Agenda c ve D Examens huisvesting alleenstaanden In de vishal soo®» Gemeentelijk onderzoek naar Haven Ir 11* J f Pr JUFFROUW SWEEPE NEEMT AFSCHEID VAN HAAR KINDEREN We bot Totale kosten worden door Rijk vergoed Blo Val Kort IJmondnieuws blij DC Velsen-IJniuiden Velsen-Noord In en om Haarlem Beverwijk Galanter Heemskerk Ommezwaai VELSEN-IJMUIDEN Luxor BEVERWIJK Kennemer Theater Stadsschouwburg Wijk aan Zee I on stï thi cor tw; ver een lijk haa gro dh va He ’n v IJMUIDEN „Ik heb het op school wel eens gehad dat ik na afloop van de les tegen de leer lingen zei: Sorry, jongens, maar het lukte me vanmorgen niet. Nou, dan staan ze echt voor je open. Als ze maar merken dat je het eens een keer wat moeilijker hebt. Ze vinden het heel prettig als je op die manier uitlegt dat je ook wel eens geen zin hebt. Dat hoort bij het contact met je leer lingen. Het is ook heel belang rijk dat je de achtergronden thuis van ze kent. Dat je van een kind weet: daar is ziekte thuis, dat kind werkt daardoor wat anders. Daar kun je dan rekening mee houden”. CONTENT DE ZONNIGE KfiN 'Z City-theater IJMOND 023-323215 Je blijft jong onder de jeugd SCHOUWBURG IjIUU IXlUUipJXMXL/ Itt, 13 Gil Z.1.1O U.. „öl mannen tegen Amazones”, 18 j. Vrijdag 19 u.: waarover zij dit schooljaar mentrix was. (X Wijker. Sweepe Films b ofe Ooi (Van onze Haagse redactie) (Van een medewerker) (ADVERTENTIE) i haarlem (X In de Stadsschouwburg wordt „Tar- Precies twintig jaar heeft juffrouw Sweepe les gegeven en al die jaren is zij de Elout van Soeter woudeschool „The Poseidon Adventure” wordt ook hier gedraaid, waardóór slechts nog te vermelden blijft dat voor de zondagmid dag „Tien gele vuisten der wrake” op het programma staat. Zoals de titel al suggereert is het een Chinese vechtfilm. DIVERSEN 21.16 23.45 HE] moeti Kerkl de h weg verke Om algem de sti gehou van d geerd. ving wenst Op zijn I oorspi u.: HE] 1975 houdt dat van gummi meter plaat. Op voor deird. heer te di gewei is me De vraag gewei heer comm schrif heeft comm bouw1 gerd het b grond Offi< Bet Kon BE Idem Schai Heer: derw juni buurt muzi] Stars gelegi neme De „De met Hooi retpi Free lang: Ams „Krc zaal, ari Liesl beth geho Mé voor: vrije „Niet Opt 16, 'n be Ui 'n En rei Da Vn en En Tie VRIJDAG 1« JUNI Openbare bibliotheek. De Zwaanstraat 4*: volwassenen en jeugd 19- uur. DEN HAAG. Staatssecretaris V’an Dam (volkshuisvesting) heeft 107 ge meenten in ons land aangewezen om een onderzoek in te stellen naar de huisves ting van alleenstaanden en huishoudens van twee personen. Doel van het onder zoek is de omvang van de verschillende groepen alleenstaanden en huishoudens van twee personen vast te stellen. Het onderzoek moet gegevens opleveren over de woningbehoeften en woonwensen van dezs groepen. De kosten voor het onderzoek kunnen vergoed worden door het rijk. Deze maatregel vloeit voort uit de Nota Huis vesting Alleenstaanden en tweepersoons huishoudens, die de staatssecretaris in 1975 heeft uitgebracht. Het