Machinist MTS-ers elektrotechniek c z Ingelheim Boehringer operatrice !i Schiphol biedt werkgelegenheid MEDEWERK- TYPISTE DICTAFONISTE FILIAALCHEFFIN vmF n.v. luchthaven Schiphol ,7 agent luchthavenpolitie part-time docent(e) een huis vol jonge mode STER CONRAD-STORK CONRAD-STORK EXECUTIVE SECRETARY iedereen leest de krant altijd en overal. - III II U, FLUOR V NEDERLAND B.V. JONGE AKTIEVE VERKOPER 17 - 19 7 6 ZATERDAG JULI I O 16 (afstudeerrichting energietechniek) ÉJ1 MISS ETAM I BOEHR NGER Sc mil H.S.R. Bouwmatron KEUKENAFDELING Merck Sharp Dohme B.V. te Haarlem is een bedrijf dat geneesmiddelen vervaardigt, verkoopt en exporteert. Het personeelsbestand omvat rond de 550 mensen. In verband met bedrijfsuitbreiding zoeken wij thans met spoed een machinist met ervaring op het gebied van gasgestookte stoomketels en aanverwante apparatuur. Daarnaast zal hij zorgen voor de bediening en kontrole van installaties op het gebied van verwarming, ventilatie, koeling en energievoorziening. Hij zal werken in een prettig ingedeelde ploegendienst (exclusief het weekend): 1 week ochtenddienst, 1 week avonddienst, 1 week nachtdienst en 1 week dagdienst. De man die we zoeken is rond de dertig jaar en heeft als opleiding PBNA Bedrijfswerktuigkunde B of Scheeps- werktuigkunde VD/A of studerend hiervoor. Het aanvangssalaris bedraagt inclusief ploegentoeslag, 8% vakantietoeslag en dertiende maand ruim 27.900 bruto. Het aantal vakantiedagen is 20. Bovendien subsidieert het bedrijf de avond cursussen die in overleg met betrokkene noodzakelijk geacht worden. Als u belangstelling hebt voor deze funktie, kunt u uw sollicitatie richten aan de afdeling Personeelszaken van Merck Sharp Dohme B.V., postbus 581 te Haarlem. Telefoon 023-319330. toestel 2206. y f. BOEKHANDEL J. DE SLEGTE 7 r We have an immediate opening for an M 'i Machinefabriek te Haarlem met ruim 700 medewerkers een huis vol jonge mode is minimaal 20 jaar Miss Etam vraagt voor haar vestiging te Haarlem een Werkmaatschappij van Vmf Stork ontwerpt, produceert en verkoopt kranen, tandwieloverbrengingen, grondboorapparatuur en golfkartonmachines. Voor onze correspondentie-afdeling zoeken wij kontakt met een ervaren Boehringer Ingelheim B.V., de in Haarlem gevestigde dochteronderneming van het Boehringer-lngelheim-concern, waarvan de centrale eenheid in Ingelheim, West-Duitsland is gevestigd en dat haar geneesmiddelen via haar vestigingen in bijna alle landen ter wereld op de markt brengt, zal begin september een IBM S 32-computer in gebruik nemen. INGEIHEIM Hiervoor zoeken wij zo spoedig mogelijk een medewerkster, die na een opleiding van een week bij de IBM-Duitsland als Waarderweg 80 Haarlem (Industi leterrem Waarderpolder) Telefoon (023) 31 91 70 Schrijft U een kort briefje of belt U even, dan nodigen wij U gaarne uit voor een gesprek over de taakomschrijving, honorering en andere relevante zaken. Ons bedrijf heeft een flexibel werktijden systeem, waardoor U binnen bepaalde grenzen Uw werktijd zelf kunt kiezen. Wij zoeken voor ons filiaal in Haarlem een for the Director of European Marketing. We expect applications from an experienced secretary, who has good knowledge of the modern languages and, due to the frequent travel-arrangements of her superior, can work independently. In addition to a good working - atmosphere we offer an excellent renumeration as well