z Avondopleidingen cursus 1976/1977 de rijksoverheid vraagt Produktieman hoogovens HOOGOVENS IJMUIDEN CEDONA I volledig bevoegd onderwijzer ervaren magazijnchef P Bakhuis Roozeboom Instituut jonge koks belangstelling voor een goeie baan met om het weekend vrij? buitendienstambtenaar KOKS B o ff I leidse onderwijsinstellingen ziekenverzorgster of bejaardenverzorgster (full-time) ziekenverzorgster of bejaardenverzorgster (part-time) technisch inkoper/ werkvoorbereider chef-werkplaats reserviste HAARLEM REINALDA HUIS verpleegkundige A en/of B E Administratief Medewerkerster ■v randstad uitzendbureau Voorbereidende cursus HBO-A: HBO-A (klinisch chemisch): HBO-A (analytisch chemisch): MBO (medisch chemisch): Voorbereidende cursus HBO-B: HBO-B (analytisch chemisch): Cursusduur 4 jaar; toegang met: diploma HBO-A analytisch-chemisch. 24 19 7 6 MEDEWERK(ST)ERS WIM MENSINK HUIS (voorheen Laboratoriumschool IJmond) Bosscher B.V., Tel. 023 - 289884 chef-lasafdeling BOEKHOUDMACHINISTE Een interessante en goedbetaalde baan voor mannen die van aanpakken weten Ss? iil PONSTYPISTE 1 I voor diverse verpakkingsafdelingen arbeidsvoor- Doorgroeimogelijkheden Werk in een klein team en instituten. Voornaam: Geboortedatum: Adres: HF 823 ló Woonplaats: Gehuwd/ongehuwd Wij verwachten van hem de nodige leiding gevende capaciteiten en een goed organisatie vermogen. Ervaring met dit werk is vereist. Zijn leeftijd ligt tussen de 25 en 40 jaar. Hij zal verantwoordelijk zijn voor de totale gang van zaken in het magazijn. Onder zijn supervisie vindt de controle op de inkomende goederenstroom en de verwerking hiervan in het magazijn plaats. Hiertoe heeft hij de leiding over 4 medewerkers waarvan er 2 op part-time basis in dienst zijn. is een zelfbedieningsgroothandel in de non-food sector Voor onze vestiging te Zwanenburg met een verkoopruimte van zo n 4000 mi2 zoeken wij een Geïnteresseerden verzoeken wij telefonisch of schriftelijk contact op te nemen met de heer Westerveld Wij zijn een snelgroeiend internationaal georiënteerd bedrijf, dat geneesmiddelen fabriceert voor binnen- en buitenland. voor onze tabletteerafdelingen (erva ring geen vereiste) en Inlichtingen bij: Drs. Versteeg, Erikstraat 6 te Petten of overdag Bergerweg 200 te Alkmaar, tel.: 072 - 2 22 77. Ik wil vrijblijvend meer weten over de functie "produktieman hoogovens”. Naam: Gegadigden voor een avondschoolopleiding tot laboratoriummedewerker worden aangeraden zich reeds nu per briefkaart op te geven bij; Bakhuis Roozeboom Instituut. Postbus 105 te Beverwijk of Drs. M. J. F. J. Coremans, Rozenstraat 5 te Alkmaar onder opgave van. Naam, adres (telefoonnummer), gevolgde opleiding met pakket en gewenste opleiding. Uitstekende sociale voorzieningen Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitaties - met uitvoerige inlichtingen omtrent opleiding en ervaring - te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken. Een brede belangstelling voor het onderwijs en goede organisatori sche en contactuele eigenschappen zijn gewenst. Honorering vindt plaats op basis van 2e graads bevoegdheid. Het Nederlands Instituut voor Economische en Administratieve Oplei dingen van de LOI zoekt contact met een Een grote mate van zelfstandigheid en verantwoorde lijkheid is vereist. Hij zal o.a. belast worden met de inkoop en werkvoorbereiding t.b.v. onze projek- ten en het uitbesteden van werkzaamheden aan onder aannemers Voor een jonge dynamische kracht bieden wij de mogelijkheid de funktie van hoofd-bedrijfsbureau te gaan vervullen. Onze voorkeur gaat uit naar een medewerker die enige jaren praktische ervaring heeft in soortgelijke funktie. Gezien het internationale karakter is kennis van de Engelse en Duitse taal wenselijk. Ervaring met korres- pondentie Ned. is vereist. Taak: instellen van onderzoeken naar huur waarden, huurprijs, kwaliteit en staat van onder houd van woningen; taxeren van onroerend goed; opstellen van rapporten. Vereist; tenminste LTS-bouwkunde of hiermee vergelijkbare opleiding en/of ruime ervaring in een soortgelijke functie. Standplaats: Haarlem. