I Gantwarg moest Gendlerman remise toestaan AZ: Bjekovic mag naar Nice KUYKEN DE MIST IN DOOR VERGISSINGEN Toch zilver voor v. d. Vis FC Twente bedwingt Liverpool DSS klopte EDO WINST FEYENOORD Malinowski sneller dan Gaerderud Zege Telstar Dus automatisc Gmoch volgt Gorski op Sparen Doe’tregelmati Chiny Kok won ABN 6.50 A DON TENNISTE GORTER VAN DE BAAN GOEDE RACES OP 5 KILOMETER ha y de moeite Coupon voor meer informatie 15 SPORT 19 7 6 AUGUSTUS WOENSDAG 1 1 BV 8 EN z is- uit an an an VARKENSCOTELET met aard, en verse groente RESTAURANT Algemene Bank Nederland I Hl* t Andreas Kuyken (foto) verloor van Tsjegolev door een blunder. (ADVERTENTIE) Routiniers gaven jeugd geen kans (Van onze softbalmedewerker) 565 (ADVERTENTIE) (ANP)— (ADVERTENTIE) t ge- In tegenstelling tot eerdere berichten zal het treffen tussen de Pinguins en Tempo Team HHC donderdagavond niet op het EDO-terrein plaatsvinden, maar in Heemstede. Aanvang van de wedstrijd half zeven. Na afloop vertelde Kuyken dat hij zich heel goed had voorbereid op deze partij maar dacht dat hij met wit speel de. Bij de speeltafel gekomen was hij dan ook verrast geweest te merken dat hij de zwarte stukken moest dirigeren. Door zijn telaatkomen miste de Zwitser ook nog de groepsfoto van alle deelne mers. nu met 16-21, 28x28, 18-23, 28x19, 13x42 kon vervolgen maar wit slaat nu 47x38 en wint een stuk. Zo werd het belang rijkste duel in deze zitting na anderhalf uur een enorme deceptie. Slechts twee internationaal enig aan vaardbare prestaties waren de oogst van internationale atletiekwedstrijden waar mee dinsdagavond in Den Haag de eer ste Nederlandse kunststof wedstrijdac- commodatie in gebruik werd genomen- De Belgische 3000 meter hindernisloper Paul Thijs, die in Montreal in de series werd uitgeschakeld, won de 5000 meter in 13 min. en 47.6 sec. en discuswerpster Ria Stalman liet 54,38 meter opmeten. i i i i i i i i i i i i i i Om een tijdrovende en voor beide partijen financieel schadelijke arbi trage bij de FIFA te ontlopen, werd HAARLEM. Chiny Kok van Njord ’59 heeft twee overwinningen behaald tijdens langebaanwedstrijden in Sluis en Olst op de 3 kilometer schoolslag dames. Wim Mooy van KZC uit Beverwijk wist de langebaanwedstrijd van Schagen op zijn naam te brengen op de 2 kilometer vrije slag voor heren. Ernst Bekkering won in Olst de drie kilometer vrije slag. Grote Houtstraat 21 Regelmatig sparen betekent goed sparen. Maar veel mensen hebben moeite met die regelmaat. Voor hen heeft de ABN het Salaris-Spaarplan: u spreekt een bedrag af, dat vervolgens ÉM automatisch elke maand van uw salarisrekening naar uw spaar- rekening wordt overgeboekt. g® Makkelijker kan het gewoon niet. Uitslagen: Verpoest (Bel)-Kandane (Sri Lan ka) 2-0, Nimbi (Con)-Marek (Tsj) 2-0, Gendler man (Isr)-Gantwarg (Sov) 1-1, Lepsic (Joe)- Koeperman (Sov) 0-2. Tsjegolev (Sov)-Kuyken (Zwi) 2-0, Wiersma (Ned)-Agliardi (Mon) 2-0, Jansen (Ned)-Hisard (Fra) 2-0, Delhom (Fra)- Clerck (Ned) 0-2, Zorn (Ita)-Smith (Vst) 0-2. Na zes ronden is de stand: 1-2. Wiersma en Tsjegolev 11 punten. 3. Smith 10, 4-5 Gantwarg ■en Verpoest 9, 6-7 Kuyken en Nimbi 8. 