Ontwikkelingsfonds Argentijnse vluchtelingen in angst na ontvoering voor landbouw op nippertje gered Geen akkoord zetelverdeling Europarlement Opnieuw drie gevallen van Leger zet president Bordaberry af Bergbeklimmers SPOEDOVERLEG VORSTER-SMITH BIJ GROEIENDE SPANNING Nu al derde sex-schandaal in het Amerikaanse congres verongelukt „Berufsverbote” L I I® Saccucci in Londen gearresteerd DEURWAARDER Machtswisseling in Uruguay Incidenten in Rhodesië en Zambia IN LONDEN WEER RASSENREL POOLSE HAVENSTAD Afgevaardigde uit Utah door zedenpolitie gearesteerd Mgr. Gordon volgt mgr. Felici op als pro-nuntius door mco scheepmaker I r J ww B f I 19 7 6 JUNI BINNEN- EN BUITENLAND 3 (Van onze redactie buitenland) iving giste- jaar inden, rallen erd rug ter- xtfi- md- dra- cke- tus- iden idst art gd id- de- oor ao- dio m- OR ies ton ées ni- ro- ffing ar op dopen le 23- Leer- Burg rt on- >or de luwit- vuur zijn afdeling had geplaats zopder dat zij kantoorwerkzaamheden kon of behoefde te verrichten, werd vrijdag gevolgd door een tweede schandaal, toen Colleen Gardner, een voormalige secretaresse van John Young (een afgevaardigde uit Texas) vertelde dat zij herhaalde malen een fikse loonsverhoging had gekregen in ruil voor seksuele toe nadering. door een sex-schandaal. Wat begon met de onthulling dat een vooraan staand lid van Huis van Afgevaar digden, Wayne Hays, een maitresse (Elizabeth Ray) op de loonlijst van aten >mst f het de k Mike Gravel; rechts onder, Allan WASHINGTON. Voor de der de keer binnen de afgelopen weken is het Amerikaans Congres geschokt MONTEVIDEO (Reuter, AFP). De strijdkrachten van Uruguay heb ben zaterdag president Bordaberry afgezet en vervangen door vice-pre sident Demichelli. De machtswisse ling verliep zonder bloedvergieten. In NederSaksen heeft het ministerie van binnenlandse zaken bepaald dat het lidmaatschap van Rolf Gerdes van „de federatie van anti-fascisten en slachtof fers van het nazisme”, een federatie die verwant is aan de communistische partij DKP, reden is om zijn „trouw aan de grondwet” in twijfel te trekken. Daarom weigert het ministerie Gerdes een func tie in het onderwijs. In Rhodesië zelf kwam het ook tijdens het afgelopen weekeinde weer tot ver schillende incidenten met geïnfiltreerde guerilla's. Volgens berichten uit Salisbu ry werden acht terroristen gedood, ter wijl een Rhodesische soldaat sneuvelde. Daarmee is het getal van gesneuvelde guerilla’s in dit jaar tot meer dan 400 gestegen, terwijl 42 Rhodesische soldaten hun leven moesten laten. Het ongeluk gebeurde gisterochtend tegen vijf uur in het massief in de buurt van Briancon. rechts de af gezette Bordaberry. rechts de af gezette Bordeberry. Na een manifestatie van de „National Party”, een uiterst rechtse Britse groepe ring, in Londen werd een neger door een messteek gewond. Een blanke jongeman werd aangehouden. Leden van genoemde partij trokken door Newham, een wijk waar veel gekleurden wonen. Zij riepen daarbij leuzen als „De negers er uit”. Het is nog niet bekend wanneer mgr. Gordon zijn post in Den Haag zal aan vaarden. Toen Howe het slachtoffer was ge worden van de als prostituee lonkende agente werd hij gearresteerd en na pro- ces-verbaal heengezonden. Het door hem gepleegde vergrijp is geen misdrijf, maar een overtreding en kan worden gestraft met 300 dollar boete. v ter- iasa eind idez >ar- lent het ioor Fer- ider- imen •loër- jaar door ipina tting plant ging ’erlo- •and- toch j het teren 5a ar- nkel» ver- leeft heu- Lling ge niet leidt ,vda. rsie- ■pen, de be- ves- s de over n de and de lili- >eze van in op. van aat- op ol- het iet- aar lei en een- het zijn boy- trne- richt ►licht Ka- ►erk- ewe- me- ewe- R en de 1 het boy- stge- ge- lées SCO tie- PARIJS, BERN (DPA, AFP). Giste ren zijn in de Franse Alpen vijf bergbe klimmers