De mensen van de Amro Bank maken’t u zo makkelijk mogelijk. doktersassistente Teepak Instituut voor Epilepsie bestrijding .J Meer en Bosch - De Cruquiushoeve J ACHTERWEG 5 HEEMSTEDE TELEFOON 023 286750 P iedereen leest de krant altijd en overal. AMRO BANK 19 7 6 2 6 JUNI ZATERDAG B ck Teepak Nederland B.V. vraagt: 11 I Int mS Reisverzekering. „Oh juist. Nou, ’t was lekker vlot bekeken met dat geld. Voor de 3000 gulden die we nog nodig hadden, bleek een Continu Crediet het beste, ook al gezien de flexibele aflossing. Wij komen op 90 gulden per maand, dus dat valt mee. We hebben er meteen die Amro A utoverzekering aan vastgeknoopt, ’t Is toch de meest complete en bovendien kan de premie mooi in vieren van m’n Privérekening worden afgeschreven. Uiteraard ook zo’n reisverzekering afgesloten. Da’s vaste prik, sinds een paar jaar geleden al onze spullen verdwenen zijn. Bovendien is deze fraaie tent geleend van vrienden, dusD’r kan u weinig gebeuren stellen wij complimenteus vast. „We zitten goed, ook financieel. We blijven mooi binnen ons schema van 60 franc per dag. Zijn werk bestaat uit het bezoeken van onze relaties voor het geven van service en onderhoud aan machines in de vleeswarenindustrie. Gewenste ervaring/kennis: Elektrische pneumatische opleiding/ervaring Rijbewijs BE. Indien u interesse heeft in een der bovenstaande funkties schrijf dan naar Teepak Nederland B.V., Oudeweg 28, Postbus 608 in Haarlem. t.a.v. de heer Mast of vraag telefonisch aan Mej. Ramaker een sollicitatieformulier Tel. 023-319386. De wereld hangt van drukwerk aan elkaar. Amro reischeques. „Ja, ’t lijkt inderdaad net ’n ansichtkaart,” onderstreept Frank Manning (25) als wij constateren dat hun camping uitermate fraai is neergevlijd in de lieflijk glooiende Dordogne. Jullie ook een glaasje vin rouge recht uit het vat?” valt An ja Manning (23) in, terwijl ze met geroutineerd gemak een literfles ontkurkt. Je krijgt er wel paarse tanden van, hoor. Zeg maar ho.” Met een royaal gevuld tandenborstelglas in de hand zoeken wij de juiste houding op het luchtbed. Frank Manning trekt nog ’ns aan een corpulente franse sigaret in een donkergeel vloeitje en zegt: „Alles bij elkaar hebben we er geen greintje hartzeer van dat we die vliegvakantie hebben laten schieten.” Jullie hadden andere plannen? „Oorspronkelijk wel,” geeft Frank toe, „maar ja, toen begon onze ouwe wagen de geest te geven. Paar keer stilgestaan langs de weg. Paar keer in de garage. Toen stonden we eigenlijk voor de keuze: of door modderen en vliegen, of dit.” Hij maakt een cinemascopisch gebaar naar een kleine, sportief uitgevallen auto, die duidelijk gloednieuw is onder z’n eerste stoflaag. „We hebben nog even overwogen om een knappe tweedehands te nemen. Maar we waren ’t er allebei over eens dat we nu wel ’ns een auto met ’n blanco kilometerteller wilden. Toen zijn we met jullie gaan praten. Want voor een nieuwe kwamen we nog een behoorlijk bedrag te kort.” „Voor je verder gaat,” interrumpeert Anja Manning, „misschien blieven de heren straks een bordje ratatouille? Plus wijn en stokbrood uiteraard,” somt zij wervend op. Wij stemmen gretig toe. „Waar was ik ook alweer,” hervat Frank. Bij de Amro Bank, zeggen wij hulpvaardig. meegenomen, straks gewoon kan omwisselen bij de bank.” Hoe zijn de Mannings eigenlijk op dit paradijselijke plekje uitgekomen? „Bij het Frans Verkeersbureau gevonden,” antwoordt Anja Manning, en ze reikt ons een dampend bord aan. „Oh ja,” zegt Frank plotseling, „niet in de krant zetten waar we zitten, hoor, ’t Is hier nog rustig en dat willen we wel zo houden.” Tussen twee happen door beloven wij ons on voorwaardelijk stilzwijgen. reischeques die we als reserve hebben Amro Autoverzekering Compleet. Haar werk bestaat uit telefonisch kontakt met de klanten en het toezicht op de orderafwikkeling. Gewenste ervaring/kennis: -Engelse taal Typen Telexen Het ziet ernaar uit dat ik de Amro IV j, 'tnoueer.l 't grondzeil en dan 14 Telefonisch geld lenen 020-638/5250433 Continu Crediet. ^<7 Mannings eigens in Frankrijk F f HK3HHH UITGAANDE VAN DE CHRISTELIJKE VERENIGING VOOR DE VERPLEGING VAN LIJDERS AAN EPILEPSIE ..74W'W9W!'