SULLIVAN VERVANGT CUBA Pieters naar O.S HONKBALTEAM WON OOK TWEEDE OEFENWEDSTRIJD Dudek kon Oranje niet stuiten: 6-0 OP 10 KILOMETER Telstar oefent METGOD EN AZ AKKOORD Borussia D. weer in de Bundesliga Basketbalteam Schaakbeker kaas mee op vakantie! voor BSG Incident in d schaakkamp Tien teams in hoofdklasse honkbal GOMES WEER SNELSTE SPORT' Sterk rijden van Nico Alles Joegoslavië overtroefd Sprinter Borsov is hersteld VIREN IMPONEERDE Van der Mije blijft winnen rk rk „BRUNCHEN” in het Chalet Hl 25 SPORT DONDERDAG 1976 2 4 JUNI 24 Tromp kaas specialiteit FONDUE BOURGUIGNONNE Uw gastheer w O rt¥¥ (ADVERTENTIE) (Van onze sportredactie) (Van onze sportredactie) J. gaan mee m (Van onze sportredactie) (ADVERTENTIE) leiding (Van onze schaakmedewerker) Dop-Smit gellnoer. rol. 023- HAARLEM De schaakclub BSG uit Bussum is bekerkampioen van Neder land geworden. Na een 2-2 gelijkspel in de halve finale tegen het Rotterdamse Volmac werd in de finale gewonnen van de schaakclub Groningen. Haarlem: G. Cronjéstraat 87 (naast de brandweer) Santpoort-Z.: Bloemendaalsestrw. 138b Beverwijk: Winkelctr. „de bever” Havanna in de paspoorten stonden. Volgens een ambtenaar van buiten landse zaken in Den Haag zijn de visa wel tijdig verstrekt. Enzovoorts. Bij de Amerikaanse selectiewedstrij den was het een verrassing dat Harvey Glance, de winnaar van de 100 meter, zich niet kon plaatsen voor de finale van de 200 meter. De 19-jarige sprinter uit Alabama eindigde in de halve finales als vijfde in 20,94 sec en werd daarmee uitgeschakeld. De 200 meter leverde een overwinning op voor de 19-jarige Mil lard Hampton, die met 20.10 seconden de beste wereldseizoenprestatie realiseerde en nu zesde staat op de wereldranglijst De (plus (plus Hennie Her- Pieters. Kaas mee, b.v.. 1 kilo belegen Goudse 9,60 1 kilo onvervalste l Boeren- 13,- 3 1 kilo Edammer 8,80 *~rr— 0 2>/2-l1/2 De Rui- 1-0, (Van onze wielermedewerker) HAARLEM Voor de tweede keer heeft gele truidrager Wim Gomes zich in de vijfdaagse Toer de Kampioen, die door de Haarlemse wielerclub De Kam pioen in het Van der Aartsportpark wordt verreden, de snelste getoond. Na eerder de eerste etappe te hebben ge wonnen, zegevierde hij nu in de derde Na spoedoverleg heeft Henk Knol voor de organisatie zijn goede kennis Bob Sullivan gepolst waarna Voogd belde om de zaken officieel te rege len. Sullivan was onmiddellijk bereid maar zag zijn eisen nu natuurlijk wel ingewilligd Later op de avond was de Amerikaan niet voor commentaar bereikbaar. Hij was onderweg naar een honkbalwedstrijd. Zaterdagmor gen arriveert hij met zijn team op Schiphol. innings leidde Ferry Neuteboom de Ne derlandse defensie. Bij het Amerikaanse luchtmachtteam was aan Steve Dudek de taak toebedeeld de Nederlandse aanval af te stoppen. Dudek zag zich twee jaar geleden bij de achtste Haarlemse Honkbalweek de prijs voor de meest waardevolle speler toege kend maar de man die ook dit jaar weer in het USAFE-team meedoet hield de tegenstander niet in bedwang. Na vier innings was de stand al vier-nul voor Nederland en moest Dudek vervolgens zijn plaats af staan aan Steve Ray. Hij hield Oranje aanvankelijk van hits af maar kon niet voorkomen dat de Rams hun achterstand in de zevende innings tot 6-0 zag oplopen. In de laatste fase van de strijd maak ten Richardson, Paul Smit en Aertsen nog plaats voor Horeman, De Leeuw tijdelijk vervanger van Don Wedman en Eygendaal. (Van onze sportredactie) VELSEN. Telstar speelt op zondag 8 augustus in het Belgische Waregem een oefenwedstrijd tegen de club van die naam. Heit duel valt in de periode waarin aanvankelijk de trip naar Zwe den op het programma stond. De