onderzoek zal worden verricht in gemeenten waar zich bij de huisvesting van alleenstaanden en huishoudens van twee personen wezenlijke moeilijkheden voordoen. Dit zijn vrijwel alle gemeen ten met meer dan 25.000 inwoners. Daarnaast zijn enkele gemeenten met minder inwoners aangewezen. De colle ges van Gedeputeerde Staten hebben over de aanwijzing van de gemeenten advies uitgebracht. De onderzoeken worden volgens een Alarmnummers: Politie Santpoort 370750, Velsen-Noord zoon, de schande van de jungle” van de Belgische tekenaar Picha, die samen met Boris Szulzinger de regie deed en voor de teksten medewerkiing kreeg van Pier re Bartier. „Tarzoon” is een tekenfilm en een satire op de beroemde held, vaak geënt op de seks. Ook deze Tarzoon leeft in de jungle, samen met de mooie Jane. Zij vormt door verkracht en ontvoerd te worden voor de verwikkelingen in het ver haal. Door haar ontvoering wordt Tar- zocin, na een periode van lusteloze impo tentie, weer geactiveerd en zo kan hij, trommelend op z’n borst, zijn June met veel bravour gaan bevrijden uit handen van de kwade koningin Bazonga en haar fallussoldaten. Voor de zondagmiddag staan Stan Laurel en Oliver Hardy op het program ma in „De dikke en de dunne als eilandbewoners”. TENTOONSTELLINGEN Expositiegebouw, Const. Huygensstraat. Do cumentaire tentoonstelling „Pompei in leven en kunst”; geopend tot en met 20 juni op woensdag, zaterdag en zondag van 14-17 uur. DIVERSEN DONDERDAG 17 JUNI Progress-sociëteit, Const. Huygensstraat. Ge opend vanaf 20 uur. VRIJDAG 18 JUNI Zwembad Waterakkers, Kerkweg. Geopend 7-8. 12-13 en 20-21.30 u.buitenbad 7-20 uur. confessies, daar geloof ik niet meer zoin. Maar het is nog steeds zo dat een deel van onze leerlingen van huis uit Christelijk is opgevoed. Daardoor ontstaat er ook al gauwer een be paalde band met ze. Maar de echte identiteit van het Christelijk onder wijs is er niet meer. Het leeft niet meer zo bij iederêen. Dat merk je met bidden. Als je vroeger zei: Nu gaan we bidden, dan zaten ze al in de houding. Maar ook de ouders van an dersdenkenden die hun kinderen bij ons op school doen, weten van de Christelijke overtuiging op diQ school. Dat wordt ze vooraf verteld”. En ovei het onderwijs in het alge meen: „Er verandert veel. Steeds op nieuw. Maar één ding zal toch het zelfde blijven: je kunt het alleen als het spel tussen leerlingen en leer krachten goed gespeeld wordt. Dat gebeurt bij ons op school prima en daarom is het zo’n moordteam”. Zegt het lachend en en voegt er nog aan toe: ..Je blijft jong onder de jeugd, maaar je moet veel van kinderen houden. Anders moet je van het on derwijs afblijven.” Geen spreekuur. Burgemeester drs. J. Reehorst; wethouder C. Ockeloen, vast model uitgevoerd. Dat zal ertoe leiden dat de resultaten onderling verge lijkbaar zijn. Bovendien kan zo een landelijk beeld van de huisvesting van deze groepen worden verkregen. een aangewezen gemeente krijgt de kosten van het onderzoek geheel door het