8-10. Clerc, Koeperman en Jansen allen 7, 11. Gendlerman 6, 12. Hisard 5, 13. Zorn 4, 14-15 Marek en Agliardi 2, 16-17 Lepsic en Delhom 1, 18. Kandane 0. Gendlerman, die de moeilijkheden niet uit de weg ging. Het werd het mooiste duel van de ronde. Beide spelers moes ten veel denkwerk verzetten om de ingewikkelde posities de baas te blijven. WARSCHAU (AFP). Tot opvolger van de maandag ontslagen trainer van het Poolse nationale voetbalelftal, Kazi mierz Gorski, is dinsdag Jacek Gmoch benoemd. Gmoch was sinds 1971 assistent van Gorski en heeft de successen van de nationale ploeg - olympisch kampioen jn 1972 en derde bij het toernooi om het wereldkampioenschap in 1974 - van na bij meegemaakt. Hij was. speciaal belast met het bekijken vas toekomstige tegen standers voor het Poolse elftal. Gmoch, die ingenieur van beroep is, heeft 32 keer voor het nationale team gespeeld maar moest zijn actieve loop baan .opgeven wegens een blessure, SCHEVENINGEN (ANP). De geves tigde orde heeft - op een enkele uitzon dering na - gisteren tijdens het toernooi om de nationale tenniskampioenschap pen in Scheveningen de deur voor de in Nederland nog altijd met een slakkegan- getje „aanstormende” jeugd onverbidde lijk dichtgeslagen. Bij de laatste zestien van het herenenkelspel bevinden zich nog twee jongelingen met mogelijkheden (Frits Don en Rene Heffels), in de kwartfinales damesenkelspel komt men louter de al jaren bekende namen tegen. BMZ EDO, dat aanvankelijk volstrekt kansloos was op het werpen AMSTERDAM (ANP). De bestu ren van AZ ’67 en de O.G.C. Nice hebben dinsdag in Amsterdam een akkoord bereikt over de transfer van de Joegoslaaf Nenad Bjekovic, die zoals bekend door beide clubs werd opgeëist. AZ ’67 beriep zich op oudere rechten. Daartegenover stond het feit dat Bjekovic verklaarde om prive- redenen niet in Nederland te kunnen spelen. Theo. Gorter, sinds kort zonder bonds- bescherming, kwam er niet aan te pas. „Ik ben tennismoe”, gaf Gorter als ver klaring op, „ik ben ongeveer weer op het peil van twaalf jaar geleden. Geen bal krijg ik meer diep”. Don, die maan dag in de kwalificatieronde van Frank Koning won, zei: „Ik heb me nu veel beter kunnen voorbereiden dan vorig jaar. Tegen Wouter Fok zie ik in de volgende ronde ook beslist wel kansen”. Don heeft twee maanden de raadgevin gen opgevolgd van de erkende tennis psycholoog Eddy Thung, de vader- van Mulder, acties van Erna van Ewijk Lacourt. Gevaarlijk werd BMZ EDO pas in de laatste twee innings na hits van Marit Kreischer en Truus Wit. Een foutloos spelend DSS bleek echter niet bereid te capituleren. DSS zelf liep in de vijfde inning weg naar de 3-0 eindstand. Een fout op een klap van pinch-hitster An- nemiek Mul en een stootslag-honkslag van Helma Kuijper resulteerde na een tik van Ans Kroon in de beslissende twee runs. AMSTERDAM (ANP). De zesde ronde van de strijd om de wereldtitel zal de damgeschiedenis ingaan als die van de bittere ontgoocheling van Andre as Kuyken. In zijn belangrijke ontmoe ting tegen de Rus Tsjegolev beging hij op de veertiende zet een kapitale fout en kon direct opgeven. Hij verspeelde hier mee zijn hoge klassering op de ranglijst. De zesde ronde was overigens een aantal spelers op het lijf geschreven om hun puntentotaal eens wat op te vijze len. Behalve voor Gantwarg, die de eni ge was met puntverlies en daardoor de aansluiting met de koplopers verloor. De Rus trof een steeds beter spelende BILBAO. (AP)Feyenoord heeft in de finale van het voetbaltoernooi van de Spaanse stad Bilbao met 2-1 gewonnen van het Belgische Standard Luik. De 1 wedstrijd in het San Marnes stadion werd bijgewoond door 20.000 toeschou wers. Eerder op de dag kwamen Atletico de Bilbao.en Derby County bij de strijd om de derde env ierde plaats tijdens de normale speeltijd niet verder dan een 0- 0 stand. Het Spaanse team won uiteinde lijk na strafschoppen. De beide Feyen- oordtreffers kwamen op naam van Nico Jansen. De overwinning van Frits Don op Theo Gorter kwam misschien niet hele maal als een surprise, de