moge lijkheid is niet uitgesloten dat aan hert oefenprogramma van Telstar nog twee wedstrijden in Engeland worden toege voegd. Momenteel zijn daaromtrent on- derhandelinigen gaande. Sullivan zich bereid verklaarde als nog naar Europa’s befaamdste honk- balgebeuren af te reizen. Uitgerekend Sullivan is nu redder in de nood voor de organisatie die de meubelfabrikant niet meer in Haar lem wilde laten aantreden. Dit omdat Sullivan twee jaar geleden een zeer teleurstellende indruk in de achtste Honkbalweek had achtergelaten. Be gin van dit jaar slaagde de man uit Grand Rapids (Michigan) er toch in als eerste reserve te mogen fungeren op de lijst van stichtingsvoorzitter Gerard Voogd. Toen hij inderdaad in aanmerking kwam ontstonden er pro- lang niet zeker is dat Kleton bij Haarlem blijft. Cercle Brugge en Go Ahead zijn in de Amsterdamse mid denvelder (eveneens op vakantie) geïnteresseerd. Inter Football behar tigt de belangen van Kleton. Het bureau van onder andere Cor Koster en Piet Keizer heeft ook con tact met Floor Buma, ex-Ajacied en op dit moment in Nederland na een seizoen als amateur bij FC Bern te hebben gespeeld. Zijn trainer Bert Theunissen is in Nederland om zaken te doen. Mogelijk doet ook Haarlem voorstellen aan Buma. Bij het team van Hughes hebben Peys, Kleton, Ge orge en Rob de Kip nog niet gete kend maar legde Huyg zich voor drie jaar vast. Fransz heeft nu definitief een functie als hulptrainer, scout en begeleider van de jeugd gekregen. stand is: 1/2. Hort, Mecking 5% 1 afg.), 3/4. Browne, Ljubojevic 5 1 afg.), 5. Uhlmann 4V2 (plus 2 afg.), 6/7 Poloegajevski, Tsjesjkowski 4l/i (plus 1 afg./, 8. Spasski 4V2. Slot, Rietveld, Sjaak Wüstelaan 75, Santpoort. Deze gezellige, gemoedelijke combinatie van ontbijt en lunch verzorgen wij zon dags vanaf 11 uur 's morgens tot 14.30 uur. Onbeperkt eten en proeven van een soepje, warme gerech ten, koude gerechten en des serts in en uit onze open Zwitserse boerderij-keuken. Prijs inclusief een kopje koffie vooraf 18,— per couvert, voor kinderen tot 15 jaar 1,— voor ieder jaar dat zij oud zijn. Omdat onze ruimte beperkt is, is het prettig als u even van tevoren laat weten dat u komt. Ons telefoonnummer is 023 - 372226. Nu ook in het Chalet: Jan G. (Uilenboom) Westerhoven. Algemeen klassement: 1 Gomes 58 pnt.; 2 Van der Horst 52 pnt.; 3 Hans van Leeuwen 47 pnt.; 4 Van Waard 46 pnt.; 5 Dreyer 39 pnt.; 6 Moleman 33 pnt.; 7 en 8 Toon Rutte en Van der Knoop 30 pnt.: 9 en 10 Cornelisse en Pluimers 28 pnt. Manager Ernie Myers tijdens het oefenduel met Ramstein Rams. Links van hem middenvelder Etienne Aertsen. HAARLEM Cuba doet niet mee in de Haarlemse Honkbalweek. Die klap kregen de organisatoren van het honkbalfestijn gistermiddag te ver werken via een telefoontje van een attache bij de Cubaanse vertegen woordiging in Den Haag. Een ijskou de douche die ondanks het zinderend hete weer de Stichting Sportinitiatie- ven zeer onwelkom was. Koortsachtig beraad en de medewerking van honk- balexpert Henk Knol waren er voor nodig om de honkbaltiendaagse te redden. Dat lukte na verschillende telefoontjes met Amerika waar Bob DORTMUND (ANP). Na vier sei zoenen te zijn wegg eweest is Borussia Dortmund, na een overwinning van 3-2 op FC Nürnberg, weer teruggekeerd in de hoogste divisie van het Duitse voet bal, de „Bundesliga”. In een uitverkocht Westfalen-stadion (54.000 toeschouwers) in Dortmund zorgde Huber in de voor laatste minuut voor de winnende Dort- mundse treffer. Met Borussia Dortmund promoveren ook de kampioen van de tweede divisie noord, Tennis Borussia Berlijn, en de kampioen van de tweede divisie zuid, FC Saarbrücken, naar de