I De mensen van de Amro Bank maken’t u zo makkelijk mogelijk. 1 I— I leraar/lerares HIM-CHEMIE BV VERTEGENWOORDIGER SECRETARESSE it i AMRO BANK) iHiRD amro bank i COMMERCIEEL MEDEWERKER VERKOOP-BINNENDIENST fil 9; ’t Vinkennest Velsen F r I Documentatiebon I Stuurt u mij een pakketje nadere J informatie over de Amro j diensten die op deze pagina ter I sprake komen. j ,a 'V ZATERDAG 8 MEI 19 7 6 12 1 '1 GEMEENTE BLOEMENDAAL vraagt in verband met uitbreiding van het verkoopteam NEDAN CHEWING GUM BV WIJK BIJ DUURSTEDE Interesse? Schrijf naar NEDAN CHEWING GUM BV, Franken weg 2, Postbus 48, Wijk bij Duurstede, attentie afd. intro-service. voor het introduceren en verkopen van (nieuwe) merkartikelen bij de detailhandel Wij zoeken een kandidaat die ambitieus is en ondernemend, in de leeftijd van 25-35 jaar, met behoorlijke ervaring in de merkartike lenbranche. Daar stellen wij een interessante baan, een goed salaris, 15,- dagvergoeding, 217z dag vakantie, 77?% vakantietoeslag en een auto van de zaak tegenover importeur van toonaangevende merkartikelen op gebied van zoetwaren AmrOmaat sparen met standplaats: HAARLEM/LEIDEN of omgeving Jl Lenen ■EL „Ho, hier is ’t,” wijst de fotograaf. We staan precies voor de deur. Wat meteen opvalt is de kleurige wijdmazige vitrage en het vele groen voor de ramen, ’t Maakt het huis net iets vriendelijker dan de andere. Dirk-Jan Bruyn (26) staat al in de deur. Met een „konden jullie het vinden?” en een breed gebaar loodst hij ons langs dozen keukengerei en rollen linoleum de gang door. „Let niet op de rommel,” horen we uit de kamer. Dat moet Yvonne (24) zijn. Achter een kopje koffie komt het gesprek toch al gauw op de oorzaak van de wanorde in huize Bruyn: de verbouwing van de keuken. Want daar zijn we per slot voor gekomen. „Een hele operatie, ook voor de portemonnee,” zeggen we langs onze neus weg. Dirk-Jan lacht hartelijk. ,Ja, jullie zullen wel precies het naadje van de kous willen weten. Prima hoor. Nou, punt één: we wisten waaraan we begonnen toen we dit huis kochten, ’t Is van ’52 en niet volgens de laatste mode, maar we wilden persé een bestaand huis. Je kunt er dan zoiets eigens van maken, vinden we. En waar krijg je er voor f95.000,- zo’n mooi aangeklede tuin bij?” „Bovendien is ’t vlak bij ons werk,” zegt Yvon terwijl ze nog eens inschenkt. „Punt twee,” vervolgt haar man, „zijn we rasechte spaarders. Om te kunnen kopen hadden we van Yvons salaris via haar Privérekemng elke maand f 600,- laten overschrijven op onze Eigen Huis Spaarplan rekening. Dat kan automatisch. AmrOmaat sparen heet dat, meen ik. We knikken. „Nou, en omdat we ’t sparen gewend waren, besloten we toen we hier eenmaal zaten door te gaan voor het opknappen van het huis. Geen f 600,- per maand hoor, maar wel steeds f 250,-. Op een Spaar-Plus-Rekening. We hadden Amro Privérekemng uitgerekend wat ’t huis ons in de maand kost en f 250,- kon er mooi af. Nou, verleden maand hadden we de f 4.500,- voor de keuken. Zullen we eens gaan kijken?” Het tegelwerk is al gedaan. Mooi donkergroen. Een fraai zachtgroen aanrechtblok met dubbele spoelbak staat klaar voor inbouw. „Hoe vinden jullie ’t plafond?” vraagt Yvonne nog naknipperend van het flitslicht. „Vakwerk van meneer hier.” En inderdaad, verlaagd schrootjesplafond, verzonken spots, dik voor mekaar. „We hebben wel meteen de verzekering op het huis verhoogd,” gaat Dirk-Jan zakelijk verder. „Want stel je voor.” En na even pauze: „We zien het echt als een investering, hè. Een meerjarenplan om je huis meer waard te maken. ’t Volgende op ons lijstje is de bad kamer. Maar