om het leven gekomen. Een zesde, die met een touw aan de andere vijf verbonden was, is met ernstige ver wondingen per hefschroefvliegtuig naar een ziekenhuis in Briancon overgebracht. BONN (AFP). Hoewel de Westduit- es regering vorige maand richtlijnen heeft uitgevaardigd om misbruik van het „radicalendecreet” tegen te gaan, zijn azterdag drie nieuwe gevallen van „Be- rufsverbote” bekend geworden. Het radi calendecreet maakt het mogelijk „extre misten” te weren uit overheidsdienst. Toen de westerse delegaties, waaron der de Verenigde Staten en West-Duits- land, daarop echter dreigden het mante- lakkoord niet te ratificeren en hun toe zeggingen in te trekken, zwichtte Gui nee. De veroordeling van kolonialisme, apartheid en zionisme komt nu niet in de statuten, echter wel in de conferen- tienotulen. LONDEN (AFP). Bij een rassenrei in het oosten van Londen tussen enkele Aziaten en enige blanke jongelui is za terdagavond een blanke door talrijke messteken dodelijk gewond. Boven: Colleen Gardner: rechts boven, senator Howe. DEN HAAG (ANP). Het Vaticaan heeft de Ier mgr. John Gordon benoemd tot apostolisch pronuntius in Den Haag, als opvolger van mgr. Angelo Felici, die naar Lissabon vertrekt. Dat is zaterdag bekend gemaakt door de nuntiatuur in Den Haag. Mgr. Gordon is op het ogen blik pronuntius in New Delhi. Gray, een Democraat uit Illinois die vorig jaar uit het Congres is vertrokken, ontkend het verhaal zonder meer. Gra vel, een Democraat uit Alaska, zegt zich niet te herinneren dat hij mejuffrouw Ray ooit heeft ontmoet. De 28-jarige gescheiden Colleen Gard ner, heeft overigens beweerd, dat ze ooggetuige was van de „ontmoeting” tus sen mejuffrouw Ray en Gravel. Het is ook geen uniek geval. In het Hollands Maandblad van juni-juli 1966 beschrijft Raoul Chapkis (pseudoniem van Hugo Brandt Corstius), hoe tijdens zijn vakantie zijn huis werd „gepolst” door een deurwaarder, om een schuld van 90 gulden bij de zenuwarts Poolse Havenstab te delgen. Van Poolse Haven stad is het doorzichtige pseudoniem dat Chapkis aan de psychiater meegaf, een naam waaronder hij nu nog steeds be rucht is. Chapkis vond 90 gulden voor een inleidend gesprek waaruit geen be handeling volgde wat duur voor hooguit anderhalf uur praten (’s mans uurloon was 30 gulden), dus hij had maar nooit betaald. Rente, dwangbevel, executiekos ten, proces-verbaal etcetera hadden de schuld van 90 gulden doen aangroeien tot 388,75. Wat trof Chapkis bij zijn thuiskomst van vakantie aan? Een leeg huis. De boekenkast was weg. Het bed was verdwenen. De vloerbedekking was weg, de tekeningen waren van de muur gescheurd,, zes sinaasappelkistjes met pa pieren waren weg, alles was weg. behal ve een briefje van de deurwaarder dat de verkochte goederen 93 gulden hadden opgebracht zodat hij nog f 295,75 schul dig was... BUENOS AIRES „Wij staan dood sangsten uit. Als we voor middernacht niet uit Argentinië weg zijn, is alles mogelijk”. Dit zei gistermiddag een Chi leen die deel uitmaakte van de groep Latijns-Amerikaanse vluchtelingen die vrijdag door rechtse extremisten uit hun hotels in Buenos Aires werden ontvoerd. Zij werden door hun ontvoerders be dreigd en mishandeld en na één etmaal vrijgelaten met het consigne Argentinië binnen 48 uur te verlaten, .anders...’