Nederlands voorstel in Europese raad regeringsleiders: Man gedood bij vechtpartij Nederlander in Argentinië vermoord SCHAAPSCHEREN IN MEYEL Vee breekt nu veel los IET WEER V WEER RUMOER OVER DOOD VERZETSMAN PANAGOULIS Lubbers bezoekt Saoedi-Arabië Enm dit mi W 1)1 il I - Si MINISTERRAAD GESCHORST Zuid-Afrika heeft interventie-eenheden Lager slachtoffertal aardbeving West-Irian sta Zambia beschuldigt Zuid-Afrika van beschieting k Dc Af Kv 1-1 1 v 2 BINNEN- EN BUITENLAND 19 7 6 JULI M; Staking ziekenhuizen Scheikundeproef Doden in Rhodesië Bomaanslag o Verdronken (Van onze redacteur in Brussel, Jan Gerritsen) (Van onze redacteur in Athene, Frans van Hasselt) 1 De opi tie; get en rul uit de bij ger Ma sen v gest arbi zou nde poli van zout dinj brat ke mar gezi i Li heel Ara Iral stre ven; lesti dit Witte tijger ATHENE. Het rumoer rond* het dodelijke auto-ongeluk van de Griekse verzetsman Panagoulis op 1 mei is opnieuw opgelaaid. Een in woner van Griekenlands noordelij ke stad Tessaloniki, George Leonar dos, heeft, eerst aan een dagblad en daarna aan de officier van justitie, verteld, dat hij twee weken tevoren was benaderd door leden van een subversieve organisatie, die zich „De Spin” noemt en van plan zei te zijn Panagoulis een zogeheten „re cital” van geweld te verkopen, wat een eind moest maken aan diens be drijvigheid: het publiceren van stukken uit het archief van de mi litaire politie, die in zijn bezit wa ren. Geënsceneerde ontvoering Druglaboratorium Kerncentrale h s SS Dodelijke val (1) Lijk opgedregd Dodelijke val (2) i Monetaire samenwerking EEG vergroten I Vier doden bij o» Vooruitzichten voor woensdag WEERRAPPORTEN Leonardos malen 26. taire coördinatie tussen de negen kan worden vergroot. De noodzaak daartoe wordt algemeen gevoeld, omdat de eco nomieën van de lidstaten steeds verder uit elkaar groeien. Het afgelopen weekeinde is in Meyel het festival van oude ambachten gehouden. Meer dan zestig middeleeuwse beroepen kwamen weer tot leven, zoals het schaap scheren waarvoor grote publieke belangstelling bestond. klimaat moest worden geschapen waarin de bevolking Karamanlis met onrust zou gaan associëren. Aanhoudend warm met slechts hier en daar een regen- of onweersbui. De 20-jarige mej. M. H. J. van Renen uit Wanroy is in de nacht van zaterdag op zondag verongelukt, toen zij in haar woonplaats fietste. Zij werd van achte ren aangereden door een personenauto. Enkele uren later is zij in een zieken huis aan de gevolgen daarvan overleden. De 44-jarige kelner M. S. Peters uit Swifterbant in de Zuidelijke IJsselmeer- polder is gisteravond om het leven geko men. Hij was als inzittende betrokken bij een botsing in de polder tussen twee tegemoetkomende auto’s. De 17-jarige E. Castelijns uit het Bra bantse Gasteren is in Hoge Loon met zijn bromfiets tegen een boom gebotst. Hij werd daarbij zo ernstig gewond dat hij op weg naar een ziekenhuis in Eind hoven is overleden. De 72-jarige mevrouw Klaasje Veen- Stra uit Donkerbroek i s zondagmiddag Waterstanden IJmuiden Hoogwater 4.36 uur en 17.04 uur Laagwater 0.25 uur en 12.47 uur onbew onbew onbew onbew onbew onbew onbew onbew l.bew onbew zw.bew zw.bew onbew l.bew zw.bew onbew onbew zw.bew zw.bew onbew h.bew l.bew geh.bew zw.bew onbew onbew onbew onbew onbew zw.bew regenb zw.bew h.bew onbew onbew onbew zw.bew h.bew h.bew l.bew geh.bew l.bew h.bew 27 30 31 24 29 24 24 31 28 28 32 33 27 27 22 30 30 29 25 26 29 24 28 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 In Hengelo in Gelderland is in de nacht van vrijdag op zaterdag de 25- jarige L. A. M. Fakkenkamp uit die gemeente verongelukt. Het slachtoffer reed met een auto tegen een boom. Hij overleed enige tijd later in een zieken