Zonnige Evangelisatielanddag u heeft het in weekend begeven Knutsel mee met de krant Turnstrijd in Driehuis DAGJESMENSEN ZORGDEN VOOR GROTE DRUKTE OP WEGEN Agenda Veel vernielingen Pers met Luilak Aanhangwagen gestolen Raadscommissie praat over veiligheid en hulp in tunnel M in dit Damiate In 5 .',1 Jeep van „Reddings Brigade” I I I RAVAGE IN REDDINGSPOST ONDANKS FILES GEEN PROBLEMEN MET VERWERKING VERKEER VI BI Jan Pannekeet bij Plattelandsvrouwen Bijenzwerm geschept ■l 19 7 6 DINSDAG JUNI 8 IJMOND D I 6 IJ.R.B. vraagt steun voor aanschaf nieuwe Hulpverlening TI. Velsen-IJniuiden Heemskerk INSLUIPING IN NIET AFGESLOTEN WONING Castricum AMSTERDAMMER IN SANTPOORT AANGEHOUDEN F opening 12-6-1976/ Velsen-Noord Wijk aan Zee Beverwijk let op Is, f) werkstukken In I (Van een onzer verslaggevers) Maak iets en win een prijs. F De Nederlandse spoorwegen F 13.30 (Van een onzer verslaggeefsters) (Van een onzer verslaggeefsters) 4a. in Dinsdag vertrokken. Main Ore, Monrovia. UTRECHT. Zoals ieder jaar waren de Duitsers in de buitenlandse stroom van toeristen weer het sterkste verte genwoordigd. Verder noemde men het aantal Fransen en Belgen, dat Nederland binnentrok opmerkelijk. Dat het bezoe kersaantal dit jaar niet hoger heeft gele gen is er een gevolg van dat de zomer vakantie in het verschiet ligt, waaruit ook verklaarbaar is dat meer dagtoeris- ten dan anders in ons land zijn geweest. turnen onderlinge Instructiebad Zeewijk, moeder en kind 9.15- 10.15 en vrij zwemmen 14.15-15.15 u. BEVERWIJK. Op de laatste avond van het seizoen van de Plattelandsvrou wen, afdeling Beverwijk, komt de heer Jan Pannekeet een couserie houden over de Westfriese taal. De bijeenkomst is in gebouw The Odd Fellows aan de Prin- sesselaan en begint om half acht, hrk bc BEVERWIJK. In de voortuin van een woning aan de Beverwijkse Populie renlaan streek maandagmorgen plots klaps een bijenzwerm neer. De zwerm is door een imker geschept en naar elders overgebracht. In het pinksterweekend heeft de red dingsbrigade driemaal hulp moeten bie den. Zondagmiddag rond half drie ging men met de brandingsboot op een omge slagen zeilboot af, die ongeveer twee mijl uit de kust lag. De opvarende, een 21-jarige Duitser, die verkleumd op de kiel zat, werd naar het strand terugge- WEDSTRIJD voor meisjes en jon gens van 5 tot 12 jaar. Maak van Damiate kranten een werkstuk. Ge len woer BE sterv bij o in h< huis jongi terda zegg< gesla gevoi lag. het i DIVERSEN Za jarig van door kneu zieke bilist politi On viel op et uit gebr< val 1 het Ro: twee van i rend, ontw het l HE treed centi beke MacI en z In d Teru Bovendien zijn het weekeinde na He melvaart ook veel buitenlanders in ons land geweest. Door de late Pinksteren waren er geen bloeiende bollen en bloe sems meer te zien en was als gevolg daarvan ook de Keukenhof gesloten. Een andere reden voor minder bezoek. IJMUIDEN. De landrover van de IJmuider Reddings Brigade heeft het op tweede pinksterdag om vier uur bege ven. Juist toen men samen met een agent vand e strandpolitie op patrouille naar Zeebad