PRESBURG haarlfim - nrnfo hmitetro^I 90 W r HOOGOVENS IJMUIDEN maakï Moeder makkelijk KOM DIT ZIEN {kleine houtstraat 19»33. haarlem.zomervaart 146 '1 Si 125. Ier, r» r» 98. provinciaal bestuur vannoord-holland Teepak. 1 DONDERDAG 6 MEI 1976 29 so I I I I I div, anderen modellen il kunt zo’n vakman worden bij Hoogovens. Als walser gaat u af wisselend en interessant werk in 4-ploegendienst verrichten. Samen met 'n paar collega’s bedient u een walsinstallatie waarmee plak ken staal met groot vakmanschap tot plaatstaal of blik worden uitge walst. Het gaat in zo’n klein team om een goed samenspel. De machine doet het werk, maar het vakmanschap van de walser en de samenwerking in de ploeg bepalen de kwaliteit van het produkt dat geleverd wordt aan de afnemers van Hoogovens. Deze maken er schepen van, auto’s en al die andere produkten waarin staal is verwerkt. f 25.580,- bruto per jaar I I I Wilt u meer weten? Wie kan walser worden? I I I 9 en ten, WET INZAKE DE LUCHTVERONTREINIGING en geef haar daarom deze keer eens fijne slippers I I I Teepak Nederland B.V. is een belangrijke leverancier van verpakkingen voor de voedings industrie, in het bijzonder voor de vleesverwerkende bedrijven. Teepak Nederland B.V. is gevestigd te Haarlem en telt 10 medewerkers. Samen een enthousiast team, waarbinnen een prettige werksfeer heerst Wij zoeken voor uitbreiding van dit team een administratieve assistente. Veel promotiekansen kleuren 'EXTRA NIEUWS ei Ken bankstel] met losse kussens v.a. 1595. moderne bankstellen v a 898. wandmeubel zwart essen 26o breed voor 675. slaapkamers tegen zeer lage pryzen wit 80 breed en 60 diep OO voor v 2^2?! streep motief en ze kosten V met wit blad stoelen gestoffeer<4"5« Uitstekende sociale voorzieningen Onze nieuwe medewerkster heeft een goede mondelinge en schriftelijke kennis van het Engels. Zij onderhoudt het telefonisch kontakt met de klanten, ze kan typen en werken met een telex. Wij denken aan iemand met een opleiding op MAVO niveau en eventueel enige ervaring. Iets voor u? Belt u even: 023-319386 en vraag naar de heer D.P. Mast U kunt ook schrijven. Ons adres is: Oudeweg 28 of postbus 608, Haarlem. V - 7 eethoek disco meubel 1OO breed zwart E31 Naam: Voornaam. Geboortedatum: Adres: Haarlem, 6 mei 1976 Woonplaats: Gehuwd/ongehuwd HF 621 I J n tot van tot ouw- uit aver Als walser in opleiding verdient u meteen circa f 25.580,- bruto per jaar, inclusief toeslagen, waaronder die voor de 4-ploegendienst. De vakantietoeslag komt er nog bovenop Ik wil vrijblijvend meer weten over de functie ’walser' Geïnteresseerd in de opleiding tot walser? Stuur dan onderstaande bon naar Hoogovens, Personeelsvoorziening, Antwoordnummer 94000 (geen postzegel), IJmuiden. Mannen van 21 tot 35 jaar, liefst met LTS, kunnen worden opgeleid tot walser Gevoel voor techniek is een goede basis. Vakkennis en ervaring doet u op bij Hoogovens. Voordelig door de speciale moederdagprijs van maar Komfortabel door de badstof binnenvoering en soepele crêpe-zool Belanghebbenden kunnen tegen het verlenen van de gevraagde vergunning schriftelijke bezwaren indienen toten met 7 juni 1976. De bezwaarschriften dienen in tweevoud te worden gericht aan gedeputeerde staten van Noord-Holland en te worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Velsen Mondelinge bezwaren kunnen door belang hebbenden in persoon dan wel bij gemach tigde worden kenbaar gemaakt aan gedeputeerde staten tijdens een openbare gehoorzitting welke zal worden gehouden op woensdag 26 mei 1976 des morgens om 9.00 uur ten stadhuize van Velsen. ilist ant jen oor s. Vóór eventueel gewenste nadere inlichtingen wende men zich tot de Dienst Milieuhygiene van de Provinciale Waterstaat van Noord- Holland (tel. 023-319350). liet en, alle ren en an- is. 34, aden kunt auto ilaan e al- wa- otor- etc at in van een het 9.95 (dat is 5.- voordeel) Gedeputeerde Staten van Noord-Holland maken ingevolge artikel 24 van de Wet inzake de luchtverontreimging bekend, dat bij hun college op 16 maart 1976 is inge komen een aanvraag om vergunning van de Unie van Kunstmestfabneken b.v. (v.h. Mekog) te IJmuiden (gem. Velsen) tot het wijzigen en uitbreiden van haar inrichting aldaar welke zich toelegt op het fabriceren van kunstmest, kadastraal bekend gemeente Velsen, sectie A, nrs. 1322,1333,1363, 1391,1457,1458,1459.1468,1469, 1470 en sectie B, nr. 3362 en sectie K. nr. 612 door het uitbreiden en wijzigen van de los- en badinrichting voor vloeibare ammoniak in de le Rijksbmnenhaven. Een exemplaar met bijbehorende stukken ligt vanaf 10 mei 1976 ten provinciehuizete Haarlem (afd. Milieuhygiëne) en ten gemeentehuize van Velsen, Beverwijk en Heemskerk. Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern Gemachtigden die niet als advocaat of procureur zijn ingeschreven, moeten zijn voorzien van een schriftelijke lastgeving. Administratief assistente voor de verkoopafdeling. •DE BOER MEUBEL TIPPERS Hoogovens verschaft de walser zekerheid van promotie. Wie zijn werk goed doet, weet van tevoren wat zijn doorgroeimoge lijkheden zijn. Zo kunt u na 2 jaar en 2x een cursus van één week op circa f 26.450,- bruto per jaar komen (met toeslagen, excl. vakantiegeld). Na nog eens 2 jaar ligt uw inkomen - bij gebleken geschikt heid - rond de f 27.750,- bruto per jaar, excl. vakantietoeslag Modieus in de kleuren beige, blauw en rood en de moderne sleehak Walser bij Hoogovens: gewaardeerd vakman Hoogovens heeft uitstekende sociale voorzieningen, waaronder een goede pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord-Holland en in Zuid- Holland tot Leiden haarlem - grote houtstraat 29 - gen. cronjéstraat 23 beverwijk - breestraat 70 -r Sf'? Cfll l1 ((U ‘II’ IIP ijl

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 29