rijk vergoed als aan drie voorwaar den wordt voldaan: het onderzoek moet volgens het mo del worden uitgevoerd; de gemeente moet een stuurgroep instellen, die tot taak heeft de huisves ting van deze groepen zo spoedig moge lijk op gang te brengen; woningzoekende alleenstaanden en huishoudens van twee personen van 18 jaar en ouder moeten zich in de ge meente kunnen laten inschrijven. In ons verspreidingsgebied zijn de vol gende steden aangewezen: Beverwijk, Haarlem, Haarlemmermeer, Heemskerk, Heemstede en Velsen. Mejuffrouw G. Sweepe, een vrien delijke, tamelijk tengere vrouw, neemt op 24 juni afscheid als lerares van de Jh-r. Mr. P.J. EloutnSoeva van de Jhr. Mr. P.J. Elout van Soe- terwoudeschool, Christeljke streek school voor LEAO in IJmuiden. Zij bereikt dan de pensioengerechtigde leeftijd en dat betekent afscheid van het dagelijks werk en van de kinde ren. Zij ziet er wel een beetje tege nop. Het laatste jaar werkte zij al minder, maar helemaal niet meer, dat zal even moeten wennen. „Maar ik wist dat het zover zou komen en ik maak me er verder ook geen zorgen over” zegt juffrouw Sweepe monter als ik haar bezoek in de ruime flat in Santpoort, die zij deelt met haar oudere zus, juffrouw J. Sweepe. Ook de oudere juffrouw Sweepe gaf les aan de Elout van Soeterwoudeschool- .Tot vier jaar geleden stonden daar de beide zusters voor de klas en juffrouw J. Sweepe, ook bij het ge sprek aanwezig, zegt lachend: „Ze noemden ons de grote en d e kleine Sweepe.” Het is de kleine juffrouw Sweepe die nu afscheid gaat nemen. Het stichtingsbestuur van de school biedt haat e en receptie aan waarop ouders, oud-leeriingen en andere be langstellenden welkom zijn. Juffrouw Sweepe ziet er behoorlijk tegenop. Ze houdt er niet van zo in het middel punt van de belangstelling te staan. Juffrouw Sweepe gaf les in handwer ken met textiel en in koken. Jaren lang gaf zij ook kooklessen aan de Ichthus-Mavo in IJmuiden. „Koken was daar facultatief”, vertelt zij, „Maar ze kwamen allemaal hoor. Ook de jongens”. Donderdag aangekomen: Bomma, van Oslo; Haico Holwerda, Grangemouth; Baldus, Lulea, IJmuiden; Maersk Pacer, Contplat, IJmuiden; Parkesgate, Boulog ne. IJmuiden; Lifana, Shoreham; Camil la. M, Sagunto, IJmuiden. DIVERSEN DONDERDAG 17 JUNI Openbare bibliotheek. Wijkerstraatweg: vol wassenen 19-21.30 uur. VRIJDAG 18 JUNI Openbare bibliotheek. Wijkerstraatweg: alle leeftijden 14.30-17.30 uur. Donderdag vertrokken. Hoegh Trigger, naar Middelsborough; Thuringia, Ant werpen; Clarity. Goo ie: Lindinger Gold, trouw gebleven. Voordat zij de on derwijswereld binnenstapte werkte ze als chef de bureau op een groot advocatenkantoor in Amsterdam. Zij vertelt: „Ik was nooit van plan om in het onderwijs te gaan werken. Maar plotseling kreeg ik er zin in. In m’n vrije tijd heb ik twee aktes gehaald en die gaven me bevoegdheid voor de klas te gaan staan. Eerst heb ik nog gedeeltelijk op het advocatenkantoor gewerkt, later stapte ik helemaal over naar h et