Open School krijgt in Raad Velsen verdeeld over aanschaf Velsen vast aandacht bergingswagens voor werk in tunnel Huisvesting van scholen Aantal duin- en bermbrandjes valt Velser brandweer mee ■IJ in werkgroep Beverwijker aangehouden >p i Ill VOORSTEL VAN COLLEGE MET 15 TEGEN 10 AANGENOMEN 1 'S iiiga.. ,v V R IJ D A G 2 JULI 19 7 6 7 IJMOND 6 WERKGROEP GAAT INFORMATIE-AVOND HOUDEN Velsen-IJmuiden J BEVERWIJK HEEMSKERK Bi' Met de wagen vast in het opgespoten zand 1 Uitstellen Nog niet rond Overheidstaak -.4 ja ren zullen [[Agenda o de H. A. de Boer Medsche verzorging to zr. voor TENTOONSTELLINGEN DIVERSEN Ir. G. A. Schoonkind Apotheek, over- en Waarnemend commandant B. H. J. Hederik van de Velser brandweer vertelt, dat he„ aantal brandjes door de droogte tot nog toe erg is meegevallen. „Pas de laatste paar dagen worden het er wat meer en moet de brandweer zo’n keer of twee, drie op een dag uitrukken. Het.valt tot nu toe nog allemaal erg mee. We hebben wel een jaar gehad, dat we alleen in de maand juni 45 keer hebben moeten uitrukken voor forse branden in duin en bermen.” De heer Hederik zegt, dat men tot nu toe enkel heel kleine berm- en duinbrandjes heeft gehad. „Het gaat telkens maar om enkele vierkante meters, die we snel onder controle kunnen krijgen. Dat brandje in het havengebied, waar onze wagen vast kwam te zitten, is nog de grootste tot nu toe geweest.” Volgens hem is het aan de flats langs de duinenrij bij Zeewijk te danken, dat de brandweer telkens snel aanwezig kan zijn. „Dat zijn voor ons goede meldingsposten en we voelen daardoor geen enkele behoefte aan een brand- toren. Vaak gaan de mensen zelf ook al aan het blussen van het vuur met zand nog voor de brandweer er is. Daardoor blijft de schade heel erg beperkt en boven dien is het afbranden van een klein stukje duingebied nu ook weer niet zo erg. De begroeiing herstelt zich het volgend jaar direct weer. Erger is het als we brand hebben in een bosrijk gebied, zoals we wel eens in Duin en Kruidberg hebben gehad. He', kan tientallen jaren duren voor zo’n gebied de gevolgen van een brand te boven komt." Volgens de heer Hederik worden de meeste kleine brandjes ver- jizackt dcor het spelen met vuur en door onvoorzichtigheid. in het een zee- rtle” heb- twee apen acht ij vie 112. 82, n 30 bar- 850, 'zie- I 93, van aan- >rte- De han- be- >rdat i hij ïrri- ver- Bij lant, non- van leeft stste werf tons De voor voor heb- ton, leter 92 en ■u De burgemeester wees erop, dat de brandweer meestal toch bij problemen in de tunnelbuis aanwezig moet zijn, hetgeen nu door RWS wordt terugbe taald, maar bij hulpverlening via parti culiere bedrijven op rekening van de artsen van en Kerkstraat 44 en Na een kwartier schorsing verklaarde het CDA zich in meerderheid voor het voorstel, de VVD tegen, omdat volgens hen uitstel geen kwaad kon, evenals D. Kuijper van progressief Velsen en zei de PvdA toch met het voorstel akkoord te kunnen gaan, omdat voor hen als een paal boven water stond dat het inder daad een overheidstaak is. onderwijskundige waarna een nota HEEMSKERK Artsen. Van vrijdagavond 20 uur tot zaterdagavond 24 uur: R. Kloek, Ren- dorppark 1, Heemskerk, tel. 34555; van zondagochtend 9 uur tot zondagavond 24 uur: A. J. M. Schumacher, Jhr. Gevers- laan 21, Heemskerk, tel. 31402. Tijdens het weekeinde houden deze artsen spreekuren voor dringende geval len op zaterdag en zondag van 10-10.30 en van 17-17.30 uur. Apotheek. Zie Beverwijk. Dierenarts. Zie Beverwijk. Verloskundige. Zie Beverwijk. Biij de stemming in de door vakanties al gedecimeerde raad verklaarden de fractie van de WD zich tegen, evenals .