Voetgangers- en fietstunneltje onder Parkweg bij Oud-Velsen Agenda Protest tegen militarisme Haven Vierdaagselopers zetten ondanks hitte toch door Velserbad is zomer dicht Ballonwedströd op het strand stand H. S.V.Velsen’ vangt veel vis I Raadsagenda van gemeente Velsen n IJmuidenaar met Feestelijk slot in Velsen-Noord halswervelfractuur naar ziekenhuis Brandweer- Bromfietser tegen Rugwervel beschadigd door duiken tankauto iro Spoorbomen Santpoort weigerden dienst oefening aan Beeckzanglaan MAANDAG 28 JUNI 1976 IJMUIDEN VELSEN 4 1 1/ f erk Driehuis is de oversteek Parkweg erg gevaarlijk. Monumenten Castricinn Bouwvergunning VELSEN Velsen-Noord Beverwijk Wijk aan Zee VELSEN Als de gemeenteraad van Velsen akkoord gaat met een voorstel van B. en W., zal er onder de Parkweg een tunneltje worden aangelegd voor voetgangers en fiet sers. Het tunneltje is bedoeld om Oud-Velsen een beetje uit zijn iso lement te halen, nu de Parkweg als maar drukker wordt. Vooral voor de schooljeugd, die voor het meren deel is aangewezen op scholen in Velsen-IJmuiden Heemskerk van de 5 Wil '5>?' Bil Bill iilii:11 lem. de 00 „The IJmuiden; (Van een onzer verslaggevers) Const. deelnemers (Van een onzer verslaggevers) 15 uur bij de I I iaan- ■nsta- Cont. Ham, Parkweg ter plaatse een bocht, die de verkeerssituatie niet erg overzichtelijk maakt. De minister van CRM wil drie gebouwen toevoegen aan de lijst van monumenten, namelijk Middenduinerweg 85, 87 en 89. Deze drie vormen met de beide hooiber gen, de stal en nummer 83, die al op de monumentenlijst staat, een voorbeeld van achttiende eeuwse landelijke architectuur voor ■sen k in Het college vraagt de raad in te stem men met het idee van de minister van CRM op de panden Middenduinerweg 85, 87 en 89 en de daarbij behorende twee hooibergen en een stal op de monumen tenlijst e zetten. Deze panden vormen een geheel met nummer 83, dat reeds op de monumentenlijst staat. Dit complex van bouwwerken, dat geldt als een aan trekkelijk element in de omgeving, is aan te merken als een voorbeeld van eenvoudige landelijke architectuur uit de achttiende eeuw. CASTRICUIW BIOSCOPEN Corso Theater, Dorpsstraat. 20 u.: „Luchha- ven in alarm”. Leden van de PPR, PSP en de Liber taire werkgroep IJmond hebben zondag middag bij de drie Britse scheepjes, die IJmuiden bezochten, duidelijk gemaakt, dat het gaat cm „oorlogsschepen”. Be zoekers, die zondagmiddag van de gele genheid gebruik maakten om de schepen te bezichtigen kregen van de actievoer ders een stencil in hun handen gedrukt. In het stencil werd gevraagd het geld dat nu aan het leger wordt uitgegeven, te besteden aan andere noodzakelijke dingen. Dit standpunt werd met enkele spandoeken kracht bijgezet. De ongeveer 25 demonstraten hadden het rond drie uur wel gezien en trokken zich terug. IJMUIDEN. Met ernstig rugletsel is zondagmiddag een 29-jarige Turk naar het Wilhelmina Gasthuis in Amsterdam vervoerd. De man dook op het strand van IJmuiden met zijn hoofd in het zand. Door het ongeval verschoven zijn derde en vierde rugwervel. om hiertoe een krediet van 56.160 beschikbaar te stellen. De gemeenteraad komt voor de behandeling van de raad sagenda donderdagavond o m half acht op het stadhuis bijeen. Een aantal inwoners van Oud-IJmui- den