huis. DEN HAAG (ANP). De vergade ring van de ministerraad over de begro ting en het dekkingsplan voor 1977 is zaterdagmiddag om vijf uur geschorst tot woensdagmiddag twee uur. Dit om dat vandaag en morgen enkele ministers deelnemen aan de vergadering van de Europese raad in Brussel. Dat heeft de Rij ksvoorlichtingsdienst zaterd agmiddag meegedeeld. Amsterdam De Bilt Deelen Eelde Eindhoven Den Helder Rotterdam Twente Vlissingen Zuid Limburg Aberdeen Athene Barcelona Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort Gerieve Helsinki Innsbruck Kopenhagen Lissabon Locarno Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Split Stockholm Wenen Zurich Casablanca Istanboel Las Palmas New York Tel-Aviv Tunis 22 20 Jo voor escot drinj inedt ge- Het Ee op 1 acht, mes On gang kracl Over werd mint dakb opge haalt DJ die i tusse men veert len 'Jiste ono ono ono ono ono o ono ono ono ono w.st wnw w.st w.st wzw o ono wzw nno w.st w w w.st o no w.st wnw w.st zo n no wnw w.st w.st nnw w.st ozo o nw w.st w zw nw Aft dakb midc Vonc de t jongt te m GRONINGEN (ANP). De rijkspoli tie Groningen krijgt een grosiend aantal meldingen binnen van losgebroken vee. In de afgelopen nacht van zondag op maandag kwamen zeven meldingen bin nen over zestig koeien en twee veulens die op de openbare weg liepen. Ook in voorgaande nachten kwamen meldingen binnen. Tot nu toe heeft de rijkspolitie kans gezien de uitgebroken dieren weer veilig binnen de omheining te krijgen. Een bromfietser werd lichtgewond toen hij met zijn brommer tegen een loslo pende koe aanbotste. De rijkspolitie acht het niet uitgesloten dat het vee uitbreekt op zoek naar veodsel. Het Nederlands initiatief dat met de grootste omzichtigheid wordt omgeven, is al aangekondigd bij de Europese part ners. Premier Den Uyl zal, naar ver wacht mag worden, als voorzitter van de Europese raad een toelichting geven op de Nederlandse suggestie hoe de mone- Ö6 3 Is taf c S 0 0 o o o o o o o o o o o o Het ongeluk gebeurde doordat me vrouw Blankvoort met haar auto op een brug een auto inhaalde. Bij deze ma noeuvre kwam zij in botsing met een uit tegenovergestelde richting komende au to, bestuurd door de heer Van der Veer. De inzittenden van de auto van me vrouw Blankvoort, de heren Blankvoort en Visser, waren op slag dood. Mevrouw Blankvoort en de heer Van der Veer zijn in de loop van de nacht in het ziekenhuis overleden. TIEL (ANP). Zaterdagavond is de 38-jarige woonwagenbewoner L. Janssen tijdens een vechtpartij in het regionale woonwagenkamp in Tiei doodgeschoten. De politie, geassisteerd door de mobiele eenheid en het Gelders recherche-bij- standsteam, arresteerde vier leden van een familie die, evenals het slachtoffer bewoners van het kamp zijn. De 28-jarige W. Bikker uit Noordeloos is zaterdagmiddag op de provincialeweg tussen Papendrecht en Meerkerk om het leven gekomen, toen hij met zijn motor een bocht te wijd nam en tegen een boom botste. De man was op slag dood. derlands denkbeeld dat wordt voor gelegd aan de Europese raad van regeringsleiders die vanmiddag in Brussel aan een tweedaagse bijeen komst is begonnen. Een woordvoerder noemde de beschie ting „barbaars” en „een zonneklare schending van de Zambiaanse souverei- niteit”. Hij meldde tevens dat een „vij andelijk vliegtuig” 14 juni het Zambi aanse luchtruim had geschonden. Stefas zelf, door de justitie reeds be schuldigd van „doodslag uit onachtzaam heid”, heeft in verklaringen tegenover de pers gezegd het voor mogelijk te houden dat Panagoulis die avond door andere auto’s was lastig gevallen(getuigen heb ben een derde wagen gesignaleerd) maar dat hij daar in ieder geval niet bij betrokken was. Uit onderzoekingen van de pers naar het verleden van Stefas