u.: Zeestraat 81, tel. 24617 of bij de bekende wijkhoofden en medewerkers. Sportfondsenbad, Kuikenweg. Geopend 0-12 en 13.30-15.30 u. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 30 u. Openbare bibliotheek, Kerkstraat 44: vol wassenen 14-17.30 u., jeugd 15-17.30 u. Alarmnummers. Politie en brandweer 25555. MILIEUKLACHTEN 96000 DIVERSEN Dinsdag 4 mei Openbare bibliotheek. De Zwaanstraat 4a 14.30-17.30 u. Progress-soeiëteit, Const. Huygensstraat. Ge opend vanaf 20 u. Openbare bibliotheek, Kerkweg 45: volwas senen en Jeugd 19-21 u. Dinsdag 4 mei Bowlingcentrum, Vrljburglaan. Geopend 12- 01 u. Progress-soeiëteit, Const. Huygensstraat. Ge opend vanaf 20 u. Donkey Shot, A. Verherntstraat. Geopend vanaf 20 uur. Openbare bibliotheek, Kerkweg 45: jeugd 15.30-17.30 u. Alarmnummers. Politie 39111. brandweer 32121, milieuklachten 96000. ten”, a.l. Frans Hals --- „Karate tijger”, lo Lido (Houtplein) tijger”, 18 j. Lido (Houtplein) 14, name is nobody”, 14 j. Luxor (Gr. Houtstr.) 14. 19 en „Smokkelschip Lucky Lady”, 14 j. Rembrandt (Gr. Markt) 19 en 21.15 u. dins. 14 u.: „rouwen in de arena”, 18 j. Roxy (Ki. Houtstr.) 14.30 en 20 u...Irma la Douce”, 14 j. Studio (Gr. Markt) 14.19 en 21.15 u.„Sher lock Holmes’ slimmere broer”, a.l. Woensdag 14 u.„Lieverdjes uit Amsterdam”, a.l. SCHOUWBURG Stadsschouwburg (Wilsonsplein) 20.15 u.: To- neelver. Thalia met „Tramlijn begeerte” Toneelschuur I(Smedestr. 23) Dinsdag u.: Mickery met „Snow Wilson”. Toneelschuur IIS(medestr. 23) Dinsdag 20.30 u.: Poëzie Hardop gewijd aan Campert en Lodeizen. MUZIEK Grote of St. Bavokerk (ingang Oude Groen markt 23) Dinsdag 20.30 u.: Orgelrecital door Piet Kee. BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstr.) 15.30, 21.30 u.„Voor een paar dollars meer”, 14 j. Woensdag 13.30 u.: „Robin Hood en de pira- (Frans Halsplein) 19 en 21.15 u.: r” Uft i. 14,19 en 21.15 u.: „Karate 19 en 21.15 diversen Dinsdag 4 mei Openbare bibliotheek, Wijkerstraatweg: vol wassenen en ejugd 19-21.30 u. BIOSCOPEN Cinema Marquette. Ruysdaelstraat. 20 u.: „Ik heb mijn onschuld in Heidelberg verlo- TENTOONSTELLINGEN Expositiegebouw, Const. Huygensstraat. Tenstoonstelllng „Beeldverhaal”; geopend tot en met 16 mei op woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag van 14-17 uur. DIVERSEN Maandag 3 mei Raadhuis, Burg. Nielenplein. 19.30 u. openba re vergadering commissie bestemmingsplan nen, volkshuisvesting en grondbedrijf. Zandkraai, H-jndelstraat, 20 u. klaverjassen. ■lansheeren, Kerkweg. 20 u. 1 met-viering PvdA met rede van Gerard Maas en optreden toneelgroep Proloog met „Houd de dief”. Kruis met haar eigen het nieuwe sportpark aan

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 7