heeft de gemeente gevraagd om een speelgelegenheid aan te leggen in de buurt, omdat die ontbreekt. Men had daarbij het oog laten vallen op een strook grond langs de Kanaalstraat, maar die grond is geen eigendom van de gemeente en bovendien volgens het col lege te klein. De gemeente heeft daarom naar een ander geschikt terrein gezocht en dit gevonden op de hoek van de Justus Dirkstraat en de Prins Hendrik straat. Voor de inrichting zijn wat palen, een zandbak en een speeltoestel nodig, hetgeen 6.1500 kost. De raad wordt verder voorgesteld een voorbereidingsbesluit te nemen om een woning in de Starrebosstraat in Velsen- Noord te kunnen vergroten. Een beroep tegen de weigering van een bouwver gunning voör zijn woning aan de Boer- haavestraat in IJmuiden heeft J. Dekker ingetrokken. Dat was mogelijk omdat overleg tussen de man, bouw- en wo ningtoezicht en de voorzitter van de welstandscommissie heeft geleid to een verandering van de ekeningen, waare- gen geen bezwaar bestaat. Het college stelt nog een voorbereidingsbesluit voor om de vergroting van woningen aan de te voorkomen, hebben willen uitvoeren, de deelnemersfsters) drongen er echter op aan tooh de tocht te laten doorgaan omdat zij meenden het ondanks alles ..best te kunnen redden”. Dat is dan ook overduidelijk gebleken. De EHBO-help- sters, die alle vir dagen paraat waren moesten nogal maar niet. GEBOREN. D. M. Wessel-van Neste, d., IJmuiden. H. M. Kondeur-Bouwman, 2x d., IJmui den. H. J. Slager-van der Plas, d., IJ muiden. C. A. M. Rijbroek-Kol, d., Sant poort. S. Kurt-ÜST3N, .Z,IJmuiden. OVERLEDEN: A. Numan. 69 jr., echtgenoot van: M. K. Hoogeland, Velsen-Noord. A. L. de Pauw, 84 jr., echtgenoot van: A. Krug, IJmuiden. A. Schouten, 57 jr., echtgenoot Vrijdag vertrokken: Mozart naar La Skirra, IJmuiden; Prinsenbeek, Delfzijl, Zaandarrt; Kentshore, Cont. Plat, IJmui- den; Bruse Jarl, Rotterdam. Af ran Ven us. Noordzee; Marie T.H. Odense, IJmui den, Sparay. Middlesborough; Winschha- ven, Koge; Silvia H. Rone. Tha. K. Koge, Neuhausen, Sluiskil; Nassauborg, Delf- zijn, Zaandam; Arona, Antwerpen; Wil debeest, Cont. Plat, IJmuiden; Muhlen- tor, Cont. Plat; Otto, Randers; Winnetou. Rotterdam; Clarissa, Delfzijl, Westzaan; Oil Prospector, Cont. Plat, IJmuiden; Baltrumesand, Shoreham, Doggersbank, Delfzijn, Kenrix, Rochester, IJmuiden. De aanleg van het tunneltje was al in de meerjarenbegroting voor het jaar 1976 gepland. Daarvoor was een bedrag van f 750.000 uitgetrokken. De uitvoe ring van het werk met de bijbehorende voorzieningen wordt nu geschat op 1,1 miljoen gulden. Het college stelt de raad voor dit krediet ebschikbaar te stellen voor de aanleg van het tunneltje. IJMUIDEN. In het kader van de strandevenementen, georganiseerd door de VVV Velsen-IJmuiden in samenwer king met de gemeente Velsen, de stran- dexploitanten en de IJmuider Strand ver eniging, vindt op zaterdag 3 juli een ballonwedstrijd plaats. De uitreiking is om SANTPOORT. Op de Hofgeest, bij de oude rijksweg in Santpoort, reed een bromfietser zaterdag tegen een vracht auto. De 20-jarige bromfietser, die uit IJmuiden kwam, is ernstig gewond naar het Academisch Ziekenhuis in Leiden gebracht. De man had een halswervel fractuur en kneuzingen aan schouder, heup, rug, arm, rechterbovenbeen