Ervaren onderhoudsmonteur FBTO SECRETARESSE Poolster bv de eenzame adverteerder de rijksoverheid vraagt SCHILDERS SCHILDERS Wij vragen een secretaresse Voordat u verder praat over airconditioning inspekfeur voor rayon Haarlem F-'' NH] Nederland Haarlem weet niet half hoe de krant z’n leven kan veranderen. Leerling loodgieters leerling cv monteurs vanderlaan Nederlandse Credietbank nv TIMMERLIEDEN correspondent financiële afdeling (mnl./vrl.) administratief medewerker (mnl./vrl.) hoofd bureau archiefzaken Mwa.» 5 V Landelijke Beroepsorganisatie van Werkers in de Gezondheidszorg ZATERDAG 22 2 6 JUNI 19 76 Voor de verdere ontwikkeling van ons bedrijf zoeken wij een hólland printing partners NIEUWENHUIZEN B.V. vraagt voor spoedige indiensttreding: 'i Carrier dan ligt een goede positie voor u klaar. Een vast salaris, met goede kostenvergoe- dings-regelingen en sekundaire arbeidsvoorwaarden maken hiervan deel uit. Graag zien wij uw schriftelijke reakties op korte termijn tegemoet bij onze afdeling personeelszaken. die in zijn werkgebied rechtstreeks,kontakten legt met partikulieren, bedrijven en instellingen om verzekeringen af te sluiten. Daarbij kan hij zich gesteund weten door een organisatie van medewerkers, die gewend is om door het geven van deskundige adviezen het belang van de verzekerde centraal te stellen. Voegt u daarbij goede verzekeringsvoorwaarden en tóch lage premies dan is daar mee onze snelle groei verklaard. De FBTO is een middelgrote schadeverzekeringsmaatschappij die een sterke groei doormaakt; het bruto premie-inkomen zal in 1976 stijgen van 32,2 miljoen tot omstreeks 38 miljoen. Haar werkterrein heeft zich gestadig uitgebreid over heel Nederland, waar zij in direkt kontakt treedt met verzekerden. onderlinge verzekeringsmaatschappij FBTO postbus 318 leeuwarden Merck Sharp Dohme B.V. te Haarlem is een bedrijf dat geneesmiddelen vervaardigt, verkoopt en exporteert. Het personeelsbestand omvat rond de 550 medewerkers. In verband met bedrijfsuitbreiding zoeken wij zo snel mogelijk een ervaren onderhoudsmonteur in dagdienst, die ingezet kan worden bij alle voorkomende onderhoudswerkzaamheden in verschillende afdelingen. Hij is tussen de 20 en 30 jaar oud. zijn opleiding is LTS Bemetel. en hij heeft ervaring in onderhoudswerk Deze nieuwe medewerker bieden wij een aantrekkelijk aanvangssalaris, 20 werkdagen vakantie en 8% vakantietoeslag. Bovendien, afhankelijk van de bedrijfsresultaten, een extra maandsalaris. Daarnaast subsidieert het bedrijf de avondcursussen die in onderling overleg noodzakelijk geacht worden. Als u belangstelling hebt voor deze funktie. kunt u uw sollicitatie richten aan de afdeling Personeelszaken van Merck Sharp Dohme B.V.. Postbus 581 te Haarlem. Telefoon 023 - 31 93 30. goede beloning. j Aannemersbedrijf W. Thunnissen B.V. Lanckhorstlaan 42 Heemstede Het bezit van rijbewijs B-E verdient voorkeur Sollicitaties te richten aan kantoor adres DRIEHERENLAAN 31 ot telefonisch een afspraak maken: 023-286419. Bent u de man die initiatieven wil nemen om zichzelf te ontplooien, óók in zijn werk? die dat wil doen in een baan waarin het omgaan met mensen centraal staat? in de leeftijd van 24 tot 35 jaar? Hebt u bovendien een middelbare (beroeps opleiding gevolgd? (HAVO, MDS, MEAO etc.) belangstelling om tot een deskundige verzekeringsadviseur te worden opgeleid (indien u als zodanig geen ervaring hebt opgedaan)? VALKENBURG - HOUTHEM - SCHIN OP GEUL Voor diverse werken vragen wij: i Tel: 023-280550 W W Tevens is onze hoofdinspekteur, de heer A.B. Mulder, gaarne bereid om u telefonisch nadere inlichtingen over deze funktie te verstrekken. Belt u dan, ook 's avonds - 05200 - 19789. EEH ERVAREN OFFSET-CALCULATOR vac. nr. 6-503011757 vac. fff. 6-5031/1757 I vac. nr. 6-3591/1757 lë> F* vraag eerst wat eronder verstaan wordt door HEEMSTEDE 02550 Haarlem, schriftelijk: L.B.W.G., Postbus 2087, I Voor enige van onze afdelingschefs inde techrusch-commerciele sfeer, vragen wij op korte termijn een ervaren NEDERLAND-HAARLEM, met fabneksvestigmgen in Haarlem, Hoorn, Bergem en Zelhem, is een producerende onderneming op het gebied van elektronica, de verkeersregeling en beveiliging en openbare verlichting. Wij denken hierbij aan medewerksters met een - middelbare schoolopleiding. - secretaresseopleiding of studerend hiervoor. - goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. - goede type-vaardigheid. Geboden wordt een interessante werkkring met ruime variatie, zelfstandigheid en gunstige arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie te richten aan de afdeling personeelszaken der BV NEDERLAND-HAARLEM, postbus 665, Haarlem. Koeltechnisch Installatiebureau Poolster B.V. Kleverlaan 7a Haarlem, tel (023) 25 37 80 Het kantoor van de Nederlandse Credietbank in Haarlem zoekt een jonge vrouw tussen de 20 en 26 jaar die als secretaresse voor de directie van het kantoor zal werken. Een baan met