as the usual company benefits Belangstellenden nodigen wij uit voor verdere informatie even te bellen naar dhr H. J. Hendriks of schriftelijk te solliciteren t.a.v. van de afdeling Personeelszaken Boehringer Ingelheim B.V., Stephensonstraat 38, Haarlem. Telefoon (023) 24 80 81 Toestel 35, Hr. v.d. Vooren Fluor Nederland B.V. is een dochteronderneming van het bijna 65 jaar geleden in de U.S.A, opgerichte Fluorconcern. Het is een in Haarlem gevestigd ingenieursbureau dat zich specialiseert in het ontwerpen, bouwen en uitbreiden van fabrieken en installaties op het gebied van aardolie, chemie en petrochemie. Het bedrijf groeit met verheugende snelheid en heeft daardoor nu o.a. behoefte aan nieuwe Electrical Designers. Voor deze funktie zoekt Fluor die zullen worden opgeleid tijdens een 2 maanden durende kursus die begin september start, het tijdstip waarop ook het dienstverband van de deelnemers ingaat. Na het volgen van deze kursus zullen de nieuwe Electrical Designers volkomen op de hoogte zijn van Fluor’s specifieke ontwerpmethoden, zoals deze tot ver buiten onze landsgrenzen worden toegepast. Fluor Nederland B.V. biedt: een 13e maand salaris, wlnst- deling, 8% vakantietoeslag, een vakantie van minstens 4 weken en flexibele werktijden. Heeft u interesse? Belt of schrijft u dan naar Fluor Nederland B.V., afdeling Personeelszaken, Europaweg, Haarlem. (Gaarne onder vermelding van kodenummer ELE/19-HD Telefoon 023 - 33 90 20. Wangco, Inc., a leading supplier of peripher als to computer-manufacturers, is setting up its European Marketing Headquarters at Schiphol-Oost. Di stan rige naai ten. zijn stuk tuut sehc of s zich dest van R binr de I paa beg haa iet wae ster werkzaam zal zijn. Wij zoeken een jonge aktieve zakenvrouw van 25-30 jaar die goed met klanten en personeel kan omgaan organisatietalent heett en modebewust is Heeft u interesse? Schrijf dan aan de direktie van Miss Etam. Nieuwe Molstraat 6-8. Den Haag Tel 070-656906 KR en/of Waarderbrug. bdiwmafrdh D« Bed pen. nen woe latei hal bekl stan hogi ..We radi muz een (stoj hem af ei onts sche non< kwij Wall gaat D< duk stre het i een vijai wor krat ge k mer uitzi New weh „Frt upo was On thei See .y Een redelijke kennis van de Duitse taal is noodzakelijk. Please send your applications to: Wangco Inc., co Mrs. M. Cossu, Gebouw 70, 1e verdieping, Schiphol-Oost Or call 020-325138 (after 19.00 hours). Als u belangstelling hebt en er mee akkoord gaat, dat wij uw eventuele aanstelling mede aan de hand van een test van uw Nederlandse taalkennis en een medisch en psychologisch onderzoek laten bepalen, dan nodigen wij u uit, ons schriftelijk over uzelf, opleiding en tegenwoordige werkkring te informeren. U kunt uw sollicitatie onder vermelding van nr, 56/HD richten aan het bureau Personeelszaken van de N.V. Luchthaven Schiphol te Schiphol-Centrum Op Schiphol zijn 350 verschillende bedrijven gevestigd waar in totaal ca. 24.000 mensen werken Het beheer en de exploitatie van de luchthaven zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol met zelf 1.100 medewerkers. Hier bestaat een vakature voor een •Vl. Ingenieursbureau Nljverheldsweg 27, Haarlem VRAAGT VOOR DIREKT OP DE Diegenen die ook ervaring hebben met de verkoop van sanitair, genieten de voorkeur Gevraagd wondt een representatieve en creatieve keukenverkoper, die zich goed in de wensen van cliënten