Bundesliga. De uitslagen van de achtste ronde zijn: Tsjesjkowski (Sov)-Gheorghiu (Roe) Vï-V», Mecking (Bra)Quinteros (Arg) afg. Hort (Tsj)Tan (Sing) afg., Browne (VS)Poloegajevski (Sov) afg. Uhlmann (ODL)Kavalek (VS) afg. Ljubojevic (Joe)Panno (Arg) afg., Balasjov (Sov) Harandi (Irn) Va-Va, Spasski(Sov)Mari- otti (Ita) Va-Va, Ribli (Hon)Torre (Phi) 0-1. Zevende ronde: HarandiLjubojevic 0-1. Nadat een noodverlichting was inge schakeld, weigerde Browne uitermate gevoelig voor dit soort situaties ver der te spelen onder de provisionele lichtsterkte. Camponanes maande Brow ne de partij voort te zetten, maar de Amerikaan verweet de hoofdscheids rechter dat deze hem alleen dwong ver der te spelen, omdat zijn tegenstander een Rus betrof. Met een schreeuw en een vuistslag op de tafel beëindigde Camponanes het incident, zodat Browne de partij, die op de 42e zet zou worden afgebroken, alsnog voortzette. Voor de tweede beste seizoenprestatie zorgde een andere Fin. De speerwerper Seppo Hovinen, die dit jaar al vaker van zich heeft doen spreken, overbrugde een afstand van 93,54 meter. Hovinen voerde eerder al de lijst van de beste worpen in dit seizoen aan met 91,12 meter. Hovinen nadert met zijn worp het wereldrecord van de Westduitser Klaus Wolfermann, die op 5 mei 1973 in Leverkussen 94,08 meter wierp. De tweevoudige Olympische sprint- kampioen, Valeri Borsov, lijkt vlak voor Montreal geheel hersteld te zijn van zijn enkelblessure. Op de tweede dag van de Russische kampioenschappen in Kiev werd hij kampioen op de 100 meter in 10.27 seconden en kwalificeerde zich me teen voor de Spelen van Montreal. Joerl Silovs werd tweede (10.42) en Aleksan der Aksiline derde (10.44). Bij de dames sprintte Loedmilla Maslakova naar de titel in 11.37 seconden voor Tatjana Anissowa (11.46), die echter de 100 meter horden in 12.97 seconden op haar naam schreef. andere door een HAMILTON (ANP). Het basketbal team van Joegoslavië, in 1974 tweede bij het wereldkampioenschap en Europees kampioen in 1975, heeft zijn eerste wed strijd voor groep a van het voor-Olym- pische toernooi in Hamilton verrassend verloren. rit door de massale eindsprint van een 25 man sterk peloton naar zijn hand te zetten. Door het hoge tempo en vrijwel wind stille weer viel er in deze derde etappe aan ontsnappen niet te denken. Noch tans werden daartoe vele pogingen on dernomen, maar wat of een Peter v.d. Knoop, Jimmy Kruunenberg, Arie Mole man, Ron van Waard, die zeven ronden lang solo reed, Jan v.d. Horst, Ton de Vos, Dick Schouten, Gerard Duwel en de jonge Huub de Vries ook probeerden, er bleek geen ontkomen aan. Vooral gele truidrager Wim Gomes weerde zich voortreffelijk en zodra een ontsnapping van een of meerdere renners ernstige vormen dreigde aan te nemen, gaf hij zelf het sein voor de tegenaanval en kwam alles weer bijeen. Een eindsprint van zo’n 25 man moest uiteindelijk het pleit beslechten en dat ging de rappe Wim Gomes weer het beste af. De beide leiders, Hort en Mecking, braken hun partijen af, waarbij Mec king tegen de Argentijn Quinteros dui delijk materiaalvoordeel heeft. ALKMAAR Plaatselyk favoriet Nico Alles bleek tijdens de „populaires” op de Alkmaarse wielerbaan goed op dreef en wist drie van de vier onderdelen klasse- mentsrit, race over onbekende afstand en premiekoers naar zijn hand te zetten. Alleen in een afvalrace kwam hjj er niet aan te pas en ging de jonge Ruud Nederlof winnend door de finish. HELSINKI. (Reuter) De Finse at leet Lasse Viren heeft op de tweede dag van de wereldspelen in Helsinki de beste seizoenprestatie geleverd op de 10.000 meter. De Olympisch kampioen van 1972 liep de afstand in 27 