. Het terreurcommando dat de ontvoe ring voltrok bleek in het bezit van vluchtelingendossiers die eerder in de Argentijnse hoofdstad waren on vreemd bij een katholieke opvangcentrale. De gekidnapte groep bestond uit 24 Chilenen, een Uruguayaan en de eige naar van een der hotels, hoewel Paragu- ayaan zelf geen vluchteling. Volgens een van de vluchtelingen zijn twee Chileense gezinnen die al een vi sum voor Nederland hadden, direct op genomen door de Nederlandse ambassa de. Nu zij door rechtse extremisten met de dood zijn bedreigd heeft de politei de twee vluchtelingenhotels onder bewa king gesteld.Maar volgens de correspon dent van persbureau UPI staat er bij elk hotel slechts één rechercheur in Kijk, Ruth Washdi was natuurlijk fout. Het zal wel een lang slepende belastingschuld zijn geweest (want zo gauw staat de deurwaarder nu ook weer niet op de stoep) en of het nu noncha lance, vergeetachtigheid of onwil is ge weest, ze had die 140 gulden moeten betalen. Maar dat neemt niet weg dat deze deurwaarder van inborst een slecht mens moet zijn. Gezien de hoeveelheid goederen die hij heeft ingepikt, de aard van de goederen (de geluidsbanden), en de volstrekt onnodige ravage die hij heeft aangericht, wekt hij de schijn niet als een koele overheidsdienaar zijn werk te hebben gedaan, maar als een persoon lijke wreker van hem aangedaan on recht. Hij acteert niet als de veiling meester die een zo hoog mogelijke prijs bedingt voor de goederen, maar laat het toe dat zijn opkopers zichzelf tot officie el gesanctioneerde helers degraderen, die tachtig geluidsbanden voor een habbe- krats opkopen en dan weer voor 1250 gulden terugverkopen. De guerilla’s probeerden op twee pun ten de spoorlijnverbinding tussen dit land en de buitenwereld te vernielen, maar hadden blijkbaar noch aan de Zuidafrikaanse noch aan de grens met Botswana groot succes. Volgens officiële mededelingen werden de spoorlijnen licht beschadigd. De Italiaan zal waarschijnlijk uitge wezen worden. Saccucci, lid van de rechtse partij MSI, heeft bekend tijdens een MSI-bijeenkomst waarop een 20- jarige student werd doodgeschoten en een tweede man werd verwond, met een pistool geschoten te hebben, zo is in Italiaanse justitiële kringen vernomen. De drie miljoen Uruguayanen leven feitelijk al sinds juni 1973, toen Borda- beny het congres naar huis stuurde, onder een militair bewind. Veel vak bondsleiders en politici zitten in de ge vangenis. Kort nadat hij tot president was gekozen liet Juan Maria Bordaberry grootscheepse militaire acties uitvoeren tegen de stadsguenillabeweging der Tu- pamaros, die verantwoordelijk waren voor een reeks ontvoeringen, moorden en overvallen. wil zelf maar 60 dagen in functie blij ven. De strijdkrachten hebben gewag ge maakt van „onverzoenlijke” tegenstellin gen tussen hen de president. Bordaberry, die in 1972 staatshoofd werd en het jaar daarop de absolute macht aan zich trok met hulp van de militaire leiders, wilde zijn heerschappij-met-militaire-steun via de grondwet consolideren. De strijd krachten hebben zich daarentegen voor een geleidelijke terugkeer naar een de mocratisch bewind uitgesproken. burger. De vluchtelingen voelen zich dan ook nauwelijks beschermd. „Wat moeten we beginnen als ze hun dreigement uitvoeren en hier terugko men”, zei een van de Chilenen. met schrammen op het gezicht, de twee ogen dicht geslagen.„Toen we vrijdag werden ontvoerd staken de agenten van bureau hier vlakbij geen hand uit’. Zaterdag werd een derde schandaal bekend. Het congreslid Allan Howe, die de democraten van de staat Utah in het Huis van Afgevaardigden vertegenwoor digt, werd zaterdagavond in Salt Lake City gearresteerd door vrouwelijke agenten van dc zedenpolitie. Howe had een van deze dames aangesproken met een sexueel voorstel. In Utah, de Mor monenstaat, is niet alleen de prostituee, maar ook de klant strafbaar. Demichelli zelf heeft zaterdagavond verklaard dat hij slechts 60 dagen in functie zal blijven. Binnen die tijd zou den de militaire leiders en de leden van de staatsraad een opvolger aanwijzen. De tijdelijke president heeft alle minis ters gehandhaafd. LUXEMBURG, (ANP). De minis ters van Buitenlandse Zaken der negen EEG-landen hebben zaterdag in Luxem burg geen akkoord bereikt over de zetel verdeling in een gekozen Europees par lement, maar wel