misschien wordt dat wel lenen, hoor. Want dat zal wel een flinke stuiver kosten. Ik ga denk ik veel zelf doen, ’k Heb 2 weken terug bij de Amro dat boek „Maak het maar” gehaald. Prima ideetjes gezien!” Bij ’t weggaan horen we Yvonne zeggen: „Die voortuin, daar moeten we ook ’ns wat aan doen.” Het Eigen Huis Spaarplan Spaar-Plus- Rekening Verzekering van het huis zelf 4 1M i 1,4 7 B x O U Bruyns verbouwen keuken i 5» Wij zoeken een WIJKERMEERWEG 12 VELSEN N. TEL. 02510-29165 •.V ,,’t Vinkennest Velsen”, Duin en Kruidberger- weg 1, Driehuis, tel.: 023-376441. dat een van de vele hypotheek mogelijkheden van de Amro is. De premie is maximaal gelijk aan ’t totaal van de bijgeschre ven rente. In het geval-Bruyn was dat toch mooi over de 250 gulden. Op advies van de bank kozen zij een annuïteitenhypo theek. Aardige bijkomstigheid: bij ope ning van Jt Eigen Huis Spaar- plan krijgt u de zeer succesvolle en informatieve pocket „Huizen en Verhuizen”. met m.a.v.o.-bevoegdheden voor een volledi ge weektaak. Een woning komt binnen af zienbare tijd beschikbaar Wegens benoeming van een der leraren aan een school voor v.w.o.-h.a.v.o. kan aan de Hartenlustschool voor m.a.v.o. (200 leerlin gen), Vijverweg 31 te Bloemendaal per 1 augustus 1976 worden geplaatst een f rente per maand* 1,25% 1,15% 1,00% 0,90% Kortom: ’n manier van lenen met veel vrijheid, waarmee u voortaan altijd over geld-achter- de-hand beschikt. Voorbeelden: mndl. betaling 3% (incl. rente) f 120,- f 150,- f 240,- f 450,- vewKjrnE-ARMË keukew De Amro Bank heeft drie verschillende manieren om de verbouwing te financieren. Af hankelijk van het bedrag en van de periode waarover u wilt te- tugbetalen, kunt u kiezen uit een Inlichtingen worden verstrekt door de di recteur van de school, de heer C. Rijnders telefoon: 023 - 25.17.02 (school) of: 023 25.72.99 (privé) Vooi deze funktie zoeken wij iemand die in staat is alle voorkomende sekretariaatswerkzaamheden. speciaal ten behoeve van direktie en staf, zelfstan dig te vervullen. Bovendien brengt deze funktie een aantal organi satorische taken met zich mee ten dienste van diverse medewerkers en afdelingen. Vermelding verdient dat assistentie aanwezig is. Salaris in overleg, in overeenstemming met de gevraagde kwaliteiten. Voor nadere inlichtingen wende men zich tot mej. M. Paardekooper. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de direk- teur, drs. J. J. Meiland. tisch elk jaar aangepast aan de stijgende herbouwkosten. De Bruyns betalen f 110,- bij een verzekerd bedrag van 110.000,-. /.ou u deze plank even willen vasthouden? drag dat je rood Dan kan ik ’m recht afzagen. Wij fabriceren coatings voor de bescherming van beton en staal, mortels voor reparatie van beton, kunstharsvloeren e.d. voor toepassing in de bouw, industrie en op overheidsobjekten. Sollicitaties te richten aan burgemeester en wet houders van Bloemendaal, Gemeentehuis te Over- veen, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad. Orthopedagogisch instituut voor op debiel nivo funktionerende jongens, vraagt een ervaren Naam voor betaal- of sala risrekening. Kan alles mee be taald worden. Ook acceptgiro’s. Maakt automatisch sparen mo gelijk. Biedt keuze uit Euro- of betaalcheques. Levert d.m.v. - duidelijke rekeningafschriften en handige opbergmap over- L zichtelijke boekhouding op. Rood staan kan worden afge sproken. Mits niet langer dan 6maanden achterelkaar en tegen 1 rente per maand over het be- I staat. Yvonne Bruyn: ..Die dubbele spoelbakken, da 's mijn idee. geleend bedrag f 4.000,- f 5.000,- f 8.000,- f 15.000,- Er worden alleen rentekosten