onderwijs. Nooit heb ik er spijt van gehad. Het is trouwens niets bijzonders. Duizenden mensen studeren in hun vrije tijd. Maar ik moet wel zeggen, als je zesenveertig bent en je maakt zo’n enorme omme zwaai, dan is dat erg leuk. Ik heb altijd in IJmuiden gewerkt en met heel veel plezier. Mijn zuster en ik kunnen allebei zeggen dat we op een zalige manier onze v ijfenzestigste ge haald hebben.” Over het LEAO zegt juffrouw Sweepe: „Vroeger was dat V.G.L.O. en iedereen die niet naar Mulo of H.B.S. kon, ging daarheen. Als u eens wist hoeveel moeite het kostte om die Hoffman in de hoofdrol en naar het gelijknamige boek van'Henri Charrière, geprolongeerd tot en met zaterdag. Daarna gaat „Justine en Juliette met sensuele belevenissen in Zweden” draai en. Voor de nachtvoorstelling van vrijdag en zaterdag staat „Bibi, wilde wellust” voor u klaar, terwijk de vroege zondag- miciidagvoarstelLing voor de kinderen „Speedy Conzales en zijn vrienden” zal draaien. In Kennemer Theater II zijn alle voorstellingen gereserveerd voor „Moord in de Orient Express”, die gebaseerd is op het gelijknamige boek van Agatha Christie. Ingrid Bergman speelt in deze film een van de hoofdrollen. Stadsschouwburg (Wilsonsplein) 20.15 u.: „De val van Rabenshalle” door Technische Thea tergroep Perspefct. Vrijdag 20.16 u.: Cabaret Don Quishocking met „Afscheidstournee”. Openluchttheater (Hoge Duin en Daalseweg 2, Bloemendaal). Vrijdag 20 u.: Toneelgroep Toetssteen met „De knecht van twee mees ters”. BIOSCOPEN VELSEN. Rode Kruis-afdeling ge slaagd voor ehbo-diloma de dames A. C. M. de Boer, M. Beentjes, L. H. Broers, M. F. Bunschoten, W. B. J. de Graaf, B. C. de Groot, M. J. A. Heemskerk, M. W. J. Huizing, H Jansen, A. G. J. Jonkman, M. M. C. Joosten, G. M. v. d. Laan, H. v. Leeuwen, M. J. Lindeman, T. Nooy, D. v. Rijn, E. M. v. D. Sluis, A. N. Stelling, A. J. v. een, J. P. Voorberg, L. B. Willem sen en die heren: J. Baas, J. A. J. Eriks, E. K. Gans, D. Haan, J. W. Iskes, J. Nijssen P. G. Reedijk, P. V. Riessen, J. R. Struik, J. Suurland, C. Wijker. Bowlingcentrum, Vrijburglaan. Geopend 12- 01 uur. Kinderboerderij, Vrijburglaan. Geopend 14- 17 uur. Progress-sociëteit, Const. Huygensstraat. Ge opend vanaf 20 uur. Openbare bibliotheek. Kerkweg 45 volwas senen 14-17.30 en 19-21 uur, jeugd 15.30-17.30 uur. Alarmnummers. Politie 39111, brandweer 32121, milieuklachten 96000. De roman „The Poseidon Adventure van Paul Gallico heeft boeiende stof geleverd voor de verfilming die onder regie van Ronald Neame en met de Nederlandse titel „De laatste trip ven de Poseidon" tot stand kwam. Het is een avonturenfilm die te vergelijken is met „De ondergang van de Titanic”. De crui ser Poseidon wordt, onderweg van New York naar Athene, getroffen door een zeebeving en kapseist. In het omgeslagen schip zijn alleen in de grote eetzaal nog enige overlevendn onder de gasten, die die avond oudejaar vieren. Onder leiding van de jonge dominee Scott (Gene Heckman) gaat een kleine