vernietigende cijfers (6-0 6-1 6-1) waren toch bepaald niet in de prognoses opgenomen. Don, een 20-jarige speler van de Metselaars, had zondag nog zijn goede vorm laten zien door in de finale van het toernooi op Roomburg te Leiden van Schmitz te winnen. Eerder zegevierde de besnorde krullebol uit Voorburg dit seizoen in A- toernooien te Emmen en Utrecht. Twee jaar geleden greep Don, die in september in dienst moet (hij slaagde deze zomer voor zijn eindexamen HAVO), de Neder landse jeugdtitei tot en mei 18'jaar. STOCKHOLM-HELSINKI. Op twee plaatsen in Noord-Europa vonden dinsdag internationale atletiek wedstrijden plaats. In Stockholm en Helsinki kwamen vele Olympische kam pioenen aan de start. Irene Szewinska, winnares van de gouden medaille op de 400 meter en vier dagen geleden wereldrecordhoudster op de 440 yards geworden, won in Zweden op de 200 meter gemakkelijk van de olympisch kampioene op de 100 meter van Montreal, Annegret Richter: ?2>58 tegen 23,05 seconden. Barendrecht (zat. 2e klasse)PSV 0- 6 (0-1). 12. Van der Kuylen 0-1, 54. Jansen 0-2, 59. Jansen 0-3, 62. Postuma 0-4, 65. Jansen 0-5, 77. Postuma 0-6. Scheidsrechter: Meeder. Toeschouwers: 2500. De voornaamste uitslagen zijn: dames: l. Astrid Uffelie (Zaanland) 1,75 m., 2. 100 m.: 1. Wilma v. Gooi (AVR) 11,9; 200 m. : 1. V. Gooi 24,2; 1500 m.: 1. Riet Kruiswijk (AV’40) 4.2g,4; discuswerpen: 1. Ria Stalman (Sparta) 54>38 m.; loog: Wanda v.d. Molen (AIM.) 1,75 m. HAARLEM. Na eerder dit seizoen twee keer verrassend van BMZ EDO verloren te hebben, omzeilde Schut Co- pcx DSS dinsdagavond de lastige klip door met 3-0 aan de winnende hand te blijven. De ploeg van Hans Janssen herstelde zich daarmee knap van het verlies van afgelopen zondag tegen Tem po Team HHC. Aanvallend was Schut Copex DSS deze avond overigens niet in topvorm. De EDO-formatie kwam zelfs tot meer honkslagen, maar moest toch het verlies incasseren, omdat andermaal het veldspel niet vlekkeloos was. De Zwitserse kampioen arriveerde pas tien minuten nadat Tsjegolev zijn eerste zet had afgegeven'. Kuyken verontschul digde zich bij de arbiter dat hij zich had verslapen. Tsjegolevs 33-28 beantwoord de de Zwitser met 18-22. De partij ging als volgt verder: 2. 31-26 22x33, 3. 38x29 19-23, 4. 29x18 12x23, 5. 39-33 7-12, 6. 35- 30 12-18, 7. 30-25 14-19, 8. 25x14 9x20, 9. 42-38 10-14, 10. 44-39 1-7, 11. 37-31 7-12, 12. 41-37 5-10, 13. 46-41 19-24, 14. 33-28 17-22, 15. 28x30. Zwart verkeerde in de mening dat hij De langebaanwedstrijd van Sluis le verde voor Njord ’59 een nipte overwin ning in het ploegenklassement op. Twee de werd PSV uit Eindhoven. De punten hiervoor werden voor de langebaanclub voornamelijk bij elkaar gezwommen door Monique Wildschut, die tweede wist te worden achter Ingrid Politiek (DES-Den Haag) in 40.18, Bart Brieffies, die 9e werd op hetzelfde nummer bij de heren en Chiny Kok, Linda Boekelaar en Monique Bouwens, die resp. Ie, 6e en 7e werden op de 3 kilometer schoolslag voor dames. een regeling getroffen, waarbij AZ de Joegoslaaf toestemming geeft de ko mende seizoenen voor Nice uit te komen. Zakelijk gezien zijn de twee clubs tot volledige overeenstemming gekomen, waarbij Nice onder andere aan AZ heeft aangeboden alle ge maakte kosten te vergoeden. Om de goede verstandhouding tus sen beide clubs te onderstrepen, werd verder- besloten dat AZ zowel in juli 1977 als in juli 1978 in en tegen Nice zal spelen, AZ-directeur Bonewit gaat dit weekend naar Warschau om met de gecontracteerde Deyna over diena komst naar Alkmaar te spreken. in een klassiek middenspel de