berekend. Het rentetarief varieert van 0,90 tot 1,45% per maand en is afhankelijk van de hoogte van ’t afgesproken kredietbedrag. De rente (aftrekbaar voor de belasting) wordt per maand berekend over het op dat mo ment nog terug te betalen be drag. Bij onverhoopt overlijden voor uw 65-ste wordt de restant- schuld kwijtgescholden tot maxi maal f 20.000,-. ‘Rentepercentages onder voorbehoud van tussentijdse wijzigingen. I Naam I I AU I Adresj I I I --“I Plaats_ Ik ben wel/geen klant van de I Amro Bank. I (Deze bon in een I ongefrankeerde envelop stoppen en adresseren aan: Amro Bank, Antwoordnr. 2523, Amsterdam.) Unieke Amro spaarvorm om zo snel mogelijk adn geld voor huis, inrichting en verhui zing te komen. Geeft rente, zonder vastzetten. Stok achter de deur: bij opname voor ’n andere gele genheid dan de koop van ’n eigen huis betaalt men 2% opna mekosten. Dat geldt ook voor alle opnames binnen 1 jaar. Extra-voordeel: Eigen Huis Spaarders krijgen bij aan koop van ’n huis een premie van 0,5% op hun hypotheek wanneer 2e hypotheek, een woningverbe- teringskrediet en Continu Cre- diet. Amro’s nieuwste manier van lenen. Over dat Continu Crediet: u stapt één keer naar de bank om ’t bedrag af te spreken waarover u maximaal wilt beschikken en u kunt daar dan voortaan altijd vrij over beschikken, wanneer en hoe u maar wilt. Zodra u ’t bedrag (geheel of gedeeltelijk) opneemt gaat u af lossen. De hoogte van de maan delijkse betaling is vooraf afge sproken. Bedraagt minimaal 3% per maand van ’t afgesproken Spaarmethode die zoden bedrag. Meer aflossen mag ook. aan de dijk zet: elke maand een En opnieuw opnemen kan vast bedrag van uw Amro Pri- ook. Als u maar zorgt onder ’t vérekening laten overschrijven afgesproken bedrag te blijven, op uw spaarrekening. Of alles wat aan ’t eind van de maand boven een bepaald be drag resteert. AmrOmaat is een zeer effectieve manier van spa ren, voor wie snel resultaat wil. Rekeningafschriften hou den u steeds op de hoogte. Stop pen of veranderen is altijd mo gelijk. Speciale spaarrekening van de Amro waarop zónder vastzet ten momenteel 2% meer rente wordt gegeven dan op gewone spaarrekeningen (op dit moment 5Y<% i.p.v. 33/4%).* Wel wordt over opgenomen bedragen 1% opnamekosten be rekend. Hierdoor bij uitstek ge schikt voor ’t onderbrengen van geld dat als reserve bedoeld is en dat waarschijnlijk niet snel hoeft te worden opgenomen. Maar óók geschikt voor doelen waar je ’t geld niet één- twee-drie voor bij elkaar hebt. Want elk bedrag dat u langer dan een half jaar kunt missen is voordeliger belegd op ’n Amro Spaar-Plus-Rekening dan op een gewone spaarrekening. Officiële naam: uitgebreide opstalverzekering. Dekt het huis al tijdens de bouw tegen schade door o.a. brand ei) storm. Na oplevering zijn ook an dere risico’s gedekt (bijv, water schade). Om onderverzekeren te voorkomen kan verreweg ’t bes te een polis op „indexbasis” worden genomen. Het verzeker de bedrag wordt dan automa- Zijn taak zal bestaan uit het telefonisch en schriftelijk onderhouden van de kontakten met onze relaties en het verrichten van de daaruit voortvloeiende werkzaamheden. Deze funktie leent zich bijzonder goed als start voor een commerciële carrière. Onze gedachten gaan uit naar iemand met een voltooide HAVO-opleiding. Voor vervoer kan eventueel worden gezorgd Sollicitaties zien wij graag schriftelijk tegemoet. Meer inlichtingen over deze funktie worden na kantoortijd graag verstrekt door de heren G. Bouwsma (02502-7259) of J. M van Son (023-331478). B z/ A A-

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 12