goede kansen voor haar die verantwoordelijkheid kan en wil dragen. De functie vraagt zelfstandigheid en omvat: uitwerken van correspondentie, filing, directie agendering, notuleren van vergaderingen, enz. Als secretaresse is zij representatief en zal zowel in persoon als Het aantal woningen waarvan wij het onderhoudsschilderwerk systematisch uit voeren, groeit regelmatig Regelmatig hebben wij daarom ook voor de telefoon relaties te woord staan. Zij heeft een HAVO/MAVO-opleiding, kan stenograferen en typen. Heeft u belangstelling? Schrijft u dan een briefje aan de directie van de Nederlandse Credietbank, Gedempte Oude Gracht 29-31 te Haarlem Wilt u vooraf enige informatie dan kent u bellen met de directie, telefoon 023 - 31 90 35. nr 1 ter wereld in airconditioning voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Raad voor de Kinderbescherming te Haarlem voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Raad voor de Kinderbescherming te Haarlem Taak: leiding geven aan een viertal mede werkers, verrichten van werkzaamheden m.b.t. postbehandeling, dossiervorming, archief- en magazijnbeheer. Gevraagd: b.v.k. diploma MEAO. Kennis van archiefbeheer strekt tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2102,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Raad voor de Kinderbescherming te Haarlem Bovengenoemde salarissen zijn Inclusief de per 1 januari 1976 toegekende toeslag van 4,5°/«. De salarissen zijn exclusief 7,8% vakantle- uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, ’s-Gravenhage. Taak: opstellen van rekesten en adviezen aan rechterlijke instanties; behandelen van corres pondentie en administratie t.b.v. een unit o.a. bestaande uit een aantal maatschappelijk werkers; verslagleggen van teambesprekingen en notuleren van unit-vergaderingen. Vereist: diploma HAVO of een hiermee vergelijk bare opleiding; typen en redactionele ervaring. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2102,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f 2336,- per maand aan wezig. Tel. inlichtingen worden verstrekt onder nr. (023) - 31 93 42. Taak: behandelen van alimentatie- en kinder- bijslagzaken. Vereist: diploma HAVO of diploma MAVO-4 en Nederlandse Handelscorrespondentie; typen. Salaris: afhankelijk van leeftijd en opleiding max. f 2102,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f 2336,- per maand aanwezig. Tel. inlichtingen worden verstrekt onder nr. (023)-31 93 42. meesterschilders nodig om de langlopende kontrakten te rea liseren. die wij vast werk aanbieden. Ook in de winter. Vakantie? Vrij weekend? Zoek ’t niet te ver, u vindt t in Valkenburg. Grote keuze in logiesgelegenheden, bezienswaardigheden en excursiemogelijkheden. Informatiepakket: VVV Het Geuldal. Postbus 45. Valkenburg (L). Tel 04406-13364. wrl Wij zijn namelijk Carrier dealer En Carrier is naast 'uitvinder' van de airconditioning tevens 's werelds mees» vooraanstaande fabrikant op dit gebied Carrier - en daarom ook wij - kunnen u dus haarfijn vertellen wat airconditioning is. hoe het werkt, wat het biedt (o.a.: - een stijgende produktiviteit - hogere aankopen - een langere levensduur van goederen en materialen), en wat er allemaal voor doorgaat’ We kunnen 'ons verhaal' bovendien waarmaken door vakkundige installaties. Vraag rustig om het bewijs 5 --- BOOM-RUYGROK B.V. OFFSET - HAARLEM. Wij zoeken op korte termijn kontakt met: Voor de vervulling van deze functie gaan onze gedachten uit naar een commercieel gerichte calculator die bekend is met de moderne talen en ervaring heeft met de afwerkingstechnieken. Boom-Ruygrok werkt zowel in het binnen- als in het buitenland samen met Misset Grafische bedrijven, Doetinchem en Krips Repro te Meppel onder de naam Holland Printing Partners. Indien U belangstelling hebt voor deze functie kunt U Uw sollicitatie richten aan Boom-Ruygrok b.v., Hulswitweg 15, Haar lem, t.a.v de heer H Houtman. Op ons kantoor is plaats voor iemand die in de middaguren de volgende werkzaamhe den wil verrichten: het bedienen van kantoorapparatuur- (stencii, fotokopieer e.d.) het verzorgen van de uitgaande post assisteren bij voorkomend kantoorwerk, in hoofdzaak ledenadministratie bij voorkeur enige type-vaardigheid. Werktijd: maandag t/m vrijdag: 13.00-17.00 uur. Afhankelijk van leeftijd en minimum loon eisen bedraagt het beginsalaris 533,90- 720,20 per maand bruto met jaarlijkse verhogingen. Vakantietoeslag 7,8%. Vakantie: 20 werkdagen eventueel ver meerderd met leeftijdstoeslag. Waardevast pensioen voor de daarvoor in aanmerking komende. Vanaf 18 jaar geen leeftijdsgrens. Sollicitaties: mondeling: Frans Halsstraat 23, Haarlem; schriftelijk: L.B.W.G., Postbus 2087, Haarlem: informatie: hr. J. C. Drees, tel. 023- 259301 Réaumurstraat 1 postbus 238 - IJmuiden Telefoon overdag 02550 1 65 13. Telefoon ’s avonds 02550 - 1 64 32, 1 01 60

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 22