minuten en 42,95 seconden. Het wereldrecord staat sinds 13 juli 1973 op naam van de Brit Dave Bedford met 27.30,8. De Brit nam des tijds in Londen het record af van Lasse Viren, die tot dan toe met 27.38,4 ’s we relds snelste was geweest. Tweede in Helsinki werd Virens landgenoot Pekka Paivarinta in 27.54,43. Derde werd de Italiaan Franco Fava in 27.55,61. aller tijden. De jeugd domineerde toch in de finale van dé 200 meter. De 17- jarige Amerikaanse jeugdkampioen Dwayne Evans legde met 20,22 seconden beslag op de tweede plaats. Mark Lutz kwalificeerde zich als derde voor Mon treal. Bij de dames kwalificeerde Madeline Manning zich voor de 800 meter van Montreal. De 28-jarige Amerikaanse werd acht jaar geleden in Mexico Stad Olympisch kampioene op dit onderdeel. Zij zegevierde in Eugene in de nieuwe Amerikaanse recordtijd van 1.59.81, Cin dy Poor en Kathy Weston gaven elkaar in de strijd om de tweede en derde plaats nauwelijks iets toe. Op de vijf kamp zal Amerika door dezelfde atletes als vier jaar geleden in München verte genwoordigd worden. Het zijn Jane Fre derick, Gale Fitzgerald en Marilyn King. De uitslagen: klassementsrit: 1. N. Alles 20 pnt. 2. R. Duin 14 pnt. 3 S. Smit 11 pnt. 4. Th. Rood 10 pnt. Onbekende afstand: 1. N. Alles. 2. R. Duin, 3. Th. Rood. 4. R. Kos. Afvalrace 1. R. Nederlof. 2. Th. Rood. 3. R. Duin. 4. H. Heine. Premiekoers 80 ronden: 1. N. Alles. 2. R. Duin. 3. R. Kos. 4. Th. Rood op 1 ronde. 5. K. de Graaf. Voor het eerst in dirt seizoen wordt er zaterdagavond op de Alkmaarse wielerbaan een groot programma afgewerkt van internationale allure en met profs. uit de Parre- Ellis de Mieke van Elst- blemen over geld en Voogd wees Sullivan (al zes maal deelnemer in Haarlem) definitief af. De Cubaanse attaché zorgde woens dag voor paniek bij de organisatoren met zijn mededeling dat de amateur- wereldkampioen niet zou komen op draven. De Cubanen toonden zich in ’72 en 74 veel te sterk voor de andere ploegen maar hun spel-tegen- het-perfecte-aan maakte de toeschou wers laaiend van enthousiasme. De jacht op kaarten was dit jaar groter dan ooit en uitgerekend nu zegt Cuba af. Volgens de attache heeft de Ne derlandse ambassade niet gezorgd dat de visa zondag bij het vertrek uit HAARLEM. Ook hert tweede en laatste oefenduel van het Nederlandse honkbalnegental tegen Ramstein Rams is geëindigd in een overwinning voor de spelers van Ernie Myers. Na de 10-4 zege dinsdagavond werd het woensdag middag 6-0 in de broeierige arena van het Pim Mulierstadion. De Amerikaanse manager van Oranje had gistermiddag een aantal wijzigingen in zijn basisformatie aangebracht. Der de honkman was nu Arnold Smith, kor- testop Jim Sieval en midvelder Etienne Aertsen. De leiding van de verdediging was in eerste instantie toevertrouwd aan werper Nol Beenders en achtervanger Paul Smit (die kampt met een lichte knieblessure). Na vier innings werd de Haarlemse pitcher opgevolgd door de jeugdige Martin Ronnenbergh (tevens basketbal-international). De laatste twee Tsjecho-Slowaïkije, dat bij de rust al met 39-36 leidde, versloeg de Joegosla- viërs met 78-73. In dezelfde groep be haalde Finland een overwinning van 91- 59 (44-30) op Ijsland en bleek Brazilië, zesde bij de Olympische Spelen van 1972 in München, te sterk voor Israel: 82-78 (42-36). Bulgarije heeft zijn eerste wed strijd voor groep b, waarin ook Neder land uitkomt, met 88-72 (42-32) gewon nen. In een wedstrijd voor dezelfde groep versloeg Polen met 86-73 (32-37) Groot-Brittannië. Mexico klopte Spanje met 73-72. Joegoslavië, dat in groep a speelt, herstelde zich goed van de nederlaag tegen Tsjecho-Slowakijke door Finland met 87-58 (31-28) terug te wijzen. Eerder klopte Finland met 91-59 Ijsland. MANILLA (ANP). De achtste ron de van het interzonale schaaktoernooi in Manilla werd ontsierd door een incident, waarbij het tot een woordenwisseling kwam tussen de Amerikaanse groot meester Walter Browne en hoofdscheids rechter Camponanes. Op het moment dat Browne in zijn partij tegen de Rus Lew Poloegajevski in ernstige tijdnood was hij moest dertien zetten in drie minuten doen viel de electriciteit uit. Finale: BSG-Groningen (Bouwmeester-Ligterink rem., ter-Baljon 0-1, Stork-Noordhoff Sibbing-Knol 1-0). De wedstrijden om de KNSB-beker werden dit jaar voor de eerste maal gehouden. Neem op vakantie ’n stukje zekerheid mee: kaas, gegarandeerd „blijf-vers” verpakt door Tromp. Waar u ook gaat, Tromp kaas kun je niet missen, geen dag! OOSTERBEEK (ANP). Het natio nale dameskampioenschap schaken werd ook in de zesde ronde gesierd door een overwinning van de grote favoriete, Alexandra van der Mije. Zij had slechts dertig zetten nodig om Mieke van Eist te verslaan. Ellis de Graaf en Erika Belle kwamen remise overeen, terwijl de andere partijen Van Parreren-Mulder en De Klerck-Van Gent werden afgebro ken. De partij uit de zesde ronde tussen mevr, de Klerck en Hanneke van Parre- ren werd voor de derde maal afgebro ken. Mevrouw van der Mije gaat in Oosterbeek onbedreigd aan de met 41/! punt uit vijf partijen. De uitstagen van de partijen zesde ronide zijnHanneke van ren-Jeanette Mulden afg., Graaf -Erika Belle rem., Alexandra van der Mije 0-1, Mevr, de Klerok-Cora van Gent 0-1, Carla Brui nenberg was vrij. De stand is: 1. Van der Mije 4'h uit 5, 2. Van Gent 4 uit 6. 3. Belle 3 uit 5, 4. Bruinenberg 2Va uit 5, 5. Van Panrenen 2 uit 3 (en 2 afg.), 6. Mulder 2 uit 4 (en 1 afg.), 7. De Graaf 2 uit 5, 8., Van Eist 2 uit 6, 9. De Klerck 0 uit 5. (Van onze sportredactie) HAARLEM. Met ingang van het seizoen 1977 zal de hoofdklasse honkbal niet zoals in de afgelopen jaren uit acht, maar uit tien teams gaan bestaan. Voor de bestaande promotie-degradatie-rege- ling heeft de door het bondsbestuur genomen beslissing verstrekkende gevol gen. Slechts de op de laatste plaats eindi gende ploeg in de thans voor de helft verspeelde competitie komt voor afda ling in aanmerking. Via winst in de best of three kan deze staartploeg, die moet aantreden tegen de winnaar van het duel tussen de beide nummers twee, zich echter redden. De kampioenen van de eerste klasse zullen dit jaar automatisch promoveren. In tegenstelling tot de hoofdklasse zul len de eerste en tweede klassen in 1977 blijven bestaan uit acht ploegen per afdeling. Wel zal het bondsbestuur zich de komende jaren beraden of uitbreiding naar tien teams in deze klassen ook gewenst is. In welke vorm de competitie in de hoofdklasse verspeeld zal worden in het komende seizoen staat nog niet vast. Invoering van de zomertijd kan wellicht de basis zijn voor mid-weekse wedstrij den. Hoe de opzet ook zal zijn, ook in het nieuwe bestel zullen de dubbel- wedstrijden vrijwel zeker op het pro gramma blijven voorkomen. De halve finales waren Groningen- Overschie en BSG-Volmac. Het verras send tot de laatste vier doorgedrongen Overschie bleek tegen Groningen niet opgewassen en werd met 3-1 verslagen. Weliswaar eindigde het duel tussen de beide andere halve finalisten gelijk, maar door een voorafbepaalde regel kwam BSG in de finale. Met het team Bouwmeester-De Rui- ter-Stork-Sibbing trad BSG aan tegen Groningen, dat met LigterinkBal jon NoordhoffKnol eveneens op volle oor logssterkte opereerde. Het enerverend duel werd met het kleinst mogelijke verschil, 21Za-l1/2 door BSG gewonnen door een grote