was reeds gebleken dat deze vroeger „inrij der” van auto’s is geweest in To ronto en ook dat hij in Italië was in dezelfde periode dat Panagoulis daar verbleef die toen reeds, naar vrienden verklaren, werd gevolgd en bedreigd. Prof. Oort bepleitte een algemeen stel sel van regels en verplichtingen dat voor alle Europese partners aanvaardbaar is. Een dergelijk arrangement zou geba seerd kunnen zijn op de regels voor het zweven van wisselkoersen van het Inter nationale Monetaire Fonds. Binnen dit akkoord zou de slang wel kunnen voort bestaan als een bijzonder nauwe samen werkingsvorm, aldus prof. Oort, die de monetaire betrekkingen tussen de EEG- landen hopeloos verward noemde. 14 13 14 11 16 15 16 13 16 16 12 22 20 16 16 16 17 20 10 13 12 16 20 18 18 14 24 20 13 22 14 18 20 18 10 14 15 19 18 21 In de afgelopen vier dagen zijn in Rhodesië in gevechten tussen het Rhode- sische leger en guerrillastrijders 39 per sonen om het leven gekomen. Op twee na waren het allen zwarten. In Salisbu ry werd bekendgemaakt dat twee maal werd verhinderd dat guerrillastrijders uit Mozambique de Rhodesische grens overstaken. Weer in binnen- en buitenland De weilanden leveren door de aanhou dende droogte te weinig voedsel op voor de dieren. De rijkspolitie doet overal in de pro vincie een dringend beroep op de boeren die vee houden, om de afrasteringen van hun weilanden goed na te kijken, zodat het vee geen kans meer krijgt om de openbare weg op te lopen. neiging hebben op een steeds nationaler beleid terug te vallen. De slang-overeenkomst houdt in dat de schommelingen in de wisselkoersen van de munten van de deelnemende landen aan nauwe marges zijn gebon den. De centrale banken steunen elkaar als een munt deze grenzen dreigt te overschrijden. Aan de slang-overeen komst nemen deel: de Benelux, West- Duitsland, Denemarken alsmede twee landen die niet lid zijn van de EEG, Zwitserland en Zweden. Frankrijk, Ita lië, Groot-Brittannië en Ierland vallen buiten deze samenwerking. In het huidige vacuüm, betoogde prof. Oort in zijn toespraak in Londen, is het werkelijke gevaar dat men elkaar zou gaan beschuldigen van een beleid dat nadelig is voor de anderen. Dat kan weer leiden tot het instellen van beta- lings- en handelsbelemmeringen, met de voeren de Europese Ge- daaraan verbonden destructieve gevolgen voor de Europese Gemeenschap, zowel economisch als politiek. Aantal uren zon 7 tot 16. Minimum temperatu ren: omstreeks 13 graden, maximum tempera turen: omstreeks 25 graden Kans op een droge periode van minstens 12 uur 90 percent, kans op een geheel droog etmaal 70 percent. BARILOCHE (AFP) De Argentijn se politie heeft een 20-jarige Nederlan der gearresteerd die ervan wordt ver dacht zijn landgenoot Roelof Kamphuis te hebben vermoord. Het stoffelijk over schot werd zaterdag in een huis in Bariloche gevonden. Kamphuis was door slagen op het hoofd omgebracht. In het Rewapaleis in de Noordindiase deelstaat Radjastan is vrijdag het laatste mannetje van de witte tijger van India gestorven als gevolg van infectie. „Virat” was acht jaar, was vier meter lang en had rose klauwen, in tegenstelling tot de doorgaans zwarte van deze soort. In India blijven nu nog twee witte tijgers over. Het zijn vrouwtjes, waarvan er een in de dierentuin van Nieuw Delhi woont. In Brussel wordt in dit verband gewe zen op een opmerkelijke rede, die prof, dr. C. J. Oort, thesaurier-generaal van het ministerie van Financiën, onlangs in Londen hield. Prof. Oort. die ook voor zitter is van het economisch en monetai re comité van de Europese Gemeen schap, bepleitte een nieuw algemeen stelsel van regels en verplichtingen dat voor alle Europese partners aanvaard baar is. Binnen dit akkoord zou de „slang” kunnen voortbestaan als een bij zonder nauwe samenwerkingsvorm. Het huidige monetaire slang-akkoord en de daaraan verbonden mythologieën en doctrines meenschap op een doodlopende weg, zei prof. Oort. Hij meent dat de monetaire verdeling tussen slang-landen en niet- slang-landen in de EEG steeds groter zal worden. De eersten zullen hun samen werking versterken en de landen die buiten het akkoord vallen, zullen de Di nest vooi Ond gen pers van hoe' tieki ren, In geve nest voor liep ving De Spa< gelei stak nad; den van verongelukt, toen zij met haar fiets bij Makkinga de provinciale wegoverstak. De vrouw werd vijftig meter meege sleurd door een personenauto. Op een kruising in Beesd is vrijdaga vond de 19-jarige E. J. Kielestein uit Beesd met zijn bromfiets tegen een link saf slaande tractor gereden. De jongüman was op slag dood. Zijn 21-jarige broer, die op de duo zat, werd ernstig gewond. Volgens de politie droegen de beide jon gens geen bromfietshelm. De aanleiding tot de vechtpartij was onenigheid over de kinderen van de beide families,’ vorige week donderdag. Toen moest de politie ook al tussenbeide komen. Zaterdagavond laaide de onenig heid weer op. M DEN HAAG (ANP). Minister Lub bers van Economische Zaken, zal van vandaag tot en met 14 juli een bezoek brengen aan Saoedi-Arabië. Hij zal daar besprekingen voeren over de ontwikke ling van de economische betrekkingen met dat land. De minister zal tijdens dit bezoek ontvangen worden door koning Chaled en door kroonprins Fahed, zo deelt het ministerie van Economische Zaken mede. De 82-jarige mevrouw N. Rumhof Pais uit Apeldoorn is eveneens gistera vond in Voorst omgekomen. Zij zat in een auto, waarvan de bestuurder bij het linksafslaan op een tegemoetkomende auto botste. BRUSSEL. Nederland wil de monetaire samenwerking tussen de negen EEG-landen uitbreiden om de samenhang in de economische ontwikkeling van de negen te ver groten. Dat zou kunnen gebeuren door uitbreiding en versoepeling van het zogenaamde „slang-ak koord”. Dat is de kern van een Ne- Sommige deskundigen hebben scep tisch gereageerd op de suggestie van de De organisatie, waarin ook een Itali aans Fascist, een zekere Antonio, een rol speelde, vond dat premier Karamanlis te veel concessies deed aan links en dat er met bomaanslagen een dergeiijke een De Italiaanse politie heeft zaterdag de 37-jarige aannemer Renato Filippini aangehouden op verdenking van het ensceneren van zijn eigen ontvoering, het in eigen zak steken van de 250 miljoen lire losgeld en het leiden van een ontvoeringsbende. De politie ver moedt bovendien dat de man verant woordelijk is geweest voor de ontvoerin gen van het meisje Annemaria Montani, de aannemer Alessandro Lamburghini en de groothandelaar Renato Penterani. topman van financiën. Op grond van het financieei-economische beleid dat in En geland en Italië wordt gevoerd, menen zij dat deze landen wel opgenomen kun nen worden in een „los akkoord”, zoals prof. Omrt bedoelt, maar dat de mone taire stabiliteit in de gemeenschap daar mee nauwelijks wordt bevorderd. Daar staat tegenover dat de suggesie uit Den Haag een handreiking kan zijn aan Frankrijk, dat begin dit jaar uit het slang-akkoord stapte, omdat de koers van de frank tegenover de andere slang- munten niet gehandhaafd kon worden. Een akkoord met minder strenge regels kan de slang Frankrijk in staat stellen weer mee te doen met de monetaire samenwerking tussen de huidige slang- landen. Een staking van het personeel van 33 particuliere ziekenhuizen in New York heeft zich zaterdag uitgebreid tot tien stedelijke klinieken en veertien ver pleeghuizen. Daardoor is de staking de grootste geworden in de geschiedenis van het Amerikaanse ziekenhuiswezen. De