wilde gaan, vloog de bedra ding van de jeep in brand en daarmee was het oude vervoersmiddel afgeschre ven. De IJ.R.B. heeft al een actie lopen om de jeep zo spoedig mogelijk te ver vangen en met dit probleem bleek hoe hard de landrover aan vervanging toe is. De Nederlandse spoorwegen hebben Tweede Pinksterdag meer reizigers ver voerd dan op een normale zondag. Er zijn veel dagjesmensen per trein naar de kus.t gereisd, aldus een woordvoerder van de NS, en ook naar Geileen, waar een popfestival werd gehouden. Alle treinen die de NS overal in het land achter de hand hield moesten worden ingezet. De meeste treinen zaten zeer vol, aldus de N.S. (Van een onzer verslaggevers) HEEMSKERK. Onbekenden hebben in de nacht van zaterdag op zondag een enorme ravage ingericht in de post van de reddingsbrigade op het strand. Om in het gebouwtje te komen heeft men een paar ruiten ingedrukt. DIVERSEN WOENSDAG 9JUNI Openbare bibliotheek, De Zwaanstraat Volwassenen 14,30-17.50 en 19-21 uur. Het „strandwachtfonds” van de IJ.R.B. bevat al 2500,aan giften, maar voor de aanschaf van een nieuwe jeep is zeker twintig maal d'it bedrag nodig. De reddingsbrigade doet daarom een beroep op iedereen zijn bijdrage te storten. Dat kan op rekening 48.59.75.955 bij de Am- ro-bank in IJmuiden. Jongste meisjes (circa 9-11 jaar) 1. Marina Potter, SBIJ 34,40 p.; 2. Anne- maria Kramer, SBIJ 32,60; 3. Barbara Bruggenkamp, TVS 32,-; 4. Sonja Koene, SBIJ 31,95; 5. Carolijn Mees, TVS 31,30; 6. Erica Hoogzaad, Velsen 30,80; 7. Oria- na Eelsing, TVS 30.50. SANTPOORT. Uit een woning aan de Santpoortse Dreef, waarvan de ach terdeur niet afgesloten was, zijn autopa pieren, een tas met kleding en studie boeken gestolen. Geen van de bewoners was thuis. Elk werkstuk moet voorzien zijn van een kaartje, waarop duidelijk je naam, voornaam, adres, plaats en leeftijd vermeld staan BIOSCOPEN Corso Theater, Dorpsstraat. Dinsdag 20 uur „De kanonnen van Navarone”. Nog maar een paar dagen en het is zover. Dan zijn de werkstukken voor de grote wedstrijd en tentoon stelling ingeleverd. In de logiessector zijn vrijwel nergens problemen geweest met het onderbren gen van binnen- en buitenlandse toeris ten. De drukte concentreerde zich vooral op de kust. In Zandvoort, Noordwijk, Bergen en Haarlem was de accommoda tie nagnoeg volgeboekt. De andere kust plaatsen hadden een goede tot zeer goe de bezetting, hetgeen ook van de accom modaties in Amsterdam en Den Haag kon worden gezegd. Doe mee. Maak van Damiate kranten (Haarlems Dagblad, IJmui der en Beverwijkse Courant) een leuk of mooi werkstuk. Het mag van alles zijn. Je mag knippen, scheuren, vouwen, plakken, kneden, beschilderen.en nog veel meer. De opsomming van de taken is afge leid van een aantal doelstellingen, zoals het bevorderen van de verkeersveilig heid, het voorkomen en bestrijden van overtredingen en misdrijven, het voorko men en bestrijden van brand en grote ongevallen het verlenen van hulp bij ongevallen, het bevorderen van de vei ligheid in en rondom de woning en het bevorderen van de veiligheid bij de