„.■.au, De Boer en Van Veelen van het CDA, R. Wagenaar van DS’70 en D. Kuijper van Prog. Velsen. Met vijftien stemmen voor en tien tegen was het voorstel om twee nieuwe bergingswa- gens aan te schaffen aanvaard. Gemeentelijk Expositiegebouw, Cons- t.Huygensstraat. Tot en met 15 augustus tenoonselling „Kuns uit Friesland”, geopend op dinsdag, donderdag, zaterdag en zondag van 14-17 Uur. is nu uitgeven van nog voordat vrijdag van 9 tot 12 uür in De Janshee- ren, Kerkweg 47, Heemskerk, tel. 35083. Moeders voor Moeders. Contactadres: mevrouw B. Tunteler-Siderius, Schu- mannstraat 7, Heemskerk, tel. 33534. SPREEKUREN ZIEKENHUIZEN Rode Kruisziekenhuis, Vondellaan, Be verwijk, tel. 29131 (voor gesprekken met patiënten 29101). Voor de interne, klasse- kraamchirurgische en algemene afde ling: dagelijks van 16 tot 16.30 en van 19 tot 20 uur; voor de brandwondenafde ling: geen vaste bezoektijden, maar na afspraak met hoofdverpleegkundige of diens waarnemer; voor de bewakingsaf- deling: dagelijks van 14 tot 14.30 en van 18.30 tot 19 uur (slechts een bezoeker toegestaan); voor de kinderafdeling: da gelijks van 11 tot 12.30 en van 14 tot 18.30 uur. St. Jozefziekenhuis, Ingen Houszstraat, Heemskerk, tel. 39100. Dagelijks van 13.45 tot 14.30 en van 18.45 tot 19.45 uur. Zeewegziekenhuis, Zeeweg, IJmuiden, tel. 02550-19100. Verpleegafdeling alsme de intensieve- en coronary-care (ook Kennemtrgaarde in Santpoort): dagelijks van 10.30 tot 11, 16 tot 16.30 en van 19 tot 20 uur; kinderafdeling: dagelijks van 10.30 tot 11, 14.15 tot 15 en van 18 tot 18.30 uur; paviljoen Velserduin: dage lijks van 16 tot 17 en van 19 tot 20 uur. VRIJDAG 2 JULI Donkey Shot, A. Verherentstraat. Op treden popgroep „Limousine”, aanvang 21.30 uur. Sociëteit Progress, Const. Huygens- straat. Geopend vanaf 20 uur. Openbare bibliotheek, Kerkweg 45: wegens vakantie gesloten. Ir. G. A. Schoonkind zei namens de VVD, dat in 1975 en de eerste helft van dit jaar bij het bergen van vastziittende auto’s uit de Velsertunnel al meermalen van een particulier bedrijf is gebruik gemaakt, dus naar zijn gevoel is het benodigde materiaal al aanwezig. Hij vroeg zich ook af of het wel verstandig groen licht te geven aan het zes ton voor de wagens Rijkswaterstaat in Den Haag tot een definitieve overeenkomst met Velsen is gekomen. Ook de bezwaren van de PvdA bleken te liggen in het feit, dat er van een definitieve overeenkomst tussen Rijks- VELSEN. Een niet spektaculair maar toch lastig karweitje had de Velser brandweer, toen men donderdag tegen de middag was uitgerukt voor een grasbrand in het westelijk havengebied. De brand smeulde voort door de rietkraag van een afwateringskanaal in het opgespoten terrein en de gewaarschuwde brandweer was er met een vagen en de jeep snel bij. Het vuur had men binnen een kwartiertje onder controle en de brandweer van Haarlemmerliede, onder wiens bewaking het gebied valt, hoefde niet meer op te treden. Maar toen de Velser brandweer wilde vertrekken, kwam de grote wagen vast te zitten in het verraderlijke zand. Ondanks de vierwielaandrjjving groef de brandweerauto zich tot aan de assen in. De brand weermensen waren al snel druk bezig de wagen vlot te krijgen, maar ook met behulp van de jeep lukte het niet erg, ondanks gegraaf en gespit om een betere ondergrond te krijgen. Maar met een tweede jeep, die kwam assisteren was het snei gebeurd en