kan inleven en verkoopopdrachten pro bleemloos en goed doorgesproken afsluit. Hoewel de hoofdzaak showroomverkoop is, zullen ook cliënten thuis bezocht dienen te worden, waar voor een auto ter beschikking is. Voor zaterdag-werk van 10.00 tot 16.00 wordt een andere vrije dag naar wens gegeven Wij bieden u een aantrekkelijk salaris en opname in pensioenregeling Schriftetijke sollicitaties te richten aan: H.S.R. Bouwmatron, Postbus 574, Haarlem of tele fonisch (023) 31.91.20 - toestel 15. H.S.R. gevestigd in het Bouwmatron aan de Nijver- heidsweg, ligt nog geen vier minuten fietsen van Amster damse Poort en de Prinsen- en/of Waarderbrug. Zijn werkgebied is het luchthaventerrein. Een heel aparte wereld. Waar aparte orde- en veiligheidsmaatregelen gelden, die gehandhaafd en uitgevoerd moeten worden door mannen met gezag: de agent van de luchthaven politie, die zijn funktie in afwisselende dienst verricht In september begint hiervoor een speciale opleiding. U kunt daarvoor in aanmerking komen als u 21-28 jaar bent, geen bril draagt, blootsvoets minstens 1,72 lang meet, goede kennis van de Nederlandse taal en een duidelijk leesbaar handschrift hebt, rijbewijs BE en liefst ook het MULO/MAVO-diploma bezit. Het salaris, dat meteen bij het begin van de opleiding ingaat, bedraagt f 1.692,- per maand Na voltooiing van de basisopleiding 9 maanden) wordt een extra toeslag van f 280,- per maand uitbetaald voor het verrichten van onregelmatige dienst. Bovendien ontvangt elke agent jaarlijks 7,8% vakantie toelage. betalen wij zijn uniformkleding en schoeisel, is de AOW/AWW-premie voor onze rekening en de pensioen premie volgens rijksregeling, en kan hij in aanmerking komen voor een tegemoetkoming in reis- en pension kosten - al zal het zijn aanstellingsmogelijkheid ten goede komen als hij binnen overbrugbare afstand van de lucht haven woont, of genegen is in de omgeving van de luchthaven te gaan wonen. I zoekt voor haar opleiding tot ziekenverzor gende een: voor het vak rekenen. De lessen worden gegeven in het 1 e leerjaar van deze opleiding. Tijdens de vooropleiding, ca. 4 maanden per jaar, zijn dat 20 lesuren, daarna 2 lesuren per maand. Voor het geven van deze lessen is een volledige onderwijsbevoegdheid (pedagogi sche academie) met hoofdakte vereist. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de opleiding Mevr. T Sarink, tel. 02503-15981, na 15.30 uur 02526-4397. Schriftelijke sollicitaties dient u te richten aan de direktie van Verpleeghuis Bornholm, Bornholm 50, Hoofddorp. Deze afdeling verzorgt een groot gedeelte van de correspondentie met onze relaties in binnen en buitenland. Daarom zoeken wij een typiste die ervaring heeft in het typen van brieven en rap porten in de moderne talen en het Nederlands. Wij zien het als een plus punt indien zij ook gewend is mat een dictafoon te werken. Zij moet bovendien bereid zijn af er toe de telex te bedienen. Zij heeft een MAVO-opleiding en is een snel groeiende groep van dynamische modehuizen verspreid over het gehele land Miss Etam richt zich speciaal tot het jonge meisje en de modebewuste jonge vrouw i- ■- f- voor do wlnkolvorkoop. Leeftijd 18-21 jaar. Met winkelervaring, vakkennis niet vereist. Heeft u interesse, maak dan een afspraak 023-31 52 50 of loop even binnen. Grote Houtstraat 100 Haarlem

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 16