bouw en het onderhoud van woningen en industriële vestigingen en bij de aan leg van wegen. Uit de gemeentestatistiek zijn voorts gegevens geplukt over de werkelijke veiligheid in de gemeente (aantal onge vallen, branden enz.). Op deze manier kan enigszins nagegaan worden wat het resultaat is van de gemeentelijke in spanningen. Op zaterdag en zondag 12 en 13 juni mag iedereen gratis al die mooie of leuke werkstukken komen bekijken. i En dit alles, is.omdat het nieu we gebouw van Damiate Pers aan de Oudeweg in Haarlem, waar ook deze krant wordt gemaakt, geopend wordt op 12 juni 1976. VELSEN. Uilt een loods van een machinefabriek aan de Middenhaven- straait is een twee-assige aanhangwagen gestolen, van het merk Solingen. Uilt een Mercedes, die in dezelfde loods stond geparkeerd, wenden de autobescheiden weggenomen. VELSEN. De raadscommissie van bijstand voor algemene zaken vergadert woensdagavond, 9 juni in het stadhuis. Op de agenda staat allereerst het ont werp van de doeistellingsnota Veiligheid. Een groepje ambtenaren heeft in op dracht van het gemeentebestuur eens op papier gezet, wat de gemeentelijke taken zijn op het gebied van de veiligheid. Ook is aangegeven, welke „instrumenten” (mankracht) de gemeente ter beschik king heeft, om die taken te vervullen. Maandag vertrokken. Messiniaki Bergen, Gibraltar: Holsten- tor, Cont. Plat, Velsen; Nikolay Podvios- kiy, Antwerpen; Baldur, Lulea, IJmui- den; Sea Bure, Cont. Plat; Mobil Jade, Bremen ;Arctic Shore, Cont. Plat, Velsen. Dinsdag aangekomen. Pami, Goole; Litania, Ala; Siddes Soipper, Cont. Plat, IJmuiden; Schelden- borg, Hudiksval, Zaandam. den; Parkesgate, Kings Lynn, IJmuiden; Frendo Pride, Esbjerg; Star Heranger, Brake, Velsen; Scoll Progress, Great Yarmouth, Zaandam; Tor Britannia, Go thenburg; Priamos, Norfolk; Domino, Gotenburg; Britanis, Bergen; Avax, Aal borg. VELSEN. Zoals wij zaterdag reeds berichtten hebben in de Waterloozaal de selectiegroepen turnen van de Velser Sportstichting onderlinge wedstrijden gehouden. Voor de goede orde laten wij hieronder de volledige uitslagenlijst vol gen. In de gemeente werden zeven licht masten omgehaald, vuilcontainers wer den omgegooid, auto’s werden de rijweg op geduwd en er werd over de daken gelopen, autobanden werden in brand gestoken, ruiten vernield, vlaggen gesto len, caravans omgegooid, automaten ver nield, en op sommige plaatsen werden koeien uit de weidss gejaagd. In enkele gevallen heeft de politie daders gevonden in welke gevallen nu een onderzoek wordt ingesteld. Zondag vertrokken. Norfolk Shore, naar Cont. Plat, IJ muiden; Arctic Shore, Cont. Plat, Vel sen; Marga Kiepe, Aalborg; Sirocco, Wilhelmshaven; Nerlandia, Hamburg, IJmuiden; Balbina, Laskhirra, IJmuiden. Oudere meisjes (vanaf 12 jaar): 1. Rita Krab, SBIJ 36,85: 2. Connie v. Haaster, Velsen 36,35; 3. Mia Hamers, Velsen 35,75; 4. Nancy Eelsing, TVS 35, Petra Windmeijer, Velsen 35; 6. Lineke v. Urk, SBIJ 33,25, Helen v. Splunder, TVS 33,25. Maandag aangekomen. Baltysky 69, van Leningrad; Lotte Skou, Galveston; Mangen, Kristineham; Irma