zodanige voortgang geboekt dat de topconferentie die 12 en 13 juli in Parijs wordt gehouden een besluit zou kunnen nemen. Het lijkt in elk geval zeker dat deze bijeenkomst van staats- en regeringslei ders, de eerste onder Nederlandse voor zitterschap, zal doorgaan. De afgelopen weken leek dit twijfelachtig te Worden: men wilde, bij gebrek aan vooruitzichten op succes, een mislukking al van begin april in Luxemburg vermijden. Evenanin bereikten de ministers over eenstemming over de houding die de Europese Gemeenschap moet innemen tegenover de economische en monetaire conferentie die op initiatief van presi dent Ford eind deze maand op Porto Rico wordt gehouden, en waarvoor het Amerikaanse staatshoofd de regeringslei ders van de vier grote EEG-landen (En geland, Frankrijk, Italië en West-Duits- land) heeft uitgenodigd. Waarschijnlijk omstreeks woensdag zal worden beslist of de voorzitter van de ministerraad van de EEG, de Luxem burgse premier Gaston Thorn, en de voorzitter van de Europese Commissie, Francois-Xavier Ortoli, naar Port Rico zuilen gaan. De Nederlandse regering is hierover niet enthousiast, omdat zij naar de mening van minister van der Stoel de rol moeten kunnen spelen die haar toe komt. Ik citeer nu Raoul Chapkis: „Een nog immer beslapen bed, een nog niet eens betaald vloerkleed, een nieuwe stalen boekenkast, samen meer dan duizend gulden. En dan duizend boeken. Gemid delde prijs vier gulden? Er waren dertig dezelfde boekjes bij. exemplaren van „De reizen van Pater Key” die ik net van de uitgever had ontvangen, die zou ik toch maar weggegeven hebben. Maar er waren ook. zoals in ieders bibliotheek, boeken die niet van mij waren: geleende boeken, zelfs van bibliotheken, een paar recensie-exemplaren die nog niet gelezen waren. En, o ik denk er nu pas aan, dat is misschien het ergste, een heel dun boekje, voor 26 cent gekocht bij De Slegte, het zal er nu wel niet meer liggen: „Werther Nieland”, waardoor ik leerde lezen. Vier gulden per boek ge middeld is 4000 gulden schade, voorzich tig gerekend. Het komt er dus op neer dat Van Poolse Havenstad mij, omdat ik een gulden per minuut teveel vond, nu een gulden per seconde heeft laten beta len” In West-Berlijn is de 33-jarige Juliane Stroebele-Gregor, ook onderwijzeres, ontslagen omdat ze beschouwd wordt als sympathisante van de organisatie „Rode Hulp”, en omdat haar man optreedt als verdediger in Baader-Meinhof-processen. Het beoogde startkapitaal van het IFAO is een miljard dollar. Daarvan is in Rome 930 miljoen dollar toegezegd, Op een flank van de Jungfrau in het Zwitserse Berner Oberland zijn drie bergbeklimmers door een lawine bedol ven en gedood. De sneeuwmassa kwam op ongeveer 3800 meter hoogte vrij, toen de uitloper van een gletsjer afbrak. Tot dusver heeft men een stoffelijk over schot geborgen. Over de personalia en de nationaliteit(en) van de slachtoffers is niets meegedeeld. ROME (UPI). De VN-confe- rentie over oprichting van een in ternationaal ontwikkelingsfonds voor de landbouw (IFAO), die oor spronkelijk niet vier maar twee dagen zou duren, is gisteren in Rome afgerond met een mantelak- koord waardoor het fonds hopelijk dit najaar zal kunnen gaan functio neren. Naar analogie van een rechtzaak waarbij wel de naam van de rechter, maar niet die van de beklaagde wordt genoemd, hebben de kranten in de kwestie van de belastingschuld van de Amsterdamse muziekstudente Ruth Washdi wel haar naam voluit in de krant gezet, maar die van de belasting deurwaarder piëteitsvol weggelaten. De feiten? Ruth Washdi had een belasting schuld van 140 gulden Tijdens haar studiereis naar Mexico brak de deur waarder bij haar in. Hij nam een tw apparaat, een stereo-installatie, een radi- o, een boormachine, een stofzuiger, een schrijfmachine en tachtig geluidsbanden met zanglessen