partij tegen Delhom. Tijdnood kon niet uitblijven en beiden moesten snel spelen om de tijdslimiet niet te overschrijden. Deze fase werd zonder fouten afgewerkt en remise was het logisch resultaat. Een knap staaltje van Gendlerman. Wiersma versloeg zoals mocht lorden verwacht de Monegask Agliardi. Koeperman kwam ook weer eens tot een overwinning en wel tegen Lepsic, die in het begin goed partij gaf maar toen fouten ging maken. Verpoest won van Kandane en Nimbi van Marek in partijen, waarin de Belg en de Con- golees lang op een fout van hun tegen standers hebben moeten wachten. Smith blijft goed volgen. De Amerikaan boekte een overwinning op Zorn. Clerc besliste FC Twente heeft in een vriend schappelijke wedstrijd de Engelse kam pioen Liverpool met 2-0 verslagen. De ruststand van dit door 14.500 toeschou wers bijgewoonde duel was 0-0. De doel punten werden gemaaktdo or Cees van lerssel in de 61e en Henk van Santen in de 75e minuut. Scheidsrechter was de heer Wellinga. de in de Verenigde Staten verblijvende Rolf Thung. Rene Heffels schakelde oudgediende Piet Veentjer (op dubieuze gronden di rect geplaatst in de hoofdronde) in vier sets uit. De kalende Hagenaar won al leen de eerste set met 6-4, daarna ging hij met 2-6 3-6 2-6 ten onder. Het jeugdige tweetal Bas Vleeter en Mark Albert, beiden met hun zestien jaar zeker niet van talent gespeend, konden nog te weinig raffinement in hun spel leggen om respectievelijk Fok en Guido Hornman te verslaan. Er was voor hen geen set weggelegd. Het zelfde lot on derging Rene Gorter tegen prikspecialist Adama van Scheltema. Van de zestien partijen werden er veertien in drie sets beslist. Alleen Hef fels en Louk Sanders moesten langer voor hun plaats in de tweede ronde vechten. De als eerste geplaatste titel verdediger Sanders stuitte tegen de als eerste reserve toegelaten Paul van Geuns op onvermoede tegenstand. Ih de tweede set raakte de zich slecht concen trerende Sanders (hij praatte wat met fotografen en keek herhaaldelijk opzij naar andere banen) met 1-4 achter, maar won nog met 6-4. In de derde set lukte dit niet meer. Aan de 6-2 voor de Amsterdamse hoofdklasser viel niet meer te tornen. Pas in de vierde set toonde Sanders tegen de vermoeid ra kende Van Geuns (maandag won hij in een vijf-setter van Ehrlich) over enige kwaliteiten te beschikken (6-1). Bij de dames reageerde Ada de Laive- Bakker nog al verbaasd op de gemakke- lijke zege (6-3 6-3) over een lid van het groepje „veelbelovende jeugd” Leonne Van den Wildenberg. „Het is toch te gek dat ze nou nog niet vafi me kunnen winnen”, zei de Rotterdamse, dit dit jaar moeder werd, „vorige week buiten be schouwing gelaten heb ik dit seizoen misschien hooguit vijf keer op de baan gestaan. Maar weet je wat het is met die meisjes? Ze hebben absoluut geen spelinzicht. Ze weten niet hoe ze een partij moeten opbouwen en klappen maar wat. Naar heti net opkomen is er ook niet bij. Waar dat aan ligt zou ik ook niet weten. Een gebrek aan durf, denk ik”. Ellie Vessies versloeg Ingrid de Jonge: 6-2, 6-3. Anneloes Schothorst verspeelde bijna zonder te spelen haar kansen i n het enkelspel. De in de Belgische plaats Lanaken woonachtige speelster moest in de ochtenduren een trainersexamen af leggen in Maastricht en verscheen een uui- te laat in Scheveningen. De toer- nooileiding besloot Anneloes Schothorst na een bespreking te pardonneren. Zij plaatste zich vervolgens voor de kwart finales door in drie sets te winnen van Inge Korsten. i van Ineke strandde bovendien op fraaie en Jeanet Specialist in waard notenmeubelen nteneur