groep op weg door het enorme schip om die kiel die nog, boven water steekt te bereiken. Daarvoor moeten ze de grootste moei lijkheden oplossen en onderweg worden ze geenfronteerd met e meest afzich telijke taferelen. Het zal ud teindelijk slechts zes mensen lukken de scheeps ramp te overleven. Naast The Poseidon Adventure wordt op zondagmiddag in het City de film „Kato” met Bruce Lee vertoond. IJMUIDEN. Aan de dinsdagmarkt werd aangevoerd: 1.240 kg. tong, 13 kis ten tarbot en griet, 22 kisten kabeljauw, 22 kisten wijting, 155 kisten schol, 107 kisten schar, 20 kisten makreel en 90 kisten diversen. Prijzen in guldens, per 1 kg.: tarbot 11,97-11,57, grote tong 14,95-14,13, groot- middel tong 15,25-14,80, kleinmiddel tong 13,12-12,07, tong een 13,55-11,33, tong twee 11,49-10,31. Per 40 kg: tarbot 364-192, griet 289- 190, kabeljauw een 152, kabeljauw twee 140-132, kabeljauw drie en vier 140-120, kabeljauw vijf 120, schol drie 112-80, schol vier 62-46, wijting drie 104-92, makreel een 72-71, makreel twee 57-52, schar 57-27, horsmakreel 8-5, steenbolk 68. De besommingen waren (in guldens): KW 11 8.600, UK 48 2.00, UK 123 5.300. SL 6 1.800, VD 19 8.800, VD 20 1.400, WR 137 1.100, WR 123 2.800, WR 48 1.500, YE 25 1.800, IJM 18 1.500, IJM 25 1.200, IJM 27 1.100. Deining Activiteiten Centrum, Rip- perdastraat 13, Haarlem. Zaterdag 19 juni, 20 uur: slotfeest met de Am sterdamse space-rock formatie Stadi um en Mister Mozes. Youth for Christ, ,t Turfschip, Turfsteeg 2a, Haarlem. Zaterdag 19 juni, 20.15 uur: koffiebar met Nor thern Voice Company uit Franeker en Nico van Bil jou uit Rockanje. Ut Cafaatje, Spaarndamseweg 19, Haarlem. Zaterdag 19 juni, 20.30 uur: open baravond. TIOLI, Laan van Angers 5, Haar lem. Zaterdag 19 juni: slotavond met discotheek. Upstairs, Zomervaart 170, Haarlem. Zondag 20 juni, 20 uur: lezing over Woensdag aangekomen: Maasborg, Hudikswall, Zaandam; Tyscha, Shore ham; Nirfolk Shore, Contplat, IJmui den; Smit Lloyd 3, Contplat. IJmuiden; Hoegh Trigger, Le Havre; Gulf Challen ger, Contplat; Merweborg, Hamina; Ar tic Shore, Contplat, Velsen; Clarity, Thames; Holland, Contplat, IJmuiden Hammonia. Bremen; Poolzee, Charles town; Wildebeest, Contplat, IJmuiden; Calchas, Rotterdam: Sealift Arctic, Rot terdam; Sakumo Lagoon, Rotterdam: Randzel, Portishead, IJmuiden; Holsten- tor, Contplat. Velsen. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Cen trum Moerbergplantsoen, geopend van 9.30 tot 12 en van 14 tot 16.30 uur. Stadhuis, van maandag tot en met vrijdag van 10-12 uur geopend voor bezichtiging. „80 jaar Van Gelder, oudste industrie aan het Kanaal”, Museum an Gelder, elsen- Noord. Geopend di„ do., en vrij, van 14-16 uur Péncentrum, Kanaalstraat, IJmuiden. Totale overzichtstentoonstelling 100 jaar Noordzeeka- naal en IJmuiden. Geopend dag. 14-17 u. (beh. ma.) dl., do„ en vrij, ook 10-12 uur en donderdags 19-21 u. Ruttne van Brederode, Velserenderlaan. Santpoort. „De 18 Heren van Berderode”. dag. 