/A Vereisten opleiding voor doktersassistente of ervaring in soortgelijk werk. Wij bieden: een salaris naar leeftijd en ervaring goede sociale voorzieningen. Informatie betreffende deze funktie is in te win nen bij mevrouw R Bruining (tst. 321 of 311). Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het Hoofd Personeelsdienst van ons instituut onder vermelding van vakaturenummei 76-40 De funktie houdt in: het maken van röntgenfoto's het maken van E.C.G.’s de daarbij behorende administratieve werk zaamheden het assisteren van de artsen. In een van onze centra ontstaat door het vertrek van de huidige funktionaris per 1 september 1976 een vakature voor Q N oem m aareend warsstra«t inderdaad, want praktisch alles zou moei lijker worden in een wereld zonder drukwerk. Het grootste deel van de boodschappen die mensen aan elkaar k doorgeven staat gedrukts van bijbel via krant, leer boeken en sexbladen tot telefoonboeken en vakan- tiefolders. Vreemd eigenlijk dat je daar zo weinig bij stilstaat Misschien juist doordat drukwerk zo Innig verwe* ven is met ons bestaan. Wie zich wèl dagelijks bezighouden met het gedrukte woord (en het gedrukte beeld), dat zijn de zetters, drukkers, lithografen en chemlgra- fen, werktekenaars en binders. Mensen met een degelijke vakopleiding waarin aan algemene vorming veel aandacht is besteed. Naast grafische vakken bestuderen zij moderne talen, biologie en natuur kunde, maatschappijleer e.d. Zodat ze werken met begrip voor wat er door hun handen gaat. Dat is de moderne gra fische industrie, een tech nisch interessant bedrijf met een belangrijke maat schappelijke functie. Sta er maar eens bij stil als u weer eens op zoek bent naar een of andere dwarsstraat neemt de Amro zonder kosten terug. tarieven onder voorbehoud van tussentijdse wijziging. Vissen (overg p dat gee gre is e rie. niei ont sch pro in vist tie bes C bes het bes nei zo’: bes nei op: hei vis zijl nie bei rente per maand 1,25% 1,15% 1,00% 0,90".. meer dan 20.000 km per jaar f 725,- f 790,- f 860,- kan nog wel ’ns verloren gaan en bovendien zijn er altijd mensen die een illegale belangstelling tot 20.000 km per jaar f 595,- f 635,- f 710,- Voor een gering bedrag aan premie beschermt de Amro reisverzekering u tegen kosten van reisonge- vallen, ziekte en verlies of dief stal van bagage. Om zo’n reis verzekering kunt u eigenlijk niet heen als u naar het buitenland gaat, waar bijvoorbeeld de kos ten van geneeskundige hulp ge weldig kunnen oplopen. Voor het luttele bedrag van 6 gulden kunt u deze verzeke- Mannings: op pad met nieuwe auto en geleende tent de j een mijl men dooi de den ston mee buit vis i Al erto Inte tie v her: pun nati tie don de bije voo in s Yor He dat n een f gestr gen hebb pnvib ande zee, onve gen Vere snel datd hoof< Conf laat I S He bepa ontsl van «ndi In Li ’een grot» ale i zich toeei echu en o konc prak ontv aangeven. Er is immers verder niets te verliezen. U zult dan meteen merken hoe snel de Amro Compleet- verzekering werkt. Premievoorbeelden (excl assurantiebelasting en poliskos- ten): catalogus waarde t/m f 9.000,- f 10.000,- f 11.000,- geleend bedrag f 4.000,- f 5.000,- f 8.000,- f 15.000,- 'S 1 ItT-*-- TEMMETOPEN HAARD Wie op vakantie gaat, neemt meestal een heel bedrag mee. En daarmee ook een hele- Compleet overstapt. Want die heeft een aantal unieke voordelen: 1. Als u uw gloednieuwe auto binnen 12 maanden na aankoop total loss rijdt krijgt u een nieuwe. Zelfs al is de auto bij de dealer weer in prijs gestegen. Zonder extra-premie en onge - acht ’t aantal gereden kilometers. 2. Gratis ongevallenverzekering voor inzittenden. 3. Gratis groene kaart. 4. Accessoires gratis tot totaal 1.500,- mee verzekerd (schuif- dak, radio, mistlampen etc.). 