kon de wagen weer vastere grond bereiken. VELSEN. Een onverwachte tegenstand kreeg het College te verwerken tegen het voorstel om voor het bergingswerk in de Velsertunnel twee nieuwe sleepwagens aan te schaffen. Alle partijen zetten nogal wat vraagtekens. De noodzaak dat de Velser brandweer zich met de bergingen bezig houdt was voor CDA en VVD niet zo duidelijk, terwijl de PvdA geen beslissing wilde nemen voordat er een overeen- - -----O O—wv VHJUUVl. ano> ecu 9V1T van een kwartier om de party en de gelegenheid te geven nog eens intern te het voorstel met tien stemmen tegen waterstaat en Velsen over het werk in de tuimel nog geen sprake is. F.F.J. Reichenfeld vroeg zich daarnaast af of een afschrijvingstermijn van vijftien jaar niet te lang was voor- deze ber- gingswaïgens. BIOSCOPEN Cinema Marquette, Ruysdaelstraat. Vrijdag 20 uur „The Poseidon Adventu re”. Maatschappelij ke Midden-Kennetner- land. Spreekuren dagelijks van 9-10 uur: Van der Hoops.traat 27 Beverwijk, tel. 30766; Zeestraat 149 Beverwijk, tel. 26177. van een keuze een particulier Bloemendaalsestraatweg 149, Tel. 378249 (023). BEVERWIJK Artsen. Voor de groep artsen Fierstra, Pernot, Plantinga, Reddingius, Rolink, De Ruiter, Takken, Verselewel de Witt Hamer, Viseer en Vreeling wordt de dienst waargenomen van zaterdagmor gen 10 uur tot zondagmorgen 9 uur door M. A. de Ruiter, Dr. Schuitstraat 44, Beverwijk, tel. 23553. Voor dezelfde groep artsen wordt dienst gedaan van zondagmorgen 9 uur tot zondagavond 24 uur door K. K. Visser, Zeestraat 96, Beverwijk, tel. 23450. Voor spoedgevallen houden deze art sen spreekuur op zaterdag van 17 tot 17.30 uur en op zondag van 16 tot 16.30 uur Voor de groep artsen Guldemond- Swaab, Ten Harmsen van de Beek, Hommes, Kester, Vos en Zeijlmans wordt waargenomen op zaterdag en zon dag door F. J. G. Guldemond-Swaab, Hilbersplein 6, Beverwijk, tel. 33169. Tot zaterdagmorgen 10 uur in spoed gevallen de eigen huisarts waarschuwen. Apotheek. Voor avond-, nacht- en zondagdienst in de periode van vrijdag 2 juli 17.30 uur tot vrijdag 9 juli 17.30 uu: Apotheek Kroonenberg, Wijkerbaan 13, Beverwijk, tel. 30815. Dierenarts. H. van Loenen, Prinsesse- laan 3, Beverwijk, tel. 27775. Tandarts. Zie IJmuiden. Medisch Maatschappelijk Consultatie bureau voor Alcoholisme. Spreekuur ie dere vierde vrijdag van de maand van 19-20 uur in het gebouw van de Geeste lijke Volksgezondheid Moensplein 10, Beverwijk. Wit-Gele Kruis. Weekeinddienst zr. E. Hij geloofde niet, dat er bij het werk in de tunnel sprake is tussen de overheid en bedrijf: „Het gaat om het vrijhouden van de tunnel, waarbij zeer snel moet worden gewerkt en in nauwe samenwer king met de politie en Rijkswaterstaat en ook met de brandweer als die niet voor de sleepdienst zou zorgen. Dan is het zonder meer te verkiezen dat de overheid het sleepwerk in de tunnel ook doet,” zei hij. H. de Boer (CDA) sprak van een duidelijk nieuwe situatie bij het ber gingswerk nu Velsen voor het eerst gevraagd wordt om zelf twee wagens aan te schaffen. Bij hem rees de vraag of het bergingswerk wel een overheids taak was of dat het ook aan particulie ren kon worden overgelaten. Hij wees erop dat langs de wegen het bergings werk altijd in particuliere handen is. Bovendien meende hij, dat de automobi list die de tunnel uitgesleept moet wor den wel de bergingskosten door een particulier bedrijf via zijn verzekering vergoed krijgt, maar niet als het werk door de overheid is gedaan. gemeente zelf zou komen. Wat de verze