stakers eisen bovenal een aanpassing van hun inkomen aan de gestegen kos ten van levensonderhoud. Een 20-jarige leerling-analist is zater dagavond levensgevaarlijk gewond, toen hij met twee vrienden scheikundeproe- ven deed in een park in Rotterdam- Pernis. Het drietal mengde fosfor en kaliumchloraat in drie glazen potjes. Twee potjes kwamen tot ontploffing, toen de analist ze op de grond gooide. Het derde potje explodeerde spontaan, terwijl de jongen het nog in zijn hand hield. Zijn rechterhand werd afgerukt. Hij liep ook een slagaderlijke bloeding in de hals op. De Franse politie heeft in de buurt van Marseille in de villa van een hande laar in verdovende middelen, een clan destien laboratorium ontdekt waar zui vere herone werd gefabriceerd. Er werd 500 kilo grondstof in beslag genomen. De eigenaar van de villa, de 42-jarige Henri Malvezzi, werd op 24 april, samen met zijn vriendin, in de woning gearresteerd. Toen ontsnapte het laboratorium aan de aandacht van de politie. DA van ston< van rivie zo is deelt won< in O ger dat i gesp tOOlgf stijg: Functionarissen van het vliegveld van Kingston (Jamaica) hebben zaterdag meegedeeld, dat iemand getracht heeft een Cubaans lijnvliegtuig op te blazen. Deze opzet slaagde echter niet, doordat het toestel te laat vertrok. De bom zat in een koffertje, dat aan boord van het vliegtuig geladen zou worden. Indien het vertrek volgens rooster zou zijn geweest, was de bom in de lucht ontploft, zo verzekerde men. Niemand heeft door de ontploffing letsel opgelopen. DRACHTEN (ANP). Onder het Friese Terwispel zijn vrijdagavond vier mensen bij een verkeersongeluk om het leven gekomen. Het zijn de 38-jarige mevrouw M. Blankvoort uit Alkmaar, haar 32-jarige broer H. Blankvoort uit Sappemeer en de In Drachten wonende 26-jarige T. Visser en de 24-jarige L. van der Veer. In de speelvijver van het recreatiege bied het Naarderbos in Naarden is zater dagmiddag de vierjarige Karin van Vliet uit Mijdrecht verdronken. Ze was met een speelgoedbandje om het lichaam de vijver ingegaan, dié op sommige plaatsen meer dan anderhalve meter diep is. Ze werd door haar vader gevonden. Mond- op-mond-beademing baatte niet meer. 23 25 26 23 26 21 23 24 24 27 25 29 30 26 LOESAKA (AFP). Zuidafrikaanse troepen hebbe gisteren Sialola, in West-Zambia, beschoten, aldus een van daag door de Zambiaanse regering uitge geven communique. Sialola ligt in de buurt van de Angolese en de Zuidwes- tafrikaanse grens. De 27-jarige mevrouw C. J. M. van der HeidenHofland uit Utrecht is gis termorgen om het leven gekomen, door dat haar rijpaard en zijzelf ten val kwamen... Hei ongeluk, waarvan geen oorzaak bekend is. gebeurde omstreeks half tien ’s morgens in Houten op een kruispunt. Mevrouw Van der Heiden werd zo ernstig aan het hoofd gewond dat zij ter plaatse overleed. Leonardos had, volgens eigen zeggen, samenwerking geweizegrd. Toen hij kort na de dood van Panagoulis aan de man die hem had willen inschakelen, de oud- EOKA terrorist Michalopoulo's, vroeg of dit nu het „recital” was dat zij in de zin hadden gehad, kreeg hij ten a ntwoord dat het uit de hand was gelopen net als de affaire-Lambrakis (de afgevaardigde die in 1SCI Tessaloniki zogenaamd bij een verkeersongeluk om het leven kwam) maar dat de chauffeur Stefas die bij de botsing was verwikkeld, er nog wel een groot bedrag bij had opgestreken. Michalopoulos heeft het hele verhaal inmiddels wilde fantasie genoemd. De officier van justitie zal begin deze week hem en andere door Leonardos genoem de figuren, onder wie een kinderarts uit Tessaloniki, verhoren en daarna beslui ten of er een aanklacht tegen onbeken den wegens moord moet worden inge diend. Panagoulis’ broer en moeder had den dit