slagvaardigheid aan de borden drie en vier. De strijd om het brons werd in het voordeel van Volmac beslist, S’/a-lVi. Halve finales: BSGVolmac 2-2 (BSG wint), GroningenOverschie 3-1. Om de derde en vierde plaats: Volmac Overschie SVa-% (BöhmNathans 1- 0, Van Baarle-Van der Herik 1-0, Van der VlietDe Vrij 1-0, Van rem.). “o"" De eerste trainlngstijden voor de TT In Assen doen vermoeden dat het zaterdag een bikkelharde strijd zal worden. Vooral in de 500 ce-klasse kan het gaan spannen want Johnny Cecotte is alsnog tot de halve liters toegela ten en hij laat daarvoor de 250 cc-race schieten. Gaby Minnebooo werd op de wielerbaan van het Olympisch stadion nationaal kampi oen achter de derny. Titelverdediger Venlx moest met pech uitvallen. In de sprlntwed- strljden van de GP Amsterdam klopte Nichol son Loevesijn en Ten Tije; 11,9 in de laatste 200 meter. Bij de stayers zegevierde Dleter Kemper. De Russische voetbalploeg won het E.K. teams voor spelers onder de 23 jaar, door Hongarije met 2-1 te floppen Er waren 23.000 toeschouwers. Atleet John Akii-Bua, Olympisch kampi oen en wereldrecordhouder 400 meter horden blesseerde zich bij het inlopen voor wedstrij den in Helsinki. Hij besloot zijn Europese toernee te onderbreken en naar huis te gaan, maar hij is ervan overtuigd dat zijn blessure hem niet zal verhinderen deel te nemen aan de Spelen in Montreal. Ruud Postma leidt in het N.K. moderne vijfkamp met 3048 punten voor A. Baars: 288# punten. Het hoofdbestuur van de atletiekunie ver wees de affaire tussen Aad Steylen en Geert Jansen naar de strafcommissle. DEN HAAG. De jonge Zwanen- burgse wielrenner Sjaak Pieters, gaat naar de Olympische Spelen in Mon treal. Het NOC nam woensdag de door de wielerbond gedane voor dracht compleet over en op die lijst kwam de naam van Sjaak Pieters voor bij het onderdeel sprint. De wielerploeg ziet er als volgt uit: Wegploeg: Arie Hassink, Leo van Vliet, Antoine van de Bunder, Ad Tak, Adrie van Houwelingen, Frits Pirard, Fons van Katwijk en Frits Schür. Coach is Joop Middelink. Baanploeg: Gerrit Möhlman, Peter Nieuwenhuis, Gerrie Stamsnijder, Martin man Ponsteen en Coach: Frans Mahn. niet rond is. Bestuurslid Wehnes heeft maandag contact gehad met Molenaar en de beide partijen probe ren nu ieder zo gunstig mogelijk uit het hele spel te komen. De beleids groep betaald voetbal van de nieuwe eredivisieclub vergaderde gisteravond met de van vakantie teruggekeerde trainer Hughes, ondermeer over de completering van de selectie. Het er varen tweetal Wildbret en De Vries lijkt onmisbaar nu voor het wegge vallen kwartet Wentink, Derksen, Fransz en Sadek nog o nvoldoende kwaliteit is teruggekocht. Voor Wentink komt de jonge Eef Melgers in de plaats. Hij tekende gisteren een tweejarig contract. Van het niveau van het Engelse tweetal Hutt en Reynolds is weinig tot niets bekend. Daar komt nog bij dat het Als mecaniciens Kwantes en J. de Wit. Chef d’equipe is H. Meuwesse. (Van onze sportredactie) HAARLEM. De overgang van Haarlem-tniddenvelder John Metgod naar AZ en de komst van Joop Wildbret en Cees de Vries (plus een som geld) naar Haarlem is nog een kwestie van dagen en onderhande lingstactiek. Metgod zelf is accoord met de voorwaarden die de Alkmaar se voetbalstichting hem heeft voorge legd. Zaterdag is hij met vakantie gegaan maar voor die tijd is hij het eens geworden met AZ-voorman Klaas Molenaar. Joop Wildbret zegt nog van niets te weten en Cees de Vries is eveneens met vakantie naar bet buitenland. Haarlem-voorzitter Hut ontkent niet met AZ in bespreking te zijn maar zegt tevens dat de zaak nog e/

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 25