dassimie KENNEMERLAAN 3» MMUIDEN van MacDonald in Stokholm lag (13.26.34). Lasse Viren kwam er evenals maandag in Stockholm op de mijl niet aan te pas. Hij werd zevende op meer dan een kwart minuut. Rick Wohlhuter stelde op de 800 me ter erg teleur. Zijn tijd van 1.50,26 bracht hem niet meer dan een zesde plaats. Mike Boit, die maandag gewei gerd had om in Stockholm aan de start te verschijnen wegens deelneming van Nieuwzeelandse atleten, won met klein verschil van de Brit Steven Ovett. De tijd van de Keniaan was1.44.,90. Jim I Bolding zegevierde net als maandag in Stockholm op zijn specialiteit, de 400 meter horden. Ook zijn landgenoot Ar me Robinson herhaalde zijn prestatie van maandag in Zweden door in de Finse hoofdstad Jacques Rousseau (Fra1 voor te blijven. Beide atleten kwamen overigens tot 7-70 meter. Jacek Wszola bleef bij het hoogsprin gen weer wereldrecordhouder Dwight Stones de baas, (minder sprongen; bei den haalden 2.24 m.). Riitta Salin toonde zich bij de dames op de 400 meter een klasse apart. O FC VVVBorussia Mönchenglad- bach 2-4 (0-1). 1. Del Haye 0-1, 67. Bonhof 0-2. 71. Hannes 0-3, 75. Van der Weide 1-3, 81. Del Haye 1-4, 88. Kurci- nac 2-4. Scheidsrechter: Decks. Toe schouwers: 9000. Dankbaar profiteerde Schut Copex DSS al in de tweede inning van een misgreep van Marja van Dusschoten, die een klap van Ineke Mulder niet onder’ controle kon krijgen. Loes Buenting be wees toen haar waarde voor de ploeg door via een van de schaarse hits Ineke Mulder over de thuisplaat te brengen. Op het veld van Brabantia in Eind hoven won de eredivisievereniging Eind hoven met 11-0 van Brabantia. Bij rust leidde Eindhoven al met 6-0. Toeschou wers: 2500. Voor Eindhoven scoorden: Bleyenberg (5), Savic (2), Kreekels (1). Schalks (1), De Goede (1) ep Goedhart (1). Scheidsrechter was. de heer Van Swieten. (Van onze sportredactie) LEEUWARDEN. Telstar heeft de tweede achtereenvolgende overwinning in zijn oefencampagne gehaald. In Leeu warden werd gisteravond Cambuur met 0-4 verslagen. De eerste-divisieclub on der leiding van de nieuwe oefenmeester Nol de Ruiter stond bij de rust al met 0-2 achter. De tweeduizend toeschouwers zagen Richelman al na een kwartier in eigen doel schieten. Twee minuten later scoor de Jaap Staats na een voorzet van Matic. Na een kwartier in de tweede helft kopte Kraal fraai in na een hoge voorzet van Driesen. Vier minuten daar na maakte Jaap Visser het vierde doel punt na een actie van Jaap Staats. Trainer Castenmiller was bijzonder tevreden: „Een erg positieve wedstrijd waarin ik met name heb gezien dat Co Stout tot een goede middenvelder uit groeit.” De opstelling van de Velser-ploeg was: Van der Meeren; Driesen, Kamphues (46. Van Essen), Wellerdieck, Bischot; J. Staats, Visser, Stout; Matic, Kraal en Kramer. Op de bank bleven De Wit, Kerkhof en Hendrikse. Telstar speelt op 17 augustus de laat ste oefenwedstrijd tegen de Castricumse amateurs die versterkt worden met Theo van Duivenbode en Wytze Couperus. Dit duel op „Wouterland” begint om half zeven. Om vijf uur spelen gemeente raadsleden tegen oud-voetballers van verschillendt Castricumse verenigingen. AZ-voetballer Hans Mol is scheidsrech ter bij deze ontmoeting. MSV Duisburg heeft gisteren FC Barcelo na met 2-0 verslagen. Bij de rust was de stand 1-0, door een doelpunt van Seliger. De tweede Westduitse treffer werd gemaakt door Dietz uit een strafschop. Bernard Thevenét won een criterium over 90 kilometer In Lannion. Joop Zoetemelk eindigde als negende. Jimmy Connors schreef in Hooksett) een internationaal tennistoernooi op zijn