Deze week: Zelfmaakmode Daktuinen Even eentiXJe anders. is.: tl aven een utge anaers. I Omdat het fyn is om jezelf te zjjn. Marianne Faithfull's come-back De inhaligste Esso lil i ons symbool, ’t Is ook een prachtig beest om te zien. Daarom hebben we er een poster van gemaakt. Op reuzeformaat en in volle kleuren. Hij ligt op u te wachten bij elk Esso-verkooppunt voor maar ƒ2,90. De tijger en Esso. Ze horen bij elkaar. Ook al heeft u ze een tijdje niet samen gezien. Maar dat verandert. Niet alleen kunt u hem nu regelmatig over uw T.V.-scherm zien rennen. U zult hem ook, meer en meer, op de Esso-verkooppunten zien verschijnen. Als symbool voor attente service. En als symbool voor de kwaliteitseisen die wij aan onze produkten stellen: accu’s, banden, accessoires, motorolie enz. Maar de tijger is niet alleen I lil D 22 I I - J 1 ar*1 f C'^ DONDERDAG 6 MEI 1976 1 alleraardigst uitziet. Mooi van kleur. Kompakt gebouwd. Licht van gewicht. Draaibare slang. Drie loopwielen.Automatische snoerhaspel. Alles wat maar aardig en modern is aan een stofzuiger. Maar gulzig...! Inhalig! Het is de Inhaligste. De Volta U201. De Volta U201 gunt niemand een pluisje. Gunt niemand een stofje of een hondehaar. Alles zuigt-ie naar zichzelf toe. En nog niet eens rustig of beschaafd. Nee. Gulzig. Snel. Hij haalt de laatste restjes tot diep uit het kleed. Echt inhalig is-ie. En het misleidende is, dat hij ervan buiten zo 111® Deti I r I van <j I I (kijk zaterdag avond om 19.55 uur naar de STER) en scoorde t haar man om Mick Jagger. Belandde geestelijk aan de rand van de afgrond, maar werkt nu aan haar come-back. Viva interview. Regenpak: broek met anorak. Een voudig zelf te maken van plastic, nylon of poplin. Een creatie die ook goede diensten bewijst aan vissers en zeilers. Patroon en werkbeschrij ving vindt u in Viva’s Zelf Maken. Wie niet gelijkvloers woont kan het voor een tuin hogerop zoeken. Lees en kijk in Viva’s daktuinreportage hoe velen u reeds voorgingen in deze verheven tuinierskunst. ...A,. Zo staat de jongste Viva nieuwe stijl weer boordevol gezellige, amusante en interessante informatie op z’n anders. Koop en lees ’m. Gewoon dóen. Los kopen kunt u Viva overal. Abonnee worden? Envelop, naam en adres erop en zonder postzegel sturen naar Viva, Antwoordnummer 7142, Amsterdam. Of bellen 020-7297 86. Van 09 00-14.00 uur. Volta U179 Koelblauw. Luxe uitgevoerd, ’n full prof. 3 Soepel lopende wielen. Automatisch snoerhaspel. Diverse mondstukken 750 W. Ml Volta U 240 In zwart, stootbestendig en isolerend skai uitgevoerd. 3-voudigefilter- werking. Stofkassette beveiliging. Automatisch snoerhaspel. 850 W. Symbool van perfektie Volta U178 Koelblauw. Zweedse kwaliteit. Oersterk en funktioneel fraai van lijn.Zuinig met energie. Royaal met zuigkracht. 700W. H.B. Huybers, Fred. Hendriklaan 2, Alkmaar Schouten en Co., Huigbrouwerstraat 14, Alkmaar B.V. E.T.B. v/h Fa. H. Koudijs, Stationsstraat 22, Amstelveen De Boer en Zn., Middenweg 63, Amsterdam Radio HegemanJ Overtoom 550, Amsterdam J. v.d. Leest Zn., Aalsmeerweg 71. Amsterdam V.I.A. B.V., Scheldestraat 58, Amsterdam V I.A. B.V., Spuistraat32, Amsterdam Haboldt, Swammerdamstraat 8, Badhoevedorp K.E.W. B.V., Schans 14, Beverwijk» Electronica, Torenstraat 34-54, Castricum Elektro Jansen, Binnenweg 116, Heemstede Radio Bakker, Kennemerstraatweg 255, Heiloo Van der Heide. Hoge Larenseweg 20, Hilversum De Stofzuigercentrale B.V.. Groest 17a, Hilversum Elsenga Radio, Kruisweg 1061. Hoofddorp B.V. v/h Fa. P. Bout Zn.. Schaepmanlaan 5, Huizen Dirk Schouten B.V., Kanaalstraat 74-78, Lisse» J.F. Willms, Fluwelenburgwal 16, Monnickendam K. Kleywegt, ^Peperstraat 11-15, Purmerend Mooyer en Zn., Kerkstraat 4, Volendam D. Veerman, C.J. Conijnstraat 19, Volendam Grootendorst, Nieuwstraat37, Weesp F.J. de Vilder, Velserduinweg 173, IJmuiden Ritsa B.V., Grote Houtstraat 132, Haarlem

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 22