keringskwestie betreft wees hij de heer De Boer erop, dat bij een echt ongeval ook de sleepkosten door de verzekering vergoed warden. Hij vroeg zich nog af of een particulier bedrijf wel de speciale materialen heeft om het werk in de tunnel goed te doen. Rijkswaterstaat heeft bij de vernieuwing van het sleep contract wel particulieren benaderd, maar ze is toch alleen met Velsen in onderhandelinig gegaan. De burgemeester zei dat het juist was, dat een particulier bedrijf de laatste tijd ook bergingswerk in de tunnel heeft gedaan, maar dat was, omdat een van de twee sleepwagens ail niet meer bruikbaar was. Nogmaals benadrukte hij. dat het sleepwerk in de tunnel een overheids taak is. Het overleg loopt gemakkelij ker en het werk dient snel te geschie den. Daarom ook dat in de tunnels van Amsterdam en Rotterdam de overeid eveneens voor et bergingswerk zorgt. De heer Reehorst gaf de partijen ge lijk, dat de overeenkomst tussen RWS en gemeente nog niet rond is. .Maar,” zo zei hij, „we zullen als Velsen de nieuwe wagens niet eerder aanschaffen dan als dat rond is. Als u de beslissing nu echter niet neemt, is dat in ieder geval een uitstel van twee maanden, omdat de raad pas weer in september bijeen komt. Als u daarentegen nu beslist, kunnen we de wagens bestellen zodra Rijkswater staat ja zegt. En alles wat eerder ge beurt dan in september is meegenomen. Uitstel van het besluit raadde hij dan ook ten sterkste af. VELSEN-IJMUIDEN Artsen. Van zaterdag 10 tot zondag 24 uur kan men via de dokterstelefoon 19100 vernemen tot welke dienstdoende arts men zich dient te wenden. Voor 10 uur raadplege men nog zijn eigen hui sarts. Apotheek Ledeboer, Kennemerlaan 80, tel. 14229. Tandarts W. J. Stiegelis, Velserduin- weg 15, IJmuiden. Alleen voor spoedei sende gevallen, zaterdag en zondag tus sen 17 en 17.30 uur. Wijkverpleging Wit-Geie Kruis, In lichtingen over weekeinddiensten onder telefoonnummer 02550-15645. Dierenarts Dr. H. J. Nederhorst, Wa genweg 46, Haarlem tel. 023-315301. Stichting Maatschappelijke Dienstver lening Kennemerland. Spreekuren dage lijks van 9 tot 10 uur. De Noostraat 4, IJmuiden, tel. 02550-10661. Interkerkelijke Gezinsverzorging en bejaardenhulp. Velserduinweg 52, dage lijks van 9 tot 10 uur. Tel. 02550-11830. Spreekuur Gemeentelijke Dienst voor Sociale Zaken. Maandag tot en met donderdag 8.30 uur Spaarnestraat. Vrij dag 8.30-10 uur in principe alleen in uiterst dringende gevallen. Groene Kruis IJmond. Spreekuren leidsters maandag tot en met vrijdag 9- 10 uur, wijkgebouw Andromedastraat 3. Tel. 02550-13936. Inlichtingen over wijk verpleging tel. 19043 (02550). Algemene Hulpdienst Velsen. Maandag tot en met vrijdag van 9-11 uur, tel. 02550-1888. SANTPOORT Artsen. Dr. H. J. Ph. Hattink, Vinken- baan 23, T.EL. 378320 (023). Apotheek. Santpoortse De komende twee jaren zullen op meerdere plaatsen in het land experi menten met de open school plaats heb ben. In de gewone schoolgebouwen zul len op verschillende niveaus en met ruime keuzepakketten cursussen worden gegeven. Daarnaast worden creativiteits- en vormingsmogelijkheden geboden. Achter deze open schoolexperimenten staat de gedachte van permanente edu catie. Gemikt wordt vooral op de groep mensen die naast het werk willen stude ren en op de groep die in de voorligigen- de jaren de kansen op onderwijs niet hebben kunnen of willen pakken en die dus nu de schade inhalen. Deze experimeten zullen twee jaar duren, dus een financiële regeling van het rijk voor de open