9.30-12 u. en 13-17.15 u. (beh. ma). Noordelijk Koetshuis, Beeckestijn, Rijksweg Velsen, Tentoonstelling Verkade Aquarellen. DIVERSEN bioscopen City, donderdag en vrijdag 20 uur: „The Poseidon Adventure”. Stadsschouwburg, vrijdag 20 uur: „Tarzoon, de schande van de Jungle”. TENTOONSTELLINGEN EN MUSEA Jhr. Mr. P. J. Elout van Soeterwoude- school, geslaagd voor het diploma lager economisch en administratief onderwijs: Eindexamen met vakken volgens C- programma: Astrid van Aalst, Tineke Bal, Fred de Bie, Eddy Bonnema, Martin Bos, Marina Broekhuizen, Paul Crezee, Nick Dijkman, Wim Dijkman, Wil Droog, Heleen van Duyn, Dobby Glas, Jacqueline de Goede, Karin Hoogendijk, Marianne Jaspers, Jeannet Keur, Inge Koomen, John van der Laan, Sandra Lambert, Lex Landman, Titia Laverman, Sandra Lekerse, Peter Mazurel, Leonike van der Meer, Ellen van der Plas, Irma van Plateringen, Astrid Posthuma. Wil ma Postema, Leone Roos, Renske Terstal Fennie de Vries, Marian Wijker, Tineke Zeeuw, Truus van Zenderen. Eindexamen met vakken volgens een combinatie B-C-programma: Ina Bron- gers, Ans Keur, Hans Loot, Conny van Noord, Carla Ras, Marius Ritskes, Rene van der Wiel. Woensdag vertrokken: Kopalnia Walbrzuch, Gdansk; Moskovski Festival. Nantes; Uniwersitet Torunski, Gdansk; Theodor Storm, Turbo; Holstentor, Contplat, IJmuiden; Vaygach, Moer- mansk; Tor Scandinavia, Gothenburg; Irongate, Port Kamzar; Bison, Contplat. IJmuiden; Hebe, Antwerpen; Gazelle, Hamina, Zaandam; Aleksander Pankar- tov, Gdinia; Baltiski 19, Leningrad, Zaandam; Siddis Skipper, Contplat. IJ muiden; CLIO, Kopenhagen, IJmuiden; Hamnoe, Oslo, Velsen; Marika, Lime rick; Djatisari, Hamburg; Prinsenborg, Delfzijl; Kolobreg 2, Lagos; Nordic Clo- ver. Wisbeck; Sea Bruse, Contplat Bal- tisky 61, Bremen; Elmani, Antwerpen; Regine, Toronto; Elke Kahrs, Bilbao, IJmuiden; Kalliopi. L, Montreal; Arctic Shore, Cont. Plat, Velsen; Oil Prospec tor, Cont. Plat. IJmuiden, Gyrinus, Wells, IJmuiden. 19033, Brandweer 1 en IJmuiden 20750, Ongevallendienst 15400. Hoogovens (02510) 95120. Badhuizen, Snelliusstraat en Doodweg vrij dag geopend van 13 tot 21 uur. Velserbad, Vrijdags geopend 6.45-8, 9.15-10 (bejaarden) 12.10-13.10, 16.05-17.15. 19.30-20.45 uur. Instructjebad, Zeewijk, vrijdag van 10 tot 11 uur zwemmen voor moeder en kind. Sociëteit Asterix, Lariksstraat, vrijdagavond geopend. Openbare bibliotheek, Plein 45, 14.30-17.30 en 19-21.30 u. Filiaal Zeewljkplein 14,30-17.30 uur. Gezinsverzorging, hulp aan bejaarden en langdurig zieken, Spreekuren ma. t.m. vrij. 9- 10 uur. Velserduinweg 52, tel. 11830 en 22169. Muziektent tuin Beeckestijn. aanvang 20 uur, koncert IJmuider Harmonie. Vrijdag Muziektent Beeckestijh, aanvang 20 uur. Concert Drumband Voorwaarts. Cinema Palace (Gr. Houtstr.) 