Graebe, Stettin, Beverwijk; Mam my Yoko, Middlesborough; Bison, Cont Plat, IJmuiden; Car Express, New Ross; Falkenberg, Karlstad, Zaandam; Stein- bukk, Bergen; Sommen, Halmstad; Kent Shore Cont. Plat, IJmuiden; Theodor Storm, Mia Del Plata; Arctic Shore, Cont. Plat, Velsen; Afran Venus, Tampi co; Winona, Yokohama; Gretchen Von Allworden, Wismar; Noorbeek, Sorneas; Norfolk Shore, Cont. Plat, IJmuiden; Falknes, New Castle; Rijnborg, Helsinki; Grete Theresa, Londen; Bucklow, Rot terdam. VELSEN. De traditionele Luilak heeft ook dit jaar weer het inmiddels traditioneel geworden aantal vernielin gen opgeleverd. Vrijdag vertrokken. Tevla, Kopenhagen; Saturnus., Ler wick; Furenes, New Castle; Koporye, Lapallice; Hilstentor, Cont. Plat, Velsen; Sula Salvator, Cont. Plat; Correct met ponton, Kopenhagen; Velikiy Usting, Gyon, Velsen; Stella, Malö; Mobil Jade, Bremen; A King-1, Gr. Yarmouth; Del ta, Southampton; Gumba Enterprice. Leith; Maasbank en Holmvik, Cork, IJ- muidtn; Sea Bure, Cont. Plat; Amstel - hof.U.S.Golf, IJmuiden; Morbiham, Con- carneau, IJmuiden; Arona, Rotterdam; Colston, Golle; London Grenadier, Bilba- o; Holstentor, Velsen, Cont. Plat. bracht en wat later werd ook met veel moedte de zeilboot geborgen, ’s Morgens had de IJ.R.B. al een rubberboot van de kop van de Zuidpier gehaald, die onbe mand was af gedreven. Ook is op eerste pinksterdag een grote zoekactie gehou den naar een 80-jarige man, die op het vakantiecentrum De Seinpost verbleef en tijdens een strandwandeling was zoekgeraakt. Om vijf uur heeft men met medewerking van de Vrijwillige Bloe- mendaalse Reddingsbrigade een speur tocht langs het strand en de duinen tussen IJmuiden en Bloemendaal gehou den, overigens zonder resultaat. Pas om half negen ’s avonds is de bejaarde te ruggevonden, terwijl hij in IJmuiden wandelde. Veel van onze bekende attractiepunten hebben van het plotseling mooi gewor den weer geprofiteerd. De btlangrijkste trekpleister was het recreatiecentrum, annex safaripark Beekse Bergen met 51.000 bezoekers. Daarna volgden het ponypark Slagharen, Madurodam, de Ef- teling, het Eurorecreatiecentrum, Duin- rell camping, Avifauna, de Scheveningse Pier, het Rijksmuseum en de Linnaeus- hof. Het verkeer heeft geen grote pro blemen te zien gegeven, al hebben zich hier en daar filevormingen voorgedaan, speciaal op de plaatsen waar aan de rijkswegen wordt gewerkt. De grote trek Haven afkomstig uit het Stedelijk Museum Delft. Geopend tijdens de kantooruren. DIVERSENDINSDAG 8 JUNI Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 uur. WOENSDAG 9 JUNI Sportfondsenbad, Kui- kensweg. Geopend van 7-10, 12.30-13.15 en 14.15- 15.15 uur. Buitenbad geopend van 9-18 uur. Hulpdienst Help een Handje. Van maandag tot en met zaterdag van 8-10 uur: Zeestraat 81, tel. 24617 of bij de bekende wijkhoofden en medewerkers. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 uur. Openbare bibliotheek, Kerkstraat 44: vol wassenen 10-12.30, 14-17.30 en 19-21 uur, jeugd 14-17.30 uur, speel-o-theek Leentje Beer geo pend van 19-21 uur; Amstelstraat 44: volwasse nen en jeugd 14.30-17.30 en 19-21 uur: Kings ford Smithstraat 110a: jeugd 14.30-17.30 uur- Marktterrein, Markt. Optreden Peppi en Kokki om 13 uur in het kader van de festiviteiten rond Beverwijk 700 jaar Mark- trechten. Meerplein achter de Breestraat. Muzikale show door alle muziekkorpsen uit Beverwijk en Wijk aan Zee in het kader van de festiviteiten rond Beverwijk 700 jaar Mark- trechten, aanvang 20 uur. Alarmnummers: politie en brandweer 25555, milieuklachten 96000. DINSDAG 8 JUNI Openbare bibliotheek, Wijkerstraatweg. Vol wassenen 19-21.30 uur, jeugd 19-20.30 uur. WOENSDAG 9 JUNI Openbare bibliotheek, Wijkerstraatweg. Vol wassenen en jeugd 14.30-17.30 uur. van buitenlandse toeristen kwam zater- dagmorgen op gang. Zondag was het kalm op de wegen, maandag echter aanzienlijk drukker toen veel dagjes mensen zich op de weg begaven. Niette min is het verkeer op tweede Pinkster dag „zeer geleidelijk” verlopen, aldus de verkeerscentrale van de rijkspolitie in Driebergen. Files deden zich deze dag veel voor op de Zeelandroute, met name op het Hellegatsplein en de Flevodam. Ook tussen Utrecht en Maam werd filevorming geconstateerd. Het verkeer in het westen van het land leverde de rijkspolitie geen enkel probleem op. Men constateerde toen een gestage verkeers stroom van naar huis terugkerende Duitsers oostwaarts en van eveneens huiswaarts rijdende randstedelingen in westelijke richting. Zondag aangekomen Maro, van Rotterdam, Zaandam; Ca- racs, Antwerpen; Adele J., Vaenersborg; Gisela, Oporto, Velsen; Glenpark, Ant werpen, IJmuiden; Smit Lloyd 3, Cont. Plat, IJmuiden; Christel, Kotka; Ceres, Bremen; Abel Santa Maria, Las Palmas; Coenraad Kuhlman, Hudiksvall; Mobil Jade, Bremen; Jupiter, Bergen; Holsten tor, Cont. Plat, Velsen; Gulf Challenger, Cont. Plat; Baldur, Lulea, IJmuiden;Sea Bure, Cont. Plat. BIOSCOPEN Cinema Marquette, Ruysdaelstraat. Dinsdag 19.30 uur „The Sound of music”. TENTOONSTELLINGEN Gemeentelijk expositiegebouw. Const. Huy- gensstraat. Van 7 tot en met 20 juni documen taire tentoonstelling „Pompei in leven en kunst”, geopend op woensdag, zaterdag en zondag van 14-17 uur. DIVERSEN BIOSCOPEN City, dinsdag 20 uur en woensdag 20 uur: „Smokkelschip Lucky Lady” Het Filmhuis, Velsen, Kanaalstraat, 20.30 u.' „Electra” TENTOONSTELLINGEN MUSEUM Beeckestijn, Velsen-Zuid. stijlka mers en oude gebruiksvoorwerpen Dagelijks geopend van 14 tot 16.30 uur. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Cen trum Moerbergplantsoen. Geopend van 9.30 tot 12 uur en van 14 tot 16.30 uur. Bedrijfsmuseum Hoogovens, Bessemerstraat, Velsen-Noord, woensdag van 11 tot 15 uur en op aanvraag schriftelijk of telefonisch onder nr. 02510-91022 of 93088. Pencentrum, Kanaalstraat, IJmuiden Totale overzichtstentoonstelling 100 jaar Noordzeeka- naal en IJmuiden dgl. 14-17 u. (Beh. ma), di. do. en vrij, ook 10-12 u .en donderdags 19-21 uur. Museum van Gelder, De Doodweg, Velsen Nrd.: tentoonstelling 80 jaar van Gelder, oud ste industrie aan het kanaal, geopend dl, wo, do, en vrij, van 14-16 