VERZEKERINGEN HYPOTHEKEN ONROERENDE GOEDEREN H Bureau I Beijer lid NVA O Westland Utrecht Rabobank O 0I Te huur: nieuwbouw-kantoorruimte in Zwanenburg voor slechts f 100.-perm2 ■u II I ar de inboedel of op het woon- i huis en daar blijft het dan bij. De jaren verstrijken, je bezit groeit en de waarde daarvan wordt groter en groter. Maar die eenmaal afgesloten verzekering groeit niet mee. Daar schuilt een reëel gevaar in, u raakt op die manier namelijk te laag verzekerd en dat kan erg vervelende konsekwen ties hebben. DANIELS-POLYAIR i Dan hebt u ’n hypotheek nodig:hebt u nu ook een hypotheek-adviseur om mee te praten, voor de zekerheid? Voordat u het huis koopt praat u voor de zekerheid nog eens met uw makelaar. I 1 V HUIZEN-FOTO POST KWINT MAKELAARDIJ O.G. CENTRALE VERWARMING f y s Uïyyyyj De hypotheek, die wordt kwijtgescholden bij overlijden en bij blijvende algehele arbeidsongeschiktheid. I 15 MEI 1976 ZATERDAG 28 AUTOVERZEKERINGEN C. C. RASPOORT I Hypotheekbank nv I Zelf monteren te moeilijk? cieringen en Winkler’s makelaardij werken nauw samen onder één dak. Daar kunt u snel overzien hoe u de aankoop van uw huis én de finan ciering én de verzekering het aller gunstigst af kunt ronden. Met het allerbeste plan dat voor u te bedenken is, zonder moeilijk- doeneri]. Elektrische Installatie Afgekeurd? Fk /.DeBoer Z2 ZZ Den Hartog LF t Hooft b.v. 1 Magazijn ruimte -PiüOiiiL. om voor uw hypotheek de beste weg te kiezen Een huis kopen hoeft niet meer uit te draaien op een nerveuze toer tussen makelaar, banken en verzekeringen. En u hoeft ook geen geforceerde beslissing te nemen met vervelende financiële konsekwenties. Want alle vervelende mogelijk heden heeft de Oolders/Winkler kombmatie uitgesloten. Oolders finan- Rijksstraatweg 10-Haarlem. Tel. 023-259551*.Na 18.00 uur: 023-264813-312671-288618^M^M gunstig kopen en lenen, onder één UH» .1 I i I I Een zeer I I Meer dan 40 jaar ervaring. 1191 J. A. Klaassen Si. Bureau Beijer, Hypotheek-adviseurs, Heemsteedse Dreef 287, Heemstede, Je raakt langzaam maarzeker, te laag verzekerd.. Is u dat een gesprek waard? Neem dan kontakt met ons op. Bel 023 - 28.95.50, en vraag naar de heer D. A. Doelman, of de heer H. Urbach. Zij zijn hierin uw specialisten. In nieuwbouw-kantoorgebouw te Zwanenburg (bij Halfweg) is te huur: de bovenste verdieping van 600 mz. Representatieve uitvoering, o.a. met eigen opgang, lift, plafonds met armaturen, kitchenette, c.v., zonweringen. Inbegrepen: 10 eigen parkeerplaatsen. Oplevering: per aug. 76. Adres: Kruiswaal 7, Zwanenburg. Prijs: 100.- per m2 - totaal 60.000.- per jaar, excl. BTW en servicekosten. Inlichtingen: Alle andere verzekeringen, autofinancieringen, persoonlijke leningen en hypotheken. Ik verzoek vrijblijvend om inlichtingen over: CV gemonteerd door uw montage-afd. Zelfmontage C.V. Naam: Adres: Woonplaats: Telefoon: Vraagt telefonisch of schriftelijk offerte aan Dus wel de moeite waard om eens met uw polissen bij ons langs te komen! die inventarislijst krijgt u gratis. Wist u trouwens dat de Rabobank uw hele verze keringspakket gratis door licht? Zodat u precies weet wat uw verzekeringen waard zijn. een handige inventaris lijst, om te voorkomen dat er iets over het hoofd ge zien wordt bij het bepalen van de waarde. r Haarlem, Frederikspark 1/Hoek Houtplein, 023-319154 Assurantie- en Financieringsbedrijf Kantoor Wilhelminastraat 63, Haarlem, tel. 314755*, na 6 u. 072-26026 en 02502-6530. Gratis advies, op alle verzekeringsgebied. Op aanvrage zenden wij u regelmatig geheel vrijblijvend foto's van huizen in de door u gewenste prijsklasse. Hagelingerweg 7 Santpoort Telefoon 023-.J7 40 