15.30, 19 en 21.30 u: „One flew over the cuckocfs nest”, 14 j. Vrijdag 24 u.: „Adios, Sabata”, 18 j. Frans Hals (Frans Halsplein) 19 en 21.15 uur: „Gorgo”, 14 j. vrijdag 23.30 u.: „The magnifi cent seven ride”, 18 j. Lido (Houtplein) 14, 19 en 21.15 u.: „Super mannen tegen Amazones”, 18 j. Vrijdag 23.45 u.: „Woodstock”, 18 j. Luxor (Gr. Houtstr.) „Woeste Hoogte”, 14 j. „Dood in "Venetië”, 18 j. Rembrandt (Gr. Markt) 14. 19 en 21.15 u.: „Vrouwelijke killers van de Oriënt”, 18j. Roxy (KI. Houtstr.) 14.30, 19 „The killer elite”, 14 j. Vrijdag 24 u.: „The long goodbye”, 18 j. Studio (Gr. Markt) 14, 19 en 21.16 „Tarzoon de schande van de jungle”, 18 j. 14, 19 en Vrijdag „Wat bijzonder prettig is”, vindt juffrouw Sweepe, is dat we jongens en meisjes nu door elkaar in de klas hebben. De jongens volgen bij mij evengoed de naailessen en de kook lessen. Wat je daarbij opvalt: jongens vinden het ook erg leuk om te koken. En daarbij zijn ze meestal veel ga lanter dan meisjes, en ook héél be hulpzaam”. Juffrouw Sweepe wil nog wel graag kwijt dat zij juist uit overtui ging heeft lesgegeven op Christelijke scholen: „Dat vind ik heel belangrijk. Hoewel, in een strenge splitsing van Juffrouw G. Sweepe, temidden van de kinderen van klas 3 a, kindeeren te laten beseffen dat ze niets minder waren dan anderen. Te genwoordig is dat allemaal heel an ders. Het LEAO is een heel leuke vorm van onderwijs. Het kind kan kiezen uit een aantrekkelijk vakken pakket. De meeste van onze leerlin gen komen op kantoor terecht. Maai er zijn er ook bij die vanuit onze school verder gaan op de Mavo.” -1 ,lt>J. en 21.3» u.: 24 u.: Kennemer Theater, Zeestraat. 20 u.: ..Papil- lon”. 19.30 u.: „Moord in de Oriënt-Express”. Luxor Theater, Breestraat. 19 en 21.30 u. „The Poseidon Adventure”. TENTOONSTELLINGEN Stadskantoor, Pres. Kennedyplein. Expositie keramiek uit het Stedelijk Museum Delft; geopend tot en met 7 juli tijdens kantooru ren. Kennemer Oudheidkamer. Huize Schey- beeck, Velserweg. Geopend op donderdag van 19.30-21.30 u. Voor groepen op aanvraag bij P. Prins, Lijsterbeslaan 23, Beverwijk, tel. 25120. DIVERSEN DONDERDAG 17 JUNI Vredevorstkerk, Laan der Nederlanden. 20 u.: klaverjasdrive. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 u. VRIJDAG 18 JUNI Hulpdienst Help een handje. Maandag tot en met zaterdag van 8-10 u.: Zeestraat 8 tel. 24617 of bij de bekende wijkhoofden en medewerkers. Sportfondsenbad, Kuikensweg. Geopend 9-12 en 13.30-15.30 u.buitenbad 9-18 uur. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 uur. Openbare bibliotheek. Kerkstraat 44: vol wassenen 14-17.30 en 19-21 u., jeugd 15-17.30 en 19-21 u.; Amstelstraat 44: volwassenen en jeugd 14.30- 7.30 en 19-21 u.; Kingsford Smith- straat 110a: jeugd 15.30-17.30 uur. Alarmnummers. Politie en brandweer 25555, milieuklachten 96090. de Maffia. ma< jansweg 1 Las Palmas; Ikeja Palm, Lagos; Hystera, Antwerpen; Sudan, Antwerpen. der Werff, financiën, houden maandag 21 juni geen spreekuur. Hier wordt „Papillon”, diie werd ge maakt met Steve McQueen en Dustin waarin een miisdaldigemssyndicaat door enkele helden wordt ontworteld.

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 6