uur. Ruïne van Brederode, Velserenderlaan, Santpoort: 18 Heren van Brederode, dgl. 9.30- 12 u. en 13-17.15 u. (beh. ma.). DIVERSEN Stadhuis Velsen, Plein 1945, van maandag t.m. vrijdag te bezichtigen van 10-12 uur. Speeltuin „In Veilige Haven”, Herenduin weg, geopend woensdag van 13.30 tot 17 uur. Alarmnummers: politie 10933, ongevallen dienst 15400, Hoogovens 02510-96000, brandwee Santpoort 370750, Velsen-Noord en IJmuiden 20750. Interkerk. Stichting voor Gezinsverzorging, Spreekuur dag. van 9 tot 10 uur. velserduln- weg 52, IJmuiden, tel. 11830. Sociaal Advies Bureau, spreekuren woens dag: Wit-Gele Kruis, Zeeweg 20, IJmulden- Oost, 9-10 uur. Bureau Petrakerk, Spaarne- straat 8, IJmuiden, 11-12 uur. Sociëteit „Asterix”, Larixstraat, woensdaga vond geopend. Centrale bibliotheek, Plein 1945, 14.30-17.30 en 19-21.30 uur, filiaal Zeewijkplein 14.3Ó-17.30 uur. IVelserbad, Woensdag 6.45-8.00 u: 9.40-10.45 (dames 13.30-14.30 14.45-15.45 en 21.30-22.30 u). Daarna komt ter sprake de nieuwe overeenkomst met Rijkswaterstaat over de sleepdienst in de Velsertunnel. Vol gens de bestaande regeling voert de gemeente Velsen de sleepdienst in de Velsertunnel (een rijkstunnel) uit met materieel van Rijkswaterstaat en met personeel van de eigen gemeentelijke brandweer. De gemeente krijgt jaarlijks van Rijkswaterstaat een vaste vergoe ding van 10.000 en een vergoeding voor de kosten van lonen en sociale lasten van 5 brandwachten. Deze overeenkomst voldoet niet meer; enerzijds omdat de werkzaamheden in de tunnel veel man kracht eisen, anderzijds omdat het mate rieel versleten is. Er staat nu een nieu we overeenkomst op stapel, volgens wel ke de gemeente twee bergingswagens aanschaft en bemant, en van het' rijk een bedrag van 226.385,— per jaar krijgt. De sleepdiensten worden dus een geheel gemeentelijke aangelegenheid, op kosten van het rijk. Tenslotte wordt nog gesproken over de aanbevelingen, die de burgemeester regelmatig doet voor collectes, en over de inkomsten, die ambtenaren en be stuurders ontvangen voor bijbanen, die min of meer uit hun functie voortvloei en. De vergadering begint om half 8 en is voor belangstellenden toegankelijk. SANTPOORT. Vannacht is Santpoort een 27-jarige Amsterdammer aangehouden. De man werd betrapt bij een poging tot diefstal van twee auto’s in de Frans Netscheriaan. De Amsterdammer is ingesloten. BIOSCOPEN Kennemer Theater, Zeestraat. Dinsdag 19 en 21.15 uur „Tiroler Sexfestijn”, 19.30 uur „The good, the bad and the ugly”. Luxor Theater, Breestraat. Dinsdag 19 en 21.15 uur „Wie niet weg is is gezien”. TENTOONSTELLINGEN Kennemer Oudheidkamer, Huize Scheij- beeck, Velserweg 2. Geopend op woensdag van 14 tot 17.30 uur en op donderdag van 19.30-21.30 uur. Voor groepen op aanvraag bij P. Prins, Lijsterbeslaan 23, Beverwijk, tel. 25120. Stadskantoor, Pres. Kennedyplein. Van 9 juni tot en met 7 juli expositie keramiek, van Vrijdag aangekomen. Heron, Noordzee; Prinses Margriet; Noordzee; Sula Sulvator, Cont. Plat; Antarctie, Grimsby, IJmuiden; Tyne Bridge, Rotterdam; Hogezand, Noordzee, IJmuiden; Giethoorn, Noordzee, IJmui