typiste g Schiphol biedt werkgelegenheid HOOGOVENS IJMUIDEN E^^haven^k schiphol 1 A if TYPISTE HOE VERKOOP JE MORGEN EEN PAS VOLTOOID SCHILDERIJ ik zou buiten willen werken in de havens, aan de grens of op een vliegveld veel afwisseling mensen om me heen 'I HOOFDBOEKHOUDER SPD I en II. 32 SATERDAG 15 MEI 1976 I I I I I I I Veel promotiekansen 1 I I I Uitstekende sociale voorzieningen Rt in ia .1 Hoof I Waker bij Hoogovens gewaardeerd vakman I Naam: Voornaam: Geboortedatum: Adres: Woonplaats: Gehuwd/ongehuwd HF 822 I Taken: Opleiding: Salaris: W7 adverteer in de krant ló I l Dat kan bij de DOUANE maar dan moet U op 1 januari 1977 minstens 18 en niet ouder dan 27 jaar zijn. Ook moet U goede ogen hebben (een bril behoeft geen bezwaar te zijn) en minstens 1.70 m lang zijn. Misschien heeft U een MULO/MAVO-diploma; dat kan een aanbeveling zijn, maar is niet vereist. Ook als U dit jaar eindexamen doet kunt U dus solliciteren. Het salaris bij indiensttreding: 18 en 19 jaar f 1350,- per maand. 20 en 21 jaar f 1436,- per maand. 22 en 23 jaar f 1522,- per maand. 24 en 25 jaar f 1619,- per maand. 26 en 27 jaar f 1675,- per maand. De salarissen zijn exclusief een toeslag, welke afhankelijk van salaris f 66,- tot en met f 76- per maand bedraagt. Daar komt nog bij een vakantie-uitkering van 7,8%. Daar kunnen nog bijkomen een toelage voor onregelmatige dienst en een eventuele tegemoetkoming in de pensionkosten. De opleiding voor deze functie zal gedurende de eerste 4 maanden plaatsvinden aan het Douane-opleidingsinstituut te Elspeet, alwaar U intern zult verblijven. Deze opleiding begint 1 januari 1977. Ik wil vrijblijvend meer weten over de functie ’walser’ Op Schiphol zijn 350 verschillende bedrijven gevestigd waar in totaal ca. 24.000 mensen werken. Het beheer en de exploitatie van de luchthaven zijn in handen van de N V. Luchthaven Schiphol met zelf 1.100 medewerkers. Hier bestaat een vakature voor een MULO/MAVO-4 diploma en type-diploma en/of type-ervaring. Op het bureau van de Hoofdingenieur- directeur voor de Landinrichting in de provincie Noord-Holland te Haarlem is plaats voor een: Kanl Post; Tel. Tel. Klac zatei voor U kunt zo’n vakman worden bij Hoogovens. Als walser gaat u af wisselend en interessant werk in 4-ploegendienst verrichten. Samen met ’n paar collega’s bedient u een walsinstallatie waarmee plak ken staal met groot vakmanschap tot plaatstaal of blik worden uitge walst. Het gaat in zo’n klein team om een goed samenspel. De machine doet het werk, maar het vakmanschap van de walser en de samenwerking in de ploeg bepalen de kwaliteit van het produkt dat geleverd wordt aan de afnemers van Hoogovens. Deze maken er schepen van, auto’s en al die andere produkten waarin staal is verwerkt. f 25.580,- bruto per jaar Als walser in opleiding verdient u meteen circa f 25.580,- bruto per jaar, inclusief toeslagen, waaronder die voor de 4-ploegendienst. De vakantietoeslag komt er nog bovenop. Hoogovens verschaft de walser zekerheid van promotie. Wie zijn werk goed doet, weet van tevoren wat zijn doorgroeimoge lijkheden zijn. Zo kunt u na 2 jaar en 2x een cursus van één week op circa f 26.450,- bruto per jaar komen (met toeslagen, excl. vakantiegeld). Na nog eens 2jaar ligt uw inkomen - bij gebleken geschikt heid - rond de f 27.750,- bruto per jaar, excl. vakantietoeslag. Na een volledig kosteloze opleiding [totale duur 2 jaar] volgt benoeming tot assistent [maandsalaris max. f2011,- toeslag f 91,-] met promotiemogelijkheid tot assistent A [maandsalaris max. f 2235,- toeslag f 101,-]. Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput, maar dat hangt van Uw capaciteiten af. Schriftelijke sollicitaties, uiterlijk 5 juni 1976, onder vermelding van vacaturenummer 5-3400/1757 [in linkerbovenhoek van briefen enveloppe] zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1 te ’s-Gravenhage. Wilt u meer weten? Geïnteresseerd in de opleiding tot walser? Stuur dan onderstaande bon naar Hoogovens, Personeelsvoorziening, Antwoordnummer 94000 (geen postzegel), IJmuiden. Wie kan walser worden? Mannen van 21 tot 35 jaar, liefst met LTS. kunnen worden opgeleid tot walser. Gevoel voor techniek is een goede basis. Vakkennis en ervaring doet u op bij Hoogovens. He Belts New len gen", wete speci den bij l Ierse zich He bloec giste polit: rone mom Het door tijds dood het Af BI heef verg men slacl X Z3 O ra ra ld cn o Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern Kandidaten worden uitgenodigd hun schriftelijke sollici tatie - binnen 14 dagen na verschijning van dit blad - te richten aan de Hoofdingenieur-directeur voor de Land inrichting, Postbus 3005 te Haarlem. Eventuele inlichtin gen kunt u telefonisch verkrijgen onder nr. 023 - 319021 toestel 115 afhankelijk van leeftijd, opleiding en erva ring tot maximaal 1.809,- bruto per maand. Beneden de 21-jarige leeftijd vindt jeugdaftrek plaats. Vakantie toelage: 7,8%. Voorts zijn de gebruikelijke rechtspositieregelingen van toepassing. Opleiding? MULO/MAVO typediploma dachten wij. En een goede kijk op de moderne talen. Zij gaat een salaris verdienen waarover geen AOW/AWW-premie wordt ingehouden - dat betalen wij. Wel stellen wij als eis dat zij binnen een redelijke afstand van de luchthaven woont of gaat wonen. Daar staat een tegemoetkoming in de vervoerskosten tegenover. Interesse? Schrijf vlug even uw brief met de nodige gegevens over uzelf, uw opleiding, uw ervaring en onder vermelding van nr. 50/HD aan het bureau Personeelszaken van de NV. Luchthaven Schiphol te Schiphol-Centrum heili I ving door knut gew: past, dert algei Zc aan omd Nu een een aan een verb huis via i ken doer M stra: tigei kral deri te p rede eige nisti sten het het het heic niet de i een Mis: zact geri gen ingi kers zijn H wet tocl voo dat een ma; een hun kwt wor den spe< wor aan ook red Ant het daa wm Hoogovens heeft uitstekende sociale voorzieningen, waaronder een goede pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord-Holland en in Zuid- Hollandtot Leiden. Zij moet niet alleen snel, maar ook efficiënt werken - zoals iedereen opeen internationale luchthaven. Vlot en korrekt brieven en rapporten typen, merendeels van koncept. Zelfstandig. Schrikt niet van Frans, Duits. Engels of speciale luchtvaart- terminologie. Zij krijgt haar bureau in het administratieve hart van Schiphol. PZ nact slag» van men „een tane daad Ulril Spaa bom. voor riën! Heeft U belangstelling? Solliciteer dan naar de functie van douane-ambtenaar I typen van brieven, rapporten, versla gen e.d. bij toerbeurt bedienen van de telefoon centrale verdere heden. Middelgrote, internationaal opererende bag- germaatschappij, gevestigd in de randstad, zoekt een Onze gedachten gaan uit naar een betrouw bare, aktieve medewerker, met zin voor kos tenbewaking en het produceren van calcula- tiegegevens, die zelfstandig werkt met hulp v. enige assistenten en bekend is met gebruik v. moderne administratieve apparatuur. Sollicitaties die vertrouwelijk zullen worden behandeld zien wij gaarne tegemoet onder No. 4610 van dit blad. voorkomende werkzaam- «ll Uil III* ocol SS nel

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 32