5. Als uw auto spoorloos ver dwijnt, krijgt u gedurende de böel risico’s. Want vakantiegeld eerste 30 dagen van de vermis sing een extra-vergoeding van 25 gulden per dag. 6. Bent u Amro Privérekening- voor uw portefeuille tonen. Daarom doet u er verstan dig aan uitsluitend voor onder weg contant geld bij u te steken. Voor de rest kunt u bijvoorbeeld Amro reischeques nemen. Die zijn praktisch overal inwissel- premie, met of zonder baar. En ’t grote voordeel is dat IPSTEKlEINeTEUt nieuwe auto, is het de moeite waard ook schade aan uw eigen auto te verzekeren. Dat kan tegen een redelijke premie en zonder gedoe als u op een Amro Autoverzekering auto het vertikt. Bijv.: - bijdrage in extra-hotelkosten tot f 25,- per persoon per dag, - bijdrage t.b.v. een vervangen de auto tot f 50,- per dag of kosten om per 2e klasse trein verder te reizen, - max. f 1.000,- om G de auto te laten repatriëren. mndl. betaling 3% (incl. rente) f 120,- f 150,- f 240,- f 450,- Bij deze manier van lenen worden geen andere dan rente kosten berekend. Het rentetarief varieert van 0,90 tot 1,45% per maand en is afhankelijk van de hoogte van ’t afgesproken kre- dietbedrag. De rente (aftrekbaar voor de belasting) wordt per maand berekend over het op dat moment nog terug te betalen be drag. Bij onverhoopt overlijden voor uw 65-ste wordt de res- tantschuld kwijtgescholden tot die het gevolg zijn maximaal f 20.000,-. Zoals elke automobilist bent u natuurlijk W.A. verze kerd, d.w.z. verzekerd tegen schade die u aan anderen toe brengt. Maar, vooral als u in ’t be zit bent van een nieuwe of vrij ring nog uitbreiden met rechts bijstand. Als u met de auto op vakantie gaat verdient het zeker aanbeveling om daarnaast een Autopech-verzekering af te slui ten. Voor ’n bedrag van f 25,- bent u voor 35 dagen gedekt tegen allerlei kosten die veroor zaakt worden doordat de be stuurder uitvalt of doordat de a Verkoop-assistente b. Service technicus. de binnentent, of eerst de stokken met een nokverbinding en dan de buitentent? houder en krijgt u bij uw huidi ge verzekering minder dan 25'.% no-claim korting, dan is de Autoverzekering Compleet ex tra interessant voor u. Ten eer ste financieel. U betaalt nl. een vaste i schade. Per kwartaal boeken wij ze bij verlies ot diefstal volledig '4 van die premie automatisch vergoed worden. En snel ook als van uw Privérekening af, zonder ’t moet. Mocht u onverhoopt in dat daarbij rente in rekening problemen komen, dan kunt u de Amro Teleservice bellen op een speciaal nummer in Amster dam. Wij zorgen dan dat er bin nen de kortste keren geld wordt wordt gebracht. Voor schade aan uw auto de maandelijkse betaling is geldt - behalve in 'n aantal ge vallen - ’n eigen risico van f 500,- per keer. Als u dat moet overgemaakt naar een bank in de betalen dan schieten wij ’t be- buurt van uw camping of hotel, drag renteloos voor. U betaalt ’t Is ook goed om uw reser- dan in 4 kwartaaltermijnen terug, vepotje voor de vakantie in En dan het praktische voor- Amro reischeques om te zetten, deel van de Amro Compleet- U loopt dan geen risico, en verzekering. Doordat u met een niet-gebruikte cheques vaste premie te maken hebt en niet met een no-claim korting, kunt u zonder aarzeling elke schade (boven uw eigen risico) Binnen 1 dag gereed en bij u thuis gebracht. Geen informa tie werkgever. Kwijtschelding bij overlijden. Overname lopende leningen mogelijk. Enige voorbeelden: 100024x/ 50 300036x/ 105 500048x/136 600048X/161 750060X/167 10000 60xf 220 Andere bedragen en looptij den mogelijk. Fin. bur. Roxs Herengracht 560, Amsterdam Telefoon 3 avonds en in de weekend* 010-505124151427 Amro’s nieuwste manier van lenen: u stapt één keer naar de bank om ’t bedrag af te spre ken waarover u maximaal wilt beschikken en u kunt daar dan voortaan altijd vrij over be schikken, wanneer en hoe u maar wilt. Zodra u ’t bedrag (ge- I heel of gedeeltelijk) opneemt I gaat u aflossen. De hoogte van P vooraf afgesproken. Bedraagt minimaal 3% per maand van 't Kdl afgesproken bedrag. Meer aflos- z/ sen mag ook. En opnieuw opne men kan ook. Als u maar zorgt onder T afgesproken bedrag te blijven. Kortom: ’n manier van lenen met veel vrijheid., waar- mee u voortaan altijd over geld- achter-de-hand beschikt voor verwachte maar ook onverwach te zaken. Voorbeelden:

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 14