en knie. Om de voormalige Da Costaschool ge schikt te maken voor gebruik door de Stichting Streekschool Kennemerland, moet een aantal voorzieningen getroffen worden. Het college stelt de raad voor IJMUIDEN. Een 18-jarige IJmuide naar is zaterdag met een gecompliceerde beenbreuk naar het Zeeweg Ziekenhuis gebracht. De jongeman was met zijn bromfiets tegen een tankauto gereden. Santpoort. Bij de spoorwegover gang aan de Middenduinweg is zondaga vond storing geweest aan de overwegbo men. De ahobs weigerden van kwart over zes tot half acht dienst. Spoorweg personeel regelde in samenwerking met de politie het passerende verkeer. De storing aan de ahobs ontstond door de warmte. VELSEN. Gedurende het tijdvak van donderdag 1 juli tot en met. 22 augustus zijn het overdekte zwembad „Velserbad” en het instructiebad „Zee wijk” voor het publiek gesloten. Met ingang van dezelfde datum is het open- luchtbad „De Heerenduinen” van maan dag tot en met vrijdags geopend van ’s morgens 6.45 uur tot een half uur voor zonsondergang. Zaterdags is het bad open van tien tot half zes en zondags van tien tot half vijf. Het badhuis Concordia is vanaf 9 juli alleen nog maar op zaterdag geopend en wel van negen tot twaalf en van een tot half zes. Siriusstraat mogelijk te maken. Het be roep, dat C. N. Snoek had ingediend tegen de weigering van een bouwver gunning voor een garage naast Zijn wo ning aan de Van Wassenaerstraat in IJmuiden komt de commissie voor be roepschriften redelijk voor en zij stelt voor de vergunning toch te verlenen. (Van een onzer verslaggeefsters) BEVERWIJK. De brandweer houdt vanavond - maandag - een oefening bij het zusterhuis van het Rode Kruis Zie kenhuis aan de Beeckzanghlaan. Geen reden voor paniek dus als men daar de brandweer met groot materieel aan het werk ziet. Vrijdag aangekomen: Borelly, van In- verkeithing, Beverwijk; Clarissa, Oskars- ham, Westzaan; Winnetou, Kemi; Rand- zel, Ridham. IJmuiden; Kemrix, Kings Lynn, IJmuiden; Mühlentor, Cont. Plat., IJmuiden; Eizhenberg, Ventspils; Apollo 1, Aberdeen, Velsen; Pluto, Dundee; Oil Prospector, Cont. Plat, IJmuiden, Scimi tar, Noordzee, IJmuiden, Sabre, Noord zee, IJmuiden, Fridel, Londen, IJmuiden; Alca, Klaipeda, Clarity, Goole; Parkes- gaite, Poole, IJmuiden; Frank Delmas, Hamburg; Hesperus, Bremen; Hetland Ranger, Rotterdam; Poolzee, Goole; Nor truck, Cont Plat. IJmuiden, Ingeborg, Stettin, Rane Ala, Venus, Lerwick, IJ muiden. Het college is er niet gelukkig mee, dat men het plein bij de Keizer Wil- helmstraat de naam Willemsplein heeft gegeven. Het vindt, dat het plein, dat is ontstaan achter de Engelmunduskerk in hetzelfde plan Oud-IJmuiden meer ge schikt is voor die naam. Daarom stelt het college de raad voor het huidige Willemsplein de naam S. P. Kuijper- plantscen te geven en het nieuwontstane plein achter de Oud-kathoiieke Engel- mumduskerk Willemsplein te noemen. Het tunneltje moet komen op de krui sing van de Parkweg, Kerkesingel en Driehuizerkerkweg bij Velserbeek. Het college acht het gewenst om het tun neltje aan te leggen, omdat de Parkweg het karakter heeft van een buiten de bebouwde kom gelegen weg, waardoor veel automobilisten zich niet aan de toegestane maximumsnelheid van 50 km per uur houden. Bovendien heeft