van Ruth Washdi’s in middels overleden muziekleraar in be slag. Bovendien liet hij een flinke rava ge achter. Zouden deze goederen voldoende heb ben opgebracht om die belastingschuld van 140 gulden te delgen? Ruw geschat zijn de in beslag genomen goederen (minus de geluidsbanden) al het tiendub bele waard, maar dat zegt op zichzelf niets, want het gaat er om „wat de gek er voor geeft”. En die gek is in zo’n geval een aan de deurwaarder bekende inkoper, die zonder enige controle een tientje kan bieden voor een stereoinstal- latie. De geluidsbanden (zo las ik bij mr. Marijn de Koning) hadden niet eens in beslag genomen mogen worden als zijn de „werktuigen, dienende tot enig onder wijs of beoefening van kunsten en we tenschappen”, dus wat dat betreft wal de deurwaarder in overtreding. Maar bovendien blijkt het „vuile spel” tussen deurwaarder en opkoper het duidelijkst uit het feit dat de vriend van de afwezi ge Ruth Washdi de geluidsbanden in middels achterhaald heeft en ze nu voor 1250 gulden mag terugkopen. veek- opge- én in LONDEN (Reuter). De 32-jarige Italiaanse parlementariër Sandro Suc- cucci, die in Italië gezocht wordt wegens verdenking van medeplichtigheid aan moord, is in Londen gearresteerd en zal vandaag voor een rechtbank verschijnen. saties ?rdag omen aene- jon- nbie- vordt rege- s ge- astrie «ding geen een jon- mini- ht is orden In Hessen is een 29-jarige onderwijze res, Christina Gorski, ontslagen „omdat ze waarschijnlijk van plan was deel te nemen aan een bijeenkomst van de ma- oïstisch-communistische partij”. Zelf meent ze dat haar ontslag is ingegeven door de activiteit van haar man, die behoort tot de zeer linkse SDS. (Van onze correspondent in Zuid-Afrika, Karl Breyer) JOHANNESBURG. De minis- ter-presidenten van Zuid-Afrika en Rhodesië, John Vorster en lan Smith, hebben gisteren tot laat in de nacht in Pretoria besprekingen gevoerd over de ontwikkelingen in Zuidelijke Afrika. Twee gespreks punten stonden op de agenda: de komende ontmoeting tussen Vorster en de Amerikaanse minister van buitenlandse zaken, dr. Henry Kis singer, op 23 juni in Hamburg, en de escalatie van de guerrillaoorlog in Rhodesië zelf. Dit weekeinde werd die strijd voor het eerst naar het grondgebied van Mozambique overgebracht. Alhoewel over de besprekingen zelf tot nog toe geen bijzonderheden werden verstrekt, staat vast dat Vorster zijn bezorgdheid heeft geurt over de gang van zaken in Rhodesië. Ondanks alle pressie, die zeker van Zuidafrikaanse kant op het regime-Smith wordt uitge oefend. schijnt de regering in Salisbury bereid te zijn om thans ook de risico's te nemen van een openlijke oorlog met Mozambique. Het afgelopen weekeinde een juiste datum werd in Salisbury niet genoemd hebben Rhodesische artillerie en straaljagers van het type Hawker Hun ter voor het eerst sinds het begin van de guerilla-oorlog in 1972 granaatwerper- stellingen van de Frelimo op Mozambi- caans grondgebied aangevallen. Volgens een bekendmaking van de veiligheids- machten in Rhodesië openden donderdag Fremimosoldaten van de overkant van de grens met mortieren het vuur op een theeplantage in het zuidoostelijke ge deelte van het land. De 122 mm granaten zouden van Russische makelij geweest zijn. In antwoord daarop vielen Rhodesi sche straaljagers de stellingen van de Frelimo aan, terwijl Rhodesische artille rie sen munitiedepot bestookte. Een week geleden reeds had minister-presi dent Ian Smith verklaard dat de troepen van zijn land in de toekomst er niet voor terugdeinsden om ook guerilla’s tot over de grens naar Mozambique te ach tervolgen. Ook zou men aldus Smith Frelimotroepen aanvallen, als dit noodzakelijk was. De minister van de fensie P. K. van der Byl, waarschuwde dat men desnoods ook in staat zou zijn Mozambique binnen te vallen om bases