school-activiteiten valt niet voor 1980 te verwachten. Maar er zijn voor gemeenten andere mogelijk heden om deze extra onderwijsvoorzie ningen te financieren. Er komt een Rijksbijdrageregeldng voor plaatselijk vormings- en ontwikkelingswerk voor volwassenen, waarmee de gemeente wat financiële armslag kan krijgen. Voorlopig zal men ook in Velsen af wachten hoe de landelijke experimenten verlopen, maar onderwijl wil de werk groep wel gaan inventariseren en eens kijken hoe een en ander zou kunnen worden georganiseerd. Daartoe dient ook de informatieavond in september, die wordt gehouden in het Ichtus College aan de Doornberglaan in IJmuiden-Zeewijk. avondonderwijs, creativiteitscursussen en dergelijke geven. Om meningen te peilen en op een rijtje te zetten wat Velsen op dit terrein te bieden heeft en wat er nog ontbreekt, is voor 22 september een bijeenkomst met alle betrokkenen ge land. VELSEN. Op voorstel van wethou der voor onderwijs Harry Scheeper wordt in de gemeente Velsen een werk groep opgericht die - zich oriënterend op de -open school”-gedachte - een netwerk van educatieve voorzieningen in Velsen moet opzetten. Het gaat hierbij om alle opleidings- en vormingsmogelijkheden die buiten het normale dagonderwijs vallen. Daarom zijn er al contacten gelegd met instanties en organisaties die BIOSCOPEN Kennemer Theater, Zeestraat. Vrijdag 19 en 21 uur „Vier vuisten slaan weer toe’’, 19.30 uur „Clockwork Orange”, 23.30 uur „Mijn nachten met Susan, Olga, Albert, Julie, Piet en Sandra”. Luxor Theater, Breestraat. Vrijdag 19 en 21.30 uur „Smokkelschip Lucky La dy”. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 uur. Openbare bibliotheek. en Amstelstraat 44: volwassenen jeugd 19-21 uur. ZATERDAG 3 JULI Hulpdienst Help een Handje. Van maandag tot en met zaterdag van 8-10 uur: Zeestraat 81, tel. 24617 of bij de bekende wijkhoofden en medewerkers. Animal Farm, Willem Alexander- plantsoen. Geopend van 10.30-17.30 uur. Sportfondsenbad, Kuikensweg. Buiten bad geopend van 9-18 uur. Openbare bibliotheek, Kerkstraat 44. Volwassenen en jeugd 10-12.30 uur, speel-o-theek Leentje Beer geopend van 10-12.30 uur. Alpha Sociëteit, Moensplein. Geopend vanaf 20 uur. Alarmnummers: politie en brandweer 25555, milieuklachten 96000. Wit-Gele en Groene Kruis. Weekend dienst: zr. G. Duin, Maerelaan 240, Heemskerk, tel. 36437. Gezinsverzorging en bejaardenhulp. Spreekuren leidsters: dinsdag van 10- 10.30 uur in het wijkgebouw aan de Jan van Scorelstraat 46, Heemskerk, tel. 32247 (zie ook Beverwijk). Interkerkelijke Stichting voor de Ge zinsverzorging in de IJmond. Spreekuren op dinsdag van 14 tot 15 uur en op Nij sen Europaplein 88 Heemskerk tel. 33141 (van vrijdagavond 18 uur tot maandagochtend 7 uur). Gezinsverzorging en bejaardenhulp. Spreekuren leidsters: maandg tot en met vrijdag van 9-10 in het wijkgebouw aan de Büllerlaan 10 Beverwijk tel. 3g215. Groene Kruis.Weekenddienst: zr. M. v.d. Laan Maerelaan 300 Heemskerk tel. 35691. Verloskundige.Mevrouw A. M. Bot Li- gusterhof 18 Beverwijk tel. 24161 (van vrijdag 18 uur tot zondag 24 uur). Interkerkelijke Stichting voor de Ge zinsverzorging in de IJmond. Spreekuren in Casa Iberica aan de Kees Delfsweg 3 Beverwijk van maandag tot en met vrijdag van 9-10 uur. Telefoonnummers: 23623 en 23180 voor hulp aan bejaarden en langdurig zieken; 23644 voor gezins verzorging. Stichting Dienstverlening in BIOSCOPEN City, vrijdag 20 uur, zaterdag 19 en 11.» uur: „Sherlock olmes slimmere broer”. Stadsschouwburg, vrijdag en zaterdag 20 u.: „Het verborgen geweer”. TENTOONSTELLINGEN Museum Beeckestijn. Rijksweg. Velsen-Zuld, stijlkamers en oude gebruiksvoorwerpen. Da gelijks geopend van 10-12 en 14-17 uur (beh. maandag). Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Cen trum, Moerbergplantsoen. geopend dag. 9.30-12 en 14-16.30 u. Zaterdags en zondags gesloten. Stadhuis Velsen, alle werkdagen (ma.t.m. vrij.) te bezichtigen van 10-12 u_, tel. 19000. Pen Centrum, Kanaalstraat, IJmuiden. Ten toonstelling 100 jaar Noordzeekanaal en IJ muiden. Geopend di„ do. en vrij, van 10-12 en dl. t.m. zon. van 14-17 u. Op donderdag ook van 19-21 u. Maandags gesloten. Van Gelder, Doodweg, Velsen-N. „Expositie 80 jaar Van Gelder, oudste industrie aan het Kanaal. Geopend di., wo., do. en vrij, van 14- 16 uur. Ruïne van Brederode, Velserendertaan, Santpoort. „De 18 Heeren van Brederode”, dag. 9.30-12 en 13-17.15 u. (beh. maandag). Noordelijk Koetshuis Beeckestijn, Rijksweg, Velsen, tentoonstelling „Verkade Aquarellen". Landvoed Beeckestijn, tentoonstelling „Ken nemer Landhuizen”, geopend dag. 10-12 en 14- 17 u. (zondagmorgen en ma. gesloten). Oude Raadhuis, Oud Velsen, Archeologische tentoonstelling „3500 jaar Velsen”. Geopend ma. t.m. vrij. 13-17 u„ za. gesloten, zondags 10-17 uur. DIVERSEN Alarmnummers: Politie 19033, Ongevallen dienst 15400, Hoogovens 02510-96000, Brandweer Santpoort 370750, Velsen-Noord en IJmuiden 20750. Badhuizen, Snelliusstraat, vrij. 12-21 u., zat. van 9-12.30 en 13-18 uur. „Concordia”, Dood weg, Velsen-Noord zaterdag van 9-12 en 13- 17.30 uur. Öpenluchtbad De Heerenduinen: geopend vrijdag tot ongeveer 20 uur, zaterdag van 10- 17.30 uur. Sociëteit „Asterix”, Lariksstraat, zaterdaga vond geopend. Centrale Bibliothsek, Plein 1945, 14.30-17.30 en 19-21.30 uur. Filiaal Zeewijkpleln 14.30-17.30 uur. Muziektent Beeckestijn: zaterdag 14.30 uur: Haarlems Blazersensemble. Burgemeester J. Reehorst beantwoord de de vragen van de fracties in vlot tempo. Hij gaf de heer De Boer gelijk dat het een nieuwigheid is, dat de ge meente de wagens nu zelf moet finan cieren, terwijl ze tot nog toe door Rijks waterstaat beschikbaar waren gesteld, maar hij zag daarin geen probleem, omdat het geld toch weer terugkomt van Rijkswaterstaat. VELSEN Om de huisvestingssitua tie van de Velsense scholen door te lichten is door de gemeente een scholen- plancommïssie opgesteld. Deze commissie gaat de scholensituatie op socio-grafi- sche, technische en onderwijskundige waarden beoordelen, zal verschijnen. Als eerste gemeente is voor dit onder zoek Velsen-Noord uitgekozen. Men was van mening dat dit deel van Velsen met voorrang behandeld diende te worden, terwijl tevens met dit onderzoek op kleine schaal kan worden bekeken op welke manier men het beste te werk kan gaan. Op deze manier wil men komen tot een definitieve oplossing voor de gebou wensituatie van het openbaar onderwijs, waarbij wordt uitgegaan van de toekom stige integratie kleuter- basisonderwijs. VELSEN. De politie Velsen heeft een 39-jarige man uit Beverwijk gear resteerd. De man heeft inmiddels drie inbraken bekend: twee in Santpoort en een in Bloemendaal. Het onderzoek wordt voortgezet. Men vermoedt dat meer inbraken zullen wor- tden opgehelderd. e- - - ------ UVV4VV1I komst was met Rijkswaterstaat over het bergingswerk in de tunnel. Na een schorsing van pon nm dn norfiinn j a._ leggen kwam het tot stemming, waarbij vijftien voor werd aangenomen. WS»

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 7