DIVERSEN DINSDAG 29 JUNI Openbare bibliotheek. Wijkerstraatweg: all* leeftijden 19 - 21 u. van: F. C. Blom, IJmuiden. ONDERTROUWDEN R. van Onkelen en ,J A. M. Pruissers, IJmuiden. A. J. Broek en M. iV.iu hfjJ- ijmuiden. A. J. Broek en M. J. Vijfhui zen, IJmuiden. J. P. .J Wal, Velsen(zuid) en M. K. de Haan, Heemstede. H Hennig en C. C. van Essen, IJmuiden. .J C. Rijm, Santpoort en .J E. van Straten, Haarlem. R. Peters, Amsterdam en M. Y. Hoek, IJmuiden. F. A. Kaas en T. H. Weijers, Santpoort. Dat deze prestatie vooral voor de kin deren een succes was toonden de vele oudss, die vrijdagavond hun kinderen beloonden met bloemen zoals ook vele ouderen door familieleden in de bloe- metjs werden gezt. Hierdoor kreeg van de Warande in Beverwijk af de daar gevormde stoet een zeer fleurig karakter nadat d helse warmte alle deelnemers op de laatste route die .over Wijk aan ziee en Duin leidde had vergezeld. Of schoon nu de opglopen blaren voor een aantal wel de vreugde wat temperde, ging men opgewekt en vergezeld door de Tambor en Trompetterkorpsen „Velsen- Noord S.M.” en „Krommnie” naar dorpshuis „De Meerpaal” in Velsen- Noord. Het bestuur van „Velsen-Noord S.M.”, dat mogelijke warmteongevallen voorzag, had de band van kolbak en groene tuniek gevrijwaard zodat het korps hu in helder witte kleding de marsen uitliep. Krommenie” daarente- verscheen in compleet uniform, oudere deelnemrs lietn lieten Curacao; Jemrix, Whitby, Fridel, Kingslynn, IJmuiden; BEVERWIJK BIOSCOPEN Kennemer Theater, Zeestraat. 19.30 u_: „Re becca”, 20 u.: ,,De kanonnen van Navarone”. Luxor Theater, Breestraat. 19 en 21.30 u.: „The poseidon adventure”. TENTOONSTELLINGEN Stadskantoor, Pres. Kennedyplein. Expositie keramiek uit het Stedelijk Museum Delft; geopend tot en met 7 juli tijdens kantooru ren. DIVERSEN MAANDAG 28 JUNI Kantine, Aagtedijk. 20 u. Jaarvergadering korfbalvereniging Watervliet. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 u. Openbare bibliotheek. Kerkstraat 44 en Am- stelstraat 44: volwassenen en jeugd 19 - 21 u DINSDAG 29 JUNI Hulpdienst Help een handje. Maandag tot en met zaterdag van 8 - 10 u.: Zeestraat 81, tel. 24617 of bij de bekende wijkhoofden en medewerkers. Sportfondsenbad, Kuikensweg. Geopend 9 - 12 en 13.30 - 15.30 u.; buitenbad 9 - 18 u. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 u. Openbare bibliotheek. Kerkstraat 44: vol wassenen 14 - 17.30 u.; jeugd 15 - 17.30 u. Alarmnummers. Politie en brandweer 25555. milieuklachten 96000. Zaterdag aangekomen: Ulysses, Ant werpen; Smit Lloyd 16, Conit. Plat, IJ muiden; Bison., Cont. Plat, IJmuiden; Tor Gothia, Gotenburg; Hoopride, Ant werpen, Clarity, Goole; Hoegh Transpor ter, Yokohama; Kreking, Noordzee; Bah T, Ramsvik, Zaandam; Daphne, Kiel; Sachsenstein, Antwerpen; P.M. 27, New Orleans; Bjerkosund, Sinoe, Yogyakarta, Antwerpen; Seal Valiant, Skutskaer, Zaandam; Tor Britannia, Gothenborg, Kent Shore Cont. Plat, IJmuiden, Munte, Harlingen, IJmuiden; Car Express, Hoenggo, Oil Prospector, Cont. Plat. IJ muiden. DIVERSEN MAANDAG 28 JUNI Openbare bibliotheek.De Zwaanstraat volwassenen en jeugd 1. - 21 u. DINSDAG 29 JUNI Openbare bibliotheek. De Zwaanstraat 4a: volwassenen en jeugd 14.30 - 17.30 u. Zaterdag vertrokken: Arizona, Kal