naam door in de finale de Mexicaan Raul Ramirez te verslaan met 7-6, 4-6, 6-3. Freddy Maertens zegevierde in een wed strijd over 150 kilometer in het Belgische Heusden. Fedor Den Hertog was de beste Nederlander met een zeventiende plaats. De Nederlandse waterpoloploeg heeft op de Europese jeugdkampioenschappen de halve finales bereikt, door een 5-3 overwinning op Groot-Brittannië. De eerste van de drie teamwedstrijden in de Sneekweek tussen Holland en Friesland is gewonnen door het team Holland, doordat Teunissen als eerste en Goederen als derde finishte. Een andere Poolse atleet nam revanche voor zijn nederlaag op de spelen. Mali nowski zegevierde op de 3000 m. steeple chase in de uitstekende tijd van 8.12,23 en versloeg onder meer olympisch kam pioen Anders Gaerderud, die voor eigen publiek niet verder kwam dan de twee de plaats in 8.13,11. Een spannend duel leverde de 110 meter horden op. Guy Drut en Willie Davenport kwamen gelijktijdig over de finish en zelfs de electronische tijdme ting kon geen winnaar aanwijzen. Dup.- can MacDonald versloeg op de 5000 meter favoriet Rod Dixon (NZ1). De op Hawaii geboren Amerikaanse atleet bleef met zijn uitstekende tijd van 13.1940 ruim twee seconden onder het Amerikaanse record op deze afstand. Ook de 1500 m. was snel: Janos Zemen (Hon) won in 3.36.9 Bij de dames bleef Anita Weiss op de 800 meter ruim beneden de twee minu ten (1.57'30). Oindy Poor bleef net boven de twee minuten steken. De Oostduitse atlete had als voorlaatste loopster van de estafetteploeg, die vorige week het wereldrecord op de 4x800 meter op 7-54,2 bracht, een groot aandeel gehad met haar tijd van 1.56,0. In Helsinki werd de 5000 meter ge wonnen door Br.endan Foster in een 'tijd, die bijna zeven seconden boven de tijd ,*■4V i j i L-— TORONTO (ANP). De zilveren-me- daillewinnaar van het speerdoelwerpen had zo’n lange naam, dat er twee regels op het scorebord nodig waren om hem er in zijn geheel op te krijgen. Als gevolg daarvan dacht Jan Stam uit Rijs- sen aanvankelijk dat hij vierde was geworden. Tot zijn verbazing kreeg hij echter het brons uitgereikt. Cis van der Vis kreeg bij hetzelfde onderdeel van de dames ook een bron zen plak in handen gedrukt, maar was daar in het geheel niet blij mee. Ze had op zilver gerekend. Na een protest van de Nederlandse begeleiders bleek, dat de uitslag niet klopte en ook niet kloppend meer kon worden gemaakt. Drie dames moesten uiteindelijk overgooien voor een zilveren en bronzen medaille. Met de beste worp in de extra finale pakte Cis van der Vis toch nog het zilver. De Nederlandse basketbalploeg heeft in Toronto de halve finales bereikt door een overwinning van 47-38 op Argenti nië. In de eerste speeltijd bouwde de Nederlandse ploeg regelmatig aan de voorsprong en ging de rust in met 27-17. De Argentijnen kwamen echter fel te rug. Tot op drie punten mochten de Zuidamerikanen naderbij komen (33-30). Hans Jansen tenslotte behaalde een fraaie zege op Hisard. Deze, eveneens klassieke partij, bracht Jansen in de overgang naar het eindspel, op knappe wijze tot winst. De zevende ronde wordt donderdag gespeeld met onder andere Tsjegolev-Verpoest, Koeperman-Smith en Kuyken-Wiersma- Ik wil graag meer weren over bet Salans-Spaarplan. Dhr. /M evr./M ei Adres-,--- Woonplaats:Tel.: Heeft reeds een rekening bij de ABN-, ja/neen. Zo ja, bij ABN-kantoon In ongefrankeerde envelop cenden aan: Algemene Bank Nederland, Afd. 0.D.50 .Antwoordnummer 1555. Amsterdam. Frits Don: verrassend royale zege op Theo Gorter. V

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 15