den; Sirocco, Rochester; Sea Bure, Cont. Plat; Maasbank, Rotterdam, IJmuiden; Andreas Boye, Colchester, IJmuiden; Holstentor, Cont. Plat, Velsen; Nerlandi- a, Rotterdam, IJmuiden. ster dag een bezoek gebracht aan de Evangelisatie Landdag in park Velzer- beek in Velsen. Een traditioneel gebeu ren, dat dit weekeinde nog werd opge luisterd door schitterend zomerweer. Het was niet alleen boordevol in de grote evangelisatietent, maar evenzeer daar buiten. Men zat in het gras, zon of schaduw, al naar wens. Luisterde toe en zong mee. De ochtenddienst werd inge leid met een toespraak van de heer S. J. Abspoel.In de ochtenduren sprak onder meer ds. W. Hessels, in de beide middag- diensten werd onder meer het woord gevoerd door ds. R Reiling en evangelist Th. Dikkes. „The Revival Singers” en het combo „Exodus” hadden verder evenzeer de volle aandacht. Ook van degenen, die verder op het uitgestrekte park zich bevonden, want luidsprekers zorgden er voor dat woorden zowel als muziek overal hoorbaar waren. DINSDAG 8 JUNI Progress Sociëteit, Const. Huygensstraat. Geopend vanaf 20 uur. Donkey Shot, A. Verherentstraat. Geopend vanaf 20 uur. WOENSDAG 9 JUNI Zwembad Waterakkers, Kerkweg. Geopend 7-8, 12-13, 16-17.30 EN 20.15-21.30 uur. Buitenbad geopend van 7-20 uur. Kinderboerderij, Vrljburglaan. Geopend van 14-17 uur. Bowlingcentrum, Vrljburglaan. Geopend van 12-01 uur. Progress Sociëteit, Const. Huygensstraat. Geopend vanaf 20 uur. Openbare bibliotheek, Kerkweg 45. Volwas senen 14-17.30 en 19-21 uur, jeugd 14.30-17 uur. Gemeentehuis, Burg. Nielenplein. Openbare vergadering raadscommissie milieuzaken, aan vang 19.30 uur. Alarmnummers: politie 39111, brandweer 32131, milieuklachten 96000. TENTOONSTELLING van werk stukken in de Vishal, Grote Markt te Haarlem, op 12 en 13 juni 1976. Inlevering van werkstukken op vrijdagmiddag 11 juni in de Vis hal, van 3 tot 6 uur. Zaterdag vertrokken. Severn Bridge, Velsen, Nouadhibou; Murgash, Gent; Nortruck, IJmuiden, Cont. Plat; Black Osprey, Wesit-Indië; Hans Oldendorff, IJmuiden, Piombino, Annoula 2, Duinkerken; Hans Olden dorff, naar Piombino, IJmuiden; Evgenia K. Chimples, Gibraltar; Andreas Boye, Helsingborg, IJmuiden; Whitegate, Sou thampton; Milles, Bremen; Kentshore, Cont. Plat, IJmuiden; Machaon, Soera- baja; Mary.M, Rotterdam; Unkas, Bre men; Medina Londen; Siddis Skipper Cont. Plat; Vol, Colchester; El Jieije, Rotterdam; Magu, Gothenburg, IJmui- Zaterdag aangekomen. Star Heranger, Velsen, Antwerpen; Magu, IJmuiden, Rotterdam; Domino Gotenburg; Telnes, IJmuiden, Mo I Ra- ne; Scol Progress, Zaandam, Skutskaer; Britanis, Tibury; Bernhard Schepers, Frederiksvaerk, IJmuiden; Parkesgate, van Rochester, IJmuiden; Arctic Shore, Cont. Plat, Velsen; Eric K. Femstroem, Haypoint, IJmuiden; Thea K, Frederiks vaerk; Norfolk Shore, Cont. Plat, IJmui den; Ilichovo, Leningrad; Tor Britannia, Gothenburg; Gaa, Shoreham; Ncolayi Podvoiskiy, Batumi; Vasiliy Shelgunov, Bayonne; Rewi, Hogenaes.

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 6