mar; Alca, Klaipeda; Fuses, Noordzee; Subro Viking, Great Yarmouth; Borelly, Antwerpen; IJmuiden; Poolzee, Goole, Eizhenberg, Ventspils; Randzell, Gothen- burg, IJmuiden, Helga S. Malmo, IJmui den, Hetland Ranger, Rostock; Stolta, Porto Tores, Hooperide, Whitby, Tor Brittania. Gothenborg; Stadeland, Ma- riestad, IJmuiden, Bison, Cont. Plat, IJ muiden; Daphne, Bergen; Tor Gothia, Felixstowe, Smit Lloyd 16, Cont. Plat, IJmuiden; Kreking, Noordzee; Parkesga- te, Kingslynn, IJmuiden. Pauline Brink- man, Kolding, IJmuiden; Petr Stuchka, Ventspils, Camara, Bremen; Ciudad de Manizales. Le Havre; Pauline Brinkman, Kolding Ross Isle, Key West, Armsdale, De drie best geplaatste van de afdelingen zijn: Ereafdeiing: 1. A. de Raad 1075 cm, 2. P. Woord 880 cm., 3. D. Otte 821 cm. A-afdeiing: 1. R. Bosma 606 cm, 2. Th. Vrijhoef 448 cm, 3. J. Smeets jr. 320 cm. B-afdeling; 1. W. Stet 665 cm, 2. J. Beiien 612 cm, 3. K. Krom 351 cm. De volgende wedstrijd wordt gehou- VELSEN. De tweede wedstrijd van de Hengelsportvereniging Velsen is za terdag door 37 leden in de Ringvaart gehouden. Totaal werden er 273 boven maatse vissen gevangen. De tien beste deelnemers waren: I. R. Bosma 606 cm, 2. A. de Raad 569 cm, 3. W. Stet 349 cm, 4. D. Ofte 316 cm, 5. L. Molenvliet 254 cm, 6. C. Koelewijn 240 cm, 7. J. de Graaf sr. 233 cm, 8. J. Smeets sr. 186 cm, 9 J. Beliën 175 cm, 10. Th. Vrijhoef 175 cm. Bij de huidige oversteekplaats tussen de Kerkesingel en de Driehuizerkerkweg ovrr de Parkweg wil de gemeente een tunneltje aanleggen om voor de inwoners van Oud- Velsen en Velsen-Zuid een veilige oversteek bij deze druke weg te garanderen. Zondag aangekomen: Anne Soeby, Kristiansand; Medina, Londen; Minja Tholsitrup, Arklow, IJmuiden; Elias K, West Afrika; Landomer, Swansea; Ab- don Martin, Peterhead; Denice de Felice, Cont. Plat. Barge M 41, Cont. Plat, IJmuiden, Baldur, Lulea, IJmuiden, John L. Wuidry, Peterhead, Lone Terko, Rot terdam; Stirling Brigg, Cont. Plat; Jupi ter, Bergen; Abidjan, Abidjan; Teutonia, Bremen, Powstaniec. Wielkopolki, Swi- noujseie, IJmuiden, Prinsenborg, Gefle, Zaandam; Litania, Ala, Beverwijk, Gulf Challenger, Barge Azteka, Cont. Plat; Ragnes, Mo I Rama. IJmuiden VELSEN-NOORD. De bijzonder hoge barometerstanden hebben de onge veer 550 deelnemers oud n jong niet werhouden om de laatste dag van de Avondvierdaagse van de Noordhollandse Wandelsport Bond vol goede moed en zonder zelfs een enkele uitvaller te vol- brngen. BIOSCOPEN City, Maandag en dinsdag 20 uur: Poseidon Adventure”. TENTOONSTELLINGEN EN MUSEA Museum Beeckesteijn, Rijksweg Velsen- Zuid, Stijlkamers en oude gebruiksvoorwer pen. Geopend: dag. 10-12 en 14-17 u. Maandagi gesloten. Pieter Vermeulenmugeum, Cultureel Cen trum, Moerbergplantsoen, dagelijks van 9.30 tot 12 en van 14 tot 16.30 uur. Stadhuis, Bezichtiging op werkdagen tussen 10 en 12 uur. Bedrijfsmuseum Hoogovens, Bessemerstraat, Velsen-Noord. Geopend elke woensdag van 11 tot 15 uur en op aanvraag 02510-91022 of 92088. Pencentrum, Kanaalstraat, IJmuiden. Totale overzichtstentoonstelling 100 jaar Noordzeeka- naal en IJmuiden. Geopend dag. 14-17 u. (beh. ma.), di„ do. en vrij. Ook 10-12 uur, donder dags ook 19-21 uur. Museum van Gelder, De Doodweg, Velsen- Noord: „80 jaar van Gelder, oudste