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2457,- per maand (bij volledige dagtaak). Aanstelling zal voor maximaal 1 jaar geschieden. Bovengenoemd salaris is inclusief de per 1 januari 1976 toegekende toeslag van 4,5°/o. Het salaris is exclusief 7,8°/o vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 6-4549/1757 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, s-Gravenhage. In verband met de sterke uitbreiding van onze produktie vragen wij voor spoedige indiensttreding enkele Uw sollicitaties gaarne te richten aan: Postbus 850 (Oudeweg 147), Haarlem Tel. inlich tingen 023-319303 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. het Secretariaat van de Huuradvies commissies in de ressorten Haarlem e.o. De EMI Holland organisatie geves tigd te Haarlem neemt met haar produktie-, verkoop- en distributie bedrijven een vooraanstaande plaats in op de Nederlandse gram- mofoonplatenmarkt. Zij maakt deel uit van het wereldwijd ver takte EMI Limited concern met Londen als hoofdzetel. Wij bieden een goed salaris in over eenstemming met opleiding en erva ring. Daarnaast 7,5 °/o vakantietoeslag, minimaal 20 vakantiedagen en goe de studiekostenregeling etc. in het bezit van het praktijkdiploma boekhouden en studerende voor het M.B.A. diploma. Voor de financiële administratie van onze produktie maatschappij zouden wij gaarne in kontakt komen met een Wij zoeken goede, bij voorkeur jonge, vakbe kwame koks Liefst met een BGP-opleiding en hotelervaring; het diploma dieetkok wordt zeer op prijs gesteld. Er zijn vakatures voor voor de dagdienst van 08.15-17.00 uur 1 weekend werken, 1 weekend vrij Grosso. Domineeslaan 93a, Zwanenburg. Tel. 02907 - 2451 Sollicitaties worden gaarne inge wacht bij de afdeling i Personeelzaken EMI - HOLLAND B.V. Tulpenkade 1, HAARLEM, telefoon: 023 - 319380, toestel 256 diensten van 08.15-13.00 uur 1 weekend werken, 1 weekend vrij. Spaarneweg 33, Cruquius - Vijfhuizen Wij zijn gespecialiseerd in cryogene techniek/- drukvaten voor vloeibare gassen voor de Europe se markt. In verband met de expansie van het bedrijf zoeken wij een Tevens vragen wij voor de afd. apparatenbouw, waar apparaten worden vervaardigd volgens diverse Euro pese codes een en een die op de hoogte dient te zijn van alle mogelijke lasmethoden en keuringseisen. In de keuken van ons bejaardenhuis worden momenteel 350 maaltijden per dag bereid Binnenkort gaan wij gekoelde maaltijden ca teren aan bejaardentehuizen in de omgeving De huidige capaciteit moet dan worden ver dubbeld Dit nieuwe, unieke projekt wordt „hotelmatig aangepakt. De presentatie van de maaltijden (plate-service) moet aan hoge eisen voldoen Er wordt gewerkt met een totaal keuze-menu, ook voor diëten. voor de diverse diensten, werktijden in overleg te regelen Tijd uitem pelijk' Jupits ook e Wa dan is de til Ameri snelh 1979 gegex ringer van e p vai am nar sch E ma pla wa ver ovc ver E ver nor aai aai wil E Uil zen Sat kor O nog doe laai pla aar zijn mu (mnl./vrl.) evt. gedeeltelijke dagtaak Tel. 023 - 339109 groep administratief personeel zoekt met spoed: die bekend is op een Audit 5. Je komt te werken bij een relatie in Hoofddorp op full-time of part time basis. 4 Leonard Springerlaan 1 Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern U gaat werken in een vroege of late shift, dus van 7.30 tot 16.15 uur of van 10 15 tot 19.00 uur De keuken is uitstekend geoutilleerd en er heerst een fijne kollegiale sfeer Salariëring volgens CAO bejaardentehuizen HAARLEMMER PHARMACEUTISCHE FABRIEK BV Hoogovens biedt ook uitstekende sociale voorzieningen waaronder een goede pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord-Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. Indien u niet ouder bent dan 40 jaar en belangstelling hebt voor deze functie kunt u de bon opsturen naar: Hoogovens, Personeelsvoorziening, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510 - 94000. voor de avonddienst van 17.00-23.30 uur 7 avonden werken, 7 avonden vrij, van don derdag t/m woensdag. De werkzaamheden, die een volledige dagtaak vormen, en in het moderne LOI-gebouw in Leiderdorp worden verricht, omvatten onder meer het onderhouden van contacten met onze docenten; het begeleiden en coördineren van de werkzaamheden van onze docenten; het meewerken aan het ,,up to datehouden van ons lesmateriaal. Een half jaar na indiensttreding wordt u bij gebleken geschiktheid adjunct-smelter, met een bruto jaar inkomen van 27.415, Na een voortgezette praktijk opleiding van ongeveer 1’/2 jaar en een cursus van 3 weken kan benoeming volgen tot smelter. Het jaarsalaris inclusief de toe slagen is dan inmiddels ruim 28.700,Wie nog verder wil, krijgt bij Hoogovens alle hulp voor studie. De sn< vooün, knachf krach, ren we 65.000 maant In een hoogoven wordt ruwijzer gemaakt. Het goed laten verlopen van het produktieproces biedt interessant werk, dat in 4-ploegendienst wordt verricht. U begint als hulpsmelter en verdient direct 26.550,bruto per jaar, inclusief de verschillende toeslagen. De vakantietoeslag komt daar nog bij. (Het salaris geldt vanaf 21 jaar.) Een gerichte vooropleiding of ervaring is niet vereist. U ontvangt een opleiding in de praktijk. I voor een bedrijf in de Waarderpolder zoeken wij een geroutineerde kracht. Je moet bekend zijn op een IBM 3277 en daarnaast bereid zijn om enig administratief werk te doen. Ben je langere tijd beschikbaar? BEL: 312640 of 319304 of kom even langs HAARLEM Zijlstraat 89 of Ged. Oude Gracht 71. Salaris volgens CAO be jaardentehuizen. Sollicita ties gaarne te richten aan R. Brookman, algemeen direkteur, Reinalda Huis/- Wim Mensink Huis, Leo nard Springerlaan 1 Haarlem, telefoon (023) 339109 Wij bieden goede salariëring prima secundaire waarden plezierige werkomgeving in zeer mo derne fabriek Voor de juiste mensen voor deze funkties hebben wij graag een goed salaris over, terwijl onze secondaire arbeidsvoorwaarden zijn aangepast aan de moderne tijd. Sollicitaties telefonisch of schriftelijk aan ons adres. De verschillende werkzaamheden bij een hoogoven worden verricht door een klein team van vak mensen. Het gaat om interessant en afwisselend werk, waarbij samenwerking met de collega’s van groot belang is. Hoogovens biedt u een plaats in zo'n team. Het instituut verzorgt bij voldoende deelname de volgende opleidingen: Cursusduur 2 jaar; toegang met: Mavo IV met wiskunde, natuurkunde en scheikunde of gelijkwaardige opleiding. Cursusduur 3 jaar; toegang met: voor bereidende cursus; Havo met wiskunde, scheikunde en liefst natuurkunde en biologie: Atheneum B en Gymnasium B. Cursusduur 3 jaar; toegang met: voorbereidende cursus; Havo met wiskunde, scheikunde en liefst natuurkunde; Atheneum B of Gymnasium B. Cursusduur 4 jaar; toegang met: Mavo IV met wiskunde, LTS-T stroom of gelijkwaardige opleiding. Cursusduur 2 jaar; toegang met: Havo onvolledig pakket. Deze cursus geeft aansluiting aan HBO-B en eventueel HTS*. Als u belangstelling hebt voor zo n veel voldoening gevende baan, schrijf dan even of bel voor een afspraak Kosten van woon werkverkeer worden vergoed Woonruimte zal in het algemeen geen probleem vormen als u uitgaat van hedendaagse (maar ook niet overdreven) huurprijzen Graag snel uw reaktie! De opleidingen die de Leidse Onderwijsinstellingen verzorgen, zijn •J::; Leidsedreef-Leiderdorp Telefoon (071) 89 92 55* ^ooronsorfiangsofficieëM^^êbruTk geno- men bejaardenverzorgingstehuis Wim Men sink Huis Hogeweg 42, Zandvoort zoeken wij voor spoedige indiensttreding een t Saterdag 8 mei die, naast het bezit van de akte volledig bevoegd onderwijzer, zo mogelijk ook over de akte handelskennis LO beschikt. ^lland^BJ De opleidingen die de Leidse Onderwijsinstellingen verzorgen, zijn binnen haar organisatie ondergebracht bij gespecialiseerde scholen s k v 1

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 24