50. Een duidelijke handleiding en onze gratis bege leiding lossen letterlijk alle problemen op. En u krijgt garantie op materialen en goed functio neren. Stuur ongefrankeerd onderstaande bon naar: machtiging 42 DENNENLAAN 187 - ZWANENBURG (N.H.) TEL. 02907-3043 (Landelijk erkend gastechnisch installateur) geld en goede raad De enige hypotheek die niet alleen automatisch wordt kwijtgescholden bij overlijden, maar ook bij algehele blijvende arbeidsongeschiktheid. De offerte voor een No-Risk hypotheek kan als het nodig is in twee of drie dagen rond zijn; de No-Risk hypotheek kan zowel lineair als op basis van annuïteiten worden afgelost; de maandbedragen worden automatisch géinkasseerd. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met uw makelaar, assurantie adviseur of ons kantoor in uw buurt. Wij houden rekening met uw gezin. In de praktijk is het vaak zó, datje een verzekering afsluit op De inboedelverzekering en opstalverzekering op indexbasis Bij de Rabobank ligt een stuk zekerheid voor u klaar Bij deze verzekering wordt het verzekerde bedrag jaar lijks automatisch aangepast op basis van het indexcijfer van het Centraal Bureau voorde Statistiek. bruikbare ©tip BETONGARAGES div. afm. v.a. 1450,- BETON- TUINSCHUREN div. afm. v.a. 875,- BETON- TUINSCHUREN 2 meter hoog en ge plaatst per strekkende meter 48,- Minder dan 10 meter 15% extra Exclusief 16% b.t.w. Alles geplaatst Vraagt vrijblijvend onze folder A en B BETONBOUW Barrierweg 239 Eindhoven Tel. ook ’s avonds: 04998-1200 040-430871-434643 Voor vlotte reparatie: Elektro Technisch Installatiebureau v/h Makelaars o.g., Buitenveldertselaan 5, Amsterdam, Tel. 020-447166 Te koop gevraagd/eventu- eel te huur/ook nieuwbouw objekten komen in aanmer king. van ca. 1000 m2 (gelijkvloers). Bereikbaar voor groot ver voer en voorzien van laad- perrons. Inrijhoogte min. 360 cm. Voldoende grond moet aanwezig zijn voor het parkeren van auto's enz. Verder voorzien van kantoorruimte en show room van elk min. 200 m2. Beslist geen industrieter rein. Brieven onder Nr. 7050. Aletta Jacobsstraat 160, Haarlem tel. 023 - 334769 - 020 - 412000 Alleen voor eerste klas maatschappijen. Di rect dekking en afgifte groene kaart. Over name volledige no-claimkorting. No-Risk hypotheek Een hypotheek is een afspraak over het geld daf u krijgt. En betaalt, zo’n twintig, dertig jaar lang. Dat kan in Nederland op meer dan 23 verschillende manieren. Allemaal met andere financiële konsekwenties. U staat nu voor de keus. Maar denk erom, die keus is bepalend voor uw komende twintig, dertig jaar. Wat hebt u nu aan ons? Wij geven hypotheek-advies. Wij nemen de ver schillende mogelijkheden voor u en met u door. Daarover krijgt u dan een schrif telijk rapport. Met alle cijfers nuchter en overzichtelijk op een rijtje. In het rapport worden allerlei aspekten belicht, tot en met geldontwaarding en belastingaftrek toe. U krijgt advies welke hypotheek in uw geval het beste past. Met vermelding naar welke hypotheekgévers u kunt gaan, wat u daar kunt bereiken, en hoe. Er wordt u geen hypotheek aangepraat. Uw rapport is onpartijdig. En onaf hankelijk. Het geeft u het inzicht om voor uw financiële toekomst een betrouw bare keus te maken. öj mMen wfefetetr tod makelaardij o.g./lid n.bon. JA De Rabobank heeft een verze kering, die een effektieve be- beveiliging vormt tegen het gevaar van te laag verzekerd raken: Natuurlijk werkt een der gelijke verzekering eerst goed, als de verzekerde som van het begin af juist is vastgesteld en aangepast wordt bij aanschaffing nieuwe inboedel of bij verbouwing. b I 1

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 28