industrie aan het kanaal. Geopend di„ wo„ do. en vrij, van 14-16 uur. Ruïne van Brederode, Velserenderlaan, Santpoort. „18 Heren van Brederode”. Geo pend dag. 9.30-12 en 13-17.15 uur (beh. ma.). Noordelijk Koetshuis Beeckestijn, Rijksweg Velsen. Tentoonstelling Verkade aquarellen. Oude Raadhuis oud-Velsen. Archeologische tentoonstelling 3500 jaar Velsen. Geopend ma. t.m. vrij. 13-17 uur, za. gesloten, zo. 10-17 uur. Landgoed Beeckestijn. Tentoonstelling Ken nemerland Landhuizen. Geopend dag. 10-12 u en 14-17 u. Zondagmorgen en maandag geslo ten. Tuin Beeckestijn. Tentoonstelling Ameri kaanse kunstenaar Peter Chinni. DIVERSEN Alarmnummers, Politie 19033; Ongevallen dienst 15400, Hoogovens 02510-96000; Brandweer Santpoort 370750 voor VelsenNrd. en IJmui den 20750. Interkerk. Stichting voor Gezinsverzorging* spreekuur dagelijks van 9 tot 11 uur. Velser- duinweg 52, tel. 11830. Stichting Huishoudelijke en Gezinsverzor ging, spreekuur dinsdag van 9.30 tot 12.30 u. Willebrordstraat 102, IJmuiden. Velserbad, Briniostraat, geopend dinsdag 6.45-8 u., 9.20-10.05 u. (bejaarden), 12J0-13.10 u., 16.05-17.15 u., 20-21 30 u. Instructiebad, Zeewijk, dinsdag geopend van 8.30-9.30 u. (moeder en kind). Sociaal Advies Bureau, Spreekuren dinsdag Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen 22, IJ muiden, 9-10 uur. De Mei, 11-12 uur. Geel- vinekstraat 28, Velsen-Noord. De Haven 14-15 uur. Schipbroekenweg 6, Santpoort-Noord. De Abeel 16-17 uur, IJmuiden-Oost. Centrale Bibliotheek, Plein 45, dinsdag 10- 12.30 en 14.30-17.30 uur. Filiaal Zeewijkplein 21.30 uur. gen verscheen in compleet Sommige oudere deelnemrs lietn de sommige oudere deelnemers lieten de stoet voor wat zij was en ijlden zo snel mogelijk naar d finish om daar de gebruikelijke medaille in ontvangst te nemen. Door bemiddeling van de „Velsen- noordse Aktiviteiten Kommissie” (VAK) kregen allen nog de fraaie bronzen her- inneringsmedaille die is geslagen ter ge- legnheid van het 100-jarige Noordzee- kanaal. Het heeft overigens maar weinig ge scheeld of de organisatoren van de Vel- senoords Avondvierdaagse zouden in verband met de hitte hun voornemen om vrijdag het vierdaagseslot op te vooral de laatste hete dagen wat voetverzorging toepassen, echte hitteproblemen waren er Maandag aangekomen: Lady Vera, Cont. Plat, Alca, Kotka, Velsen; Assidui ty, Aberdeen. HEEMSKERK BIOSCOPEN Cinema Marquette, Ruysdaelstraat. 19.30 „De langste dag”. DIVERSEN MAANDAG 28 JUNI Progress-smciëteit, Const. Huygensstraat. Geopend vanaf 20 u. DINSDAG 29 JUNI 7-8 en 20-21.30 u.; buitenbad 7-20 u. Bowlingcentrum, Vrijburglaan. Geopend 12 - 01 u. Kinderboerderij, Vrijburglaan. Geopend 14 - 17 u. Progress-sociëteit, Const. Huygensstraat. Ge opend vanaf 20 u. Donkey Shot, A. Verherentstraat. Geopend vanaf 20 u. Alarmnummers. Politie 39111. brandweer 32121, milieuklachten 96000. Zondag vertrokken: Ciudad de Perei ra, Hamburg. Shackleford, Ladoga; Cus- todio de Mello, Noordzee; Kent Shore, Plat. IJmuiden, Apollo 1, Sea IJmuiden; Oil Prospector, Cont. Plat, IJmuiden, Ninja Tholstrup, Ar klow, IJmuiden, P.M. 27, Cont. Plat; Abdon Martin, Conit. Plat; John 1. Qui- dry, Cont. Plat, Jupiter, Bergen, Munte, Seixal, IJmuiden. O

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 5