meteen na het voorval al ge daan. De politie van Den Bosch heeft in het afgelopen weekeinde het stoffelijk over schot opgedregd van een 19-jarige Chi nese jongeman. Deze jongeman werd in de gemeente Boxtel sedert dinsdag ver mist. Volgens de politie is er geen reden om aan misdrijf te denken. DINSDAG 13 JULI zon- en maanstanden Zon op 4.35 uur onder 20.56 uur Maan op 21.29 uur onder 7.04 uur De 25-jarige typograaf Fred Drieman is zaterdagmiddag uit zijn woning op de derde etage van de Hasebroekstraat te Amsterdam gevallen en ruim tien meter lager met het hoofd op straat neergeko men. Hij was op slag dood. De man wilde aan zijn vrouw laten zien dat zij geen glazenwasser nodig had om het raam schoon te maken. Hij ging op het kozijn staan, zich daarbij aan de buiten kant van het schuifraam vasthoudende. Toen dit plotseling naar beneden schoof, verloor hij het evenwicht en tuimelde naar beneden. frontale botsing Volgens het Franse persbureau AFP is Kamphuis in Angola huursoldaat weest of had dit willen worden, slachtoffer was kort tevoren in Buenos Aires geweest om 25.000 dollar op te halen waarop hij aanspraak maakte. Hij vertelde bij zijn terugkeer in Bariloche dat hij was overvallen en beroofd. Zijn stoffelijk overschot lag in een hutkoffer die aan de eigenaar van Kamphuis’ woning was gegeven door de inmiddels gearresteerde Nederlander. Deze had de huisbaas verteld dat Kamp huis zijn rekening niet kon betalen en derhalve een koffer „met boeken van waarde” aan hem had afgestaan. JOHANNESBURG (AFP) Leger en politie in Zuid-Afrika beschikken over twee elite commando-eenheden die in staat zijn soortgelijke operaties uit te voeren als de Israëliërs pleegden ter redding van de gijzelaars op het Oegan- dese vliegveld Entebbe, zo meldt de „Sunday Times” in Johannesburg. Het Zuidafrikaanse leger beschikt al twee jaar over een commando-eenheid voor bliksemacties, die onder de naam „Rode Duivels” is gelegerd in Durban. Zowel Leonardos als Michalopoulos zijn voor de justitie weinig betrouwbare figuren; beiden zijn meerdere malen veroordeeld wegens bedrog en de eerste ook wegens het organiseren van kans spelen. Er wordt rekening gehouden met de mogelijkheid dat zij een onderlinge rekening hebben te vereffenen. Leonar dos heeft ook een rol gespeeld bij de voorgeschiedenis van moord op Lambra- kis, maar is toen vrijgesproken. De affaire wordt tot nu toe voorna melijk geponeerd door Griekenlands grootste krant. Ta Nea. Twee andere oppositiebladen nemen een zekere reser ve in acht, die ook kan worden geweten aan beroepsnaijver. De hoofddirecteur van de Athinaiki heeft verklaard dat Leonardos hem reeds enige malen derge lijke verhalen tegen hoge betaling had den aangeboden maar dat hij ze niet betrouwbaar genoeg vond voor publika- tie. Voorzitter Frantjois-Xavier Ortoli van de EEG-commissie heeft zaterdag in Ti- hange een Belgisch-Franse kerncentrale geopend. De centrale is de grootste in België. De 870 megawatt-installatie werd gebouwd met leningen van de Europese Investeringsbank en levërt energie aan West-Duitsland, Nederland, België en Frankrijk JAKARTA (AFP). Gouverneur Soetran van West-Irian heeft zaterdag een nieuwe schatting gemaakt van het aantal slachtoffers van de aardbeving van 26 juni in zijn gebied. Was aanvake- lijk het aantal „bijna 9.000” genoemd, het zouden er nu 5.400 zijn. Soetran zei dat 3.600 mensen zijn gewond of gebrek hebben aan eten. Tot zaterdag zijn 400 stoffelijke overschotten geborgen en na identificatie gecremeerd. President Soe- harto heeft West-Irian tot rampgebied verklaard en financiële steun verleend voor de overbrenging naar veiliger ge bied van 50.000 mensen.

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 2