van de guerilla’s in dit land te vernieti gen. In de Zambiaanse hoofdstad Loesaka ontploften gisteren twee bommen, een in het gebouw van het hooggerechtshof en een in het hoofdpostkantoor. Er werd grote schade aangericht, maar er waren geen slachtoffers. Inmiddels beschuldig de president dr. Kenneth Kaoenda van Zambia de „Rhodesische rebellen” ervan verantwoordelijk te zijn voor de bo maanslagen. „Rhodesische rebellen” is de aanduiding die in Zwart Afrika meestal wordt gebruikt voor het Smith-regime in Salisbury. De 80-jarige Demichelli legde de ambtseed af nadat de militaire leiders enkele uren tevoren via radio en televi sie hun vertrouwen in de 48-jarige rechtse Bordaberry hadden opgezegd. Volgens regeringskringen weigerde Bor daberry een officieel ontslagdocument te tekenen. Demichelli. zou volgens een of ficiële bekendmaking Bordaberry’s ambtstermijn, die op 1 maart 1977 ein digt, uitdienen. Het is niet bekend wat er daarna gaat gebeuren, en Demichelli Na verscheidene maanden van moei lijkheden met het parlement, ontbond hij het congres waarbij hij o.a. tanks Inschakelde. Het was de eerste staats greep in Uruguay sinds 30 jaar. Borda berry ontbond de vakbondsfederatie, verbood stakingen, kondigde strikte perscensuur af en stelde in de plaats van het parlement een staatsraad in. Alberto Demichelli, de nieuwe presi dent, was voorzitter van de staatsraad. Deze ex-legerkapitein en advocaat was ruim veertig jaar geleden ai minister van binnenlandse zaken onder de dicta tuur van Gabriel Terra. Enkele Afrikaanse en andere ontwik kelingslanden deden gisteren de in VN- verband bijna traditioneel geworden po ging Israel uit het fonds te weren. Dat ging via de bekende formule waarin apartheid, kolonialisme en zionisme in een adem werden veroordeeld. De ont wikkelingslanden eisten bij monde van Guinee tot gisteravond dat deze veroor deling zou worden opgenomen in de statuten van het fonds. maar de geïndustrialiseerde landen en het OPECo-liekartel schuiven elkaar de verantwoordelijkheid voor resterende 70 miljoen als „zwarte piet” toe. Secretaris-generaal Kurt Waldheim van de VN moet nu gaan proberen om voor het najaar het miljard vol te maken, anders kan het fonds niet in werking treden. Het heeft overigens maar een haar gescheeld of in Rome was het IFAO in de kraamkamer al gesmoord. Howe was een van de politici die met luide stem aandrongen op het aftreden van Wayne Hays, na de beschuldigingen van diens vroegere secretaresse Eliza beth Ray. Toen dat schandaal zich begon te ontrollen gaf Howe een persoonlijke verklaring uit waarin hij zei: „Een over heidsdienaar dient zowel in het openbaar als in de particuliere sfeer even hoog staande beginselen te huldigen. Ik ben van mening dat Hays’ handelwijze geenszins gemeengoed is in de Ameri kaanse volksvertegenwoordiging. De meeste congresleden zijn hardwerkende en gewetensvolle mensen”. Het schandaal-Hays breidde zich over igens nog verder uit dit weekeinde. Eli zabeth Ray heeft verklaard dat zij een seksuele verhouding heeft gehad met de senator Mike Gravel, nadat zij daartoe opdracht had gekregen van een lid van het Congres die de steun van Gravel wilde voor een bouwproject van overheid. Ray zei dat haar vroegere baas, Afge vaardigde Kenneth J. Gray, die geen lid meer is van het congres, haar had ge zegd „Gravel voor haar rekening te nemen” op een klein feestje aan boord van het schip „River Queen” op de rivier de Potomac op 10 augustus 1972. Ray zou na haar ontmoeting met Gra vel gezegd hebben: „Dat was voor het nationaal bezoekerscentrum.” Dit cen trum, een parkeergelegenheid en infor- matiekantoor voor bezoekers bij het Union Station en dicht bij het Kapitool in Washington, was een lievelingsproject van Gray. ii.-Xv:

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 3